To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może nasze MORZE sie odezwie??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Efi
Martalka? icon_eek.gif Ukrywasz siÄ™? icon_biggrin.gif
Właśnie, ja też miałam życzyć zdrówka rybie, ja jeszcze do niedawna też wisiałam nad kibelkiem, ale z innego, przyjemniejszego "powodu", który teraz daje tyle radości! icon_biggrin.gif
Ulinka
No u Nas też dziś wieje , jak ......

Chciałyście moje dzieci to proszę bardzo

Moja mała gwiazda



i Synek ( troszkę stare to zdjęcie, ale nie wiele się zmienił 06.gif )


I zimowo z Krynicy w lutym 03.gif


A ja siedzÄ™ w pracy i potwornie siÄ™ nudzÄ™ 37.gif
Na 19 jedziemy z wynikami do lekarza trzymajcie kciuki 41.gif
Ulinka
A w tym wÄ…tku macie troszkÄ™ mojego domu 29.gif

https://www.maluchy.pl/forum/Przeprowadzeni-t59731.html
Martalka
a nie ukrywam się icon_biggrin.gif Tylko już mi mój nick zbrzydł icon_smile.gif

Mamy dzisiaj fuksa. Tata (mój) nas odwiezie do Klina icon_biggrin.gif także na razie mozemy jeszcze pogrzać się w domku icon_smile.gif


Ulinka, piękne gniazdko icon_smile.gif Już kiedyś odlądałam ten wątek. faktycznie pomysł na pasek z kawy super!!
A kolor z Marcela pokoju mamy taki sam u Bartka icon_biggrin.gif

anuszkaa
CYTAT(Efi @ Mon, 23 Mar 2009 - 09:48) *
To może skoro jmijeczka zastrajkowała icon_wink.gif to my białogardzianki zorganizujemy spotkanie dla nas? icon_biggrin.gif

jestem za
Z tym, że miłe białogardzianki musicie wziąć na mnie poprawkę że od 1-3 mój synalek śpi. Ale i popołudniu mogę i do południa też.
anuszkaa
CYTAT(Martalka @ Mon, 23 Mar 2009 - 11:06) *
a nie ukrywam się icon_biggrin.gif Tylko już mi mój nick zbrzydł icon_smile.gif

ja też w wolnej chwili zmieniam nicka bo arciucha to tak od panieńskiego nazwiska. I tak wpadło mi pierwsze do głowy a teraz go nie lubię.
anuszkaa
CYTAT(zbiszkopcik @ Mon, 23 Mar 2009 - 09:13) *
Arciucha- to jak masz wolne- to może jakaś kawa w tygodniu- upiekę drożdżówkę icon_smile.gif Wcześniej się z roboty zerwę icon_wink.gif

a chętnie może właśnie tak jak Efi napisała zrobimy sobie spotkanie białogardzianek.
mnietezjuzniema
No, jestem za icon_smile.gif
dupadupadupa
Jestem i ja.
Duza gwiazda cos oglada.. mala gwiazda mnie troszke dzisiaj wkurza.. bo marudkuje caly dzien. . chyba pogoda jej nie lezy.. nie ma sie co dziwic.. bylam z dziewczynami na spacerze.. ale tylko godzinke bo sie rozpadalo..
Ja tez do zycia jakas dzisiaj nie jestem.. ide po pranie i chyba sie kopne spac..
mnietezjuzniema
Ożesz w mordę jeżolca- śnieg pada icon_sad.gif 37.gif
Martalka
My po dentyście.
To moje dziecko chyba jakieś inne jest. Ani jęknięcia nawet przy borowaniu!! Dzisiaj zrobiła mu 2 zęby.

no i pada, pada... byle do weekendu. Już liczę dni

O wy! Normalnie wam zazdroszczę, że tak blisko siebie mieszkacie icon_biggrin.gif W takim razie miłego spotkanka!
mnietezjuzniema
Oj, ryba się nam chyba rozłożyła...
anuszkaa
Umarłam..normalnie umarłam w salonie fryzjerskim.
Efi wiesz ile dziś fryzjerka Magda miała poslizgu..1h30 min.
Jessssssssuuu myślałam że tam normalnie jajko wysiedzę!!!
anuszkaa
Ulinka...fantasyczne dzieciaczki!!!
A co do pogoday, która to z Was pisała o ociepleniu???? Martalka czyli dawna annalda??? Wytłumacz się teraz z tego śniegu 06.gif 06.gif 06.gif 29.gif 29.gif
dupadupadupa
No i na chuj ten snieg?
Padam na cyce.
Emi dala mi taka jazde ze jeszcze takiej nie bylo!
Placz placz ryk, krzyk! Jesc nie, spac nie, bawic sie nie NOSIC NIE! Myslalam ze wyjde z siebie.
W konu o 18.30 wykapalam ja, dalam kasze i sru. Polozylam i wyszlam. Niech sie dzieje wola..
No i zasnela.........
Ide sie myc i spac...
anuszkaa
witam Was jako anuszkaa (dwa aa na końcu nie pasi mi ale niech będzie)
Magda1980
Dobry Wieczór 06.gif

ahhh ta pogoda 32.gif 37.gif, jeszcze trochę i może faktycznie wiosna nas odwiedzi ...... ponoć z początkiem kwietnia?Ale czy można im wierzyć?????

