To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KACPEREK JEST Z NAMI!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
MoniZ
mamadzwoneczka bardzo dziekuje za pamiec przytul.gif powiem tak ze teraz szybciej doszlam do siebie niz po pierwszej stracie moze przez to ze byla wczesna moze przez to ze mam kochanego synka staram sie myslec pozytywnie i wierzyc ze nastepnym razem bedzie wszytsko wporzadku i wierze w to z calego serca albo bedzie do skutku icon_smile.gif
ty juz odliczasz to rozwiazania napewno juz bys chciala sciskac kacperka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
czekam z niecierpliwoscia na wiadomoswci icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Dirty Diana
MamoDzwoneczka? Cu u Was? A może już po wszystkim?
Fiefiora
Kaelsa - mamadzwoneczka pisała dzis na lutówkach, jeszcze nie ale pewnie lada chwila będzie tulić malucha icon_smile.gif
Fiefiora
Mamodzwoneczka - gdzie jesteś??????????
Dirty Diana
Czekam wciąż...Może to już?
Fiefiora
Tak mi się coś zdaje icon_smile.gif
mamakapselka
hej dziewczyny no jeszcze nie jak coś to z MoniZ mam kontakt tel, ona was poinformuje icon_smile.gif ja po prostu słaba taka jakaś jestem i nie mam sił siedzieć przy komputerze.
Mały się niesamowicie wierci chyba chce wyjść przez pępek.
Wkleję Wam coś ładnego od koleżanki wczoraj dostałam:




"Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU".


41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
beata_77
Mamo dzwoneczka z niecierpliwością czekamy na szczęśliwe rozwiązanie.

Ta historia krąży juz po maluchach, ale zawsze jak ją czytam to wzrusza tak samo 41.gif

A tak na marginesie, to dlaczego ten wąteczek jeszcze nie przeniesiony ???

Mocno trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&
Dirty Diana
MamoDzwoneczka, ja też jestem bardzo ciekawa, co u Ciebie. Odezwij się.
martulek22
moze juz tuli maleństwo .... albo własnie pomaga mu wyjsc na swiat icon_biggrin.gif
mamakapselka
CYTAT(Kaelsa @ Wed, 28 Jan 2009 - 22:46) *
MamoDzwoneczka, ja też jestem bardzo ciekawa, co u Ciebie. Odezwij się.



Witam kochane moje!
Dziś na wizycie byłam i ... mały waży ok 3200g czyli juz nie tyje za bardzo ale na świat mu sie nie śpieszy zero rozwarcia zero skracania sie szyjki ogólnie stoimy w miejscu jak nie urodzę do 9 lutego to mam kolejną wizytą i wtedy lekarz zdecyduje kiedy na porodówkę
Powiem szczerze że już jestem zmęczona tym wielkim brzuchem lataniem do kibelka co 5 min i wogóle a w dodatku juz myślałam że wyszłam z choroby a tu znów dziś gardło głowa i td.
No i doły jakies mnie łapią nie wiem dlaczego ale normalnie z byle głupstwa ryczę 32.gif nieznośna jestem.
Dzięki dziewczyny że o mnie pamiętacie takie wsparcie to bardzo poprawia samopoczucie. A dokładam do tego wszystkiego to że kryzys ekonomiczny na świecie dosięgnął i nas i mój M. został bez pracy wprost idealny moment na takie coś 41.gif e dobra juz wam tu nie smęcę bo bez sensu tak marudzić.
Wiele ciepłych buziaków dla Was przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
MoniZ
mamadzwoneczka 32.gif 32.gif 32.gif smutne wiesci z strata pracy mezusia 41.gif 41.gif 41.gif masz prawo sie dolowac ale mysle ze mezus bardzo obrotny i szybciutko znajdzie prace tego zycze z calego serca przytul.gif przytul.gif przytul.gif '

a ja zaczynam starania po @ czyli niedlugo i troszke sie wykuruje bo zmeczenie straszne mnie dopadlo w postaci wypryskow na ustach masakra i jeszcze zabawa w sobote mnie czeka jak ja bede wygladac 29.gif 29.gif 29.gif 08.gif 03.gif
mamakapselka
CYTAT(MoniZ @ Thu, 29 Jan 2009 - 16:03) *
mamadzwoneczka 32.gif 32.gif 32.gif smutne wiesci z strata pracy mezusia 41.gif 41.gif 41.gif masz prawo sie dolowac ale mysle ze mezus bardzo obrotny i szybciutko znajdzie prace tego zycze z calego serca przytul.gif przytul.gif przytul.gif '

a ja zaczynam starania po @ czyli niedlugo i troszke sie wykuruje bo zmeczenie straszne mnie dopadlo w postaci wypryskow na ustach masakra i jeszcze zabawa w sobote mnie czeka jak ja bede wygladac 29.gif 29.gif 29.gif 08.gif 03.gif



