To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
Lorien
CYTAT(oliweczka29 @ Thu, 12 Aug 2010 - 15:14) *
Irenko-nie pogardliwie, tylko dziwi mnie fakt, że w wieku 29 lat jest się pierwszy raz nad morzem. Dlatego pytałam.


A mnie dziwi fakt, że prawie 30-letnia kobieta zadaje takie idiotyczne pytania... icon_rolleyes.gif
Irenka.
CoÅ› na szybko jednak jeszcze dzisiaj:


Zachwyt w oczach dziecka- bezcenne:


Lorien
Czemu ja tak daleko mieszkam!!!!!!!
Wygląda pysznie, co jest w środku?
Irenka.
CYTAT(Lorien @ Thu, 12 Aug 2010 - 16:36) *
Wygląda pysznie, co jest w środku?


Minister 04.gif
Biszkopt przełożony kremem czekoladowym... zwyczajnym, gotowcem icon_smile.gif
Lorien
CYTAT(Irenka. @ Thu, 12 Aug 2010 - 16:40) *
Minister 04.gif


Macie jakąś dietę cud, że się zmieścił? 06.gif
Irenka.
CYTAT(Lorien @ Thu, 12 Aug 2010 - 16:58) *
Macie jakąś dietę cud, że się zmieścił? 06.gif


Będziemy mieć, w Szczecinie tak dobrze karmią że na dietę teraz trzeba przejść.. Ale to dopiero po urodzinach Wiki. Dukan. Oboje- ja i minister. 37.gif
skye_gosia
Hej,
Iśka - torcik apetyczny, mniam, mniam. Cieszę się, że nasze morze tak Wam się spodobało - jest jedyne w swoim rodzaju icon_smile.gif
Ja też dietuję od trzech tygodni. Ubyło 2 kilo. dziś i jutro idziemy na urodziny - przybędzie 5 kilo ehh icon_razz.gif
Cieszę się, że wakacyjne przygody Wam się poudawały.
Piszcie, u nas znowu upały, nic nie robię a tłuszcz mi się topi na moim cielsku:) icon_razz.gif
Dodam, że moja córa obchodziła urodzinki tego dnia co córa Iśki - impreza już była i się super udała:)
Uciekam, papa:)
Agalu
Sto lat dla dziewczynek obu:)icon_smile.gif

Gosia - mój tłuszczyk się też topi, przytyło mi sie w górach ,brzuch jak balon mam 21.gif
żadnych diet nie zamierzam jednak stosować, poprostu mniej jeść i może w końcu wziąć się za skakanie na skakance
Irenka.
Witajcie niedzielnie! Wczorajsza imprezka urodzinowa zaliczona, oto drugi tort:



Dmuchanie świeczek:


Tort w przekroju:


Powiem krótko- pycha!
Od tego upału boli mnie głowa, idę się położyć. Miłej niedzieli!
evil mom
bry icon_wink.gif
Iśka fajny ten tort icon_wink.gif

ja ostatnio dla młodej zrobiłam zwykły 08.gif oblany białą polewą w którą powkładałam malinki icon_wink.gif wyglądał super icon_wink.gif

ależ dziś miałam dobry obiad icon_biggrin.gif mniam hehe i na dodatek sama zrobiłam icon_biggrin.gif

tymczasem pozdrawiam i udaję się po pyfko i książkę Pana S. Kinga icon_biggrin.gif miłej nocki
fafura
Irena tort wygląda rewelacyjnie! Sama piekłaś? Zdolniacha icon_smile.gif
Jeszcze raz przesyłam serdeczne pozdrowienia urodzinowe dla Weroniki i Paulinki!

Mona- mam zbieżny z Twoim sposób spędzania urlopu- pifko i książka icon_smile.gif
Wczoraj skończyłam Historię Edgara - bardzo polecam!

