To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co warto kupić w Biedronce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Izzy

Można teraz nabyć dwie "magiczne gąbki" za 3,99. Takie same kosztują w Rossmanie dwa razy tyle a efekt użycia jak dla mnie identyczny.
Joanna 81
CYTAT(Izzy @ Fri, 01 Mar 2013 - 21:43) *
Można teraz nabyć dwie "magiczne gąbki" za 3,99. Takie same kosztują w Rossmanie dwa razy tyle a efekt użycia jak dla mnie identyczny.

też się w nie zaopatrzyłam icon_wink.gif
Ściany u córki będę myła 48.gif
ewela
A Czy te magiczne gąbki nadają się do mycia okien?
Wlasciwie,zależy mi na "czymś",co nie pozostawia smug na szybie.


Zaopatrzyłam się w krem do rąk (cena 2,99)
BeBeauty green nature krem odźwyczy do rąk z:
masło Shea, olej palmowy, wyciąg torfowy- skóra sucha i zniszczona= fajny kremik:-)

Pozdrawiam
Izzy

Zdecydowanie się nie nadają. Porysują szyby. Ich magia polega na usuwaniu plam ze ścian, drzwi, itd.... działają na zasadzie ryżowej szczotki 03.gif
Agnes84
No i mają w sobie taki środek czyszczący, który raczej będzie mazał okna...
Joanna 81
ewela ja myję płynem do mycia szyb i ręcznikami papierowymi. Kiedyś słyszałam jak Pani Perfekcyjna mówiła, że najlepszy sposób na okna bez smug to stare pończochy i woda z octem icon_wink.gif
Inkusia
Kupiłam magiczne gąbki jak były poprzednio. Nie wszystko ze ścian chce zejść ale ogólnie są fajne.

Szkoda że wczesniej nie wiedziałam że te pieluchy Fitti są takie straszne icon_sad.gif

Cały czas używaliśmy Dady i do nich wrócimy jak tylko te Fitti się skończą.
Agnes84
ja stosuję płyn do szyb i gazety icon_smile.gif
pajka83
ja też płyn do szyb i ręczniki papierowe icon_smile.gif
Kolorowa Mama
Gazety? Czarno-białe czy kolorowe? icon_biggrin.gif
pomidorro
a jak te magiczne gąbki wyglądają? nie widziałam ich...
Agnes84
Kolorowa Mama najlepsze czarno-białe ale przetestowalam różne i nawet gazetki z marketu spełniają funkcję icon_wink.gif
ewela
Albo ja mam sokoli wzrok,albo moje szyby kochają smugi.
Testowałam: wodę z octem, reczniki papierowe, rajstopy, gazety.....płyny do mycia szyb "bez smug" i...co- jak mi slonce swieci w okna,to smugi widzę i "się ich wstydzę" hihihi-alez mi się zrymowało.

Szlak mnie trafia....jak patrzę na te okna....
Owszem czyste, piękne, pachnące....ale mi smugi przeszkadzają- mojemu m -nie (ale on ich nie widzi)

ps do mycia okien proponuję zakupić chusteczki higieniczne.....i krople do nosa= wlasnie się załatwiłam katarowo myjąc okna


Duzo zdrowia zyczę!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam
Ewela

ps a propos gazet: czarno-białe czy kolorowe
Byłam na kolonii jako wychowawca....co wsiedlismy do autokaru,to 70% bleeee (w zyciu nie byałm na tak wymiotującej kolonii)- a tu 2 autokary dzieci "bleeeeełujące")

Az wkoncu nie wytrzymałam- kolejna wycieczka wyjazdowa- nie wyjechalismy jeszcze z bramy osrodka- juz sie zaczęło.....

Patrzę pod fotelem kierowcy- gazety leżały (nie "świerszczyki"-)- poprosiłam by dzieci usiadły na gazetkach- bo to dobrze działa na chorobę lokomocyjną. ZADZIAŁAŁO!!!!!!!!
Ale kilka osób dostało kolorowe gazetki i pytanie:
czy kolorowe gazety tez tak dobrze działają?- BAAAAAA- jasne!
Wycieczka udana, mało wymiotujących, na jednych leki działały (zalecone przez lekarza/rodziców) na innych gazety.

