To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co warto kupić w Biedronce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
ATeFKa
CYTAT(Arwena. @ Thu, 05 May 2011 - 11:54) *
Atefka, my używamy czwórek i od czasu do czasu zdarza, że brakuje ich w sklepie. Widocznie popularny rozmiar icon_wink.gif


Arwena, 4 to zawsze sÄ…, mi chodzi o 4+
trylinka
CYTAT(jaAga* @ Thu, 05 May 2011 - 12:31) *
U nas są fajne jak na taką cenę trampki damskie po całe 13,99.


Trampki rzeczywiście fajne, takie w krateczkę, ale ja po południu już się nie załapałam na mój rozmiar. 32.gif
Arwena.
Rozmiaru 4+ nie widziałam nigdy, a jak to wagowo wypada? Nasze czwórki od 7-18 kg.
jaAga*
CYTAT(trylinka @ Thu, 05 May 2011 - 13:55) *
Trampki rzeczywiście fajne, takie w krateczkę, ale ja po południu już się nie załapałam na mój rozmiar. 32.gif

Te trampki były/są w róznych kolorach, zwykle marynarskich icon_wink.gif, u nas rozmiarówka jest pełna, ale nieco zanizona - 36-40.
ATeFKa
CYTAT(Arwena. @ Thu, 05 May 2011 - 13:26) *
Rozmiaru 4+ nie widziałam nigdy, a jak to wagowo wypada? Nasze czwórki od 7-18 kg.


hehe, mam koleżankę, która pracuje w biedronce, stąd wiem że są icon_wink.gif , bo na oczy nie widziałam. Nie wiem jak wagowo wychodzą, bo nie mam opakowania, ale jutro kupię to sprawdzę.
A_KA
To Dada są też 4+???
4-rki to chyba 7-18 kg. Adam waży 13 kg z hakiem, ale jakoś lepiej nam 5 pasują (te chyba 15-25 kg, nie pamiętam dokładnie...). W każdym razie luźniejsze są, bo 4 się ledwo dają zapiąć na moich chłopie icon_wink.gif.

Gdyby były 4+ to może właśnie one byłyby najlepsze dla młodego... Nie spotkałam się z tym rozmiarem. A w dwóch biedronkach bywamy.

CYTAT(Anorektyczna Laska @ Sat, 16 Apr 2011 - 23:52) *
Ania my do 5 nie dojdziemy! Mela wazy 10 kg i juz rzadko sika w nocy. Ale jeszcze jej zakladam na noc, bo nie kontroluje sie, a ja nie mam ochoty prac materaca.
Trudno jestemy skazane na hipcie do konca kariery pampersowej.


My szybko z pieluchami się chyba nie rozstaniemy. Nawet w dzień. Karola w wieku Adama już wiedziała do czego służy nocnik, a ten za nic nie chce załapać. O nocy to już nie wspominam nawet icon_wink.gif.
semi
Ania, Tosia tez nadal nie wie 29.gif
Meggi
Koło mnie dziś otwarto nową Biedronkę, dużo fajnych promocji, jeszcze więcej kupujących 37.gif
Za pierwszym podejściem zwiedziłam tylko sklep częściowo, za drugim podejściem późnym popołudniem udało mi się już coś kupić, same zakupy nie byłby takie straszne ale kolejka do kasy 43.gif

Mam nadzieję, że od jutra już się wszystko unormuje, i będzie się tam o wiele milej robić zakupy.
Dodam, że jej powstanie było dość kontrowersyjne w naszym mieście, bo powstała na głównym deptaku na Starówce, sklep więc ciut dostosowany do klimatu Starego Miasta.
A_KA
CYTAT(Meggi @ Thu, 05 May 2011 - 23:00) *
ale kolejka do kasy 43.gif


Nie pocieszę niestety. W Biedronce koło mnie robię zakupy baaaaardzo rzadko, właśnie przez tłok i kolejki do kas. To jakaś tragedia po prostu. Jak sobie pomyślę, że mam się przeciskać po te kilka produktów i potem stać w TAKIEJ kolejce do kasy to mi się słabo robi.
Za to mamy jeszcze inną Biedronkę, którą mąż ma w miarę po drodze do pracy. Ta w bardziej zacisznym miejscu i zakupy w niej nie są udręką. Chyba też większa jest.
agnese
meggi- o bawiam siÄ™, ze tam zawsze bedzie trochÄ™ ludzi bo to jedyny market chyba w poblizu icon_smile.gif no pomijam drugÄ… biedronkÄ™, ale w niej tez wg mnie zawsze ludzi sporo
Joanna 81
fajne te trampeczki icon_wink.gif Żałuję, że nie ma biedronki w moim mieście icon_sad.gif
Meggi
CYTAT(A_KA @ Fri, 06 May 2011 - 07:19) *
Nie pocieszę niestety. W Biedronce koło mnie robię zakupy baaaaardzo rzadko, właśnie przez tłok i kolejki do kas. To jakaś tragedia po prostu. Jak sobie pomyślę, że mam się przeciskać po te kilka produktów i potem stać w TAKIEJ kolejce do kasy to mi się słabo robi.
Za to mamy jeszcze inną Biedronkę, którą mąż ma w miarę po drodze do pracy. Ta w bardziej zacisznym miejscu i zakupy w niej nie są udręką. Chyba też większa jest.



