To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co warto kupić w Biedronce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Joanna 81
Płyn micelarny używam i ja, również polecam. Jak dla mnie jest swietny i cena ok. Jutro lece po ten wiekszy icon_smile.gif
Agula9
Czekolada z migdałami - pychota icon_biggrin.gif
Dziś zakupiłam krem Neutrogena 200ml za 11,99 icon_biggrin.gif
Agnes84
Cenne info o płynie, dzięki dziewczyny icon_smile.gif Skończył mi się właśnie, to spróbuję tego.
annad
Od 24.10.2013 będą w ofercie bodziaki, pajace ... 100% bawełna - tak napisali icon_smile.gif Przyznam, że ciuszków z Biedronki jeszcze nie miałam więc z ciekawości kupię bodziaka i pajaca jak będa fajne.
Joanna 81
CYTAT(annad @ Fri, 18 Oct 2013 - 09:40) *
Od 24.10.2013 będą w ofercie bodziaki, pajace ... 100% bawełna - tak napisali icon_smile.gif Przyznam, że ciuszków z Biedronki jeszcze nie miałam więc z ciekawości kupię bodziaka i pajaca jak będa fajne.


bodziaki z zakładkami na ramionkach czy zapinane na napki? Mam ostatnio zaległości w biedronkowych promocjach, muszę zerknąć do gazetki czy są jakieś akcje tematyczne w najbliższym czasie ...
netty5
Wcześniej kupowałam body w biedronce i były całkiem ok. Ale zawsze cokolwiek kupuje wyciągam z opakowania i sprawdzam jakość bo można się naciąć.
netty5
CYTAT(młodziutka @ Thu, 10 Oct 2013 - 14:06) *
Rajstopy damskie z mikrofibry 40 den w 4 kolorach: czarne, grafitowe, granatowe, beżowe za ponad 5 zł (nie pamiętam końcówki ale na pewno między 5 a 6 zł icon_wink.gif )

Kupiłam ale chyba zaniżona rozmiarówka jest bo zawsze kupowałam 4 i były dobre a teraz są jakby na styk ledwo.....albo znowy mi się urosło- ale na wadzie nie widać icon_eek.gif
Joanna 81
CYTAT(netty5 @ Fri, 18 Oct 2013 - 09:52) *
Wcześniej kupowałam body w biedronce i były całkiem ok. Ale zawsze cokolwiek kupuje wyciągam z opakowania i sprawdzam jakość bo można się naciąć.


Jak moja starsza córka była mała kupiłam bodziaki i nie byłam zadowolona. Właśnie nie miały nap, tylko zakładki z boku na ramionach i się rozciągnęły strasznie 29.gif
netty5
Joanna a no widzisz każdy inaczej. Ja byłam zadowolona.
Agnes84
Kupiliśmy termometr bezdotykowy. 69zł. Ma podświetlany wyświetlacz, pamięć temperatury i funkcje mierzenia temperatury wody i pożywienia. Mogę polecić
annad
Agnes84 to też kupię bo własnie poszukuję dobrego termometru.
dankin-82
wysyp dośc fajnych książek za 12,99


edit: tak przepatrzyłam biedronkową stronę internetową z ofertami książek i bardzo różni się od tego co było u nas w sklepie, u nas sporo więcej
Tuni
Znowu będą maty do suszenia naczyń i termokubki icon_smile.gif
Tigerek
Matę już mam, fantastyczna, czekam na termokubki bo do pracy mam taki paskudny stalowyy icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
Widziałam dziś termokubki. Fajne.

Ale płyn micelarny ma skład nie dla mnie, oj nie...
Orinoko
Ten płyn jest w stałej sprzedaży? Szukałam i nie znalazłam...
agarad
CYTAT(Tigerek @ Mon, 21 Oct 2013 - 16:38) *
Matę już mam, fantastyczna, czekam na termokubki bo do pracy mam taki paskudny stalowyy icon_wink.gif


A co to za cudowne kubki? widziałam wczoraj w Biedronce ale nie wiem czy to te.
czy one muszą być w pionie czy maja szczelne zamknięcie?
mama_do_kwadratu
CYTAT(Orinoko @ Mon, 21 Oct 2013 - 23:39) *
Ten płyn jest w stałej sprzedaży? Szukałam i nie znalazłam...

