To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CZERWCOWE DWULATKI :) cz.15

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
nika*
Czesc dziewczyny icon_smile.gif

Ale nadrukowałyscie i duzo fajnych zdjęć powkejałyscie icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif zaraz sobie poczytam i obejrzę przy kawce icon_smile.gif

zaraz tez naskrobiÄ™ co tam u nas po wyjezdzie icon_smile.gif
jaAga*
Witam i ja!
Lalicja jemu właśnie brakowało Ciebie, jak go żartem zapytałam w drodze powrotnej, która dziewczyna mu się podobała najbardziej to powiedział: Alicja icon_eek.gif 04.gif . No i przecież w październiku przyjeżdżacie do mnie, jesteśmy umówieni- więc nie ma zmiłuj, Gruszka potwierdziła przyjazd. Co do podróży Weroniki - ja bym nie puściła, mam chorą wyobraźnię, więc nie ruszam się dalej bez dzieci...ale nie będę o tym pisać icon_wink.gif. Wera napewno będzie zachwycona! A Julce nie powiem o Hannie, bo ją zazdrość zczyści icon_wink.gif.
Joasiu szkoda, że Was nie było, fajne miejsce wybrałaś, napewno będzie romantycznie.
Zajka, uff, wreszcie się odezwałaś. Trzymam za Was kciuki.

No dobra a teraz czas na moje wrażenia:
No to Gruszkę i Kate już znałam, bardzo pozytywne wrażenie sprawiają, nie mam problemów, żeby z nimi rozmawiać, o wszystkim, tylko żeby jakoś rozciągnąć czas....i to moje "rozbijoko" - jak Karinę nazwała Ziowik usadzić w miejscu to byśmy pogadały więcej, ale co się odwlecze.... Nawet Michała udało nam się kilka razy rozśmieszyć - mam więc nadzieję, że ciut zmieni zdanie o tym naszym "dzieciowym forum".
Ziowiczku dziękujemy za przygarnięcie, i Kate- fakt to moja wina, miałam dać Julce Twój nr telefonu, i jakoś nam to uciekło, serio wyraziła skruchę za tą ucieczkę icon_smile.gif. Pierwsze zaskoczenie to Ziowika głos - na zdjęciach wygląda tak niewinnie (choć ciągle nam pisała jaka jest nie-niewinna), więc głos mnie zaskoczył....zaraz spytacie jak jest- nie potrafię odpowiedzieć - no nie niewinny icon_wink.gif. Ziowika chyba na początku peszyliśmy (taką mam hałaśliwą rodzinkę), nie wiem, trochę się bałam jak pojechała tramwajem, że jest na nas zła, ale to chyba tylko moje wrażenie, bo potem już było spoko. Zjedliśmy kolację we włoskiej knajpce, Marcin się nawet zkumplował z Markiem (ale po piwie szybko się zawiązuje znajomości - i byłam pod wrażeniem, że mój mąż, wie ile i jakie rodzeństwo ma mąż Ziowik, do jakiego kościoła należą, itd, itp.....no ale to może zasługa tej zielonej bluzy 04.gif ).
Dziewczynki pomoczyły się w restauracyjnej fontannie i wieczorem wróciliśmy do domu, tu szybka kąpiel i do spania....dzieci oczywiście, bo myśmy siedzieli do 1.30. Było sympatycznie, zabawnie i wogóle szkoda, że tak krótko. Karina wstała ok. 7.00, więc nie dała się wyspać mamie. W dzień załatwiliśmy sprawę docelową- czyli odebraliśmy dyplom, i odwiedziłam ubikację uczelnianą w której to wymiotowałam podczas czekania na wyniki obrony magisterskiej, będąc w drugim miesiącvu ciąży z Julią- ehhh.
Potem spacer po starówce i wspólne odwiedziny smoka, dziewczynki (Karina i Kamilka) miały krótką okazję pobiegać razem, a jak one fajnie razem rozmawiają jadąc wózkami- i chyba znają jedną piosenkę tak samą, bo coś wspólnie pokazywały, a ja nie wiedziałam o co kaman.
Nie będę przedłużać, uwielbiam Kraków, żałuję, że tak krótko byliśmy, jestem bardzo wdzięczna za gościnę- i to takie super miejsce.
Mam nadzieję, że będziemy się spotykać częściej i że poznam osobiście więcej forumowiczek icon_smile.gif.
Jak mi siÄ™ coÅ› przypomni to dopiszÄ™.
A za męża nie odpowiadam 29.gif .
nika*
Wyjazd był super a Majorka jest tak jak pisała kate przecudna a ludzie tam zyjący przesympatyczni. Lezenia na lezaku nie było bo wiadomo jak jest jak sie z ciekawskim i ruchliwym dwulatkiem jedzie ale dzieki temu ze bylismy w ciagłym ruchu bardzo duzo zobaczyłam... Wiktor nam tam nie płakał praktycznie czasem tylko pojeczał. W samlocie tez znosnie było czego sie chyba najbardziej obawiałam. Temperatury znośne o tej porze bo ok 28-30C a morze cieplutkie. Moje dziecko uwielbia wodę wiec mogłoby w niej siedzieć od rana do nocy. Pływał w kółko a potem już w rekawkach, ślicznie rusza nózkami i sie sam w wodzie przemieszcza. Fajny hotel mielismy - smaczne jedzenie, czysciutko, fajne baseny icon_smile.gif Wypozyczylismy sobie samochód na 3 dni na miejscu i pozwiedzalismy w miarę mozliwosci oczywiscie zeby nie obciązać całodniowym pobytem w aucie Wikuli icon_smile.gif Szkoda tylko ze tak szybko minęło... choc z drugiej strony 7 dni to wystarczajaco dla dziecka... na pewno tam kiedys jeszcze pojadę icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Mam albumik zrobiony w picassie, jesli ktos ma ochote obejrzeć to dajcie znac przeslę na priva gdyz sa tam zdjęcia z plazy moja i Wikuli i wolałabym tutaj na ogólnym nie udostepniać.
nika*
Świetne zdjęcia ze spotkania - slicznie dzieciaczki razem wyglądaja jak sobie na tej ławeczce siedzą icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ciągle mnie brzuszek ziowika zachwyca (że tez tak mozna w ciązy ładnie wyglądac ciaza.gif wub.gif )

