To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zlocik i drugie urodzinki Czerwcaków 2002

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Renia
Dziewczyny donoszę, że zaraz po pracy lecę z Mają do lekarza. kuruję moje panny, bo nie zniosłabym Was nie poznać icon_razz.gif
Ja będę piwko piła, mężulek również (2 różne browary). piwkiem się podzielę. zamiast placka postaram się zrobić pyszne wafelki . Serki i inne jogurty zakupię i przywiozę. Więc proszę sie zastanowić co i ile komu kupić, zamówienia zbiorę we środę.
Tak sobie myślę, że opuścić zlociku za chiny ludowe nie opuszczę. Jeśli Majka będzie rozłożona to ewentualnie dopiero w sobotę się pojawimy. No, ale zobaczymy co lekarka dziś powie.
Zmykam do domciu.
Buzialki dla zasmarkańców icon_lol.gif
Beatko czy piwkiem Redds brzuszek mogę oblać ? wink.gif
baszka
Ja tez chyba wink a dla Adama piwo, ale tak się zastanawiam czy do kiełbasy winko pasuje. Oprócz tego siarkowego icon_smile.gif

Reniu do piątku kupa czasu jeszcze zdążycie wyzdrowieć a zasmarkani możecie przyjechać, mi też to nieprzeszkadza. Ważne żebyście byli.

kredki wezmę ale konkurs to będzie chyba dla mamuś, bo tak u mnie rysowanie wygląda. Adam mówi że do perfekcji doszłam w rysowaniu koparki i dżwigu na czas.

Grila ma właściciel zorganizować, ognisko też. Chcecie bigos? Na poprzednim zlocie się sprawdził świetnie.

Ciasto ja tez zrobie z rabarbarem, mam nadzieję. Nie proście Monik o robienie ciasta, jak chcecie przeżyć icon_wink.gif
Tyle ciast wystarczy, nic Monik nie kupuj.

Acha niech każdy weźmie tez jakieś ulubione soki, wodę mineralną, czpisy czy chrupki. Jakieś miski plastikowe na to. Może wezmę kosz piknikowy no i koce
Ma być ładna pogoda także mam nadzieję że się wszystko uda.

Beatko pozwolisz że za synusia wypije na zlocie a dzisaj tylko herbatka. A gratuluję madrego męza. Może czyta nasze wypociny! Kto wie.

Całuski
baszka
Beatko jestes wielka! Wiedzialam że zapomne. Jest tam sprzęt grający ale może by wziąc z bateriam żeby na polu tez gralo. ja mam oba zepsute bo Adam twierdzi że skoro jest dvd to nie trzeba naprawiać.

Apel: proszę o wzięcie przenosnego odtwarzacza cd

Dziekuje
Dyska
Wypociny, wypociny, cholera icon_wink.gif icon_lol.gif

Nie skojarzylam, ze bedziemy sie alkoholizowac przy kielbasce. Nie wiem dlaczego, ale mialam taki obraz, ze jak bejbisie pojda spac, to sobie posaczymy alkoholik, juz dawno po kolacji. Ale skoro do kielbaski, to chyba tez sie przerzuce na piwo. W takim razie kupuje na miejscu - z lodowki, bo cieple to syf (chociaz w ogole piwa nie lubie, jedynie Reddsa albo innego Coolera).
A z tymi ciastami, to na serio juz chyba wystarczy. 4 to i tak baardzo duzo.
Rzeczywiscie, wezmy koce. Basenik tez wezme. I nocnik! icon_wink.gif
inessssssssssssssssss
beatko ja już drineczka wypiłam icon_smile.gif

no i ja juz ciasta piec nie będę w takim razie

ale wezme cos do odpychania dla babli typu słoń motorek

sprzętu grającego ni mam icon_sad.gif

aaaaaaaaaaaaa i nie wiem co jeszcze moge zaoferować
jedyne co mi wpadło do głowy to że radek zrobi wam striptiz (każe mu zabrac stringi które dostał od mojej mamy) wzamian że objemy wam ciasto icon_smile.gif

oj nie mogę się doczekać waszych pyszczków icon_smile.gif

papa aga
katiek
Reniu ja zamówienie dam dzisiaj bo jutro mnie cały dzień nie będzie-poproszę o 2 serki Bakusie waniliowe (lub 2 waniliowe serki z Rolmlecza) i 2 duże jogurty naturalne Bakomy (lub 4 małe).
Za synka Beatki soczek wypiłam
My bierzemy magnetofon z cd (Kinga zasypia przy Panu Tik-Taku icon_rolleyes.gif mam nadzieję że nikomu nie będzie przeszkadzała ) ale za Chiny ludowe nie wiem czy on ma opcję bateriową i jakie tam są baterie.
Wszystkiego najlepszego dla naszych dzieciaków, mężów i nas samych z okazji DNIA DZIECKA icon_biggrin.gif
Buziaki-Kasia
Renia
Katiek zamówienie spisane i przyjęte do realizacji icon_razz.gif

