To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co warto kupić w Biedronce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
katarakta
Te książeczki zestawy tez lubimy. Już nam się kończy. Lubi rozwiązywać zadania ale jak ma coś pokolorowac i jest tego dużo to odkłada na pózniej.

Ja uwielbiam czekoladÄ™ malinowa.
MamaJulki
CYTAT(milutka @ Tue, 17 Apr 2012 - 00:27) *
Czy kupując w biedronce zwracacie uwagę gdzie jest co wyprodukowane? bo większość ryb mrożonych jest made in china a puszki rybne made in vietnam czy tym podobne.


ja każdy artykuł, który kupuję pierwszy raz dokładnie "badam" tj czytam skład i miejsce produkcji...
a z rzeczy w puszkach kupujÄ™ jedynie fasolkÄ™, kukurydzÄ™, groszek itp...
żadnych przetworów
ale co jest dobre w Biedronce z "gotowców" - buraczki w słoiku icon_smile.gif
maania
Ostatnio córka moja dostała czapkę z daszkiem z ulubioną myszką Minnie- czapka naprawdę fajna i cena atrakcyjna 9,99 zł. Dzisiaj zakupiłam jej książkę z magnesami- były z motylami, dinozaurami, pojazdami- 19,99 zł a bardzo fajne.
jaAga*
Nie wiem czy już było, ale ja uwielbiam łososia wędzonego na ciepło - takiego w granatowym pudełku (są naturalne, z pieprzem lub koperkiem). Cena nie jest niska (7,99) ale jest przepyszny. Robię też z niego sałatkę z biedronkowej gazety: czyli mieszanka sałat, łosoś, żurawina i sos balsamiczny.....pycha.
pomidorro
a ja kupuję sok jabłkowy. Jest pyszny i niecałe 2 zł kosztuje za litr. Herbata mrozona tez jest niezła.
Tigerek
Ja kupiłam sobie domowe balerinki - super wygodne, cena 8,99 też skusiła, można wyprać w pralce.
agrafkaa
WyciÄ…gam.
U nas ostatnio nawał kosmetyków.
kachaaa
A ja powoli odchodzę od biedronki , jeszcze tylko nabiał i to nie wszystek i jakieś pojedyncze bardzo sporadyczne gazetowe rzeczy- niestety Biedronka zrobiła sie droższa od innych dyskontów lub marketów. I troszkę nabija klientów w butelkę bo np śmietana owszem 20 g tańsza niby ale że ma 400 g a nie 500 g to juz nikt nie sprawdza i niestety zauważyłam że mnóstwo rzeczy tak odchudzili


edit:lit
Kocurek
CYTAT(kachaaa @ Sun, 30 Sep 2012 - 09:55) *
A ja powoli odchodzę od biedronki , jeszcze tylko nabiał i to nie wszystek i jakieś pojedyncze bardzo sporadyczne gazetowe rzeczy- niestety Biedronka zrobiła sie droższa od innych dyskontów lub marketów. I troszkę nabija klientów w butelkę bo np śmietana owszem 20 g tańsza niby ale że ma 400 g a nie 500 g to juz nikt nie sprawdza i niestety zauważyłam że mnóstwo rzeczy tak odchudzili
edit:lit


Kapnęłam sie o tym przy dużym Tymbarku 08.gif
Mafia
Kupiłam na wyprzedaży plecak dla pierwszoklasisty za 19.90 firmy Passo czy Paso. Jest po prostu genialny, dużo lepszy od Topgala za wielokrotność tej kwoty. O trwałości się nie wypowiem, ale wykonanie wygląda na porządne. Podobno ręcznie szyty (choć nie wiem czy to wada czy zaleta). icon_wink.gif
justine1980
Mafia Ja miałam Paso kupiony w Pepco,niestety nie wytrzymał całego roku szkolnego icon_sad.gif Ale moze masz inny model.
Mafia
CYTAT(justine1980)
Mafia Ja miałam Paso kupiony w Pepco,niestety nie wytrzymał całego roku szkolnego icon_sad.gif Ale moze masz inny model.


