To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KACPEREK JEST Z NAMI!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
martulek22
dziewczyny ..nie iwem czy mi sie wydaje czy tak jest ze prowadzac ciaze nie prywatnie ( na kase chorych) lekarze maja inne podejscie do pajentek ..otoz ..... ja chodze na kase chorch (2 razy bylam) ...nie mam jeszxe karty ciazy, nie uslyszalam ktory to tydzien i kiedy rodze! uslyszalam tylko ze plod malutki:( czy lekarz nie widzisz szans na przetrwanie ? bo np kolezanki moje ktore chodza prywatnie to juz od pierwszej wizyty maja karte ciazy, date porodu i juz po pierwszej wizyciem sza wykonywac jakies badania! a ja nic ! i wczoraj z męzem doszlismy do wniosku, ze bede prowadzila ciaze prywatnie ! moze wiecej sie dowiem i lepsza bede miala opieke! nosze pod serduszkiem nasze malestwo i nie bede nan im oszczedzac! to ono jst teraz dla nas najwazniewjsze! mamy u nas dobrego gin , ktory przyjmuje prywatnie icon_smile.gif ale najwidoczniej jest dobry ( opinie kobiet) a dowodem czego jest kolejka:)
facet przyjmuje od 16.00 ( tylko w poniedzialki) a kiedys jak bylam cioci pilnowac kolejki to zaszłam tam o 14.30 to bylam juz 6 icon_smile.gif
weic w poniedzialek udaje sie do nowego gin icon_smile.gif teraz moim najwiekszym marzeniem jest usłyszec ,ze dziecko rozwija sie prawidłowo ( ze uroslo) .
mam jeszce jedno pytanie otoz tamten lekarz zapisalmi luteinke...ona mi sie dzis skonczy czy kupie ja bez recepty?
mamakapselka
Witaj!
Niestety luteina jest na receptę. I powiem Ci że lepiej by było gdybys brała ją w ciągu a nie z przerwami. Ale skoro idziesz w poniedziałek do gina to powiedz mu od razu o luteinie. No i szczerze sobie powiedzmy że prywatna wizyta jest zupełnie inna od tej na NFZ. Ja w pierwszej ciąży też chodziłam na NFZ i mam nauczkę że tak jak sama stwierdziłaś na dziecku nie mozna oszczędzać.
pozdrawiam
martulek22
brałam luteine 3 razy dziennie! dzis wzielam po poludniu ostatnia! w poniedzialek ide do neowgo gin - mam nadzieje, ze napewno mi przepisze luteine! bylam nawet pytac w aptekach czy i gdzies sprzedadza bez recepty ...niestety nie:(
barbie33
przytul.gif przytul.gif
milutka
mamodzwoneczka ależ ten czas leci, już tak mało zostało do porodu, cieszę się bardzo icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
mamakapselka
hej milutka
no ja też tak sobie czasem uświadamiam jak ten czas przeleciał niemożliwie szybko. Nie dawno jeszcze myślałam że świat mi sie całkiem zawalił a teraz czekam na naszego Kacperka i czuje jak się przeciąga i wierzga nóżkami.
milutka bardzo trzymam kciuki za Was! Mam nadzieję że to o czym marzysz w końcu się zrealizuje. Buziaczki przytul.gif dla Ciebie wielkie i dzięki za pamięć.
milutka
CYTAT(mamadzwoneczka @ Fri, 07 Nov 2008 - 19:47) *
hej milutka
no ja też tak sobie czasem uświadamiam jak ten czas przeleciał niemożliwie szybko. Nie dawno jeszcze myślałam że świat mi sie całkiem zawalił a teraz czekam na naszego Kacperka i czuje jak się przeciąga i wierzga nóżkami.
milutka bardzo trzymam kciuki za Was! Mam nadzieję że to o czym marzysz w końcu się zrealizuje. Buziaczki przytul.gif dla Ciebie wielkie i dzięki za pamięć.


Dziękuję bardzo przytul.gif póki co trzymam mocno kciukaski za Was icon_wink.gif icon_wink.gif
Fiefiora
Witaj mamodzwoneczka!

