To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KACPEREK JEST Z NAMI!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Fiefiora
Trzymam kciuki!
semi
I ja trzymam.
milutka
mamodzwoneczka pewnie że bierz duphaston, ja tylko napisałam że podobno nie pomaga, ale przeciez to prawda że nie zaszkodzi..ja tamw niego wierzyłam, też brałam.

I tak trzymaj nie poddawaj się...w czwartek będe trzymać kciukaski icon_biggrin.gif
Sabina
Trzymam za Was kciuki icon_smile.gif musi być dobrze!
tulla
CYTAT
Dziewczyny a wiecie ż epodobno działa cuda zastrzyk kaprogest, czy lekarz Wam proponuje to? bo co duphastonu to niektórzy mówią że on nie działa:(

skąd masz takie informacje? "niektórzy", tzn kto?
CYTAT
mamodzwoneczka pewnie że bierz duphaston, ja tylko napisałam że podobno nie pomaga, ale przeciez to prawda że nie zaszkodzi..ja tamw niego wierzyłam, też brałam.

duphaston nie jest cudowną pigułką na wszystko, może akurat w Twoim przypadku przyczyną poronienia nie był winny progesteron?
mamakapselka
tullawiem zdaję sobie sprawę z tego że duphaston nie czyni cudów. Nie wiem też co było przyczyną poronienia poprzednim razem ale wole myśleć że pomaga - napewno mi pomaga psychicznie.
milutka
CYTAT(tulla @ Wed, 11 Jun 2008 - 20:37) *
skąd masz takie informacje? "niektórzy", tzn kto?

duphaston nie jest cudowną pigułką na wszystko, może akurat w Twoim przypadku przyczyną poronienia nie był winny progesteron?



Przecież ja nie napisałam że u mnie mógł być winny progesteron...przy wszystkich ciążach brałam duphaston ,a że nie pomógł to przecież jak napisałaś ...u mnie przyczyny są inne wink.gif

A ci "niektórzy" to duzo tak twierdzi osób ...znajomi mi tak mówili icon_sad.gif

mamadzwoneczka dobrze że bierzesz i że Ci to psychicznie pomaga icon_biggrin.gif


Jutro już czwartek, kciuki zaciśnięte icon_biggrin.gif
leni 1
Mamodzwoneczka trzymam kiukasy przytul.gif
mamakapselka
a wiec.....
w ciągu tygodnia mój pęcherzyk urósł całkiem całkiem no i najważniejsze pojawiła się fasolka która ma ok 6mm może nie jest jakimś olbrzymem ale jest piękny:))
trochę mnie zmartwiło bo mam brązowe upławy wiem że to praktycznie nieodłączna część ciąży ale Pani doktor też nie była zachwycona icon_sad.gif
ech teraz tylko znów oczekiwanie bo tętno nie było wyczuwalne ale Ginka stwierdziła że to jest jeszcze dopuszczalne tym bardziej że to bardo wczesna i mała ciąża na USG wyszło że 5tc, za 2 tyg 1 lipca znów kontrolka. Karta ciąży założona skierowanie na badania jest L4 też rośnij słońce rośnij
m4rusia
Śledzę ten wątek i ucieszyłam się z tej wiadomości. Trzymam kciukaski i przesyłam ogroooom fluidków żeby wszystko było dobrze. Niech fasolinka rozwija się zdrowo i rośnie.... Pozdrawiam
leni 1
Mamodzwoneczka bardzo sie ciesze z dobrych wieści 06.gif .
Trzymama kciuki
MoniZ
mamadzwoneczka no super wiadomosci ja mialam takie uplawy i bralam wlasnie duphaston i mi pomogl
zobaczysz 1lipca pojdziesz na kontrole i wszystko bedzie dobrze przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
mamakapselka
Dziewczyny nawet was nie znam ale dajecie mi tak dużo siły dziękuję Wam za to brawo_bis.gif
icon_wink.gif
Fiefiora
Bardzo się ciesze z dobrych wieści! Ponawiam zaproszenie na lutówki! I nadal mocno trzymam kciuki!
milutka
mamadzwoneczka super że wszystko oki, teraz maluszek bedzie ślicznie rósł u ciebie w brzuszku, a Ty duzo odpoczywaj, nie przemęczaj się wink.gif
To teraz odliczamy czas do 1 lipca icon_biggrin.gif
Agnieszka Kamila
mamodzwoneczka baaaardzo siÄ™ cieszÄ™ i gratulujÄ™,

ja tez na początku miałam podobne przeboje do twoich i upławy takie nawet przez to w szpitalu wylądowałam, ale mój lekarz mi powiedział że to dlatego że go akurat nie było w mieście. bo jak je zauważyłam to nie mogłam do niego przyjśc od razu i powiedział zebym się w szpitalu pokazała, no a jak się pokazałam to mnie juz zostawili na trochę.

