To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co warto kupić w Biedronce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
buniaaa
CYTAT(Agnelka25 @ Mon, 04 Oct 2010 - 20:23) *
Też byłam zobaczyć te niemowlęce są cienkie tylko na polarze ale te dziecinne są ocieplane tylko u nas rozmiarówka zaczynała się od 122 21.gif

Dziecięce rozmiarówka wogóle zaczynała się od 122 tak było napisane w ulotce, jutro będe koło biedronki to może wstąpie i zobaczę swoim okiem icon_wink.gif
kachaaa
Kurteczki beznadziejne, cienkie jak na zimę , polar gatunkowo kiepski a wierzchni materiał przemakalny ( sprawdziłam icon_wink.gif ) pozatym kiedyś podobne spodnie mieliśmy , po pierwszym praniu nadawały sie do wyrzucenia
LadyCaro
Od czwartku mają być w Biedronce takie sznurkowe firany, kupić? nie kupić? było już coś takiego w Biedronce? Kiedyś były takie panelowe firany i kupiłam i są bardzo fajne.
buniaaa
Ja może podjadę później je zobaczyć bo chciałam już kiedyś kupić tylko ten wymiar mnie zastanawia 150x250, co jest długość a co szerokość. Jak ktoś będzie wiedział to proszę o info bo wtedy nie będe specjalnie jechała bo szkoda mi dzieciaczka mojego zostawiać icon_wink.gif

edit: dobrze, że nie jechała bo to jutro dopiero a ja myslałam, że dziś czwartek icon_wink.gif
LadyCaro
150 to szerokość a 250 to długość (czyli do okna balkonowego będzie pasować a do mniejszego można obciać frędzelki) icon_smile.gif
buniaaa
CYTAT(LadyCaro @ Wed, 06 Oct 2010 - 19:29) *
150 to szerokość a 250 to długość (czyli do okna balkonowego będzie pasować a do mniejszego można obciać frędzelki) icon_smile.gif

No właśnie ja chciałam taką krótszą do paraperu a o obcięciu nie pomyślałam 37.gif tylko pytanie czy ja to zrobię równo... ale jutro będe się nad tym zastanawiać jak obejrze je na żywo...
Pogoda
CYTAT(buniaaa @ Wed, 06 Oct 2010 - 19:10) *
tylko pytanie czy ja to zrobię równo...


To wbrew pozorom nie jest takie trudne (przycinanie frędzli). Najłatwiej, jeśli je najpierw powiesisz w tym miejscu, w którym mają wisieć "docelowo" i przy pomocy PORZĄDNYCH, OSTRYCH nożyczek będziesz podcinać "w stanie rozwieszonym" 03.gif .
buniaaa
CYTAT(Pogoda @ Thu, 07 Oct 2010 - 00:06) *
To wbrew pozorom nie jest takie trudne (przycinanie frędzli). Najłatwiej, jeśli je najpierw powiesisz w tym miejscu, w którym mają wisieć "docelowo" i przy pomocy PORZĄDNYCH, OSTRYCH nożyczek będziesz podcinać "w stanie rozwieszonym" 03.gif .

Dzięki za radę bo ja bym to robiła na podłodze i zapewne nic by z nich nie zostało 29.gif
Agnelka25
bunia byłaś po te firany bo jestem ciekawa jaka jest kolorystka?
buniaaa
CYTAT(Agnelka25 @ Thu, 07 Oct 2010 - 20:00) *
bunia byłaś po te firany bo jestem ciekawa jaka jest kolorystka?

