To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJĄTKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
fifafo
hobby ja lubię starocie oglądać je na te co mi sie podobają np meble obrazy mnie nie stać
kupiłam chłopakom starodawna kolejkę drewniana ciuchcia i cysterna za 5 zł
sobie srebrny łańcuszek i z takimi wiszącymi kuleczkami za 12 zł
i dziadka do orzechów drewnianego za 15 zł
i jeszcze kilka *****ółek te na górze to perełki
Agalu
witam po weekendowo
mąż wrócił w piątek w nocy, rano było miło:)potem zakupy różne a popołudniu nic nam isę nie chciało tylko spać i tak strasznie przymulaliśmy

wczoraj pojechaliśmy na naszą ulubioną plaże ale słonka nie było;(ale była cieplejsza woda niż tydzień temu i fajnie bylo sobie poleżeć na leżaczku i pobawić się w pięknie białym piasku - Kacper tradycyjnie się kąpał, po plaży pojechaliśmy na lody, po południu w goscinę do brata męża, wieczorem jeszcze do mamy przywitać się z goścmi z Poznania
Dzis rano u nas padało, więc pogoda nieciekawa na jakieś plany wycieczkowe, jutro płyniemy z nimi statkiem na Hel , a w środę już mamy nadzieję, że już będziemy mogli ich na plazę zabrac - oby tylko nie padało to można wówczas jechać

Dziś robimy grilla, więc bedzie miły wieczór
oliweczkas
Jutro wyjeżdżamy. Walizkim spakowane, dobry humor też. I pogoda obowiązkowo być musi. Wracam za 2 tyg. Pozdrawiam!
cukierkowa
Troche maly ruch tutaj widze, wszystkie pochłohniete swoimi sprawami, a Isia to juz nas chyba opusciła na dobre:(

Dzisiaj bylo paskudnie na dworze, nie mowiac o wczoraj i o nocy, padał grad!!!!!masakraaaaa....dzisiaj na obiadek bylo spaghetti...dostalam okres, czuje sie niebardzo...brzuch mnie boli, brałam nospe....ehhh....niech sie ten dzien konczy, jeszcze CSI na Polsacie ogladne i spac chyba idziemy...jakos tak dzisiaj nijako...a nie mowilam wam ale moja Zuzia robi PA PA....a jak sie przy tym cieszy, cudnie:)

https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/60645f7536bb4906.html

https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e93ee6e3f697afa7.html

Oto moje Male cudenko, prawda ze jest przesliczna, jestem w niej bezgranicznie zakochana:)
Agalu
Kinia- mała jest cudna jak zawsze;)
fifafo
oliweczka udanego urlopu

aga trzymam kciuki za dobra pogodę ja zrobiłam pranie i tez niech będzie słońce

proszę o zakaz oglądania Zuzi - wszystko idzie w kierunku zapatrzenia sie na młodą damę a w efekcjie noszenia duzego brzucha
kinu jak ty sie czujesz ??
Irenka.
słuchajcie, ja naprawdę jestem.. bywam...
w pracy nie ma szans, dzisiaj na dodatek mam bojowe zadanie pomalowania sali icon_razz.gif Naprawdę z moją szefową nie da się nudzić.. 43.gif
minister od jutra do końca tygodnia będzie miał drugą zmianę, więc powinnam się pojawić. A w czwartek szefowa jedzie w dziką głuszę więc 03.gif
Wieczorami nie bywam ostatnio bo namiętnie robimy przetwory. Mamy już jakieś 85 słoiczków soku malinowego, kilka słoików korniszonów i dwa słoiki marynowanej szparagówki. A to dopiero początek. A, jeszcze mamy 10 słoiczków dżemu truskawkowego!

Dziś brzydka pogoda, nigdzie nie idę z małą, więc nieco posprzątam i idę robić łazanki.

Tak mi ostatnio chodzi po głowie- może któraś z Was zna jakieś fajne miejsce na Słowacji? Od nas to nawet niedaleko, marzy mi się krótki wypad gdzieś, gdzie Weronika będzie miała frajdę. Pomożecie?
cukierkowa
hejk...cos ostatnio mi zuzia nie chce zasnac o 9:/ a wczesniej tak ladnie zasypiala, jest teraz juz 9:20, ona wczoraj zasnela o 10:30, no nie wiem, ale mysle ze to przez te zeby...wczoraj posmarowalam jej dziasla przed drzemka i zasnela od razu, tak samo po pokludniu...