kate - skonsultuj te jeżdzidełka z ortopedą jeszcze bo ja konsultowałam tą sprawę z naszym jak byłam na kontroli standardowej bioderek po 1 r.ż. omawiałam tez z nim temat siadania na nóżkach... powiem Ci tylko ze on mnie nie przestraszył zeby zikwidowac (ważne zeby dziecko pol dnia na tych pojazdach nie spędzało) i zakazac siadania ale pewnie co lekarz to opinia inna...

Powiem wam jeszcze tylko ze fajne mają buciki sportowe w ccc z najnowszej kolekcji. Kupilismy wczoraj za niecałe 40 zeta ala'korki i Wiktor je nosi od rana do wieczora. Mają super wykonanie i miekką podeszwę zginająca sie w 1/3 bucika. Polecam mamom chłopców icon_smile.gif Dla dziewczynek nie oglądałam wybaczcie icon_razz.gif
jaAga*
Nika- ja chcÄ™.
Dobra moje fotki:
Właściwie podobna do Ziowikowej- zadanie: połącz w pary!

Czekamy na pizzę, więc po co nam te precle?

Widzieliście ile gronostaji!? (mamo jak to sie pisze?):

Moje dziewczyny w smoczej jamie:

Ziowik z dzieciami też chciały smoka zobaczyć icon_wink.gif:

On nawet zionie ogniem!

