To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CZERWCOWE DWULATKI :) cz.15

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Mgła
Życzymy wszystkim naszym dzieciom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!

ziowik
oj Iwonko strasznie sie gniewamy że to Ty otworzyłas nowy wątek icon_razz.gif daj spokój icon_razz.gif własnie miałam nieśmiało zauwazyć że dobiłyśmy już kolejnej setki.. i pora na coś nowego icon_smile.gif (o matko, jak pomyśle że napykałysmy od urodzenia naszych krasnali już 1400stron, plus jeszcze ileś set w czasie ciązy... nieźle icon_smile.gif
Mgła
Ziowiku a ile stron jest tu twoją zasługą fiu fiu ........ A ile jeszcze stron przed nami fiu fiu icon_wink.gif
ziowik
hahah icon_biggrin.gif dobra, bo mąz mnie goni icon_razz.gif do mycia i spania icon_biggrin.gif a gdzie sie P podział Iw że Cie nie przegania? icon_biggrin.gif
dobranocka!!!
Mgła
Ziowik no wreszcie się kładziesz, bo już Cię nakrzyczałam w poprzednim wątku icon_wink.gif A mój P. już dawno padł usypiając krasnalka bo wie, że ma wstac o 4.00 03.gif
jaAga*
Widzę, że nowy wątek.
Super!
Iwona mam nadzieję, że zabieg przebiegnie bez zakłóceń i błyskawicznie, a Ty pozbędziesz się dyskomfortu.
Ifonka fajnie, że takie szczęście od Ciebie bije.
Bansche dobrze ziowik napisała o tym rota, a liszaj, ja bym natłuszczała, np. alantanem maścią.
Czy ktoś mi może podpowiedzieć dlaczego pisząc z domu nie mogę używać emotek, pogrubień itp?
Naz
Ziowik kochana, ja wiedziałam, że na Ciebie zawszę mogę liczyć! Dzięki. Mimo wsio i tak dziś lecę do lekarza, wolę dmuchać na zimne, nie daj boże, żeby młodemu coś się stało, on taki schorowany, miesiąc temu dopiero pierwsze szczepienie mieliśmy...
A z tym liszajem to ja nie wiem. Oskarek ma coś takiego jakby oparzenie pod dolną wargą, ale to mu się utrzymuje już grubo ponad miesiąc i ja nie wiem co to jest. mama mi mówiła, że to może być liszaj, tylko ani ja ani małżowina nie mamy skłonności do czegoś takiego.

czasem to mi witki opadają...
candace
hejoooo

odi -- mam prośbe o zdjęcia 37.gif dzisiaj dopiero jakos sie obudziłam i zaczynam mysleć 06.gif

a jeszcze miałam Wam napisać, że koty odi sa po prostu cudne.. a Tajga do zacałowania i taka spokojna a szczeniaki po prostu milusińskie
i Kuba Odi jest taki --- jest takim dopełnieniem Odi

a JaAga to taka troskliwa i ciepła osoba, jej mąż to pop prostu mój idol ( powiedz jaAga jaki ma nick.. wariat?) 04.gif
A Julia to teraz nowa przyjaciółka Wery 03.gif

Silije to spokój i rozwaga, nawet jak mówi to z takim ... taka rozwagą... mąż Silije rewelacyjny i superr grilluje
a Dziewczynki są naprawde niesamowite i śliczne jak modelki
Domis to Domiś- jedyny i niepowtarzalny

