To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CZERWCOWE DWULATKI :) cz.15

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
odynka
CYTAT(jaAga* @ Tue, 09 Jun 2009 - 14:06) *
Bansche, ludzie to niech spadają na drzewa z takimi hasłami icon_wink.gif .

dokladnie, jaaga dobrze prawi - nie przejmuj sie ludzmi:D swoja droga ja jeszcze sie nie spotkalam z niemilymi opiniami mimo ze na wsi mieszkam:D wszyscy sie raczej milo usmiechaja;)

a Nellka sobie wymyslila i na kazde pytanie odpowiada "yyyy tak" lub "yyyy nie" czy cos tam innego poprzedzone "yyy" ale to smiesznie brzmi mowie Wam;)

odn odpieluchowywania bilans mamy taki, dwa siusiu w majtki zlapane na nocnik, kupa w majtki zupelnie nie przeszkadzajaca Nellce 04.gif , siusiu na podloge wytarte sweterkiem co by mama nie zobaczyla 43.gif , siusiu do nocnika po snie i dokonczenie jej w lazience przez majtki 21.gif ale damy rade;)

Nika haha dobre;) toz to smoczus w awatarku mym;)

ooo jest i ifonkaicon_wink.gif jak mowi mota sie konkretnie i ciesze sie ze sie mota:D niech no sie obfoci i pokaze 06.gif

Asiu wklej fote prosze bo na odleglosc ciezko mi pomoc... ale znajac zycie pewnie jest dobrze tylko jeszcze sie pewnie nie czujesz:D moze opisz co Ci dokladnie przeszkadza sprobuje cos pomoc;)

lalicja ja kocham Blue i wogole bardzo lubie "dom dla zmyslonych przyjaciol";)

odn rajstopek to u nas na targu sa chyba po 7pln? czy 8 cos takiego;) i powiem Wam ze procz hm-owych to te sa naprawde super:D przeciez Nellka lata bez kapci po domu a one sie nie przecieraja:D

o mamo mowilam ze dzien mam kiepski dopiero zalapalam kto to ta Pani z manga w awatarku;) elo:D
babcia jak nie babcia;) a wiesz ze ja na zlocie myslalam ze brakuje Cie tam - pokazala bys wszystkim niedowiarkom jak wspaniale byc mloda mama mozna;)
Naz
Ziowik nie byłam u doktora, bo małż za późno wrócił, ale dzis k.upy wcale nie było

Leilong nick skomplikowany;) ładnie Ci się wszystko układa, oby tak dalej, a babcia Matiego na siostrę wygląda Twoja ofkors

a ja z Simsami walczę, wgrać mi się nie chcą wrrr
Naz
CYTAT
dokladnie, jaaga dobrze prawi - nie przejmuj sie ludzmi:D swoja droga ja jeszcze sie nie spotkalam z niemilymi opiniami mimo ze na wsi mieszkam:D wszyscy sie raczej milo usmiechaja;)


ja się tam ludzmi nie przejmuję, ba, dumna jestem z siebie, kiedy mogę wyjść sama z trójcą, Eryk w chuście, a Jo z Oskim w wozie
poza tym od czasu przekłucia brwi w wargi, ludzie i tak dziwnie na mnie patrzą. i jeszcze nie daj boże ubrać skórzany płaszcz 04.gif
odynka
banshee i tak 3maj;)
a Simsy duzo pamieci potrzebuja i dobrej karty graficznej - moze tu problem?

jej bylo tak piknie a teraz pada - glowa mi peknie:(

dziewczyny kto jedzie na zlot w przyszlym roku?icon_biggrin.gif a moze sobie jakis czerwcowkowy zlot zrobim co?icon_biggrin.gif
ifonka
jak powiedziałam mojemu P, że był taki zlot, to stwierdził, że w przyszłym roku koniecznie musimy się wybrać 06.gif
Może nam się uda