Wszystkie "czy" u stóp smoka:

z asystÄ… mam:

Jakieś te krakowskie gołębie głodne są:

jaAga*
I jeszcze zdjęcie z dzisiejszego poranka: na dowód, że dziewczyny śpią same:
nika*
Aga - bardzo fajny masz kolorek włosów, tak czekolada chyba... to łozko ikejowskie jest super, jak bede miała 2 dzieci i pokoik dla nich to tez takie kupię icon_wink.gif zdjęcia poszły icon_smile.gif
jaAga*
Nika boskie zdjęcia! Ale Ci zazdroszczę tej Majorki. A ten krokodyl- jak prawdziwy wygląda, na pierwszy rzut oka aż zamarłam.
Wiktor ma świetne włoski, a jego strój do kąpania zróżnicowany- od gołej pupki, przez kąpielówki aż po pilekuchę do kąpieli....hehe. I te auta to z fotelikami wypożyczają? Z Ciebie jest niezła laska- super!
A włosy maluję ostatnio ciemnym blondem....ale jak to wychodzi blond to ja jestem baletnica icon_wink.gif.
candace
jaaga-- w październiku najpierw mam beresnik... potem zobaczę.... A Marcin może w gadułach blondynkach gustuje?
hihihi ta ubikacja mnie rozwaliła:-)

Were puszczam bo chcę żeby sobie od siostry odpoczęła:-) i tez mam schizy ale z moja mamą jedzie- z teściowa bym nie puściła

nika-- fajne fotki na nk

i jak ktos chce to dam przepis na taniÄ…, szybka i pysznÄ… zupkÄ™

joasiu
-- super miejsce i pomysł!
jaAga*
Czy ja mam NikÄ™ na nk??
Lalicja ja zrezygnowałam z Bereśnika....nikt nie pożałował nawet icon_wink.gif, z tobą umawialiśmy się na drugą połowę października....dawaj przepis na zupę.
Edit.....może zaraz będę miała icon_wink.gif.
pati.n
Nika ja poprosze o fotki icon_smile.gif

Dziewczyny super fotki ze spotkania icon_smile.gif Ale Wam zazdroszcze icon_smile.gif Same laski icon_smile.gif A Ziowik to cudnie wyglÄ…da w ciÄ…zy icon_smile.gif

Jaaga ale Karinka mała w tym łóżku!! Jakie ono ma wymiary? Wiki śpi tylko z mamą 21.gif Wogóle ostatnio TYLKO MAMI CYC się zrobiła. Babcia nawet jest super, ale jak mam jest w pobliżu jak odchodzi to babcia już nie jest taka atrakcyjna. Mam nadzieję, że przejdzie icon_smile.gif

Ale do żłobka chadza bez płaczu brawo_bis.gif Jak ma gorszy dzień to pokwęka, ale bez histerii icon_smile.gif
A jak tam ze złobkiem u cerruti?
nika*
Aga - fotelik trzeba było domówic, powiedziec ile dziecko ma lat i dawali opowiedni do wieku, koszt 4euro za dobe ale ja tak jak ziowik jestem przeczulona w tym temacie więc sie nie wahałam icon_wink.gif
jaAga*
Nika ja też bym się nie wahała icon_wink.gif.
Pati materace mają 90x200 cm, ale to też chyba kwestia ustawienia do zdjęcia (mnie znaczy się) bo Julka znowuż wygląda na wielką.
A Karinka dziś płakała przed żłobkiem....ona wciąż chce do starej grupy icon_sad.gif.
pati.n
Nika obejrze w domku icon_smile.gif

Jaaga może masz rację z tym materacem icon_smile.gif Wiki za grupą to nie tęskni, bo prawie cała przeszła. Może trochę za dwoma ciociami. Tu tez ma dwie ulubione i dwie mniej jak tam. Ale z taką Ciocią Anią to sa "kumpelkami" i jak usłyszy Ciocia Ania to zaraz biegnie icon_smile.gif
candace
zupa

kroisz białe czesci pora i cebulę i podsmażasz na masełku - ale tylko blanszujesz. dolewasz wody, zagotowujesz. Dodajesz serek topiony - duży i kostkę grzybową. mozna pieprz.
jak sie wszystko zmiesza to miksujesz i koniec.!!!
ziowik
HEJKA....
ale mam gardło zjechane icon_sad.gif icon_sad.gif dzisiaj rano to dramat był.. teraz trochę lepiej, ale paskudnie to wygląda, kaszlę jak gruźlik... nie chce mi sie do lekarza, na razie próbuje domowymi sposobami, oby nie zeszło niżej..