Od tej pory, zabieram ze sobą jakis mały pakiecik gazetek hihiihhi
Pilawianka
Do mycia okien najlepsza jest pianka z W5 i ręcznik papierowy (nawet najbardziej podłej jakości, gazeta też może być). Od kiedy wypróbowałam piankę uwielbiam myć okna icon_smile.gif Smug po myciu brak. Jedyna zasada, nie myć gdy świeci ostre słońce w szyby bo wtedy cudów nie ma, smugi będą.
Pianka do nabycia w Lidlu od 14.03

Justa, gąbki magiczne wyglądają tak. Bardzo je lubię, niestety gdy ostatnio wylałam cały duży kubek herbaty na ścianę to plamy nie zeszły. (Wiecie może czy jest dla mojej ściany jakiś ratunek? Była niedawno malowana).
Joanna 81
mlodziutka zastanawiam sie jak mozna wylac kubek herbaty na sciane icon_rolleyes.gif Potknelas sie?
Pilawianka
Asia ja nie wiem jak to zrobiłam 37.gif
Żółtko z jajka na miękko kapnęło mi na stół, wycierając jakoś zahaczyłam ścierką o kubek i poleciał. No nie wiem jak tego dokonałam.
Chyba tylko ja jestem taka zdolna żeby wycierając małą plamę ze stołu zrobić wielką plamę na ścianie.
ewela
Mlodziutka- to Ty niezła akrobatka jestes:-)
Rada hihihi- jak nie zeszło od umycia, pomalowac kawałek sciany:-) farbą ktorą była wczesniej malowana 06.gif lub dać dziecku to miejsce do zagospodarowania artystycznego:-)

hmmmm ja myję okna rano- a wtedy słonce daje na maxa. Czasami to okulary p sloneczne zakładam, bo nic nie widzę (no cóz- myłam okna z 2kulami-po wypadku, to mogę i w okularach p.slonecznych myc hihiihihhi)
Slonce mam w oknach do okolo godz 14.

A produkty W5 znam i przyznaję,ze nie testowałam ich na szyby:-) moze warto:-)

Pozdrawiam
Ewela

Joanna 81
CYTAT(młodziutka @ Tue, 05 Mar 2013 - 20:41) *
Asia ja nie wiem jak to zrobiłam 37.gif
Żółtko z jajka na miękko kapnęło mi na stół, wycierając jakoś zahaczyłam ścierką o kubek i poleciał. No nie wiem jak tego dokonałam.
Chyba tylko ja jestem taka zdolna żeby wycierając małą plamę ze stołu zrobić wielką plamę na ścianie.

mlodzutka jestes the best! 04.gif 04.gif 04.gif 03.gif
kachaaa
https://kutno.naszemiasto.pl/artykul/175506...8941a33f9,1,3,8

jakoś mało to rozdmuchane i nie zauważyłam komunikatu w sklepach
Pilawianka
kachaaa, ja widziałam ogłoszenia w kilku Biedronkach. W internecie też o tym czytałam już wcześniej.
pati.n
CYTAT(młodziutka @ Tue, 05 Mar 2013 - 21:46) *
kachaaa, ja widziałam ogłoszenia w kilku Biedronkach. W internecie też o tym czytałam już wcześniej.


ja nie widziałam informacji, a jak one wyglądały? Bo ja nabywałam ostatnio kubki....
A_KA
Ślubny zakupił ostatnio w Biedronce puzzle drewniane (pociąg z cyferkami/kształtami..., taki bardzo długi, pewnie wiecie o co chodzi) i muszę powiedzieć, że szlak mnie trafił jak to obejrzałam. Brakuje dwóch środkowych puzzli 21.gif . Oczywiście paragonu też już nie ma, pomijając już fakt, że puzzle były kupione w innym mieście... Wrrr...
Pilawianka
Pati, to takie przeźroczyste kubki z grubego szkła z jakimiś wzorkami kolorowymi.
A_KA można reklamować i oddawać w każdej Biedronce, nie tylko w tej w której się kupiło.
Paragon czasem nie jest potrzebny, wystarczy podpisać oświadczenie że towar z Biedronki ale to już zależy od kierownika.
A_KA
CYTAT(młodziutka @ Wed, 06 Mar 2013 - 13:36) *
A_KA można reklamować i oddawać w każdej Biedronce, nie tylko w tej w której się kupiło.
Paragon czasem nie jest potrzebny, wystarczy podpisać oświadczenie że towar z Biedronki ale to już zależy od kierownika.


