To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lipcowe słoneczka 2010

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
azumi
iwonadancer, Milka na cycu jest. Jakoś przetrwałyśmy ten ciężki okres i teraz jest całkiem nieźle. Nawet na więcej rzeczy w diecie mogę sobie pozwolić.
Jeżeli masz problem z nutramigenem, to pogadaj z pediatrą. Niech Ci da receptę na bebilon pepti, co prawda nutramigen jest bardziej hmmm oczyszczony z wszelkiego rodzaju alergenów, ale może bebilon mu wystarczy?

Mamy pierwszego zęba 06.gif
Nitro
Dziewczyny, Adka straciła apetyt, krzywi się - i zauważyłam ze na ustach od wew strony ma białawy osad - to chyba mogą być plesniawki icon_sad.gif Wczoraj wysłałam M. do apteki - przyniósł mi Dent-costam, na zabkowanie :/ Czym mogę pozbyć się swinstwa?
Ika
CYTAT(Nitro @ Mon, 18 Apr 2011 - 10:15) *
Dziewczyny, Adka straciła apetyt, krzywi się - i zauważyłam ze na ustach od wew strony ma białawy osad - to chyba mogą być plesniawki icon_sad.gif Wczoraj wysłałam M. do apteki - przyniósł mi Dent-costam, na zabkowanie :/ Czym mogę pozbyć się swinstwa?


Cebionem icon_smile.gif Zwykłym, nie multi. Trzeba natrzeć świństwo cebionem, powtarzać kilka razy w ciągu dnia i powinny szybko zniknąć. Kiedy Oskar miał pleśniawki, nic nie pomagało, lekarz nam wciskał syfiastą Nystatynę i nic, w końcu wymyśliłam cebion (wit. C, nie szkodzi, a w końcu pleśniawka to grzyb, grzyby nie lubią kwaśnego...) i to był strzał w dziesiątkę.
azumi
ale tu tłumy 03.gif

Mąż przez weekend przeszukał całą piwnicę za pchaczykiem dla Milki i nie znalazł. A mieliśmy. No nie wiem, co się stało. Milka chodzi z jeździkiem Kacperka. Chwyta się kierownicy i tak sobie chodzi za jeździkiem. Pchaczyk byłby jednak bezpieczniejszy, ale wcieło...
Madzikred
Azumi gratuluję ząbka.

Walizka,
wiem, że Filipina to imię robocze. Byłam ciekawa czy już coś wymyśliliście.

A u nas pojawił się 5 ząb. Dziś po południu mała dostała gorączki 38,5. O 17 dałam ibufen i jak na razie jest ok, mam nadzieję, że to na zęby, bo nockę dzis miała niespokojna i 2 dni często robiła kupkę i taką luźniejszą, więc myślę, że to ząb. Mam nadzieję, że to nie żaden początek infekcji, bo Święta tuż, tuż a my nad morze jedziemy a zaraz potem Komunia. Kurcze, oby nic się nie rozwinęło.

Poza tym Daria stoli już przez dłuższą chwilę bez trzymanki i bardzo jej się podoba, próbuje też dawać kroka do przodu, za to chodzenie z pchaczem wychodzi jej już bardzo sprawnie.


moko.
Madzikred -pomniejsz grafikę z ząbkami! jest nieregulaminowej wielkości.
Madzikred
Teraz ok? Może być?
moko.
Nie, rozm 79/128 wciąż nieregulaminowa wielkość! zresztą zdjęcia przy suwakach też są nieregulaminowe.
Klikając na grafikę prawym guzikiem myszy zobaczysz jej wielkość.
Nitro
Ika, dziękuję za podpowiedź - kupiłam, smaruję, czekam na poprawę - chociaz z tym może być różnie - Ada ma katar, spuchniętą buzię, jest zła ... a ja wyglądam podobnie - pyłki?

Wklejam zdjęcie sukienki + dodatków; teraz, bo pisałam dotąd z telefonu, ale w sumie wyszło dobrze, bo dziś dokupiłam sweterek, wiec jest komplet 06.gif



Calkowicie tak jak chciałam - chociaż gdybym miała wybór, zmieniłabym może nakrycie głowy. No, ale nie mam icon_sad.gif
Anecznik
Nitro, śliczna sukienusia, buciki i czapeczka...słodkie jak nic icon_wink.gif.
emilly
Nitro boskie ubranka kupiłaś!

A u nas gorącooo i nic mi się nie chce... Ale nie mogę sobie pozwolić na lenistwo,bo święta za pasem ...

Domiemu zęby jeszcze nie wyszły,ale dziąsła ma tragiczne. Mam wrażenie ,że wychodzą mu 1 i 2 na dole+dwójki na górze 37.gif 37.gif Dzisiaj w nocy tak krzyczał,że szok!