Nika fajnie że wróciłaś.. poprosze i ja o link do zdjęć, niech pozazdroszczę wakacji icon_biggrin.gif
ciesze sie że Ci sie podobało, i Wiktorowi też icon_smile.gif to chyba najważniejsze w takich wakacjach z dzieckiem, żeby ono było zachwycone i wybawiło sie, najgorzej jak sie nie może zaklimatyzować i nie korzysta z dobrodziejstw terenu..

Pati własnie miałam pytać jak Wiktoria ze żłobkiem, ale widze że piszesz że nie płacze, mówiłam że tak będzie, szybko sie przyzwyczaiła icon_smile.gif

Lalicja fajnie że Wera jedzie na takie wakacje icon_smile.gif ja też nie mam takich oporów, a że mam deklaracje mojej mamy że Kamilke chętnie weźmie w przyszłym roku gdzies, to z chęcią ją oddam na chwilkę icon_smile.gif niech i ja czasem zatęsknię icon_biggrin.gif
a przepis może wykorzystam icon_smile.gif ciekawi mnie ta kostka grzybowa w tym icon_razz.gif

Jaaga heh.. speszona? czy ja wiem? ja w takich chwilach, jak takie spotkania, to niewiele mówię bo obserwuję, jak Kamilka icon_smile.gif wolę słuchać niż mówić.. potem dopiero sie rozkręcam, ale też nie tak bardzo jak sama widziałaś icon_biggrin.gif
a co do mojego głosu icon_razz.gif weź poprawkę na to że mam zjechane gardło totalnie od kilku dni, więc to tez nie mój tak do końca icon_razz.gif
w kazdym razie cieszę się że mogłam Was gościć i liczę na to że wpadniemy z rewizytą, może faktycznie sie uda.. na razie nawet nie podejmuje tematu z M bo biedak śpi po 3-4 h dziennie i tak będzie zdaje sie jeszcze z tydzień icon_sad.gif niech ta robota sie już skończy...
acha - i w żadnym wypadku nie chciałam zrzucić winy na Ciebie z tym brakiem numeru.. sama nie dopilnowałam..
a z tramwajem.. wpadłam tam, bo to przystanek na rządanie, nikt na nikogo nie będzie czekał, następny był za 20 albo nawet 30 min..
no nic, tak wyszło, niedobrze to rozegrałam i nie jestem dumna z siebie.. koniec kropka icon_razz.gif
jaAga*
Ziowik ale Kate to chyba półżartem pisała, ja zresztą też - więc luz. Mogę poprosić od Ciebie zdjęcia na maila?, wyślę go na pw.
Napiszę jeszcze wymowę Karinki: spotkała się z Mamilką, Amilką i Olafem - Olaf wypowiada bezbłędnie icon_wink.gif.
Zdrowia życzę Ziowiczku!
ziowik
Nika dzięki za zdjęcia icon_biggrin.gif
super wyglądasz, figura godna pozazdroszczenia icon_smile.gif a Twoje chłopaki też fajne icon_biggrin.gif widać że Wiktor uwielbia wodę icon_smile.gif
piękne widoki.. może i mnie kiedyś będzie dane sie tam wybrać icon_biggrin.gif kto wie icon_smile.gif

własnie zajadam cukienię zapiekaną z misz maszem.. pycha icon_biggrin.gif (takie łódeczki cukiniowe z farszem - cukinia, bakłażan, papryka, cebulka i ryż brązowy, plus ser żółty.. fajne mi to wyszło nawet icon_biggrin.gif )
zaraz spadam po Kamikulca.. fatalnie sie dzisiaj czuje, mam nadzieje że przezyje chociaż ze 2h spaceru z tym łobuziakiem..
Kate_K
ziowik luz, nie przejmuj sięicon_smile.gif
nika ja też chce zdjęcia, przypomnę sobie moje wakacje:)
lalicja ja chyba coś przeoczyłam o tych wakacjach weroniki bo nic nie wiem......... A zupa to taka cebulowa w sumie:)

a ja po krakowskim wypadzie umieram. COś mi się stało z kręgosłupem i ledwo chodze, nie mogę się schylić, kucnąć, usiąść, boli strasznie, poszłam wczoraj na masaż ale niewiele pomógł. Co mi jest? Ma ktoś jakiś pomysł? Boli mnie w odcinku lędźwiowym, dokładnie po środku.
Na dodatek olaf przeziębiony, zasmarkany i musze z nim w domu siedzieć, a nie daje rady nawet go na nocnik posadzić....