Dziewczyny nicki zmieniają,że ho ho ho 06.gif a może to zwiastun wiosny ????

Ulinka fajne Szkraby?A co u lekarza?

Ryba jak tam brzucho?Żyjesz?

anuszkaa a jaki fryz sobie strzeliłaś?

Dobrej nocki, pa pa patki 06.gif
mnietezjuzniema
anuszkaa- jak Å‚adnie icon_smile.gif
dupadupadupa
Hm moze i ja cos zmienie? icon_razz.gif
dupadupadupa
No. Zeby nie bylo icon_razz.gif
Magda1980
06.gif ponoć zmiany na wiosnę są dobre ????

żmijeczka hi hi hi - strach się bać ..... 37.gif
A jak Emi?Åšpi?

mnietezjuzniema
No, bo mi się od początku ze żmijeczką kojarzyło icon_wink.gif
dupadupadupa
A ja Wam nie mowilam jak powstal nick? icon_biggrin.gif
Pierw bylo J.M. moje inicjaly I inicjaly meza J.A. Wyszlo JMIJA. No i zdrobnienie jmijeczka.. icon_biggrin.gif albo żmijeczka zeby bylo "ostrzej" icon_biggrin.gif
RYBA - jak sie czujesz?
MAGDA Emi spi. Uf icon_biggrin.gif
mnietezjuzniema
No to teraz żmijo odpoczniesz sobie icon_wink.gif
mnietezjuzniema
A i mówiłaś, mówiłaś icon_smile.gif
anuszkaa
żmijeczka powiaDASZ..SSSS FAJNIE!
Martalka
o wiosennej pogodzie pisałam, że na początku kwietnia ma być icon_biggrin.gif No, w ten weekend ma być piknie icon_biggrin.gif

ale zmiany nickowe, fajnie icon_biggrin.gif
rysa154
dobry wieczor...

caly dzien jakies przeboje...jak nie zoladek to maz...potem pojechalismy zrobic rozeznanie w fotelikach...troche w forum...zuza na kulki z tata a my z z gerciem na zakupki,i tak tatus mial jeden jedyny zakup...no coz...jutro jedziemy do szczecina...pojutrze koszalin i dentysta plus ortopeda z zuza...

anuszka ja tez sie zapisalam do fryzjera,na czw na pasemka...

a ja sobie nic chyba nie zmienie...
rysa154
efi wasz fotelik jest najlepszy...i pewnie go zakupimy tylko kolorow nie bylo...szkoda bo akurat do konca marca mam znizke w tik taku...
rysa154
znacie ortopede Kaczkowskiego?jakies opinie?
anuszkaa
Rany ja na urlopie a spać nie mogę dzis. Już piję kawkę, młody jeszcze chrapie...na szczęście.
Mam chwilę dla siebie a raczej dla Was 06.gif Tylko przecież Wy jeszcze słodko śpicie.
Ryba ja tego ortopedy nie znam.
Ja tez chciałam pasemka ale trafiłam właśnie do Magdy i ona miała inną wizję 37.gif 37.gif
anuszkaa
Åšnieg......... 21.gif
anuszkaa
Ryba mąż coś w urzędzie załatwił? A do szczecina na zakupy jedzicie?
Magda1980
Dzień doberek 06.gif 06.gif

CYTAT(anuszkaa @ Tue, 24 Mar 2009 - 05:49) *
Rany ja na urlopie a spać nie mogę dzis. Już piję kawkę, młody jeszcze chrapie...na szczęście.

ja to samo .... to już 3 tydzień wolnego a ja ciągle wstaje przed 6 .... wrrr..... bo to już chyba przyzwyczajenie organizmu????

