To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może nasze MORZE sie odezwie??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
anuszkaa
CYTAT(ryba154 @ Mon, 02 Mar 2009 - 20:56) *
2pliz.gif 2pliz.gif 2pliz.gif 2pliz.gif 2pliz.gif

Ryba weź jednego dla mnie 01.gif
Magda1980
Witajcie z rana icon_smile.gif

...to ja dzis pierwsza icon_smile.gif

....ahh jak Wam zazdroszcze tej dzisiejszej kawki i ploteczek 06.gif

Pogoda pod psem a ponoć z końcem tygodnia ma być ochłodzenie i deszcze ....wrrrr

Annalda no tą ścieżkę to Wam całkiem przyzwoita zrobili-chociaż człowiek może iść bezpiecznie!
Magda1980
Arciucha .... no to mnie wyprzedziłaś 02.gif 02.gif
Ewa23
Witam z rana icon_smile.gif małemu zmieniłam teraz pieluche i dalej poszedł spać icon_smile.gif wczoraj w ogóle przespał cały dzień prawie,chyba ta pogoda tak na niego działa
jimijeczka podaj mi prosze swój adres jak możesz bo na e-mama nie mam juz tej wiadomości od Ciebie
anuszkaa
CYTAT(Magda1980 @ Tue, 03 Mar 2009 - 07:46) *
Arciucha .... no to mnie wyprzedziłaś 02.gif 02.gif

06.gif
Magda1980
...no tak cisza na forum,bo dziewczynki kawkują 06.gif a niektóre bidulki pracują .... 32.gif
anuszkaa
CYTAT(Magda1980 @ Tue, 03 Mar 2009 - 10:59) *
...no tak cisza na forum,bo dziewczynki kawkują 06.gif a niektóre bidulki pracują .... 32.gif

no niestety, takie życie 41.gif
mnietezjuzniema
No fajnie mają dziewczyny. jmijeczka- czekolada i tosty... Hmm, to oznacza dwie rzeczy:1 - albo ciąża, 2- przed okresem icon_wink.gif
a na tosty też mi smaka narobiłyście- ja najbardziej lubię te z podziemia dworcowego w Koszalinie 06.gif
anuszkaa
CYTAT(zbiszkopcik @ Tue, 03 Mar 2009 - 13:51) *
No fajnie mają dziewczyny. jmijeczka- czekolada i tosty... Hmm, to oznacza dwie rzeczy:1 - albo ciąża, 2- przed okresem icon_wink.gif
a na tosty też mi smaka narobiłyście- ja najbardziej lubię te z podziemia dworcowego w Koszalinie 06.gif

zbiszkopcik przypomnij mi gdzie to były te dobre kebaby czy hamburgery w Koszalinie?
coÅ› z pkp albo pks mi siÄ™ kojarzy...
ale jestem głodna!!!!
mnietezjuzniema
Arciucha- koło dworca pkp w budkach, nigdy ne pamiętam która to, ale tam są hamburgery za 4,5 mega wypas żarcie 03.gif
anuszkaa
CYTAT(zbiszkopcik @ Tue, 03 Mar 2009 - 14:33) *
Arciucha- koło dworca pkp w budkach, nigdy ne pamiętam która to, ale tam są hamburgery za 4,5 mega wypas żarcie 03.gif

dzięki
ale mam już Wielkiego Głoda.
I jak w pracy?
Sukienkę przymierzałaś?
mnietezjuzniema
W pracy może być icon_wink.gif. Za dwa tygodnie jadę z dzieciami moimi na zawody w piłkę nożną...Sukienkę wczoraj bratowa przywiozła i leży pięknie. Teraz do maja nie mogę przytyć ani grama, bo w cyckach się nie zmieszczę 08.gif
A jak Witek?
mnietezjuzniema
CYTAT(arciucha @ Tue, 03 Mar 2009 - 14:43) *
dzięki
ale mam już Wielkiego Głoda.