Nic się nie martw, co prawda od początku ciąży faszeruję się duphastonem ale za to mam już mniej niż 100 do porodu i Tobie też tego życzę.
semi
wspaniała wiadomość! Gratuluję i trzymam kciuki, żeby dalej było już tylko dobrze!
Sabina
Cieszę się kochana, że wszystko ok. Będzie dobrze mówię Ci - musi być. icon_smile.gif
Dużo sił Ci życzę i zdrówka!

Pisz po kolejnej wizycie jak tam. Będę czekała. Trzymam kciuki.
Duphaston słyszałam i czytałam, że dobry, ale zależy kto z czym ma problem.
mamakapselka
nie wiem dlaczego i od czego ale wczoraj miałam stan podgorączkowy temp.37
czy to coś niebezpiecznego?bardzo się tym zestresowałam 32.gif
Dirty Diana
37 st. to nie jest stan podgorączkowy, w ciąży to normalna temperatura:)
Gosia z edziecka
Temp. jest 37 żeby ciąża mogła się rozwijać lepiej.
mamakapselka
Dzięki za tę wiadomość Gośka z edziecka i Kaelsa .
ale jest lipa z badaniami muszę robić wszystko prywatnie icon_sad.gif a już po wykupieniu lekarstw i cotygodniowych wizytach u ginki jestem spłukana. Ech ta nasza służba zdrowia nie dość że człowiek te składki odprowadza już tyle lat to teraz do lekarza państwowo nie pójdziesz bo ci nawet przez 3 miesiące ciąży USG nie( zrobi (tak było ze mną przy pierwszej ciąży-będąc w 3 miesięcznej ciąży nie miałam nawet karty ciążowej)
kasa kasa kasa wszystko się kręci wokół tej za.....nej kasy 21.gif
leni 1
Mamodzwoneczka z naszą służbą zdrowia już tak jest niestety. Podczas ciązy i po zawsze robiłam badania prywatnie. Państwowo byłam raz i podziekowałam. Wiecej nie pójdę. Nie chce ryzykować swoim zdrowiem. Tak nie powinno być ze lekarz zajmie sie toba dopiero jak jesteś na prywatnej wizycie i słono za nia płacisz. Bedac w ciazy zdecydowałam sie chodzić do lekarza prywatnie, który dodatkowo pracuje w szpitalu. Zycie pokazało ze była to bardzo dobra decyzja, bo moja gin bardzo dobrze sie mną zajeła, skierowała mnie do szpitala w dzień kiedy miała dyżur, ona przeprowadziła zabieg i jeszcze tego samego dnia wypuściła mnie do domu i wiem ze zostałam tak dobrze potraktowana bo byłam jej pacjentką. Każdy lekarz interesował sie swoimi pacjentkami, reszta była niewidzialna. Taka jest rzeczywistosć niestety.

Mocno trzymam za Was kciuki przytul.gif i czekam na kolejne dobre wieści.
MoniZ
ja sie zgadzam ze nasza sluzba zdrowia do bani ja tez cala ciaze chodzilam do prywatnego gina i wszystko prywatnie nawet nie chce myslec ile to wszystko kosztowalo 37.gif ale najwazniejsze ze robilam to wszystko dla dziecka i kazdy grosz bym wydala dla niego
Agulka 333
mamodzwoneczka serdecznie Ci gratuluję i życzę spokojnej ciąży icon_smile.gif

Trzymam kciuki icon_smile.gif
Agnieszka Kamila
mamodzwoneczak nie przejmuj się temperaturką, też miałam na początku, ale oczywiście dla spokojności możesz zapytać swojego lekarza, stresik jest gorszy niż 37 na termometrze, uśmiech na twarz i do przodu.
A służba zdrowia jest jaka jest ja tez chodzę prywatnie, wszystko skrzętnie notuję i po porodzie się dowiem ile konktretnie kosztuje kobietę ciąża
milutka
mamadzwoneczka z tego co wiem i co piszą dziewczyny że normalne mieć tempkę w ciąży wink.gif

Acha i chciałam napisać , że masz śliczny suwaczek ciążowy icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
beata_77
Mamo dzwoneczka niesamowita Twoja historia, płakałam dwa razy jak czytałam Twoje posty o i znów... 41.gif.

