To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Grudzień 2010 vol. VIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Ola81
NASZE GRUDNIOWE GWIAZDECZKI I ICH CUDOWNE MAMUSIE ZAPRASZAJĄ I WITAJĄ W ÓSMEJ ODSŁONIE

Hania-17




Angielk




Niunia23




Anna52




Ola81




Katke




Mry




Magdosz




Syl-wia




Magnezja




Vabien23




Fiona89






LillAnn1




Magdallena2




4kasiula




Mummy






Aylin




Michałek-NASZ ANIOŁEK




Oczekujemy na:




Smyka Vabien23




Ale to już było:

Grudniówki 2010
Grudzień I
Grudzień II
Grudzień III
Grudzień IV
Grudzień V
Grudzień VI
Grudzień VII
Podaję i tu meila radulla81@gmail.com
niunia23
no to pierwsza sie melduje w nowej odslonie icon_smile.gif
komunikacja
a ja druga icon_smile.gif
anna52
No to ja dopiero trzecia?????
Ola to ja tez jestem pod wrażeniem że zechciałaś tak sama z siebie zając się nową stronką .Brawo dla Ciebie
A jakie zdjęcia na pierwszą stronkę?
Ola81
anna najlepiej maluszek sam i może być drugie z mamusią , coś wymyslę,

Dzięki dziewczyny, ale wcale nie jest tak źle z dwójką jak myslałam. Troszke czasu wykrzesam icon_smile.gif
4kasiula
witam się i ja icon_smile.gif

vabien przepiękne getry babcia zrobiła, ja będę widzieć się ze swoją za tydzień, może też jej coś wspomnę heheh icon_wink.gif

niunia super dynia icon_smile.gif a pisałaś kiedyś o potrawach z dyni, mogłabyś napisać co robisz z dyni??? ja przyznaję jeszcze nie próbowałam nic zrobić 43.gif

Ola ja również jestem pod wrażeniem, że Ci sie chce haha icon_smile.gif piątka chłopaków w domu, a Ty jeszcze nam jedyneczkę zrobisz icon_smile.gif

edit lit
_Mała_Mi_
Niunia!!!!!! Ta dynia jest genialna!!!!! WOOWWW!!!


Kasiula, ja robię placki dyniowo jabłkowe - pychotka!!!
vabien23
No to i ja sie melduje icon_smile.gif
4kasiula
CYTAT(mry @ Mon, 29 Oct 2012 - 10:17) *
Kasiula, ja robię placki dyniowo jabłkowe - pychotka!!!


jak robisz??? serio pytam nie mam pojęcia icon_smile.gif
_Mała_Mi_
tak jak racuchy tylko dodaje rodrobnioną dynię i mniej jabłka... mąka jajka dynia jabłko troszkę soli i na patelnie. Robiłam raz, wszystko na oko wyszły genialnie wizualnie może nie wyglądały najlepiej ale były rewelacyjnie pyszne. Teraz nie mam kuchenki 37.gif więc nie rzadzę takimi przepisami icon_smile.gif
_Mała_Mi_
.
vabien23
NIUNIA jak Ty robisz te dynie? ja wlasnie szykuje sie do zakupu ... piekne sa te Twojej roboty:)

4KASIULA a jak tam ten problem z FB?

MRY hehe spodobalas mu sie icon_razz.gif, ale masz racje, nic na sile.

W DDTVN byl reportaz o dyni i babka zrobila zupe, az mi sei zachcialo, nigdy takiej nie jadlam, generlanie ja chyba nic z dyni nie jadlam , ale podobno zupa dyniowa pyszna icon_smile.gif
4kasiula
vabien usuwam zdjęcia z FB, zostawię tylko parę, ale nie zlikwiduję konta, muszę jeszcze poczekać jak sytuacja sie potoczy i najwyżej usunę tą osobę, już wiem jak to zrobić sprawdzałam w ustawieniach.
Pamiętasz ten przepis na zupę dyniową???

dziewczyny jak robiłyście zupę z dyni to napiszcie przepis proszę icon_smile.gif

mry musiałaś wpaść mu w oko icon_smile.gif nic na siłę to fakt. Placuszki zrobimy jak tylko kupię dynię icon_smile.gif
anna52
Vabien właśnie oglądnełam DDTVN i patrzyłam na te wszystkie dyniowe cuda- fajne .O zupie też oglądałam może na ich stronie będzie przepis.

