To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co warto kupić w Biedronce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
ajlonka
my kupiliśmy dziurkacze. Dziurki w różnych kształtach
cath
Do jutra chusteczki Dada za 3,69zł i 2 paczki pieluch Dada za 50zł
makarena
Ostatnio kupiłam pyszne krewetki do przysmażenia na patelnię, nie jestem smakoszka owoców morza, ale te były pyszne i w bdb cenie, koło 10zł.
cath
Od dzisiaj do środy mleko dla dzieci, kaszki, słoiczki 20% taniej!
Ryjek
Dzisiaj w Biedronce Kawa Nescafe Creme 200g za niecałe 13zł.
A_KA
Wczoraj kupiłam dwa parasole. Naprawdę fajne, mocne. W dwóch rozmiarach są, za 19,90 (czy jakoś tak). Kilka wariantów kolorystycznych.
Nessi
kawa nescafe creme jest za 12,99. zrobiłam zapas na rok;-)
agak
nie polecam białego ryżu w torebkach, znalazłam białe robaki bleeeeee
Xenna
A dzisiaj jabłka po 0,99 zł no i kupiłam:)
Xenna
A dzisiaj jabłka po 0,99 zł no i kupiłam:)
Agnieszka_82
Jabłka też kupiłam, niestety lodówki z pierogami o 15:30 świeciły pustkami ! Kawy też brak icon_sad.gif
cath
CYTAT(agak @ Mon, 16 Sep 2013 - 17:39) *
nie polecam białego ryżu w torebkach, znalazłam białe robaki bleeeeee
Kupuję ryż w woreczkach i nigdy nie było robaków
Helena
Mole, bywają w wielu sklepach. Ostatnio fruwały u nas w Lidlu w okolicach kasz. Nie kupiłam icon_wink.gif
Agnes84
Stempelki drewniane po 7,99zł. 15 sztuk, 8 kolorów tuszu, bardzo fajne!
Nessi
Moja 4 latka + stempelki = mieszanka destrukcyjno-wybuchowa 37.gif
moko.
A ja kupiłam parasol, no bardzo dobre wykonanie jak za 20 zł!!
A_KA
CYTAT(moko. @ Tue, 17 Sep 2013 - 09:13) *
A ja kupiłam parasol, no bardzo dobre wykonanie jak za 20 zł!!


A nie mówiłam? icon_wink.gif
gosiagosia
bluzy dzieciece ktos kupowal? kupilam, ale widze, ze od srodka strasznie klacza.
ania.m
Ja kupiłam tą polarową, ale jeszcze nie prałam. Narazie wydaje mi się mięciutka i przytulna.
moko.
CYTAT(gosiagosia @ Tue, 17 Sep 2013 - 12:28) *
bluzy dzieciece ktos kupowal? kupilam, ale widze, ze od srodka strasznie klacza.

Kupiłam, nie testowałam, ale ja potrzebuje butów na plac zabaw, do zdarcia...
Honey*
CYTAT(moko. @ Tue, 17 Sep 2013 - 13:32) *
Kupiłam, nie testowałam, ale ja potrzebuje butów na plac zabaw, do zdarcia...


OT
moko chyba przeczytalas buty icon_smile.gif
bo gosiagosia pisala bluzy
moko.
CYTAT(Honey* @ Tue, 17 Sep 2013 - 12:37) *
OT
moko chyba przeczytalas buty icon_smile.gif
bo gosiagosia pisala bluzy

no buty, buty icon_wink.gif
pesciorka
Dzisiaj kupiłam w Biedronce tyle zeszytów synkowi, że starczy mu chyba jeszcze na przyszły rok szkolny icon_wink.gif

A po mrożonych pizzach i pierogach to nawet śladu nie było icon_sad.gif
gosiagosia
CYTAT(ania.m @ Tue, 17 Sep 2013 - 14:30) *
Ja kupiłam tą polarową, ale jeszcze nie prałam. Narazie wydaje mi się mięciutka i przytulna.


ta z kapturem z uszami?