Dziś już mniejsza kolejka, wczoraj było wielkie otwarcie, Kropki za darmo, chleb ze smalcem 29.gif to i ludzi masa 37.gif
No, ale sama poszłam bo promocje były fajne, jaja po 1,99, chleb po 0,99gr, masło ekstra 82%tł 2zł, szynka konserwowa po 2,50 i wiele innych fajnych cen.
Dziś wlazłam zobaczyć czy promocja ta jednodniowa była czy dłuższa no i jest jeszcze dziś, pewnie na weekend tak zostanie, ludzi już mniej.

Agnes do tej na Prostej to ja chodziłam zawsze tak koło 19 tej., najpuściej wtedy jest, najgorsze godziny to od 15-17, no ale ona ciasna i wąska jest dlatego.
Agnieszka_82
CYTAT(Gruszka @ Thu, 05 May 2011 - 14:06) *
Dzis są kolorowe kosze materiałowe na zabawki po 9,99 zł icon_smile.gif takie coś jak w Ikei


Dzięki za cynk, kupiłam 2 icon_smile.gif Mamy już 1 z Ikei i świetnie się sprawdza na szybkie porządkowanie zabawek icon_smile.gif
makarena
nie wiem czy ktos lub polecał sok pomarańczowy z miąższem - DON SIMON, przepyszny!
semi
jak o sokach to ja polecam litrowy pomidorowy, w zielonym opakowaniu, to chyba jest hortex czy inny tymbark, nie pamietam, ale dobra firma a sok wyśmienity.
A_KA
Herbatniki maślane - Bonitki. Pycha icon_smile.gif (choć nie wiem czy czasem już nie polecane)
Agnieszka_82
CYTAT(A_KA @ Wed, 11 May 2011 - 17:59) *
Herbatniki maślane - Bonitki. Pycha icon_smile.gif (choć nie wiem czy czasem już nie polecane)


CYTAT(Agnieszka_82 @ Thu, 05 May 2011 - 11:46) *
Ostatnio zajadam się na spacerach herbatnikami Bonitki pełnoziarniste icon_smile.gif pycha a opakowanie kosztuje tylko 2,99 icon_smile.gif


icon_smile.gif mniam !
beata1104
Promocja na pampersy w biedronce jest. 2 paczki razem spakowane za 39.99
Rozmiar 5 wziełam to 96 szt. ich razem było
ATeFKa
CYTAT(beata1104 @ Wed, 25 May 2011 - 18:20) *
Promocja na pampersy w biedronce jest. 2 paczki razem spakowane za 39.99
Rozmiar 5 wziełam to 96 szt. ich razem było


O dzięki, mam nadzieję że jutro jeszcze będą...
Agnieszka_82
Ale to chyba Dada nie Pampers??

Ja kupiłam proszek Lovela 1,8 kg (+ płyn do płukania Lovela) za 16,99 icon_smile.gif
Jogurciki BoboVita 4 kubeczki za 6,99
paula22
CYTAT(Agnieszka_82 @ Thu, 26 May 2011 - 00:38) *
Ale to chyba Dada nie Pampers??


pampersy Dada w dużych paczkach

My szalejemy za batonikami nesqik akurat jest 7 sztuk+1 gratis za 3.99
buniaaa
CYTAT(paula22 @ Sun, 29 May 2011 - 23:14) *
pampersy Dada w dużych paczkach

