To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
fafura
CYTAT(Lorien @ Wed, 25 Mar 2009 - 12:10) *
cos mi pod koniec ciązy alienacja przeszła icon_wink.gif



no to się teraz- w ramach przyzwyczajania i ćwiczenia- uzewnętrzniaj
wywal, co ci w środku siedzi 06.gif
Lorien
po pierwsze - to bym sie przed pogaduchami porządnie nażarła czegoś niezdrowego - zjadłabym kebaba z miasta, zagryzła wielgaśnym tortem, popiłabym wieeeeelkim latte. O!
po drugie - wydudlałabym litra białego półsłodkiego wińska pijak.gif
spotkałabym się w babskim towarzystwie na takich -wiecie- pogaduchach typu "facetom wstęp wzbroniony", gdzie zasady dietowe nie przejdą, jest procent, dymek, kupa śmiechu i tona podtekstów... impreza.gif balety.gif

A przecież ja matką karmiącą mam być juz za moment!!!! Co mi takie myśli przychodzą??? 37.gif
fafura
CYTAT(Lorien @ Wed, 25 Mar 2009 - 12:23) *
spotkałabym się w babskim towarzystwie na takich -wiecie- pogaduchach typu "facetom wstęp wzbroniony", gdzie zasady dietowe nie przejdą, jest procent, dymek, kupa śmiechu i tona podtekstów... impreza.gif balety.gif

A przecież ja matką karmiącą mam być juz za moment!!!! Co mi takie myśli przychodzą??? 37.gif



ja matką karmiąca- sensu stricto - nie zamierzam być
ale też bym babską posiadówkę zaliczyła
czemu ty mieszkasz tak daleko!!!!
Irenka.
to ja procent i tony podtekstów poproszę, dymka sobie daruję bo nie palę

A w kwestii wina- a i owszem, ale czerwone pijak.gif
Lorien
CYTAT(Isia23 @ Wed, 25 Mar 2009 - 14:34) *
A w kwestii wina- a i owszem, ale czerwone pijak.gif


to nawet lepiej, do białego brak konkurencji icon_biggrin.gif

Irenka.
A o cafe latte to nawet nie wspomnÄ™..
A kysz, pokuso!
Lorien
CYTAT(Isia23 @ Wed, 25 Mar 2009 - 14:37) *
A o cafe latte to nawet nie wspomnÄ™..
A kysz, pokuso!


latte i ciachooooo, wieeeeelkieeee, np szarlotka na ciepło i wielka gała lodów...
albo pierońsko słodki tort...
albo sernik na zimno, gdzie jest wiecej na wierzchu owoców niż galaretki...

plus tabliczka białej czekolady z kawałkami truskawek...
fafura
wiecie co...polejcie bo juz nie mogÄ™
ach szkoda pisać

wino czerwone półwytrawne poproszę
i coś makaronowatego bym zjadła do tego
Irenka.
37.gif 37.gif 37.gif
Lorien
noooo, makaronowate...hmmm kurcze, też bym zjadła... I frytki... z sosem, i jeszcze kurczaka z KFC 29.gif i pizzę z dużą ilością karczochów, aaaaa i jeszcze kaszke manną na mleku...
Irenka.
pizzÄ™...

zaraz sobie obślinię monitor...
fifafo
musiałam isc do kuchni i jem swojską kiełbasę dziecka ( tylko taką jada młodsze książę nasze!)
babeczki kochane chyba ktos tu sie odchudza a Wy tak katujecie nie dobre Wy !
Agalu
a mnie żołądek aż ścisnął jak to czytam 37.gif
Irenka.
Wiki chyba ma ospę.. Ja już mam dość tych chorób! 41.gif
fifafo
Isia jak ja miałam ospę to byłam w 7 klasie do dziś mam ślady po niej icon_sad.gif
i było to akurat w okolicach balu pożegnalnego dla 8 klas nie mogłam tego długo przeżyć
i tak bym chciała żeby chłopcy te choroby mieli jako dzieci icon_smile.gif
oliweczkas
Aniu czemu zmieniłaś nicka?
Odchudzam się, ale gadanie o jedzeniu zupełnie mnie nie rusza:) Wam oczywiście życzę smacznego i niech Wm na zdrowie pójdzie!
fifafo
Oliweczko Wy wiecie o kogo chodzi a komu chciałam zwiać na razie mi się udało icon_smile.gif)
a ja nie mam motywacji do brzuszków ostatni bym całe dnie leżała icon_sad.gif
Lorien
CYTAT(oliweczka27 @ Thu, 26 Mar 2009 - 09:47) *
Odchudzam się, ale gadanie o jedzeniu zupełnie mnie nie rusza:) Wam oczywiście życzę smacznego i niech Wm na zdrowie pójdzie!


A niech w biodra i uda idzie! A co tam! icon_twisted.gif

Iśka jak tam?

