To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co warto kupić w Biedronce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
lena77
CYTAT(kaskago @ Wed, 03 Sep 2014 - 09:41) *
pomyłka, myślałam, że jestem w temacie Lidla...
icon_smile.gif



hehe , ja tez.

o , w biedronce tez były softshelle? icon_smile.gif
kurcze, moja wina, nie czytam firmowych gazetek i potem przepłacam w tchibo.
Gruszka
Dla wszystkich maniaczek promocji lidlowo-biedronkowych (i innych) polecam moje nowe odkrycie icon_smile.gif aplikacja na telefon o nazwie "Promocje w telefonie". Mam ją zainstalowaną od kilku tygodniu - i wierzcie mi - o każdej nowej gazetce i promocji wiem pierwsza icon_razz.gif genialna, prosta, pokazuje gazetki z datami obowiązywania; dobrze przegląda się strony gazetek. Wszystko działa szybko i sprawnie.

A gazetki są ze wszystkcih bardziej popularnych sklepów: biedronka, Lidl, Auchan, Tesco, Carefour, perfumerie typu Natutra czy Rossmann i budowlanki typu Castorama i wiele innych. Można sobie oznaczyć te ulubione i wtedy przychodzi jeszcze alert, że pojawiła się nowa gazetka.

Mam ochotę zgłosić wszystkim ulotkonoszom, żeby już przestali zapychać mi skrzynkę na listy, bo ja już to wszystko MAM icon_biggrin.gif

A! no i na przykładzie powyższych softshelli icon_smile.gif wchodzisz sobie na gazetkę Lidla, patrzysz jakie kurtki i po ile - a sekunde póżniej porównujesz, jakie Softshelle proponuje Biedronka icon_smile.gif
jaAga*
Takiej aplikacji nie mogę znaleźć, może nie działa na iphony...?
Honey*
ja znalazłam
trzeba mieć do tego wifi wlaczone ?
Gruszka
Tak wyglÄ…da:
https://play.google.com/store/apps/details?...zetki&hl=pl

ale to jest faktycznie sklep pod androida - może dla iPhonistów trzeba analogicznej poszukac...

Honey, no ja mam internet (pakiet) w telefonie włączony więc internet mam cały czas niejako. Myśle że net jest niezbędny bo aplikacja musi pobierać co jakiś czas nowe gazetki (info o nowych gazetkach dostaję kilka razy dziennie).
jaAga*
Ja też w necie znalazłam, ale na iphonie nie....poszukam podobnej icon_wink.gif.
Ludek
na Windowsa tez nie znalazłam icon_sad.gif
Ryjek
CYTAT(Ludek @ Fri, 19 Sep 2014 - 11:38) *
na Windowsa tez nie znalazłam icon_sad.gif


ja znalazlam icon_smile.gif

https://www.windowsphone.com/pl-pl/store/ap...fa-cedc430b1b8f
Ryjek
W Biedronce trwaja wyp[rzedaze. Własnie kupiłam dziecku łyzwo-rolki za 50zł. Podobno sa tez przecenione kurtki zimowe, ale ja nie widzialam.
ronia31
W Biedrze kupuję głównie ser mozzarella, kabanoski drobiowe, rybę w paluszkach - palce lizać,
kiełki brokuł, serki typu greckiego i sok multiwitaminę
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.