To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co warto kupić w Biedronce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
pati.n
CYTAT(Ryjek @ Wed, 08 Jan 2014 - 10:45) *
Na poczatek polecam ten chleb https://www.cincin.cc/index.php?showtopic=23609Prosty jak cep. Wystarczy pomerdac lyzka i odstawic. Pozniej przelozyc do formy, odstawic i upiec icon_smile.gif Naprawde pyszny chleb. Tylko dajcie mniej cukru niz w przepisie, jesli lubicie slonawe chleby. Ja pieke w silikonowych keksowkach. Czasem sie rozjada na boki, ale ostatnio dorwalam patetnt z aluminiowa formowa. Wstawiam w nia silikonowa i chleb ma odpowiedni kształ. Wystarczy tylko obrocic i chleb sam wyskakuje icon_smile.gif Ja pieke w termoobiegu jakies 40-45 min w temp. 175 st.


ja robiłam wczoraj, jeden z gotowej mieszanki, jeden z własnuch składników. Ten drugi mało mi wyrósł icon_sad.gif ale to pierwsza próba była, tylko nie wiem czemu.
Ryjek
Ja swojego czasu robilam czesto chleby, a ten co drugi dzien. Ale pozniej dieta itp. wiec pieczywo eszlo na dalszy plan icon_smile.gif Choc jak mam gosci to funduje im chlebek do % wlasnej roboty icon_smile.gif
pati.n
U nas w biedronce zimowe wyprzedaże np. formy silokonowe do pieczenia po 3 zł, deski takie z giętniego trochę plastiku (silikon?) 2 szt po 3 zł, mata do suszenia naczyń po 5 zł, szklany talerz do przekąsek po 3 zł , reszty nie pamietam. a latarka ledowa po 15 zł
Joanna 81
Czy któraś z Was kupowała już ten ser pakowany w plastrach, który jest od dziś w promocji (był już kiedyś dostępny) - paczka 1 kg, ser z dodatkami (bazylia i coś tam jeszcze)? Warto? Jest podejrzanie tani 43.gif
annad
Czy któraś miała proszek Cruzeiro? Mąż mnie go dzisiaj kupił a nigdy go nie miałam. Czy zauważyliście u siebi czy u dzieci podrażnienia?
ewela
Joanna81- masz na myśli ser Delicate (czy jakoś tak to się nazywa), w plastrach. Są z ziołami, z pomidorami itp. To taki biały ser, pokrojony w plastry????
Cos takiego wlasnie kupiłam 2x. Jeden zakup udany- bo ser smaczny(no moze szału nie było...) a za drugim razem kupiłam 3opakowanie sera z :wazną datą terminu przydatności....szczelnie zamknięty itp- był SPLEŚNIAŁY. W zyciu go nie kupię- juz na sam widok mi słabo....
justine1980
Joanna 81 ja daaawno temu kupiłam ser kilogramowy w Biedronce,nie pamiętam czy to był ten sam. Jeśli chodzi o smak to przypominał bardziej wyrób seropodobny i nie roztopił się gdy robiłam z nim zapiekanki.

Edit.literówka
Tuni
CYTAT(ewela @ Fri, 10 Jan 2014 - 16:26) *
Cos takiego wlasnie kupiłam 2x. Jeden zakup udany- bo ser smaczny(no moze szału nie było...) a za drugim razem kupiłam 3opakowanie sera z :wazną datą terminu przydatności....szczelnie zamknięty itp- był SPLEŚNIAŁY. W zyciu go nie kupię- juz na sam widok mi słabo....