Leilong Matuś śliczny

lalicja Twoja teściowa nie spadła w rankingu, nie spadła...tylko ma silną konkurencję o osobie mamy banshee
01.gif
Uwielbiam czytać o światopoglądzie Twojej teściowej icon_mrgreen.gif
Mgła
Kate- jeśli chodzi o Przemków, to zawsze mówiłam, że moje dziecko będzie nosiło to imię. Mam dwóch super faaajnych kuzynów o tym imieniu. Traf chciał, że poznałam męża Przemysława i wyszedł Filipek (ale to już całkiem inna historia icon_smile.gif )
Wow, pewnie Olafek oczarował wszystkich na weselu. Mały gentlemen, "gajerek" pasuje do niego idealnie! A te jego długaśne włoski - słodko, ale mesko! Ostatnio widziałam takie mokasynki w Zarze- podobały mi się, ale jednak wybraliśmy buty z Geoxa. Koniecznie napisz jak poradziliście sobie z noclegiem Olafka, "niania" działała bez zarzutu?

Leilong- Mati co cała mamusia, a babcia ma wygląd nastolatki icon_wink.gif Fajnie, że układa Wam się tak dobrze, a to mieszkanie to prawdziwa okazja! To się nazywa miec szczęście! Cieszę się razem Wami, że będziecie na swoim!
Ogrzewamy dom gazem- 85m2. U nas szczególnie zimą to norma, płacimy miesięcznie ok 600 zł za gaz. Ale nie oszczędzamy ciepła ani wody- kąpiele pełnej wanny wody to codziennośc. Uwielbiam i to mój nałóg icon_redface.gif

Ifonka- a teściowa Lily? Umieściłabym ją na równi pierwszego miejsca 03.gif



Co do rajstopek to My mamy w 90 % z firmy H&M. I nie powiem, są takie które sprawują się dobrze, a są i takie, które są "twarde, sztywne" - seria z Batmanem. Ale i są takie, które szybko wytarły się na tyłeczku i kolankach icon_smile.gif Ale najlepsze to są z "Wójcika" normalnie na lata hehe

camillaz
Odynko ja się właśnie zastanawiam nad zlotem za rok, zobaczymy co Ł. na to icon_wink.gif Tylko, że ja dzik jestem straszny icon_wink.gif Jak się "oswoję" to gadam, a tak to tylko słucham i odpowiadam 04.gif 04.gif 04.gif

A moja mama rzeczywiście na moją siostrę wygląda icon_wink.gif A wiecie ile ma lat? 38 icon_smile.gif A jak dla mnie wygląda 10 lat młodziej icon_smile.gif Mam nadzieję, że odziedziczę po niej młody wygląd icon_wink.gif icon_wink.gif

Ale mnie dzisiaj głowa boli. Mateuszka w nocy kaszel męczył, spalam tylko 4 godziny icon_sad.gif Mam nadzieje, że mu szybko przejdzie icon_sad.gif Już ponad rok mi nie chorował, a teraz zaraził się od mojego najmłodszego brata, który lata z kolegami po zimnie w samej koszulce i wiecznie jest chory, a potem prycha i kicha na wszystkie strony 21.gif
Mgła
Dobra Dziewczyny, zmykam zmywac francuski manicure 21.gif Bo jak usypiają to nie może byc lakieru. Przeboleję icon_wink.gif
W sumie już się nie denerwuję, jestem nadzwyczaj spokojna. Najważniejsze, żeby jak najszybciej usunęli mi to cholerstwo. Filipka zostawiam w najlepszych rękach moich rodziców oraz mego mężusia icon_razz.gif
Dziękuję wszystkim za wsparcie! Wracam do Was pojutrze!!!



