To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KACPEREK JEST Z NAMI!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Fiefiora
Ten tytuł dodaje mi skrzydeł! i dzięki Twojemu szczęściu Mamodzwoneczka widze światełko w tunelu!
mamakapselka
(tu miało być zdjęcie ale nie potrafię wstawić.)

icon_sad.gif
emka31
mamadzwoneczka ale się cieszę , gratuluje ogromnie . Odpoczywaj dużo i przede wszystkim bardzo dobrze się odżywiaj , superrr, superrr, superr, przytul.gif
kasiekkm
Witam. zagladam tu od 3 tyg( odstraty swojego maleństwa w 11 tyg).........codziennie śledzę wasze losy..........i twoje maleństwo podnosi mnie na duchu i daje nadzieję,że jeszcze wszystko się uda................. : icon_smile.gif kibicuję wam do końca i trzymam kciuki za Was i za inne dziewczyny które są w podobnej sytuacji.....Dobrze że jest takie forum, bo bez niego to nie wiem co by było.............pozdrawiam..............
krysia1981
no wkoncu tytul zmieniony icon_smile.gif mam nadzieje,ze uda ci sie wkleic fotke,bo tez z checia zobaczylabym te malutkie szczescie ktoremu tak kibicujemy icon_smile.gif Duzo dobrego i oczywiscie dalej kciukamy przytul.gif
Cortinka230
mamadzwoneczka jakże sie ciesze ztej wiadomości:) Dajesz nam nadzieje że nie wszystko stracone. GRATULACJE i ogromne buziaki:*
mamakapselka
Mam nadzieję że mój przykład zachęci Was wszystkie do ponownych prób do nie obawiania się ponownego zajścia w ciążę 08.gif .
Na dzień dzisiejszy bardzo się cieszę z maluszka chociaż naprawdę naprawdę taki mam stres-dziś rano np chciałam kichnąć i tak mnie zakóło w brzuchu że myślałam że to koniec, tymczasem wszystko ok nic nie boli nic sie nie stało icon_smile.gif także stressssss niestety towarzyszy mi teraz przez cały czas icon_sad.gif o wszystko sie boję.
Taki już jestem shizoll.
Ale cieszę się i w dużej mierze to forum pomogło mi w tym chwilach zwątpienia i wogóle bo kiedy widzę wasze już narodzone maluszki albo czytam że znów pojawiła sie między nami nowa oczekująca mam nadzieję że będzie dobrze i że mnie też sie uda.
Wiem że Wam również icon_smile.gif
pozdrawiam i polecam owocne upalne noce icon_smile.gif
mamakapselka


To takie tamto małe to mój kochany maluszek icon_smile.gif)))
Dumna jestem z niego icon_smile.gif
krysia1981
sliczny jest icon_smile.gif duze buziaki dla was i wszystkiego dobrego.
Fiefiora
Jaki piękny widok!
Mamodzwoneczka - pogłaskaj brzuszek ode mnie!
Niezmiennie trzymam kciuki za Was!
emka31
Jak pięknie aż mi się łezka w oku zakręciła , mamadzwoneczka przekaż maluszkowi żeby był dzielny tak jak jego mamusia i prześlij buziaka ode mnie . Życzę powodzenia .Zdjątko superaśne a na nim malutka piękna kruszynka. przytul.gif
anax
super super gratuluje
Sabina
mama dzwoneczka masz już pomysła na imionka icon_smile.gif
Piękne kochanie icon_smile.gif

ja też takie chcę buuu icon_sad.gif

rozumiem Cię, ja też bym się bała... jedyne co mnie w takich sytuacjach uspokaja - to wiara w Boga.
Tylko icon_sad.gif