Ja monotematycznie - mamy grzybiarkę w domu, dzisiaj będzie kąpiel w nizoralu, dzielenie tabletki na 30 części (supcio), smarowanie, odkażanie... I tak przez najbliższe 6 tygodni icon_cool.gif Ale mam fajowo prawda? brawo_bis.gif

Irenka.
CYTAT(oliweczka27 @ Thu, 26 Mar 2009 - 07:47) *
Odchudzam się, ale gadanie o jedzeniu zupełnie mnie nie rusza:) Wam oczywiście życzę smacznego i niech Wm na zdrowie pójdzie!


Ty myślisz że rozmowa zeszła na taki temat Tobie na złość?
Irenka.
CYTAT(Lorien @ Thu, 26 Mar 2009 - 08:57) *
I tak przez najbliższe 6 tygodni icon_cool.gif Ale mam fajowo prawda?


Ja kiepska z matmy jestem, ale Tobie do porodu zostało chyba mniej niż 6 tygodni, co?

Ja też monotematycznie- ospa. Wzorcowa. Pomalowałam ją już po raz pierwszy. Oprócz pudru w płynie ma Clemastinum, żeby ją to tak nie swędziało. Na razie jest ok.
fafura
no pięknie! widzę, ze was wzięło na drapani i swędzenie......

Isi-a nie martw się! ja miałam ospę w 3 klasie- i ma po niej dziurę w głowie (ok- dziurkę) i 2 blizny-kropki na brzuchu
moja sis młodsza o 6 lat miała razem ze mną- ona nie ma żadnego śladu
będzie dobrze przytul.gif

Madzia- kocurek szybko wyzdrowieje! taką miłością i troską otoczony na pewno wróci do sprawności pełnej w oka mgnieniu. Ale Tobie nic nie dolega? nie złapałaś niczego?

a ja mam urwanie głowy w biurze
mnóstwo rzeczy i wszystko chcą na wczoraj 21.gif
fifafo
a ja dziÅ› piorunami rzucam
czy któraś z was siedzi z dziećmi tak jak ja w domu ?
nie na wychowawczym albo urlopie chorobowym ?
chyba tylko ja sama icon_smile.gif
na podbudowÄ™ tego stanu rzeczy pocieszam sie piosenkÄ…
której fragment w mojej sygnaturce icon_smile.gif)
Irenka.
CYTAT(fafura @ Thu, 26 Mar 2009 - 10:33) *
będzie dobrze przytul.gif


Dzięki... Złość mi przeszła, biorę się za bary z cholerstwem, a przy życiu trzyma mnie myśl, że będziemy to mieć z głowy. Amen.
fafura
CYTAT(Isia23 @ Thu, 26 Mar 2009 - 11:33) *
Dzięki... Złość mi przeszła, biorę się za bary z cholerstwem, a przy życiu trzyma mnie myśl, że będziemy to mieć z głowy. Amen.



Alleluja! i do przodu!!
Agalu
Isia - przejdzie jej szybko przytul.gif
Kacper miał ospę w wieku 5 tygodni to dopiero była masakra, tydzień w szpitalu zakaźnym a on darł sie 24 na dobę, nie można takich maluszków smarować niczym, dostawał kroplówę na wysuszenie - porażka

w zeszłym roku przeszedł różyczkę i półpaśca - i sie teraz ciesze że to juz za nami
tylko świnki się boję bo to u chłopców niewskazane
Irenka.
ja już nie mogę.. szefowa jutro będzie w pracy, a miała być cały dzień w swoim ogrodzie 21.gif

A niech idzie w cho.lerÄ™!!

Polejcie! impreza.gif
oliweczkas
Jeśli możecie to pomyślcie jutro o miom przyjacielu-czeka go ciężka operacja.
PINA.K.
wiem głupie pytanie-czy te wszystkie paskudztwa trzeba przejść????bo my jeszcze nic nie serwowaliśmy z tych chorób
zuzulka ja pracowałam i zrezygnowałam dla mojej kochanej trójki mężczyzn,czaem mam złe dni ale jestem szczęśliwa i mam nadzieje że będzie nas stać finansowo żebym długo była w domku
Lorien
Åšciskam wszystkich piatkowo...
Wczoraj miałam bardzo kiepski wieczór, nastrój mi został podły, więc się witam i to w sumie wsio.
Chorym zyczę zdrówka (biedronce szczególnie), smutnym radości, odchudzającym się wytrwałosci i braku ataków głodu, a wszystkim miłego dnia.
Sobie zyczę, żebym nie pogryzła nikogo i w ogóle żebym przestała biadolic, kuutwa, o.

Dziękuję za uwagę!
Irenka.
CYTAT(Lorien @ Fri, 27 Mar 2009 - 08:21) *
Sobie zyczę, żebym nie pogryzła nikogo i w ogóle żebym przestała biadolic, kuutwa, o.
Dziękuję za uwagę!


