To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zadzwonił TEN TELEFON !!!!!!!!! :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
ania.m
GratulujÄ™!!!
W końcu się doczekaliśmy!
Ja również nie pisałam - ale po cichu cały czas kibicowałam!
April.
Wspaniała wiadomość !
milutka
Nie mogę Go pokazać publicznie , to na priv powysyłam icon_wink.gif
Pilawianka
Åšliczny jest icon_smile.gif Niech siÄ™ Wam zdrowo chowa. To chyba najbardziej wyczekany maluch forumowy.
Jeszcze raz gratulujÄ™.
Tusia8
Fantastycznie!! Moje serdeczne gratulacje, nie piszę, ale kibicuję Wam od dawna icon_smile.gif Ależ wiadomość icon_smile.gif
ania_411
Cudowny!! A jaki już duży hihi. Pasuje do Ciebie Milutko icon_smile.gif
zilka
Piękni jesteście razem! icon_smile.gif A Ty masz piękne oczy aniolek.gif

To miłego czasu razem, miłego poznawania, kiedy go zabieracie do domu? My tu oczywiście chętnie wszystko poczytamy ale pisz ile Ci starczy czasu i ile "wypada".

April.
super maluch ! icon_smile.gif

Życzę Wam samych dobrych, szczęśliwych chwil razem !

Tigerek
Gratulacje kochani icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Honey*
Sliczny
No własnie, kiedy go mozecie zabrac?
Alez sie ciesze icon_smile.gif
Tuni
O rrrany, Milutka!
Strasznie siÄ™ cieszÄ™, bardzo, bardzo icon20.gif
Aż się poryczałam icon_smile.gif
Åšciskam Was mocno.
Całą Rodzinkę!!!
mama_do_kwadratu
Fantastycznie! W końcu TE dobre wieści!!!
Bardzo się cieszę i całus w piętkę dla Małego icon_smile.gif
ajakielka
Ogromne gratulacje!!!!!!!!!! Będziecie wspaniałymi rodzicami!!!

P.S. Podczytywałam cały czas, mocno trzymałam kciuki! I choć się nie znamy, to cieszę się z przyjścia do Was Waszego Maleństwa jak wtedy, kiedy me własne się pojawiały!

Wszystkiego dobrego dla Waszej Trójki!
ana
Ogromne gratulacje! Miłego poznawania! Piękny czas przed wami, powodzenia
jaAga*
Wow, ale super wieści! Czułam, że muszę tu dziś zajrzeć! Gratulacje!
Ksiwik
Podczytywałam od samego początku i tu na forum i na Twoim blogu.
Jak zobaczyłam zmieniony pod tytuł to aż dostałam gęsiej skórki.
Cieszę sie bardzo z waszego szczęścia i Bardzo mocno i serdecznie Gratuluje !
Bianka
Wow cudowna wiadomosc!!!Bardzo sie ciesze niech Wam zdrowo sie chowa!!
malgog
w końcu się doczekaliście icon_smile.gif
gratulacje wielkie, wakacje już we trójkę, wyobrażam sobie co przeżywacie
jak znajdziesz chwilke to podziel się wrażeniami...

cieszę się jakbym sama adoptowała...
netty5
MILUTKA ogromnie wam gratuluję. Podpatrywałam twój wątek i czekałam............ i się doczekałam. Bardzo się cieszę waszym szczęściem. Wszystkiego dorego dla waszej trójeczki. Powodzenia i samych dobrych chwil. Ściskam na placek!!!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Agnieszka_82
Milutko , Gratulacje icon_smile.gif
Jakoś przeczuwałam , że wakacje będzie już razem icon_smile.gif
Pozdrawiam !
Agnieszka AZJ
Co za wiadomość !!! Wreszcie !!! icon20.gif

Wszystkiego najlepszego dla całej Waszej trójki na to wspólne życie, które zaczynacie rollbaby.gif
Agnes84
Milutka gratulacje!!! Cudownych pierwszych i wszystkich nastepnych chwil razem icon_smile.gif
agnese
gratulacje, super że ten czas oczekiwania dobiegł końca, niech się synek zdrowo chowa
teraz czas na nowy wÄ…tek icon_smile.gif
ggosia_21
Milutko kibicowałam Wam od początku!!!! Ogromne gratulacje, w końcu macie swój długo wyczekiwany CUD. Bardzo się cieszę icon_smile.gif
ana
Pisz jaki jest Maluszek☺
Magnezja
Milutka gratulacje!!! Ale się cieszę icon_smile.gif Aż dwa razy musiałam przeczytać tytuł i przecierałam oczy czy na pewno dobrze widzę icon_smile.gif Kapitalna wiadomość. Niech się Maluszek dobrze chowa.
Truśka
Super icon_smile.gif gratulacje icon_smile.gif
Dirty Diana
I ja gratulujÄ™ bardzo serdecznie.
IzaS
Milutka - ogromnie się cieszę z Wami, będziecie super rodziną. Gratulacje!
emce
Ogromne gratulacje!!! icon_smile.gif Wspaniała wiadomość icon_smile.gif
maminka43
Milutko-ależ wspaniała wiadomość!!!