Mry tak jak z tą randką- trudno widocznie to nie ten dla Ciebie przeznaczony.Tylko uważaj na takich adoratorów , natrętów, bo nie wiadomo na kogo człowiek trafia .A psychopatów to dookoła nie brakuje , bądz czujna co do takich spotkan , telefonów czy sms-ów .

A te placuszki MRY myślę że są bardzo dobre , fajny prosty przepis i myśle że trafiony idealnie .Nie mam dyni bo bym napewno zrobiła

Moje dziecko ma od kilku dni manie wchodzenia na wszystko co wysokie .Od kilku dni upodobała sobie wysokie stołki barowe,wczoraj chwila mojej niuwagi i finał to mega liwa na czole i lekkie rozcięcie na głowie.Myślałam że na zszywaniu się skończy ,ale mój M -ratownik zadziałał ładnie skórę ułożył i ślicznie się skleiła , jest dobrze.
Ale ile mega stresu!!!!!! 32.gif
komunikacja
Zupa dyniowa!!!!

Ja ciągle odgapiam przepisy ud tej Pani...mam ją w subskrybcjach i już mnóśtwo potraw i ciast z jej przepisów robiłam...
https://www.youtube.com/watch?v=mcD4t3JgVEI...gxLHgZ2AHIg-Sgg
magdallena2
Wtam się i ja w nowej odsłonie.
U nas ostatnio bardzo wypadkowo się porobiło.
W sobotę Antek uderzył mnie tak mocno tyłem swojej głowy w twarz,
że do dziś odczuwam ból.
Byłam już u ogólnego lekarza,
prześwietlenie zrobione - opis dopiero w środę.
Jak mi się uda to dziś jeszcze do dentysty muszę podejść
bo zęby też mnie bolą od tego uderzenia.
Wczoraj z kolei Antek uderzył się o kaloryfer i rozciął górną wargę;
na szczęście niezbyt duże to rozcięcie.
A dziś znowu się przewrócił,
ale tak niefortunnie,że upadł na okulary.
Efekt - siniak dookoła prawego oka.

Także anna buziak w czółko Madzi.
Ola81
Dziewczynki przysyłajcie zdjęcia icon_smile.gif

magdallena
buziak dla Antka.

Ja też jeszcze nigdy nic z dyni nie jadłam. I pewnie w domu sama bym zjadła to co z niej zrobiłam, no chyba że Przemcio by pomógł.
syl_wia9
Witam się i Ja 06.gif

No gwarno znowu się zrobiło u nas hehe 04.gif Fajnie...poczytałam poprzednią odsłonę i teraz znowu następna leci 43.gif 37.gif

Ola naprawdę chylę czoła ,że masz ochotę i czas na kolejną odsłonęicon_smile.gificon_smile.gif

LillAnnkochana trzymaj się i siły dużo życzę...Napewno wszystko się ułoży...Tak jak u Mry... przytul.gif My kobiety silne jesteśmy i musimy dla dzieci mieć siłę i również dla samych siebie normalne i spokojne życie.

Anna Magdallena całuski dla dzieciaczków.No i daj znać czy z Twoją twarzą wszystko ok. 37.gif

Co do prezentów to dzięki dziewczynki...pomysł z klockami i kuchnią...pomogłyście mi 06.gif Ja myślę jeszcze nad czymś do rysowania,malowania bo Zuzka lubi,no i może coś grającego ,a własnie już myślałam nad takim laptopem dziecięcym bo po D został,ale już trochę zepsuty ,a Zuzka świetnie się nim bawi... 03.gif

U nas tak zimno,że szok... 21.gif Musze się już na zimowy klimat przestawić...brryyy...

angielk
witam i ja w nowej odsłonie icon_smile.gif
Zdjęcia zaraz jakiegoś poszukam Ola i wysyłam.

