To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co warto kupić w Biedronce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
anetadr
CYTAT(anax @ Thu, 02 May 2013 - 16:51) *
No tak cena powala.


To fakt, że cena spora. Ja dostałam w prezencie, ale smakiem soków byłam tak zachwycona, że pewnie i tak bym kupiła.

Aneta

agnese
o nie, dziś widzialam ten sok, ale że szukałam kartoniku z kranikiem to nie zainteresowałam sie nim icon_sad.gif
Tuni
Dziewczyny , ale kranik jest wewnątrz tego kartonu, kiedy skarton stoi na półce, kranika nie widać.
Należy usunąć tekturkę w zaznaczonym miejscu i przeciągnąć kranik przez dziurkę, dopiero wtedy wystaje.
Joanna 81
CYTAT(Tuni @ Tue, 07 May 2013 - 23:05) *
Dziewczyny , ale kranik jest wewnątrz tego kartonu, kiedy skarton stoi na półce, kranika nie widać.
Należy usunąć tekturkę w zaznaczonym miejscu i przeciągnąć kranik przez dziurkę, dopiero wtedy wystaje.


o, to cena uwaga. Idę dziś poszukać jeszcze raz.
grubassek:)
a ja ostatnio mam bzika na punkcie świeżych ziół- i Biedronka dla mnie góruje- ziółka zawsze świeże (nie pousychane jak w większości marketów) i cena także atrakcyjna-szczególnie polecam bazylięicon_smile.gif
agnese
Tuni - teraz juz wiem icon_smile.gif
Agnes84
Obecnie w Biedronce Włoskie Specjały a że ja kuchnię włoską uwielbiam to... icon_wink.gif
Mascarpone i Ricotta w dobrej cenie, fajne makarony ...
~Luna~
Od 20-tego maja, będą w Biedronce łyżworolki 3w1 - mój smyk zażyczył je sobie na Dzień Dziecka.

Spójrzcie proszę i powiedzcie czy warto coś takiego kupić.
Szkoda, że rozmiarówka jest tylko do "37", bo jeśli młody utrzyma obecne tempo wzrostu stopy, to rolki wystarczą mu jedynie na dwa lata.
Gdyby były do "38", mogłabym z nich potem korzystać ja.
Dodam, że młody na rolkach jeździć nie umie, a ja w stopniu początkującym.

Wrzucam link do gazetki - ŁYŻWOROLKI 3w1
Joanna 81
CYTAT(~Luna~ @ Sat, 11 May 2013 - 12:36) *
Od 20-tego maja, będą w Biedronce łyżworolki 3w1 - mój smyk zażyczył je sobie na Dzień Dziecka.

Spójrzcie proszę i powiedzcie czy warto coś takiego kupić.
Szkoda, że rozmiarówka jest tylko do "37", bo jeśli młody utrzyma obecne tempo wzrostu stopy, to rolki wystarczą mu jedynie na dwa lata.
Gdyby były do "38", mogłabym z nich potem korzystać ja.
Dodam, że młody na rolkach jeździć nie umie, a ja w stopniu początkującym.

Wrzucam link do gazetki - ŁYŻWOROLKI 3w1


Luna widziałam w gazetce i sama się zastanawiam nad zakupem. Jak będą kauczukowe koła i dobre jakościowo to chyba się skuszę. Córka wyrosła z poprzednich, a jeździć uwielbiała. Ciekawa jestem jak się montuje te łyżwy i wrotki, czy faktycznie spełnią swoją rolę ...
Dor
Młody miał takie rolki. Wprawdzie nie z Biedronki ale zasada była taka sama.
Żeby zmienić rolki w łyżwy trzeba odkręcić całą płozę. Nam służyły chyba ze dwa lata
i zimą na lodowisku i latem jako rolki.
~Luna~
Dor, a jak oceniasz te rolki w używaniu, czy po zmianie rolek na łyżwy (lub odwrotnie) trzyma się wszystko stabilnie ?
Dor
CYTAT(~Luna~ @ Sat, 11 May 2013 - 19:26) *
Dor, czy po zmianie rolek na łyżwy (lub odwrotnie) trzyma się wszystko stabilnie ?

Wszystko było stabilne, płozy są przykręcane na dwie śruby, więc nic raczej nie ma prawa się ruszać.
Byliśmy z nich zadowoleni, potem poszły w świat do kolejnego dziecka i jemu też służyły jeszcze.
~Luna~
CYTAT(Dor @ Sat, 11 May 2013 - 20:44) *
Wszystko było stabilne, płozy są przykręcane na dwie śruby, więc nic raczej nie ma prawa się ruszać.
Byliśmy z nich zadowoleni, potem poszły w świat do kolejnego dziecka i jemu też służyły jeszcze.