My szalejemy za batonikami nesqik akurat jest 7 sztuk+1 gratis za 3.99

pieluchy jednorazowe Dada bo pampers a dada to co innego przecież icon_wink.gif

Muszę dzisiaj podejść zobaczyć czy u nas są jeszcze ...
justine1980
U nas niestety nie było wcale tych pieluch a ekspedientki nawet nie wiedziały że są takie w promocji icon_sad.gif Chyba jeszcze dzisiaj się przejdę,w poniedziałki są nowe promocje to może przywieźli.
maribela
Pieluszki DADA 06.gif
Tamara79
Nasza biedronka spada na łeb na szyję, chyba przestane tam robić zakupy. Był swego czasu szpinak, super, ucieszyłam się bardzo, ale moja radość nie trwała długo. Teraz już nie ma. Od miesiąca brakuje warzyw na patelnię, pomidorów krojonych w puszce itd itp najpierw pojawia się produkt, człowiek się przyzwyczaja i produkt znika. Wkurzające z lekka.
Mleko bebilon np stoi 20 szt nr 1 a nr 3 nie ma i nie ma. Więc pytam dlaczego? Ano najpierw musi zejść jedynka, żeby zamówić inne. Dziwna logika. A gdzie tu klient?
Mam 1h na zrobienie zakupów i oczekuję, że skoro mleko było to w danym dniu również będzie. A nie suma summarum muszę odwiedzić kolejny market, parking, koszyk, kolejka do kasy i pół godziny z głowy.

I tylko gotówka. Tego to już w ogóle nie pojmuję.

To sobie zamarudziłam.
naples
Ja jestem załamana, bo zamknęli mi Biedronkę na 1,5miesiąca z powodu remontu, a mam ją raptem 60m od domu. W pobliżu nie mam żadnego sklepu tego typu, a Spar jest strasznieee drogi.

Osobiście jestem bardzo zadowolona z tego sklepu, mam wiele sprawdzonych i tanich produktów, np. pasztet drobiowy z Sokołowa, sosy do pieczeni, mortadellę, sosy w słoikach do spaghetti czy słodko- kwaśny czy pieczywo, ale to lokalne. Z chemii też jestem zadowolona.
h_ania
Ja zakupy robię generalnie tylko w biedronce. Bardzo lubię tamtejszy chlebek ziarnisty, powidła śliwkowe, jogutry, zwłaszcza kokosowo - migdałowe (pycha!), wszelkie serki i sery, owoce, soki i soczki. Z chemii też jestem zadowolona. A ostatnio wypróbowałam mleczko do demakijażu za 4.99. Polecam, sprawdziło się.
Tigerek
Ja od kilku tygodni kupuję w Biedronce zwykły chleb, tańszy niż gdzie indziej, długo świeży, nie pleśnieje jak z innych źródeł. 1,59zł za 500g i 3,19zł za kilogramowy zdaje się. Krojone.
Mika
CYTAT(Tigerek @ Mon, 20 Jun 2011 - 11:37) *
Ja od kilku tygodni kupuję w Biedronce zwykły chleb, tańszy niż gdzie indziej, długo świeży, nie pleśnieje jak z innych źródeł. 1,59zł za 500g i 3,19zł za kilogramowy zdaje się. Krojone.


też go kupuję icon_wink.gif
nie tylko tani ale i smaczny
u mnie w domu wolą ten chleb od bułek (swoją drogą moja Biedronka bułi ma do D)

i nie przejdę obojętnie obok jogurtów kawowych
uwielbiam
Tigerek
A to fakt, że smaczny icon_smile.gif

Ostatnio zaczęłam kupować tutaj też kleik ryżowy do ciastek ryżowych, tańszy icon_smile.gif
buniaaa
od jakiegoÅ› czasu sÄ… 2packi, 3 packi oraz pojedyncze zupki dla dzieci firmy Gerber i Bobowita w okazyjnej cenie.
9,49zł (jak dobrze pamiętam) za 2+1gratis Gerber itp

od przyszłego tygodnia zaczną się rzeczy do szkoły/przedszkola
Joanna 81
dziewczyny możecie polecić jakiś sprawdzony, dobry szampon do włosów z Biedronki ?

LadyCaro
Ja bardzo lubię z Biedronki szampon Natei różowy icon_smile.gif
wiewiórczak
Czy warto kupić garnki w Biedronce, 3 sztuki z pokrywkami 99zł?
Moja siostra zażyczyła sobie właśnie te, pojawiają się te same "srebrne" co jakiś czas i nie wiem, czy kupić te które chce, czy lepiej jednak inne.
Mika
CYTAT(wiewiórczak @ Sun, 31 Jul 2011 - 11:12) *
Czy warto kupić garnki w Biedronce, 3 sztuki z pokrywkami 99zł?
Moja siostra zażyczyła sobie właśnie te, pojawiają się te same "srebrne" co jakiś czas i nie wiem, czy kupić te które chce, czy lepiej jednak inne.