Jak sie czujesz?
Już tylko 88dni do godziny zero, ale ten czas pedzi.
Pogłaskaj brzuszek ode mnie!

Jak tu zagladam to zawsze Å‚adujÄ… mi sie baterie pozytywnÄ… energia icon_smile.gif
mamakapselka
Witaj Fiefiora!
U mnie jak najbardziej ok, chociaż sen z powiek spędza mi poród 43.gif tak się boję że nie mogę przestać o tym myśleć. We czwartek kolejna wizyta i zobaczymy co ciekawego powie Pan doktor. Delikatne skurcze już się czasem dają we znaki ale nie są jakieś szczególnie bolesne.
Wyprawka dla Kacperka już czeka ostatnio było wielkie pranie i prasowanie i układanie ciaza.gif plecy mi wysiadały ale zrobiłam 06.gif
teraz czekam i czekam i czekam i doczekać już sie nie mogę.
A jak tam u Ciebie staranka idÄ… ??
martulek22
hej :*
jutro ide do nowego gin icon_smile.gif
trzymajcie kciuki:)
nie chce uslyszec ze zarodek za malutki:(
wirze, ze usłysze ze jest oki !!!! bede najszczeslwsza osoba na swiecie jesli okaze sie ze jest oki!!!!
odezwe sie jutro jak wroce od gin !
:*
krysia1981
mamadzwoneczka nie taki porod straszny icon_wink.gif Najwazniejsze,ze Kacperek zdrowo rosnie icon_smile.gif Odpoczywaj puki mozesz i poglaskaj brzusio od internetowych cioteczek icon_smile.gif

martulek22 &&&&&&& trzymam kciuki.Wiara czyni cuda,wiem co mowie icon_smile.gif
mamakapselka
krysia1981ech dzięki za pocieszenie a Ty tez oczekująca co?? Na kiedy masz termin i wogóle pochwal się co tam u Ciebie??
martulek22 czekam tylko oczywiście na dobre wieści nic innego 06.gif i trzymam mocno kciuki za maleństwo i Ciebie icon_smile.gif
martulek22
JESTEM NAJSZCZEÅšLIWSZA OSOBA NA SWIECIE !!!!!!
własnie wrocilam od nowego GIN !!!!! powiem wam ze co prywatnie to prywatnie!!! moj NOWY gin oburzony byla faktem iz lekarz poprzedni ( na kase chorych) zapisał mi luteine bez wynikow badan!!!! oburzony był tym, ze nie zalozyl mi karty ciazy i nie ksierowal na badania ! mojem laenstwo roziwja sie prawidlowo !!!!! to juz osmy tydzien !!!! moje cudo ma 18.43 mm !! gdzie jezdzac do tamtego nie wiedzialam nic konkretnego !!! nie umial powiedziec ktory to tydzien !!! na prawde dziewczyny jesli macie jakes watpliwosci to idzcie sprawdzic gdzie indziej!!!! ja od dzis zaczne zyc innym zyciem !!! ine bede chodxzila odasana i smutna!!! bo wiem ze wszystko jest w porzadku!!!!! pozdrawiam was wszystkie !!!! :*
Fiefiora
Martulek22 - Gratuluje! Ciesze sie bardzo że u Ciebie i maleństwa wszysko w porzadu. Spokojnej ciąży!

Mamodzwoneczka - my staralismy sie 2 cykl, wydawało mi sie że sie nie udalo, wiec postanowilam "zawiesic" starania na kilka mc.
Tyle że .... zrobila dzis test icon_smile.gif
Czekamy na lipcowe malenstwo icon_smile.gif żeby tylko było dobrze blagam.gif
mamakapselka
martulek22bardzo ale to bardzo sie ciesze że wszystko jest dobrze zobaczysz jeszcze chwilka i maluszek bedzie pukał do twojego brzuszka 02.gif
Fiefiora czy dobrze zrozumiałam to co napisałaś balety.gif ??????To najlepsza wiadomość jaką dziś usłyszałam maluszek w drodze. Bardzo proszę pochwal sie jak bedziesz cos wiecej wiedziała. Co i jak i kto i kiedy??
Kochana aż mi sie łezka w oku kręci ściskam Cię mocno teraz musi być dobrze przytul.gif
krysia1981
Fiefiora CUDOWNIE!!!!!!!! Wszystkiego dobrego zycze icon_smile.gif Czekamy na wiecej wiadomosci icon_smile.gif