P.S
Aha, przypomniało mi się.. kto wie od ilu lat dziecko może jeździc motorem jako pasażer w naszym kraju? Bo dziś zauważyłam jak P. oglądał kaski dla takich malców i foteliki icon_eek.gif Zatkało mnie. On szczęśliwy, Ja przerażona!!!!!!!!! Powiedzcie, upewnijcie mnie, że nie wolno! Mówił, że żartuje, tak tylko ogląda, ale kto to wie w przyszłości co mu strzeli do głowy heh icon_rolleyes.gif Ale jedno jest pewne, jeśli nie pozwolę, nie pojedzie! Czasem mężczyźni to naprawdę duuuuże dzieci! icon_neutral.gif


Mgła
Pierwsza ! 06.gif
Zmykam - miłego dnia!
jaAga*
Druga icon_wink.gif
Iwona trzymam kciuki!
candace
Trzecia!
candace
Prawdziwa kobieta:::

Nigdy nie ma:
1. Czasu
2. Pieniędzy
3. W co się ubrać

Zawsze ma:
1. Rację
2. Genialne dzieci
3. Męża idiotę

Z niczego potrafi zrobić:
1. Sałatkę
2. Kapelusz
3. Awanturę małżeńską

*****************

Trzy okresy w życiu kobiety:
1. Pierwszy: Psuje nerwy swojemu ojcu
2. Drugi: Psuje nerwy swojemu mężowi
3. Trzeci: Psuje nerwy swojemu zięciowi

Trzy zwierzątka prawdziwej kobiety:
NORKI ( w szafie )
JAGUAR ( w garażu )
OSIOŁ ( co na to wszystko zarobi )
Kate_K
Iwona ja też trzymam kciuki. Nawet nie zauwazysz jak pozbedziesz się tego dziadostwa. Na motor ja bym w życiu nie pozwoliła. A na weselu Olaf szalał, tańczył do 23. O 23.30 zasnął. Zaglądanęłam do niego dwa razy, ale niania elektroniczna działała bez zarzutu, więc bawiliśmy się do 4.30. Olaf cały czas spał, nawet się nie przebudził. Też był wymęczony:)
Mgła
Jestem już w domu. Na darmo pojechałam. Okazało się, że tej nocy mojemu lekarzowi zmarła żona. Dlatego nie pojawił się dzisiaj w pracy. Inny lekarz będzie przeprowadzał mój zabieg ale dopiero 24 czerwca. Do tego mam dodatkowo zrobic badania morfologii, glukozy, elektrolitów, układu krzepnięcia oraz EKG. I specjalnie po to mam gonic 30 km do laboratorium szpitalnego. A i jeszcze się okaże, że mam za to wszystko zapłacic. Bo moja Pani doktor rodzinna, powie: "jak się pani leczy u ginekologa prywatnie to niech on wyda skierowanie na badania ( a wiadomo, że wydac je nie może) 21.gif Kilka dziewczyn już tak odprawiła. Czy lekarz rodzinny może mi odmówic wypisania skierowania na te badania? Ktoś wie? No i jeszcze muszę poszukac anastezjologa, zeby wypełnił mi kartę. Zachodu z tym...... A miało byc dzisiaj po wszystkim 32.gif
Mgła
Zła jestem i na dodatek głodna 21.gif
Ale już byłam na zakupach i dziś objem się gołąbkami mniami icon_razz.gif


Kate- no to się w spokoju wybawiliście icon_smile.gif Czekam na nowe zdjęcia.
Ale kto to w ogóle wymyślił i wypuścił na rynek- foteliki na motor nienie.gif
agata85
Iwonko- przytul.gif Kciuki nadal trzymam &&&&


U nas juz drugi dzien pada. Boszzz...co za pogoda 37.gif Mam nadzieje, ze do popoludnia rozpogodzi sie troche, bo Shane juz w domu wariuje 37.gif

Lecimy do polski 12 sierpnia brawo_bis.gif Loty juz zamowione 03.gif

To teraz wam napisze co moj maly wyspiewuje od wczoraj 03.gif

,,hej, hej siokoly, omijacie gory lasiy doly. Dzwon dzwon dwoneczku moj skowroneku,, 03.gif I tak w kolko 37.gif
agata85
Iwona- to mi narobilas ochoty na golabki. Chyba tez se zrobie jutro na obiadek 29.gif

lalicja- swietne 03.gif
ziowik
ja na chwilke na razie bo czas mnie goni a ja nad zupą przed kompem.. zaraz jade na wizyte kontrolną, odwieźć L4 do pracy i spowrotem do domu zbierać reszte manatków, wieczorem jedziemy na wieś, na dłużej niż zwykle plus urodziny wiec więcej rzeczy do pozbierania icon_smile.gif