Banshee-- może mieć liszaj z oblizywania.... nawilżaj i wycieraj
jaAga*
Lalicja nie, ale jak poszukasz w tych co się wczoraj zalogowali to powinnaś się domyślić, dla podpowiedzi: nick ma od zwierzęcia 04.gif .
Ja troskliwa? Ja to się ciągle wydzieram na dzieci, wczoraj Julia mi powiedziała, że nie chce mieć takiej mamy 41.gif .
Silije rzeczywiście jest bardzo spokojna, ale ja zauważyłam też-że tak jak o sobie pisze, trochę roztrzepana icon_wink.gif. Ogólnie to jako logopeda zdiagnozowała moją Julkę i powiedziała jak ma ćwiczyć język. Dziękuję Aniu.
Emilka Silije taka spokojniutka, cicha - może to tylko przy naszej wizycie-ale takie sprawiała wrażenie.
Julia Silije jest bardzo opiekuńcza, ciągle zachwyca się swoim bratem i ciągle namawiała go do pocałunków z Kariną (zaraz wrzucę fotki icon_wink.gif) i zachwycała" ooo, jak oni pięknie razem wyglądają".
Laura lalicji mówi więcej od Karinki, no może nie więcej ale wyraźniej ), i włosy ma przepiękne! Zdjęcia tego nie oddają.
A Wera (jak Karinka o niej teraz mówi -Isia) jest bardzo opiekuńcza, pilnuje swojej siostry, chodzą za rączkę-słodkie to bardzo, i rzeczywiście zakumplowały się z Julką.
Lalicję już opisałam, jest wesoła i rozgadana, pasuje do mojego męża 04.gif .
Nelly odynkowa jest taka maleńka w porównaniu z Karinką, ostrożnie chodzi (bo Karina to biega, widziałyście to zdjęcie jak stanęła na drabince i ja o mało palpitacji serca nie dostałam), grzecznie lepiła z masy solnej, podczas gdy Karina odrazu zaczęła ją jeść, ogólnie trochę wstydliwa, ale jak grzecznie siedziała w chuście 10.gif
A odynka raczej cicha mi się wydawała, jakby wstydliwa, nie chcąca nikogo urazić. Świetnie zamotała mi Karinkę na plechach, szkoda, że nie mam chusty, bo czasem uwolniłabym sobie ręce. Dziękuję odynko, Karinka nawet chwilkę tak posiedziała, a inne forumki miały mini warsztaty icon_wink.gif.
jaAga*
Tak całuje Dominik:

A tak odwdzięcza się Karina:

Proszę zwrócić uwagę na Julię w prawym dolnym roku i jej zachwyt w oczach 03.gif .
candace
a jak sie szuka tych co się zalogowali?
Mgła
Ja tylko na chwilkę (malujemy jak zwykle farbkami 29.gif ), ale napiszę tylko, że :

witamy w naszych szeregach Lisa 06.gif icon_wink.gif

I cieszę się, że piszecie więcej o zlocie i o sobie icon_smile.gif

Edit:
Ah jak pięknie Karinka i Dominik wyznają sobie miłośc i uwielbienie 03.gif 03.gif
odynka
Iw ja kciuki trzymam za zabieg - bedziesz w koncu pelen komfort miala;)

dziewczyny dzieki za to ze mnie dobrze odebralyscie;) no ja generalnie nie jestem osoba konfliktowa;) nie lubie po prostu i tyle;) niesmiala tez troche jestem:D mowilam cykor;) a moj Kuba to zupelne przeciwienstwo;) i Nellka jest bardzo grzecznym i spokojnym dzieckiem:D tez bylam w szoku ze tak ladnie lepila z masy solnej i wogole jak sie pieknie bawila z Laura a z Wera to jak ze starsza siostra chodzila za raczke:D

a Karinka haha jak zaczela wcinac mase solna to najlepsze byly miny animatorek i ich krzyki "nieeee, nieee jedz" hahaha ja jej wyjelam z buzi po prostu - mam nadzieje ze jaaga nie jest za to zla na mnie;)

no dobra dostalismy ze 100 par majteczek wiec zaczynamy odpieluchowywanie na nowo;)

aha chcialam jeszcze powiedziec ze lalicja poznala moich rodzicow, i rodzice zachwyceni dziewczynkami i lalicje tez polubili:)

uff tosmy sobie naslodzily;) generalnie to wiecie ze ja sie jaagi balam 37.gif po tym jak sie kiedys popsztykalysmy na forum to balam sie ze mnie nie lubi blagam.gif

co to ja jeszcze... a wiem - nikt mojej rodzince foty nie pstryknal?

edit: lalicja zdjecia wrzucimy na ftp wieczorkiem a jesli net zawiedzie to jutro rano;)
jaaga jak chcesz to moge dziewczyn na chustowym zapytac czy jaka chuste pozycza;) albo kup sobie jakas uzywke za ok 100pln i bedziesz mogla nosic;) choc dla Karinki to juz MT nosidlo bym polecala;)
Kate_K
Iw trzymam kciuki za zabieg, bedzie dobrze. Widzę że wszystkie Przemki to najfajniejsze chłopaki:)
Silije
O matko Jaaga te wąsy od soku wiśniowego 37.gif 37.gif 37.gif
ziowik
Kate a Ty co tak jak po ogień? icon_biggrin.gif jak Olaf? zdrowy?