martulek22 bardzo sie ciesze,ze to "tylko" glupota poprzedniego lekarza.Odpoczywaj i dbaj o siebie i fasolke icon_smile.gif

mamadzwoneczka termin mam na 28 kwietnia icon_smile.gif Jak narazie wszystko idzie dobra droga.W grudniu mam USG na plec i juz nie moge sie doczekac,a w tym tygodniu ,musze sie pochwalic,poczulam ruchy naszego malenstwa ,juz zapomnialam jakie to cudowne uczucie icon_smile.gif mdlosci nie mam,jedynie bol glowy wieczorami strasznie mnie meczy,ale ogolnie znosze ciaze dobrze icon_smile.gif zachcianki mam szalenie owocowe icon_smile.gif Juz nie mozemy sie doczekac do kwietnia,moj 5 letni synus ,codziennie pyta "kiedy bedzie dzidzius z nami".Mam nadzieje,ze tak dobrze bedzie szlo do konca icon_smile.gif
biala-dama
Fiefiora gratuluje !!!!!!!

Martulek22 rowniez gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!
MoniZ
martulek widzisz tak jak pisalam wczesniej wszystko wporzadku i strasznie sie ciesze ze wybralas sie do innego lekarza i gratuluje z calego serca brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

a u mnie staranka w dalszym ciagu niestety drugi cykl i nici ale glowa do gory mam moje jedno szczescie ktore codzien daje mi tyle usmiechu a szczegolnie kiedy przychodzi i daje sam buzi icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif jest to takie super uczucie i wam tez tego zycze z calego serca brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
martulek22
też sie cholernie ciesze! od tamtgo dnia ( kiedy dowiedizalam sie ze jest wszystko w jak najlepszym porzadku) jestem inna osobka !!!! Usmiecham sie i nie placzE!!!! icon_biggrin.gif pozdrawiam Was wszystkie!!!!!
Cortinka230
Staram się dopiero 1 cykl ale już teraz mam nadzieje że sie uda i nie doczekam sie za 2 tyg @@@@@. Oby- życze i Wam tego z całego serca:)
mamakapselka
hej dziewczyny no i skończył się czas spokojnego oczekiwania 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
wczoraj na wizycie u Pana doktora dowiedziałam sie że nasz Kacperek ma prawdopodobnie wadę serca coś nie tak z zastawką dostałam skierowanie na usg genetyczne w katowicach do dr Włoch. Dziś czuję sie jak po długim biegu wykończona psychicznie i fizycznie ryczałam jak bóbr cały wieczór potem przyszła koleżanka taka dobra dusza i trochę mi sie poprawiło ale w nocy nie spałam juz od 3
mój kochany maluszek a ja nic nie moge zrobic poza kolejnymi badaniami.
Wiem ze podejrzenie niczego nie przesądza ale juz się mój spokój rozsypał w drobny maczek 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
Cortinka230
Mamadzwoneczka kochana sama nie wiem co mam napisac- jest mi tak ciężko, bo wierzyłam że u Ciebie będzie wszystko dobrze, bez najmniejszych komplikacji........... Kochana to są narazie podejrzenia, nic konkretnego i miej nadzieje, że następne badania wykażą że jest dobrze.....
41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif Nawet nie wiesz jak mi przykro, ale jestem z Tobą i mocno trzymam kciuki , żeby było dobrze!!!!!!Zobaczysz tak będzie!!!
emka31
mamadzwoneczka zobaczysz że to tylko podejrzenia i będzie dobrze.
Nawet nie wiem jak Cię pocieszyć , szkoda mi Ciebie ogromnie ten strach jaki teraz czujesz musi być okropny.
Trzymajcie siÄ™ dzielnie kochani przytul.gif
martulek22
to straszne ...co My musimy przechosdzic ! Pozostaje WIERZYC ! pozdrawiam i 3mam kciuki !!!! :*
beata1104
Z calego serca trzymam kciuki za kruszynke przytul.gif przytul.gif
wrona_j
Trzeba być dobrej myśli przytul.gif
krysia1981
mamadzwoneczka BEDZIE DOBRZE,nic innego wogole nie dopuszczam do mysli !!! Wierze w Was,badz dzielna.Wszystkie jestesmy z Toba,trzymaj sie kochana
Fiefiora
Mamodzwoneczka - przytul.gif przytul.gif przytul.gif trzymam kciuki! I wierze mocno w to, że będzie dobrze! Że kolejne badanie wykaże że jest wszystko w porządku, że te podejrzenia okazały się mylne!
Myślę o Was ciepło i przytulam wirtualnie! przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Pamiętaj że Dzwoneczek czuwa nad tym żeby u Ciebie i jego braciszka wszystko było w porządku!
mamakapselka
nie moge sobie znaleźć miejsca nie wiem co ze sobą zrobić myślę cały czas i nie moge przestac chyba umrę jeśeli coś złego stanie sie naszemu okruszkowi nic nie jest teraz wazne najwazniejszy jest nasz maluszek i jego zdrowie blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif
Fiefiora
przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif Bedzie dobrze zobaczysz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sabina
Spokojnie, może mieć niedomykalność zastawki mitralnej, ma to połowa społeczeństwa, min. ja i mój mąż. Żyje się z tym normalnie, czułam arytmię tylko w ciąży (pod koniec) i jak dużo paliłam papierosów.
Może to nic takiego!!! Daj na luz. Nerwy mogą więcej zaszkodzić. Polecam modlitwę! I spokój! Powtarzaj sobie, że to nic takiego. Spokojnie.
Nic na razie nie wiesz! Spokojnie przytul.gif