Iwonko przykro mi z jednej strony, bo to tez tragedia dla tego lekarza.. ale z drugiej strony powiem Ci że dobrze sie wg mnie stało.. jak można robić zabieg w znieczuleniu, w ogole jakikolwiek, bez podstawowych badań?? przecież to niebezpieczne..
mieliśmy taką sytuacje, teściowa kuzynki Marka miała niedawno operacje, wprawdzie dużą, bo to była operacja aorty, ale okazało sie że albo ktoś niedopilnował albo źle zinterpretował wyniki.. dostała po operacji strasznego krwotoku, krew w ogóle nie krzepła, ledwie ją odratowali, dawali jej 10% szans na przezycie, dostała 10litrów krwi (to prawie 3x tyle ile normalnie jest normalnie w ciele).. teraz już jest lepiej, ale niewiele brakowało żeby umarła z powodu wykrwanienia sie włanie..
dlatego takie badania jak krzepliwość krwi, morfologia, to przed zabiegiem, nawet takim mniejszym, moim zdaniem podstawa.. kasa nie kasa, zrobic trzeba, dla własnego bezpieczeństwa..

dobra spadam icon_smile.gif
Gruszka
Iwona, obawiam się, że lekarka może Cię odprawić z niczym. Ale może jakbys poszła do ginekologa innego - na NFZ i powiedziała jaka jest sytuacja, to dałby Ci skierowanie. On ma podstawy - bo Cię zbada - a taka internistka to się zawsze może wykręcić.

Odi, jak ida poszukiwania rodzin dla psiaków?

Lalicja, widzę, że się przymierzasz do spotkania małopolskiego? będziesz?
Mgła
Ziowiczku:
Broń Boże nie obwiniam swojego lekarza. Ech może i masz rację, że potrzebne są te badania.. ale jak myślę, że muszę kombinowac z kim tu zostawic Filipka, to tylko dla tego mnie krew zalewa, że nie jest już po wszystkim. Trudno, Przemek będzie musiał wziaśc 'opiekę nad dzieckiem' w pracy, nawet mimo tego, że ma teraz młyn i bardzo dużo pracy. Moi rodzice odpadają, będą akurat w Pradze. Ale dam radę, nie takie problemy się w życiu zdarzają icon_wink.gif Jak się tu czasem czyta o Waszych troskach, to to jest mały pikuś icon_wink.gif
Nie ma co, przestraszyłaś mnie tą historią wredna istotko icon_wink.gif ale nie mam wyjścia. Zrobię te badania, choc wiem, że okazem zdrowia jestem (prócz tej okropnej rany) to niech będzie icon_smile.gif

Edit:
Gruszko podsumowując: to lekarz rodzinny może mi wypisac to skierowanie, ale nie musi. I to mnie najbardziej wkurza!
candace
Gruszko-- jak dam radę to tak, poznałam trochę małopolanek
Gruszka
Iwona, trzymam & żeby się jednak udałó u kogoś to załatwić. A słuzba zdrowia nie jest do końca idealna...

Lalicja, to fajnie. Ja tez dumam nad tym, ale kurcze, nie wiem, czy się wyrobię.