Ej no, bez jaj! Madziu- przytul.gif

A propos- biedronka dziękuje za troskę...
PINA.K.
to fajnie że nie tylko ja dziś gryze...
Lorien
A poza tym to chcę dodać, ze co patrzę na slubny pasek Iśki to zamiast "ślub odbył" czytam "odbyt" - to kolejny dowód, że humora mam do... doopy.
fafura
CYTAT(Lorien @ Fri, 27 Mar 2009 - 08:21) *
Sobie zyczę, żebym nie pogryzła nikogo i w ogóle żebym przestała biadolic, kuutwa, o.


przytul.gif


a na gryzienie- polecam płatki kukurydziane
właśnie podgryzam


Irenka.
Podobno huta ogłosiła upadłość.

Ja ogłaszam swoją upadłość. Psychiczno-depresyjną.
fifafo
Isia ściskam akysz depresjo
oliweczkas
Jedziemy na weekend do Dęblina-do chrzestnej Zuzi. Nie widziałyśmy się ze 100 lat. zatem życzę Wam i nam miłego weekendu. I niech wreszcie będzie wiosennie.
Irenka.
CYTAT(oliweczka27 @ Fri, 27 Mar 2009 - 18:18) *
Jedziemy na weekend do Dęblina-do chrzestnej Zuzi. Nie widziałyśmy się ze 100 lat. zatem życzę Wam i nam miłego weekendu. I niech wreszcie będzie wiosennie.


Oliwia czy Ty czasem czytasz coÅ› co pisze ktoÅ› inny?
Zakład pracy mojego męża ogłosił upadłość a Ty życzysz mi miłego weekendu i wiosny??
Szczyt hipokryzji...
37.gif
fifafo
Isia a jak to jest dostał tam pracę i teraz ogłosili upadłość
czy jak cos może zle kojarzę ( zaczynam miec gorączkę )
choroba dopadła i mnie nie mam siły , gardło odmawia nawet przełykania
fafura
CYTAT(Isia23 @ Fri, 27 Mar 2009 - 15:25) *
Podobno huta ogłosiła upadłość.

Ja ogłaszam swoją upadłość. Psychiczno-depresyjną.



Isia!
kochanie, skoro teraz podpisywali umowę z mini to nie może być tak ze teraz poleci...
czekamy na wieści dokładne
spokojnie
nie wiem co napisać ... wiesz, gdzie mnie szukać
będzie dobrze
Irenka.
kawa...
fafura
Kawa, kawa...
ciacho??
Irenka.
hmmm...
dwie kawy?
Ciacho nie... I tak dobrze wyglÄ…dam 37.gif
fafura
dwie kawy- jedna dla mnie, druga dla ciebie...
nie widzę, żeby ktoś podczytywał - kolejny chętny

a ze dobrze wyglÄ…dasz- ja to wiem! bardzo Å‚adnie wyglÄ…dasz icon_smile.gif
Irenka.
CYTAT(fafura @ Mon, 30 Mar 2009 - 14:55) *
a ze dobrze wyglÄ…dasz- ja to wiem! bardzo Å‚adnie wyglÄ…dasz icon_smile.gif


Czy Ty jesteÅ› Wielkim Bratem?
Ja dziś nieumalowana, ze skręconymi wilgocią włosami wyglądam jak strach na wróble.. 21.gif
fafura
CYTAT(Isia23 @ Mon, 30 Mar 2009 - 13:59) *
Czy Ty jesteÅ› Wielkim Bratem?



bratem? icon_eek.gif
no wiesz....
SiostrÄ…! SiostrÄ… jestem, kochana!

chyba nie masz wątpliwości co do mej kobiecości 02.gif
fifafo
no kofane i ja poproszÄ™ kawÄ™ icon_smile.gif
z ciasteczkiem teramisu a zaraz sobie chyba szarlotkÄ™ upiekÄ™ icon_smile.gif
fafura
CYTAT(zuzulka @ Mon, 30 Mar 2009 - 14:52) *
zaraz sobie chyba szarlotkÄ™ upiekÄ™ icon_smile.gif



wsiadam w pośpieszny albo i inne InterCity jakieś- za 3 godzinki jestem u ciebie na szarlotkę 06.gif


ps. oj, żeby to takie łatwe było..... 37.gif
fifafo
mój kolega dzis z Warszawy mówi ze ma pyszny miód pitny własnej produkcji powiedział żeby mi wysłał - e szybciej będzie jak sam przyjadę icon_smile.gif
Irenka.
a ja w piątek upiekłam pysznego murzynka...
Kto chce przepis? 06.gif
oliweczkas
CYTAT(Isia23 @ Sun, 29 Mar 2009 - 14:21) *
Oliwia czy Ty czasem czytasz coÅ› co pisze ktoÅ› inny?
Zakład pracy mojego męża ogłosił upadłość a Ty życzysz mi miłego weekendu i wiosny??
Szczyt hipokryzji...
37.gif

W takim razie życzę Ci mnóstwa łez. No chyba nie o to tu chodzi. Zresztą sama na tym forum nie jesteś. Wytrwałości w trudnych chwilach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.