Byłam wczoraj z Mają u lekarza. zapalenia oskrzeli póki co nie ma, natomiast paskudne gardło. Biorąc pod uwagę iż Sylwia też chora to i Maja dostała antybiotyk. w nocy obie nie kaszlą,a w dzień jak się wydzieliny nazbiera to odkaszlą. Poza tym nie mają kataru, nie kichają, nie gorączkują, apetyty w sumie dobre. Ale w piątek raczej nie dojedziemy na zlot. A do soboty dziewczynki wrócić do formy to byśmy z rana do was dojechali. Jeszcze przedyskutuję to z tomkiem i dam znać.

Tak więc Ines ubłagaj Radka żeby ten striptiz zrobił w sobotę wieczorkiem icon_razz.gif I to raczej późnym wieczorkiem, żeby się dzieci nie zgorszyły.

Do Monik jako doświadczonej po Osiecku zwracam się z prośbą. Monik może podzielisz się z nami listą rzeczy, któe należy zabrać do Wygwizdowa ? Bo ja się boję, że połowy niezbędnych rzeczy nie zabiorę z przejęcia icon_cool.gif

I jeszcze chciałam się pochwalić, że wczoraj moja koleżanka urodziła córcię Alicję icon_razz.gif Radość to dla nich wielka, bo dziecko upragnione 7 lat po ślubie. Co prawda termin miała na 14 czerwca, ale wszystko dobrze jest. Ala nawet spora 3,2 kg i 51 cm.

I jeszcze mi się przypomniało, że na czwartek jestem umówiona z fryzjerką. Nie wiem co wyjdzie, ale chcę czerwone pasemka i podciąć włosy. Jak źle wyjdzie mój nowy image to wystąpię w turbanie icon_confused.gif
anonimowy
znowu jestem w tyle

Ciasta nie przywiozę bo widze ze już sporo tego będzie, zresztą nie będę na Was eksperymentować icon_biggrin.gif

Ja też stawiam na piwko, winko chyba też wezmę to na miejscu sie zdecyduję

Dziewczyny podpowiedzcie co jeszcze sie przyda do jedzonka, myslałam o jakiejś szybkiej sałatce. Wziełabym produkty i na miejscu zrobiła? Może sie przyda na późny wieczór w sobotę? Chociaż nie wiem bo jak ma być grill i bigos ... Co myslicie?

Basiu bigosik jak najbardziej.

Basenik jest u rodziców na działce. Wezmę przemka konika na kółkach do jeżdzenie, samochody, taczkę, piłke....
Pewnie bedzie problem z dzieleniem się zabawkami. Czy wasze szkraby chętnie dziela sie zabawkami. Przemek raczej nie zabiera innym ale sam nie bardzo chce dawać .

Kurować sie prosze szybciutko bo nie ma mowy zeby kogoś zabrakło.

Ogromnie się ciesze na zlocik choć przyznam że i troszkę stresuję. W większosci już sie znacie w realu.... icon_redface.gif
Dyska
Z okazji Dnia Dziecka wszystkim naszym slodziaczkom mnostwo usmiechu icon_biggrin.gif
Reniu, gratulacje dla kolezanki icon_smile.gif
Tez nie dysponuje przenosnym sprzetem haj-faj icon_wink.gif U nas te role doskonale spelnia dvd.
Co Wy tak z tymi fryzurami szalejecie? Musze sie zmobilizowac w takim razie i tez sie przynajmniej ufarbuje. Powinnam tez podciac wlosy, ale nie wiem co chce zrobic, wiec odpuszczam. Poza tym pracy tyle, ze powinnam siedziec tu do nocy a nie po fryzjerach ganiac.
Ines, koniecznie Radka na stritiz namow (postaw sprawe jasno - albo robi striptiz, albo piecze ciasto (wlasnorecznie!)) icon_wink.gif
Dyska
Tymek roznie ma z dzieleniem sie zabawkami. Zazwyczaj jest tak, ze cos go nie interesuje, dopoki inne dziecko nie zacznie sie tym bawic. Ale to raczej powszechne u takich babli (i pewnie jeszcze dlugo tak bedzie).
Zastanawialam sie, co sie z Hedwis dzieje. Wcale sie nie odzywa. Zapracowana czy nas juz nie kocha? icon_wink.gif
Iwaa
Dlaczego mnie nie loguje icon_evil.gif