Aniu, dzieki, Zuzia jest sliczna, w tym wzgledzie skromna nie bede:)

A jak sie czuje?Zalezy o co pytasz...no fizycznie dobrze, okres dostalam, wczoraj brzuchol bolal mnie strasznie, no ale juz jest ok...jajniki juz mnie nie bola jak wtedy, zobaczymy po okresie co i jak:)

Dzisiaj robie kotlety mielone z mizeroia..>Agula, znow jem mizeriw, uwielbiamy ja:)

Paskudna pogoda wiec siedze w domku:)
cukierkowa
Isia, poslij poczta poleconym szybko jeden sloik soku malinowego...mniam mniam...czasem chcialabym miec ogródek i sad...nawet bardzo bym chciala:D
fafura
jestem, jestem.....
z niusów to szukam pracy- stowarzyszenie nie dostało pewnego grantu i juz wiem, że tu etatu nie będzie

zaczyna mnie ogarniać lekka panika i zdenerwowanie
poza tym -starzeję się, zaczęłam 28 rok życia 37.gif


Isia:
https://tatralandia.idara.pl/tatralandia/

https://www.besenovanet.sk/__pl/


evil mom
Madziu dziś masz urodziny??? czemu nie ma Cię wpisanej na dole?
jeśli tak to STO LAT, STO LAT, NIECH ZYJE ZYJE NAM impreza.gif przytul.gif
a co do pracy, to życzę szybkiego znalezienia icon_biggrin.gif trzymam kciuki za to i cieplutko myślę o powodzeniu icon_wink.gif

Oliwka miłego urlopu icon_smile.gif

Aga ale Ci fajnie, że sobie możecie tak nad morze szybciutko dojechać heh icon_smile.gif

Isia widzę kobieta pracująca z Ciebie pełną parą 03.gif

Aniu a jak tam Twoje samopoczucie?

Kiniu to dobrze, że już dobrze icon_wink.gif

z moich niusów:
wyjazd do Wawy dosyć udany, z małym ale...młody pierwszy raz jechał pociągiem i narobił nam histerii przez ponad godzinę czasu... 29.gif no i jak zajechaliśmy to złapała nas ulewa... 29.gif a poza tym super 03.gif powrót też już spokojny, bo wracaliśmy busem hihi po doświadczeniach pociągowych stwierdziliśmy, że już histerii mówimy nie i wracamy na spokojnie hehe
niestety bus dojechał do nas z małym opóźnieniem i na mszę zaszłam w połowie...na szczęście chrzest był po mszy i się na niego nie spóźniłam hihi, ale i tak jak wróciliśmy to wszystko robiliśmy na szybko...wariackie papiery hehe
po chrzcie był mały obiad i ciacho, a później leniuchowanie
wczoraj też leniuchowaliśmy, po takich wrażeniach trzeba było wypocząć...
dziś już czujemy się lepiej hihi, ale ta pogoda dobija, ciągle zimno i ciemno... 29.gif
jak tylko będę miała chwilę to wstawię fotki z wyjazdu i chrztu 08.gif ale to pewnie nie nastąpi dziś, może jutro hehe
na razie spadam na spacer a wieczorem robię leczo na jutrzejszy dzień icon_wink.gif
dziś jedliśmy karkówkę w sosie pieczarkowym, ziemniaczki i surówkę z kapusty pekińskiej icon_biggrin.gif wczoraj upichciłam mniam mniam icon_smile.gif
pozdrówki :*
fifafo
Wieczorami nie bywam ostatnio bo namiętnie robimy przetwory. Mamy już jakieś 85 słoiczków soku malinowego, kilka słoików korniszonów i dwa słoiki marynowanej szparagówki. A to dopiero początek. A, jeszcze mamy 10 słoiczków dżemu truskawkowego!
jeje ile ?????????????????????
szok ja proszę przepis na te fasolkę może popełnię
no i chyba pojadę na giełdę i kupie ogórków
kobiety która jeszcze robi przetwory
fafurko moje kofana a gdzie ty pracujesz co to za stowarzyszenie ?- może nabyłaś tam jakiś znajomości icon_smile.gif)
kiniu znowu zobaczyłam fotki malutkiej ciesze sie ze cie lepiej
evil mom
ja przetworów nie robię...nie mam czasu i nie umiem icon_redface.gif za to mrożę wszystko co się nada z ogródka a przetwory dostaję od mamy 08.gif
fafura
CYTAT(strasna stsyga @ Tue, 15 Jul 2008 - 18:56) *
Madziu dziś masz urodziny??? czemu nie ma Cię wpisanej na dole?