Czy może Aż (?) icon_smile.gif

Musi być dobrze, myśl pozytywnie. Znasz już wielką wartość życia i kochasz od początku całym sercem. Dla dzieci warto żyć. icon_smile.gif
mamakapselka
Haj Sabinko!
Jak do tej pory nie myślałam nad imieniem, chyba dlatego że boję się o tym myśleć narazie aby nie zapeszyć ael przy poprzedniej ciąży myślałam że jeśli to byłby chłopiec to JEREMIASZ to takie imię które mi się podoba.
Wczoraj po południu bolał mnie ciągle brzuch nie mocno ale już sie przestraszyłam icon_sad.gif
Dziś też znów zaczyna jeśli to będzie dalej trwało to muszę isć do lekarza tyle że moja Ginka na urlop pojechała, ale w razie awarii zgłoszę sie do szpitala.
Dziś jest 9 tc i 7 dni tak mi pokazuje kalkulator ciąży. A podobno najgorsze pierwsze 3 miesiące. Mam nadzieję że donoszę. 13.gif
Wogóle jakieś dołki mnie męczą nastrój od płaczu do śmiechu no i denerwuję się przy każdym małym szczególe. Podobno huśtawka nastrojów jest normalna ale ja mam dość icon_sad.gif
Mąż zmienił pracę ZNOWU. Teraz miesiąc bez kasy jesteśmy bo wiadomo jak to jest jak sie przechodzi.
Przepraszam was dziewczyny że wam tak mędzę ale ja nie mam komu. W pracy sami faceci, w domu nikogo bo mąż dopiero o 18 wraca. Ech ale jestem... 32.gif
Katka82
mamodzwoneczka Wasza Dzidźka jest cudowna 06.gif
MoniZ
mamadzwoneczka mozesz sie stresowac do momentu tego pechowego tygodnia w ktorym stracilas dziedzie ja tak mialam a pozniej z tygodnia na tydzien cieszylam sie ciaza i nawet moj gin stwierdzil ze bardzo dobrze mi ciaza sluzy bo jestem taka kwitnaca 03.gif oj to byl komplement mily icon_smile.gif wiec kobietko zycze duzo usmiechu o ciesz sie kazdym dniem w ciazy bo pozniej juz nie jest tak ze bedziesz mogla sie wylegiwac icon_smile.gif
krysia1981
mamadzwoneczka co u ciebie?
mamakapselka
hej krysia1981 u mnie ok. Wymioty, biegunka, biegunka i wymioty. Ale generalnie czuję się ok! wahania nastrojów dopadają mnie teraz nie z dnia na dzień tylko z godziny na godzinę. icon_wink.gif .
No i tak sobie patrze na ten mój brzuch coś on duży jest. Tak już prawie 100cm mam prawie jak w biuście icon_smile.gif i już od jakiegoś czasu w nic sie nie mieszcze w pasie. 24 lipca zamówiłam sobie wizytę u gina w katowicach podobno dobry lekarz i sprzęt też ma niezły icon_wink.gif Taka wizyta u innego grzebacza się przyda zawsze ktoś tam coś podpowie. No a do mojej idę 7sierpnia.
W każdym razie jestem szczęśliwa, zadowolona i naprawdę jest ok icon_smile.gif)
maminka43
icon_biggrin.gif brawo_bis.gif przytul.gif
Fiefiora
Mamodzwoneczka - ciesze się bardzo że u Was wszystko dobrze! To może rzeczywiście w Twoim brzuszku mieszka nie jedno maleństwo a dwa icon_smile.gif
Czekam niecierpliwie na relacje z czwartkowej wizyty! Jak będziesz miała kolejną fotke z USG to bardzo prosze wklej icon_smile.gif
Pogłaskaj brzuszek ode mnie!
milutka
To znów do czwartku czekamy na relację z wizyty icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Fiefiora
Mamodzwoneczka jak tam po wizycie? Bliźniaki? Pozdrawiam!
Fiefiora
Mamodzwoneczka odezwij się prosze!
milutka
Nie było jeszcze mamydzwoneczka? ciekawe co u niej....
krysia1981
oby wszystko bylo dobrze przytul.gif
Fiefiora
Mamodzwoneczka! Martwie się, że się nie odzywasz. Trzymam mocno za Was kciuki!
mamakapselka
Witam witam i przepraszam że nie pisałam tak długo ale problemy z łączem mieliśmy 21.gif
Wiewiórzysko dzięki za troskę jesteśmy cali i zdrowi. Maluszek ma już 62 mm i nic poza tym nie wiem. Lekarzem jestem bardzo rozczarowana. Nasłuch za szybko płci nie będzie jeszcze widać zrobił mi tylko takie zwykłe USG po brzuchu i łaskawie powiedział ile mierzy maluszek. Ach te konowały.
Chciałam żeby mi zrobił przezierność karkową nie wiem czy wogóle wiedział co to. Kasa w błoto wyrzucona ale znalazłam w swoim mieście pana dr który ma na swojej stronie internetowej pełną ofertę badań jakie wykonuje i wogóle do niego sie wybiorę tylko mąż uzupełni konto 08.gif .
No tak więc zdjęcia nie mam nic nie mam niepotrzebnie jechałam 50km chociaż tyle że wiem że mój maluszek nadal żyje.
pozdrawiam was i jeśli będzie coś nowego napewno napiszę. icon_smile.gif
Fiefiora
Jak miło że się odezwałaś! Najważniejsze że u Was wszystko w porządku!
Mam nadzieje że ten lekarz do którego się teraz wybierasz okaże się porządny i będzie Ci odpowiadał.
Pogłaszcz brzuszek odemnie!
Pozdrawiam!