od wczoraj promocja a dzisiaj juz tak przebrane, ze szok. zostaly prawie same rozowe i strasznie male rozmiary. chcialam dwie brazowe a kupilam dwie niebieskie, chabrowe czy jaki to kolor.
ania.m
Tak - z uszami - u nas też głównie różowe zostały, ale miałam w czym wybierać. No i ja mały rozmiar potrzebowałam - 98. Ale i większe też były.
Ja kupiłam tą brązową - mimo że dla córci. Mam nadzieję, że zostanie później na brata 29.gif
agarad
zaponiałam o bluzach z uszami icon_sad.gif spróbuje dziś bo mam dobrze zaopatrzone dwie biedronki w pobliżu icon_smile.gif
agarad
CYTAT(Agnieszka_82 @ Mon, 16 Sep 2013 - 19:08) *
Jabłka też kupiłam, niestety lodówki z pierogami o 15:30 świeciły pustkami ! Kawy też brak icon_sad.gif


A o jakich pierogach mowa?
Inkusia
Od poniedziałku do dzisiaj wszsytkie pierogi i pizze są -40%
pati.n
CYTAT(Inkusia @ Wed, 18 Sep 2013 - 11:26) *
Od poniedziałku do dzisiaj wszsytkie pierogi i pizze są -40%


ja zakupiłam dzis pierogi z mięsem, z serem, z grzybami i kapusta
gosiagosia
jakby ktos zobaczyl mlynek do mielenia, to bylabym wdzieczna za informacje.
Pilawianka
Gosiu jaki to ma być młynek? Często jestem w Biedronce więc będę się za nim rozglądać.

Ja mogę polecić spodnie dżinsowe damskie. Są od dziś w ofercie. Kupiłam takie wiosną na przecenie za 19,9 i jestem z nich bardzo zadowolona. Dziś kupiłam kolejne w innym kolorze. Są warte swojej ceny, wygodne.
Mam "talent" do przecierania spodni więc już nawet nie kupuję drogich firmowych. Czy miałam spodnie za 20 czy 200 zł i tak szybko były dziurawe. Te noszone często od marca są całe icon_smile.gif

Dziś twaróg President 200g za 1,49
malgosia1968
dziś w biedronce są fajne i nie drogie 4.99 zł szt zabawki dla psiaków i kociaków, wszelkiego rodzaju wędki z myszkami, piłeczkami, rybkami, dzwoniące i szeleszczące, piłeczki z dzwoneczkami w środku, myszki małe i duże, piszczące kości, piłki na patyku, kości ze sznurków itp.
oprócz tego smycze takie wyciągane, obróżki, miski
naprawdÄ™ sporo tego

edit
jeszcze są różnego rodzaju szczotki do czesania pupilów
Agnieszka_82
O dzięki Małgosiu !
Za tydzien mamy w przedszkolu dzień zbierania różnych rzeczy dla psów ze schroniska więc myślę że zrobimy zakupy w Biedronce i zabawki na pewno dorzucę icon_smile.gif
Agnes84
-20% na parówki. Kupiłam parówki z szynki za 3,99zł.
mariola233
od dzisiaj mrozone ryby w promocij
pesciorka
do środy czekolady - 20 %
~Luna~
Powiedzcie mi, jak to jest z tymi 20-sto procentowymi promocjami ?
Jakoś do tej pory nie interesowałam się tym, bo i nie było mi po drodze do Biedronki.
Dziś weszłam na zakupy w drodze ze szkoły, chodziło za mną coś słodkiego.
Od drzwi "krzyczały" reklamy, że czekolady 20% taniej, poszłam, a tam promocja ale tylko na wybrane czekolady, te które na co dzień nie schodzą, oraz połamane - no dziękuję bardzo.
Czekolada Wedel w standardowej cenie, żadnego rabatu.
Czy te rabaty to czyszczenie półek z niechodliwych towarów ?
agrafkaa
U nas były i są wszystkie czekolady w promocji.
jaAga*
U nas też promocja jest na wszystkie, a nie wybrakowane produkty.

PS. Może u Ciebie poprostu wcześniej wykupiono pełnowartościowy towar?
Inkusia
U nas nie przyczepiają na wszystko niższych cen, zauważyłam jak były herbaty w promocji.