Wstawię wam też fotki tych moich czapek, ale nie wiem czy to dobry pomysł bo to nie do końca takie na pokaz jest... wiecie jak się coś robi pierwszy raz w życiu 29.gif ...


Zupę dyniową robię zawsze w sezonie kilka razy, a jeśli zamrożę dynię to i do wiosny starcza.

Ja gotuję po prostu wywar na włoszczyźnie.
dorzucam lisc laurowy, ziele angielskie
jak warzywa zmiękną (wcale ich nie kroję w kostkę bo mi się nie chce 29.gif ) to wywalam por i inne liscie pływające, te kulki z ziela i listki laurowe też.
dorzucam kawałki dyni. Ona się rozgotowuje w kilka minut. Przyprawy tradycyjnie jak do rosołu + odrobina gałki muszkatołowej.
Miksuje wszystko na gładko

zupa jest pyszna. jemy ją zazwyczaj z groszkiem ptysiowym/ tartym serem/ grzankami na maśle/ pestkami dyni/ a nawet z lanymi kluskami (ale gotowanymi osobno nie w tej zupie)- co kto woli.



Rety jakiś czas na wypadki się zaczął... najpier Nikola a teraz Madzia i Antek 37.gif
uściski dla maluchów...
no i dla Ciebie magdallena icon_sad.gif
Ola81
Narobiłyście mi chęci, że chyba kupię dynię i cos z niej zrobię. Angielk też bym chciała choc coś zacząć na drutach, ale normalnie mam ręcę sztywne. A moja babcia potrafi, mama potrafi a ja taka sierota.
4kasiula
To w piątek jadąc do rodziców kupię dynię icon_smile.gif a jak mi zasmakuje to na wiosnę posadzę sobie w ogródku icon_smile.gif

anna, magdallena buziaki dla dzieciaków przytul.gif Magdallena to nieźle musiałaś oberwać 37.gif ja dziś kucałam, a Oliwia z takim impetem podbiegła do mnie by mnie przytulić, że się obie przewróciłyśmy, mnie do tej pory boli nadgarstek, a Oliwia miała z tego taki ubaw, że jedyne co to brzuch od śmiechu może ją boleć 06.gif

Magnezja
Ha, obiecałam to wrzucam icon_smile.gif Fotki w miarę świeże, robione w zeszłym tygodniu. Przepraszam, że Kamil znowu z jedzeniem, ale tylko wtedy jest w stanie wytrwać w jednej pozycji aby pstryknąć mu zdjęcie 43.gif


Ja zupkę z dyni dość często robię Kamilowi, mniej więcej tak jak Angielk opisała. Wywar z mięsa, do tego włoszczyzna (ale pokrojona trochę bo mi marchew nie wchodzi do garnka ;P), jak się ugotuje to wrzucam dynię w kawałkach (bez miąższu i skóry). To się zrobi papka niedługo więc potem tylko miksuje, dodaję trochę soli i pieprzu i gałki. Czasami wrzucę też trochę śmietany - ale jak akurat nie ma w lodówce to żadna tam strata. Młodemu bardzo smakuje.

EDIT: Wykasowane fotki
4kasiula
Magnezja Kamil urósł bardzo icon_smile.gif ma boskie niebieskie oczy.
anna52
Kasiulka właśnie mnie wyprzedziłaś w komentarzu na temat Kamila Magnezji ten jego błękit z oczu bije na zdjęciu na odległośc.Przepiekny kolor mój ulubiony ,ale z tego co pamiętam to mamusia ma taki kolor ??? już tez taki duży , poważny chłopczyk , dużo urósł tym bardziej to widac bo dawno go nie widziałam .On też nie wygląda na dwu latka ,ale na troszkę więcej .

magdallena2 oj naprawdę poważnie to zabrzmiało jak Cię tak wszystko boli, ja też pomyślałam o dentyście i o by nic się nie stało.Dobrze że Antkowi nic .