jeżeli nie są ciężkie,z porójnym dnem to się nie opłaca
w tych zwykłych cieniznach wszystko się przypala i garnki szybko się niszczą
Joanna 81
CYTAT(LadyCaro @ Sun, 31 Jul 2011 - 11:06) *
Ja bardzo lubię z Biedronki szampon Natei różowy icon_smile.gif


do jakiego rodzaju włosów on jest?
A_KA
My kupiliśmy wczoraj grę "Balansujący księżyc" - za 19,99. Normalnie ta gra kosztuje ponad 50 zł (założę się, że innej firmy, ale wielkość zabawki chyba jest taka sama). Gra fajna, dobrze wykonana.
semi
Ania, dla Adama ta gra? a dla trzylatki będzie za prosta?
A_KA
Wiesz co... ja kupiłam ją początkowo z myślą o Adamie, ale właściwie to dla niego gra będzie za trudna. Spróbujemy jakąś uproszczoną wersję dla niego obmyślić icon_wink.gif. Ogólnie to ja z Karolą cały wczorajszy wieczór grałyśmy. Spokojnie i dla Karoli nie jest gra nudna.

Na księżycu (który buja się po kładzeniu klocków na nim) układa się kolejno klocki - losowane za pomocą kostki. Raz jedna osoba, raz druga. Może grać więcej osób też. Komu nie uda się położyć swojego wylosowanego klocka (wszytko się rozwali) ten przegrywa.

Myślę, że dla trzylatki będzie jak najbardziej ok.
wiewiórczak
CYTAT(Mika @ Sun, 31 Jul 2011 - 12:35) *
jeżeli nie są ciężkie,z porójnym dnem to się nie opłaca
w tych zwykłych cieniznach wszystko się przypala i garnki szybko się niszczą


Mika, dziękuję za informację, sprawdzę.
katarakta
Fist do kamienia i rdzy i do tluszczu. Kamien usuwa kapitalnie z baterii a tyle sie naszorowalam i poniszczylam.
nantu
dzisiaj w Biedronce są książeczki dla maluchów z serii "Obrazki dla maluchów", seria z Okruszkiem itp, każda za 4,99zł, normalnie 7,99 płace za sztukę. Może komuś przyda się ta informacja;)
tysia24
W Biedronce kupujÄ™:
- mleko
- owoce
- wkładki higieniczne, różowe
- wodę żywiec zgrzewkami, najtańsza jest w Biedronce
- papier toaletowy
- proszek persil, zawsze z jakimś gratisem i tańszy niż w innych sklepach
- bagietki z czosnkiem na grilla
- ser w plasterkach
- jogurty ze zbożami
W zależności od cotygodniowych promocji można trafić na: tanie monte, sosy, całkiem dobre kosmetyki, ostatnio kupiłam książki dla siebie, wyposażyłam w przybory szkolne z ben10 i spajdermenem moje dziecko. Były też super chodniczki do samochodu Mischellina, aaa no i różnego rodzaju pudła plastikowe do zabawek- ale to trzeba trafić, bo na bieżąco gazetek nie śledzę.
katarakta
Ja jeszcze kupuje makaron w Biedronce. Jest porownywalny do Lubelli, nie rozpada sie.
ania_411
uwielbiam biedronkowe rurki kruche z nadzieniem waniliowym i serki homogenizowane tez waniliowe.
i bardzo ubolewam nad tym, ze nie mam biedronki pod nosem tak jak wy rycze.gif
LadyCaro
CYTAT(Joanna 81 @ Sun, 31 Jul 2011 - 22:41) *
do jakiego rodzaju włosów on jest?


przepraszam że tak późno odpowiadam: do włosów farbowanych icon_smile.gif

Co do garnków to ja kupiłam sobie cały duży zestaw za 150 zł i są świetne, szybko się wszystko gotuje. Są nieco cięższe ale cienizny już miałam i tak jak poprzedniczka napisała szybko się zużyły.

W poniedziałek będą fajne buty dla dzieci (granatowo-czerwone wyglądają mi na podróby Geoxów 29.gif )
Pilawianka
Moim ostatnim "biedronkowym" odkryciem jest jogurt Bon Creme kawowy (produkowany przez BakomÄ™). Jak dla mnie przepyszny.
Bianka
Rowniez uwielbiam ten jogurt.
LadyCaro
Nie wiem czy ktoś wcześniej pisał ale ostatnim moim hitem bierdonkowym jest pasta rybna w malutkim kubeczku i pstrąg wędzony z pieprzem. Pyyyychotka icon_smile.gif
Pysiaczek
Pryncypałki - bardzo dobre - wafelki długie w czekoladzie:-))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.