To ja na okoliczniść Twojego Wielkiego Głoda barszczyk z torebki wypiję 06.gif A co małż dzisiaj dobrego na obiad przygotował icon_wink.gif ?
dupadupadupa
Melduje sie.
Spotkanie - moim zdaniem - super!!!!!! Dziewczyny sa fantastyczne a dzieciaki to juz nawet nie mowie jakie fajowe icon_smile.gif icon_smile.gif Gerard - podbil serca dwoma guzami i zabojczym usmiechem, Damis - oczka jak marzenie, Gabrys - chcial kochaniutki spac.. a my wariatki mu nie dalysmy... icon_smile.gif
annalda - heh jak poszlam Cie odproadzic to tak chodzilam do 16.30 icon_smile.gif Poki sie Emilka nie obudzila.. teraz juz najedzona slucha kolysanek i lapie misie na karuzeli icon_biggrin.gif
Ewa23
Spotkanie moim zdaniem również super icon_smile.gif dzieciaki fantastyczne,mój zjadł i dalej śpi...hmmm mam nadzieje ze to nie będzie jakaś choroba się szykowała
dupadupadupa
Ewa - spokojnie.. cisnienie do dupy.. Emi tez dopiero co wstala a juz trze oczka i chce dalej spac.. icon_smile.gif
dupadupadupa
Emi zasnela sobie znowu na drzemke.. takze chyba taki dzien icon_biggrin.gif
Martalka
Dotarłam icon_smile.gif
Fajnie było!

jmijeczka, Damiana zmuliło w atuobusie a jak wysiedliśmy dał się dzikus położyć 03.gif

właśnie karmię, piszę lewą ręką 37.gif

Arciucha, a kebaby pod jowiszem sÄ… wg mnie najlepsze.

zbiszkopcik, narobiłaś mi smaka na barszczyyk z torebki nienie.gif
dupadupadupa
annalda - heh podobal mi sie... jak tylko do pozycji lezacej - krzyk - nie i koniec! ma prawo chlopak decydowac co mu sie podoba a co nie icon_biggrin.gif

hmm barszczyk.. chyba cos znajde.. narobilyscie smaka icon_biggrin.gif

to fakt- kebaby pod jowiszek, hamburgery na dworcu w budkach i tosty w podziemiach!
Ewa23
No za godzine mały ma kąpiel i juz spanko nocne icon_smile.gif dzisiaj nowe odcinki 39,5 icon_smile.gif
dupadupadupa
Oo dobrze wiedziec.. wykapie sie wczesnie i mykne do lozka ogladac icon_biggrin.gif
rysa154
ja tez dotarlam...
spotkanie super i zaluje,ze nei bylam dluzej...ale wiadomo dwojka maluchow to...nie ma sie czasu przede wszystkim na inne rzeczy niz oni...
tak jak na rehabilitacji bylo zuper to na biodrach juz nie...wiecie,ze nawet usg makemu lekarz nie zrobil...zuza miala robione...pogladal go i finito...rowerka nie kupilam bo nie bylo tego co chcialam...czekaja na dostawe...po biodrach skoczylam do forum,chcialam bielizne sobie jakas kupic,ale tam sa raptem 2 moze 3 sklepy...i nic mi sie nie podobalo...lubie triumf,ale takie wszystkie oklepane,albo biale albo czrne....bleee...zamiast rowerk zuza dostala a raczej dostanie strojk kapielowy zze swoim kotkiem..

zbiszkopcik jaki kolor sukienki?

ewa maly spi dalej?

powiem wam ze niespodziewalam sie,ze tak bedzie mi sie podobalo...na tyle co was pozanalam to jednak pisanie mallo oddaje chcarkter danej osoby...no tak jakos mi sie wydaje...szczegonie mnie marta ujelas swoim spokojem no i ewa tez..bo ja to latawiec generalnie jestem...

ale jestem zrypana jak kon poo westernie...

chyba wiecej sie nie pisze na 2lekarzy jednego dnia w takim odstepie czasu...

gdzie jest efi?
dupadupadupa
Heh ryba - ja tez powidziam Marte i Ewe za spokoj.. ja pobonie jak Ty.. wariatka icon_razz.gif

Poza tym: tez lubie triumpha.. kupuje bielizne tam kolo saturna.. w pasazu jowisz na dole jest Triumph.. babeczka sie stara aby miec fajen rzeczy..

to dziwne ze nie zrobili Gerciowi usg.. ah.. ja nie rozumiem czasem tej sluzy zdrowia..
dupadupadupa
Emi znowu spi.. budzi sie na 5 min, zasypia.. icon_razz.gif
rysa154
mi sie tez podoba ten sklep....ale ja nie lubie poprostu ciagle bialej lub czarnej bielizny...kupilam sobie u nas lupo zielono biale..biala mi sie podoba,zle jakos nie mam reki,zawsze zafarbuje...dlugo nie kupowalam bielizny bo w ciazy tomalo po ciazy to tymbardziej,bo niewiadomo jakie beda piersi,teraz musze nadrobic...

