To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KACPEREK JEST Z NAMI!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
MoniZ
mamadzwoneczka pisala ze czuje sie dobrze oprocz bolu w kroczu bo niestety zostala rozcieta ale jest szczesliwa 06.gif 06.gif 06.gif aaa zapomnialam przesyla caluski wszystkim
m4rusia
GRATULUJĘ !!!
Super wiadomość icon_biggrin.gif
maminka43
Gratuluję i baaardzo się cieszę!Uściski dla Kacperka:)
MoniZ
hejka
mam wiadomosci od mamydzwoneczka
" mielismy jutro wychidzic ale zaczyna sie zoltaczka takze nic pewnego ale certyfikat sluchu juz mamy, kacperek jest prawdziwym glodomorem juz mi piersi wysiadaja je bezprzerwy w nocy tez ciagle przy cycu ale jest taki kochany pozdrow lutowe mamusie i nie tylko buziaki"
Fiefiora
To kciuki zaciskam żeby ta żółtaczka prędko przeszła i żeby mamadzwoneczka z Kacerkiem prędko w domu zagościli &&&
beata_77
Ogromne gratulacje !!!

Kacperku witaj icon_smile.gif

martulek22
fajusko !!!!! juz bedzie tlulic KACPERKA w domku icon_smile.gif slodkooooooooooooo !!!!!!!!!!!!
Fiefiora
Ciekawe czy już są w domu?
semi
serdeczne gratulacje:)Witaj Maleńki na świecie icon_smile.gif
milutka
Gratulacje mamodzwoneczka !!!!!!!! przytul.gif

Witaj Kacperku na świecie brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Fiefiora
Mamodzwoneczka - co tam u Was??
krysia1981
Gratuluje serdecznie i zycze wszystkiego dobrego icon_smile.gif
Dirty Diana
Halo halo? Jeszcze nie w domu? Czy zajęta?
Fiefiora
Wydaje mi się, że już w domu tylko czasu na forum juz nie ma.
Nie dziwie się zresztą.
Moni - masz jakieś wiadomości? Jak byś pisała do mamydzwoneczka to pozdrów całą rodzine od nas!
mamakapselka
WITAJCIE KOCHANE MOJE icon_smile.gif
JESTEŚMY W DOMKU JUŻ OD NIEDZIELI ŻÓŁTACZKA OKAZAŁA SIĘ MINIMALNA I ZMIEŚCILIŚMY SIE W DOPUSZCZALNEJ NORMIE PO BADANIU KRWI, ALE NIESTETY WCZEŚNIEJ NIE DAŁAM RADY NIC NAPISAĆ BO TROCHĘ BOLAŁO PRZY SIEDZENIU I TROCHĘ ZMĘCZONA BYŁAM. A TERAZ SZCZEGÓŁY icon_biggrin.gif