Na morzem nie byłam już chyba 15 lat! Fafur niestety jeszcze morza nie widział- choć od dawno już mu to obiecuję. Mam nadzieję, że w końcu w przyszłym roku się uda...
Tymczasem korzystamy z dobrodziejstw Polski południowej:
( www.kocierz.pl )



Uploaded with ImageShack.us

skye_gosia
Piękniutkie zdjęcia:)
Buźki icon_smile.gif
Agalu
Isia - oj kusisz tymi tortami icon_wink.gif
Madzia - na pewno w koncu uda Wam się wyskoczyć nad to morze, trzymam kciuki żeby za rok niespodziewane wydatki nie pokrzyżowały Wam planów przytul.gif

u nas dziś upał na maksa, byłam z dziećmi z Lidlu i 2 godizny mi zeszło,teraz sie chłodzimy w domku i robimy pyszny obiadek
wczoraj byliśmy 3 h na plaży i troszkę sie opaliłam, potem w gościnie u babci i ciotki na pysznych lodach
w sobotę do 14 ciche godziny z mężem ,potem zgoda i zakupki fajne
weekedn więc minął sympatycznie bardzo:)

oliweczkas
Tort faktycznie wygląda jak mistrzostwo świata:) Ja nigdy tortu nie piekę, zawsze zamawiam gotowy w cukierni-boję się że by mi nie wyszedł. za 3 tyg mamy imprezkę rocznicową- 7 lat po ślubie, więc torcik na pewno będzie. a 28 sierpnia mój jedyny brat ma wesele, pisałam już że Zuzanka niesie obrączki-zamówiłam na allegro taką poduszkę z wyhaftowanymi imionami nowożeńców i datą ślubu-śliczna. Jesteśmy wszyscy bardzo podekscytowani czekającymi nas uroczystościami:)
U nas dziś niemiłosierny upał-siedzę przed komputerem i się roztapiam:)
Kupiłam dziś dla naszej Peppy taki fajniutki domek, żeby się mogła chować 06.gif
Na obiad robię wersję light gołąbków bez zawijania. Miłego dnia:)
Agalu
Zaległe zdjecia z wakacji

w dolinie chochołowskiej




dzielni wędrownicy, na czele Tomek z kumplem



wieczorkiem dzieci pięknie malowały

Agalu

w takiej chatce sobie wieczorkami mogliśmy grillować

codzienna porcja rozrywki


z mężulkiem
Lorien

Aga - miło Cię zobaczyć Laska! icon_biggrin.gif świetna ta chatka do grillowania icon_smile.gif
evil mom
bry icon_wink.gif
Magdo świetne zdjęcia icon_biggrin.gif to kąpielisko tak? jeśli tak to wypas icon_biggrin.gif
a co do książki do pewnie sobie kupię i przeczytam, ostatnio mam fazę na kupowanie nowych książek icon_wink.gif

Aga prześwietna chatka icon_biggrin.gif laska z Ciebie że hej icon_biggrin.gif i dzieciaczki fajne icon_biggrin.gif

Oliwko, no nie mów, że świnka nazywa się Pepa...moja to też Pepa... 29.gif


nom to narta, udaję się na późne zakupy icon_wink.gif
fafura
Aga- rewelacja! Chata do grillowania cudna icon_smile.gif Uwielbiam takie swojskie klimaty!
A ty wyglądasz świetnie. Tomek rysujący- takie wielki chłop icon_eek.gif

Mona to miejsce, gdzie byliśmy, nie tylko kąpielsko (aqua-park) ale też hotel, spa, karczma góralska. No i okolica- powalająca! Moja mama pochodzi z tamtych okolic- urodziła się w tej miejscowości icon_smile.gif
Agalu
No właśnie zapomniałam napisać, że to miejsce nad basenem wygląda jak zagraniczn kurort;)pięknie

za komplementy dzięujemy, Tomek ma grubą buźkę ale wzrostowo to wcale taki duży nie jest;)
oliweczkas
Agalu-super rodzinka, miejsce, gdzie byliście naprawdę kusi by je odwiedzić.
Stsygo-świnka ma na imię Peppa Tola, bo mnie się podoba Peppa a Zuzi Tola:)
fafura
Nooo!!
Gapiłam sięna te foty Agi, gapiłam. Tak sobie tęskniłam za górami, tęskniłam.... iiiiiiiiiiiii.............w sobotę jedziemy!
Nie wiem gdzie icon_smile.gif
Jakże pięknie to brzmi 08.gif Z kilkorgiem znajomych w okolice Zakopanego. Zarezerwowane mamy już pokoje, choć nie wiem dokładnie gdzie (ponoć Bukowina, ale ręki nie dam sobie uciąć). Fafur zachwycony, ja też! Już od wczoraj robię spis najpotrzebniejszych rzeczy. I tak się cieszę!! 03.gif
Agalu
CYTAT(fafura @ Thu, 19 Aug 2010 - 10:35) *
Nooo!!
Gapiłam sięna te foty Agi, gapiłam. Tak sobie tęskniłam za górami, tęskniłam.... iiiiiiiiiiiii.............w sobotę jedziemy!
Nie wiem gdzie icon_smile.gif
Jakże pięknie to brzmi 08.gif Z kilkorgiem znajomych w okolice Zakopanego. Zarezerwowane mamy już pokoje, choć nie wiem dokładnie gdzie (ponoć Bukowina, ale ręki nie dam sobie uciąć). Fafur zachwycony, ja też! Już od wczoraj robię spis najpotrzebniejszych rzeczy. I tak się cieszę!! 03.gif