Dzięki icon_smile.gif

Poczekam do 20-tego, obejrzę w sklepie i chyba kupię .
Tośka
ja też czekam na te łyżwo-rolko-wrotki icon_smile.gif
an.tośka
Na temat biedronkowych łyżwo-rolek się nie wypowiem. Moi chłopcy mają rolki wymieniane na łyżwy (kupione w sklepie sport.) - z wymianą nie ma żadnego problemu, używane i latem i zimą.
Młodszy ma po starszym, używane 3 sezony i nadal w dobrym stanie.
pati.n
Moja Wika ma łyżwo-wrotko-rolki, kupione w sportowym z regulacvją wielkości buta. Super sprawa!
~Luna~
Kupiłam łyżwo-rolko-wrotki icon_biggrin.gif

Nie uwierzycie, ale o g. 8:05 została już tylko jedna para w rozm. 34-37 i czekała chyba właśnie na mnie icon_biggrin.gif .

Rolki wyglądają dość porządnie, koła są kauczukowe (gumowe?), mocne zapięcia, łatwa regulacja rozmiaru.
Na razie schowałam wysoko i głęboko, mam nadzieję, że młody nie wypatrzy ich przed 1.06 icon_wink.gif
ajlonka
Ja kupiłam hulajnogę. Dużo miejsca na stopę a właściwie na 2 stopy i taka "naklejka antypoślizgowa". Regulowana kierownica i hamulec na tylnym kole. Do tego fajnie się składa.

U mnie rolek było chyba z 5 szt. Nad rolkami się zastanawiałam, ale Adaś ma słabą równowagę. Nie jeździ jeszcze na 2 kółkach na rowerze. Trochę się z mężulem obawiamy, że nawet na wrotkach bałby się jeździć. Zdecydowaliśmy się na hulajnogę bo ta którą ma już jest za mała dla niego
Joanna 81
U nas były tylko 2 opakowania tych mniejszych i w sumie z 5 pudełek tych większych. Też kupiłam córce. Wylądowały na razie na dnie szafy, będą na urodziny icon_wink.gif
Izzy
CYTAT(Agnes84 @ Thu, 09 May 2013 - 09:23) *
Obecnie w Biedronce Włoskie Specjały a że ja kuchnię włoską uwielbiam to... icon_wink.gif
Mascarpone i Ricotta w dobrej cenie, fajne makarony ...


Były jeszcze fantastyczne suszone pomidory w oliwie za 4,99. U nas już nie ma 32.gif . Zdążyłam kupić 3 słoiczki.
cath
Teraz są w promocji pieluchy Dada (w kartonach), kaszka Bobovity- druga 50% taniej itp
Aneczka
CYTAT(cath @ Wed, 22 May 2013 - 23:14) *
Teraz są w promocji pieluchy Dada (w kartonach), kaszka Bobovity- druga 50% taniej itp

I w ogóle duzo niemowlakowych rzeczy - kubeczki niekapki, smoczki z motywami disneya, wkładki laktycyjne, kosmetyki nivea, lovella itp
Mama_Małej_Mi
A ja ostatnio proszki i płyny (poza spożywką) kupuję. Mają E w przyzwoitej cenie, a bardzo lubię te płyny. No i proszek ten active plus 2 w 1 niezły jest.
Joanna 81
CYTAT(Mama_Małej_Mi @ Fri, 24 May 2013 - 12:16) *
A ja ostatnio proszki i płyny (poza spożywką) kupuję. Mają E w przyzwoitej cenie, a bardzo lubię te płyny. No i proszek ten active plus 2 w 1 niezły jest.


też kupuję, najbardziej zielony, ale tylko ten z serii perfume style (paradise). Cudnie pachnie icon_wink.gif
Edit: cena faktycznie przystępna. U nas są pakowane 2 po 2 l. za 17 zł (w sklepie obok 1 kosztuje 13,99)
anax
teraz są kredki bambino grube w metalowym pudełku.
kuskus
ja dziś się zorientowałam że jest mnóstwo blogów testujących produkty z biedronki. Nie sądziłam że aż tyle ludzi tam kupuje, szczególnie że jescze niedawno wszyscy się z biedronki wyśmiewali.
~anula~
Moje ostatnie odkrycie to sorbety. takie w 4 smakach. Są cudowne. I zostaję po nich świetne pudełeczka. Będą na mrożone musy owocowe na zimę.
Pilawianka
Dla mnie te sorbety są obrzydliwie słodkie, musiałam się zmuszać żeby je zjeść. Uwielbiam sorbety ale tych więcej nie kupię.
Pudełeczka po nich też zostawiłam icon_smile.gif
Inkusia
Dobrze że nie kupiłam tych sorbetów bo nie lubię mocno słodkich lodów.

Dzisiaj byłam w Biedronce na wyprzedaży. Kosze z przecenionymi produktami wyniesli przed sklep. Kupiłam np. kozaki-saszki dla dziewczyn po 3zł.
~anula~
Dla mnie sorbety nie są słodkie, a cytrynowy nawet za kwaśny icon_smile.gif
A nie lubię słodkich lodów, dlatego np. szeroko omijam magnum (oprócz mięty rzecz jasna)
Joanna 81
Mam pytanie do dziewczyn, które kupiły rolki 3 w 1. Jak się sprawują?