Ten gość to byłam ja, tralala

dzieciom małym, tym juz wyrośniętym i tym jeszcze nienarodzonym uśmiechniętego pycholka przez cały dzień

Iwa
nedka
Dziewczyny, chciałabym odsprzedać swoją wycieczkę na Gran Canarię. Szczegóły w "Na każdy temat" - post "Wycieczka do odsprzedania..."
Proszę, zapytajcie dzisiaj znajomych.
Chciałabym już dzisiaj wiedzieć, czy mam ją anulować.
baszka
Becia moze ja polecę, ech! A kiedy ona ma byc i czy dziecko do 2 lat też sie zalapie?

Czuję wase podekscytowanie zlotem, mi tez sie udziela. Ciągle poganiam męża bo dużo mamy zalatwień a jutro fryzjer, pojutrze do miasta i piątek jedziemy.

Super! To będzie super dzień dziecka i urodzinki w jednym.

Żebym o baseniku nie zapomniala! I o tylu rzeczach że na pewno zapomnę.

Iwa ja i tak cie rozpoznalam mimo gościa a ty się nie przejmuj ze sie nie widziałysmy bo co to za różnica. Tylko moze napisz sobie na koszulce "to ja iwa" bo rzadnego zdjęcia nam nie wysłałaś.

Dysiu nie podpuszczaj Radka bo ostatnio pojechałaś i nie poznalaś go zbyt dobrze a on rozrywkowy facet jest i jeszcze za flaszkę to zrobi icon_wink.gif

Trzymajcie kciuki za pogodę, reniu zdawaj raport z Kielc jaka pogoda i daj znać czy będziesz w piatek.

Czy wszyscy maja mój numer komórki? Dajcie znac to Wam wyślę.

Tylko 3 dni zostały!
katiek
Numeru na komórkę Basi nie mam ja
Jestem zła-dopiero co mi doszczelniali instalację gazową a tu znowu gaz mi śmierdzi. Artur mówił że mam omamy (jestem przeczulona bo kiedyś dawno temu też mi się zdawało że gaz śmierdzi w nocy poszłam do kuchni i okazało się że babcia nie wyłączyła kurka z gazem a płomień zgasł-dobrze że światła nie zapaliłam). A tu się okazało że w nocy licznik gazu nam chodzi-dziś zadzwoniłam -jutro mają przyjść i sprawdzić.
Basia numer mi podała icon_biggrin.gif
Kinga dostała na Dzień dziecka od mojej mamy buty-kryte sandałki Bartka icon_biggrin.gif
Od nas dostanie 2 bajki-grajki-Puchatka i Kota w butach
Dostanie jeszcze od teściowej Frankliny (książeczki)
I nie wiem co jeszcze
A wasze dzieciaki co dostaną??
Buziaki-Kasia
Iwa.mamaprzemka
Kiedyś tam jakieś nasze zdjęcia przesłałam................ ale fakt było tego mało więc możesz Basiu nie pamiętać. icon_biggrin.gif

Przemcio na dzień dziec ka dostał od nas takiego konika na kółkach - jeździdło i książeczki.

Pisałam Wam, że przemko już się upomniał o pieniążki? Dałam mu stary portfel do zabawy on go otworzył i mówi żeby mu dać pieniążki icon_eek.gif . Myślałam, ze na taką chwile przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać icon_biggrin.gif
katiek
Kinga dostała łóżeczko duże dla lalki od dziadka +bluzeczka
Od Babci 3 książeczki + bluzeczka
Ale oczywiście jak przyszedł dziadek to babcia wyszła. i pewnie się na nas obraziła bo Artur zwrócił jej uwagę że Kinga ma i babcię i dziadka a ich wzajemne animozje nie powinny się na niej odbijać
Tylko nie powiedzcie mu że się żalę na jego rodziców, ale czasem już mam dość takiego lawirowania między teściem a teściową icon_sad.gif
Kasia
INES
aaaaaaaa laseczki któa może to przeslijcie mi tel na komórki
innees@buziaczek.pl

a ja wam odesle mój

no ja zaczne sie od jutra pakowac i tez się nie moge doczekać

a my to znaczy rade4k kuba i ja dostalismy od moich tesciów na dzień dziecka 150 zł więc akurat na wygwizdów będzie icon_smile.gif

od niani kuba dostał bluze taką fajną cieniutką (ja znia gadałam tylko że muszę kubie taka kupić wracam do domu a kuba juz ma bluże pytam niani ile jej oddać a ona że to na dzień dziecka icon_smile.gif )

aaaaa basiu masz racje że może za flache to zrobi ale raczej po tej flaszce hahaha

rozumiem że w piątek będziemy my, basia, monika i kto jeszcze??????????????????