dyć piszę, iż zaczęłam dziś 28
więc wczoraj skończyłam 27 08.gif
wczoraj wisiałam na ambonie icon_wink.gif

pracowałam (z podkreśleniem- niestety-czasu przeszłego) w stowarzyszeniu mniejszości etnicznej- może tyle na ogólnym forum wystarczy icon_wink.gif
złożyłam podanie do OPS niedaleko- jako socjolog z doświadczeniem w uninycj środkach mam nadzieję coś tam załapać
i złe jestem na siebie jeszcze- w czerwcu do 2czy 3 OPS-ów w okolicy były nabory- nie sprawdzałam,bo wtedy jeszce nie widziałam, że jednak nie będzie kontynuacji w stowarzyszeniu
tzn przeczuwaliśmy- bo jednak granty mają to do siebie, że się ich nie dostaje tak hop siup na zawsze, no ale...
trudno
ale właśnie teraz przekopuję net i BIP-y i inne takie okoliczne
znalazłam też ofertę do szkoły - na referenta
jutro idę złożyć papiery

co do zapraw...
ja nie robię icon_redface.gif
robi moja mama i teściowa i zbieram od nich 08.gif tzn, dostaję od nich- same się ofiarują i mi wpychają icon_wink.gif
no ale gdy już się wyprowadzimy na amen do siebie- nie tylko na swoje piętro- no to pewnie zacznę icon_wink.gif
teraz tylko czasami ogórki zakładam- na małosolne- P. uwielbia takie "dwudniowe"
znaczy- ja założę popołudniu, a on drugiego dnia już na śniadanie zajada
żeby się tylko lekko "ścięły"

buziak kobitki!
trzymajcie kciuki za moją "karierę"
zdenerwowana jestem 32.gif
evil mom
Madziu wczoraj mnie nie było na forumie, nawet w pracy nie zaglądałam, więc nie wiedziałam, że wisiałaś heh icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif także spóźnione ale szczere Sto lat Ci jeszcze raz życzę i spełnienia marzeń i znalezienia pracy przytul.gif przytul.gif przytul.gif trzymam kciuki icon_wink.gif na pewno coś się znajdzie dobrego icon_wink.gif
za zdrowie Twe wypiję dziś, bo wczoraj nie wiedziałam 08.gif
cukierkowa
Madzia, zostan taka jaka jestes...duzo usmiechu na twarzy i w sercu...spełnienia marzen i pragnien, tych małych i tych wiekszych, no i znalezienia wymarzonej pracki...od Kini i Zuzanki...buziaczki kochana:)

Teraz ogladamy TV i CSI na Polsacie...lubie ten serial:)

Mam nadzieje, ze jutro bedzie na dworze jakos lepiej zebym mogla isc na spacerek z Zuzia:)kolacje zjadłam...Zuzia spi...od kilku dni zasypia bez smoczka na noc...nie daje jej bo nie potrzebuje...chyba ze sie obudzi ok 22 to wtedy dostaje ale i tak zaraz potem wypluwa...powoli bedziemy sie oduczac smoka bo nawet w dzien jak ma drzemki to czesto zasnie ze smokiem a potem wypluwa, wiec to chyba dobry moment...teraz w dzien nie dajej jej smoka, nie potrzebuje...tylko do zasypiania w dzien, albo w nocy jak sie przebudzi z placzem:)wiec chyba mały sukces...no i z piersi je tylko dwa razy:rano i na noc...tyle ze na noc od tygodnia daje jej najpierw kaszke a potem cycusia...zjada 200-210 ml kaszki do tego z dwóch cycusiów i spi mi do rana bez jedzenia w nocy...ciesze sie...rano cycus jeszcze i tyle...powoli tez bede odstawiac bo to dobry moment bo nie jest tak do cycka przywiazana...wogole mam zdolna coreczke:)
Agalu
Madzia - spóźnione życzenia urodzinowe - sto lat impreza.gif , no i powodzenie w szukaniu pracy przytul.gif
Kinia - to fajnie że mała tak ładnie spi w nocy, bo Kacper to jeszcze sie budzi:(ale nic nie pije nawet wody juz nie chce, choć ostatnio jest tak wybiegany że śpi całą noc i do naszego łózka sie nie pcha
Isia - zazdroszczę że masz tyle soku malinowego, a skąd macie maliny ,własne czy kupione?
Ja chcialam zrobić ale cholernie drogie są, więc zrobię w weekend ale tylko kilka małych słoiczków
Zrobiłam za to soki z czarnej porzeczki - 26 słoików takich po dżemie i 10 słoiczków kompoty truskawkowego i 10 małych słoiczków jagódek , w zamiarze maliny i wiśnie, w sierpniu ogórki i sorówki , buraczki itp.