Wiecie tak mnie tą zupą zainteresowałyście że chyba się pokuszę bo nie robiłam jeszcze takiej.Tylko tę dynię gdzieś trzeba poszukac i zrobię tak jak Angielk napisała
Magnezja
No zgadza się, ja też mam niebieskie oczy. Chociaż moje chyba bardziej wpadają w szare.

PS Już drugi post pisany w pracy i na razie żadnej afery icon_smile.gif Ale nie macie pojęcia jak kombinuję z otwieraniem strony hehe
Fiona89
Jejku dziewczyny! Ale żeście naskrobały tutaj. U Was prawdziwa zima icon_smile.gif My nad morzem to mamy wiatr i zimno jest. Chociaż w sobotę grad popadał.

Mummy Nie smuć się :* Będzie dobrze. My już słoiczków nie kupujemy hohoho kupę czasu. Jak dobrze rok skończyła. Je to co my. No chyba, że jakąś grochówkę mam itp. to wtedy dwa obiadki robię. Po drugie nie przeszłoby - musi mieć to samo co my na talerzu lub podobna zawartość.


Co do prezentów hm....
-lego duplo,
-książeczki,
-kolejkę jakąś bo pociągi to hit,
-laptopa (zabawkę oczywiście icon_razz.gif)
i puuustka ...........

Vabien U nas duplo są hitem. Fakt walają się czasami wszędzie, ale mała jak zacznie się bawić porządnie to minimum 30 min mam dla siebie icon_smile.gif Też mamy skrzynie do klocków i tam je sprzątamy po zabawie icon_smile.gif
Czasami możesz kupić duplo same klocki bez zestawów. Same luzem klocki. Dodają czasem do gazetek np. 5 szt. I to nie drogo. Ostatnio moja mama kupiła gazetkę Świnka peppa i tam były klocki duplo z króliczkiem plus karty piotrusia pana za 10zł. Więc moim zdaniem cena warta zakupu dla samych klocków icon_smile.gif My tak po trochu zbieramy i mamy całą skrzynkę. Ostatnio w Niemczech kupiliśmy 30szt. za 28 zł.

Te karty to zgaduj z czuczu. Masz karteczki z pytaniami np. pokaż banana, która piłeczka jest większa itp. Super są. Na podróż samochodem czy nudne dni w domu. Nikola uwielbia je.

Angielk Z rączkami narazie cisza. Pfu pfu pfu!! Jutro jedziemy do Gdańska i tam skierujemy się do jakiegoś dobrego prywatnego specjalisty przy okazji, bo nie będę teraz do Szczecina jechać specjalnie. Tutaj nie ma żadnych porządnych specjalistów. Daj znać kiedy masz wolny czas, my będziemy tydzień w Gdańsku.

Niunia DYNIA NIESAMOWITA !!!

Fiona89
Dziewczyny !!!
Które z Waszych dzieci ma paszport lub dowód tymczasowy?

Wiem, że paszport lepszy, ale tylko 12 miesięcy ma ważność. Dowód bodajże na 5 lat?

My z Nikolą wybieramy się tylko do Niemczech i jestem w kropce. Jeździć nie możemy bez niej, a z nią tymbardziej. Czasami kolegi G. żona zostanie z małą. A do granicy z 5 km. Więc chcemy często bywać na zakupy.

syl_wia9
Nie mam ani paszportu ani dowodu 43.gif

Hm..chyba tez spróbuje tej dyni...ale to co mam cała taką dynię w sklepie kupić czy jak?może to głupie ,że pytam,ale jakos nigdy nie rozglądałam się za dynią do zupy.. 29.gif 03.gif

Zuzka nadal kaszle i D też zaczyna-ocipieje.... 21.gif nie cierpię zimy wallbash.gif

Magnezja Kamil przystojniacha się robi...i ma piekne oczy... 06.gif Wrzuć siebie bo już zapomniałam jak wyglądasz!!! nienie.gif


Wrzucę zdjęcia z gór,ale wychodzi na to,że nic nie zrobiliśmy fajnego...znowu wszystkie w jeden dzień i bez fajnych widoków.. 32.gif Nikomu się nie chciało pstrykać.