Pewnie to był serek pleśniowy 29.gif
Joanna 81
ewela ten Delikate raz kupiłam i był smaczny, w plastrach właśnie. Miałam na myśli ten z gazetki, który kosztuje 11,99/kg.
Joanna 81
ewela ten Delikate raz kupiłam i był smaczny, w plastrach właśnie. Miałam na myśli ten z gazetki, który kosztuje 11,99/kg.

annad proszku nie miałam.
Ryjek
Joannie chodzi chyba o ten drugi od gory po lewej https://cenydowziecia.biedronka.pl/?__utma=..._utmk=117665737
ewela
oo wlasnie odnazałam serek, o którym piszesz.
Nie wiem, nie jadłam.
Chociaz ostatnio wogóle nie mogę znaleźć sera zółtego, ktory by smakował jak ser żółty...wszsytko to jakies sery seropodobne, chociaz napisane,ze to ser....ehhhhh

na starosc chce mi się smaków mlodosci hihihihiih

Proszków do prania nie znam, nie uzywam z Biedronki....mam jeszcze zapasy z Niermiec:-)
annad
To będą testerką tego proszku icon_smile.gif Zdam relację po pierwsxym praniu icon_smile.gif
ana84
Dzisiaj widziałam kurteczki wiosenne po 30 zł. Są do rozmiaru 122/128, bardzo żałuję bo kupiłabym mojej Pauli.
pati.n
Jakby ktoś widział te okrągłe podstawki w biedronce po 3 czy 5 zł, to proszę kupcie mi oodam za przesyłke oczywiście.

Takie to były
Joanna 81
Ser, o który pytałam zupełnie bez smaku. Nie polecam. Nie powinien nazywać się serem. Jaka cena, taka jakość ...

Jutro lecę kupić Persil, od dziś 20% taniej wszystkie proszki icon_smile.gif
Orinoko
CYTAT(pati.n @ Sat, 11 Jan 2014 - 20:50) *
Jakby ktoś widział te okrągłe podstawki w biedronce po 3 czy 5 zł, to proszę kupcie mi oodam za przesyłke oczywiście.

Takie to były


Pati, takie podkładki mają też w Pepco.
pati.n
W biedronce będa fajne *****ółki kuchenne, co prawda w podobnych cenach co np na all, ale dostepne od ręki icon_smile.gif
annad
Jutro wybieram sie po ten żółty rondelek https://gazetki.biedronka.pl/g246,kolorowa_....html#/Kolorowa kuchnia/6 . Nigdy jeszcze nie miałam garnków z Biedronki ale nie jest drogi wieć jakby sie za szybko zużył to nie będę płakać.
gosiagosia
pati, widzialam dzis takie podkladki w chinczyku po 5zl
Ryjek
Ostatnio wykopalam w zamrazarkach morszczuka mrozonego w dzwonkach. Polecam. Bardzo dobry i nie ma osci prawie. Cena 5,99zł za 400g, a teraz chyba nawet 4.99zł.
magdylena
Fajne są podpaski Femina Fresh, pachnące, chłonne, cienkie i miłe dla ciała, a cena bardzo przystępna icon_smile.gif
annad
Podasek nie używam chyba, że teraz po cc icon_smile.gif ale ogólnie zawsze kupuję w Biedronce tampony Femina. Bardzo dobre jakościowo i o wiele tańsze niz OB.
agrafkaa
A mi tampony biedronkowe nie odpowiadają wolę ob. Za to podpaski kupuję i jestem zadowolona.
anax
CYTAT(magdylena @ Thu, 23 Jan 2014 - 17:45) *
Fajne są podpaski Femina Fresh, pachnące, chłonne, cienkie i miłe dla ciała, a cena bardzo przystępna icon_smile.gif

lubię kupuje
Agula9
A ja mam pytanie jutro ma być gofrownica chyba za 49,99 zł, posiada ktoś, warto kupić??
rtonka
CYTAT(Agula9 @ Sun, 26 Jan 2014 - 20:17) *
A ja mam pytanie jutro ma być gofrownica chyba za 49,99 zł, posiada ktoś, warto kupić??


Agula w watku ponizej dziewczyny polecaly:
https://www.maluchy.pl/forum/Szatkownico-ta...ica-t96400.html
joa133
CYTAT(Agula9 @ Sun, 26 Jan 2014 - 20:17) *
A ja mam pytanie jutro ma być gofrownica chyba za 49,99 zł, posiada ktoś, warto kupić??



moja mama kupiła gofrownicę i oddała, gofrownica miała mała moc i była do niczego... trzeba sprawdzić...
magdylena
Jak dopiero co kupiłam patelnię, miała być na kuchnię indukcyjną, nie wyczulam podstępu i paragon poszedł do zsypu... A patelnia oczywiście nie chce działać na indukcji 21.gif
annad
U mnie jest wyrzedaz ciuszków dla dzieci. Mąż wczoraj kupił super ocieplana bluzę dla córki za 10 zł.
Agnieszka_82
Dziewczyny kupiłyście może ten nawilżacz z Biedronki ?


