To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KACPEREK JEST Z NAMI!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
martulek22
FIEFIROKA to wspaniaa wiadomosc !!!!!! gratuluje !!!!!!!!! nikt w zyciu nie ostał piekniejszego prezentu na jaka kolwiek rocznice niZ WY !!!!!!!! jeden wnisoek CUDA SIE ZDARZAJA I TRZBA W NIEJ WUIERZYC I O NIE WLKCZYC DO KONCA !!!!!!!

u mnie tez oki:P wczoraj byłam u gina icon_smile.gif maleństwo jak nrazie rosnie:) serduszko bije i jest oki:) ja tez strasnzie rosne:P 11 tydzien a ja mam juz plus 4 kg :/ ale co się nie robi dla upragnionego szcześcia icon_smile.gif POZDRAWIAM !!!!!! termin mam na 23czerwca icon_smile.gif
krysia1981
Fiefiora bardzo sie ciesze icon_smile.gif I tak jak juz wczesniej pisalam w cuda trzeba wierzyc icon_smile.gif wszystkiego dobrego icon_smile.gif
Sabina
Uff dzięki Bogu !!!

Buziaki przytul.gif
emka31
Fiefiora co za ulga że wszystko jest w porządku , teraz dobrze się odżywiaj i bądź szczęśliwa.
Przytulam Was mocno , mocniuteńko 02.gif 02.gif
Fiefiora


Mały Wielki KTOŚ icon_smile.gif

Sorry za jakość zdjęcia
kasiazielonka
co tam jakość zdjęcia wazna jest JAKOŚĆ KTOSIA:) tak się ciesze)-sledze cały czas wątek przesyłam dla Was dziewczynki mnostwo dobrych mysli:)
krysia1981
maly,ale z wielka checia zycia icon_smile.gif Poglaszcz brzusio od nas i dbaj o siebie i Ktosia icon_smile.gif
mamakapselka
Fiefiorka piękny jest pamiętam to moje pierwsze zdjęcie mój miał wtedy 18mm a jak poszłam miesiąc później to się w kadrze nie zmieścił.
Super kochana dbajcie o siebie mam nadzieję że dalej będzie tylko lepiej :*
oby do końca I trymestru brawo_bis.gif
Cortinka230
Fiefiorka miło popatrzec na takie piękne zdjęcie:)
mamadzwoneczka Ty już niedługo dzieciątko będziesz miec przy sobie- kochana bedzie dobrze zobaczysz, ciocia Cortinka Ci to mówi 06.gif
martulek22
fajuska/i ten KTOŚ icon_biggrin.gif
Katka82
Fiefiorko cudny ten Wasz mały Wielki KTOŚ brawo_bis.gif
mamakapselka
E no skoro ciocia Cortinka230 tak mówi to inaczej być nie może aż mały zaczął skakać 06.gif wczoraj miałam dzień pod kreską a dziś już lepiej kupiłam dzisiaj takie malutkie słodkie skarpetki miałam już nic nie kupować ale nie mogłam się powstrzymać niebieskie , żółte i pomarańczowe piękne już widzę te małe stopki 02.gif .
No i generalnie postanowione w przyszłym tygodniu ubieram choinkę muszę sobie nastrój zrobić dobry na święta z_choinka.gif może wcześnie ale co mi tam porządki raczej mam zrobione także...alleluja i do przodu
pozdrawiam dziewczynki cieplutko ciaza.gif
mamakapselka
Witam!
My tu tylko chcieliśmy sie pochwalić że z tym serduszkiem to był fałszywy alarm. Nasz mały cud jest zdrowy cały zdrowy. Pani dr nie znalazła żadnych nieprawidłowości wszystko mu obejrzała serduszko żołądek mózg wszystko wszystko i jest naprawdę ok.
Nawet jąderka już zeszły do moszny. A to też nie mały problem bo siostrzeniec miał 3 operacje aby jąderka zeszły na swoje miejsce.
Także jesteśmy super szczęśliwi i czekamy na naszego małego łobuziaka z niecierpliwością a no i ustawił sie w pozycji startowej więc...
Buźki dla mam
agata85
Gratulacje brawo_bis.gif Mamodzwoneczka tak sie ciesze z Twojego szczescia brawo_bis.gif
beata1104
mamadzwoneczka- moje gratulacje, zycze spokojnej ciazy i szybkiego rozwiazania
biala-dama
Mamadzwoneczka super wiesci brawo_bis.gif juz niedlugo brawo_bis.gif