aleście sobie nasłodziły dziewczyny icon_biggrin.gif fajnie sie takie opisy czyta icon_smile.gif
ciekawe jak ja bym sie czuła w takim miejscu.. ale moj M na pewno by sie nie zalogował na forum icon_razz.gif

wczoraj M przywiózł rowerek icon_smile.gif Kamilka na razie posiedziała troche, pojeździła po domu.. zachwytu brak, ale może sie przekona jeszcze icon_smile.gif

rano nie mogłam jej dobudzić.. masakra, płakała żeby spowrotem jej "pijake" ubrać.. a teraz mi sie chce strasznie spać, a tu trzeba by coś posprzątać... nic mi sie nei chce...
odynka
ja Wam jeszcze wkleje kilka fot na nowy watek;)

najpierw wizyta lalicji i dziewczynek:
a co Ty tam czytasz?


lalicja i laurka;)


kolorowanki...




najmlodsze;)


wspolne czytanki...


tany tany;)







wypad na pizze...



i juz zlot:


z Wera i Nellka w piaskownicy...



i jeszcze Karinka;)


Laurka:)


lalicja, jaaga i Karinka


siostry;)




zamotane;)















odi i Nelly


banki;)




Nelly wsrod koni;)


kwiatek na twarzy;)


Nelly oglada malowanie reki;)


buzi tacie:)


o takiego ladnego kwiatka mi namalowali na raczce:D


piaskownica...


odi i smoczyca [użytkownik x];)


jaaga i mina Karinki bezcenna;) i jaaga;)



poszlysmy do koni...


konkurs literacji i Silije:)


lepimy z masy solnej...


a co? mama tata i dzidzia;)
Kate_K
To ja Wam pokażę mojego przystojniaka ze ślubu mojej siostry:



i z moją siostrą - chrzestną Olafka


więcej zdjęć na razie nie mam, bo było tylu fotografów, że darowałam sobie:) Jak dostanę zdjęcia, to pokażę więcej.
ziowik
oho, widzę że nas tu Lis szpieguje icon_razz.gif to chyba rodzinne icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Odi dzięki za wklejenie zdjęć icon_biggrin.gif nie mogłam sobie poradzić z tą masa na portalu, a tu sie świetnie ogląda..
musze powiedzieć że mamy najfajniejsze mamy i najsłodsze dzieciaki na całym forum icon_smile.gif ale widać po dzieciakach jakie są rózne icon_biggrin.gif Karinie to ikierki takie w oczach sie czają że hej icon_razz.gif Nelka widać że ostrożna i zdystansowana, Laura taka rozmarzona, Wera wygląda jak mama- zakręcona i roztrzepana troche icon_biggrin.gif
faaaajnie Wam było icon_smile.gif

Lalicja a w ogóle jak Wam sie jechało? wszystko ok było, jak zaplanowałas? dziewczynki dzielnie zniosły podróż?

Kate no nie mogę, ale przystojniacha icon_biggrin.gif marynarka jest super icon_biggrin.gif mógłby być panem młodym gdyby nie drobna róznica wzrostu icon_smile.gif a siostra pięknie wyglądała icon_smile.gif bardzo podobna do Ciebie icon_biggrin.gif czekam zatem na więcej zdjęć icon_biggrin.gif wybawiliście sie??
agata85
To i ja melduje sie na nowym watku icon_wink.gif

Kate- Olafek slicznie wygladal w tej marynarce icon_smile.gif
candace
łoooo matko... rajstopy jak dziurawe, ja głupie miny wallbash.gif 37.gif 37.gif 37.gif
candace
ziowiku-- jechało sie długo i monotonnie- wrzuciła 5 bieg i 100-120 km/h. ale i tak zeszło koło 5 godzin.
dziewczynki dzielne ale to Wera zajmowała się rozrywka na tylnym siedzeniu

kate-- no przystojniacha!
odynka
lalicja ale masz piknego zmyslonego przyjaciela w awatarku:)
nie przesadzaj;) fajnie wyszlyscie;)