Nie liczę na wiele, ale nosi się fajnie. W zamyśle był jako ten na zmiane, ale syn woli ten biedronkowy od porządnego, bo jest wygodniejszy i lżejszy, choć ma dobre usztywnienie pleców i wygodne szelki.
Agnelka25
Jakiś czas temu moja córka wypatrzyła w ulotce dziurkacze ozdobne pakowane po 3 szt. w cenie 9,90 zł wydaje mi się że miały być od 29 października ale nie jestem pewna czy będą od dziś czy może coś pokręciłam i już były 32.gif

Kto był dziś na zakupach w Biedronce i widział dziurkacze icon_biggrin.gif
Ika
CYTAT(Agnelka25 @ Mon, 29 Oct 2012 - 12:10) *
Jakiś czas temu moja córka wypatrzyła w ulotce dziurkacze ozdobne pakowane po 3 szt. w cenie 9,90 zł wydaje mi się że miały być od 29 października ale nie jestem pewna czy będą od dziś czy może coś pokręciłam i już były 32.gif

Kto był dziś na zakupach w Biedronce i widział dziurkacze icon_biggrin.gif


Były w zeszłym tygodniu.
Agnes84
Moje nowe odkrycie ciastka "Bonitki" pelno-zbożowe o smaku maślanym
Pilawianka
Dziurkacze były w zeszłym tygodni ale dziś widziałam jeszcze kilka sztuk.
ana
CYTAT(milutka @ Tue, 17 Apr 2012 - 01:27) *
Czy kupując w biedronce zwracacie uwagę gdzie jest co wyprodukowane? bo większość ryb mrożonych jest made in china a puszki rybne made in vietnam czy tym podobne.


Abramczyk równiez importuje z tych krajów
Joanna 81
U nas jeszcze sÄ… dziurkacze icon_wink.gif

Bonitki uwielbiam 06.gif
Agnelka25
No i przegapiłam, dziurkaczy już nie było. 13.gif
Teraz już zaznaczyłam sobie w kalendarzu co będzie kiedy żebym nie przegapiła 08.gif a czekam na śniegowce dla Julci które będą od piątku, a 8 listopada pojemnik na zabawki i koszyki icon_biggrin.gif
Pilawianka
Masz tylko 1 Biedronkę w okolicy? Ja dziś byłam w 2 i w obu były jeszcze dziurkacze.
Ika
To może ktoś jej kupi i wyśle? W mojej Biedronce już nie ma, sprawdziłam, bo bym kupiła icon_sad.gif
Pilawianka
Ja mogę kupić, tylko muszę wiedzieć, czy wzór obojętny. No i nie wiem, czy z kosztem wysyłki to się będzie opłacało.
Ika
To zależy, jak bardzo dziecko się ucieszy icon_wink.gif
One są chyba pakowane po trzy i każdy z tych trzech ma inny wzór? Czy pomiędzy opakowaniami też są różne wzory? Nie przyjrzałam się...
Pilawianka
Tak one są pakowane po 3 różne ale między opakowaniami się różniły.
A_KA
A widziałyście może te komplety na śnieg (kurtka + spodnie) dla dzieci? Warto je kupić? No i jak z rozmiarówką, bo w gazetce nie napisali...
dankin-82
CYTAT(A_KA @ Wed, 31 Oct 2012 - 00:30) *
A widziałyście może te komplety na śnieg (kurtka + spodnie) dla dzieci? Warto je kupić? No i jak z rozmiarówką, bo w gazetce nie napisali...



dla mnie cienizna, nie wiem czy na śnieg nie za zimne ?
z tym że ja przez sekundkę tylko macałam
grubassek:)
CYTAT(A_KA @ Wed, 31 Oct 2012 - 00:30) *
A widziałyście może te komplety na śnieg (kurtka + spodnie) dla dzieci? Warto je kupić? No i jak z rozmiarówką, bo w gazetce nie napisali...

wg mnie za cienkie jak na mroźną zimę- a na taką liczę w tym roku - mroźna i śnieżna:)
~Luna~
CYTAT(A_KA @ Tue, 30 Oct 2012 - 22:30) *
A widziałyście może te komplety na śnieg (kurtka + spodnie) dla dzieci? Warto je kupić? No i jak z rozmiarówką, bo w gazetce nie napisali...