Tak się uradowałam jak zobaczyłam zmieniony tytuł wątku!
To jest chyba najwspanialsza i najważniejsza a już najbardziej wyczekiwana informacja na Maluchach:)
Bardzo,bardzo się cieszę,gratuluję,pisz Milutko ile możesz co i jak Tyleśmy tu czekały na Wasze dzieciątko,że teraz wszystkie ciotki umierają z ciekawości:)

pokaż na priv Waszego syncia,proszę.
monte
Milutka, cudna wiadomość! Moje wielkie gratulacje!!!
Wykazaliście się niesamowitą wprost cierpliwością, mam nadzieję, że życie we troje wynagrodzi Wam wszystkie trudy oczekiwania.

Uściski dla Waszej Trójki! icon_smile.gif
paulap
Ogromne gratulacje!!! icon_smile.gif
malgosia1968
Ależ cudowne wieści. To było najbardziej wyczekiwane dziecko na forum. Bardzo Wam gratuluję. Poproszę o zdjęcie na pw. brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
As-ia
Milutko bardzo Wam kibicowałam ,wzruszyłam się bardzo gdy zobaczyłam zmianę tytułu ,Wszystkiego dobrego dla WAS ,gratulacje brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
MamaJulki
piękna wiadomość na zakończenie tego weekendu, popłakałam się z radości !

dużo dobrego dla Was, wiele radości z rodzicielstwa i dużo zdrówka !

też chętnie zobaczę Waszego Synka icon_wink.gif
miskap
Ogromne GRATULACJE!!!
milutka
Dzięki Kochane icon_smile.gif

Obiecuję, po niedzieli, powysyłać każdej z Was zdjęcia Natanka icon_smile.gif


Dzisiaj mieliśmy trzecie spotkanie i mogę Wam napisać, że kocham mojego Synka icon_smile.gif

Mój mąż też mega oczarowany, mimo, że po telefonie "płakał ", że to nie dziewczynka o której marzył icon_wink.gif

Na początku była trudna decyzja, to nie była miłość od pierwszego wejrzenia, dodatkowo małego rodzina bio nieciekawa, ale po poznaniu, to Nasz syn, ten długo wyczekiwany, ze spotkania na spotkanie coraz bardziej tęsknię i kocham icon_smile.gif
Pilawianka
Cieszę się tak bardzo, jak wtedy, gdy sama 2 kreski na teście zobaczyłam icon_smile.gif
Kiedy będziecie już razem?
Wspaniały czas przed Wami.
mlovea
Aż mnie ciarki przeszły... Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego.
Nie pisałam nigdy, czytałam wszystkie posty. Wspaniała wiadomość!!
olivia
Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!
Wspaniala wiadomosc brawo_bis.gif niech Natanek zdrowo sie chowa icon_biggrin.gif
Bianka
Milutko to ja tez poprosze o zdjecie Waszego synka icon_wink.gif
Dabriza
Cudowna wiadomość-ależ się wzruszyłam! Wiele szczęścia dla Was!!!!!!!!!!!!!!!
Agula9
Wspaniała wiadomość, tak bardzo się cieszę, że w końcu się Wam udało brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Udanego rodzicielstwa rollbaby.gif
rysa154
Cieszę sie Waszym szczesciem,wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa....
agrafkaa
GRATULACJE brawo_bis.gif
agak
wspaniała wiadomość icon_biggrin.gif gratulacje
Marta M
cieszÄ™ siÄ™ z Wami i gratulujÄ™ icon_smile.gif
Tamara79
Milutko nawet nie wiem co napisać, z wrażenia już od południa odjęło mi mowę icon_smile.gif taka długa i trudna droga za Wami, że aż wierzyć się nie chce, że tyle przetrwaliście. Natanek ma dużo szczęścia, że trafił właśnie do Was, bo będziecie niewątpliwie wspaniałymi rodzicami. Gratuluje tego szczęścia i raduje się razem z wami.
megan25
ogromne gratulacje:) wyczekiwałam tej wiadomości icon_smile.gif cieszę się razem z wami icon_smile.gif śliczne imię ma Wasz synuś icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.