He he he to my prawie wszystkie w tym tygodniu okupujemy fryzjera 08.gif

Pogoda do D***, ciągle sypie 13.gif , więc zapowiada się siedzenie w domu.....
anuszkaa
Magda ja generalnie, jak nie idę do pracy, to do 8:00 mogę spać. Ale dziś mąż mnie obudził bo miał pytanie o klucz do auta 21.gif
Zupę już ugotowałam, Witek wstał zaraz śniadanko.
dupadupadupa
Dzien dobry.
Ryba - ja nie znam tego ortopedy.
Nocka ok.
Tylko Emi od paru dni znowu sie poprzestawiala..
Jesc hmm co 4h najlepiej jej idzie. bo tak to pociumka 90 ml i do wylania reszta... a jak ja godzine jeszcze przetrzymam to i 170 ml potrafi.. I tym samym musze sobie opracowa nowy plan zywieniowy icon_razz.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif
Pada snieg.. nie wiem po co! icon_razz.gif Dzisiaj mam goooooooore prasowanai i pakuje sie na wyjazd...
milego dnia
anuszkaa
żmijeczka a jeszcze dajesz jej cycka?
dupadupadupa
No wlasnie hmm, o 20 dostaje Sinlac, o 23/24 daje cycka, to budzi sie o 3/4 i pozniej o 6/7.. A jak daje o 20 sinlac, o 23/24 nutramigen to spi wlasnie do 5/6 nawet. czasem nawet przedluzam jedzenie do 7 rano i tez duzo nie je bo 120 ml wowczas.. No nic mysle wlasnie jak jej to poustawiac.. poki co musze ja poobserwowac pare dni..
Dzisiaj np. zjadla o 5.30 - 90 ml i do tej pory nie skarzy sie na glod icon_razz.gif proboowlaam o 8 podsunac butelke to wypila 10 ml.. icon_smile.gif
Efi
Hej, ale beznadziejna pogoda!!! W nocy jak karmiłam patrzę, a tu śnieg napieprza jak nienormalny 37.gif a teraz wszystko się topi, masakra...
Wczoraj poszalała ja z zakupami w Koszalinie. Podjechałam "na chwilę" do jednego fajnego sklepu, tam w okolicach Fałata, mają końcówki kolekcji, wielki sklep i zostawiłam tam 320zł 37.gif A potem do Forum na chwilkę i w Promodzie kolejne 150zł 37.gif no ale nie miałam sie w co ubierać. A tak 4 nowe bluzki i płaszczyk wiosenny w pięknej, soczystej czerwieni, miałam jeszcze chrapkę na kurteczkę grzybek Mexxa za 240zł, fajnie lezał, ale się opanowałam icon_biggrin.gif
ryba my jesteśmy bardzo zadowoleni z fotelika i powiem Ci, że z koloru też, nawet patrząc na ostatnie przeboje z Jaśkiem, gdy zarzygał nam pół auta łącznie z fotelikiem, nie wiem jak by wyglądała ta czerwona czy zielona tapicerka po praniu 37.gif Fakt, kolory Casualplay ma piękne, ale czarny wydaje mi się nadal najbardzie praktyczny. A w Tik Taku jakie mają? Mieli zielone i czarne jak ja kupowałam...
annalda pytałam kiedyś o tego Chryslera, w jakich rocznikach się rozglądacie? Czy części nie są drogie? Nam też sie podoba taki samochód...
anuszkaa to co w końcu zrobiłaś na główce? U Magdy to tak jest, idziesz z zamiarem zrobienia blondu, a wychodzisz czarna icon_biggrin.gif Ale coraz mniej mi się to wszystko podoba!

I co z naszym spotkaniem?
anuszkaa
No właśnie..co ze spotkaniem. Trzeba by czas określić no i miejsce?
Kto sie pisze?
Teraz na głowie mam taki brąz/beż/orzech nie wiem..z refleksami jasnymi. Akurat mi się podoba.
Efi co to za sklep gdzie tyle kasiory podarowałaś?
A w Promod podobają mi się strasznie jeansy ale narazie muszę zacisnąć pasa, niestety.
Magda1980
CYTAT(anuszkaa @ Tue, 24 Mar 2009 - 08:54) *
...... ale narazie muszę zacisnąć pasa, niestety.

jejciu, ja też 41.gif 32.gif , a teraz te ciuszki to takie fajowe...... a z reguły tak jest,że jak się nie ma kasy albo nie w planach zakupy to wtedy wszystko się podoba a jak idziesz i chcesz coś kupić to nie ma nic ........