A my bylismy wczoraj na ostatnim szczepieniu i na bilansie. Emil ma 90 cm i 12,5 kg - więc chyba standarcik icon_smile.gif ale byłam pod wrażeniem, jak ładnie rozpoznawała zwierzątka na tablicy i nawet rozumiała "pokaż mniejszą kaczuszkę" co wprawiło mnie w szok 06.gif że zrozumiała takie polecenie.
odynka
Gruszko poki co dwie suczki zarezerwowane nadal... po dlugim weeku rozkleje ogloszenia;)
Gruszka
A że szczepienie wypadło nam w środku dnia to matka wzięła wreszcie wolny dzień i zabrała biedne dziecko pierwszy raz w zyciu do Rynku 06.gif Emilek zafascynowany był wszystkim! (muszę ją częściej z tej wsi do wielkiego świata wozić icon_smile.gif )
Ale furorę zdecydowanie robiły stada gołębi:
camillaz
Gruszka Emilek śliczny!!! I fajnie, że tak ładnie pokazywała na bilansie icon_smile.gif A tak w ogóle to co jeszcze było? Mam nadzieję, że bez żadnego mówienia, bo jak ktoś się coś Matiego pyta to ten milczy 37.gif I też często, niezależnie jakie to by nie było pytanie, odpowiada "yyy", takim głosem jak by mówił "yhy", w sensie że "tak".
Ogólnie to Mati dużo gada, ale tylko po swojemu. I jak się bawimy w powtarzanie wyrazów to prawie wszystkie przekręca, że wychodzi całkiem inny wyraz icon_rolleyes.gif Mam nadzieję, że wszystko z nim ok icon_wink.gif I, że jeszcze ma czas na nauczenie się mówić icon_wink.gif

Iwonka to niefajnie wyszło z tym szpitalem.. Ale może tak miało być, może lepiej, że teraz musisz jeszcze zrobić te badania icon_smile.gif

Jeju ale u nas burza, przed chwilą co na zawał nie zeszłam.. dawno takiej głośniej nie było.. 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif
Gruszka
Leilong, nie było nic z "mówienia" icon_smile.gif tylko pokazywanie, ale stresowałam się jak na własnej maturze 08.gif a Emilek na każdą nową kartkę z obrazkami czy tablicę reagował swoim ulubionym ostatnio zwrotem, czyli "o jeeeej" icon_wink.gif z takim przejęciem, że wszyscy pękają ze śmiechu icon_smile.gif
odynka
haha Gruszko Nellka tez tak mowi "o jeeej" slodkie to jest;)
za to widze ze moje dziecie bedzie najlzejsze ze wszystkich chyba:( i jeszcze najmniej wlosow ma:P

a my drugi dzien bez pieluch:P

a w tle gotuje sie fasolka szparagowa i ziemniaczki - mniaaam;)

Iw ziowik madrze napisala - nic sie nie dzieje bez przyczyny widac tak mialo byc - zobaczysz bedzie dobrze:D
camillaz
CYTAT(Gruszka @ Wed, 10 Jun 2009 - 14:49) *
a Emilek na każdą nową kartkę z obrazkami czy tablicę reagował swoim ulubionym ostatnio zwrotem, czyli "o jeeeej" icon_wink.gif z takim przejęciem, że wszyscy pękają ze śmiechu icon_smile.gif


Hehe icon_smile.gif To pewnie musi to super wyglądać icon_wink.gif

Ja Matiego na bilans zarejestruję jak tylko wyzdrowieje icon_smile.gif
candace
Gruszko-- gratuluję Emislonkowi bilansu
ja sie też zastanawiam bo to 2 godziny jazdy a dziewczynki jeszcze zmęczone po zlocie. a bardzo bym chciała wszystkie małopolanki spotkać..
konto_usunięte
hehehe icon_smile.gif
witam licznie zgromadzone Drobnostki !!
mam już internet w domu, więc już wiem, jak będę spędzać samotne wieczory oddzielona od mężowskiej, pracującej piersi.
matkooo, ale to fajna sprawa- taki internet icon_wink.gif
to się już ode mnie nie opędzicie.



camillaz
Rzodkiewko witamy, witamy icon_wink.gif Fajnie tak powrócić do "cywilizacji" no nie? icon_wink.gif
Ja to najbardziej od tego forum jestem uzależniona, a dokładniej mówiąc to od Was icon_wink.gif Jak to mówiłam Odynce, wrócę dopiero jak mi się życie ustabilizuje i będę mogła na spokojnie sobie z wami pisać, no ale cóż, siła wyższa, i oto jestem icon_wink.gif