oj jak cudownie!
Bukowina to zaraz obok naszego Gliczarowa
ja już tam tęsknię a wiem że za rok mąż się nie zgodzi tam jechać ponownie:(bo już 3 razy bylismy w tym samym miejscu i on chce inne miejsca zwiedzić a ja bym mogła ciągle tam
oliweczkas
Fafurko zatem udanego pobytu. Dużo słońca:)
evil mom
Magdo super icon_biggrin.gif

ja właśnie wróciłam z knajpy naszej, w której to dziś była wyświetlana "Martwica Mózgu", poezja po raz enty 06.gif 06.gif 06.gif niestety zmarzłam trochę ponieważ na dworze się to działo... 29.gif a u nas wietrznie i burzowo...

plany weekendowe natomiast mamy jak najbardziej...icon_wink.gif grill i wyjazd na week nad jezioro nasze Białe icon_wink.gif oby tylko pogoda dopisała icon_wink.gif

nom narta lecę pod prysznic i kładę się spać obok małża mego stęsknionego 11.gif
ulinkaa
Wpadam tylko na chwilkę pochwalić się że w brzuszku na 100% mieszka dziewczynka.

Też bym sobie w góry pojechała ale to pewnie będzie możliwe dopiero za 2 lata.
fafura
Ulinkaa! Gratulacje!! 03.gif

Wczoraj dowiedziałam się w końcu, że jedziemy do Murzasichla. Tam nie byłam jeszcze- w Bukowinie byłam icon_wink.gif

Wiecie, u nas już jesień czuć ... Rano chłodno (ok10st.), słońce nisko wschodzi... Drzewa też już mają "nie taką" zieleń.
Urlopu mam końcówkę już (wyjazdu nie liczę), a Fafur ciągle w pokoju burdello przedwakacyjne. Miałam z nim biurko sprzątać, książki oprawiać, plecak wyprać. A tak- leży ciągle z książkami z I klasy 37.gif
Lorien
Magda - wypoczywaj Kochana, foty rób, fajnie, że wyjedziecie sobie icon_smile.gif Spostrzeżenia jesienne u mnie podobne, aż smutno trochę... ale jeszcze jest sierpień, wakacje, więc won melancholie!!! 06.gif

Ulinka - gratuluję dziewuszki, córy to świetna sprawa icon_wink.gif

Monika - uwielbiam Martwicę mózgu!!!! Jeden z moich ulubionych tekstów to "a teraz skopię wam tyłki w imieniu pana naszego" 01.gif Ogladałam ten film ze sto razy i nie ma bata, żeby się znudził. A widziałaś może Bad Taste? icon_wink.gif

Ireeeeenoooooo huhuuuuu!

Ja żyje wyjazdem, siedze godzinami na maps.google i obmyślam plan strategiczny pobytu 06.gif
Ciesze się tym bardziej, że zamiast jechac od razu do psiapsióły dwa dni spędzimy sami, wiec wynajmujemy hotel w sercu Londynu, niedaleko Pałacu Buckingham i Big Bena, będą spacery nad Tamizą wieczorem, ah... icon_biggrin.gif
Wprawdzie zmiany w planie mocno wpłyną na budżet wyjazdu (dwie noce to kilkaset funtów), ale stwierdzilismy ze trzeba korzystac z zycia.

Irenka.
CYTAT(Lorien @ Fri, 20 Aug 2010 - 11:55) *
Ireeeeenoooooo huhuuuuu!