Moni to ja życzę udanej zabawy i pobrykaj też trochu za mnie bo ja nie pamiętam kiedy ostatnio się bawiłam. Co do starań to z całych sił trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i gorąco kibicuje no nie wspominając już o tej hm hm że sie tak wyrażę czynności z tym związanej 43.gif bo ja normalnie na głodzie jestem 04.gif
MoniZ
mamadzwoneczka 06.gif 06.gif 06.gif zobaczysz jak urodzisz to jaka bedziesz miala no wiesz chetke 06.gif 06.gif 06.gif 08.gif
i nie dziekuje zeby nie zapeszyc 48.gif 48.gif 48.gif
Fiefiora
Mamodzwoneczka - to nieciekawie z tą pracą męża. Będe trzymac kciuki żeby predko znalazł jakąś dobrą.
Jak tak cały dzień sie nie odzywałaś to myslałam że jednak ... A tu prosze Kacperek jeszcze mame postanowił pomęczyć.
przytul.gif ale juz nie długo
I tak przy okazji to ja też nie pamietam juz co to seks wiec Moni szalej 03.gif
Moni udanej zabawy!
Dirty Diana
MamoDzwoneczka,zupełnie nie rozumiem , dlaczego jesteś na głodzie. Korzystaj teraz, bo później przez dobre 6 tygodnie nie będzie można.
martulek22
maam dzoneczka jakos to bedzie....niby martwy sezon..styczen...ale mezus na pewno cos znajdzie

moni miłej imprezki
jesli chodzi o seks to ja jetsem w 20 tygodniu jak narazie to RAZ albo 2 razy ......przez te 20 tygodni...powaznie...nie mam wcale ochoty...;/
mamakapselka
CYTAT(Kaelsa @ Thu, 29 Jan 2009 - 20:55) *
MamoDzwoneczka,zupełnie nie rozumiem , dlaczego jesteś na głodzie. Korzystaj teraz, bo później przez dobre 6 tygodnie nie będzie można.



Wiesz chętnie tylko ze ja sie ledwo kulam i nie wyobrażam sobie baraszkować z moim wielkim brzuchem 37.gif przytyłam już 23kg a jestem niska i z reguły drobna więc...
pozatym ja lubie poszaleć a takie pyku pyku mnie nie kręci 02.gif 01.gif 01.gif 01.gif 02.gif 02.gif 04.gif 04.gif 04.gif 08.gif 08.gif jeszcze wytrzymam w pierwszej ciąży nie mogłam czyli od stycznia 2008 jak poroniłam i się zagoiło to trochę poszaleliśmy 08.gif a w tej ciąży na początku nie można było potem podobnie jak martulek ze dwa razy i teraz cisza także na głodzie jestem prawie roczek 29.gif
Fiefiora
Mamodzwoneczka - co tam u Was?
mamakapselka
E nadal czekamy icon_biggrin.gif nie wiem coś sie tej naszej kruszynie na świat nie śpieszy a brzuchol obolały strasznie. Skurcze mam ale takie byle jakie i byle kiedy nieregularne w każdym razie 21.gif. 9 lutego jeszcze do lekarza i wtedy zapadnie wyrok kiedy, o ile wcześniej mój maluszek nie zaplanuje startu. A i mężuś już pracuje 03.gif obrotny chłopak. 02.gif 02.gif 02.gif 02.gif
A jak tam Fiefiora u Was jak ma się malutki Łobuziak ile waży i wogóle może masz jakieś zdjęcie z usg bo chętnie bym podejrzała 06.gif

MoniZ jak po zabawie??
Fiefiora
Mamodzwoneczka - to ciesze sie bardzo że mąż ma już prace - super!
Ociąga sie Wasz synek, ale widocznie tak mu tam dobrze że wyjść nie chce icon_smile.gif
Pogłaskaj brzuszek ode mnie.

U nas wszystko w porządku wczoraj byłam na wizycie, ale tylko podsłuchiwaliśmy Łobuza.
Serduszko pięknie bije a maluch wierci sie bardzo.
Na usg jade do genomu 24 lutego - wtedy będziemy Łobuza podglądac na wszystkie strony.
Mój K ma nadzieje że pozna odpowiedz na męczące go ostatnio pytanie czy to syn czy córka będzie icon_smile.gif
Grunt żebyśmy tam usłyszeli że wszystko w porządku.