A w nowym mieszkanku też nie będę miała od razu neta icon_sad.gif Ale chcemy wziąść bezprzewodowy jak tylko "znajdę Dzieciaczka do opieki" icon_wink.gif
Ah, już się nie mogę doczekać aż będę miała te dwa Łobuzki icon_wink.gif Pewnie razem nieźle będą mi dawali w kość, ale nabiorę wprawy icon_wink.gif Jeju jak ja kocham dzieci!! Tak bym chciała mieć już swoje następne, jak o tym myślę, i wiem, że na razie nie ma szans to głupia ryczę od razu..
Ehh.. no ale w końcu się doczekam icon_biggrin.gif

Aha, i Ziowik bardzo Cię kochana proszę o sygnałka na kom., zapiszę sobie Twój numer icon_wink.gif Bo mam tylko Rzodkiewki icon_wink.gif No może nie takie tylko, bo jak kilka razy nie wiedziałam co jest Matiemu to sms-ik do Rzodkiewki i już wszystko było jasne icon_wink.gif :*
odynka
ooo Rzodkiew - fajnie ze powracasz:D
konto_usunięte
Leilong, no właśnie- mam bezprzewodowy. bo innego na tej wsi mojej nie ma szans.
na chwilę obecną to Cię podziwiam (tzn często Cię podziwiam, ale teraz zwłaszcza) za tekst, że kochasz dzieci icon_wink.gif
ja codziennie wieczorem powtarzam sobie, że przecież ja wcale dzieci nie lubię i nie mam już do nich siły. bo dwójka potrafi nieźle dać w tyłek. jedno z buntem dwulatka, a drugie z lękami separacyjnymi. oba zazdrosne o siebie w sposób wykraczający poza moje możliwości poznawcze a zwłaszcza adaptacyjne.
potrafią umęczyć.
ale ich kocham, no.

i wiecie co? ze zgrozą i niekłamanym zdumieniem twierdzę, że ja naprawdę nie lubię dzieci icon_wink.gif codziennie w pracy się w tym utwierdzam. nigdy, przenigdy nie mogłabym być pediatrą.

POWIE MI KTOŚ, CZEMU NIE MAM EMOTIKONEK? takie mało ekspresyjne te moje posty...


i pytanie nr 2: GDZIE JEST LILY?
camillaz
Rzodkiewko nie wiem jak z tymi emotkami bo ja mam, ale ktoś się chyba też skarżył.. icon_smile.gif

A jeszcze się nie pochwaliłam, że z moimi drogami rodnymi 04.gif już wszystko ok icon_smile.gif
Niecały miesiąc temu, po ostatnich lekach, w cytologii wyszedł mi super wynik, nawet nie II, co jest jeszcze normą, a 0/I icon_smile.gif I nadżerka malutka i już nie taka brzydka, wystarczy jakąś maścią ją nasmarować, mam się zgłosić od razu po okresie. Już by było po sprawie bo właśnie jak ostatnio byłam to akurat po okresie, i lekarka chciała mi tą nadżerkę wysmarować icon_wink.gif ale kasy nie miałam przy sobie, a ta maść koło 90zł kosztuje. Więc teraz mam przyjść z kaską, gin da mi receptę, zejdę na dól do apteki a potem z powrotem do niej i w końcu będzie spokój icon_smile.gif

A potem muszę iść do jakiegoś lekarza w sprawie mojego zakrzywionego woreczka żółciowego, bo przez ta cholerę nie mogę brać tabletek anty, a, że nie mogę ich brać to ten trądzik znowuż.. icon_sad.gif Jak mi kiedyś moja gin DIANE przepisała to wszystko mi super zniknęło, i ani jedna blizna nie została.. A teraz znowu mi się porobiły icon_sad.gif Biorę ten antybiotyk ale on tak do końca nie pomaga.. :/ Jedyna nadzieja w tych tabletkach..
Chciałabym wyciąć ten woreczek ale nie wiem czy lekarz się zgodzi, bo aż takich poważnych podstaw nie mam.. No ale zobaczymy icon_wink.gif Bo to też nie tylko o ten trądzik chodzi, przynajmniej też w ciąży już tej cholestazy bym nie miała..