Kto, ach kto mnie woła? 03.gif

Jutro idziemy złożyć koleżance życzenia z okazji zawarcia związku małżeńskiego, a pojutrze na pogrzeb. Ech, życie...
A śniła mi się tej nocy Mama i zastanawiałam się, o co Jej chodzi.. Już teraz wiem.
Agalu
zazdorszczę Wam tych córeczek
rycze.gif - mi też się marzy
evil mom
bry icon_wink.gif
jak tam weekend się udał? icon_wink.gif
u nas super, na wyjazd pogoda dopisała, słoneczko świeciło, dzieci się wychlupały za wsze czasy icon_biggrin.gif

Magdo jak Twój wyjazd? i nie martw się moja młoda też ma w pokoju jeszcze pozostałości klasy III... 29.gif a to już tylko tydzień...i młodego już nie będzie w domu...

Madziu "Martwicę Mózgu" uwielbiam, tak samo "Zły Smak"...jak dla mnie klasyka nie do pobicia...icon_wink.gif a księżulo jest faktycznie the best...jednak dla mnie najlepszy jest bobas...hehehe w sumie to wszystko i budynie z uchem i kosiarka i w ogóle 04.gif 04.gif 04.gif

Ulinka wielkie gratki icon_wink.gif

Ania jak tam żyjesz? jeszcze w dwupaku? icon_wink.gif

ok, spadam do pracy

a dziś wieczorem będę oglądać "Krwawą ucztę III" icon_wink.gif

miłego dnia wszystkim
Agalu
Mój zboczony tort na wieczór kawalersko-panieński:)

oliweczkas
Witam poniedziałkowo:) Właśnie wróciłam ze szkoły, z pomocą moich uczniów udało mi się wreszcie z grubsza posprzątać zaplecze. Ech, żebyście widziały ile wywaliłam śmieci:)
W środę mamy Radę, więc można powiedzieć, że kołowrotek szkolny rusza:)
Pogoda cudna, my już żyjemy sobotnim weselem:)
fifafo
witam pozostawiam szybki znak życia - jeszcze w dwupaku icon_smile.gif wczoraj gin powiedział odstawiamy magnez no spe leżymy nadal ale jak by coś się działo rodzimy icon_smile.gif
Lorien
Aga - tort genialny! 02.gif Jajeczka wyglÄ…dajÄ… bardzo apetycznie 06.gif 43.gif
fafura
Wróciłam.
Gdy Bóg chce kogoś pokarać, to wysyła go do Zakopca "zakopianką".
Foto jutro.
fifafo
Magda ty się ciesz ze pojechałaś a nie tu żale do Boga icon_smile.gif - zazdroszcząc wyjazdu i to do Zakopca icon_smile.gif
Agalu
Magda - z Muzarsichle przecież do Zakopca jest chwilunia drogi ,nie jeździliście chyba zakopianką?
my z Gliczrowa jeździliśmy do Zakopca właśnie przez Muzarsichle

a z powrotem do domu pewnie w korkach staliście i stąd ta złość?icon_wink.gif

Aniu - jak Ci tak ciąża szybko zleciało ,toz to prawie już masz temrin porodu, w szoku jestem!
zazdroszczę Ci tej dziewczynki co ma sie narodzić, bardzo icon_redface.gif

dziś jak wróciliśmy ze spaceru z dziećmi to kacper ze złością zamykał drzwi od szafy i usłyszłam przerazając ryk tomka

przytrzasnÄ…Å‚ mu palce u rÄ…k
myślałam że złamane
kacper też zaczął ryczeć jak szalony bo się bał
i kazałam iść mu się modlić i przeprosić Boga za to co zrobił i poprosić żeby tomek nie miał palców złąmanych
i ten uklęknął, łkał i sie modlił 04.gif
naszczescie nic Tomkowi się nie stało, szybko przestał płakać i normalnie paluszkami ruszać


oliweczkas
Agalu-świetna metoda wychowawcza:) Na moje dziecko to chyba nie podziała. Jest taka niegrzeczna, pyskuje, nazywa głupkami-mam jej po dziurki w nosie! Niech wreszcie pójdzie już do tego przedszkola 21.gif
fafura
Aga z Murzasichla do Zakopca szliśmy na nogach icon_smile.gif poruszalismy się pieszo albo busem (no raz autem podjechaliśmy)
Wracając do domu staliśmy w koszmarnym korku - od Nowego Targu max 10km jechaliśmy ponad godzinę!! Pomijam fakt, że wyjazd z Poronina na "zakopiankę" też graniczy z cudem niemal! Masakra icon_evil.gif


widok z okna:


Agalu
Magda - zdjęcia cudne, ach te widoki, znowu sie rozmarzyłam i te okolice takie "moje" mi się wydaja ,Murzasichle znam juz na pamięć:)codziennie prawie tam przejeżdżaliśmy
widać że mieliście ładną pogodę, fajnie że taki udany wypad mieliście,a droga do domu no tak to oczywiste ze są gigant korki
my wyjeżdżaliśmy o 23 więc był luz 06.gif

Oliwka - Kacper też ma od ok.3 tygodni straszny etap na psykowanie,wrrrrr
evil mom
bry
Magda zdjęcia git icon_biggrin.gif

dziś idę na "Bad Taste" i znowu wrócę o 23 do domu 37.gif boszzzz jak ja się wyśpię...icon_wink.gif
oliweczkas
Ja dziś lecę do kosmetyczki na hennę. Jutro weselimy sięicon_smile.gif Nie mogę się doczekać.
Agalu
CYTAT(oliweczka29 @ Fri, 27 Aug 2010 - 09:19) *
Ja dziś lecę do kosmetyczki na hennę. Jutro weselimy sięicon_smile.gif Nie mogę się doczekać.


udanego weselicha!!
oliweczkas
Dziękujęicon_smile.gif Tylko pogoda kiepska:(
oliweczkas
Wesele super, Zuzia świetnie się wywiązała z niesienia obrączek:)
evil mom
bry icon_wink.gif
niniejszym uważam, rok szkolny za rozpoczęty...
młody dziś pierwszy dzień w przedszkolu...a dla młodej to już poważna IV klasa się zaczęła...icon_wink.gif
narta
Agalu
bry bry:)

Monia daj znać jak młody po pierwszym dniu w przedszkolu?

tak a ja sobie uświadomiłam że Kacper już 4 grupę przedszkolną zalicza, licząc ten rok co na 2 godziny chodził 37.gif 37.gif
kiedy to zleciało, kolejny rok w przedszkolu a mi się łezka znowu kręciła w oku
tym razem należy do "Mądrych Sów"

mam nadzieję,że Panie będą równie fajne jak w grupie poprzedniej, szkoda ze Panie nie przechodzą razem z dziećmi;)

reszta koleżanek prosimy o relacje z rozpoczęcia roku szkolnego lub przedszkolnego
Madzia, Magda
Oliwka,Ania, Paulina,Gosia,Isia -meldować się
może ruszymy troszkę z wątkiem bo nam podupada


oliweczkas
Witam:) Rok szkolny rozpoczęty z koszmarną pogodą, u nas leje niemiłosiernie.
Zuzia jest w IV grupie- to takie starszaki 5 latki. Ale ja i tak od przyszłego roku szkolnego planuję dać ją do pierwszej klasy.
Tak więc szkolny kołowrotek ruszyłicon_smile.gif
fafura
Przed 8 podwiozłam Młodego pod kościół, gdzie miała mieć miejsce msza na rozpoczęcie roku szkolnego. Potem miał iść do dziadków, a jeszcze później na rozpoczęcie do szkoły- na 10, no i wrócić do dziadków, gdzie czekać ma, aż go po pracy odbiorę. Ponieważ nikt mi nie zgłaszał braku Młodego na którymkolwiek z etapów dnia dzisiejszego, podejrzewam, że plan się powiódł i w chwili obecnej moje dziecko spędza ostatnie wolne/pierwsze szkolne deszczowe popołudnie leżąc na kanapie przed TV (dziadek ma tv z kanałami, których na co dzień Fafur nie ma możliwości oglądać- discovery itp, lecz niestety także disney chanel i inne cartoon).
Książki kupione w czerwcu, zeszyty wczoraj, plecak ubiegłoroczny wyprany, zawartość piórnika uzupełniona. Pozostaje dziś oprawić książki i tenisówki- ostatnią pamiątka lata- spakować do worka, by w jutrzejszym, zapomnianym podczas wakacyjnej laby roboczym ferworze nie zapomnieć.
Obawiam się: księdza prowadzącego przedkomunijną religię (nowy nabytek parafii).
Cieszę się: no w zasadzie to jakoś nie mam specjalnych powodów do radości (choć i do smutku czy rozpaczy też nie).
Bardziej przejmuję się myślą, że strasznie leje i jest bardzo zimno, a w moim biurowym budynku podczas wiosennej powodzi zalało kompletnie kotłownię, która nie jest jest czynna- czytaj: nie grzeją kaloryfery i nie ma ciepłej wody. MARZNĘ!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.