Będę się modlić, musi być dobrze! przytul.gif
Moja koleżanka rodzi dzieci z wadą serca. Ale widoczną tylko na usg w brzuchu, po urodzeniu okazuje się, że nic im nie jest! przytul.gif
biala-dama
przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
niunia23
mamodzwoneczka trzymam kciuki zaciśnięte z całej siły , trzeba wierzyć że będzie dobrze .
Bo nawet jeżeli (odpukać ) potwierdzi się wada to lepiej żeby została teraz wykryta i maluszek urodzi się tam gdzie mu odrazu pomogą , ja znam się z dziewczyna , która czekała na transport do łodzi w ciąży , i tam się jej maluszkiem zaopiekowali i jest ok ,maleństwo zdrowo rośnie teraz już poza brzuszkiem mamy . najważniejsze to odpowiednio wczesna diagnoza w razie co . My serduszko małej mieliśmy sprawdzane na USG prawie godzinę - i to było samo serduszko .

Czekam na wieści od Ciebie mam nadzieję że dobre.
MoniZ
mamadzwoneczka trzymam kciuki by wszytsko dobrze sie skonczylo zobaczysz to tylko przypuszczenia a lekarz gin dokladnie sie na tym nie zna pojdziesz do specjalisty i on okresli wszystko i okaze sie ze wszytsko jest wporzadku zobaczysz przytul.gif przytul.gif przytul.gif
wiem ze latwo jest pisac ale teraz musisz byc silna dla swojego synka bo twoje nerwy i stres mu szkoda musisz sie wziasc w garsc i uspokoic sie przytul.gif przytul.gif przytul.gif
jestesmy z toba nie cialem ale duchem przytul.gif przytul.gif
Gothica
Mamodzwoneczka trzymaj się kochana. Ja trzymam kciuki mocno zaciśnięte aby to był fałszywy alarm.
barbie33
To naprawdę dobra wiadomość Mamodzwoneczka, śledzę twój wątek od samego poczatku. Trzymam mocno kciuki...... bardzo bardzo mocno...
Fiefiora
Witam serdecznie!