Dziewczyny,jak pomyślę ,że 8 lipca kolejna przeprowadzka to mnie zbiera na 450[1].gif . Nie chcę przechodzić tego po raz kolejny... Teraz była siostra ze szwagrem,a w lipcu nie wiadomo czy ktoś przyjedzie mi pomóc icon_sad.gif
I serce mnie boli jak pomyślę,że nie pojedziemy w wakacje do Polski icon_sad.gif(
iwonadancer
CYTAT(Anecznik @ Sun, 17 Apr 2011 - 23:37) *
A tak na marginesie...podajesz jeszcze Frankowi zagęszczacz do mleka? Ja tak własnie myślę o wycofaniu Igorowi bo praktycznie już nie ulewa (ulewał nawet pijac mleko z zagęszczaczem tylko mniej niz bez niego). Dzisiaj podałam mu bez zagęszczacza dwa razy patrząc jakie będę efekty i powiem Ci, że ulał raz, ale nie jakos przeraźliwie. Jestem bardzo ciekawa jak jest u Was?


Anecznik ja jeszcze zagęszczam, ale tylko mleczko dzienne (choć już rzadko w ciągu dnia pije) i wieczorne. Jeszcze zdarza mu się ulewać pomimo iż podaję mu Debridat, ale jest już to dość rzadko i niewiele icon_smile.gif

Zobaczcie jak śmiga mój kochany Franuś icon_smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=R8NPPjsOKRU
Madzikred
Wow, Iwonka. Gratulacje dla Frania. Pierwszy chodzący maluszek z lipcusiów. Odważny chłopak.

Emilly, współczuję kolejnej przeprowadzki, no ale w koncu kiedyś będzie ten ostatni raz.

Byłam dziś z Duśką u lekarza, bo 2 dobę gorączkuje i nie przechodzi. Nie było naszej pediatry, bo ma urlop więc trafilismy do innej, stwierdziła, ze mała ma lekko czerwone gardło i wygląda to na wirusówkę. Żadnego kataru, kaszlu - nic. Dostała Bactrim, mam nadzieje że przejdzie, bo cała jestem rozbita co dalej. W sobotę mamy zaplanowany wyjazd nad morze. Jak jej gorączka nie przejdzie to w sobotę muszę znów odwiedzić lekarza. Na tą chwilę osłuchowo jest czysta ale wiecie jak to jest z takimi maluchami. Łudziłam się, że to tylko na ząbki (wyszedł wczoraj piąty) ale okazuj się, że nałożyła się na to jeszcze wirusówka. Kurcze, mam mętlik w głowie. W prawdzie pogodę zapowiadają super ale ... no właśnie ale. Nie wiem co robić. No nic, poczekam i zobaczymy jak będzie jutro, co z tą gorączką będzie.Nadzieja jest, bo dziś było zdecydowanie lepiej niż wczoraj.
Nitro
Anecznik, Emi, cieszę się ze podoba się Wam kreacja Ady - dziś przyszła szatka, jestem baaaardzol zadowolona icon_smile.gif Jeśli uda mi się wcisnąć w sukienkę, moja siostra nie pokloci się z chłopakiem ( który ma zostać w domu i przyjąć firmę cateringowa, tylko jeszcze o tym nie wie icon_razz.gif) a ksiądz przepusci nam chrzestnych ( a za to nie recze - dziś odesłał do domu moja siostrę, jeśli jutro się to powtórzy to znając ja - zrezygnuje, a w konsekwencji ja tez) - to z górki...

Emi, bidulko - a w sierpniu nie możecie przyjechać do Pl???

Iwonko, nie otwiera mi się filmik :/ jutro spróbuje przez komp.

Madzikred, głowa do góry, my przechodzilismy wirusowke (3dniowke) kilka tyg temu - przeszło równie szybko jak jak się pojawiło, a przebieg mnie przerazal icon_sad.gif

A ja od kilku dni szczerze się jak głupia - moja przyjaciółka która miała ostatnio b. ciężkie chwile zaszła w upragnioną od lat ciążę icon_smile.gif teraz polujemy na Grudniowki icon_biggrin.gif
Nitro
Mam nietypowe pytanie / prośbę - cały czas mnie męczy wzrost Ady. A skoro Lipcusie już stoją ( a niektóre chodzą) to możecie spróbować rozwiać moje obawy... Tradycyjnie przy futrynie chociażby. Ile mierza Wasze Maluchy??? Ada 74-75 cm.
walizka
Madzikred - trzymam kciuki za Duśkę!!!