Martalka
po spotkaniu w realu o wiele fajniej siÄ™ pisze icon_smile.gif

kurna no, znowu jedną ręką piszę... icon_wink.gif


Co do bielizny, na mnie T źle leży.
Ja kupuję na piłsudskiego w hurtowni. Mają spory wybór ładnych modeli z małym obwodem co dla mnie jest ważne. Zwykle z Gai kupuję.


Ewa, Damian też mi usypia. Mówiłam, że na 15 minut przyśnie, a on i w drodze powrotnej spał godzinę, i po dwóch karmieniach potem też przysypiał... Chyba taki dzień. oby i noc była przespana! icon_wink.gif


anuszkaa
CYTAT(zbiszkopcik @ Tue, 03 Mar 2009 - 15:07) *
To ja na okoliczniść Twojego Wielkiego Głoda barszczyk z torebki wypiję 06.gif A co małż dzisiaj dobrego na obiad przygotował icon_wink.gif ?

były domowej roboty hot-dogi. Całkiem niezłe.
anuszkaa
No dziewczęta żeby Wam te spotkania bez nas (tzn nieobecnych a sercem przy Was) w nawyk nie weszły 06.gif
anuszkaa
CYTAT(zbiszkopcik @ Tue, 03 Mar 2009 - 14:57) *
W pracy może być icon_wink.gif. Za dwa tygodnie jadę z dzieciami moimi na zawody w piłkę nożną...Sukienkę wczoraj bratowa przywiozła i leży pięknie. Teraz do maja nie mogę przytyć ani grama, bo w cyckach się nie zmieszczę 08.gif
A jak Witek?

Co ja bym dała żeby w cyckach przytyć 08.gif
Witek..Å‚obuz nadal jest na NIE i na dodatek nic nie je . Poza kaszkÄ… i jogurtem.
mnietezjuzniema
O nie, w cyckach wolę już nie przybierać...Stanika na siebie nie mogę dostać. Po ciąży teoretycznie powinny spaść, tym bardziej, że schudłam, a tu **** blada, jak były duże tak są. I spadły ale do ziemi, grawitacja działa. 06.gif
anuszkaa
CYTAT(zbiszkopcik @ Tue, 03 Mar 2009 - 18:43) *
O nie, w cyckach wolę już nie przybierać...Stanika na siebie nie mogę dostać. Po ciąży teoretycznie powinny spaść, tym bardziej, że schudłam, a tu **** blada, jak były duże tak są. I spadły ale do ziemi, grawitacja działa. 06.gif

to tylko się cieszyć że masz "cyce jak donice" ...żartuje oczywiście.
Ja w ciąży i po miałam naprawdę ładne piersi (tzn wg mnie) . Jak tylko przestałam karmić to spadły i na dodatek zrobiły się jeszcze mniejsze niż przed.
mnietezjuzniema
Du...pa była a nie 4 gwiazdki 04.gif
anuszkaa
CYTAT(zbiszkopcik @ Tue, 03 Mar 2009 - 18:47) *
Du...pa była a nie 4 gwiazdki 04.gif

tzn że **** nie można napisać?
faktycznie nie można...
Ulinka
zbiszkopcik czyżbyś w maju na jakąś imprezkę się wybierała???. Ja tez kupiłam sukienkę i właśnie wczoraj ją dostałam 03.gif Siostra męża wychodzi za mąż 8 maja. Nota bene za chłopaka z Białogardu 04.gif 04.gif 04.gif
mnietezjuzniema
No proszę, proszę, ja tydzien później będę cyrograf podpisywała 04.gif
A sukienka jest koloru ecru z czarnym wyszywanym kwiatowym wzorkiem.
Ulinka
A co do jedzonka w Koszalinie to mi najbardziej smakujÄ… hot-dogi z budki przy liceum "Dibua". Kurcze nawet nie wiem jak to siÄ™ pisze 43.gif
anuszkaa
CYTAT(zbiszkopcik @ Tue, 03 Mar 2009 - 18:52) *
No proszę, proszę, ja tydzien później będę cyrograf podpisywała 04.gif

zawsze możesz zwiać 08.gif
Ulinka
A no to to już poważna sprawa 29.gif
Magda1980
CYTAT(arciucha @ Tue, 03 Mar 2009 - 18:26) *
Co ja bym dała żeby w cyckach przytyć 08.gif

......ja też!!!!!Nawet ciąża u mnie nie zadziałała ....... 32.gif 32.gif

Ale żeście znowu temat jedzenia zarzuciły ...... 06.gif ja właśnie spałaszowałam zmiksowaną michę owoców!!!!