Mocno trzymam kcuki za Ciebie. Ale tak, że aż boli ...
Dwa dni temu sama się przekonałam co znaczy stracić ciążę. Narazie nie myślę o kolejnej. Skupiłam się Na moim Słoneczku.

Jeżeli chodzi o jakiekolwiek bóle to lepiej nic nie bierz. Jest taka maść "światynia niebios", w takiej malutkiej czerwonej puszeczce do kupienia w aptece: https://www.aptekacalcium.pl/index.php?a=prod&pid=5292
Jest rewelacyjna, mi nawet pomagała na grypę jak miałam w ciąży z Natusią. Polecam.
milutka
Ciekawe co słychać u mamydzwoneczka bo ostatni raz na forum była 20 czerwca.
mamakapselka
hej milutka
u mnie wszystko ok icon_smile.gif przynajmniej tak myślę. na forum bywam teraz dosłownie na parę minut bo mam remoncik mały w domku, nie bardzo jest czas .
generalnie najgorzej czuję się wieczorami boli brzuch i wogóle w nocy nie mogę spać. czego przykładem jest to że piszę o 6 rano icon_smile.gif
z niecierpliwością czekam na wizytę. jeszcze 6 dni.
a no i zrobiłam badania nie znam się na tym kompletnie wiem tylko że hemoglobinę mam 12,9 nie mam chorób wenerycznych 06.gif .
beanata naprawdę bardzo mi przykro i wiem co czujesz. Dobrze że masz jeszcze jakiegoś maluszka jest kogo przytulić i na kogo przelać miłość .

Kochane wczoraj po raz pierwszy mój mąż powiedział "...kocham WAS..." nawet nie wiecie jak się wzruszyłam nigdy wcześniej tego Tak w TAKI sposób nie powiedział 41.gif ech to było...
pozdrawiam Was kochane
Fiefiora
Mamodzwoneczka - ciesze się że u Ciebie wszystko w porządku i trzymam kciuki, żeby nadal było tylko dobrze!!!
milutka
CYTAT(mamadzwoneczka @ Wed, 25 Jun 2008 - 08:24) *
Kochane wczoraj po raz pierwszy mój mąż powiedział "...kocham WAS..." nawet nie wiecie jak się wzruszyłam


ależ to piękne wyznanie, aż mnie łezka zakręciła się w oku icon_biggrin.gif

I cieszę się, że u ciebie, tzn u Was wszystko dobrze icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Katka82
mamodzwoneczka kibicuje Wam dzielnie 03.gif
m4rusia
Ja również śledzę wątek po cichutku i z całych sił trzymam kciuki przytul.gif
mamakapselka
Małe serduszko mocno bije 06.gif moje słonko urosło o 12mm w ciągu 2 tyg. USG wyszło bardzo dobrze. No a wogóle to może być dwójeczka bo tak się Pani doktor zdawało i powiedziała że może na następnym USG będzie widoczne na 100%.
Także jeszcze może być duecik icon_smile.gif
Jestem przeszczęśliwa, wczoraj już spać nie mogłam z nerwów.
A dziś ..." kocham cię życie" icon_smile.gif rodzinka też szczęśliwa. Mąż też. Ja chyba najbardziej icon_smile.gif.
Kamień z serca mi spadł.
Mój kochany maluszek widziałam jego rączki i nóżki i zaczątki pępowinki bo narazie pokarm pobiera z ciałka żółtego.
Dziękuję za trzymane kciuki pamięć w modlitwie i każde dobre słowo. W imieniu swoim i maluszka oczywiście.
A poza moim euforycznym bełkotem to mam pytanie czy można nospę brać w ciąży jak coś zaboli??
Zapomniałam zapytać lekarki.
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
krysia1981
mamadzwoneczka to naprawde cudowne wiesci.Ciesze sie razem z toba,oby tak dalej przytul.gif Pozdrawiam serdecznie i ciagle trzymam za was kciuki kochana
Fiefiora
Mamodzwoneczka - ale siÄ™ ciesze!!!!!!!!!!!
Nadal trzymam kciuki! I myśle o Was cieplutko!
Pogłaska brzuszek ode mnie!