Emilly - serdecznie Ci współczuję tych przeprowadzek... Mam nadzieję, że lipcowa będzie ostatnią na dłuuuuuuuugie lata i że nowy dom wynagrodzi Wam te wszystkie trudy ostatnich miesięcy.
U nas też już cieplutko. Zupełnie nie wiem, jak ubierać małą na spacery

Nitro - Weronika była mierzona 2 tygodnie temu i miała wówczas 68. Cały czas nosi ciuszki w tym rozmiarze. Widzę, że Ika wyprzedaje już nawet 74, więc mój bobas chyba najmniejszy z całej ferajny. Już wcześniej widziałam fotę Twojej Ady w okularach słonecznych. Mam dwa pytania. Albo 3...
1) gdzie takie okulary się kupuje?
2) czy mają filtr?
3) czy Ada spokojnie je nosi, czy zdejmuje?

Iwona - widziałam ten film wczoraj. REWELACJA!!! Trochę zazdroszczę Ci, choć wiem, że jak Weni zacznie chodzić, trzeba będzie mieć oczy dookoła głowy....

Dziewczyny, zaszalałam dziś icon_smile.gif Pojutrze idę na wesele, w czerwcu czeka mnie kolejne. Oczywiście "ja nie mam co na siebie włożyć".... zajrzałam dziś do komisu w nadziei, że znajdę parasolkę do wózka (naszą szlag trafił) i znalazłam tam ciuchy ciążowe. Wyszłam z dwiema kieckami. Biorąc pod uwagę fakt, że włożę je może 2 razy w życiu, nie był to rozsądny zakup icon_wink.gif Jedna z nich jest przepiękna i obiektywnie stwierdzam, że wyglądam w niej zjawiskowo icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ma jedną wadę - jest ciut za długa i muszę do niedzieli znaleźć na nią sposób.

No dobra, zdrowych (!!!!) spokojnych świąt Wam życzę icon_smile.gif
Ika
Walizka, z rozmiaru 74 wyprzedaję pojedyncze sztuki - jak wiesz, rozmiar rozmiarowi nierówny icon_wink.gif Nutka generalnie 74 teraz nosi, ale zdarzają się ciuchy, które na metce mają 68 i też są dobre... Jak będziemy u pediatry, to się zmierzymy icon_smile.gif

To co, po Świętach umawiamy się na spacer? icon_wink.gif Porównamy wzrost naszych panien na żywo icon_smile.gif
Ika
Aha, jak chodzi o ubranie na spacer, to ja Nutce zakładam długie spodnie i skarpetki, body i bluzę rozpinaną. No i jakąś czapunię dzierganą. Wieczorami dokładam kamizelkę. W torbie wózkowej mam cienki kocyk, gdyby się zachmurzyło i zawiało na przykład.
walizka
jasne, po świętach zgadamy się na spacerek icon_smile.gif
No dziś ubrałyśmy się podobnie: body, rajstopy, sukienka, sweter, czapka i lekki kocyk
Nitro
Ooo, pięknie icon_sad.gif Ada mierzona u lekarza na początku stycznia (po cialku) miała prawie 80 cm. Teraz mirzylam ja 2 razy wiec myśle ze wynik prawidłowy, ale ciuszki 74 już wszystkie na strychu, 80 jest tak na teraz, a najczęściej chodzi w 86 (luźne ale nie za duże). A zapytałam dlatego ze ciagle widzę dzieci chodzące, mniejsze od Ady o głowę - pól głowy...

Walizka, odpowiadam:
1. Okularki miałam kupić chicco (są takie malutkie), ale dostałam te w aptece do kremu mustelli,
2 filtr maja
3. Nosi chętnie ale są takie dni ze ciagle ściąga - zależy od jej widzimisie icon_smile.gif

WESOLYCH ŚWIAT !!!
lissa
Życzymy Wszystkim zdrowych, spokojnych świąt Wielkiejnocy, oraz mokrego dyngusa
Nitro
Dziewczynki, dziś zrobiłam rozpoznanie kościoła w którym będzie ZA TYDZIEŃ 37.gif chrzczona Ada - to malutki kościółek redemptorystów, tylko dla naszej ulicy (dokladnie 2 ulic, ale na naszej mieszkamy tylko my icon_smile.gif) - parafia na kilkanaście domów. Jako osoba sceptycznie nastawiona jestem zachwycona - w kościele byli wyłącznie znajomi (sąsiedzi + nasi przyjaciele + nasz dawny nauczyciel angielskiego + chirurg który operował Adę!!!) - święcenie było tylko raz, więc wszyscy musieli się spotkać, później skladaliśmy sobie życzenia, ale najlepszy była sam "finał" - ksiądz poprosił o postawienie koszyczków pod ołtarzem i przybliżenie się dzieci. My z Adą zostaliśmy, dzieciaki kilkuletnie oraz nasza przyjaciółka podeszli z koszyczkami. A ksiądz na to ze czeka na jeszcze jedną małą dziweczynkę 06.gif No i musiałam wygrzebać Adkę z wózka i podejść bo wszyscy czekali!