Madzia - fajny weekend miałaś icon_smile.gif
ania - pozdrowionka

A Oliwka to chyba zmarznie nad morzem, zimno i deszczowo u nas, nie mamy gdzie gości zarać , bo dziś od rana leje i do konca tygodnia tak zapowiadająicon_sad.gificon_sad.gif
mąż znowu do szczecina pojechał , wraca na początku przysżłego tygodnia , potem mam nadzieję w gory wreszcie pojechać
fafura
hej! dzięki za życzenia icon_biggrin.gif

u nas dziś słonecznie- pranie w ogrodzie schnie, obiad przygotowany, właśnie pijemy południową kawkę z pączkami
ale ze mnie kura domowa 03.gif


37.gif

Isia- mój młody używał smoczka do zasypiania tylko, w momencie gdy zasnął było "plum" i wypluwał smoczek- wiedziałam, ze własnie zasnął...no i pewnego dnia - miał może z 9 miesięcy- wracałam od rodziców do domu i nagle zorientowałam się, że zapomniałam smoka... młody zasnął wtedy bez niego
i to był koniec ze smokami icon_biggrin.gif

Mona- jak leci w pracy?
Aga- jak się czujesz? goście dają popalić, czy milutcy?
Isia- czemu tak cicho?? szefowa jedzie jutro to musisz nadrobić!! 08.gif
Ania- jak przetwory? przepis na szparagową też poproszę! moja mama robi fasolkę z cebulą i sosem pomidorowym (koncentrat) - pyszna wychodzi!
PAULA!! jak praca? zajrzyj choć na moment!! przytul.gif
cukierkowa
No zaraz robie obiadek...mielone po raz drugi:)a jutro zupke jarzynowa zrobie:)

Bylam na spacerze z Zuzia ale...brzuchol mnie bolał wiec wrociłam, wzielam nospe i ok...ehhh ten okres chlerny:/

a tak w ogole to co porabiacie?ja sie nudze troche w domku...Zuzia usypia a ja przy kompi...ostatnio poznałam dziewczyny z Jastrzebia na forum regionalnym, moze w koncu bede miala jakies kolezanki:)i nie bedzie mi sie tak nudzilo, moze sie spotkamy bo wszystkie z małymi dziecmi sa:)
fafura
u mnie dziś prażone icon_smile.gif
Irenka.
Szefowa jutro jedzie 03.gif 03.gif 03.gif
Zapytałam ją podstępnie, czy jutro się jeszcze pokaże w pracy, czy może jadą już rano. Powiedziała że nie będzie jej, bo musi się spakować itp. Tylko pytanie- będzie się pakować czy mnie sprawdzi? Już kilka razy (odkąd pracuję) powiedziała mi, że na drugi dzień jej nie będzie- a była. Raz to mogło się zdarzyć, że plany jej się zmieniły, ale kilka razy? Dlatego nie daję jej podstaw do krzywego patrzenia na mnie przez spóźnienia czy coś w tym stylu. I choć wiem, że jej nie będzie- do pracy drałuję punktualnie aż do przesady. Się uzewnętrzniłam aż za dużo pewnie, wybaczcie.

Minister na drugą zmianę do końca tygodnia, co oznacza w domu ciszę i spokój. Jeśli mój plan się powiedzie, to dziś zaglądnę do sąsiadki po przepis na pyszny placek. Raczyliśmy się nim w sobotę, podczas pamiętnej imprezki z okazji obronienia licencjata przez drugą sąsiadkę.