Ps i oczywiście czekam na kolejne dobre wieści
mamakapselka
No i znów lipa na przezierność karkową już za późno to sie robi od 10 tc do 12tc 6dn. a ja jestem dalej icon_sad.gif
i stwierdziłam żadnych badań nie robię, bo niby co bym zrobiła jakby sie okazało że jest chore usunęła??? nie wydaje mi sie mam nadzieję i wierzę że wszystko jest ok. Jedyne co postanowiłam to to że rodzić będę w klinice w BIelsku Białej w Esculapie tam to 350zł sie płaci i czuje sie człowiek bezpiecznie a przynajmniej w świadomości icon_razz.gif no ale pare znajomych już tam rodziło i zadowolone są icon_smile.gif
Ostatnio też jakieś dołki mnie dopadają ale walczę icon_biggrin.gif
Firefiola widziałam cię w wątku dla planujących dzidziusia trzymam kciuki mam nadzieję że Ci sie uda
pozdrawiam cię serdecznie i trzymam kciuki za kredyt też icon_smile.gif))
milutka
mamodzwoneczka najważniejsze, że wszystko dobrze z dzidziusiem wink.gif

wiesz, moja koleżanka w Holandi miała chyba tylko jedno czy dwa usg, mimo, że była po trzech poronieniach , chodzi się tam tylko na wizyty do położnych(owszem , można zrobić usg, ale się płaci)

No i wczoraj sie dowiedziałam, że urodziła kilka dni temu córeczkę icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

U Ciebie też wszytsko dobrze się skończy, ja w to wierzę icon_biggrin.gif
Cortinka230
mamadzwoneczka pisz do Nas i informuj nas na bieżąco....... Czekamy na kolejne dobre wieści:)
mamakapselka
hej dziewczyny i znów muszę zaktualizować tytuł wątku bo mój szkrab ma 101mm. i nic więcej nie wiem moja \pani doktor trochę mnie olała na tej wizycie. Nie zrobiła mi nasłuchu, usg dopochwowe co w 15 tc już raczej nie przejdzie icon_sad.gif
wkurzyłam się i nie wiem czy nie zmienić w końcu chodzę do niej prywatnie i za każdą wizytę mnie kasuje. A jeszcze mam do was takie pytanko w którym tygodniu ciąży można płeć stwierdzić??
Chciałabym wiedzieć przed rozwiązaniem ale nie wiem od kiedy można zobaczyć.
jaAga*
Ok. 18 tygodnia można już stwierdzić płeć, o ile dziecko się dopowiednio ułoży. U mnie poznałam płeć ok. 24 tygodnia dopiero.
MoniZ
a ja plci maluszka nie wiedzialam do konca mlody byltak ulozony za kazdym razem na usg ze lakarz co wizyte mowil co innego najpierw dziewczynka pozniej chlopak i na koncu ze znow chlopak ale dla mnie nie bylo wazne co bedzie ale zeby bylo zdrowe przy drugim szkrabie tez mi wszytsko jedno byle zdrowe bylo icon_smile.gif
mamakapselka
Witaj moni28 miło że się odezwałaś. Ja oczywiście też nie mam jakiegoś parcia na szkło co do płci ale chciałabym wiedzieć żeby nie kupić różowego kaftanika. 08.gif
Pozdrawiam Cię serdecznie icon_smile.gif
MoniZ
mamadzwoneczka dzieki icon_smile.gif jestem twoja fanka wchodze od czasu do czasu na twoj watek dajesz przyklad ze trzeba walczyc do konca... nie poddawac sie... jak upadniesz wstawaj " co cie nie zabije to cie wzmocni" to moje motto icon_smile.gif i mam nadzieje ze wielu kobiet ktore przechodzily przez to co my przytul.gif przytul.gif przytul.gif
mamakapselka
moni28 icon_redface.gif zawstydzasz mnie icon_smile.gif a podzielę sie jeszcze jedną wspaniałą nowinką właśnie teraz tak sobie leżę oglądam brzuszek i co widzę i czuję mój skarb się poruszył poczułam to naprawdę i widziałam jak podskoczył mi brzuch niesamowite uczucie. To dopiero 15 t c i 6 dni ale poczułam go. Mój mały bokser icon_smile.gif.
3mam Ciebie kciuki :*
MoniZ
mamadzwoneczka icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif choc to wydaje sie troche za wczesnie ale u mnie tez szybko czulam ruchyi do konca ciazy pozostal maly bokser icon_smile.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif za pierwsze ruchy brawo_bis.gif brawo_bis.gif
nikol
Mamodzwoneczka możesz jeszcze zrobić badanie USG prenatalne między 20-24 tyg.Robią je między innymi w Rudzie Śląskiej i Katowicach.Koszt ok 220 zł plus 20 zł jak chcesz mieć to badanie na płytce.Ja byłam w Rudzie.Wg mnie badanie super.Pomierzą ci dzidziula,posprawdzają jak pracuje serce,nerki i inne narządy,dowiesz się płci dziecka.Badanie trwa ok 20min.Uważam,że badanie jest konkretne bo na super czułym sprzęcie i robią je konkretni fachowcy.A gdyby coś było nie tak to podciągaja cię pod program i już reszty badań nie płacisz.Dla mnie to badanie było ważne,bo gdyby dzidzia była chora miała np coś z serduszkiem to byłabym skierowana na poród do szpitala gdzie mogą się specjalistycznie zająć dzieckiem po porodzie i jest tam odpowiedni oddział noworodkowy.
milutka
CYTAT(mamadzwoneczka @ Wed, 13 Aug 2008 - 09:27) *
żeby nie kupić różowego kaftanika.