Niestety dzisiaj nie dałam rady ale jutro jak nie z ranka to po południu bryknę icon_wink.gif
Agnelka25
Popołudniu Julia idzie na ,,służbę" do babci to ja polęcę do biedronki zobaczyć te Firany i dam znać 03.gif
buniaaa
No to zobaczymy, która pierwsza zda relacje bo ja chciałam podjechać jak małż wróci z pracy 06.gif bo rano jednak nie zdążyłam bo babcia nie dawała sobie rady z dwójeczką 29.gif
Agnelka25
No to zdaję relację niewiem jakie były jeszcze kolory ale jak ja dotarłam były tylko brązowe i białe słyszałam że były jeszcze zielone ale niestety żadny z tych kolorów mi nie pasuje i góra firany niezbyt fajna icon_wink.gif
buniaaa
Agnelka25 jak mówisz, że góra niezbyt fajna to nie mam czego żałować bo niedałam rady jednak pojechać zobaczyć, ale ja i tak wolałam bez ozdobnej góry a takich nie było ...
Agnelka25
Widziałam ulotkę z bricomarche i tam też są w promocji po 29,90 zł w poniedziałek się przejdę zobaczyć icon_biggrin.gif
Ale w biedronce kupiłam sobie garnek emaliowany za 8,90zł pojemność około 1l potrzebowałam taki mniejszy 06.gif
LadyCaro
Nie byłam w końcu obejrzeć tych firan ale znając życie to już by pewnie tylko brązowe zostały bo przeważnie tak u nas jest. Polowałam ostatnio na kalosze, może pamietacie jak były takie kolorowe dla dorosłych i NIC nie było już o 12tej w dwóch Biedronkach 41.gif
buniaaa
CYTAT(Agnelka25 @ Sat, 09 Oct 2010 - 15:18) *
Widziałam ulotkę z bricomarche i tam też są w promocji po 29,90 zł w poniedziałek się przejdę zobaczyć icon_biggrin.gif
Ale w biedronce kupiłam sobie garnek emaliowany za 8,90zł pojemność około 1l potrzebowałam taki mniejszy 06.gif

Niestety nie mam u siebie bricomarche ale już się buduje w miejscowości obok więc niedługo też będe polować na ich okazje icon_biggrin.gif
buniaaa
Dopiero dzisiaj udało mi się dojść do biedronki i była jedna sztuka firanki kolor pomarańczowy i tylko na pasku więc bez tej ozdobnej góry i taką właśnie chciałam ale inny kolor no i nie jedną icon_sad.gif kurcze mogłam jednak pojechać w pierwszy dzień...
Agnelka25
Dzisiaj w biedronce zakupiłam:
pieluchy Huggies duże pudło za 39,90zł
rajstopy dziecięce frote za 6,99 zł
buniaaa
Rajtuzki też widziałam. My kupiliśmy parasol dla młodego aby miał na deszcz.
W przyszłym tygodniu chyba w poniedziałek będzie usuwacz do supełków z ubrań- zawsze o tym marzyłam 29.gif
Agnelka25
Ja czekam na metalowy stojak na obuwie będzie za 19,90 zł od 21 października
Orinoko
CYTAT(Agnelka25 @ Thu, 14 Oct 2010 - 18:36) *
rajstopy dziecięce frote za 6,99 zł

Rajstopki w jakich rozmiarach? Czy to rajstopy firmy Wola?
buniaaa
CYTAT(Orinoko @ Fri, 15 Oct 2010 - 20:04) *
Rajstopki w jakich rozmiarach? Czy to rajstopy firmy Wola?

W gazetce jest napisane : "Kolorowe rajstopki Code rozm. 92/98 - 140/146 12 wzorów do wyboru 6,99/szt."
ATeFKa
CYTAT(Orinoko @ Fri, 15 Oct 2010 - 18:04) *
Rajstopki w jakich rozmiarach? Czy to rajstopy firmy Wola?


Widziałam dziś. Nie wiem czy Wola, ale dość grube są, z frotką od środka. gdybym nie miała to na pewno bym kupiła icon_wink.gif
ATeFKa
CYTAT(Agnelka25 @ Thu, 14 Oct 2010 - 19:46) *
Ja czekam na metalowy stojak na obuwie będzie za 19,90 zł od 21 października


a możesz pokazać jak wygląda?
buniaaa
ja mogÄ™ icon_wink.gif https://www.biedronka.pl/oferta/artykuly_pr...juz_za_tydzien/
ATeFKa
CYTAT(buniaaa @ Fri, 15 Oct 2010 - 19:13) *


chyba ślepa jestem, ale nie widzę... no nie widzę 32.gif

WidzÄ™ !!! 06.gif
buniaaa
CYTAT(ATeFKa @ Fri, 15 Oct 2010 - 21:32) *
chyba ślepa jestem, ale nie widzę... no nie widzę 32.gif

WidzÄ™ !!! 06.gif

No to dobrze, że już widzisz icon_biggrin.gif
Orinoko
CYTAT(ATeFKa @ Fri, 15 Oct 2010 - 21:05) *
Widziałam dziś. Nie wiem czy Wola, ale dość grube są, z frotką od środka. gdybym nie miała to na pewno bym kupiła icon_wink.gif

Dzieki!
MaPI
CYTAT(Orinoko @ Fri, 15 Oct 2010 - 20:04) *
Rajstopki w jakich rozmiarach? Czy to rajstopy firmy Wola?