A, miałam zapodać przepis na marynowaną fasolkę szparagową. Nie jest to nic atrakcyjnego, ale stanowi rewelacyjną bazę do sałatek w zimie. Fasolkę oczyszczam, kroję w mniejsze kawałki i obgotowuję 10 minut. Potem odcedzam, fasolkę ładuję do słoików (do tych dużych, jak po ogórkach) i zalewam zalewą. Zalewa: 8 szklanek wody, 1 szklanka octu 10%, 2,5 łyżki cukru i 1,5 łyżki soli. Wszystkie składniki zalewy zagotowuję. Potem wlewam do słoików, zakręcam i pasteryzuję 5 minut. Ale poczekajcie z robieniem w/w zalewy dopóki nie wrócę do domu i nie sprawdzę proporcji cukru i soli. 04.gif
A w zimie to tylko zawartość słoika do michy, dołożyć jajka ugotowane, kukurydzę, trochę pieczarek marynowanych, majonez i sałatka gotowa.

Ale tak w sumie to syndromu PPD nie mam. Nigdy nie miałam i mieć nie będę.

Aga- maliny własne, cukier kupny 06.gif
Kiniu- narobiłaś mi smaka na mielone!
Monia- uważaj, żebyś małża nie zamroziła icon_biggrin.gif
Aniu- przepis specjalnie na Twoje życzenie

A za zdrowie Madzi to ja od soboty piję!! pijak.gif Magdaleno kochana, Ty wiesz doskonale czego Ci życzę. Codziennie Ci życzę!!

Dobra- spisałam się jak Koszałek Opałek. Spadam. z_choinka.gif
Irenka.
O proszę...

162

gratis!
fafura
impreza.gif

z okazji rozpisania się przez koleżankę ministrową!
witaj wśród żywych forumowych 08.gif
Irenka.
u sąsiadów byłam..
browara strzeliłam..
43.gif 43.gif
cukierkowa
cos tu cicho jest jakos...no ja lece spac, dobrej nocki i do jutra kobietki:*:*:*papapa
Agalu
Madzia - nasi goście fajni , nie sprawiają kłopotow, Kacper wieczorami pada jak bąk
Isia - fasolkę zrobię na spróbowanie ze dwa słoiczki, jak mi zasmakuje to za rok zrobie więcej
Spadamy spać zaraz, milej nocki


evil mom
a ja właśnie wróciłam z browara 08.gif
i też idę spać 03.gif
miłej nocki :*
fafura
no ja też po browarze dzisiaj icon_biggrin.gif
szukam pracy 41.gif 37.gif
fifafo
A WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI 18 URODZIN DLA WSPANIAŁEJ KOLEŻANKI - SPÓŹNIONE przepraszam

a dzis mielimy dzici u tesciów a my taki milczący wieczór bo chiałm zeby mnie mój prezes zabrał na ciacho i kawke wieczorem ale gdzie tam samochód mamy nie sprawny - do castoramy dojechalismy ale po drodze na cicho - juz zatzymać sie nie chciał

a dzis mielimy dzieci u teściów a my taki milczący wieczór
bo chciałam żeby mnie mój prezes zabrał na ciacho i kawkę wieczorem ale gdzie tam samochód mamy nie sprawny
- do Castoramy dojechaliśmy- (po niezbędne warte bajońską sumę wiertła ) ale po drodze na cicho - juz zatrzymać sie nie chciał
nie gadam z nim
oj zmienił mi sie ten pezes - chyba pzez to prezesowanie - nie podoba mi sie ta zmiana icon_sad.gif( rycze.gif
wkurzona jestem dostałam jeszcze wczoraj okresu i juz dziś ciepię bardzo
dziękuję za przepis
i wogóle czytałam ale nie wim co jeszcze napsac zła jestem strasznie
potrzebuje przytulenia icon_sad.gif(
cukierkowa
Aniu, kochana nie smuc sie...faceci tak czasem maja...wertła wazniejsze niz ciacho dla zonki...ehhh...oni czasem mysla chyba ta druga głowa:P