Jaaga miałaś niestety rację. Dziś odebrałam olafa testy alergiczne i wychodzi że na nic alergii nie ma.
ziowik
Kate zdrówka.. może Cie zawiało, bo chyba nie od siedzenia w samochodzie... może wieczorem rozgrzewająca kąpiel.. i masujący mąż... icon_smile.gif
nic nie wyszło? z jednej strony niby dobrze.. a z drugiej nie wiadomo czy faktycznie nie uczulony... eh..
odynka
Nika ja też o zdjęcia poproszęicon_biggrin.gif

jej ale mam lenia dziś - ciągle spać mi się chce...
nika*
aga przytul.gif
lalicja przytul.gif
ziowik przytul.gif

dziękuję za miłe słowa icon_redface.gif icon_wink.gif icon_biggrin.gif

kate - ja stawiam na przewianie, niech Cie mÄ…z fastum porzÄ…dnie nasmaruje na noc a wstaniesz jak nowa icon_smile.gif mozesz tez cieplym termoforem pogrzac plecki albo poduszkÄ… elektrycznÄ…

Majorkę Wam juz pewnie zachwalała kate więc powiem tylko, ze naprawdę warto tam w zyciu pojechac... ja muszę tam kiedys wrócic zeby wiecej
pozwiedzać bo z małym dzieckiem to pewnie same sie domyslacie jak to jest zabytki ogladać, a tam tego sporo jest... jak dzieci bedą juz w szkole wtedy mozna bedzie w spokoju... o rany to kiedy to bedzie icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

agata85
Donosze, ze jestem w 9 tygodniu icon_smile.gif
pati.n
CYTAT(agata85 @ Tue, 08 Sep 2009 - 21:13) *
Donosze, ze jestem w 9 tygodniu icon_smile.gif


Gratuluje icon_smile.gif
malaga
Agata gratulacje !!!

Odynka mog prosić o przesłanie linka do twojego sklepu bo własnie rozważam zakup nowej chusty.
nika*
agata - gratulacje ogromne brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
pati.n
Nika obejrzałam. Ach zazdroszcze.... icon_redface.gif Tobie to chyba jak Gruszce powinni dowód sprawdzać jak piwo kupujecie 08.gif
Kate_K
nika zdjęcia super!!! Ja juz byłam na Majorce dwa razy. Polecam powrót tam. Ja się tam przeprowadze na emeryturze:)
agata gratulujemy! I widzisz 1/4 ciąży za tobąicon_smile.gif
jaAga*
Agata raz jeszcze gratulujÄ™, no i gdzie jest pasek?
candace
hejo

stres mam okropny tym wyjazdem: że czegos nie spakuję, Laura będzie strasznie tęskniła itd....

Kate-- obstawiam zawianie... a ja daje do zupy więcej pora , nawet 2 więc pora czuć..

a co do testów to moja Wera ma mieć robione dopiero po 6 urodzinach... podobno dopiero te są w miare wiarygodne... bo dziecko juz ustabilizowane.... 37.gif

agata-- gratulacje!!!!!!!!!!!!

moja przyjaciółka w lutym drugiego chłopca urodzi....

jaaga-- na pewno nie dasz rady do Beresnika????

ziowiku-- no taki przepis 29.gif pychaaa
jaAga*
.
pati.n
Witam z rana icon_smile.gif

ja się pozbywam ciuchów przed wyprowadzką na dziale sprzedam, jakby ktoś był zainteresowany icon_smile.gif

Wiki dziś płakała przy pójściu do złobka, tzn w momencie przekazania, na szczęscie krótko.

Jaaga nie przychodzi mi to hasło na meila-sprawdz e w domku-jak dotrze to zagłosuje icon_smile.gif
jaAga*
Mi hasło przyszło po chwili, ważne przy logowaniu jest to zaznaczenie pod spodem odpowiednio kropki icon_wink.gif. Głosowanie trwa do 21 września icon_smile.gif.
candace
zagłosowałam... ma silną konkurentkęicon_smile.gif)
joana_m
Agata - gratulujÄ™ bardzo!