bo reszta w sobote dojedzie ma się rozumieć icon_smile.gif

oj juz mi sie do was chce icon_smile.gif

ale będzie fajnie ale będzie fajknie
papa aga
feroMonik
Po pierwsze: Basiu, za te insynuacje, że się otrujecie moim ciastem to cię własnoręcznie zabiję w piątek icon_biggrin.gif Przecież ja jeszcze nigdy nic nie upiekłam, toteż jeszcze nikt nie umarł icon_wink.gif

Po drugie: Katiek, ja jestem "płci żeńskiej" a żadnych słodkich likierków i takich tam "damskich wódek" nie lubię icon_exclaim.gif

Po trzecie: Reniu, przyjeżdżajcie chore - wymienimy się zarazkami! icon_biggrin.gif

Po czwarte: nie mam przenośnego sprzętu gerającego.

Po piąte: w weekend ma padać - weźcie dzieciom kalosze i deszczówki!

Po szóste: potwierdzam - komary są zajebiste!

Po siódme: Iwa, ja pamiętam was ze zdjęcia icon_biggrin.gif

Po ósme: kto chce listę potzrebnych na weekend rzeczy - chętnie prześlę. Zawsze sobie robię na piśmie i metodycznie się pakuję. Rzadko czegoś zapominam icon_redface.gif

Ufff....
Iwa.mamaprzemka
tfu, tfu, na psa urok Monika odpukaj ten deszcz w niemalowane i jeszcze spluń przez lewe ramię.............

kalosze jednak bierzemy i nowiutki, żółciutki sztormiak (oby go Przemek nie usiał tam wypróbować)

Basia ja juz sie pogubiłam . Z tego co zrozumiałam to gospodarze przygotują nam grila w pt. i w sobote jako wykupioną kolację czy organizujemy to sami, jeśli sami to co z miechem na gril, chlebkiem itp.

Ines my też sie meldujemy w piątek wieczorem. Z tego co pamiętam to Kasia i Nedka tez przyjadą w piątek
Renia
Dziewuszki zajob mam w pracy, więc tylko na chwilkę.

Monik ja proszę o listę !
Kaloszy dla dziewczynek nie posiadam, więc mam nadzieję, że opady Wygwizdó ominą.

Póki co w Kielcach jest piękna, śliczna pogoda, słonko świeci i jest cudowne lato. Nie słuchajcie pogody, bo ja wam mówię, że będzie piękna pogoda na nasz zlocik.

Moje dzieci coraz lepiej, więc myślę, że do soboty będę prawie zdrowe i nikt się od nich nie zarazi.

Iwa Ty masz krótkie włosy, szczupła, laska jesteś-dobrze pamiętam ze zdjęcia ?
Iwa.mamaprzemka
Reniu z twojego opisu zgadzają się tylko włosy icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Monik ja tez prosze o listę
Dyska
Monik, jak wykraczesz ten deszcz to sie z Toba porachuje icon_wink.gif Co Ty za prognozy sluchasz? icon_wink.gif
Iwcia, ja ze zdjec kojarze Cie dokladnie tak samo jak Renia icon_biggrin.gif
Reniu, super, ze z dziewuszkami lepiej. W ostatecznosci przyjechalabys sama chociaz na sobotni wieczor, prawda? Ale najlepsza sytuacja byloby, gdybysmy mogli poznac cala Wasza rodzinke. Jesli o mnie chodzi, to tez mi te zarazki nie przeszkadzaja icon_wink.gif W takiej wyjatkowej sytuacji naraze moje bejbi, a co!
Pomyslalam jeszcze o bankach mydlanych i latawcach - to tez mogloby zainteresowac maluchy (Tymek wczoraj caly wieczor puszczal banki i nie dal sie oderwac)
feroMonik
Liste zostawilam w domu, ale jutro wam przysle (nie sadziłam, ze wy to wezmiecie na powaznie....) icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
nedka
My też przyjeżdżamy w piątek.
Proszę o listę, przyda się.
Ja też nie wiem, jak z grilem: czy kiełbaski przywozimy ze sobą, czy pan organizuje???

