To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KACPEREK JEST Z NAMI!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Fiefiora
Teraz już jestem mama dwoch Aniołow 41.gif
Ale nie poddam się bede walczyć dalej o ziemskie dzieciatko!
agata85
Fiefiora- przytul.gif ...
krysia1981
Fiefiora..... przytul.gif Badz silna,wiem ,ze trudno,ale wierze,ze jestesmy wstanie przetrwac wszystko przytul.gif Bardzo mi przykro Kochana,myslami jestem z toba przytul.gif
mamakapselka
Kochana Fiefiora przytul.gif przytul.gif tak mi przykro nie wiem co powiedzieć trzymaj się dzielnie. 41.gif
martulek22
to jest straszne!! ale masz racje - nie poddawaj sie !!! walcz !!!!!jeszce dwa dni temu cieszylas sie z beta rosnie .... ; a tu nagle anołek ;(
Fiefiora
Przyszłam znow prosić o ciepłe myśli!

Ide juro do szpitala potwierdzić diagnoze, może czeka mnie zabieg.......
Nie chce sie tam rozkleić.... 41.gif
niunia23
Fiefiora będę z Tobą myślami jutro przytul.gif
MoniZ
fiefiorka mozesz zawsze liczyc na nas 41.gif 41.gif 41.gif przesylam cieple mysli przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif jestes dzielna i bardzo silna przytul.gif
moko.
Fiefiorko myślę o Was !
Sabina
Kochana, tak mi przykro przytul.gif
mamakapselka
Fiefiorka moc dobrych i ciepłych myśli dla Ciebie kochana przytul.gif przytul.gif 3mam kciuki za Ciebie i czekam na wiadomość co tam w szpitalu.
Dziś odebrałam wyniki badań na awidność toxo igG wynik : 88,4% czyli dobry tzn przetrwałe zakażenie(stare)-bardzo możliwe że Dzwoneczek stał się ofiarą tej choroby.
Ech zmęczona już jestem tym wszystkim badaniami lekarzami jeszcze to serduszko 41.gif ale taką cichą nadzieję mam że będzie wszystko ok.
Ale nie może być za dobrze bo jak Cie nie kijem to pałą. Dziś do szpitala trafiła siostra męża ona ma czerniaka którego wykryto u niej w styczniu br.strasznie bolała ją nerka nie mogła wstać rano z łóżka lekarze na szczęście powiedzieli że to złogi na nerkach nie żaden przerzut "na szczęście "bo mogło być gorzej.
dziś wieczorem wyjeżdżamy z mężem na weekend do znajomych żeby nie siedzieć i nie myśleć o tym wszystkim. Jeszcze Fiefiorka- 41.gif ech

pozdrawiam Was mamusie do wirtualnego zobaczenia w poniedziałek.
Fiefiora
Oszaleje!

Byłam w szpitalu. Zrobili mi usg. Nic nie widać tylko jakiś cień.
Kazali mi zrobić bete i usg na lepszym sprzecie.
Właśnie odebralam bete 10950.
Czyli przyrasta idealnie...
ale to może być ciąża pozamaciczna........
Rozdygotało mnie
Nie wiem co myśleć...
Nie wiem,nie wiem...
Może to jakas jedna wielka pomyłka
A może najwiekszy koszmar przede mną
O 18 kolejne usg i wszystko sie wyjasni... oby, oby
oszaleje!!!!
emka31
Fiefiora nie myśl o najgorszym nie będzie ciąży pozamacicznej przytul.gif
Wiem że to co teraz przechodzisz jest straszne , ta niepewność jest okropna !!!
Zobaczysz będzie dobrze i poradzisz sobie z tym lękiem bo jesteś bardzo silną kobietą!
Ja wiem że czasami już człowiek nie ma siły że przychodzą chwile słabości, zwątpienia i ma wszystkiego dosyć.
Trzymaj się dzielnie przytul.gif przytul.gif

krysia1981
Fiefiora przytul.gif trzymaj sie,jestesmy z Toba &&&&&&&
martulek22
3mam kciuki !!!! bądz silna !!!!! uwierz !!!!! musi byc dobrze!!!!!
Fiefiora
Dziekuje za kciuki pomogły ale sa nadal porzebne!