Fajnie że wam się podoba mój pomysł weekendu w Zakopanem. Małż jeszcze nic nie wie. chcę mu zrobić kartkę - takie zaproszenie.

Spotkanie fajnie wam wypadło, zazdroszczę. może innym razem się zbierzemy.

Pati.n - tylko dziecinne będziesz sprzedawać?
pati.n
banshee nareszcie wiem jak masz na imiÄ™ icon_smile.gif

joana nie, będe jeszcze sprzedawać damskie i męskie, ale musze je odkopać icon_smile.gif A interesuje Cię coś w szczególności?

jaaga melduję oddanie głosu na julkę icon_smile.gif
widziałam, że oglądasz mój watek sprzedażowy, ale chyba na Karinkę nic nie będe miała, bo ona większa od Witki-chyba że to futerko, ale nie wiem, może też być za duże icon_smile.gif Wiki w nim pływa:)
jaAga*
Pati dzięki, w internetowym głosowaniu narazie prowadzi- bo ma matkę wariatkę, która prosi kogo może o głos icon_wink.gif.
Chyba gorzej będzie w tej właściwej, bo przecież do oddania sms-a nikogo nie będę zmuszać icon_wink.gif.
Jak tam w szkole Jamaha? Któą książkę teraz przerabiacie?
nika*
hej icon_smile.gif

pusto tu dzis bardzo...

Pati - do młodosci gruszki to mi młodego wyglądu troche brakuje i mam latek za dużo 06.gif 06.gif 06.gif

Ide dzis na zebranie do przedszkola do którego bedzie Wikula chodził ciekawe czego sie dowiem. szkoda, że cerruti nie zaglada i nie mowi jak jej synek w żłobku sie sprawuje... i za 3 tygodnie do pracy wracam, ale mi ten czas na wychowawczym zleciał, w szoku jestem 37.gif

agata - jak sie czujesz? masz jakies ciÄ…zowe dolegliwosci?
nika*
aga - ale to juz sie głosuje tym esmesem czy jak sie zakwalifikuje do 2 etapu? ja jednego mogę wysłac, dam radę icon_wink.gif
jaAga*
Nika jesteście z Gruszką z jednego roku icon_smile.gif.
GÅ‚osuje siÄ™ teraz sms-em, wersja internetowa to oddzielny jakby konkurs, bo wybiorÄ… miss tygodnika i miss internetu icon_wink.gif.
Gruszka
CYTAT(jaAga* @ Wed, 09 Sep 2009 - 17:01) *
Nika jesteście z Gruszką z jednego roku icon_smile.gif.


Czuję, czuję, że mi obrabiacie tyłek icon_wink.gif ale nie mam dziś czasu pisac icon_smile.gif babole icon_smile.gif
lornetka
Agata ogromnie gratuluję, niech Twoja ciąża będzie zupełnie inna niż moja! Niech zdrowo rośnie maluszek!
Nika jeśli mogę, to również z chęcią obejrzałabym zdjęcia icon_smile.gif
Ziowik chyba Ci nie mówiłam, że ogromnie się cieszę, że zdecydowałaś się na zmianę- która jest oszałamiająca, wyglądasz naprawdę super, ten kolor jest Twój, noś go jak najdłużej! Myślisz już o porodzie?

Świetnie zdjęcia czerwcowych dzieciaczków, ze spotkania krakowskiego, widać, że było miło i wszystkie mamuśki takie piękne!!

Dawidek dziś przytulił się do Michałka i powiedział- kocham Cię dzidzia!

braciszkowie, oboje bardzo niepewni jak widać icon_wink.gif


i mój grubasek, który drobniutkim Michałkiem już nie jest, a tłustym klopsem, który waży już ponad 5 kg!! co daje mu ponad 2 kg na plusie od wagi urodzeniowej, żarłok jeden icon_wink.gif


a tak mu się śpi najlepiej




gen
Aguutka pieknych masz synkow. Maly jest cudna pyza, a ta pozycja do spania rozczula. Jest jednoczesnie podobny do Dawida i zupelnie inny.
Jak oni to robia?