Dziewczyny, pomóżcie mi z tą wycieczką na Gran Canarię. Ja już nie mam siły i w ogóle nie mogę się przez to na niczym skupić; nawet nie myślę na razie o zlocie. icon_cry.gif
Dzwoniłam wczoraj do biura i okazało się, że musimy znaleźc kogoś na nasze miejsca, bo inaczej płacimy wysoką karę - 55% ceny wycieczki. icon_eek.gif Znowu się spłakałam. Nie myślałam, że będą takie problemy z rezygnacją.
Poszukajcie wśród znajomych, moze ktoś się zdecyduje.
Wycieczka na tydzień na Gran Canarię
hotel 3- gwiazdkowy
wyżywienie 2x dziennie
termin 26.06 - 03.07, czyli 7 noclegów
hotel z basenem
pokój 2-osobowy, z balkonem, TV, telefonem...
Cena wycieczki 5390 zł za 2 osoby (ze wszystkim)
My chcemy za wszystko 3390!
Dzwoniłam do biura i wycieczkę można przedłużyć na 2-tygodniową.
Kosztuje wtedy niecałe 6000 zł (bo przelot taki drogi), czyli dla nas 3000 zł (za bony na 5000 zł) i niecałe 1000 zł dla biura.
Renia
Trala lala Iwa nie czaruj icon_razz.gif

Monik my tu poważnie zapytujemy o listę,a Ty sobie żarty stroisz ?! Ale Cię " zmordujemy" w sobotę przy ognisku za to icon_wink.gif

No właśnie ja też nie wiem czy ognisko pan nam robi czy my sami. Basiu prosimy o odpowiedź. Ja jeszcze pomyślałam, że przydałyby się talerzyki, kupki jednorazowe. Z kredą pomysł jest wystrzałowy, tylko trzeba sporo tej kredy icon_razz.gif Bańki mydlane też strzał w 10, tylko weźcie pod uwagę że 2-latki będą całe mokre .

Dla moich dziewczyn atrakcją będą konie, za którymi obie szaleją.
Myślę, że do soboty będą praktycznie zdrowe i wszyscy przyjedziemy, a w razie czego to zgwałcę Tomka, żeby mnie samą puścił do Was.

Proszę nie oglądać złych prognoz pogody, bo naprawdę ściągniecie deszcz na weekend. Będzie piękna, słoneczna pogoda icon_razz.gif

Beatko ja nie pomogę w kwestii wczasów, bardzo żałuję icon_sad.gif
baszka
Ja tez zawsze liste robię! Tez z tych praktycznych jestem.

Monik mozesz sobie mnie mordowac byle przyjemnie icon_smile.gif

Kochane moje cos wam sie na oczki rzuciło bo pisałam ze dwa razy że wszystko pan zapewnia, dzisaj jak wróci Adam to dzwonimy. To napisze jakby cos nowego było.

Reniu rozumiem ze mam cie przełożyć na sobotę.

Beatko współczuję z wycieczka ale widziałam ze na edziecku jakis zainteresowany był. I co?

Jestem po fryzjerze i Hipek tez więc jesteśmy piekni. icon_smile.gif

Wzięłam bloki, kredki to jutro kredę wezmę. Co do pogody to się nie wypowiadam. Najwyzej zdemolujemy ośrodek. I sie upijemy od rana. A faceci niech sie martwią.

Hipek jest strasznym ryczkiem i juz nie wytrzymuję więc chetnie sie go w piatek pozbedę, jest chętny????
feroMonik
Beata, podesłałam ci klientkę na wycieczkę, a ty już podobno kogoś masz???

Dziewczyny, zaraz prześlę wam listę - tylko wklepię. Jest ona tendencyjna i dopasowana do naszych potrzeb icon_smile.gif

Basiu, o której będziecie w piątek? O której my mamy wyjechać?
feroMonik
Lista rzeczy na weekend (ja, Tomek i Maja):

do plecaka małego: chusteczki nawilżone, higieniczne, papier toaletowy, scyzoryk wielofunkcyjny, sterimar i gruszka do nosa, misie-żelki, niekapek, soczek rozcieńczony, mała woda