Wyluczyli mi dzis ciążę pozamaciczna - mało na zawał nie padłam.
Pęcherzyk się odnalazł w macicy (mimo że 2 usg mowiły że nic juz nie ma)
Pecherzyk dość mały, wiec rokowań super nie ma, ale nadzieja znow jest.
1 grudnia wszystko sie już wyjaśni - wiec bardzo prosze o moc kciukow
Mam nadzieje, że stanie sie cud i w 7 rocznice (bycia razem) bedziemy mogli podziwiać naszego maluszka z bijącym serduszkiem
agata85
Fiefiora- ja od dawna Wam kibicuje i czesto zagladam na ten watek.
Trzymam kciuki &&&& Wszystko bedzie dobrze przytul.gif
krysia1981
Fiefiora ja wierze w cuda przytul.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
MoniZ
FIEFIORKA &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
beata1104
Fiefiora- ogromne kciuki za Was trzymam, rosnijcie zdrowo&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
martulek22
Fiefiora SUPER!!!!! wierze w WAS!!!!!!! melanstwo urosnie !!!!!!! 3 mam kciukasy cały czas!!!! :*
krysia1981
Fiefiora jak sie czujesz?
Sabina
Ja też trzymam przytul.gif
Fiefiora
U nas kiepsko. Beta już nie przyrasta prawidłowo. Tak samo było poprzednim razem, wiec pewnie to kwestia kilku dni jak maluch odejdzie.
W dodatku plamie coraz bardziej.

Mam nadzieje, że znajde w sobie siłe by przetrwać to jeszcze raz, i by za jakis czas znow zawalczyc o mały wielki cud.

Mamodzwoneczka - co tam u Was?
mamakapselka
hej Fiefiorko!
nadrabiając zaległości po wyjeździe już się cieszyłam czytając wątek że jednak sie udało a tu znów widzę złe wieści.
Trzymaj się moja droga mam nadzieję że maluszek to też przetrwa. Wiesz i tak podziwiam Cię za siłe ja to normalnie rycze na samą myśl o tym co u Ciebie.
A na marginesie to już ostatni mój wypad przed porodem bo droga powrotna to był koszmar. Wracaliśmy w niedzielę wieczorem 300km w 4,5 godz.bo A4 była cała oblodzona normalnie tańczyliśmy na ulicy a obok nas inne auta i wtedy pomyślałam sobie że głupia jestem że tak narażam naszego maluszka więc koniec z dalekimi wyjazdami.
Malutki ma się chyba dobrze we czwartek wizyta u naszego Gina zobaczymy co tym razem powie.
No i już mnie w dołku ściska bo odliczam dni do wizyty u Dr. Włoch.
Powoli też zaczynam szykować torbę do szpitala tzn jej zawartość.
przytul.gif Pozdrawiam serdecznie Ciebie Fiefiora szczególnie i trzymam kciuki i pamiętam o Tobie i Twoim maluszku każdego dnia.
Sabina
CYTAT(Fiefiora @ Tue, 25 Nov 2008 - 12:49) *
U nas kiepsko. Beta już nie przyrasta prawidłowo. Tak samo było poprzednim razem, wiec pewnie to kwestia kilku dni jak maluch odejdzie.
W dodatku plamie coraz bardziej.

Mam nadzieje, że znajde w sobie siłe by przetrwać to jeszcze raz, i by za jakis czas znow zawalczyc o mały wielki cud.

Mamodzwoneczka - co tam u Was?


Fiefiora
Strasznie mi przykro. Mam nadzieję, że... cuda się zdarzają... trzeba o nie prosić. przytul.gif
Oby było dobrze &&&&

Trzymaj się w tym trudnym czasie.

Mamadzwoneczka za Ciebie też bezustannie &&&

Pozdrawiam przytul.gif
niunia23
[b]Fiefiora [/b]Tobie już odpisałam na innym wątku - trzymaj się .