Ale jakiś tam krajobraz widać 29.gif



anna52
Fiona moja Madzia ma i paszport i dowód .Dowód jak Ci wystarczy to lepiej bo tak jest na 5 lat krócej czekasz i nic nie płacisz ,a paszport dłużej czekania i jest płatny acha i oczywiście na rok u takich malych dzieci .My w wakacje jechalismy w cieple kraje więc trzeba było robic paszport a tak w krajach Unii może być dowód

Sylwia u nas tyle sniegu mróz a ty tu takie piekne zdjęcia wstawiasz, no chcesz mnie załamać, wy w krótkich rękawkach.No pięknie!!!!!!!
syl_wia9
Anna nie chcę cię załamywac...to są zdjęcia z Wisły jeszcze jak było tak ciepło.U nas tez teraz śniegi mróz jak nie wiem co...zresztą ja sama załamana 32.gif
angielk
Sylwia fajnie was widzieć icon_biggrin.gif
zazdroszczę wypadu!!

A dynię teraz kupisz w każdym warzywniaku raczej.
Do zupy potrzebna jest mała, albo kawałek (zazwyczaj kroją)

Fiona nie mam konkretnych planów więc możemy się spotkać kiedy Ci będzie pasować icon_biggrin.gif
a co do paszportu/dowodu to Anna napisała Ci wszystko, ja potwierdzam.
Luska ma dowód, potrzebowaliśmy jak do Krakowa lecieliśmy. Jeśli nie macie zamiaru jechać po za UE to zróbcie dowód. Bezpłatny i na 5 lat. No i do wyrobienia muszą być oboje rodzice w urzędzie.

Magnezja Kamil super!! jak fajnie że nam go wreszcie pokazałaś icon_biggrin.gif
niunia23
vabien ja sobie biore szablony w tym roku akurat z tej strony https://family.go.com/disney/pkg-disney-par...pkin-templates/ i nakluwam najpierw robie sobie kontury malym dlutkiem takim tyci tyci a potem takim troche wiekszym wydlubuje wszytsko ale nie na wylot tylko tak troche zeby miaszu zostalo a skorki nie bylo icon_biggrin.gif
_Mała_Mi_
.
angielk
no to pokaże wam czapki, dużo im brakuje do doskonałości, no i nie ma szaleństwa z kolorami, ale to naprawdę pierwsze moje przymiarki do szydełka.


Najpierw zrobiłam taką dla Lusi z daszkiem


ale daszek nie udał sie, ciągle sie zawijał


więc go sprułam i zrobiłam taką czapkę


a te zrobiłam dla siebie







zdjęcia beretu nie mam bo siostra zabrała go i nosi zadowolona ;p

4kasiula
angielk świetnie Ci wyszły czapki icon_eek.gif , jestem pod OGROMNYM wrażeniem, a jaka Luśka fajna icon_smile.gif
anna52
Angielk no no jestem pod wrażeniem, pal sześc kolory , nie są złe na głowie fajnie wyglądają , ale w szoku jestem jakie wzorki jak ładnie zrobione.Jak Ty to zrobiłaś, to twoje początki to co będzie jak dojdziesz do perfekcji????? 06.gif Ale tak szczerze Ci powiem bardzo ładnie to wyszło i choć to nie moje kolory to bardzo mi sie spodobały.I Lusia podoba mi się w nich.No to teraz getry zasuwaj ,napewno zrobisz ładne a widzę że Lusia ma geterki jakieś ładne.A te twoje fotki co takie poucinane ,nie wolno tak psuć zdjęcia nienie.gif nienie.gif nienie.gif
Fiona89
Sylwia Wyglądacie super, a Zuzia wygląda poważnie icon_smile.gif

Anna Właśnie tak myślę nad dowodem, zobaczymy. Akurat kiedy G. ma wolne chcemy załatwić, przed świętami będzie do odebrania icon_smile.gif