Taaa.... mojej sąsiadce od samego początku mówili dziewczynka, nawet przed samym porodem też. No to ona nakupiła sukienek, łóżeczko pomalowała na różowo, no i ........Maksymilian tak sobie sypiał w tym różu 06.gif

Mamodzwoneczka ja też Ci wiernie kibicuję i się cieszę, jak patrzę, jak tytuł temaciku się zmienia, jak rosną te milimetry icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Fiefiora
Mamodzwoneczka -dziękuje! Co tam u Was?
mamakapselka
Witaj Firefiola u nas ok! Chociaż miałam jeden dzień po odstawieniu luteiny z małą różową plamką na wkładce zrobiłam się zielona z nerwów i już miałam biec w panice do lekarza ale poczekałam jeden dzień i sytuacja już nigdy się nie powtórzyła. Także narazie wszystko dobrze się ukałada maluszek najbardziej aktywny jest od 21 całą noc icon_smile.gif na razie są to muśnięcia ale ja i tak się cieszę. 18 września idziemy na USG 3D ale będzie widok 06.gif .
Pozdrawiam Cie gorąco i trzymam mocno kciuki.
Sabina
Gratuluję Ci bardzo. Ja jeszcze nie namówiłam męża icon_sad.gif może mi się kiedyś uda jeszcze. Na razie tylko zazdroszczę icon_redface.gif
Napisz jeszcze co u Ciebie, jak się czujesz i w ogóle. icon_smile.gif
Fiefiora
To mam nadzieje że i nam troche tych cudnych widoków tu pokażesz!
Kciuki się przydadzą bardzo bo od następnego cyklu zaczynamy starania icon_smile.gif
A Twój przykład dodaje mi sił i sprawia że mniej się boje.
Pozdrawiam! Pogłaskaj brzuszek ode mnie.
MoniZ
mamadzwoneczka super i bardzo chetnie obejrze fotke maluszka ciekawe "kto tam mieszka?" 08.gif
fiefiora trzymam kciuki za pomyslne staranka przytul.gif przytul.gif przytul.gif

dodam ze my z mezem nad nastepnym sie zastanawiamy i u nas staranka zaczna sie za miesiac po wakacjach 06.gif 06.gif 06.gif wiec tez poprosze i kciukasy 06.gif
Fiefiora
moni28 - to trzymam kciuki! Może spotkamy się na wątku ciążowym icon_smile.gif
mamakapselka
Hej dziewczyny widzę że w waszych sypialniach wiosna 08.gif mam nadzieję że już wkrótce będziecie się chwalić tu fasolkami.
Sabinko mam nadzieję że Ty również jeszcze poprowadzisz "kronikę" w wątku ciążowym. icon_smile.gif
Tak sobie myślę że teraz jak czytam ten wątek swoje wypociny od początku kiedy pojawiłam się na forum to tak trochę jakbym w pamiętnik zaglądała.
Cieszę się dziewczyny że mogłam Was poznać szkoda że w takich okolicznościach icon_sad.gif ale...
pozdrawiam ja i mój brzuszek z pływakiem w środku 06.gif
mamakapselka
Witam po dłuższej przerwie wieści przynoszę pomyślne nasz kochany dzidziuś waży 338g jest zdrowy silny i jest CHŁOPCEM icon_smile.gif))) jak go zobaczyłam na monitorze usg ech co za uczucie kochany mój mały skarb postaram sie wkleić zdjęcia lekarza zmieniłam i w końcu to jest to fajny lekarz który powiedział mi wszystko ze szczegółami co gdzie jest itd ma fajny sprzęt a wizyta u niego nie jest taka droga.
krysia1981
mamadzwoneczka super wiesci,gratuluje synusia icon_smile.gif Czekamy na zdjecie icon_smile.gif
m4rusia
Gratulacje!!! Super. Niech mały mężczyzna zdrowo i szybciutko rośnie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.