Pozdrawiam!
milutka
O kurcze mamodzwoneczka to już tuż tuz, ale ten czas leci, trzymam kciuki za łatwy poród przytul.gif
mamakapselka
CYTAT(milutka @ Tue, 03 Feb 2009 - 18:23) *
O kurcze mamodzwoneczka to już tuż tuz, ale ten czas leci, trzymam kciuki za łatwy poród przytul.gif



Dzięki kochana za pamięć przytul.gif już się doczekać nie możemy a jak tam u Ciebie? Mam nadzieję i trzymam kciuki pamiętamy o Tobie przytul.gif przytul.gif
m4rusia
mamadzwoneczka ja tak w milczeniu podglądam ten wątek i liczę że niedługo przeczytamy o szczęśliwych narodzinach. Co tam u Ciebie? Trzymam kciukasy icon_smile.gif
mamakapselka
CYTAT(M4R7U6H4% @ Thu, 05 Feb 2009 - 09:48) *
mamadzwoneczka ja tak w milczeniu podglądam ten wątek i liczę że niedługo przeczytamy o szczęśliwych narodzinach. Co tam u Ciebie? Trzymam kciukasy icon_smile.gif



Generalnie jest ok! Chociaż... zaczynam się denerwować że jakoś tak nic nie posuwa się do przodu. Ale skurcze już mam wczoraj miałam taż takie już fajne mocniejsze i regularnie co 20 min ale tylko trzy i koniec. Dziś też się zaczęło pierwszy o 14:07 teraz 14:31 mam następny ale dziś nie są tak bolesne icon_sad.gif
więc pewnie znów nic z tego.
W poniedziałek mam wizytę no i myślę że wtedy usłysze że mam tego i tego dnia zgłosić sie do szpitala i wywołanie będzie. Ale może do [poniedziałku icon_wink.gif coś sie wydarzy icon_smile.gif
pozdrawiam Cię cieplutko. Dzięki za pamięć przytul.gif
Sabina
Powodzenia i szczęścia i dużo zdrowia Mamadzwoneczka i Wszystkim dziewczynom.
Kończę pisaninę na forum. Mniejsza o większość, ale chciałam się jeszcze pożegnać. Kibicowałam Wam cały czas!
Dużo zdrówka!!!

szybkiego i lekkiego porodu przytul.gif
m4rusia
No ja cały czas trzymam kciuki icon_smile.gif &&& Z porodem to gorzej jak z mężczyzną- nie wiadomo czego i kiedy się spodziewać icon_smile.gif Życzę Ci z całego serducha szybkiego, bezproblemowego, naturalnego i bezbolesnego porodu icon_biggrin.gif
milutka
CYTAT(mamadzwoneczka @ Wed, 04 Feb 2009 - 08:51) *
Dzięki kochana za pamięć przytul.gif już się doczekać nie możemy a jak tam u Ciebie? Mam nadzieję i trzymam kciuki pamiętamy o Tobie przytul.gif przytul.gif


My cały czas badania robimy, jutro mam wizytę u gina zobaczymy co powie, wyszło mi, że mam bardzo wysokie anty-TPO, bo ponad 1000 a norma do 35 21.gif
Ale walczymy cały czas 06.gif