Angielk Czapeczki super! Masz talent. Ja to dziurę w swetrze bym zrobiła icon_razz.gif Co do kawki dam znać jak będziemy w Gdańsku, pewnie po wszystkich zmarłych jakoś icon_smile.gif



komunikacja


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

więcej na razie nie mam:)
niunia23
to ja wstawie jeszcze dzisiejsza nasza dynie icon_razz.gif



jak by ktoś pytał to Arielka wedle zamowienia icon_biggrin.gif



a dzisiaj zadzwoniła moja bratanica i usłyszałam "Ciociu ta dynia jest najcudowniejsza i najpiekniejsza na świecie icon_biggrin.gif " ciesze ze moglam jej taka radoche sprawic zwlaszcza ze dzisiaj ma urodzinki icon_biggrin.gif
_Mała_Mi_
Żeby nie było, że ja się obijam ze zdjęciami....


Wczorajszy makijaż... chwilkę było zbyt cicho... icon_smile.gif



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us


Z najbardziej schowaną lalka w całym domu... a jednak nie dość dobrze icon_smile.gif LALA MNIAM



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Helutek Glutek



Uploaded with ImageShack.us


ręka ... noga... a tak naprawdę... oko oko oko oko kula!



Uploaded with ImageShack.us






LillAnn Miki cudny <3

Niunia, duma powinna Cię rozpierać, bo genialna dynia

Angielk!!!!!!!!!!!!! te czapki to coś niesamowitego <3 jak zrobisz geterki, to ja u Ciebie zamówię icon_smile.gif najwyżej będa leżały na półce icon_smile.gif genialnie!!!
komunikacja
Rety...Helenka wygląda jakby miała balejaż na włosach 06.gif

Pan randek...hehe... moze i ja za jakiś czas na randkę pójdę...już zapomniałam jak to jest...ale póki co się śmieję...
Dzisiaj znów akcja"wydzieranie" 32.gif
Jak wrócił z roboty to mu powiedziałam,że pieluchy się skończyły(mówię mu tak od 2 dni)...a ten na mnie...
"że trzeba było iść do sklepu"... Ja- Biedronkowe Miki przesikuje przecież...(a u nas tylko Biedronka jest i duuuużo dalej Netto)...
Jak zwykle argumenty,ze on zmęczony bla,bla bla....
Na końcu nie miał chyba co powiedzieć więc stwierdził,że on "ma wy.je.ba.ne" icon_eek.gif
Wiec juz z cisnieniem 200/200 stwierdziłam oburzona,że ja mam na niego w....
Przebrałam się i chciałam iść do tej Biedronki..lepiej zmieniać mu co pół godziny pieluchę niz mam mu zakładać tetrowe,bo tych u nas dostatek...
A ten chyba ochłonął,przemyślał i do mnie milutko "kochanie ja pojadę mu po te pieluszki"....
Jakby nigdy nic się zachowywał...
Beczałam przez ten cały czas jak go nie było...oglądałam "Pierwszą miłość" i wkurzałam się na niego..

Każda taka sytuacja mnie strasznie dołuje i stresuje...
Kiedy tylko jest dobrze,miło i zaczynam wierzyć,ze uda sie to naprawić...on z czymś wyskakuje...jak nie naklnie to nawrzeszczy...
Nigdy nie wiesz co się w danym momencie wydarzy,nie ma stabilizacji rzadnej...Tykajaca bomba...

Ale dosć już smutów icon_smile.gif
Jutro przyjedzie do mnie moja kochana przyjaciółka z dziećmi...odsapnę,pogadam,poplotkuję,wyrzalę się jej,doradzę i w ogóle jakaś atrakcja dla nas obojga bo ona tez tylko w domu z dziećmi siedzi...