Efi właśnie,zdradź nam lokalizacje 06.gif .Super,że zakupy się udały!!!!I od razu pewnie humor lepszy 06.gif 06.gif!!!!
Generalnie w tych sklepach w centrum to dla mnie te ciuchy to tak jakoś wszystkie na jedno kopyto ......dlatego w Forum jest dużo ciekawszy wybór!A ceny najlepsze jak jest wyprzedaż 06.gif 08.gif !!!
Ulinka
Jesteśmy już po wizycie. Wyniki ok. Żadnego cholerstwa nie ma tylko mały brak żelaza, ale na razie mamy jakiś preparat wielowitaminowy z dużą ilością żelaza zakupić i przez 6 tyg podawać. Potem kontrola żelaza i jak będzie nadal za niskie to wówczas jakaś farmakologia. Tak więc jestem super szczęśliwa. Wczoraj dostałam przesyłkę z wózkiem dla Hanki i powiem Wam, że jest super. No a stary sprzedała i jak go wczoraj pakował to zrobiło mi się żal aż łezkę puściłam 37.gif
Ja też mam chęć na fryzjera, ale mąż szanowny chce bym wróciła do długich włosów, więc poczekam jeszcze troszkę i przed weselem w maju pójdę zrobić tylko jakieś pasemka i może lekko podciąć. Teraz mam klasycznego BOBA 29.gif Mam w Darłowie super fryzjerkę, która pracuje na żelach Framessi i jestem z niej super zadowolona. Nigdy nie miała tak ładnych włosów po farbach ja po tych żelach od niej.
Ja nadal czekam na zmianę pogody z zakupami. Dzieci nie mają butów, ja płaszczyka lub kurteczki. Masakra. Z kasą kiepsko, bo zaczynamy ocieplać dom i wykańczać górę< i Naszą sypialnię w końcu>, ale jak dostanę za wózeczek to się troszkę wylansuję 29.gif
Martalka
Ulinko, jaki wózek kupiłaś?

Efi, co to za sklep k/fałata???

co do chryslera, to chcielibyśmy max 18 tys wydać (grand voyager). Chyba, ze jeszcze coś przyoszczędzimy zanim się nasze samochody sprzedadzą 37.gif Rocznik za tą cenę można kupić 2000/2001 (ale okazyjnie bez pośredników) bo w komisach w koszalinie za tę kwotę kupic mozna 1997 37.gif Generalnie musi być rocznik powyżej 98, bo ma lepszy, mniej psujący się rozrząd, czy jakoś tak.
Nie wiem jakie są ceny części. M się orientuje. Zresztą on w częściach i naprawach siedzi duszą i ciałem, więc się nie martwię.
Ulinka
Spacerówkę CONECO SOLAR
My też chcieliśmy kupić chryslera grand voyager, potem Opla Signum- Odradzam, bo podobno pęka w pół przy wypadku. Troszkę się naczytałam i mąż mi się na opowiadał o tych wszystkich miniwanach. A w końcu kupiliśmy Renault Grand Espace. I super mi się nim jeździ . Dzieciaki i wózek pakuję i jadę 04.gif 04.gif 04.gif
anuszkaa
Ulinka dobrze,że małemu nic..poważnego nie jest.
Ja też chciałam kupić Reno Escape ale mąż ma uprzedzenie do minivanów.
Szkoda...bo mi się podobał.
Martalka a co Twój facet to mechanik?
A wózek Coneco solar bardzo mi się podoba, znajoma ma taki i ja też chciałam. Ale mi teściowie zrobili prezent i dostałam taki jaki mam. Wiecie darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. 06.gif
Byłam w sklepie, tuż koło bloku. Rany ale pogoda, zacina wiatr ze śniegiem. Musiałam iść z Witkiem a on przez całą drogę się darł..tak z podniecenia tym wiatrem.
Martalka
Ulinka, ale Grand Voyager czy Opel się na pół rozpada??? 37.gif


anuszkaa, ano mechanik z zawodu i zamiłowania 06.gif Z zawodu sam.ciężarowych, z zamiłowania- wszystkiego co jeździ icon_biggrin.gif
anuszkaa
chyba o Oplu Ulinka pisała że się rozpada.
Ulinka
Opel signum.
Efi
Nie wiem czy nie pomyliłam ulic, ale chyba nie... Jadąc w stronę giełdy, po lewej stronie jest taki mały pasaż, na jego rogu m.in. duża ciastkarnia i tam mieści się ten sklep. Dużo rzeczy, tanio nie jest, za to znane firmy jak H&M, Mexx, C&A i inne, lepsze... No i obsługa, kilka babek, które zawsze doradzą, doniosą cos do przymierzalni, jak dla mnie ok, bo coś ostatnio mam wrażenie, że sama nic nie umiem sobie znaleźć na wieszaku, a one donoszą cos, na co nie zwróciłabym uwagi,a potem mi się podoba i pasuje...
Martalka
Efi, a, to chyba wiem icon_biggrin.gif Dzięki, oblookam przy okazji icon_biggrin.gif

Opel, uff icon_biggrin.gif

Mój mały "wstręciuch" nie chce spać. Uśpiłam, odkładam do wyrka, a ten oczy otwiera i w śmiech. Właśnie leży w łóżeczku i'dojrzewa' do drzemki. Idę zaraz go lulać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.