A ja Cie przytulam ciepło...okres przyjdzie, zoabczysz...pewnie przez niego masz taki podły nastrój...bedzie dobrze...opieprze go od siebei zaraz za to ze tak Cie traktuje:D

Zaraz wpadnie do mnie kolezanka z forum lokalnego, wiec cieszse sie, ze nie bede sama:)buzka, odezwesie pozniej:)
fifafo
juz sie z nim trochę rozgadałam i mi przynajmniej lepiej
a kiniu włsnie okresu dostałam wczoraj i jak to zazwyczaj w 2 dniu cierpię icon_sad.gif
Irenka.
Prostuję składniki zalewy: 3 łyżki cukru i 2,5 łyżki soli!
fafura
anna! ja się z moim też popstrykałam... tzn on zaczął... .czasami o jedno słowo za daleko i ... 32.gif
on - obrażony
choć juz widzę, że mu przechodzi
ja... heh....
przyzwyczajona ?
ale to i tak nie zmienia tego, że mnie to boli zawsze...

a do tego obcięłam włosy... no i of kors kochany małż skomentował mó wygląd... nie- to się nie nadaje na forum
i tak by mnie wypipkało
a mi się podoba

i dziecko focha strzela za fochem...
co to będzie za 10 lat?? chyba zwariuję
obecnie potomek obrażony poszedł spać
tzn godzinę temu strzelił focha i powiedział- nie gadać mi tu idę spać... nie przeszkadzać
położył się w ubraniu i zasnął
i spi
mam nadzieję, że juz do rana!!
niech mi się spróbuje obudzić wcześniej 21.gif

ech....chyba się z tego wszystkiego śliwek najem
Irenka.
hirajeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

z_choinka.gif
fafura
cześć słońce ty moje!
jak tam dzień bez szefowej minął 02.gif
evil mom
moje też strzelają fochy...
czasem mam dość....
ehhh
zaraz wstawię zdjęcia
fafura
czekam na fotki icon_biggrin.gif

komu śliwek 02.gif
cukierkowa
No Zuzia na szczescie fochow jeszcze nie strzela ale nastawiam sie ze zacznie niedługo...ehhh...az sie boje co to bedzie...icon_razz.gif

Co Wy sie tak smutacie laski, troche usmiechu, chociaz slonca malo wiec i usmiechu tez...Zuzia od kilku dni zasypia wieczorem bez smoka, obudzi sie potem pewnie i bedzie plakac ale juz smok powoli idzie w odstawke:)super:)no i odkad je kaszke i cycka na noc to juz sie w nocy na jedzenie nie budzi:)ciesze sie bardzo...no a wczoraj to zjadła kaszke na noc i cycka wcale nie chciala...dobrze ze nie jest do niego tak przywiazana:)latwiej bedzie odstawic, teraz je cycka dwa razy dziennie:rano i na noc z obu...a jak ja mam a odstawic?Nie bedzie mi sie mleko zbierało i nie bedzie bolalo??Monia ty masz chyba dosiwadczenie?
evil mom
tu są foty, ta żaba mnie dobija...
młoda w pociągu do Wawy w piątek 08.gif super mina 03.gif




w Wawie na urodzinach Krzysia ( młoda na zdjęciu) icon_wink.gif




w Wawie niedziela rano przed odjazdem busa




w Białej pod kościołem młoda z solenizantem ( chrzczonym za chwilę )




jak widać pogoda bardzo zróżnicowana....icon_wink.gif żaba coś ciulowo chodzi, więc nie wklejam więcej zdjęć, jak coś mogę na maila, ale myślę, że wystarczy 08.gif

Madziu jak tam szukanie? trzymam kciuki ciągle :*
Kiniu mnie cycki nie bolały bo odstawiałam stopniowo, ale teraz kasa na mleko idzie jak woda, więc się na to przygotuj icon_wink.gif
w sumie to u każdej kobiety jest inaczej, więc może się zdarzyć tak, że będziesz musiała odciągać pokarm...