BÓLE ZACZĘŁY SIĘ WE ŚRODĘ 11.02. WIECZOREM NORMALNIE MIAŁAM WRAŻENIE ŻE TO PROBLEM Z WYPRÓŻNIENIEM A NIE ROZPOCZYNAJĄCY SIĘ PORÓD. NADESZŁA GODZINA 22:20 I NADAL MI NIC NIE PRZECHODZIŁO ZACZĘŁAM LICZYĆ ODSTĘPY MIĘDZY TYMI BÓLAMI OKAZAŁO SIĘ ŻE SĄ CO 10 MIN. O 23:20 BYŁAM JUŻ PEWNA ŻE SIĘ ZACZĘŁO OBUDZIŁAM MĘŻA MÓWIĘ MU ŻE CHYBA MUSIMY JECHAĆ. PRZED SAMYM WYJŚCIEM Z DOMU ODESZŁO MI TROCHĘ WÓD I CZOP 37.gif OKOŁO 23:40 POJECHALIŚMY DO SZPITALA TAM NA IZBIE SPRAWNE PRZYJĘCIE I JUŻ BYŁAM NA PORODÓWCE SKURCZE PO GODZINIE BYŁY JUŻ CO 3 MIN I NAPRAWDĘ NIE WIEM JAK BYM DAŁA RADĘ BEZ MOJEGO KOCHANEGO MĘŻA CAŁAY CZAS BYŁ ZE MNĄ SKAKAŁAM NA PIŁCE PRYSZNICE I ON BYŁ ZE MNĄ W KAŻDYM MOMENCIE icon_smile.gif
ALE TAK NAPRAWDĘ ZACZĘŁO SIĘ O 6:30 12.02. MIAŁAM JUŻ PEŁNE ROZWARCIE ALE NIE BYŁO GŁÓWKI W KANALE. NO TO RÓŻNE ĆWICZENIA ROBIŁAM ŻĘBY WESZŁA I UDAŁO SIĘ 06.gif O 7 BYŁA NA MIEJSCU I ZACZĘŁO SIĘ PARCIE. NIESTETY NIE POTRAFIŁAM PRZEĆ ŹLE ODDYCHAŁAM. ALE JAK WIECIE O 8:50 WSZYSTKO SIĘ ROZWIĄZAŁO POZYTYWNIE.
POŁOŻONO MI NA BRZUCHU MAŁEGO PŁACZĄCEGO CIEPLUTKIEGO KACPERKA MÓJ MĄŻ GŁASKAŁ MNIE PO GŁOWIE A JA RYCZAŁAM JAK BÓBR 29.gif 29.gif
MÓWIE WAM NIC NIC I JESZCZE RAZ NIC ŻADEN BÓL PRZY PORODZIE NIC NIE ZNACZY GDY DOSTANIECIE SWOJĄ KRUSZYNĘ. TO BYŁ NAJPIĘKNIEJSZY MOMENT MOJEGO ŻYCIA 41.gif I JAK TERAZ NA NIEGO PATRZĘ JAK TU GRZECZNIE ŚPI TO WIEM CO TO ZNACZY KOCHAĆ NA ZABÓJ 06.gif
DZIEWCZYNY DZIĘKUJĘ WAM ZA KIBICOWANIE MI W KAŻDEJ SYTUACJI JAKA MNIE SPOTKAŁA W CIĄGU TYCH 9 MIESIĘCY I DUŻO BYM JESZCZE PISAŁA ALE KACPEREK SIĘ BUDZI icon_smile.gif
maminka43
Jak miło taki post czytac!Gratuluje raz jeszcze.
MoniZ
mamadzwoneczka ciesze sie ze zoltaczka okazala sie minimalna i mogliscie pojsc do domku bo wiadomo w domu jest najlepiej 06.gif
rozplakalam sie gdy czytalam twojego posta i powrocily wspomnienia z mojego porodu 32.gif i fakt trzeba przyznac ze porod z mezem to super rzecz inaczej sie czujesz prawda
zycze zeby kacperek zdrowo sie chowal i trzymaj kciuki za moje staranka 41.gif
Fiefiora
Mamodzwoneczka - jeszcze raz gratuluje! Ucałuj Kacperka w piętke
martulek22
mamadzwoneczka wzruszajaca opowiesc .... piekne fakty!!!!!! kurcze (ja rodze w czerwcu) i włansie boje sie ze nei bede potrafiła przec..... to moje pierwsze dziecko....nie wiem boje sie ze nie bede umiala..... mam nadizjee, ze az tak na mnie nie nakrzycza.... KACPERKU rosnij zdrowo !!!!! a ty mamadzwoneczka ciesz sie z tych pieknych chwil !!!!!! ja juzn ie mogec sie doczekac !!!!!]