Eh, to był piękny dzień - marzyłam o nim rok temu leżąc w łóżku i płacząc że nie mogę się nigdzie ruszyć. W ogóle spędziłam go tak jak sobie zaplanowałam wtedy - piekąc ciasta z Adką plączącą się pod nogami, spacerując w poszukiwaniu borowinki... Ależ jestem szczęśliwa!

Zmieniając temat (chociaż można tu nawiązać do "zajączka" - my właściwie nie praktykujemy, ale Ada przypadkowo dostala dziś właśnie prezent) - kupiłam kilka tygodni temu - koledzy z pracy zbierali grupę do tańszego zakupu, przyłączyłam się z myślą że kiedyś się przyda, później słuchalam entuzjastycznych opowieści jak to się dzieciaki bawią (Ada jest najmłodsza, dzieci w wieku 1-3 lata) - dziś dostała i... kąpiel trwała 40 min a później był ryk przy wyciąganiu jej z lodowatej wody.

Polecam - ośmiorniczki Tomy icon_smile.gif

Anecznik
Cześć kobietki

Co do wzrostu...sama nie wiem bo nie mierzyłam dawno Igora, ale ciuszki nosi na 74...chociaż dzisiaj założyłam mu spodnie na 62 i są mu dobre 10.gif ! Zależy do firmy bo rozmiar rozmiarowi nie równy icon_wink.gif.

Iwona Franio rewelacja...naprawdę jest pewny siebie. Igor też się puszcza (choć chodzić sam jeszcze nie próbuje), ale często jeszcze mu się dupka chwieje icon_wink.gif.

Igi znowu zaczyna kaszleć i jestem przerażona. Na razie nic mu nie podaję...zobaczymy co dalej.

Na te święta Wielkiej Nocy życzę Wam wiele błogosławieństwa bożego, zdrowia i ucieczki od szarej rzeczywistości...choćby na krótka chwilę. Oczywiście poniedziałku mokrego i ogólnie życia wesołego 06.gif
Wesołego Alleluja!
emilly
Dziewczyny zdrowych i pogodnych świąt!

Domi ma 74/75 cm.

Co do ubioru to przy duchocie only pieluchomajtki,pod wieczór bodziek na ramiączka. Teraz tęż tak gorąco ,że drzwi i okna otwarte...
Gio_vanna
Hej dziewczynki,

Życzę wam wszystkim Wesołych i Pogodnych Świąt i wiele radości z towarzystwa bliskich.

Emi głowa do góry do lipca trochę czasu więc może coś się zmieni na lepsze

Nitro Moja Karola w rozmiarze 74 głównie ale i niektóre 80 wkładamy, dla pocieszenia powiem ci że chłopaki w tym czasie mieli po 80 i 85 cm i zawsze byli więksi o niemal głowę od rówieśników. Wczoraj tata ich pomierzył i Domi ma 108 cm a Adi 100 i trochę wykraczają poza normę icon_smile.gif Z jednej strony fajnie mieć taki przyjazny i mały kościółek ale z drugiej każdą nieobecność ksiądz zauważy icon_wink.gif

Anecznik, Madzikred
zdrówka dla dzieciaków
Anecznik
CYTAT(Gio_vanna @ Sat, 23 Apr 2011 - 22:05) *
Hej dziewczynki,

Życzę wam wszystkim Wesołych i Pogodnych Świąt i wiele radości z towarzystwa bliskich.

Emi głowa do góry do lipca trochę czasu więc może coś się zmieni na lepsze

Nitro Moja Karola w rozmiarze 74 głównie ale i niektóre 80 wkładamy, dla pocieszenia powiem ci że chłopaki w tym czasie mieli po 80 i 85 cm i zawsze byli więksi o niemal głowę od rówieśników. Wczoraj tata ich pomierzył i Domi ma 108 cm a Adi 100 i trochę wykraczają poza normę icon_smile.gif Z jednej strony fajnie mieć taki przyjazny i mały kościółek ale z drugiej każdą nieobecność ksiądz zauważy icon_wink.gif

Anecznik, Madzikred
zdrówka dla dzieciaków


Rany, mój Niki prawie 5-latek mierzy dopiero 103 cm...

Goście już dawno pojechali....mąż słaby...nie ma to jak świeta 37.gif
Madzikred
Witam poświątecznie.