Na ulotce są na obrazku wszystkie czekolady, Wedel też więc powinny być w promocji.
Joanna 81
U nas wszystkie czekolady są w promocji, te z Wedla również.
dankin-82
CYTAT(Joanna 81 @ Tue, 01 Oct 2013 - 15:19) *
U nas wszystkie czekolady są w promocji, te z Wedla również.



u nas to samo
agarad
W ulotce Biedronkowej również napisane jest, że dotyczy wszystkich czekolad i w "mojej" faktycznie tak dziś było icon_smile.gif
cath
Nieźle zarabiją Biedronki na tych promocjach... Kupiłam w poniedziałek trzy czekolady, zamiast jednej i dziś już nie mam zadnej icon_redface.gif Musze teraz omijać szerokim łukiem Biedę, żeby nie kusila mnie.
~Luna~
CYTAT(Inkusia @ Tue, 01 Oct 2013 - 13:05) *
U nas nie przyczepiają na wszystko niższych cen, zauważyłam jak były herbaty w promocji...


No właśnie.
U mnie, kolorowe karteczki oznaczające promocje, są tylko na wybranych (tych gorszych, które smakują jak plastelina) i uszkodzonych czekoladach.
Oj coś mi się wydaje, że w przypadku mojej biedadonki te wszystkie promocje to nic innego jak czyszczenie półek.
Z ciekawości przyjrzę się następnym promocjom.
Inkusia
Podejrzewam że jak weźmiesz czekoladę z Wedla do kasy to cena będzie niższa, mimo to że na półce nie ma niższej ceny. Może nawet specjalnie nie przyczepiają żeby ludzie mieli wątpliwości i nie brali tamtych lepszych tylko gorsze.
~Luna~
Cena nieuszkodzonej czekolady z Wedla, u mnie, nie jest niższa, ani na półce, ani w kasie - wiem, bo kupiłam.

Owszem jest Wedel w promocji, ale tylko te długie tabliczki czekolady, połamane.
Pilawianka
Luna, ja bym poszła do kierownika. W regulaminie jest wyraźnie napisane, że promocja obejmuje wszystkie czekolady nie objęte inną promocją.
U mnie nie przecenione są tylko te małe belgijskie, które stoją przy kasach.
Polecam czekoladę "z okienkiem" z całymi migdałami - pyszna.
Joanna 81
CYTAT(młodziutka @ Wed, 02 Oct 2013 - 12:18) *
Luna, ja bym poszła do kierownika. W regulaminie jest wyraźnie napisane, że promocja obejmuje wszystkie czekolady nie objęte inną promocją.
U mnie nie przecenione są tylko te małe belgijskie, które stoją przy kasach.
Polecam czekoladę "z okienkiem" z całymi migdałami - pyszna.


U nas też nie zawsze wiszą te kolorowe kartki z cenami przy produktach, które są w promocji. Pamiętam, że przy artykułach dla dzieci (kaszki, deserki, obiadki) były dwie kartki wywieszone tylko, ale przy kasie okazało się, że wszystkie produkty były objęte promocją.

młodzutka ja lubię tą z orzechami laskowymi, mniammmm 06.gif
Pilawianka
Płyn micelarny BeBeauty produkowany przez Tołpę. Zużyłam już kilka opakowań i jestem z niego bardzo zadowolona. Kosztuje śmieszne pieniądze a moim zdaniem nie odbiega od tych droższych.
200ml kosztuje 4,8 zł czy jakoś tak. Teraz w gazetce kosmetycznej jest 400ml za 7,99

Moje dzisiejsze odkrycie - deser Bon Creme śmietana i owoce. Jest to deser z ukwaszonej śmietany z sosem owocowym. Produkowany przez Olmę, to ta od Pierotów icon_smile.gif
Są 4 smaki: jagodowy, truskawkowy, wiśniowy, pomarańczowy z czekoladą.
Kosztuje 1,69 za 140g

Rajstopy damskie z mikrofibry 40 den w 4 kolorach: czarne, grafitowe, granatowe, beżowe za ponad 5 zł (nie pamiętam końcówki ale na pewno między 5 a 6 zł icon_wink.gif )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.