Mierzylismy wczoraj Tośka - 13,630 i 92,5cm. To nam facet wyrosl. I mamy kolejny bunt dwulatka, neocjowac musze doslownie wszystko plus jeszcze co chwile delikwent zmienia zdanie.
agata85
nika- nudnosci od rana do wieczora, bol piersi i apetyt za trzech icon_wink.gif

Aguutka- slicznych masz chlopcow, a Michalek na ostatniej fotce naprawde mnie rozczulil icon_smile.gif

Naz
CYTAT(Aguutka @ Wed, 09 Sep 2009 - 18:09) *
a tak mu się śpi najlepiej


przesłodkie to zdjęcie!
nika*
CYTAT(jaAga* @ Wed, 09 Sep 2009 - 15:01) *
Nika jesteście z Gruszką z jednego roku icon_smile.gif.


23.gif 23.gif 23.gif 23.gif w zyciu bym nie uwierzyła ale skoro tak mówisz icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

Aga - zagłosowałam icon_smile.gif

Agutko - sliczne to ostatnie zdjęcie, normalnie artystyczne icon_smile.gif a jak rączka? usaliłas cos w sprawie w wizyty i usg?

gruszka - ano obrabiamy bo głównie chodzi nam o to, ze za młodo wygladasz i Ci zazdroscimy tego 08.gif 06.gif 43.gif przytul.gif

Agata - te mdłosci to niezafajne ale to juz 9 t.c więc niedługo przejdą

Dowiedziałam sie na zebraniu, ze dzieci płaczą i że haos panuje w grupie 3 latków 41.gif za 1,5 tygodnia zaczynamy chodzic na 2 h.
jaAga*
Nika może nie wiesz, że na tym wątku mają mnie za szpiega ;p. Powiem Ci nawet, że Gruszka jest od Ciebie o 3 miesiące starsza!!! <ha ha ha>
ziowik
dobrze że nikt tu mojego wieku nie wypomina i nie wspomina icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif hahaha icon_smile.gif

Aguutko dziękuję za miłe słowa icon_smile.gif muszę Ci powiedzieć że to wszystko przez Ciebie icon_biggrin.gif pozazdrościłam Ci takiej superowej zmiany (i komplementów 08.gif ) i pomyślałam "raz kozie smierć, zaszaleje, najwyżej będę płakać" icon_razz.gif ciesze sie że Ci sie podoba icon_smile.gif na razie oczywiście pozostane przy tym kolorze, co będzie z długością włosów to sie okaże, przed porodem oczywiście odwiedze fryzjera (już miałam napisać lekarza, tylko to mi w głowie icon_razz.gif ) ale jak potem to sie uda to nie wiem icon_razz.gif
czy myśle o porodzie? zupełnie nie... mam troche żal do siebie, że jakoś kompletnie sie tym nie interesuje.. w ogóle nie chce mi sie szukać zestawu do torby i choćby gdzieś upchnąć w szafie na wszelki wypadek, dla młodego poza wypranymi i wyprasowanymi ciuszkami tez nic nie ma, ani pieluch ani kosmetyków.. ja co gorsza nawet nie mam pojęcia w którym szpitalu będę rodziła, jak sie ma taki wybór to jest naprawde fatalnie icon_razz.gif

ale troche spokojniejsza przynajmniej finansowo jestem. w niedługim czasie M dostanie sporą kasę za robotę nad którą ślęczał dniami i nocami i już przykańcza, na szczęscie już nie musi tyle siedziec, pozostaje "kosmetyka" jak ja to nazywam.. poza tym od szefa też "zażąda" za inną dodatkową pracę sporą sumę, bo z tego co robił wywiad w otoczeniu to za takie zlecenie min to 5tys a wg oficjalnych wycen które zrobiła mu w pracy koleżanka to nawet 3x tyle.. oczywiście tyle nie powie, aż tak ne wystartuje.. ale minimum jakieś musi być, bo inaczej szef będzie go wykorzystywał i na tym zarabiał, a my dalej będziemy biedować...
tak więc nie martwię sie już tak bardzo jak sobie poradzimy finansowo jak sie urodzi drugie dziecko..
dodatkowo mój tata ma już zapewnienie od jakiejś znajomej, że jak będzie rekrutacja do przedszkoli to stanie na głowie żeby Kamilkę przyjęli.. jak sie nie dostanie w normalnej rekrutacji to trudno, nie ja jedna wykorzystam prywatne kanały, jakoś trzeba sie ratować.. jaki to wszystko miałoby sens i co porobiło w głowie mojego dziecka, jakby po 2 latach w żłobku nagle została rok w domu?