Coś chciałam zapytać...
Ech...zapomniałam 29.gif
anna52
LillAnn miki uroczy faccet,ale on to cały tatuś skóra zjęta.Bardzo podobny do niego na tych zdjęciach ,ale tak dla pocieszenie napiszę Ci że oczy to ma po mamusi-zresztą podkreślić tu trzeba żę są piękne ,wielkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niunia dynia cudo ja też chcę taką, ale ja to nieuk jestemżadnych takich prac nie umie a tak na marginesie to te pomorskie strony to jakoś wybitnie utalentowane , bez wyjątku -- to nie sprawiedliwe 29.gif 03.gif

Mry Helenka cudo, jakie ona też ma oczy prześliczne ten niebieski taki ładny, cała śłiczna dziewczynka i jakie włosy ma śliczne długie i Ty chcesz obciachac nienie.gif może na zasadzie zabawy nauczy się czasec ja daje Madzi grzebyk drugi ja i na wzajem się czeszemy , nawet to polubiła.A mała twoja ma gęste śliczne włoski , makijarz pierwsza klasa nawet piesek widzę dzielnie kibicował,Helenka to też cała mamusia.Urodę macie do pozazdroszczenia !!!!!dziewczyny

Ale zdjęc nam się posypało tak miło się ogląda, fajnie wątek pełen fotek najlepsze co może być

Fiona89
Niunia Już pisałam wcześniej, dynia rewelacyjna! U nas w rodzinie nie obchodzi się halloween.

Lilliann, Mry Dzieciaczki cudowne jak zwykle icon_smile.gif

Anna Ja się wyłamuję z tych pomorskich umiejętności icon_razz.gif

Edit: A my za 4 godzinki wyruszamy do Gdańska JUUUUUPI icon_smile.gif
niunia23
Fiona my też halloween nie obchodzimy ale dynia zawsze jest icon_razz.gif poprostu sezon na dynie i sobie ladnie swieci przez jakis czas ale dzieci nie chodza po sasiadach - no jak do nas jakies przychodza to czywiscie daje im cukierki ale wychodze z zalozenia ze moje dzieci nie beda tego robily no chyba ze dorosna i wtedy jak beda starsze same zadecyduja poki co , poznaja swiat ale jakos halloween u nas to tylko dynia na balkonie ze swieczka w srodku icon_razz.gif
vabien23
Ja tez chce taka dynie !!! B od wczoraj siedzi i rozkreca auto bo wymienia przegluby, opony i cos tam cos tam icon_razz.gif . Jakas sruba siedzi i nie uimie sobie z nia poradzic a jak nei poradzi to nie bede miala dyni icon_sad.gif bo u nas na wsi nie ma takich (rarytasow) hehe. No i na jutro planowalismy zakupy przed Wszystkimi Swietymi wiec nie wiem jak to bedzie jak auta nei zrobi icon_sad.gif

FIONA szczesliwej podrozy !

MRY qurcze Helutka przepiekna !! ale ja i tak jestem pod wrazeniem jakosci zdjec, one takie zywe te kolory maja, sa takie mega wyostrzone... ty je jakos przerabiasz czy co?

LILLANN Mikus kochany, zgadzam sie ze to caly R, z wyjatkiem Twoich oczek. Dawaj go nam czesciej, zawsze mam usmiech na twarzy jak go widze, on taki pocieszny.
Ja z kolei tylko biedronkowe pieluchy kupuje, czasami sie Pampersy zdarza, raz jakies badziewie z pobliskiego sklepu ale i tak zawsze do DADY wracam.


U mnie dzisiaj snieg i sloneczko wiec uciekamy na troche na podworko. MOze uda mi sie troche fotek cyknac, bo szukalam czegos na jedyneczke i nic konkretnego nei mam icon_sad.gif
_Mała_Mi_
Vabien, trochę kontrast podnoszę, wtedy kolory robia się bardziej intenywne icon_smile.gif nic poza tym. A czasami jeszcze balans kolorów poprawiam, ale nie koloruję, tylko raczej zdjemuję np żółótego jak sa w oryginale zbyt żółte itd... Takie szybkie zabiegi przy okazji ich zmniejszania icon_smile.gif


edit: Kamilka wydoroslała odkąd stanęła w 100% na nóżkach icon_smile.gif ślicznocha!!!

edit2: Dziewczyny Helenka nie balejażu, haha. Ale włoski raczej do ścięcia. No okropne sa dredziska... ona szczotka chętnie się bawi, sama się czesz, mnie, lalki. Ale niestety jak przychodzi do prawdziwego czesania - koszmar!!!
Mummy
Jestem i ja. strasznie ździwiona od rana, bo moje dziecko nadal śpi...nawet byłam sprawdzić czy wszystko ok, ale tylko odpechnął moją rękę i dalej spi.