Nitro , u nas też okazało się, ze to był 3 dniówka. Zakończyła się wysypką ale juz wszystko jak ręką odjął.
Daria nosi rozm. 74

Wróciliśmy z nadmorskich wojaży. Bylo cudnie, pogoda marzenie więc pobyt był łącznie z plażowaniem, starsze dzieciaki (pojechalismy z kuzynostwem i ich 2 corkami) nawet sprobowaly zamoczyć nogi, ale aż skręcalo, taka zimna. Odpoczęlismy. Duśka raczkowała zachwycona po plaży i ... spróbowała piasku 06.gif
Ale pogoda nadciąga, co? Na majówkę zapowiadają do 28 stopni, czyli na Komunię mamy upał. Mam nadzieję, że dzieciaki nie będą mdlały.



azumi
Moja Miśka z niektórych ubranek na 80, już wyrasta. Duża z niej babeczka. Mój Kacper tez duży, jakieś 102cm.

Nitro, u nas też ośmiorniczki są hitem. Oboje się nimi pięknie bawią. Choć inaczej.
walizka
Ika - chyba nie dam rady w tym tygodniu icon_sad.gif ciasno się robi... Ale jeszcze dam Ci znać, jak mi się pewne rzeczy wyklarują.

Weronika od jakiegoś czasu ma krosty i odparzenia na pupie. Ponieważ krostki ma też na plecach w miejscu, gdzie kończy się pielucha, wydawało mi się, że to właśnie pieluchy są przyczyną. Ale kilka dni temu wróciłam do starych pieluszek i poprawę widzę tylko na plecach. Pupa wygląda dość kiepsko.... Wizytę u lekarza mam dopiero za ok. 2 tygodnie. Nie wiem, czy wbijać się wcześniej, czy poczekać? Nie wiem też, jak pielęgnować pupę.... Miałam wrażenie, że sudocrem pomaga na te krosty i odparzenia, ale chyba byłam w błędzie. Mam wrażenie, że ich pojawianie się i znikanie jest niezależne od tego, co robię i co Weronika je...
Macie jakieś podpowedzi i doświadczenia w tej kwestii?
emilly
CYTAT(walizka @ Mon, 25 Apr 2011 - 21:38) *
Ika - chyba nie dam rady w tym tygodniu icon_sad.gif ciasno się robi... Ale jeszcze dam Ci znać, jak mi się pewne rzeczy wyklarują.

Weronika od jakiegoś czasu ma krosty i odparzenia na pupie. Ponieważ krostki ma też na plecach w miejscu, gdzie kończy się pielucha, wydawało mi się, że to właśnie pieluchy są przyczyną. Ale kilka dni temu wróciłam do starych pieluszek i poprawę widzę tylko na plecach. Pupa wygląda dość kiepsko.... Wizytę u lekarza mam dopiero za ok. 2 tygodnie. Nie wiem, czy wbijać się wcześniej, czy poczekać? Nie wiem też, jak pielęgnować pupę.... Miałam wrażenie, że sudocrem pomaga na te krosty i odparzenia, ale chyba byłam w błędzie. Mam wrażenie, że ich pojawianie się i znikanie jest niezależne od tego, co robię i co Weronika je...
Macie jakieś podpowedzi i doświadczenia w tej kwestii?


Walczę od kilku m-cy z tym problemem u Domiego... Siostra przywiozła Sudopanten czy jakoś tak i troszkę mu wygoiłam dupcię. Domi miał aż takie zaognione rany w miejscach krost 37.gif . Pomógł dopiero krem Avent magic. Od kilku dni dupcia wygląda normalnie icon_wink.gif I ja odetchnęłam z ulgą icon_smile.gif
Znalazłam go na Allegro,ale cena mnie powaliła,bo ja płacę funta 43.gif : https://193.23.48.135/avent-magic-cream-kre...1519849748.html
lissa
CYTAT(walizka @ Mon, 25 Apr 2011 - 22:38) *
Ika - chyba nie dam rady w tym tygodniu icon_sad.gif ciasno się robi... Ale jeszcze dam Ci znać, jak mi się pewne rzeczy wyklarują.

Weronika od jakiegoś czasu ma krosty i odparzenia na pupie. Ponieważ krostki ma też na plecach w miejscu, gdzie kończy się pielucha, wydawało mi się, że to właśnie pieluchy są przyczyną. Ale kilka dni temu wróciłam do starych pieluszek i poprawę widzę tylko na plecach. Pupa wygląda dość kiepsko.... Wizytę u lekarza mam dopiero za ok. 2 tygodnie. Nie wiem, czy wbijać się wcześniej, czy poczekać? Nie wiem też, jak pielęgnować pupę.... Miałam wrażenie, że sudocrem pomaga na te krosty i odparzenia, ale chyba byłam w błędzie. Mam wrażenie, że ich pojawianie się i znikanie jest niezależne od tego, co robię i co Weronika je...
Macie jakieś podpowedzi i doświadczenia w tej kwestii?