off max (my)
mustidose (Maja)
nocnik
czajnik elektryczny
woda żywiec niegazowana
2 kubki
2 łyżeczki
kawa, herbata, cukier (w saszetkach jednorazowych)
kaszka (mały pojemniczek) (Maja)
miseczka i łyżka (Maja)
kalosze + kurtka przeciwdeszczowa (Maja)
cienkie kurtki (dla każdego)
4 soczki (Maja)
kapcie (dla każdego)
skarpetki (my – po2 pary, Maja – 3 pary)
łóżeczko turystyczne
pościel do łóżeczka
2 pieluchy na noc (+1 na zapas)
krem lipobase
krem przeciwsłoneczny
majtki (3, dla Majki 5)
płyn do mycia + gąbka (Maja i my)
szampon (Maja i my)
ścierka
zmywak
3 duże ręczniki
ręcznik pod nogi
wkładka gumowa do brodzika
suszarka
grzebień
maszynka do golenia i pianka (Tomek)
zabawki (do piasku, przytulanki, książeczki, piłka itp.)
kasa (200 + paliwo + rezerwa)
książeczki zdrowia (każdego)
dowody osobiste (dwa)
prawa jazdy (dwa)
telefony + ładowarka (dwa)
nożyczki małe
spinka do włosów (ja)
podkład maybelline (ja)
cień do powiek (ja)
aparat fotograficzny + klisza
ręczniki papierowe
chusteczki hig. w pudełku
szczoteczki i pasty (dla każdego)
śliniak
bluzy dresowe (dla każdego)
spodnie (dla każdego)
krótkie spodenki (dla każdego)
sukienka + rajstopki (Maja)
po 3 bluzki-podkoszulki (dla każdego)
pidżamy (dla każdego)
buty zapasowe (dla każdego)
woda utleniona
plastry
gaziki jałowe
panadol baby
leki Tomka
od bólu głowy
na sraczkę
piwo (zgrzewka)
pepsi duża
jakieś przekąski
danonki dla Mai


Czekam na sugestie, co jeszcze icon_question.gif
feroMonik
Ja jestem zapuszczona i do fryzjera już nie idę icon_cry.gif Majkę fryzjerka obcięła "na garnek" icon_cry.gif Nóg wciąż jeszcze nie zdepilowałam icon_cry.gif Jestem zmęczona i słabo mi icon_cry.gif Mam kupę pracy i nie dam rady jej dziś skończyć icon_cry.gif

Czy w takim nastroju można jechać na zlot?
Dyska
Przyznawac sie, ktora lyknela te 20 mln wczoraj? icon_wink.gif Na pewno nie ja, bo nie pisalabym teraz z pracy icon_lol.gif
Stwierdzilam, ze nie zabieram baseniku, bo nie przewidziane sa na weekend takie upaly, zeby maluchy mogly sie chlapac. Wezme za to kalosze... Na szczescie ma padac tylko przelotnie. Oby tylko nie sprawdzilo sie powiedzenie (wybaczcie) "pizdzi jak w kieleckiem" icon_wink.gif icon_lol.gif Reniu, jak to jest? icon_smile.gif
Nedka, serio znalazlas chetnego na wycieczke? To rewelacja.
MonikaP, mysle o Was. Mam nadzieje, ze sytuacja sie poprawia i mama czuje sie dobrze.
Dyska
Monik, nie jedziesz na konkurs pieknosci. Dla nas i tak jestes piekna kobieta (najwyzej nie bedziemy Cie po nogach glaskac icon_wink.gif ) icon_smile.gif
A majac taki nastroj tymbardziej musisz pojechac, to Ci go poprawimy. Pomecz sie jeszcze dzisiaj, a od momentu wyjscia z pracy nie mysl o niej. Glowka do gory. Juz za 48 godzin bedziemy balowac! icon_biggrin.gif
baszka
Ja nóg też nie golilam może zdążę dzisaj a jak nie to nie pokażę.

Moniko kochana maoja będziemy około 17 albo wcześniej, bo mamy 100 km a wyjedziemy o 15.

Wszystko ustalone, gril w piatek pani przygotuje coś specjalnego, na ognisko bigos i kiełbaska.
Jadąc główna droga z lub do Morawicy są znaki do Leśnego Zacisza. Potem boczną leśna droga około 2 km.

Dysiu wybacz ale impreza zacznie sie za 34 godziny icon_wink.gif

Ja nie mogłam spać z podekscytowania i siło mi sie że zaczęłam rodzić w samolocie i trzeba było lądować a szpitalu ustała akcja jak dzidzius miał główke na zewnątrz icon_rolleyes.gif Co to znaczy??? odrazu zaprzeczam jakbym w ciąży była

Kochane moje nie moge sie doczekac aż was wyściskam.