Fiefiorko brawo_bis.gif ale cudny czlowieczek
martulek22
same super wieści !!!! oby tak dalej icon_smile.gif
Sabina
CYTAT(mamadzwoneczka @ Sat, 06 Dec 2008 - 07:48) *
Witam!
My tu tylko chcieliśmy sie pochwalić że z tym serduszkiem to był fałszywy alarm. Nasz mały cud jest zdrowy cały zdrowy. Pani dr nie znalazła żadnych nieprawidłowości wszystko mu obejrzała serduszko żołądek mózg wszystko wszystko i jest naprawdę ok.
Nawet jąderka już zeszły do moszny. A to też nie mały problem bo siostrzeniec miał 3 operacje aby jąderka zeszły na swoje miejsce.
Także jesteśmy super szczęśliwi i czekamy na naszego małego łobuziaka z niecierpliwością a no i ustawił sie w pozycji startowej więc...
Buźki dla mam

A nie mówiłam icon_smile.gif Super! Dziewczyny ale się cieszę icon_smile.gif Buźka dla Was.
Fiefiora
mamodzwoneczka - brawo_bis.gif balety.gif icon20.gif balety.gif brawo_bis.gif bardzo bardzo bardzo się ciesze!
To teraz prosze grzecznie czekać na luty icon_smile.gif
Masz fotki synka?
Pogłaskaj brzuszek od nas.
milutka
mamodzwoneczka no wspaniała wiadomośc, super że serduszko zdrowe icon_biggrin.gif

Juś niedługo będziesz tulić maleństwo icon_biggrin.gif

Pozdrawiam.
emka31
mamadzwoneczka super wieści brawo_bis.gif

Dziewczyny Boże dwie kreski nie wiem co mam pisać , płaczę ze szczęścia , ze strachu!!!
Nie wierzę ... jestem taka szczęśliwa . Musiałam się z Wami podzielić , odkopałam swój komputer z tej foli i piszę ...
kończę bo zaraz przyjdzie mój fachowiec i będzie malował... nawet nie przeszkadza mi remont hi hi brawo_bis.gif 37.gif icon20.gif
Fiefiora
Emka - przytul.gif SERDECZNIE GRATULUJE! SPOKOJNEJ CIĄŻY I ZDROWEGO MALUSZKA ŻYCZE!
wub.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif balety.gif icon20.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif icon20.gif balety.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif wub.gif
mamakapselka
emka 31 brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
trzymam kciuki i gratuluje icon_smile.gif
martulek22
emka 31 !!!!! Gratuluje icon_smile.gificon_smile.gif icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
MoniZ
mamadzwoneczka super wiesci !!!! wiedzialam ze to tylko przypuszczenia GRATULUCJE Z CALEGO SERCA !!!!!
emka31 gratuluje!!!!!!
martulek22
dziewczyny ! pytanie zi nnej beczki ..... jest wiele roznych opini na ten temat. .... CZY MOZNA ROZJASNIAC WLOSY W CIAZY????? ( jestem w 14 tygodniu) ...... jedni odradzaja, drudzy mowia ze raz na 2,3 mesiace to nie zaszkodzi dziecku! co wy na to ???
martulek22
ciagle czytam,.... i sa przerozne opinie .....
jedni mowia z mozna a inin ze nie...co wy sadzicie na ten temat?








Farbowanie włosów
lek. med. Agnieszka Kurczuk-Powolny
2006-06-19, ostatnia aktualizacja 2006-06-19 13:48

Czy we wczesnej ciąży można farbować włosy?

Nie sądzę, by preparaty do farbowania włosów stosowane w ciąży miały jakikolwiek wpływ na rozwój dziecka. Na wszelki wypadek można jednak wstrzymać się z farbowaniem do końca pierwszego trymestru, czyli do ukończenia 12. tygodnia ciąży. Zarodek kończy wtedy czas organogenezy, czyli tworzenia swoich najważniejszych narządów. Ryzyko powstania wad wrodzonych na skutek działania jakichś szkodliwych chemikaliów jest wówczas znacznie mniejsze.
e ! co wy mozecie powiedziec na ten temat?
Fiefiora
martulek - poszukaj tego tematu na forum - może opcja szukaj Ci pomoże

Mamodzwoneczka
- co tam u Was? Jak się czujesz?

emka31 - a jak tam u Was? Byłaś już u lekarza?