ja mam farta 03.gif dziś dostałam @ 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif na szczęście po powrocie z pracy hihi
cukierkowa
No wiem wiem, Monia...ja chce Zuzi poki co dawac jeszcze cycusia rano i wieczorem, tak do 10 miesiaca mniejw eicej...jak juz beda lepsze wypłaty to zrezygnuje, no chyba ze sama odstawi pierwsza...daje jej teraz dwa razy kaszke, no i 2 razy cycek...a potem bedzie 2 razy kaszka no i raz mleko modyfikowane z platkami albo chrupkami rozmoczonymi, zeby mozna bylo dac to lyzeczka...bo butli nie chce uczyc zreszta Zuzia sama nie chce sie uczyc, niekapka tez nie rusza, bawi sie nim, pije jedynie ze zwykłego kubka:D
evil mom
wiesz Kiniu, dzieci około roczne powinny wypijać przynajmniej 3 butelki mleka dziennie...same kaszki i raz butla nie wystarczą, tak mi się wydaje, ponieważ mają duże zapotrzebowanie na wapń i inne witaminy...niby w kaszkach jest mleko, ale mało więc trzeba więcej butli dawać...
ja np. młodemu daje 2 razy mleko, 2 razy kaszkę i serek, reszta to mięso, ryby, warzywa, owoce...to jadłospis na dzień 08.gif a ma 1,5 roku dopiero...
więc myślę, że mleka nie powinno się ograniczać, nawet tego sztucznego ( młody teraz przecież tylko takie pije 08.gif )
zresztą tak mówią pediatrzy...
myślę, że nie powinnaś na razie rezygnować z karmienia cycem, tym bardziej, że siedzisz w domu icon_smile.gif oszczędność i relaks dla obu hihi )
fafura
Mona! ale młoda do ciebie podobna!!
fajnie, że się wyjazd udał icon_biggrin.gif

Kiniu- ja ci z karmieniem nie pomogę- ja karmiłam miesiąc...niecały... znaczy nawet- dokarmiałam cyckiem- dzieć żarł butlę icon_sad.gif

o kciuki proszę! jak najbardziej!
do jutra jest nabór w jednym konkursie- po niedzieli coś będzie wiadomo, bo od 1 zatrudnienie
wczoraj wysłałam CV w jedno miejsce, w dziś byłam w jeszcze jednym
od 11 sierpnia idę na kurs- i mam zonk- jesli pójdę do pracy, to nie zrobię kursu
a chciałabym bardzo- pracownik kadrowo-płacowy

evil mom
Madziu a co wolisz kurs czy pracę? 02.gif
a jak P. znalazł coś, czy nadal w domciu leniuchuje ? 03.gif
Irenka.
moja koleżanka rodzi.. ale dzidziuś jest pupką w dół...
evil mom
uuuu Isia to chyba cesarka ją czeka...
fafura
P. kombinuje
w domu jeszcze jest
sama nie wiem co wolę- bo to są prace konkretne- tzn w budżetówce, więc pewnie na dłużej bym się zaczepiła, choć wiadomo- kasa niewielka, ale raczej stałe zatrudnienie (tzn. 2 z tych ofert)
a kurs... chcę... bardzo....
sama nie wiem, co bym miała wybrać
w zasadzie przed kursem będę wiedziała, czy mam pracę czy nie
samo się okaże...
nie wiem ,co sama bym wybrała
evil mom
a nie da się tego połączyć?
evil mom
aaaaaaaaa zapomniałam napisać, przeglądałam fotki Fafika, które zamieściłaś, w ogóle są super a Fafik taki ładniutki chłopak, jak laleczka hehe icon_smile.gif też chcę, żeby młody był taki ładniutki 06.gif
fafura
Kinia! zgadzam się z Moną- kasa na mleko modyfikowane idzie duża
teraz jests w domu z Zuzią, więc masz komfort karmienia
poza tym - nie oszukujmy się- coś w tym jest 08.gif skoro wszędzie trąbią, że mleko matki najlepsze icon_biggrin.gif
no i tak jak Mona pisze- dziecko musi dostać dużo nabiału- mleka i kaszki
nie rezygnowałabym z karmienia- skoro masz pokarm i masz czas icon_smile.gif
trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie kwestii "cycka" przytul.gif
fafura
CYTAT(strasna stsyga @ Thu, 17 Jul 2008 - 23:47) *
a nie da się tego połączyć?


nie da się- bo to jest kurs sponsorowany przez PUP- teraz jestem zarejestrowana
a gdy podejmę zatrudnienie to się wyrejestrowuję icon_neutral.gif
do tego to jest 8 godzin dziennie- normalna "szychta"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.