U nas było to samo wypróbowałam chyba wszystko co możliwe i nic nie pomogło dopiero krem PENATEN po 3 dniach nie było nawet śladu, a walczyłam z tymi krostami chyba 3 tygodnie bo co trochę zeszły to znowu wracały.

Ika
Walizka, ja się spotkamy, to mogę Ci dać trochę naszej cudo-maści - może pomoże... Akurat na takie coś nie stosowałam, ale na różne skórne problemy czy rany - także u siebie icon_wink.gif - stosuję z powodzeniem.
lissa
CYTAT(Ika @ Tue, 26 Apr 2011 - 11:20) *
Walizka, ja się spotkamy, to mogę Ci dać trochę naszej cudo-maści - może pomoże... Akurat na takie coś nie stosowałam, ale na różne skórne problemy czy rany - także u siebie icon_wink.gif - stosuję z powodzeniem.


Ja stosowałam bo udało mi się przepisać obie te maści (na buzię i pupę) i żadna sobie nie poradziła ta na buzię troszkę złagodziła, ale nic poza tym
walizka
Emilly - możesz sprzedawać konkurencyjnie icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif Niezły narzut ktoś sobie robi!

lyssa - taki normalny penaten? wypróbuję zatem

ika - jak on sobie nie poradzi z pupą, chętnie skorzystam z Twojej cudomaści!

cholerka, mam duuuużo różnych rzeczy do zrobienia i maxlenia. bobo z babcią na spacerze, a ja siedzę w domu i im zazdroszczę icon_sad.gif
emilly
CYTAT(walizka @ Tue, 26 Apr 2011 - 14:47) *
Emilly - możesz sprzedawać konkurencyjnie icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif Niezły narzut ktoś sobie robi!


Pewnie tyle kosztuje. Ja mam za grosze,bo pół rodziny T. w Avencie pracuje i zawsze kupują nam do 80% taniej icon_wink.gif Wkładki laktacyjne 50 szt. kupowałam po 50 pensów/za opak.
m4rusia
A ja sie chciałam tylko pochwalić sześcioma ząbkami icon_wink.gif Ostatnie cztery wyskoczyły jeden po drugim w ciągu kilku dni icon_smile.gif
Anecznik
Walizka u nas też problem z pupa...odparzenia i krostki. Puder sobie nie radzi. Sudocrem też nie. Jedynie bepanten, ale niestety mi się skończył a zapomniałam kupić dzisiaj 37.gif Pomyślałam, że to wina pieluszek...używamy te z rossmana, one sa fajne, ale jednak grubsze niż pampersy. Na dworze zrobiło się cieplej więc i pod pieluszką cieplej. Jak widze jednak nie tylko u nas ten problem się pojawił. Wykończę te pieluszki, które mam i kupie pampersy może będzie zmiana.

U nas właściwie bez zmian. Igi włazi już wszędzie. Bawi się brata traktorkami wydając przy tym dźwięki pojazdu. Cwaniak się z niego robi. Potrafi mrugac, dzieli się z nami swoim jedzeniem i powtarza po nas różne miny i odgłosy. Ząbków na razie tylko dwa ale jedynki górne są na wylocie bo bardzo się odznaczają.

lissa
CYTAT(Anecznik @ Tue, 26 Apr 2011 - 21:59) *
Walizka u nas też problem z pupa...odparzenia i krostki. Puder sobie nie radzi. Sudocrem też nie. Jedynie bepanten, ale niestety mi się skończył a zapomniałam kupić dzisiaj 37.gif Pomyślałam, że to wina pieluszek...używamy te z rossmana, one sa fajne, ale jednak grubsze niż pampersy. Na dworze zrobiło się cieplej więc i pod pieluszką cieplej. Jak widze jednak nie tylko u nas ten problem się pojawił. Wykończę te pieluszki, które mam i kupie pampersy może będzie zmiana.

U nas właściwie bez zmian. Igi włazi już wszędzie. Bawi się brata traktorkami wydając przy tym dźwięki pojazdu. Cwaniak się z niego robi. Potrafi mrugac, dzieli się z nami swoim jedzeniem i powtarza po nas różne miny i odgłosy. Ząbków na razie tylko dwa ale jedynki górne są na wylocie bo bardzo się odznaczają.


Jak Zosia miała te krostki i odparzenia to urzywałam pieluszek Pampers więc to nie koniecznie wina pieluszek.

