To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może nasze MORZE sie odezwie??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Martalka
a gdzie tam kupili 21.gif Najpierw M miał coś do zrobienia (choć dzień wcześniej wszem i wobec rozpowiadał, że w poniedziałek, to on z Bartusiem będzie się bawił, bo ma wolne popołudnie...), ledwo wyrobił się na tą 17 na urodziny, pojechali i od razu lecieli na kulki. Wrócili, Bartek w ryk, bo M znowu wychodzi 21.gif
No, i tak tu liczyć że mąż coś załatwi. Podjechanie do sklepu w centrum dodatkowo- oj to już ponad jego siły 21.gif
A dzisiaj chce czy nie, jedzie z dwójką do pediatry. Bartka trzeba skontrolować, a Damiana chyba na nowo zdiagnozować. Kaszle co najmniej ohydnie- aż mu coś furczy... 38 stopni w pupie (no, ale i zęby szaleją)...
Ja mam korki, więc z nimi nie jadę 37.gif

ryba, trzymam kciukasy za odsmoczenie! Dzisiaj będzie już znacznie lepiej!
Odwracaj jej uwagę póki nie krzyczy o smoka icon_biggrin.gif


żmijeczko, jak samopoczucie?

anuszkaa
ach Ci wspaniali tatusiowie - mężowie 43.gif
mnietezjuzniema
Dziewczyny, nie wspominajcie mnie tak żywo, bo siedze przed kompem w pracy i podskakuję przez czkawkę co chwila icon_wink.gif
Efi
Hej.
A ja latam, tyle roboty, ze za przeproszeniem piernąć nie mam czasu 21.gif 21.gif 21.gif
U nas "odpalcowywanie" zamiast odsmoczania, nie wiem jak się za to zabrać!!! Najgorsze, że Mała zaczyna to samo robić, wciskam Jej smoczek na siłę, żeby tylko kciuka nie zassała!!!
ryba 80tys stan sur. zamkniety sama robocizna chyba?! Bierzecie jednÄ… firmÄ™ od A do Z?
rysa154
efi jak sie spisuje twoj inhalator?
tak 70tys kosztuje robocizna....
Efi
CYTAT(ryba154 @ Tue, 07 Apr 2009 - 13:42) *
efi jak sie spisuje twoj inhalator?
tak 70tys kosztuje robocizna....



Inhalator super. OMRON jak by co icon_wink.gif
Nasz proekt facet mówił ok.100tys cala robota... ale widze w opisie, ze okreslaja go na 118m2 pow. uzytkowej,,, jakos to licza powyzej ilus tam cm, ze jest uzytkowa, 150cm czy jakos tam...
anuszkaa
Ryba a posunęliście się coś w sprawie domku? Jakieś pozwolenia itp sprawy?
Ulinka
Witajcie
Kurcze żeby za Wami nadążyć musiałabym chyba cały dzień przy kompie siedzieć 03.gif
No dr Kaczkowski no przystojny gość nie powiem ale zajęty i dzieciaty 29.gif
Bartka już w Emce nie ma.
Marcel po zastrzykach całkiem znośnie choć teraz coś go potwornie wysypało i znów siedzimy w domu 21.gif
Ja dwa lata temu za stan surowy płaciłam u siebie 50 tys, ale byli i tacy co to 100 wołali 37.gif
Budowałam właśnie z tej czerwonej cegły czyli Porothermu. No ale do tego dochodzi jeszcze koszt dachu, Im bardziej skomplikowany tym droższy, Ja mam dwuspadowy z 4 dachowymi oknami to chcieli 17 tys. No ale na szczęście wujek zrobił z mężem za darmo 06.gif
Ulinka
Ach no i tak na ucho Wam powiem, że złożyłam podanie do pracy 48.gif I własnie zarza mam dzwonić w tej sprawie ale mi odwagi brak 37.gif
anuszkaa
raaaaany jak piszecie o tych domkach to....aż mnie wzdryga.
Choć fakt domek to domek.
anuszkaa
CYTAT(Ulinka @ Tue, 07 Apr 2009 - 14:42) *
Ach no i tak na ucho Wam powiem, że złożyłam podanie do pracy 48.gif I własnie zarza mam dzwonić w tej sprawie ale mi odwagi brak 37.gif


dzwoń..trzymam kciuk i zdradź gdzie aplikujesz!!!
Ulinka
Na szkoły na nauczycielkę przedmiotów hotelarskich 37.gif
Dzwoniłam. Mam się zgłosić w przyszłą środę na rozmowę 06.gif
mnietezjuzniema
Ulinka- to w przyszłą środę trzymam kciuki mocno icon_smile.gif