Wola to one raczej nie są, ale ja polecam, ostatnie kupowałam chyba na wiosnę były super.
Agnelka25
No to podana rozmiarówka rajstopek się nie zgadza bo u nas były tylko w rozmiarze 68-74 21.gif
chaton_ania
Agnelka25 u mnie w Biedronce rozmiarówka sie zgadzała icon_smile.gif
Agnelka25
szczęściara 06.gif
Kupowałyście kiedyś te gotowe dania np. skrzydełka czy udka, gyros?
izabell30
Cześć dziewczyny.
Ja powiem wam że wcześniej jakoś częściej zaglądałam do biedronki ale teraz już rzadziej bo nigdy nie wiem czy jest za czym jechać niby w gazetkę mogę spojrzeć ale np z gazetką tesko oszukują niby coś ma być od czwartku a nie ma i jest dopiero za tydzień. W lidlu ostatnio tak samo. Nie wiem jak z biedronka ale jak wypatrzycie coś ciekawego to i ja zajadę po drodze 06.gif wcześniej kupowałam tam pieluszki Dada ale w lidlu wypatrzyłam lepsze bo miększe.
buniaaa
CYTAT(Agnelka25 @ Sat, 16 Oct 2010 - 15:14) *
Kupowałyście kiedyś te gotowe dania np. skrzydełka czy udka, gyros?

Ja kupuję takie piersi w panierce ale drobne kawałeczki to nie jest gyros ani nie kotlety kurcze niewiem jaka nazwa tego ale mąż właśnie pojechał po to to później dopisze i nam bardzo smakuje, młody zaś wcina gołąbki ze słoika i żadne inne mu nie smakują a tych poprostu zje cały słoik a mąż flaki i ostatnio klopsy.

edit: jednak nie kupił tego bo nie było ale zjadł mięso gyrosa pikantne- ponoć nie takie pikantne- ja nie jadłam więc niewiem czy dobre...
agrafkaa
rajstopki kupiłam są super i bardzo ciepłe
taką półkę na butki miałam super bo można regulować szerokość
skrzydełka pikantne mężusiowi smakują
w poniedziałek będą rajstopy 40den po 4 coś różne kolory polecam dobre gatunkowo co roku kupuję i jestem zadowolona cały sezon przechodzę
Agnelka25
A właśnie zastanawiałam się czy ten stojak na buty będzie można regulować bo muszę go upchnąć w szafie 06.gif
Agnelka25
Usuwacz supełków Clarus od dziś jest w promocji w biedronce czy któraś z was go zakupiła? czy dobrze usuwa zmechacenia?
buniaaa
CYTAT(Agnelka25 @ Mon, 18 Oct 2010 - 17:47) *
Usuwacz supełków Clarus od dziś jest w promocji w biedronce czy któraś z was go zakupiła? czy dobrze usuwa zmechacenia?

ja kupiłam i już wypróbowałam, jest super icon_smile.gif mam nadzieję, że szybko się niestępią ostrza.
Agnelka25
To już wysyłam męża do biedronki i dziś golenie wszystkich swetrów 29.gif
kachaaa
CYTAT(Agnelka25 @ Sat, 16 Oct 2010 - 15:14) *
szczęściara 06.gif
Kupowałyście kiedyś te gotowe dania np. skrzydełka czy udka, gyros?


Nie bo mięso z jakiego jest robione to odpad a panierka to mała lista mendelejewa. Wolę sama robić

Ja czekam na body mają być od czwartku zdaje się
buniaaa
CYTAT(Agnelka25 @ Mon, 18 Oct 2010 - 18:01) *
To już wysyłam męża do biedronki i dziś golenie wszystkich swetrów 29.gif

Ja też już goliłam ale niestety dzieci mi nie dają więc wieczorkiem się pobawię do czasu aż baterie wytrzymają icon_wink.gif
Agnelka25
Body?? nie ma ich w ulotce z tego co pamiętam to nie dawno były.
kachaaa
Body mają być od 21 o ile znowu nie pomyliłam się
kachaaa
Sprawdziłam, Body od 21.10
https://www.biedronka.pl/cms/img/u/Gazetki/...lory/big/19.jpg
Agnelka25
Kachaaa daj mi link strony na którą wchodzisz
kachaaa
Na ten który ty podałaś icon_wink.gif
Agnelka25
To ja jestem ślepa, bo ja nie widzę 37.gif
kachaaa
Kliknij na własny link
po lewej stronie będziesz miała " Inspiracje tygodniowe" kliknij
na środku pod " Inspiracja tygodnia " jest "Zobacz także " i tam będzie link do " Jesienne kolory" klikasz potem w Pobierz gazetkę i już icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.