A kiedy następne USG?
MoniZ
mamadzwoneczka jupiiii az mi sie lezka zakrecila w oku wielgachne wiadomosci brawo_bis.gif ja bralam nospe ale ta zwykla nic wiecej i chyba z dwa razy apap ale najlepiej sie spytac lekarza &&&&&&
no i zawitaj na watki "ciaza" napewno dziewczyny cie cieplo i milo przywitaja
Sabina
CYTAT(mamadzwoneczka @ Wed, 02 Jul 2008 - 11:47) *
Małe serduszko mocno bije 06.gif moje słonko urosło o 12mm w ciągu 2 tyg. USG wyszło bardzo dobrze. No a wogóle to może być dwójeczka bo tak się Pani doktor zdawało i powiedziała że może na następnym USG będzie widoczne na 100%.
Także jeszcze może być duecik icon_smile.gif
Jestem przeszczęśliwa, wczoraj już spać nie mogłam z nerwów.
A dziś ..." kocham cię życie" icon_smile.gif rodzinka też szczęśliwa. Mąż też. Ja chyba najbardziej icon_smile.gif.
Kamień z serca mi spadł.
Mój kochany maluszek widziałam jego rączki i nóżki i zaczątki pępowinki bo narazie pokarm pobiera z ciałka żółtego.
Dziękuję za trzymane kciuki pamięć w modlitwie i każde dobre słowo. W imieniu swoim i maluszka oczywiście.
A poza moim euforycznym bełkotem to mam pytanie czy można nospę brać w ciąży jak coś zaboli??
Zapomniałam zapytać lekarki.
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif



Można brać.

Super wiadomości, bardzo się cieszę. Gratulacje!!! Wielkie.
ZazdroszczÄ™ po cichutku...ciii....

Pisz dalej jak się czujesz, jak następne usg. No i zgubiłam się, który to już tydz.?

Buziaki brawo_bis.gif

ed. paska nie zauważyłam *****oła 10 tydzień tak? icon_smile.gif
maminka43
Mamo dzwoneczka-bardzo sie cieszÄ™,ze dobrze u Was!
jeszcze raz gratulujÄ™ i wskakuj na wÄ…tek ciazowy!!!!!
i zmień tytuł,bo dziecko juz jest icon_biggrin.gif
semi
Wspaniała wiadomość! icon_smile.gif)
Agnieszka Kamila
gratulacje
leni 1
Mamodzwoneczka baaardzooo, baardzoo sie ciesze brawo_bis.gif przytul.gif brawo_bis.gif . Trzymaj sie cieplutko
Sabina
mamadzwoneczka proszę zmień jakoś tytuł wątku, jak widzę to: "klamka zapadła, dziecka nie będzie" to mam za każdym razem stan przedzawałowy 29.gif
Katka82
mamodzwoneczka przynosisz nam cudowne wiesci przytul.gif przytul.gif przytul.gif
milutka
mamodzwoneczka super wieści, gratuluję i sie bardzo cieszę icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
mamakapselka
Dzięki za te miłe słowa... 06.gif
Sabinko jak się zmienia tytuł wątku bo już kombinowałam na różne sposoby i nie potrafie 02.gif niestety.A i chciałam powiedzieć że fotka w twoim profilu jest rewelacyjna taka duża fajna rodzinka icon_smile.gif
Ech uspokoiłam się po tej wizycie u lekarza. No i wczoraj było pierwsze 450[1].gif było fuuuujjjjjjjjjj!!!!!!!

Firefiola następne USG w sierpniu 5. Mam nadzieję że na następnym USG już napewno się dowiem czy to jedno czy dwójeczka . 08.gif
No bo powiem szczerze że gdzie tylko czytam to wszędzie piszą że z początkiem 3-go miesiąca nic nie widać a ja mam brzuchol jak balonik. I to nie od jedzenia icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Fiefiora
ach! To już nie moge się doczekać 5 sierpnia!
I Kolejnych dobrych wieści!
A możesz pochwalić sie nam fotką z USG?
Myśle o Was cieplutko!
beata_77
Mamodzwoneczka przeogromne gratulacje !!!
Oszczędzaj sie kochana, dużo odpoczywaj, najważniejsze pierwsze trzy miesiące, później jest już tylko lepiej icon_smile.gif
Tytuł wątku zmienisz edytując pierwszy swój post w tym temacie, na samej górze.

Mocno trzymam kciuki
Jeszcze raz wszystkiego dobrego
Sabina
Fajny tytuł, aż się ciepło na sercu robi. icon_smile.gif Też czekam na usg Wasze. Pisz koniecznie. Czytam wszytko uważnie.
ZazdroszczÄ™ icon_sad.gif ech...

Zdjęcie tylko 3/5 naszej dzieciarni icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.