Walizka tak zwykły Penaten
Nitro
Azumi, ufff, dobrze wiedzieć że są jeszcze inne 80tki wśród Lipcusiów. A jeśli można - zadam niedyskretne pytanie - wysocy jesteście? Ja przeciętna (165), ale M. i jego rodzice są huuuuge icon_sad.gif

Martucha, przebiłaś nas o 1 21.gif

Krostki są i u nas - raz więcej, raz mniej, stosuję sudocrem, pieluchy Pampers Active (a'propos - kupiłam pomocyjne gigapaczki i masakra jakaś - miałam TE SAME pieluchy z innych opakowań - zupełnie inna bajka. Te "dobre" sa cieniutkie, mają delikatne kropeczki i pastelowe wzorki, te nowe są dużo grubsze, jakby ceratowe i z dzdzownicą z przodu... nie wiem o co chodzi???). No ale skoro tyle krostek na tylu pupach to może tak ma być? 06.gif

Poza tym mam fotelikowy dylemat - Czerwcówki zachwycily mnie Radianem - i teoretycznie miałabym jak go ściągnąc z US, i podoba mi się w nim wszystko, zwlaszcza wlasne pasy + jazda tyłem, i czas mnie goni bo Adka lada dzień przerośnie (głową) fotelik, i teściowie chca go nam zafundować - czyli same +, ale... nie widzę go w testach icon_sad.gif
Ika
Nutka zębów ma sześć, ale znowu ślini się na potęgę i gryzie wszystko i wszystkich, jakby kolejne się pchały - chociaż nie widzę, żeby coś się przebijało na razie.
Używamy Pampersów, krostek żadnych nie stwierdzono icon_smile.gif Mieliśmy jedno odparzenie, kiedy się przytajniaczyła z kupsztalem w czasie drzemki, ale jedno posmarowanie maścią i zniknęło. Na nas maść działa świetnie, na szczęście icon_smile.gif

Madzikred, masz już wszystko gotowe na Komunię? Ja jeszcze w lesie z ubiorem. Swoim, Kocura i Oskara 37.gif
W ogóle wkurzyłam się dzisiaj, bo padła mi pralka (oczywiście, jak zwykle wtedy, kiedy mam mega stertę do prania i mokre pranie w bębnie, oraz oczywiście wtedy, kiedy mamy kłopoty finansowe - standard, to się nie przytrafi w normalnym czasie, tylko zawsze w trudniejszym icon_rolleyes.gif). Musiałam zamówić nową pralkę i wydrenować konto, zadłużyć się i w ogóle wkuropatwiona jestem na maksa. Tym bardziej, że tydzień temu żelazko zaczęło szwankować (nie wyrzuca pary) i mop parowy też. Towarzyskie AGD, kurza ich morda, psują się kolektywnie icon_evil.gif
m4rusia
jessssu zaraz padnę ze śmiechu icon_lol.gif Moja Wiki usypia Lenkę....... grzebiąc jej w uchu icon_biggrin.gif Usiadła koło młodej, zaczęła ją głaskać...... potem po uszku troszkę, M teraz zagląda a Wiki dłubie Lenie w uchu a ta usnęła :lol Wariatki normalnie icon_wink.gif
walizka
penatenu nie było wczoraj w aptece, wykańczam więc sudocrem, bepanten i linomag na zmianę. Staram się też wietrzyć pupę i nie zakładać na nią zbyt wielu warstw (albo body z sukienką albo bluzka ze spodniami. Jest chyba ciut lepiej icon_smile.gif

Ika - współczuję zmowy domowego AGD icon_sad.gif Sama pierwszy raz od wielu miesięcy mam wyczyszczone konto i jak nigdy liczę dni do pierwszego icon_smile.gif Swoją drogą nie wiem, na co przetrąbiłam cały szmal...
azumi
Nitro, oboje mamy po 170cm. Ale ja też tak rosłam. Tzn. te moje 170cm miałam już w 7 klasie szkoły podstawowej. W szkole podstawowej byłam jeszcze bardzo wysoka, a w szkole średniej okazało się, że bardzo przeciętnego wzrostu. Myślę, że moje maluchy też tak rosną. Nie bardzo mają być po kim gigantami 06.gif

Moja Miśka ma znowu zapalenie uszu. Ja się normalnie zastrzele. To już będzie 3 raz, jak będę musiała jej dać antybiotyk. Jeszcze czekamy. Zrobiłam jej dzisiaj morfologię i crp i wszystko zależy od wyniku.
Znowu złapała malutki katarek i po kilku dniach zajęte uszy. Ma ponoć jakieś wyjątkowo wąkie kanaliki w uszach, które bardzo łatwo się zapychają. Niewiele z tym można zrobić 37.gif
moko.
Martucha pomniejsz grafikę z zębami, bo jest nieregulaminowa!!!
Nitro
"Am bach - ma" - rozumiecie co to znaczy??? Pewnie nie, przetłumaczę: "Wywaliłam kaszkę i już nie ma". Relacja Ady dla cioci z wypadku w kuchni icon_smile.gif
Madzikred
CYTAT(Ika @ Tue, 26 Apr 2011 - 23:22) *
Madzikred, masz już wszystko gotowe na Komunię? Ja jeszcze w lesie z ubiorem. Swoim, Kocura i Oskara 37.gif
W ogóle wkurzyłam się dzisiaj, bo padła mi pralka (oczywiście, jak zwykle wtedy, kiedy mam mega stertę do prania i mokre pranie w bębnie, oraz oczywiście wtedy, kiedy mamy kłopoty finansowe - standard, to się nie przytrafi w normalnym czasie, tylko zawsze w trudniejszym icon_rolleyes.gif). Musiałam zamówić nową pralkę i wydrenować konto, zadłużyć się i w ogóle wkuropatwiona jestem na maksa. Tym bardziej, że tydzień temu żelazko zaczęło szwankować (nie wyrzuca pary) i mop parowy też. Towarzyskie AGD, kurza ich morda, psują się kolektywnie icon_evil.gif