Wiem, że forumowe kciuki potrafią zdziałąć cuda,
a ja potrzebuje bardzo takiego cudu, bo plamie
.
Byłam dziś w szpitalu dostałam zastrzyk z progesteronu i leze.
Mam wielka nadzieje ze wszystko bedzie dobrze,ale boje sie bardzo.
Wiec prosze Was bardzo o ciepłe myśli, kciuki ,modlitwe....
emka31
Fiefiora trzymam kciuki ,będzie dobrze zobaczysz
PomodlÄ™ siÄ™ za Was kochani na pewno przytul.gif
Sabina
Fiefiora przytul.gif przytul.gif przytul.gif
agata85
Fiefiora- przytul.gif Wierze, ze bedzie dobrze przytul.gif

mamodzwoneczka- i za Twojego maluszka kciuki mocno zacisniete &&&&
biala-dama
Fiefiora przytul.gif przytul.gif

Mamodzwoneczka trzymam kciuki
krysia1981
Fiefiora przytul.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Jestem z Wami
mamakapselka
Fiefiorakochana trzymajcie się z maluszkiem dzielnie ja co prawda na początku nie plamiłam ale miałam brunatne upławy brązowo -czerwone i dupfaston pomógł tak bardzo Ci kibicuje. My mamy aniołków jesteśmy silne i powiem Ci że chociaż mnie teraz szarpie na ryczenie gdy tylko pomyśle tostaram się trzymać dla naszego maluszka aby nie czuł mojego nastroju to trochę takie oszustwo małe.
A Ty moja droga leż i dbaj o siebie ja trzymam kciuki i wspominam Was w każdej modlitwie.
przytul.gif
krysia1981
Fiefiora i jak dzisiaj?? Napisz cos ,mam nadzieje,ze juz dobrze&&&&&&&&&
Fiefiora
Mamodzwoneczka - ja po pierwsze to Cie przepraszam, że tego mojego posta tu napisałam, bo to Twoj wątek, a ja tu Ci namieszałam.


Dziekuje Wam bardzo za kciuki!
Beta rośnie prawidłowo wiec jestem dobrej myslii mimo ze nadal plamie.

Mamodzwoneczka - kiedy idzesz na badania ???
martulek22
Fiefiora trzymamy wszyscy kciuki ! badz dzielna bedzie obrze!
mamadzwoneczka duzo spokoju bo on jest teraz najwazniejszy!
barbie33
dziewczyny bardzo wam kibicuje .. trzymam kciuki za was i za wasze fasolki.... będzie dobrze przytul.gif
mamakapselka
Fiefiora to dla mnie duże wyróżnienie a nie powód do tego żebyś mnie przepraszała bo nie ma za co Twój i mój wątek jest o miłości przecież. Trzymam kciukaski i mam nadzieję na szczęśliwe rozwiązanie.
Na badaniu awidność toxo IgG już byłam wyniki za tydzień w poniedziałek, a badanie Usg genetyczne(prenatalne)serduszka 4 grudnia i po prostu nie wiem jak do tego czasu nie myśleć o tym co będzie.Będę wtedy w 31 tyg.c. badanie w Katowicach u dr Włoch podobno jest bardzo dobrą specjalistką.
A'propo powiem Wam że zawsze myślałam że mój Misiek jest teraz tak na razie obok tego że dopiero jak Kacperek się urodzi będzie naprawdę go kochał. Ale kiedy powiedziałam mu o podejrzeniach lekarza normalnie prawie się rozpłakał. Ciężko nam teraz omijać ten temat ale w rozmowie nie wspominamy tego postanowiliśmy że temat będzie znów aktualny jeśli okaże się że jest coś nie tak.

Moja rada dziewczyny róbcie badania na toxoplazmoze nawet przed ciążą mój G. nie wyklucza że jeśli wada się potwierdzi może to być spowodowane toxoplazmozą a ona nie bierze sie tylko od kotów ale też z niedogotowanego mięsa, surowego mięsa które zresztą na co dzień większość z nas "oprawia" z grzebania w ziemi np ogródek itp bez rękawiczek no i ostatnio w telewizji powiedzieli też że od wody akwariowej ale tego akurat nie pojmuję.

pozdrawiam wszystkie mamusie aniołków i te które mają swoje maluszki przy sobie.
Sabina
Będzie dobrze przytul.gif
Fiefiora
mamodzwoneczka - przytul.gif mam nadzieje że predko czas zleci do 4 grudnia i wtedy dowiesz sie że wszystko w porządku! Trzymam za to cały czas kciuki!
Pogłaskaj ode mnie brzuszek!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.