Monik w liście za mało piwa jest i za duzo ręczników icon_smile.gif
Renia
No więc o 6.30 było 13 stopni, ale jest wiatr. teraz nie wiem ile jest stopni, ale wiatr jest. ogólnie myślę, że będzie niezła pogoda. Tylko Tomek wczoraj oglądał pogodę i zapowiadają ochłodzienie od soboty (18-20 stopni). Ale wtedy będziemy demolowac ośrodek icon_razz.gif
Czasem faktycznie piździ, ale w sumie piękne okolice to wynagradzają icon_cool.gif

Monik lista rewelacja, chciaż uśmiałam się z kilku pozycji (wybacz, przetłumacz a nie bij icon_rolleyes.gif ).
Basenik też zostaje w domciu, kaloszy nie posiadamy-już pisałam.

Dziewczyny my za żadne skarby nie będziemy w piątek więc BARDZO was proszę oszczędźcie siły na sobotę icon_biggrin.gif

Może zadam głupie pytanie, ale proszę Basie o odpowiedź. Czy w tym ośrodku są poszewki na pościel ??? Pewnie są, ale tak mi się przypomniało .

Dziś dalszy ciąg harówki w pracy, ale jutro mam urlop. Więc jakby coś nagłego wypadło to proszę o sms-ka icon_razz.gif

PS: Monik ja też jeszcze przed depilacją i upiększaniem jestem, jeśli się nie wyrobię to proszę o wybaczenie. Ja też jestem w kiepskiej formie więc razem z Moniką będziemy się rozluźniały.
Już nie mogę się doczekać kiedy Was wszystkie poznam ! Ojej, ale się stresuję .
Dyska
Monik, lista rzeczywiscie mnie tez powalila icon_smile.gif Ale przydatna, bo o kilku rzeczach pewnie bym nie pomyslala.
Dolaczam sie do apelu Reni: oszczedzcie sily na sobote!!!
To o ktorej Was obudzic w sobote? Jak spojrzelismy z Danielem na mape i okazalo sie, ze Wygwizdow jest jeszcze za Kielcami (i to chyba niezly kawalek) to stwierdzilismy ze wyjezdzamy o 4 rano icon_eek.gif Mysle, ze na 8 bedziemy. Chociaz nie wiadomo, bo pewnie Tymek sniadanko po drodze sobie zazyczy. Mysle jednak, ze nie pozniej niz o 9 icon_smile.gif
Udalo nam sie nawet pozyczyc lozeczko turystyczne, wiec bede spokojniejsza, ze podczas naszego wieczornego balowanka bejbi mi nie ucieknie (chyba, ze odkryje suwak, ktory jest na jednej ze scianek... no, powiesze kocyk i moze nie zauwazy).
Juz dzis nie moge skupic sie na pracy, a mam straaaasznie duzo! Tez sie z Wami poodstresowuje Kochane.
Renia
Okropne jesteście icon_rolleyes.gif Główna balanga odbędzie się w piatek czyli bez Dysi i mnie ?! Jak tak możecie icon_cry.gif

Dysiu to my sobie w sobotę we dwie zabalujemy, jak nas już nie kochają icon_razz.gif
Iwa.mamaprzemka
Monik Ty to zorganizowana kobitka jesteś, o wszystkim pomyślałaś. O wkładce do brodzika bym nie pomyslała a faktycznie moze się przydać.

Oj atmosfera sie udziela . O n inczym innym teraz nie myslę.
Dyska
Reniu, spoko, tak zabalujemy, ze i tak nie beda mogly spac! icon_biggrin.gif Jeszcze MonikaG dojezdza w sobote, wiec we trzy sie pobawimy - jakby co oczywiscie, ale wierze w to, ze reszta zrobi sobie double injection i po piatkowych hualankach w sobote tez pobaluja. I zostawcie troche plotek dla nas!!!
Renia
Dysiu niech sobie plotkują, a w sobotę nam wszystko jeszcze raz opowiedzą icon_twisted.gif