Ja już na tip tip gotowa, no ale my już w ta niedzielę mamy Komunię. Ty masz więcej czasu. Wlaśnie dziś mieliśmy probe generalną, teraz w sobotę spowiedź i niedziela komunia. Nie zazdroszczę złośliwości twojego agd, kurcze w zyciu tak wlaśnie jest jak piszesz. Jak się wali to wszystko na raz i w najmniej odpowiednim momencie. Wiem ile kosztuje sama komunia, więc nie zazdroszczę.

Daria zasnęła dziś na krzesełku, podczas jedzenia porannej kaszki. To jej debiut. Naśmiałam sie z niej razem z Miłoszem.

Któraś z Was pisała o okularach przeciwsłonecznych dla maluchów. Proszę o linka.
Nitro
Madzikred, ja pisałam. U nas są w sklepie "Dziecko" (nie wiem czy to sieciówka?) - cały stojak widziałam jak bylam... jakiś czas temu. Różne rozmiary - tu znalazłam tylko informacyjnie - pewnie gdzieś w sieci można je kupić...
https://www.edziecko.pl/zakupy/51,79393,8048237.html?i=47
A w Tesco są fajne maleńkie okularki dużo bardziej elastyczne niż te co mamy z Mustelli, z filterm (100% UV). Kupiłam dziś icon_smile.gif
emilly
Ika współczuję złośliwości rzeczy martwych. U mnie padła pralka,odkurzacz,maszynka do mielenia mięsa i mikser w tej kolejności w jednym miesiącu 37.gif .

Domi ma pierwszego ząbka!!!:)
Madzikred
CYTAT(Nitro @ Wed, 27 Apr 2011 - 22:40) *
Madzikred, ja pisałam. U nas są w sklepie "Dziecko" (nie wiem czy to sieciówka?) - cały stojak widziałam jak bylam... jakiś czas temu. Różne rozmiary - tu znalazłam tylko informacyjnie - pewnie gdzieś w sieci można je kupić...
https://www.edziecko.pl/zakupy/51,79393,8048237.html?i=47
A w Tesco są fajne maleńkie okularki dużo bardziej elastyczne niż te co mamy z Mustelli, z filterm (100% UV). Kupiłam dziś icon_smile.gif


Dzięki.
Koleżanka kupiła takie okularki, dziś mierzyłam małej. pasują jak ulał i wyginaja się swobodnie.

Emilly, gratulujemy ząbka. Teraz już z górki
iwonadancer
CYTAT(walizka @ Fri, 22 Apr 2011 - 16:41) *
Dziewczyny, zaszalałam dziś icon_smile.gif Pojutrze idę na wesele, w czerwcu czeka mnie kolejne. Oczywiście "ja nie mam co na siebie włożyć".... zajrzałam dziś do komisu w nadziei, że znajdę parasolkę do wózka (naszą szlag trafił) i znalazłam tam ciuchy ciążowe. Wyszłam z dwiema kieckami. Biorąc pod uwagę fakt, że włożę je może 2 razy w życiu, nie był to rozsądny zakup icon_wink.gif Jedna z nich jest przepiękna i obiektywnie stwierdzam, że wyglądam w niej zjawiskowo icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ma jedną wadę - jest ciut za długa i muszę do niedzieli znaleźć na nią sposób.


Walizka pochwal się tymi sukienkami icon_smile.gif Mnie czekają trzy wesela jedno w maju i dwa w sierpniu. Na maj coś tam jeszcze znajdę bardziej obszernego nieciążowego, ale na sierpień będę musiała coś zakupić i kompletnie nie mam pomysłu, zresztą jeśli będzie upalne lato pewnie będę spuchnięta jak balon 21.gif więc marne szanse abym w czymkolwiek wyglądała dobrze 37.gif Może ty mi odsprzedasz swoją zjawiskową kieckę co 06.gif ? Jaki rozmiar nosisz?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.