Hmmm... Dopytam w "naszej" Biedronce. Dzięki.
dankin-82
U nas też brakowało jednego puzzla i poszłam i wymienili na nowe pudełko, kobieta kazała sobie sprawdzić jeszcze na miejscu, bez paragonu się obyło.... tylko że one u nas były jakiś czas temu
Joanna 81
A_KA kiedyś widziałam jak facet wymieniał taki przyrząd do ćwiczeń, bo miał rozdarty materiał. Paragonu nie miał o czym od razu powiedział. U nas nie robią problemu.
Wiewi
Ja też kiedyś wymieniałam w biedronce rzeczy bez paragonu, także myślę, że nie powinno być problemu icon_smile.gif
Joanna 81
ostatnio kupiliśmy córce 2 składane taborety, są bardzo fajne, funkcjonalne (może wrzucić do nich swoje szpargały), a w razie gdyby nie były potrzebne można złożyć i schować icon_wink.gif

O takie: https://tugazetka.pl/biedronka/2013.02.25.o...,dzieciecy,pufa

Nie wiem czy w innych biedronkach są jeszcze dostępne, ale towar czasem pojawia się ponownie, więc mogę polecić icon_wink.gif

Zakupiłam też formy silikonowe w kształcie zająca i kurczaka.
Agnieszka_82
Joanna ja byłam pod koniec lutego w Biedronce i juz nie było icon_sad.gif Pojechalismy do dwóch innych i tez już były wykupione icon_sad.gif
Ale fajne sa więc będę polować, może się jeszcze pokażą !
asas87
a mój mąż mnie uratował dwoma ściereczkami z biedronki bodajże po 2,50zł jedna.

Jest na nich napis SPARK jedna jest zielona do szyb i luster, druga niebieska z microfibry. Po prostu są boskie icon_biggrin.gif

Do tej pory męczyłam się strasznie z moją kuchnią która ma blat czarny polysk, szafki biały polysk a zamiast płytek mam czarne szkło z brokatem i po każdym szykowaniu jedzenia musiałam ręcznikami papierowymi i płynem do szyb docierać do suchuteńka co zabieralo mi ze 20 minut a i tak coś się mazało jeszcze , teraz wystarcz że lekko spsikam plynem do szyb najtańszym i przetrę ta sciereczką i mam labę icon_smile.gif wszytsko pięknie błyszczy.

Zieloną ściereczką myję też kabinę prysznicową po prostu po każdym kapaniu psikam płynem do szyb iw ycieram tą ściereczką zajmuje to 20 sekund - nie ma nawet jednej kropeczki, istotne jest w tych ściereczkach to, że nie trzeba docierac do sucha bo wszystko pięknie schnie bez smug !!!
Joanna 81
Agnieszka a chciałabyś jakiś konkretny wzór tych taboretów? mogę zobaczyć czy u nas jeszcze są i Ci kupić.

asas obie te ściereczki są w jednym opakowaniu?
Dorott
CYTAT(Joanna 81 @ Tue, 19 Mar 2013 - 10:11) *
Agnieszka a chciałabyś jakiś konkretny wzór tych taboretów? mogę zobaczyć czy u nas jeszcze są i Ci kupić.

asas obie te ściereczki są w jednym opakowaniu?

ja bym była chętna na taboret księżniczki :0 miałabym prezent na zająca icon_smile.gif gdyby to nie był kłopot icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Joanna 81
Dorott jeden? wyłącznie księżniczkę?
Dorott
CYTAT(Joanna 81 @ Tue, 19 Mar 2013 - 10:25) *
Dorott jeden? wyłącznie księżniczkę?


hihihi

jeden i niestety tylko księżniczka icon_smile.gif
Joanna 81
CYTAT(Dorott @ Tue, 19 Mar 2013 - 10:39) *
hihihi

jeden i niestety tylko księżniczka icon_smile.gif


podaj mi adres na pv, może zanim wyjdę na spacer i zakupy napiszesz to jak uda mi się kupić to wyślę od razu (bo i tak idę na pocztę). Napisz ewentualnie jakim listem. Rozliczymy się później icon_wink.gif
Joanna 81
Dorott kupiłam, piszę pv icon_wink.gif
Agnes84
Dorott, Joanna81 i za to uwielbiam to forum icon_biggrin.gif

Dzisiaj widziałam różnego rodzaju układanki drewniane (8,99) i lalki a'la Barbie(14,99), bardzo dobrej jakości - wróżki, syrenki i jakiś jeszcze rodzaj. Idealne na prezenty wielkanocne
pati.n
CYTAT(młodziutka @ Wed, 06 Mar 2013 - 13:36) *
Pati, to takie przeźroczyste kubki z grubego szkła z jakimiś wzorkami kolorowymi.
A_KA można reklamować i oddawać w każdej Biedronce, nie tylko w tej w której się kupiło.
Paragon czasem nie jest potrzebny, wystarczy podpisać oświadczenie że towar z Biedronki ale to już zależy od kierownika.