aha chcialam jeszcze powiedziec ze lalicja ma bardzo fajne i zdrowe podejscie do zycia i wychowywania dzieci - bylam bardzo milo zaskoczona;)
ziowik
Jaaga co Ty robisz ze swoim nickiem? ukrywasz sie przed rudzielcem? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Lalicja daj spokój icon_razz.gif chociaż zwróciłam uwage na rajtki, ale w kontekście - uff, nie tylko ja ubieram dziecku lekko przetarte rajtki icon_razz.gif
jaAga*
Zdrowe?? W sensie żywienia 08.gif 04.gif .
Odynko mnie się bałaś? Żartujesz? Ja na nikogo nigdy w życiu nie nakrzyczałam, nie licząc rodziny icon_wink.gif, mam czasem inne zdanie niż ktoś i to napiszę, choć i tak dość rzadko to robię, co by nie zaogniać sytuacji, bo mam wrażenie że niektóre forumki nie odróżniają odmiennego zdania od zaczepki do kłótni (nigdy nie chciałam się z nikim pokłócić), czasem mnie poprostu niektóre rzeczy dziwią. Ale jak to w życiu, każdy jest inny. I może resztę przemilczę icon_wink.gif.
Co do chusty, to niestety wydatek na MT jest spory, a mnie teraz na to nie stać, pomyślę o takim szalu o jakim pisała Gruszka. Zresztą mam zamiar oduczyć potwora wiszenia na mnie, bo mi ręce wysiadają i potem w nocy cierpną.
A zdjęcia, kurcze, szkoda, że tak się zmyliście bez pożegnania, ja akurat byłam na warsztatach decu i nie wiedziałam, że już pojechaliście, myślałam, że współną pamiątkową fotkę sobie zrobimy, czerwcowe mamuśki icon_wink.gif i ich dziatwa. Mam nadzieję, że za rok zostaniecie na nocleg.
Ziowik mnie niedługo poznasz, tylko przynajmniej Ty się mnie nie bój.
A mój mąż się oczywiście wypiera, że to jego nick 21.gif .
jaAga*
CYTAT(ziowik @ Tue, 09 Jun 2009 - 11:41) *
Jaaga co Ty robisz ze swoim nickiem? ukrywasz sie przed rudzielcem? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Lalicja daj spokój icon_razz.gif chociaż zwróciłam uwage na rajtki, ale w kontekście - uff, nie tylko ja ubieram dziecku lekko przetarte rajtki icon_razz.gif

Poprostu mnie te cyferki już drażnią, za skomplikowany jest, chciałam samą jaage zostawić, ale zajęta icon_sad.gif.
ziowik
ja sie nie boje icon_razz.gif jestem ciekawa, ale sie nie boje icon_razz.gif nie moge sie już doczekać icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
powoli zaczynam sie przymierzać do trasy, znaczy sie myśleć jak to logistycznie rozwiązać.. nie napisałaś mi ile sie jedzie do Zamościa.. mniej wiecej (będziemy jechać wcześnie, pewnie ok 4...)
co do nicku to róbta co chceta, ja zostaje przy tym jak piszę bo bym osiwiała ucząc sie nowych nicków. a kazdy wie o kogo chodzi icon_smile.gif
odynka
jaaga no poznalam Cie i juz sie nie boje:D fajna babka z Ciebie jest - taka konkretna i usmiechnieta i mila:D no i ogarniasz dwojke dzieci i tak jak lalicje podziwiam Cie;)

zdrowe w sensie ogolnie wszystkiego;)
jaAga*
Ale mój nick się wiele nie zmienił przecież, do Zamościa jedzie się ok. 4 godzin. Zależy co się dzieje na drodze, i którą trasą.
Ja też nie mogę się doczekac, prawie namówiłam Marcina na zakup łóżka icon_wink.gif, może do waszego przyjazdu progi będą, zostanie posprzątać icon_wink.gif, i pogodę muszę zaklepać icon_smile.gif.

Edit, Odynko to był żart, odnośnie tego co lalicja opowiadała o żywieniu i teściowej icon_wink.gif.
ziowik
Jaaga ja wiem, tylko ta gwiazdka icon_razz.gif co do łózka icon_razz.gif mówie Ci, mnie tak bardzo nei potrzebne, przespie sie i na podłodze.. ale jak Ci zależy to powiedz mu że mam problemy z kręgosłupem, wielki brzuch i nie mogę spać byle gdzie icon_razz.gif heeehe icon_biggrin.gif
jaAga*
Ziowik, ale ja łózko mam, rozkładaną kanapę, na której śpimy we trójkę, i gdyby łóżka nie udało się kupić, to i tak Wy byście na nim spali, więc podłoga Wam nie grozi icon_wink.gif.
odynka
no wim ze zart ale jakos na niego chcialam zareagowac;) jej ale sie najadlam... i ziewam i spac bym poszla - chyba pogoda sie zmienia znow...