Myślałam, że tu już wieści o rozdwojeniu 06.gif
mamakapselka
wieści o rozdwojeniu nie ma ale myślę że tuż tuż się uda wywołać 37.gif 03.gif
milutka z całego serducha powodzenia mam nadzieję że słoneczko zaświeci i w Twoim brzuszku przytul.gif
nikol
Mamadzwoneczka życzę szybkiego i bezbolesnego porodu.Dzidziusiowi widocznie bardzo dobrze u mamusi,że się nie spieszy 03.gif .
m4rusia
No i co tam???? Przy następnym wejściu na Twój wątek chcę przeczytać, że tulisz juz w ramionach swoją kruszynkę icon_smile.gif
MoniZ
mamadzwoneczka ale ten twoj kacperek trzyma nas w napieciu 06.gif jedz juz do tego szpitala i niech wychodzi z tego brzuszka mamusi po drugiej stronie jest lepiej 03.gif
mamakapselka
No moje kochane musicie jeszcze do soboty poczekać bo wtedy mam przyjechać do szpitala na wywołanie icon_smile.gif
Już nic mu nie pomoże musi wyjść chce czy nie 03.gif Pan dr wczoraj powiedział że wody są ok i serducho też dobrze bije więc dajemy mu jeszcze tydzień, a potem szarpiemy na siłę 37.gif trzymajcie kciuki.
MoniZ smsik bedzie na pewno więc możesz ogłosić potem nowinkę że ta najbardziej niecierpliwa baba z forum w końcu urodziła 04.gif 04.gif
Fiefiora
Mamodzwoneczka - kciuki masz zapewnione!
Ja codziennie sprawdzam tu i na lutówkach czy sie odezwałaś czy może to już icon_smile.gif
Lekkiego porodu!
MoniZ
mamadzwoneczka podziwiam cie bo ja ze strachu bym nie mogla moj michu urodzil sie 2 dni przed terminem i na dodatek skurcze pierwsze przespalam pojechalam jak juz mialam co 2-3 min 37.gif oj ale sie dzialo ale szybciutko urodzilam wiec nie bylo tak zle 29.gif
i czekam czekam na tego sms przytul.gif
martulek22
mamadzowneczka TRZYMAM KCIUKI ! i tez codziennie zagladam CZY TO JUZ JUZ icon_smile.gif baz silna i dizlena icon_smile.gif pomoz mu wyjsc icon_smile.gif
semi
Mamodzwoneczka-powodzenia:)-niech będzie szybko i lekko:)
Fiefiora
Czyżby?
Moni masz dla nas wieści?
MoniZ
DZISIAJ O GODZINIE 8.50 PRZYSZEDL NA SWIAT MAŁY KACPEREK WAZYŁ 3900 I MIERZY 57CM brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif MAMADZWONECZKA TEZ NAPISALA ZE JEST BARDZO SZCZESLIWA brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

JESZCZE RAZ WIELKIE GRATULACJE MAMADZWONECZKA CZEKAMY NA ZDJECIA przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Fiefiora
Ale miałam nosa icon_smile.gif
Moni - dziekujemy za tak cudowne wiadomości przekaż Mamiedzwoneczka gratulacje i ucałowania!

MAMODZWONECZKA GRATULUJE SERDECZNIE!
KACPERKU WITAJ - ROSNIJ ZDROWO

brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
balety.gif balety.gif balety.gif balety.gif
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif
www.benia123
tak sobie po cichutku podczytuję ten temat. najczęściej tylko czytam i nic nie piszę - taki już mój urok, że odzywam się tylko wtedy kiedy naprawdę czuję, że muszę icon_smile.gif I teraz tak bardzo się ucieszyłam, że wszystko się dobrze skończyło, że Kacperek jest już tulony w ramionach mamy, że popłakałam się z radości.

MAMODZWONECZKA jeśli to przeczytasz, to przyjmij moje najserdeczniejsze gratulacje. Baaardzo się cieszę, że wszystko się ułożyło icon_smile.gif)
MoniZ
fiefiora no mialas nosa icon_biggrin.gif nie moglam wczesniej juz od rana wiedzialam i tez sie strasznie ucieszylam ale juz wiecie i tez sie z tego ciesze ze moglam przekazac taka wiadomosc wave.gif
Fiefiora
Być posłańcem takich wieści to sama przyjemność i radość.
Nie moge sie doczekać zdjecia Kacperka icon_smile.gif
MoniZ
fiefiora wiesz ze poslanca kiedys zabijano 29.gif hihihih ale to byly odlegle czasy 04.gif ja tez nie moge sie doczekac zdjec malego uparciucha icon_biggrin.gif bo wkoncu urodzil sie po terminie icon_exclaim.gif
Fiefiora
a tam po terminie... jak mu w brzuszku tak dobrze było icon_smile.gif
Najważniejsze że jest zdrowy, ale niezły klocusze z niego.
Jak bedziesz miała jakies wieści to pisz - nic sie nie bój icon_smile.gif
nikol
Wielkie gratulacje!!!Witaj Kacperku!!!
Dirty Diana
Gratuluję serdecznie 01.gif
emka31
mamadzwoneczka gratuluję ogromnie!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Kacperku witaj!!!
agata85
GRATULACJE brawo_bis.gif brawo_bis.gif
martulek22
KACPERKU WITAJ !!!!!!!!!!! duzy chłopak z ciebie!!!!!

mamadzwoneczka GRATULUJE!!!!!!!!!!!

kurcze kiedy ja bede trzymac w reku swoje malenstwo !!!!!!!! jewszce troche icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.