Dobra ja uciekam się myć i do spania icon_smile.gif Mati dopiero 10 min. temu zasnął, strasznie mi się tu zepsuł ten mój syn icon_wink.gif Ale jak tylko będziemy już tam mieszkać to ja się za niego wezmę.. oj tak icon_wink.gif

Dobranoc :*
odynka
pierwsza haha:D witam i spadam;) slonecznego dnia i weekendu zycze:D
camillaz
To ja druga icon_smile.gif
Pewnie pustki teraz będą przez ten długi week icon_wink.gif

Jej, już jutro zaczynamy remont, ale super icon_smile.gif Do końca czerwca na pewno się ze wszystkim wyrobimy. Jeszcze tylko pół miesiąca icon_smile.gif icon_smile.gif
odynka
a my dzis pracujem na moim sklepem, jutro jedziem odebrac wpis do ewidencji i pogadac w interesach z jedna firma;) w sobote na targi Mather&Baby a w niedziele swietujemy urodzinki zabiszcza:D
jaAga*
Rzodkiewko witaj Kochana!
Ja też w domu na bezprzewodowym i bez emotek icon_sad.gif. Może ktoś wie jak to zmienić?
Mgła
Czwarta!
Rzodkiewko cieszę się, że powróciłaś na dobre!
Odi- nio my też w niedzielę świętujemy icon_smile.gif
jaAga-nie mam pojęcia

Ze względu na deszcz nie poszłam na procesję. Chociaż bardzo chciałam. To żadne usprawiedliwienie, wiem. Ale leje u nas niemiłosiernie. I jak tu z dzieckiem wyjśc? 32.gif Ktoś jeszcze w domu siedzi?
odynka
dziewczyny jak to bez emotek? co sie dzieje? icon_confused.gif
agata85
iwonko- ja w domu siedze, bo u nas zadnej procesji, no nic, kompletnie nic 29.gif
I tez pada od samego rana. Tak zmozylo mojego synka, ze sobie drzemie wlasnie. Okrutna ta pogoda.

Rzodkiewko- fajnie, ze znow jestes icon_wink.gif
candace
HEJO

ja dzisiaj powera miałam na sprzątanie... jeszcze mi prasowanie zostało i koniec:-)

rzodkiewko -- kochana moja otóz nie jesteś sama w tym uczuciu do dzieci 01.gif

odi-- trzymam kciuki za sklep!

jaaga-- hejoo
pati.n
Ale miałam dziś super dzień icon_smile.gif Maż mnie zaprosił na obiad, a potem do kina z okazji rocznicy icon_smile.gif Byliśmy na Aniołach i demonach-bardzo nam się film podobał icon_smile.gif Polecam icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Mgła
No to Pati wszystkiego najlepszego! A który to już roczek?

A My dzisiaj spędziliśmy dzień u teściów, też fajnie było. Zrobiłam sobie 2,5 h drzemkę - i raz obudził mnie Filipek ze ślimakiem na ręce 03.gif
jaAga*
A my wczoraj świętowaliśmy urodziny Karinki, też było miło. A dziś znowu w pracy...
Gruszka
Heja, ja tez z pracy...

Rzodkiewko, witajcie icon_smile.gif

Lalicja, ja jednak nie dam rady na małpolskie spotkanie... mamy inny plan - zobaczymy co z tego wyjdzie...

Jaaga, dawaj jakieś foty solenizantki icon_smile.gif
jaAga*
Gruszka, w domu aparat został icon_wink.gif.
Rzodkiewko jak dobrze, że już z nami jesteś na stałe icon_smile.gif.
candace
Oj Gruszko-- u mnie włśnie mąż na awarię pojechał i możliwe, że jutro też będzie w pracy... także wieczorem dam odpowiedź enie...
jaAga*
A ja Wam zazdroszczę, że mieszkacie w miejscu gdzie tyle osób może się spotkać, ja najbliżej mam do Lublina icon_sad.gif.
A Ena fajna dziewczyna icon_smile.gif>
pati.n
Stawiam na drugie urodzinki Wiktorii impreza.gif impreza.gif impreza.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.