Czy Wam też chce się dzisiaj tak spać potwornie jak mi?
dupadupadupa
Dzem dobry (bo truskawkowy) icon_biggrin.gif
Czesc.
Samopoczucie lepsze..!! Moje leki zaczely w koncu dzialac wiec oddycham normalnie i sie nie dusze!!! YUPI! Moge wychodzic na powietrze! icon_biggrin.gif
Wizyta u Kowalskiej: w skrocie: jak zwykle profesjonalna i bardzo dokladna! Od slowa do slowa kolezanka mojej doktor co mam w pile icon_smile.gif Emi ma alergie pokarmowa (na szczescie chyba nie kontaktowa)... ale na co dokladnie, za wczesnie by cokolwiek stwierdzic. poki co mozemy gdybac. Podejrzani sa: seler, ryz i jabuszko. Poowli na nowo wszystko wprowadzam i mam skrupulatnie notowac itp.
Dostala Fenistil w kropelkach i masc robiona ze sterydem gdyby sie zaminy znowu nasilily/zaognily. Do tego mam juz zaczzac uzywac filtr bloker - 50 spf.
Rozwija sie nadzywczaj dobrze, ciemiaczko ladnie zarasta, krzywicy nie ma, silna, lata dzien zacznie siadac..
No to tyle icon_smile.gif Ogolnie wizyta trwala 40 min i pani dr wyczerpala caly temat icon_biggrin.gif Az nie mialam pytan na koniec..
Ah no i rozszerzanie diety alergika niestety jest bardzo powolne. Dopiero jak bedzie miala roczek moge sprobowac zółtko i gluten po roczku. Poki co zupki warzywne z indykiem i krolkiem. Kurczak za miesiac/dwa...
Poza tym ok. Z małzem spoko. T. wkurwia coraz bardziej.. ale to osobny temat.. i chyba nie chce go poruszac bo nie chce sie wkurwiac.
Wczoraj polozylam sie o 19!! Razxem z Emi spalysmy do 6 rano..
Nawet nie wiedzialam o tym wypadku - straszny!!!
Jak u Was?
zbiszkopcik - dzieki za pamiec! icon_smile.gif
Martalka - jak Damis?
Efi - jak dzieciaki?
ryba - Jak tam Gerard? Zuzka?
Martalka
a u nas kiepsko.
Oboje majÄ… zap. oskrzeli 37.gif Bartek minimalne... Damian gorzej...
D już dostał zastrzyk, jutro drugi 37.gif
ech, szkoda słów

zbiszkopcik, oj taaak, spaaaaaaać!!



Idę coś zjeść...
mnietezjuzniema
żmijeczka- o tak truskawkowy jest dobry icon_smile.gif
Martalka- wspólczuję 13.gif
dupadupadupa
Martalka o cholera! Wspolczuje! Skad im sie to przypałetało?? Kurcze..
zbiszkopcik najlepszy icon_biggrin.gif

Zastanawiam sie nad zmiana spacerowki na cos lzejszego... myslalam o Espiro Jet.. jakies opinie?
mnietezjuzniema
Ja *****olę czy to się kiedyś skonczy, to wieczne zadawanie pytań"co pani urodziła?" i te zdziwione miny na widok mojego wyrazu twarzy.... 450[1].gif to mi się chce kiedy słysze... rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif
dupadupadupa
zbiszkopcik niestety ludzie nie maja wyczucia.. przytul.gif przytul.gif
mnietezjuzniema
zjebała mi humor na resztę wieczoru, żesz k...a jeszcze nie wie co się stało...
mnietezjuzniema
Idę zrobić jeść mojemu mężczyźnie, zaraz z pracy wraca a i ja sama zgłodniałam. Zła jestem gorzej jak osa. k...a cały Białogard trąbił o moim przypadku, wszyscy uczniowie wiedzą,a ta jedna głupia pizda niby nie wie
icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Martalka
Zbiszkopcik, ludzie naprawdÄ™ nie majÄ… wyczucia...


zmijeczko
, skąd dokładnie, to nie wiem. Chyba zaczęło się od mojego katarku i gardełka 21.gif Potem oni... I tak im zeszło na oskrzela... chyba za szybko wyszłam na spacer... ale w sumie już nie kaszleli 37.gif 43.gif
No i ja też zdrowo się nie czuję. łamie mnie w kościach,głowa pęka, spać mi się chce strasznie.
anuszkaa
Martalka - dużo zdrówka dla dzieciaków!
Zbiszkopcik- cóż zrobić tacy już są ludzie, albo ciekawscy albo głupich udają. Nie denerwuj się nie ma po co jakąś babą.
dupadupadupa
Martalka kurcze.. kuruj sie! Duzo zdrowka dla Was! ! !
zbiszkopcik glowa do gory! Olej babsko! Pies jej morde lizal...
Emi wykapana, spi.. w lozeczku.. od prawie tygodnia spi w lozeczku... i w nocy i w dzien.. w sumie nie bylo zadnego problemu .. z dnia na dzien poleciala do lozeczka i finito.. icon_biggrin.gif A tak mnie straszyli! Ze jak spi ze mna to do 5 roku zycia bedzie spala.. hm jak widac.
Milego wieczora
rysa154
zuza ma jakies inne lek,ale to juz koncowka...gerard jest slabiutki i dzis brzuch go bolal jak zrobilismy sobie wycieczke z pizza nad rzeczke...ale plakal....