a od czwartku czeka mnie ciezki weekend wprowadzania produktow tak by w pn sklep mogl juz wystartowac;)

jaaga w szaliku to raczej tylko na biodrze ponosisz Karinke;) a MT uzywany i za 80pln kupic mozna;) aaaaaa czekaj ja mam MT testowego takiego - moge podeslac Ci jak chcesz tylko on nie jest jakis super;) ifonce mialam slac ale sobie z samorobkowa chusta radzi ponoc niezle;)
ziowik
Jaaga no chyba nie myślisz że pozwole na to żeby rodzice z malym dzieckiem odstępowali mi kanape.. prosze Cie icon_razz.gif

ale dziwna ta pogoda jest.. podobno jest nawet 28st.. ale zachmurzyło sie.. straszyli gradem.. chciałabym żeby w weekend było ładnie, mamy mega imprezke urodzinową i pasowałoby nam ja na polu zrobić..
Naz
chusta fajna rzecz, tylko niektórzy ludzie strasznie głupio reagują i ich podejście jest dziwne
np. moja mama, nawyzywała mnie, że cofam się w rozwoju, że w Afryce jak mają po 10-ro dzieciaków to mogą sobie chusty nosić...
a tam, idę na spacer...
jaAga*
Bansche, ludzie to niech spadają na drzewa z takimi hasłami icon_wink.gif.
Czy ja was specjalnie muszę zapraszać do składania życzeń mojej córce??? 08.gif zapraszam więc
nika*
Heloł icon20.gif

Ziowik - no nie poddaję, chociaz czasem już klne pod nosem jak szewc 31.gif

chciałam powiedzieć, ze fajne macie awatary nowe...

odynko - ja myslałam w pierwszej chwili ze ty sie do jakiegos fallusa buzia przytulasz ale to chyba nie to icon_wink.gif

apropo liszai to Wiktorowi ten jego nie schodzi, nawet po masci na recepte sterydowej a oddatkowo mu sie inne porobiły.... zapisałam go do dermatologa bo juz nie mam pomysłu co to i od czego... ma tylko na tułowiu, na buzi nie naogach nie w przegubach rąk tez nie wiec moze to nie alergia... sama nie wiem... zaczełam mu dwa razy płukac pranie i kupiłam płyn do prania lovela moze to od detergentów icon_confused.gif

Sto lat bez pieluch dla maluchów dołaczających do zacnego grona dwulatków życzę brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
ifonka
CYTAT(odynka @ Tue, 09 Jun 2009 - 11:30) *
ifonce mialam slac ale sobie z samorobkowa chusta radzi ponoc niezleicon_wink.gif

nieźle to bardzo wzgledne pojęcie 29.gif motam się konkretnie 06.gif

CYTAT(banshee @ Tue, 09 Jun 2009 - 11:37) *
np. moja mama, nawyzywała mnie, że cofam się w rozwoju, że w Afryce jak mają po 10-ro dzieciaków to mogą sobie chusty nosić...

04.gif w ciemno polubiłam Twoja mamę 04.gif
Do tej pory moja idolką w pogladach na tym wątku była teściowa lalicji

Iwona trzymam kciuki za zabieg

Leilong fajnie, że jesteś icon_lol.gif

ziowik ja wiem, że będą się bić, ale normalnie miałam stres jak Mikołaj strzelił Mateuszkowi.
Śmiejemy sie, że lepiej aby Mikołaj nie "znęcał" sie teraz nad Matim , bo Matuś zapowiada sie na niezłego atletę więc jest szansa, że szybko Mu odda.
Długie miesiące zazdrościłam JaAdze Karinkowych fałdek, a teraz wreszcie się ich doczekałam 01.gif
Po Mikołaju Chuderlaku mamy Mateuszka Atletę
Pytasz gdzie się wybieramy...otóz pełne szaleństwo...idziemy na pizzę balety.gif

jaaga mówisz, że szczęście bije z mojego posta . To ok, bo już myslałam, że jakoś smutno zabrzmiał.
Jestem szczęśliwa, ale prawdę mówiąc nie brakuje takich chwil, kiedy wydaje mi się, że może za wcześnie zdecydowalismy sie na drugie dziecko.
Jak mielismy w domu istny szpital - Mikłaj zasmarkany, z kaszlem, P w pracy, nikt do nas nie przychodził, ja nie wiedziałam w co ręce wsadzić, zobaczyłam przez okno moją sąsiadkę z wyciągniętymi nogami na tarasie, to zapytałam sama sobie:
"Po co Ci to kobito było?" "Też mogłabyś tak leżeć"
Oczywiście sąsiadka jest w moim wieku, bez męża i dzieci.
Ale jak tylko widzę usmiech moich dzieciaków i P bawiącego się z nimi, to zmęczenie nie istnieje.

Kate Olaf słodziak.
A ja powiedziałabym, że siostra raczej nie jest do Ciebie podobna.

