To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gry planszowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
DinuÅ›
CYTAT(rysa154 @ Fri, 18 Apr 2014 - 17:23) *
Cos fajnego dla 8-latki?
I jeszcze chcialaym jakis quiz dla 5-6latka?


5-8 lat ... i wiecej, bo nawet dorośli potrafią się nieźle bawić, to polecam "Złap wąsy". Najlepiej gra się gdy jest wiecej graczy i wtedy jest naprawdę wesoło.

Monopoly - gra stara jak świat, ale zawsze atrakcyjna. Dla 8 latki w sam raz. Są też wersje dla młodszych dzieci, ale nie wiem czy ich zakup ma sens, bo nawet 6 letnie dziecko dosć szybko opanuje "dorosłe" Monopoly:)

Zgadnij kto to - gra dla dwóch osób. Na podstawie zadawanych pytań i odpowiedzi TAK lub NIE próbujesz odgadną postać, którą wybrał drugi gracz.
atrixa
CYTAT(DinuÅ› @ Wed, 01 Apr 2015 - 22:52) *
Zgadnij kto to - gra dla dwóch osób. Na podstawie zadawanych pytań i odpowiedzi TAK lub NIE próbujesz odgadną postać, którą wybrał drugi gracz.


Już dawno zastanawiałam się nad tą grą, ale nie mogłam się zdecydować, bo nie wiedziałam którą wersję wybrać...
maminkowa
U nas chińczyk i młynek wciąż na topie. My z mezem lubimy pograc w scrabble albo cluedo, a dzieciaki ostatnio dostały la cucaracha, ale szybko sie znudziła icon_razz.gif
justin
Podobno "Wsiąść do pociągu" jest wciągającą grą.
Czy na prezent dla 40-latka nada siÄ™?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.