przejzdzalam dzis przez ten przejazd ale masakra....wagon jeden lezy okopcony,policja dlaej tam grzebie...

anuszka czekam na jakies pozwolenia z gazu,wodociagow i na cos jeszcze ma przyjsc poczta...

efi tak jak pisala ulinka z tego poro cos tam chce budowac...wlasnie dzis w aptece na ten nebulizator patrzalam...

ulinka ciebie calosc stanu surowego tyle wyniosla...a ze dzieciaty to mowil...

zbiszkopcik i jak klucie...?ile zaplacilas?


jestesmy ponad 24h bez smoczka brawo_bis.gif ,w dzien zasypianie w miare pogadala,ze chce,ale pryztulila misia imnie i git...teraz tez mowila ze chce,kazalam misska przytulic i zasnela,troche to trwa,ale sie udalo...w szoku jestem...tfu tfu...
rysa154
acha jmijeczka ciesze sie ze juz lepiej...u mnie tez jest podejrzany seler albo por bo zuza dostaje krostek na policzkach,a malemu tez sie szorstkie od tej choroby robia,ale raz ma a raz nie ma...nie wiem o co chodzi....u mnie na styczniowkach dziewczyna ma dziecko z alergia...jejku jak oni musza uwazac na jedzenie zwlaszcza u kogos...na szczescie teraz juz mozna nawet make bez glutenu kupic itp.

chyba ide obudzic meza,bo we wt wyjezdza....najpierw na kurs3dni a potem na statek...szkoda,ze tak szybko ... 29.gif
Efi
Padam na pancerz 21.gif
zbiszkopcik durna baba, nie przejmuj się w ogóle, wiem, że to przykre dla Ciebie, ale ludzie czasem nie mają wyczucia, jak by sami cos takiego przeżyli, to dopiero by zrozumieli. A może ona naprawdę nie wiedziała...
ryba nasz dom jest prosty, bez udziwnień, bo np. jak chcesz w salonie mieć taką wnękę z np.3 ścianek, na której dach jest to kosztuje 10tys icon_eek.gif Każde załamanie dachu to dodatkowy koszt... a nasz jest bardzo prosty, cztery ściany i tyle. Nawet w opisie projektu jest napisane, że to dom tani w budowie i w cenie mieszkania... Nie stać nas na nic więcej, nawet na to nie icon_rolleyes.gif dlatego myślimy co robić...
Martalka wracajcie szybko do zdrowia!
mnietezjuzniema
ryba- zapłaciłam dokładnie 137 zł, cytomegalie i różyczkę miałam robioną w jednej klasie- tak było na skierowaniu. W sumie była babka, która GENIALNIE kłuje- prawie nie czuć ukłucia nawet o reszcie nie wspominając.

Ależ wczoraj byłam naładowana... 43.gif 43.gif Dziękuję Wam icon_smile.gif
anuszkaa
Ryba naprawdę gratuluję Wam odsmoczenia...może mnie to zmotywuje.
Jaki mój Witek zrobił się uparciuch..straszne! Ani prośba ani groźba nie działa. Jak powiem : zdejmij rajstopki to jest NIE i NIE i jeszcze raz NIE. I umie tak siedzieć i gadać to NIE przez 25 minut. Aż wkońcu nie wytrzymuje i mu ściągam. 21.gif 37.gif
anuszkaa
Ulinka i jak z pracą? Dzwoniłaś?
jmijeczka dobrze że się Wam polepsza.
Ryba i jak było mizianie? 29.gif
rysa154
czesc...

anuszka nie bylo bo maly dostal kolki
anuszkaa
CYTAT(ryba154 @ Wed, 08 Apr 2009 - 10:04) *
czesc...

anuszka nie bylo bo maly dostal kolki


ojjj biedny Gerard ..i Wy .
dupadupadupa
Czesc icon_biggrin.gif Meldujemy sie z rana i uciekamy icon_smile.gif U nas w porzadeczku icon_biggrin.gif
rysa154
ryczal po raz drugi tego dnia jak nigdy ponad pol godziny....albo po soczku albo po zupce..teraz powinien dietke trzymac....a my coz....
anuszkaa
CYTAT(ryba154 @ Wed, 08 Apr 2009 - 10:10) *
ryczal po raz drugi tego dnia jak nigdy ponad pol godziny....albo po soczku albo po zupce..teraz powinien dietke trzymac....a my coz....