Ja też wymyśsliłam Mikołajowi fajny strój na urodzinową imprezę, ale musieli.smy ją przełożyć ze względu na chorobe siostrzenicy. Może za tydzień będziemy się bawić. Teraz Mikołaj dostał akwarium z rybkami (prawdziwe). Jest zachwycony. Rybki maja imiona. Zdecydowanym faworytem jest rybka "Witkol" (czytaj:Wiktor) icon_smile.gif
Jak zgram fotki, to Wam pokaże

To jeszcze postawię soczek za trzeci miesiąc mojego Mateuszka
(tylko cholewcia emotki mi nie działają )
asia_b
Strasznie fajny ten pozlotowy klimat naszego wątku i forum w ogóle icon_smile.gif Teraz to już zazdroszczę Wam na całego.
Ifonko u nas podobnie - Krzyś zdaje się będzie spory, więc już teraz radzę Miśkowi powściągnąć ochotę przyłożenia bratu icon_wink.gif Co do emocji młodej podwójnej mamy to choć jeszcze nie doszłam do etapu kiedy w głowie pojawia się myśl "może za wcześnie drugie dziecko" (może dlatego, że chorób poważnych tfu, tfu jeszcze nie zaliczyliśmy, nadal myślę, że opcja Rzodkiewki jest the best icon_wink.gif) też miewam trudne momenty. Jak np dziś o 4:50 kiedy obaj chłopcy się darli, żaden oczywiście nie chciał być uspakajany przez M a ja... no przecież nie mogę się rozdwoić! 15 minut zajęło mi opanowanie sytuacji a przez ten czas czułam się jak nieudolna matka... Za to o 4:45 Michaś obudził mnie całowaniem po twarzy i słowami "Michał kocha mamę" 41.gif
Kate Olaf prezentował się fantastycznie! Bajerancka marynarka icon_smile.gif
Leilong myślałam o Was! Super, że jesteś.
odynko wiem, że marudzę... ale nie jestem przekonana do tej kieszonki jednak... chyba nie wychodzi mi za bardzo, skoro mam wrażenie, że mały opiera się na pupie, w najlepszym razie wisi na dołach podkolanowych... Help!
candace
odi-- no blu gada jak ja 04.gif

jaAga-- a jaaga nie ma? bez dużego a?

ifonka-- oo to moja teściowa spadła w rankingu? 03.gif

ziowik-- ja zawsze wyszukuje kilka tras na www.viamichelin.pl.... można tam opcje wybrać i czas pokazuje - realny 29.gif
i wymuś zakup łozka - inaczej Jaaga nie przekona męża 03.gif
a rajstopki były ze dwa razy ubrane- no szajs
jaAga*
Jest jaaga własnie, ale to nie ma znaczenia chyba że z dużej mam A, bo próbowałam jaAga i też nie puściło icon_sad.gif.
ziowik
hm... no dobrze icon_biggrin.gif zatem

Jaaga żądam łóżka icon_razz.gif wygodnego. bez baldachimu icon_smile.gif z średniotwardym materacem spężynowym.

yy.. coś jeszcze? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif ahhahahaha

Lalicja propo rajstopek to wybieram sie, chyba jutro, bo dzisiaj nei dotarłam, do h&m, kupić rajstopki.. wiem że ceny powalające pewnie, ale kupiłam ponad rok temu Kamilce 4 pary z h&m, na dodatek używane.. wyglądały idealnie.. Kamila chodzi w nich ponad rok i to bardzo często bo są naprawde super. kolorek pozostał niezmieniony, nie zmechaciły sie.. fakt że dwie pary ulubione przeze mnie mają już lekko przetarte duże paluszki.. ale nic poza tym.. (rozmiar 74-80, pisało niby 6-12 wiec jak miała rok zaczełam ubierać że wypadałoby skoro do roku.. no i ma już 2 lata a one ciągle są dobre icon_razz.gif wiec dlatego chce zainwestować. bo kocham rajtuzki dziecięce icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Asiu oj nie zazdroszcze pobudki o tej porze.. ale to jak, Michałek obudził sie, przyszedł Ciebie obudzić a potem zaczął płakać? na szczęscie Kamilka nie wstaje o tej godzinie.. i mam nadzieje że nie zacznie jak sie urodzi rodzeństwo..