U nas największe były 146/152.
Kurtka bardzo cienka jak na zimową/narciarską , no chyba że to taki super chroniący przed zimnem i wiatrem materiał - nie wiem, mnie nie przekonał.
Na spodnie mogłabym się skusić (gdyby można było kupić oddzielnie), tylko że rozmiar odpowiedni dla mojego chudzielca, posiada dość szerokie nogawki, tak że młody cały zmieściłby się do jednej.
A_KA
Oglądałam te komplety. Faktycznie cienizna. Szkoda, bo całkiem ładne są...

Ktoś się wcześniej pytał tu chyba o dziurkacze ozdobne. Widziałam je wczoraj w Biedronce jeszcze.
MamaJulki
a ja z innej beczki icon_wink.gif

uwielbiam Bonitki - herbatniki maślane, zarówno tradycyjne jak i pełnoziarniste icon_smile.gif
pyszne też są wafle ryżowe z kokosem, orzechami i bananem icon_smile.gif
okazyjnie pojawiają się buraczki "Nasza spiżarnia" też polecam icon_smile.gif

Agnes84
CYTAT(MamaJulki @ Sat, 03 Nov 2012 - 19:16) *
a ja z innej beczki icon_wink.gif

uwielbiam Bonitki - herbatniki maślane, zarówno tradycyjne jak i pełnoziarniste icon_smile.gif
pyszne też są wafle ryżowe z kokosem, orzechami i bananem icon_smile.gif
okazyjnie pojawiają się buraczki "Nasza spiżarnia" też polecam icon_smile.gif


o Bonitkach pisałam stronę temu icon_wink.gif są genialne...

Dzisiaj zakupiłam czekolady z chrupkami ryżowymi, takie małe. mleczną i kokosową, obie świetne. za male icon_wink.gif

W/w buraczki również nabyłam. Dość duży, wizualnie ładny słoik za 1,65zl 23.gif O walorach smakowych jutro... icon_smile.gif
cath
Buraczki, oj tak bardzo dobre!
Bonitki idealnie nadajÄ… siÄ™ do mojego ulubionego mannowca!
Ursa0510
Dziś widziałam całkiem ładne rajstopy frotte w rozm. 62 do 86.
Za 9 zł.
lena77
a czy ktos sie skusil na ekspres do kawy z biedronki?
Agnes84
Nie brałam pod uwagę bo mam Dolce Gusto i ekspres ciśnieniowy, ale obejrzałam go ostatnio w sklepie z ciekawości i wizualnie jest b.ladny, cenowo atrakcyjny no i kapsulki baaardzo tanie w porównaniu z Nescafe. Tylko w kapsułkach mało rodzajów kawy i żadnej z mlekiem...

Ika Gdybyś reflektowała na dziurkacze to widziałam ostatnio, jeszcze sporo było. W dwóch wersjach kolorystycznych. Daj znać jakby co. Kupię i wyślę.

edt. styl
Ika
CYTAT(Agnes84 @ Mon, 05 Nov 2012 - 18:18) *
Ika Gdybyś reflektowała na dziurkacze to widziałam ostatnio, jeszcze sporo było. W dwóch wersjach kolorystycznych. Daj znać jakby co. Kupię i wyślę.

edt. styl

Agnes, dziękuję bardzo, ale to Agnelka szukała dziurkaczy, ja tylko podpowiadałam, żeby jej ktoś kupił i wysłał icon_smile.gif
Agnes84
CYTAT(Ika @ Mon, 05 Nov 2012 - 18:43) *
Agnes, dziękuję bardzo, ale to Agnelka szukała dziurkaczy, ja tylko podpowiadałam, żeby jej ktoś kupił i wysłał icon_smile.gif


ups icon_wink.gif źle doczytałam...

Agnelka propozycja aktualna icon_smile.gif
Meganka.
Też ogladałam ekspres biedronkowy, wizualnie ok.
Kupiła go moja kuzynka. Kawka niezła (piłam gold).

Cena kapsułek niewiele się rożni od kapsulek tchibo (mam cafissimo), szkoda, że nie pasują icon_biggrin.gif

Agnelka25
Dzięki już mam. W naszej biedronce szybko się rozeszły, ale udało mi się dostać w innej i z radości zakupiłam dwa komplety 08.gif A teraz chodzę i tylko zbieram po podłodze wycinanki 21.gif
bumbum
A używał ktoś tabletek do zmywarki Glosima? są porównywalne do tych zwykłych lidlowskich?
rtonka
CYTAT(anndzia @ Mon, 05 Nov 2012 - 23:05) *
A używał ktoś tabletek do zmywarki Glosima? są porównywalne do tych zwykłych lidlowskich?