U nas jest obniżka ceny - kosztuje teraz 70 czy 75 zł i zastanawiam się czy warto kupić.
Wcześniej mieliśmy taki za ponad 200 zł ale zepsuł się a oczywiście paragon gdzieś przepadł icon_confused.gif
Nitro
Płyn do prania woolite dziś kupiłam. 3l (ok 50 prań) za 15pln. Niewiem czy warto (do tej pory kupowałam płyny z chemii niemieckiej) ale akurat nie miałam a cena kusiła icon_wink.gif
Pilawianka
Jakiś czas temu kupiłam podkład matujący Lady code DD.
Jestem nim zachwycona. Ładnie kryje dając naturalny efekt a nie maskę. Ma dobry skład, filtr UV i kosztuje śmieszne pieniądze 12,99.
Polecam.
pati.n
Czy w biedronce były syrenki epee w muszelce co się rozpuszcz w wodzie? jeśli tak, to w jakiej cenie?
ajlonka
CYTAT(pati.n @ Tue, 20 May 2014 - 21:52) *
Czy w biedronce były syrenki epee w muszelce co się rozpuszcz w wodzie? jeśli tak, to w jakiej cenie?


były na pewno, ale na cenę nie patrzyłam
pati.n
A jest szansa jeszcze na nie trafić?
Ryjek
pati ja niewiem czy u siebie ich niewidzialam. Kupic Ci jak beda?
pati.n
edit: znalazłam z wysyłką taniej, więc wyjdzie w podobnej cenie. Nie będę Cię fatygować. Dziękuję.
agarad
CYTAT(pati.n @ Tue, 20 May 2014 - 20:52) *
Czy w biedronce były syrenki epee w muszelce co się rozpuszcz w wodzie? jeśli tak, to w jakiej cenie?

ok. 17-18 zł z tego co pamiętam - u nas leżało tego mnóstwo kilka dni temu.
annad
Dziewczyny w minionym tygodniu były takie maskotki w Biedronce z takimi długimi włosami...jak te zwierzaki się nazywają?
jaAga*
U nas jest wielka wyprzedaż biedronkowa (ma trwać 2 tygodnie). Kupilam np. te fajne ręczniki z mikrofibry (2 szt) za 10 zł (najpierw były po 29,90 zł- i tak taniej niż w decathlonie np, potem trafiłam przecenę na 14,90 zł). Jest prawie wszystko, oczywiście prócz zywności, tylko mnóstwo ludzi i gorąco w namiocie icon_wink.gif.
Ryjek
U Nas wyprzedaz trwa juz od tygodnia w kazdej Biedronce. Byl alkohol, spozywka, chemia i art przemyslowe. Np kupilam zestaw Finisha, czyli plyn do czyszczenia zmywarki + zapach za cale 5zł.
jaAga*
CYTAT(annad @ Wed, 30 Jul 2014 - 15:32) *
Dziewczyny w minionym tygodniu były takie maskotki w Biedronce z takimi długimi włosami...jak te zwierzaki się nazywają?

Shnooks? U nas nadal są.
Agnes84
U nas też widziałam włochacze icon_wink.gif

Polecam ser Cheddar długodojrzewający z fioletową naklejką
Ratatam
Ponoć dzisiaj weszła gazetka ze szkolnymi rzeczami. Idę jutro na łowy. icon_smile.gif Zeby chociaz zeszyty i plecaki się udało taniej kupić, to będzie już super.
KOD
http://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=69878&st=1040&start=1040
agnese
część rzeczy szkolnych jest od 25 sierpnia
cath
Dzisiaj sa kurtki damskie i męskie softshell za 59,99zł.
lena77
u nas wczoraj o 9 nawet sladu po nich nie bylo.
agnese
u mnie dzis były
kaskago
pomyłka, myślałam, że jestem w temacie Lidla...
icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.