to na marchwiankę go przerzućcie .
Jak mój Witek jej nie lubiał... 37.gif
rysa154
ja sprzatam....

anuszka ale ile mozna jesc marchwianke?moj samej bez miesa nie tknie a ostatnio tylko to jadl i mu sie znudzilo

wracam do sprzatania
Efi
To wczoraj był kolkowy dzień, ja przeżyłam koszmar, poraz pierwszy Tosia tak płakała... Do kąpieli ciepłej, masowanie, niestety nie miałam nic z apetki 32.gif Biedulka moja kochana!
A ja latam, bo dziś goście przyjeżdżają.
anuszkaa u nas też jest wielkie NIE i ciągłe złośliwości robione z uśmiechem, jestem zmęczona...
anuszkaa
CYTAT(Efi @ Wed, 08 Apr 2009 - 11:38) *
anuszkaa u nas też jest wielkie NIE i ciągłe złośliwości robione z uśmiechem, jestem zmęczona...

no ja też to przeżywam, naprawdę nic nie działa na niego i śmieje się mi w twarz.
rysa154
znacie taki sklep?
Bajkowa Chatka - ul. Władysława IV 58B / 25
Ulinka
No z pracą na razie cicho sza. W przyszłą środę mam iść na rozmowę 37.gif
Tak ja za robociznę stanu stanu surowego zapłaciłam 50 tys + chcieli 17 tys. za dach, ale to zrobił mój mąż
No, ale nasz dom taki prosty jest bez udziwnień, bo to centrum miasta i nie dość, że zabudowa szeregowa to jeszcze w nawiązaniu to tego co stało na tej ziemi przed laty 32.gif Na ale prawie 200m i tak wyszło 21.gif
O takie coś od przodu. Na dole sklep i wejście do domu, nad nim Pokoje dzieci, łazienka, na poddaszu wolny pokój- gościnny


I od tyłu. Garaż, wejście do kotłowni. Na górze salon z aneksem kuchennym , na poddaszu Nasza sypialnia i łazienka


Byłam dziś z Marcelem na rtg zatok. Masakra. Pobił pielęgniarkę i na tym się skończyło 41.gif Czy ktoś tu mówił że jego dziecko jest wszystko na NIE......... 21.gif Miałam ochotę mu wlać, ale ..... to chyba nie było by dobre. Już nie mam do Niego sił. Też mu nic nie pomaga. Żadna kara nie ma dla niego znaczenia. Wczoraj spędził cały dzień bez mini mini i co dziś to samo 41.gif
anuszkaa
CYTAT(ryba154 @ Wed, 08 Apr 2009 - 12:52) *
znacie taki sklep?
Bajkowa Chatka - ul. Władysława IV 58B / 25

znam tak że zaopatrujemy ich w albumy i ramki Anne geddes
Mają także sklep internetowy.
anuszkaa
Ulinka o relacjach moje dziecko-lekarz mogłabym książkę napisać. Ostatnio próbował stołkiem rzucić w pielęgniarkę. 37.gif Wstyd.
rysa154
piguly to chyba przyzwyczajone powinny byc....

anuszka a gdzie jest ten sklep?jak si e do emki jedzie?bylas tam?
anuszkaa
CYTAT(ryba154 @ Wed, 08 Apr 2009 - 14:15) *
piguly to chyba przyzwyczajone powinny byc....

anuszka a gdzie jest ten sklep?jak si e do emki jedzie?bylas tam?

nie byłam tam, znam tylko "telefonicznie"
rysa154
ok anuszka...

zaraz wybywam do dermatologa do koszalina....jak wroce powiem jakie wrazenia...
mnietezjuzniema
Już po pracy, dobra szefowa dała mi na jutro i pojutrze wolne. Mam w planach robić sernik na cieście orzechowym
anuszkaa
CYTAT(zbiszkopcik @ Wed, 08 Apr 2009 - 15:13) *
Już po pracy, dobra szefowa dała mi na jutro i pojutrze wolne. Mam w planach robić sernik na cieście orzechowym

co to za szefowa?? ja też chcę taką.
anuszkaa
CYTAT(ryba154 @ Wed, 08 Apr 2009 - 14:39) *
zaraz wybywam do dermatologa do koszalina....jak wroce powiem jakie wrazenia...

no napisz, bo może też skorzystam z usług.
Martalka
mmm, pychota!!!
mnietezjuzniema
Moja osobista, prywatna icon_wink.gif nie oddam icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.