Ifonka chyba nie zazdrościsz bezdzietnej samotnej sąsiadce? icon_biggrin.gif masz super męża i dwóch wspaniałych synów.. teraz bywają trudne i ciężkie momenty, ale i wspaniałe radości, usmiechy i przytulaski.. a za pare lat to dopiero będzie fajnie icon_smile.gif chociaż Ty chyba wolisz żeby chłopcy zostali dalej dzieciaczkami icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Banshee a jak tam Ericson?? co z tym rota? byliście u lekarza?
asia_b
ziowik w szczegółach to wyglądało tak, że Michaś w doskonałym nastroju przyszedł mnie obudzić, jednocześnie obudził się także Krzyś na cyca, w związku z czym nastrój Michasia oklapł. Zaczął ryczeć kiedy zajęłam się Krzysiem, a Krzyś rozdarł się solidarnie icon_smile.gif M najpierw próbował uspokoić Krzysia, ale wiadomo - tu chodziło o cyca więc szans nie miał... Zabrał się za Misia, a to tylko wzmogło histerię i "Michał nie sce do mamy" (co w rzeczywistości znaczy, że właśnie chce icon_wink.gif ) Śmiem twierdzić, że i tu chodziło o cyca 37.gif 08.gif
candace
ziowik-- znam rajtki z h&m i mam tez bardzo sprawdzone z c&a.... tez wytrzymałe i miękkie...

asiu-- im całe zycie o tego cyca chodzi 01.gif
asia_b
lalicja 04.gif nie da się ukryć, że masz rację. Tylko, że w tej sytuacji ja mam już oba obstawione i M się wścieka icon_wink.gif
camillaz
No to skrobnę co nieco skoro mam akurat chwilkę icon_smile.gif

Sprawy idą ciągle w dobrą stronę, a jak remont pójdzie szybko to już pod koniec czerwca będziemy na swoim brawo_bis.gif icon_wink.gif
A tak szczegółowo to wynajmujemy mieszkanie 2-pokojowe, ponad 60m2, co najważniejsze - po znajomości, płacić będziemy facetowi tylko 400zł +150zł czynsz + nasze rachunki. Byliśmy już raz oglądać to mieszkanie. Łazienka cała wykończona, booska icon_wink.gif Do remontu są wszystkie pozostałe pomieszczenia, ale nie jest tragicznie, bo do nas będzie należało tylko gładziowanie, malowanie, położenie paneli i płytek podłogowych. Kaloryfery są nowe, w ogóle nie używane, a mieszkanie ogrzewane na gaz (i tutaj trochę martwimy się jak to będzie z rachunkami zimą, macie jakieś doświadczenie z ogrzewaniem gazowym? icon_wink.gif ) z elektronicznym sterowaniem icon_wink.gif Okna też są nowe, drewniane. Ogólnie rozkład mieszkania jest super. Jest prostokątne i zajmuje cały parter, a najlepsze jest to, że wchodzi się tylko w bramę i zaraz w korytarzu są nasze drzwi, bez żadnych schodów brawo_bis.gif 08.gif Mateuszka pokoik będzie od podwórka, cichutko że hej (w ogóle cała okolica bardzo cicha), okna z kratami, a zaraz za podwórkiem (jakieś 4m dalej) jest ogrodzenie przedszkola 02.gif 02.gif 02.gif To będzie miał dzieci w sąsiedztwie icon_wink.gif I do tego przedszkola mam zamiar za go posłać, a co, przerzucę go tylko przez płot i heja do pracy 08.gif Nie no żartuję z tym przerzucaniem icon_wink.gif W każdym bądź razie mam wielką nadzieję, że Mati do tego przedszkola będzie chodził icon_smile.gif
Na dostanie się do żłobka nie było szans, ale i tak jest git icon_wink.gif Jak już będziemy w tym nowym mieszkaniu to chcę u nas zaopiekować jeszcze jednym dzieckiem. Mati przynajmniej będzie miał towarzystwo icon_wink.gif Bałam się tylko jak to będzie ze spacerami z dwoma Łobuzkami, ale na szczęście po drugiej stronie ulicy w gęstwinie drzew 08.gif jest plac zabaw brawo_bis.gif A ulica "nieruchliwa" icon_wink.gif Żadnego przejeżdżającego samochodu tam nie uświadczyłam icon_wink.gif Tak więc tylko kilka kroczków i Dzieciaczki będą mogły szaleć icon_wink.gif
Aha, i nadal mieszkać będziemy w centrum, tyle że po drugiej stronie icon_wink.gif O wiele ładniejsza okolica, cicho i zielono icon_wink.gif Aż dziw bierze, że to nadal centrum icon_wink.gif
Normalnie jestem szczęśliwa, że hej 06.gif 06.gif 06.gif