Miłego dnia!
emka31
Hej Fiefiora bardzo się boję wczoraj po wizycie dostałam jakiś dziwnych brązowych plamień. Chce mi się strasznie płakać boję się że sytuacja może się powtórzyć. Widziałam swoją małą fasolkę taką maluteńką 5 tc ... dostałam dodatkowo luteinę pod język . Boję się panicznie .
Jak na razie plamienie ustępuje , chcę myśleć pozytywnie ale nie potrafię .
Fiefiora
Emka - myśl pozytywnie i dużo leż.
Wiem ,że łatwo się mówi, ale ja tak mam całą ciąże, a Łobuz fika sobie grzecznie i wiem,
że pozytywne myślenie to jedyne co możemy zrobić dla naszych dzieci.
Waże byś była pod dobra opieką lekarską. Byłaś u ginekologa po tym plamieniu?
Wiesz jaka może być przyczyna plamienia?
Przytulam Cie mocno przytul.gif przytul.gif przytul.gif
emka31
Fiefiorka lekarz mnie zbadał i mówił że czasami tak bywa , denerwuje mnie to . W tamtej ciąży też tak było i płód obumarł .
Muszę myśleć pozytywnie nic innego mi nie pozostaje . Plamienia jak na razie ustąpiły .
Pogłaskaj brzuszek o de mnie Twój Łobuz jest dzielny hi hi
martulek22
Wesołych Świąt a przede wszystkim dobrego samopoczucia wszystkim przyszłym mamusiom i tym starajacym sieo maleństwa równiez icon_smile.gif pozdrawiam :* :*
Fiefiora
z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif Zdrowych Spokojnych Rodzinnych i Radosnych Świąt Wam życzymy z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif
Fiefiora
Co tam u Was dziewczyny?

Mamodzwoneczka
- wszystko już dla maluszka kupione? Jak się czujesz?

Emka - przeszły plamienia?

Pozdrawiam serdecznie!
Cortinka230
Fiefiorka Ty lepiej nam powiedz jak u Ciebie?? Wszystko ok??? 06.gif
emka31
Właśnie Fiefiora a u Ciebie co słychać ? Jak się czujesz ? Łobuz fika hi hi?

Plamienia ustąpiły ale znowu jestem nie spokojna , dziwnie tak pobolewa mnie brzuch nawet nie wiem jak mam to określić.
Przy tym dziwnym bólu ( nie nawet nie mogę nazwać tego bólem ) strasznie mi nie dobrze i ciągnie mnie na ... 450[1].gif
Tak jakby jajniki ,takie dziwne ciągnięcie a sama już nie wiem .
Wizyta dopiero 7 stycznia chyba nie wytrzymam i szybciej popędzę do lekarza . 37.gif

Fiefiora
Emka - mnie tez czasem straszą dziwne bóle, macica sie naciga i to czasem specyficzne uczucie
Ciesze się że plamienia ustąpiły, oby już nigdy Cie nie stresowały!

Co u nas.... dzieje sie bo to przecież CPP Ciąża Pełna Przygód
2tyg temu przeziebiłam się i dostałam dużego krwotoku (tak krew nigdy w życiu się ze mnie nie lała)
Na wizycie po tym okazało się że mam przegrode w macicy - ciąża bedzie do 17tyg zagrożona i bywaja tez problemy z donoszeniem....
Choroba mi się rozkręca jestem na 2 antybiotyku, laryngolog jak wczoraj zobaczył moje gardło to aż wrzasnął i kazał brać jeszcze mocniejszy antybiotyk - tylko ten jest w wyższej grupie ryzyka i się boje... więc narazie w porozumieniu z internistą biore ten co brałam
Od 3 nocy sypiam po 3 gogziny bo męcza mnie ataki astmy lub bóle zatok... koszmarek
Większość Świąt przeryczałam bo bałam sie o Łobuza.
Wczoraj mieliśmy przezierność karkową i u Łobuza wszystko w porządku.
Słyszeliśmy jego serduszko - cudny dzwięk.
Ta część macicy w której jest Łobuz ładnie sie rozciąga ale gin powiedział że u mnie plamienia mogą jeszcze kilka tygodni potrwać.
Więc troche nas straszyc będzie. Ale szczęśliwa jestem bardzo bardzo że u Łobuza w porządku!
mamakapselka
Witam poświątecznie!
Fiefiora trzymaj się kochana i uważaj na siebie dzidzia najważniejsza :*
U nas ok wszystko kupione nio prawie wszystko zostały grube rzeczy w stylu wózek, wanienka wybieramy sie w sobotę nie tą tylko przyszłą jak sie dokulam oczywiście. Bo jakoś przeczucie mówi mi że nasz bączek chyba nie zaczeka do końca stycznia. No w każdym razie łóżeczko stoi a torba spakowana czeka.
Dziś jesteśmy po wizycie u Pana G. Kacperek waży 2,5 kg prawie. Lekarz powiedział że idealnie. Co do dolegliwości to maluszka męczą notoryczne czkawki a mnie bezsenność. Zrobiłam badanie krwi potrzebne do znieczulenia do porodu w piątek 2.01.09r jedziemy do szpitala na konsultację z anestezjologiem on zadecyduje czy znieczulenie będzie czy nie. Zapowiadacze mam dosyć mocne i coś mi sie wydaje że będę gryzła w drodze do szpitala. Fotelik kupiony kareta czeka na podwóz księciunia ze szpitala do domu czego chcieć więcej tylko pozytywnego rozwiązania.
Jutro biała sala sylwestrowy bal będzie wymarzony.
Pozdrawiam Was kochane mamusie i życzę WSPANIAłEGO I SZCZęśLIWEGO ROKU 2009.
martulek22
tez mialam robiona przeziernosc 21.12 i tez wszystko ok:) zycze Wam wszystkiego najlepszego w nowym roku:) i dla wszystkich szczesliwych rozwiązan:) a dla tych ktore staraja sie odzidzie zeby sie udalo:)
emka31
Fiefiora ależ Ty dzielna jesteś że ho ho przytul.gif
Życzę szybkiego powrotu do zdrówka i niech ta angina idzie sobie precz!!!
A Łobuz szaleje hi hi super 02.gif dzielny jak mamusia