a w ogóle wiecie jaki jest paradoks z tymi przedszkolami? samotne matki, rodziny zastępcze i 5cio 6cio latki dostają na wstępie ponad 230 punktów. Kamilka uzbiera ok 30-35... i jaka tu jest równowaga?

Agata współczuje nudności... rodzicom już powiedzieliście? icon_biggrin.gif jedz jedz, dogadzaj sobie, jak tylko Ci to pomaga w walce z nudnościami to nie ma co sie przejmować icon_smile.gif
ale fajnie... weź jakąś linijkę machnij icon_smile.gif

Nika no to Cie pocieszyły panie jednym słowem icon_smile.gif mnie też było dziwnie wracać do pracy po przerwie,... ale cieszyłąm sie z tego icon_smile.gif

Jaaga nie omieszkam zagłosować icon_smile.gif

a w ogóle Aguutko to świetnych masz synów icon_biggrin.gif
ale z Michałka to niezła pyza jest icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif taki grubasek że hej icon_smile.gif nieźle go karmisz icon_biggrin.gif a w ogóle to jak Ty sie czujesz?? w sensie także fizycznym, masz jakieś problemy? jak z karmieniem, wszystko gładko idzie??
ja najbardziej sie boje czy młody da mi tak popalić z karmieniem jak Kamilka.. oby nie bo ten stres mi wcale nie słuzył i niemiło generalnie wspominam tą "czynność" icon_razz.gif
jaAga*
Aguutko słodki widok. Michałek rzeczywiście papuśny i też mnie ciekawi jak się układa karmienie itp.
Ziowik fajnie, że praca Marka dobiega końca i super, że spora kasa z tego będzie. A jak on nas wspominał, bo mówiłaś, że przed naszym przyjazdem narzekała, że nas nie zna, nie będzie miał o czym rozmawiać.... No i może się wybierzcie do nas na weekend, a nóż syn będzie miał w miejsce urodzenia - Zamość.
Gruszko, zaraz tam obrabiamy icon_wink.gif..... jak atmosfera w pracy?
pomidorro
no hej
Agata gratulacje wielkie! pocieszę Cię - mam tak samo...mdli cały czas, jem tak samo...ale juz brzuch mnie przestał boleć...
wczoraj byłam u lekarza... hurrraaaa jak na razie nie muszę brać zastrzyków ale niestety częste wizyty wskazane są a podwyższyła babka stawkę za wizytę
150 zeta! 37.gif a dowiadywałam się o USG i normalne kosztuje 150 złotych a jak jest się w ciązy to 200...
zdzieraja na kazdym kroku...
Jestem w 6 tygodniu ( za dwa tygodnie usg)...przepuklina jest niestety icon_sad.gif
i jest wszystko dobrze....i co mnie dziwi brzuch mam taki jakbym była w 3 miesiącu- odrazu wywaliło a byłam juz płaska jak deska
Ziowik wyglądasz przepieknie....słuzy Ci ciąża:)
i fajnie że finanse się poprawią...
a ja myślę ze drugie dziecko będzie inne od Kami....od poczatku będzie małym żarłoczkiem!
Gruszka a który rocznik jesteś? pewnie jak Cie widzą z Emi to gadają, że dzieci mają dzieci...
ach dzisiejsza młodzież 04.gif
Aguutko ostatnie zdjęcie mnie rozczuliło... ta błogość na twarzy Michasia !


dzisiaj rano słyszę krzyk i tup tup...
Ala biegnie do mnie i krzyczy: mama muszek, muszek- goń!!!!
i muszę się pochwalić, że już 3 noce Ala przespała bez pobudek....oprócz na siku....


To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.