Ola niedługo wyślę zdjęcie icon_smile.gif
syl_wia9
Angielk czapeczki rewelacja!!!Masz talent kobieto 06.gif
Ja na szydełku robiłam w podstawówce,bardzo mi się podobało choć nigdy nic mi nie wyszło,ale robiłam 04.gif

Niunia dynia przepiękna!!

Vabien Mry dziewczyny śliczne i przekochane,aż brakuje mi słów czasem jakie te nasze dzieciaczki cudowne 06.gif A Kamilka pulchniutka się zrobiła naprawdę.
Helutek piękne oczka ma i włoski podobne do Zuzi 03.gif

LillAnn może Ty za dobra dla tego Twojego chłopa jesteś??? Cholera ja to bym mu pojechała po rajtach raz czy dwa to może by się facet opamiętał??? 21.gif nienie.gif
Faceci to takie gady,że jak za dobra jesteś dla nich to to wykorzystują(oczywiście nie zawsze i nie w każdym przypadku) i tacy chamowaci potrafią być,a jak jesteś trochę bardziej ostra,nie dasz se w kasze dmuchać to tacy milutccy są i do rany przyłóż... 21.gif
Ja sobie nie wyobrażam,żeby mój P tak się do mnie odnosił...Nie daj się Ania!!! nienie.gif


Edit:
Wczoraj zaliczone drugie sisiu do nocniczka i chwile po domu bez pieluchy hehe:)icon_smile.gif
vabien23
My po spacerku i zakupach... zimno strasznie ;/


MAGNEZJA, zgadzam sie ze dziewczynami co do oczek Kamila icon_smile.gif

MRY ja w ogole nie wiem co ty do mnie mowisz ;p, a w jakim programie to robisz? eh, nawet nie chce mi sei zaglebiac bo to jakies skomplikowane mi sie wydaje...

ANGIELK mi sie tez czapeczki podobaja, jak dla mnie nie widze aby bylo z nimi cos nie tak, tez uwazam ze jak sie rozkrecisz to az strach pomyslec co bedziesz dziergala skoro juz teraz takie cuda... zazdroszcze icon_smile.gif no i LUsce fajne w takich mocnych kolorkach.

SYLWIA gratki za siusiu, my od wczoraj probuujemy, poki co siedzi i siedzi ale bezowocnie he.
Nie wydaje mi sie ze Lillann siedzi cicho i daje sie tak traktowac, jak tak o nich pomysle to raczej widze mega klotnie z piorunami, czasami to i dobrze jak sie wygada co na sercu lezy ale skoro tylko Lillann mowi a R rzuca przeklenstwa to dla mnie nie jest dialog.
Lillan nie daj sie, przede wszystkim badz opanowana i na zimno kalkuluj.
4kasiula
sylwia fajnie was zobaczyć ślicznotki icon_wink.gif i gratulacje za siusiu, Oliwia nie chce już siadać, ale jak uda mi się ją namówić to nic nie zrobi i ubrać mi się nie pozwala, biega z gołym d.upskiem i ucieka żebym tylko jej nie ubrała icon_smile.gif

mry 03.gif no ładnie się Helenka wymalowała, pewnie też ma randkę icon_smile.gif

vabien Kamilka ma śliczne włosy, wydaję się dość gęste na zdjęciach?! Oli ma pióra takie, ale nie pozwalają mi jej obciąć icon_smile.gif a biała kurteczka nie jest z NEXT przypadkiem? bo my mamy podobną.

niunia fajnie te dynie wyglądają, nie dziwię się że chrześnica była zachwycona icon_smile.gif

LillAnn moje zdanie znasz, ja sobie nie wyobrażam by M się do mnie tak odzywał.





To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.