Mam dwa tkie, pytałam w biedronce, ale mówia, że nic nie wycofywali...macie jakis link do tych informacji cos co mozna pokazać?
Arwena.
CYTAT(pati.n @ Tue, 19 Mar 2013 - 15:19) *
Mam dwa tkie, pytałam w biedronce, ale mówia, że nic nie wycofywali...macie jakis link do tych informacji cos co mozna pokazać?



Pati ja znalazłam taką informację tutaj . Na stronie Biedronki nic nie ma, sama kupiłam dwa takie kubki...
Honey*
kupilam ta sciereczke do szyb i luster. i bede probowac icon_smile.gif
Joanna 81
CYTAT(Agnes84 @ Tue, 19 Mar 2013 - 15:03) *
Dorott, Joanna81 i za to uwielbiam to forum icon_biggrin.gif


06.gif 06.gif 06.gif 06.gif

Honey to w jednym opakowaniu są obie? szukałam dziś i nie widziałam 32.gif
semi
lalki w typie Barbie;) sa świetne-kupiłam dzisiaj syrenkę, zaskakująco dobra jakość za 15 zł.

w naszje biedronce jest pyszny ciemny chlleb, pieka na miejscu-staropolski. i doskonałe paszteciki z kapustą i grzybami z ciasta półfrancuskiego.
Honey*
nie
kazda jest w osobnym opakowaniu
zolta jest do szyb i luster
a ta druga do lazienki i kuchni

Joanna 81
CYTAT(semi @ Tue, 19 Mar 2013 - 20:44) *
w naszje biedronce jest pyszny ciemny chlleb, pieka na miejscu-staropolski.


semi a jadlas alpejski? pieka u was? u nas tak, oba sa przepyszne 02.gif

Honey dzieki!
asas87
Ja jem tylko alpejski achhhhh ta skorka icon_biggrin.gif
Dorott
CYTAT(Joanna 81 @ Tue, 19 Mar 2013 - 18:13) *
06.gif 06.gif 06.gif 06.gif


bo to forum jest magiczne icon_smile.gif
Joanna 81
CYTAT(asas87 @ Tue, 19 Mar 2013 - 21:32) *
Ja jem tylko alpejski achhhhh ta skorka icon_biggrin.gif


ciepły mogłabym zjeść cały, z samym masłem 43.gif
A_KA
CYTAT(semi @ Tue, 19 Mar 2013 - 20:44) *
w naszje biedronce jest pyszny ciemny chlleb, pieka na miejscu-staropolski. i doskonałe paszteciki z kapustą i grzybami z ciasta półfrancuskiego.


Te paszteciki to gdzie znajdę? Na sztuki? W paczkach? Przy pieczywie? W jakiej cenie?

Ostatnio jadłam z Biedronki pyszny chleb ciemny, ze słonecznikiem. Jeszcze ciepły. Pyszna chrupiąca skórka icon_smile.gif. I bardzo lubimy (choć chyba nam się trochę przejadły już) bułki czosnkowe...
Pilawianka
Też lubię bagietki czosnkowe. Te z pieca i te z lodówki.
Pasztecików nie jadłam, bo nie lubię grzybów ale są one na pieczywie - w tych Biedronkach gdzie jest piec.

Pati na tej stronie jest zdjęcie ogłoszenia, które wisiało w Biedronkach, na temat tych kubków. Dziwne, że nie chcieli Ci ich przyjąć.
semi
CYTAT(A_KA @ Wed, 20 Mar 2013 - 10:00) *
Te paszteciki to gdzie znajdę? Na sztuki? W paczkach? Przy pieczywie? W jakiej cenie?


w pieczywie, w Biedronce ze sklepem. Na sztuki, jedna kosztuje 1,69.tylko nie jestem pewna, czy w nazwie ma "pasztecik", czy "bułka".
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.