Ja uzywam i niemam zastrzezen. Te lidlowskie dawno temu kupilam jedno opakowanie i mi nie podpasowalo.
Ursa0510
Dziś widziałam całkiem fajne drewniane układanki-gry logiczne (po 9,99).
Joanna 81
Ostatnio trafiłam na pyszny ser półtłusty naturalny Delikate, polecam. Dobry w smaku, nie jest suchy, polecam.
Pilawianka
Pamiętam, że rok temu było spore zainteresowanie matami do suszenia naczyń.
Informuję, że od dziś są dostępne. Kupiłam i jest bardzo przyzwoita ( ja nie mam suszarki więc naczynia przed wytarciem kładłam na ścierkę a ta mata jednak wygodniejsza).

Kupiłam też magiczne zmywaki 2 szt za 3,99zł. Miałam kiedyś z Rosmana i były beznadziejne. Tymi z Biedronki umyłam ścianę w przedpokoju, która miała straszne smugi od przewróconego roweru. Myślałam, że tylko malowanie ją uratuje. Wszystkie smugi zeszły a farba została bez zmian, także polecam.
Agnes84
mlodziutka dzięki za info o zmywakach. nie rzucily mi się w oczy ostatnio, muszę dokładniej poszukać i nabyć icon_smile.gif

W ogóle teraz w Biedronce "czysto i pachnąco" icon_wink.gif Środki czystości w dobrych cenach. Fajne odświeżacze do domu i samochodu, świeczki zapachowe... Płyn do płukania (co prawda E ale jakaś lepsza seria) 2 duże butelki (2x2l) za 17,99
Joanna 81
CYTAT(Agnes84 @ Mon, 12 Nov 2012 - 19:36) *
W ogóle teraz w Biedronce "czysto i pachnąco" icon_wink.gif Środki czystości w dobrych cenach. Fajne odświeżacze do domu i samochodu, świeczki zapachowe... Płyn do płukania (co prawda E ale jakaś lepsza seria) 2 duże butelki (2x2l) za 17,99


Koncentrat do płukania tkanin E Perfume Style mogę polecić z czystym sumieniem. Kupiłam zielony - pięknie pachnie, jest wydajny (wystarczy niewiele, a powieszone na balkonie pranie sprawia, że przyjemny zapach roznosi się po pokoju obok) i w sumie niedrogo wychodzi.

młodziutka jak mówisz, że dobre te gąbki, to muszę rozejrzeć się za nimi. Dziś byłam, ale nie widziałam.
pati.n
CYTAT(młodziutka @ Mon, 12 Nov 2012 - 18:09) *
Pamiętam, że rok temu było spore zainteresowanie matami do suszenia naczyń.
Informuję, że od dziś są dostępne.


Chciałam Cię ozłocić za informacje, zakupiłam, a przy okazji nabyłam kilka innych rzeczy i zostawiłam prawie 80zł 21.gif i tu ju tego ozłocenia nie byłam pewna 29.gif
Niesety magicznych gabek u nas też nie było.
grubassek:)
CYTAT(pati.n @ Wed, 14 Nov 2012 - 14:00) *
Chciałam Cię ozłocić za informacje, zakupiłam, a przy okazji nabyłam kilka innych rzeczy i zostawiłam prawie 80zł 21.gif i tu ju tego ozłocenia nie byłam pewna 29.gif
Niesety magicznych gabek u nas też nie było.

ja też zdążyłam kupi:))) bo ostatnim razem zabrano mi osttanią sprzed nosa....
Pilawianka
Cieszę się, że mogłam pomóc.
Dziś kupiłam sobie takie kapcie balerinkowate z frotki. Cieplutkie a mi zawsze w nogi zimno.
Wygodne, ciepłe i łatwo wyprać. 8,99 kosztowały.
ajlonka
oj balerinki super ja też zakupiłam, są takie mięciutkie tylko śmiesznie, że tak "cykają" te kropki na podeszwie jak się chodzi 03.gif Ja zakupiłam jeszcze garnek duży.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.