Mamadzwoneczka ciesze się ze u Ciebie wszystko ok , podczytuję cały czas icon_smile.gif , ja już torbę spakowałam po 24 tygodniu , no i tak stoi i czeka mam nadzieje ze jeszcze sporo postoi nie potrzebna ....
semi
Fiefiora, trzymaj się przytul.gif . i - myślę jak Sabina-cuda się zdarzają. Mojej Tośki tez miało nie być.
MoniZ
fiefiorka 41.gif 41.gif 41.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
mamakapselka
Fiefiora co u Ciebie kochana? Daj znać !
Fiefiora
dziękuje!
Trzymam się. W środe ide na usg.

A co tam u Was Mamodzwoneczka?
Pogłaskaj brzuszek ode mnie.
milutka
mamodzwoneczka przyszłam się przywotać i zajrzeć co tam u Was, super że wszystko dobrze icon_smile.gif


Fiefiora przykro mi icon_sad.gif
mamakapselka
Fiefiora w takim razie trzymamy kciuki za środę. przytul.gif
milutka miło że zajrzałaś jak Ty się miewasz?
Ja wczoraj miałam wizytę niestety muszę brać do końca rovamycine na tą okropną toxoplasmoze.
No i to serduszko oglądał jeszcze raz i wątpliwości są nadal więc wizyta nieodwołalna.Mam nadzieję i wciąż się modlę aby wszystko się to nam poukładało.
Miłego dnia dziewczyny
milutka
mamodzwoneczka trzymam kciuki za Wasze zdrówko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A u mnie, czekają w Poznaniu wyniki do odebrania i zrobienie jeszcze jednego badania a nie ma kiedy pojechać, bo mąz pracuje od świtu do nocy, niestety nie może zostawić samych pracowników, tak to bywa w budowlance...
beata1104
Fiefiora- trzymamy &&&&&&&&&&& za środe
Fiefiora
Nie dotrwaliśmy do środy... mam krwotok...
wiedziałam że tak będzie ale nie sądziłam że dziś...
tulla
Fiefiora - bardzo mi przykro, trzymałam za Ciebie kciuki przytul.gif
martulek22
icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif TRZYMAJ SIĘ !!!!
Katka82
Fiefiorko bardzo mi przykro ... przytul.gif przytul.gif przytul.gif
MoniZ
fiefiorka 41.gif 41.gif tak mi przykro a wierzylam ze sie uda przytul.gif przytul.gif przytul.gif
mamakapselka
Fiefiorka przytul.gif bardzo mocno. Tak bardzo mi przykro 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif .
Myślę o Tobie. Pozdrawiam.
emka31
Fiefiora przykro mi bardzo i ogromnie współczuję przytul.gif
Sabina
Fiefiorka przykro mi ogromnie 41.gif przytul.gif ja też miałam nadzieję, ale trzymasz się dzielnie. Uda się następnym razem, musi przytul.gif
Słowa nie pocieszą... ja wiem, ściskam Cię mocno przytul.gif przytul.gif
beata1104
Fiefiorka- przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
myszqax
41.gifFiefiorka tak bardzo mi przykro 41.gif
ściskam Cię mocno przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
myśle o Tobie, Pozdrawiam
Fiefiora
DOSTALIŚMY DZIŚ NAJCUDOWNIEJSZY PREZENT NA 7 ROCZNICE!
MA 12 MM I SERDUCHO PIEKNIE BIJE


Jesteśmy najszczęśliwszymi ludzmi na świecie!

Dziekuje Wam za kciuki ciepłe mysli i wiare , ktorej nam zabrakło.
Cuda jednak sie zdarzają!

Gosiaczek.K
Fiefiorko, wspaniała wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!
mamakapselka
Fiefiorka już pisałam w innym wątku GRATULUJEMY ale jeszcze o najważniejszym zapomniałam jak tylko będziesz miała jakieś zdjęcie fasolki to bardzo proszę się tu przed ciociami pochwalić 06.gif
Fiefiora
Mam fotke ale dużo nie widać bo strasznie mi się łapy trzęsły wczoraj icon_smile.gif
15.12 znow mam widzenie z naszym kochanym Łuzem

Mamodzwoneczka - trzymam cały czas kciuki za zdrowe serduszko Kacperka

Dziekuje Wam serdecznie!

Miłego dnia!
tulla
Fiefiorka - miałam takie dziwne przeczucie, że wszystko będzie ok icon_smile.gif Ale bałam się pisać, żeby nie robić Tobie nadziei. Bardzo się cieszę
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.