Aha, i najważniejsze icon_wink.gif W tą niedzielę podpisujemy umowę i dostajemy w końcu klucze. Remont zaczynamy w ten piątek (pan właściciel bierze urlop na 3 dni i będzie nam pomagał icon_wink.gif ). A remontować maiła mój tato ale jak zwykle na ostatnią chwilę mówi, że nie będzie miał czasu 21.gif No to został jeszcze wujek icon_smile.gif Będziemy mu musieli zapłacić za ten remont, ale napewno nie więcej niż jakiejś ekipie remontowej, tak więc będzie dobrze, damy radę icon_wink.gif

To tyle najważniejszego icon_smile.gif Teraz lecę bo Matuś mi biadoli, pewnie głodny już icon_wink.gif
Może dzisiaj jeszcze uda mi się coś napisać, jeśli tylko siostra znowu nie będzie okupować komputera do późnych godzin nocnych 21.gif icon_wink.gif
ziowik
Leilong (jestem skłonna zaakceptowac nowy nick icon_razz.gif ) ciesze sie ze nie opuściłas nas na dobre icon_smile.gif brakowało nam tu Was icon_smile.gif
super sie Wam wszystko układa, naprawde jestem pełna podziwu icon_smile.gif na pewno ze szkołą też Ci świetnie idzie, wiec nic tylko pokłony bić, jestes niesamowitą osóbką po prostu icon_smile.gif mieszkanko zapowiada sie super i ta cena jest świetna.. 60m2 to my mieliśmy na 3 pokoje plus kuchnia wc i łazienka. wiec musicie mieć ogromne te pokoje icon_smile.gif mam nadzieje że nam pokażesz zdjęcia icon_smile.gif co do ogrzewania.. my ogrzewamy gazowo wielkie mieszkanie (3x wasze) i jak jest bardzo zimno na polu to rachunki miesięcznie wychodzą ok 400-500zł. jest czwórka wiec wiadomo że więcej osób do kąpania (mój tata bierze prysznic 2x dziennie) ale tez nie grzejemy wariacko bo nie lubimy smażalni. a rachunek jest wspólny za ogrzewanie pomieszczeń, wody do mycia (siebie i garnków icon_razz.gif ) no i na gotowanie.. tak wiec wydaje mi sie że nie dramatycznie, a pomyśl że macie mniejszą powierzchnie icon_smile.gif będzie dobrze icon_biggrin.gif no i fajnie z tym przedszkolem za płotem, oby sie dostał (tez macie elektroniczną rekrutacje?) i plac zabaw blisko, cisza i spokój.. nic tylko sie przeprowadzać icon_biggrin.gif
czekam na jakieś fotki dwulatka Twojego icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Asiu no to wesoło, nie ma co..oby jednorazowo w każdym razie icon_smile.gif
jaAga*
Mówisz i masz, sorry nie mogłam się powstrzymac, bo ty zwykle nie robisz błędów icon_wink.gif.
ziowik
ło matko 29.gif weź to wymaż icon_razz.gif za szybko klikałam jak widać icon_razz.gif
gracjas icon_razz.gif zwykle nie robie, ale czasem jak próbuje nadążyć z pisaniem za swoimi myślami, to klikam nie tam gdzie trzeba icon_razz.gif i wychodzi takie kuku icon_razz.gif
w razie czego będę zwalać na demencję ciązową icon_razz.gif
camillaz
Ziowik no ze szkołą ok icon_smile.gif Teraz w sobotę i niedzielę mam cztery ostatnie egzaminy, ustne. Już się wszystkiego nauczyłam, nawet jak się okazało za dużo niż trzeba było icon_wink.gif Jak na razie oceny z egzaminów mam najlepsze z całej klasy icon_wink.gif Ale już się nie chwalę icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

I proszę bardzo, fotki icon_smile.gif Robione w urodzinki icon_smile.gif

icon_smile.gif


Z mamusią 08.gif Haha, nie patrzcie na mnie icon_wink.gif


I z babcią icon_smile.gif (tutaj widać jakie Mati włoski ma już fajne icon_wink.gif )



A fotki ze zlotu są suuper icon_smile.gif Też bym chciała się wybrać na takie spotkanie, może za rok icon_wink.gif
ziowik
heh, słodki Mateuszek icon_biggrin.gif a babcia.. czytam i myśle- co za bzdura, przeceiż to ciocia jakaś icon_razz.gif heh.. no fajnie macie icon_smile.gif
a ze szkołą to wiedziałam że tak będzie icon_biggrin.gif no ale przecież zdolniacha jestes icon_smile.gif

uff.. objadłam sie niemiłosiernie i nei chce mi sie ruszać... ale lece poodkurzać jeszcze i po Kamilke..
miłego popołudnia laseczki icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.