Ja nic nie wygrałam w totka icon_sad.gif
katiek
Znowu nie dostaję powiadomień icon_evil.gif
My wyjeżdżamy o 15-tej z Pragi więc pewnie na 18-19 będziemy. Basiu jakbyśzobaczyła w pobliżu sklep to BŁAGAM kup mi dla Kingi jogurt naturalny Bakomy (lub waniliowego Bakusia albo Rolmlecza-to takie 200 g serki homogenizowane)bo jak ja wyjdę z domu o 14-tej to on mi zdechnie przez tyle godzin (nie mamy lodówki turystycznej)
Też bez depilacji a tu jeszcze pieczenie przede mną
Też bez fryzjera
Pranie właśnie się wiruje
Kaloszy nie mamy
weźmiemy parę płyt cd dla dzieci i pewnie jeszcze jakieś bajki-grajki
wezmę sobie 1 niegniotącą się sukienkę (wreszcie znowu mogę ją założyć bo albo brzuch albo piersi mi nie pozwalały icon_biggrin.gif )
Jeszcze weźmiemy:
okulary przeciwsłoneczne
krem z filtrek-dla mnie i Kingi
Jeśli ktoś się podejmie przywieźć ugotowany ryż to mogę wziąć resztę składników na sałatkę.Chyba że ugotujemy na sobotę jak już wszystkie będziemy. Piszcie czy chcecie i czy czosnek trawicie
Buziaki-Kasia
feroMonik
Przecież uprzedzałam, że lista jest tendencyjna i intymna - nic w niej nie cenzurowałam. Smiać się można - do woli. Ja naprawdę nie jestem wcale wrażliwa! icon_biggrin.gif

Katiek, ja już mówiłam i znów powtórzę - nic nie gotuję, nie piekę, nie zmywam. Jadę tam odpoczywać!

To my chyba pierwsi dojedziemy, bo ja chciałam wyjechać o 13 na Mai spanie. Liczę na dojazd 3 godziny, co? Może 4?
mgiełka
Witam, wreszcie coś skrobnę.

Co do przyjazdu to my będziemy w sobotę i to raczej bliżej południa niż rana - takie życie.
Jeśli chodzi o listę to ja też mam zawsze taką gotową, tylko kilka dni przed konkretnym wyjazdem dopisuję rzeczy nieuniwersalne, czyli zalezne od charakteru wyjazdu. I tak obecnie ma dopisane:
chałka
ciasto,
CD
piłka
itd. itp.

Co do pogody, to ja przyjmuję tylko do wiadomości, że pogoda będzie SUPER !!! icon_smile.gif

Monika
Renia
Monika _G i dobrze rozumujesz icon_razz.gif
Pogoda jest piękna. Słoneczko przygrzewa, wiatr ustał i jest cudownie.
Dyska
Basiu, glupie pytanie, ale moze padlo gdzies, o ktorej jest sniadanko. Bo moze jak dojedziemy raniutko w sobote, to sie zalapiemy i sie razem posilimy?
Renia
Dysiu chyba o 9 śniadanie, ale nie jestem pewna na 100%.

My po śniadanku dojedziemy. Pogoda jest piękna, więc myślę, że będziemy się dobrze bawili.

Do zobaczenia w sobotę moje kochane icon_razz.gif

PS: Tylko proszę się nie śmiać, jak moja fryzura będzie do d...
Za godzinkę siadam na fotelu fryzjerskim.
Dyska
Trzymaj sie Reniu i do zobaczenia (ale fajnie!) icon_biggrin.gif Zrob sie na bostwo, bo nie bede chciala z Toba szalec hehehe icon_wink.gif
Renia
Dysiu ja Cię zamorduję icon_wink.gif he he he
Dyska
Nie moge sie doczekac! icon_biggrin.gif
katiek
Monk żadne gotowanie-to najprostsza sałatka-tylko ryż trzeba ugotować a resztę wrzucić z puszki lub torebki wymieszać byle jak i jest żarełko dodatkowe (ja tak trochę pod mężowskim kątem bo on lubi zjeść icon_biggrin.gif )
Ja znając możliwość mojego dziecka biorę jej 5 kompletów ubraniowych i dodatkową piżamkę i extra prześcieradło (bo jakbym nie wzięła toby pewnie na ręczniku spała icon_rolleyes.gif )
Basiu a o której będzie jurto ten grill??
Kasia
Iwa.mamaprzemka
Wydaje mi sie, ze grilla trzebaby zrobić wcześniej ok. 18 - 19 żeby sie nasze chłopy tez załapały (później pewnie będą usypiać i pilnować maluszków) Zreszta nie wiem jak to bedzie przeciez dopiero debiutuję na takiej imprezie. icon_wink.gif

Jak będziecie robić w piątek grilla przed naszym przyjazdem (będziemy ok. 19) to zostawcie dla nas trochę przysmaków . Moje chłopisko jak głodne to wiadomo złe icon_wink.gif A już po podróży to musowo zacznie od jedzonka icon_redface.gif

ciesze się jak głupia, ze wreszcie mogę Wam powiedzieć do zobaczenia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Dyska
Do zobaczenia Iwa!!! icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.