Ja bardzo polubiłam herbatę Rooibos miód z wanilią - pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Honey*
oj tak. ja ta rooibos tez uwielbiam icon_smile.gif
Nessi
Dzisiaj kupiłam camembert 'Roi du chateau'. Wcześniej pożerałam Turki, President i te typowe biedronkowe, ale TEN...no przepyszny, taki kremowy i mięciutki.
Agnes84
Zmywacz do paznokci z pompką BeBeauty. Rewelacja! Mam różowy-ładnie pachnie, nie wysusza, natłuszcza skórę i paznokcie.
gosiagosia
nie wiem o co chodzi, ale mam ten zmywacz i nie moge niczego potwierdzic. o ile na poczatku bylam zadowolona, bo pompka ladnie chodzila, tak z czasem zaczela sie psuc i raz leci, raz nie. zmywacz bardzo wysusza paznokcie, zapach tez najladniejszy nie jest.
mama_do_kwadratu
O sorbetach już ktoś pisał? BOMBA są.
Joanna 81
Sorbetów nie jadłam, ale lubię lody Diuna i Symfonia bakaliowe - mniammmmm 06.gif
anax
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Wed, 19 Jun 2013 - 00:10) *
O sorbetach już ktoś pisał? BOMBA są.

dla mnie za słodkie
Kocurek
CYTAT(Agnes84 @ Tue, 18 Jun 2013 - 06:00) *
Zmywacz do paznokci z pompką BeBeauty. Rewelacja! Mam różowy-ładnie pachnie, nie wysusza, natłuszcza skórę i paznokcie.


Ja mam zilony, i też sobie chwalę.

Ostatnio kupiłam siekacz do cebuli, rewelacja, drobniutko sieka, i nie ryczę przy tym icon_wink.gif
Orinoko
CYTAT(Joanna 81 @ Wed, 19 Jun 2013 - 07:44) *
Sorbetów nie jadłam, ale lubię lody Diuna i Symfonia bakaliowe - mniammmmm 06.gif


Serdeczna prośba do Was o podanie składu sorbetów, jeśli macie akurat pod ręką, dziękuję!!!
(generalnie pod kątem mleka i pochodnych mleka krowiego dla córki na diecie bezmlecznej, wszelkie E mnie nie interesują, bo za dużo ich pewnie jest 29.gif
Xenna
CYTAT(Joanna 81 @ Fri, 07 Jun 2013 - 12:58) *
Mam pytanie do dziewczyn, które kupiły rolki 3 w 1. Jak się sprawują?

Ja bardzo polubiłam herbatę Rooibos miód z wanilią - pięknie pachnie, dobrze smakuje.

Jeśli chodzi o rolki 3 w 1 to mój syn jest zadowolony. Dla dziecka rozpoczynającego jazdę w zupełności są wystarczające.Obecnie w Biedronce są po 79 zł (wcześniej 99 zł).
Joanna 81
CYTAT(Xenna @ Mon, 24 Jun 2013 - 19:45) *
Jeśli chodzi o rolki 3 w 1 to mój syn jest zadowolony. Dla dziecka rozpoczynającego jazdę w zupełności są wystarczające.Obecnie w Biedronce są po 79 zł (wcześniej 99 zł).

Xena dzięki za informację icon_wink.gif
mariola233
8 lipca ma byc w biedronie wyprzedaz letnia tak umnie pisze
dankin-82
teraz są książki za 9.99, niektóre naprawdę pięknie wydane i cała masa tytułów
Pilawianka
Do środy kawy będą tańsze o 25%
mama_do_kwadratu
CYTAT(Orinoko @ Mon, 24 Jun 2013 - 15:57) *
Serdeczna prośba do Was o podanie składu sorbetów, jeśli macie akurat pod ręką, dziękuję!!!
(generalnie pod kątem mleka i pochodnych mleka krowiego dla córki na diecie bezmlecznej, wszelkie E mnie nie interesują, bo za dużo ich pewnie jest 29.gif

Opakowanie wywaliłam, ale znalazłam coś takiego:

Sorbety bez dodatku mleka – TOP 3 Spełnionej Mamy

1. Producent: Grycan – nasz ulubiony, oferuje szeroki wybór, przepysznych, bezmlecznych i mocno owocowych smaków. Uwielbiamy cytrynowy.

2. Producent: Zielona Budka – również niezawodnie bezmleczne sorbety. Nasze ulubione to ananasowy i mango-marakuja.

3. Producent: Biedronka (zestaw Quatro Sorbetto) - to nasze tegoroczne odkrycie. Sorbety są bardzo smaczne, nie zawierają mleka w żadnej postaci. Wyprodukowane są głównie z soków owocowych, a nie z owoców, dlatego zajmują w moim rankingu trzecią pozycję. Zestaw zawiera 4 małe kubeczki w różnych smakach: cytrynowym, mango, malinowym i truskawkowym.


źródło
agnese
ja z lodów lubie belcanto z wiśniami
gunia86
dziękuje za info o kawie icon_smile.gif oj przydało się!
Inkusia
Teraz są soki w kartonach tańsze i karma dla psa.

Kupiłam drylownicę do wiśni i musiałam ją oddać bo okazało się że to bubel icon_sad.gif
dankin-82
Obecnie są fajne książeczki dla dzieci icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.