moni STARAJCIE SIE STARAJCIE ! 3mam kciuki !!!!!! :*
MoniZ
martulek to poszukaj w necie jak sie oddycha w czasie porodu nie jest to trudne ja uczylam sie z ksiazeczki takiej malej ale jeszcze przed porodem chodzilam chyba z trzy razy bylam w szkole rodzenia 03.gif ale juz wiecej nie zdarzylam oj dzialo sie dzialo ale oddychanie mi duzo pomoglo icon_smile.gif zobaczysz parcie to nie jest tez trudna rzecz polozna ci powinna powiedziec co i jak no ja na taka prafilam icon_biggrin.gif trzymam kciuki bys na taka trafila bo zadko sie ostatnio takie zdarzaja z powolania &&&&&&&&
martulek22
dziekujue moni . poczytam koło maja. narazie nei chce sie dodtakowa rzecza stresowac. he he dosc, ze boje sie ze nie skoncze studiow (mam termin na czerwiec 23).....obrona licencjata...egzaminy...eh staram sie o tym nie myslec....ale czasami nie idzie...
Fiefiora
Mamodzwoneczka - co tam u Was?
Jak sobie radzicie?
Jak Kacperek?
Bardzo prosze o zdjęcie Twojego synka!
Pozdrawiam!
mamakapselka
Hej dziewczyny!
Przepraszam że nic nie piszę ale kryzys mamy chyba pokarm mam słaby albo coś bo mały wciąż płacze i nie chce spać. tak już od paru dni mam nadzieję że minie i czas będzie gęstszy i starczy mi go na wszystko. Buziaczki nadal o Was pamiętam i kibicuję.
Fiefiora
Zdrowych, spokojnych, radosnych, rodzinnych Świąt!

Mamodzwoneczka co u Was?
mamakapselka
Witajcie kochane!
Bardzo Was przepraszam za brak kontaktu(Moni Ciebie szczególnie) ale jesteśmy na etapie wzdęć i kolek a ja chodzę jak wampir z czerwonymi gałami bo w nocy nie sypiam icon_sad.gif
Nasz maluszek bardzo się męczy a my testujemy kolejny cudowny sposób tym razem espumisan w kropelkach
Ale generalnie przyznam że maluszek to wielkie szczęście daje tyle radości i wzruszeń.
I bardzo przepraszam ale kończy sie mój WOLNY czas pozdrawiam FIEFIORA PAMIĘTAM O TOBIE, MONI Z,SABINKA MAM NADZIEJĘ ŻE WRÓCISZ LUB TEŻ WRÓCIŁAŚ DO NAS, CORTINKA TRZYMAM KCIUKI.
Buziaki dla wszystkich WAS!

MoniZ
mamadzwoneczka nie ma za co przepraszac wkoncu tez jestem mamusia i wiem jak to bylo na poczatku trzymaj sie i zobaczysz niedlugo mina te wstretne kolki i maluszek bedzie wesolutki icon_smile.gif a jak bedziesz miala czas to bardzo chetnie zobacze fotki malego kacperka hmm no juz raczej malego nie icon_biggrin.gif
Cortinka230
mamadzwoneczka mam nadzieje, że masz już troszkę mniej tych nieprzespanych nocy:) Jak ja Wam zazdroszczę, że jesteście już razem 06.gif . Oby dotrwać do końca tak jak Wy:). Przesyłam moc całusków i oczywiście czekamy na nowe wiadomości:)
anax
gratulacje.
mamakapselka
Dziś żegnam się z trzecim z moich maleństw
ANIOŁEK [*] 16.04.2010
Dirty Diana
CYTAT(mamakapselka @ Fri, 16 Apr 2010 - 14:54) *
Dziś żegnam się z trzecim z moich maleństw
ANIOŁEK [*] 16.04.2010

Bardzo mi przykro.
captain.jmw
41.gif 41.gif przytul.gif przytul.gif
Trzymaj się.
Bardzo ci współczuję.
beata1104
32.gif 41.gif współczuje, przytul.gif przytul.gif
Mariolka G
kochana, modlę się za Was!
gosiagosia
mariolka, moglabys chociaz przeczytac kiedy bylo to pisane ;/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.