Zgadzam się z Rybą,że w czasie takich spotkań na żywo dopiero można tak na prawdę poznać człowieka,pisanie też jest fajne i ma swoje zalety,ale jednak to nie to samo co rozmowa ......


Zbiszkopcik a możesz nam uchylić rąbka tajemnicy i tą swoją kiecuszkę opisać 06.gif - myślę,że dziewczyny też są bardzo ciekawe 06.gif

Ulinka tam też są pyszne hamburgery 04.gif 04.gif

mnietezjuzniema
eee, średnio poważna 04.gif Poważnie to było jak kredyt na 20 lat braliśmy razem 3 lata temu 06.gif
gosma
hej
Pozdrawiam cieplutko morze, ja wprawdzie wyprowadzona i od wielu lat w WLKP ale sercem zawsze tam 03.gif
usciski
mnietezjuzniema
Cześć gosma 06.gif
Magda1980
CYTAT(gosma @ Tue, 03 Mar 2009 - 19:01) *
hej
Pozdrawiam cieplutko morze, ja wprawdzie wyprowadzona i od wielu lat w WLKP ale sercem zawsze tam 03.gif
usciski


Witamy- dobrze,że Poznań nie jest aż tak daleko,to zawsze można wpaść i nóżki pomoczyć w naszym lodowatym Bałtyku 06.gif
dupadupadupa
Przybywam!

ryba - lupo - ta firma tez mi lezy.. ogolnie nie kupowalam bielizny stanikowej juz jakies poltora roku.. ciaza.. teraz karmienie..

annalda- wiem o jakiej hurtowni piszesz... juz wiele razy slyszalam o niej a jakos ise wybrac nie moge..

zbiszkopcik, arciucha - kiedy nadrobicie ze spotkaniami? ? icon_smile.gif

Emi spi. Kochane dziecko.
Ja tez lece.. dzisiaj nie posiedze bo jakos mi sie spac chce icon_biggrin.gif
dupadupadupa
Emi dzis:



Dziewczyny nie wklejam zdjec Waszych pociech - bez zgody, ale jak chcecie to wysle Wam mailem .. tych zdjec jest malo.. z 3-4 icon_biggrin.gif
dupadupadupa
Ja jednak jeszcze zawitalam..
Przypomnialo mi sie ze musze przeciez odciagnac zarelko dla zarłoczka icon_biggrin.gif
dupadupadupa
Gdzie sie pochowalyscie? Ide spac.. icon_biggrin.gif
Dobranoc
rysa154
jmijeczka wyslij mi

wszystkie chyba m jak milosc ogladaja...

efi dzieki za smsa dopiero niedawno odczytalam...

w kazdym razie zuza mnie wyprowadzila dzis z rownowagi...a ostatnio juz bylo tak pieknie...strasznie nakrzyczalam na nia i jestem zla na siebie....
Martalka
jmijeczko, mi też wyślij. Mail podam na priv icon_biggrin.gif


hamburgery pod liceum Dubois icon_wink.gif sÄ… pycha!!! Ta budka siÄ™ "dzwonek" nazywa chyba icon_biggrin.gif
Jeśli już o jedzeniu mowa, to ja mam chęć na krążki cebulowe z Burger Kinga. Jadłam sto lat temu w Londynie i co jakiś czas mi się zachciewa 03.gif
Ewa23
Ja też poprosze o zdjecia icon_smile.gif Mały obudził sie po 40 min drzemki a przed 19 miał kąpiel bo już ryczał ze zmęczenia i śpi nadal,oby wstał tak jak zawsze czyli 1-2 a nie o 24 bo dla mnie to za szybkie wybudzenie ze snu a mam zamiar zaraz sie polożyc icon_smile.gif
Dziewczyny....jaka ja spokojna icon_smile.gif na 1 spotkaniiu zawsze taka jestem icon_smile.gif dajcie mi się rozkręcić to zobaczycie icon_biggrin.gif ide lulu,do jutra
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.