Dziewczyny wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2009
Sabina
Ja też Was pozdrawiam. icon_smile.gif Nowo rocznie!
Fiefiorka no na prawdę Cię podziwiam - jesteś bardzo dzielna! Trzymaj się! przytul.gif
Mamadzwoneczka ściskam przytul.gif
Fiefiora
Życzymy udanego Sylwestra!
W Nowym 2009 Roku duuuużo zdrówka dla Was dzieciaczków i Waszych bliskich!
Żeby ten nowy rok był lepszy od poprzedniego, żeby był bardziej szczęśliwy!
Spełnienia marzeń i duuuuużo miłości
MoniZ
hejka
ja skromnie oznajmiam ze dzisiaj zrobilam tescik i wyszly mi II KRESKI wedlug moich obliczen termin bym mialam na 09.09.09 icon_smile.gif
Sabina
CYTAT(moni28 @ Fri, 02 Jan 2009 - 11:46) *
hejka
ja skromnie oznajmiam ze dzisiaj zrobilam tescik i wyszly mi II KRESKI wedlug moich obliczen termin bym mialam na 09.09.09 icon_smile.gif



O! Gratulacje wielkie!!! icon_smile.gif
emka31
moni28 Gratuluję przeogromnie brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
martulek22
MONI28 razem z malenstwem GRATULUJEMY !!!!!!! =)
Fiefiora
Moni28 - Jeszcze raz GRATULUJE! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Martulek22 - na kiedy masz termin porodu?
martulek22
23 czerwiec icon_smile.gif


dziewczyny złapało mnie przeziębienie 4 dnio temu brałam na własna reke tantum verde i prenalen .... do wczoraj nie przeszło i sie wystraszylam icon_sad.gif maż mnie zarejestrowal do lakarza ...na szczescie oskrzela czyste ale ja juz nie daje rady ......narazie zapisal mi Bioparox i mam lezec .....jak kaszle to jest taki cholerny bol ze wytrzymac nie idzie!!!! jakby mi ktos gardlo chcial na sile wyrwac icon_sad.gif mam nadzieje, ze szybko przjedzie;( CZY KTORAS Z WAS BYLA TAK PRZEZIBIONA W CIAZY???? Dodam, ze pije tez herbatke z sokiem malinowo-ipowym, herbatke z cytryna i miodem, ! moze macie jakies propozycje! pozdrawiam
Fiefiora
MARTULEK - ja od ponad 2 tyg jestem chora, teraz 6 dzień biore drugi antybiotyk i czuje sie już o niebo lepiej. Miałam zapalenie tchawicy, ktore rozlazło sie na zatoki - koszmar to mało powiedziane. Leż w łożku - wstawaj tylko na siku, cherbata z cytryna i sokiem malinowym (ale tym prawdziwym) mleko z czosnkiem i miodem - to takie dobre metody domowe. Zdrówka zycze!
A dlaczego nie piszesz na wątku czerwcowym?
kasik30
MONI 28 SREDECZNE GRATULACJE!!!!!!!
WITAM Wszyskich po długiej przerwie .chciałam życzyć przede wszystkim
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DUŻO ZDRÓWKA I SPEŁNIENIA MARZEŃ...
CHOĆ WIADOMO O CZYM KAŻDA Z NAS MARZY....
Trudno było przetrwać te święta i sylwestra. Ale jakoś się udało.
My chyba zaczniemy starania w połowie stycznia . Byłam wczoraj u lekarza. Choć do końca nie był przekonany mówił,że możemy zacząć. Grubość endometrium ma 11 mm więc nieźle. Wszyscy w szpitalu mówili że starczy odczekać 3 cykle tylko on mówił ,że 5 . W końcu musi być dobrze
.Pozdrowienia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.