w okolicach kremów i szamponów, w stałej sprzedaży chyba
Ryjek
Ja mam termokubek z Biedronki z przyciskiem od gory w kolorze czerwonym. Moge szczerze polecic. Trzyma dlugo cieplo i nic sie nie rozlewa icon_smile.gif
pesciorka
do jutra wszystkie margaryny - 20 %
semi
zachęcona Waszymi postami o kubkach termicznych zakupiłam sobie wczoraj w Biedronie jeden taki, śliczny;), w białe kwiatki. Dzisiaj rano poniosłam w nim herbatę do pracy. Po 2 godzinach od nalania płynu do kubka postanowiłam się napić. Otworzyłam ustnik, chwilę się zastanowiłam obliczając, ile to już czasu od zrobienia, uznałam, ze na tyle dużo że pewnie już wystygło i pociągnęłam łyk. Duży. Bardzo duży. Na tyle duży, że poparzyłam cała sobie cała jamę ustną. Temperaturę ta herbata miała taką, jak w chwili zalania 43.gif . Czyli-polecam termokubki z Biedronki 29.gif (nadal cierpię)
agrafkaa
To ja dodam że jak kupicie termo kubki to sprawdźcie w domu czy nie ciekną.Można wymienić
mama_do_kwadratu
CYTAT(T.. @ Mon, 21 Oct 2013 - 11:06) *
Znowu będą maty do suszenia naczyń


widziałam dziś- fajne to to?
dankin-82
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Fri, 25 Oct 2013 - 20:29) *
widziałam dziś- fajne to to?


przydatne icon_wink.gif
an.tośka
CYTAT(dankin-82 @ Fri, 25 Oct 2013 - 20:53) *
przydatne icon_wink.gif

Szczególnie jak się nie ma suszarki wink.gif Rozkładam na szafce, naczynia fajnie ociekają, mata szybko schnie i nadaje się do prania w pralce - nic się z nią nie dzieje.
dasza
CYTAT(semi @ Fri, 25 Oct 2013 - 19:21) *
zachęcona Waszymi postami o kubkach termicznych zakupiłam sobie wczoraj w Biedronie jeden taki, śliczny;), w białe kwiatki. Dzisiaj rano poniosłam w nim herbatę do pracy. Po 2 godzinach od nalania płynu do kubka postanowiłam się napić. Otworzyłam ustnik, chwilę się zastanowiłam obliczając, ile to już czasu od zrobienia, uznałam, ze na tyle dużo że pewnie już wystygło i pociągnęłam łyk. Duży. Bardzo duży. Na tyle duży, że poparzyłam cała sobie cała jamę ustną. Temperaturę ta herbata miała taką, jak w chwili zalania 43.gif . Czyli-polecam termokubki z Biedronki 29.gif (nadal cierpię)


tez tak miałam icon_wink.gif ale z kubkiem innej firmy
płukałam jamę ustną rumiankiem, świetnie regeneruje poparzoną śluzówkę
golamar
Czy te termokubki sÄ… w gazetce?
Maska
CYTAT(golamar @ Sun, 27 Oct 2013 - 16:47) *
Czy te termokubki sÄ… w gazetce?

Są. Tak wciśnięte u dołu strony, o ile dobrze pamiętam.
Ryjek
od dzisiaj tansze biale sery
Nessi
kubek mam i jestem bardzo zadowolona - nie przecieka, trzyma ciepło i ładnie wygląda. Mogę polecić icon_smile.gif

Czaiłam się na łososia w tańszej cenie, ale albo nie było w ogóle ( byłam w dwóch sklepach), albo tak szybko wykupili 37.gif
Kaszanka
Kubek dla Gaby i męża zakupiony, w weekend sprawdzili, mąż też poparzony chodzi 06.gif
malgosia1968
termo - kubek zakupiłam wczoraj, rewelacja (granatowy w jasno niebieskie słodkie kwiatuszki )
gunia86
zakupiłam również 2szt. mąz jeden dostał do pracy- zobaczymy czy sie sprawdzi icon_smile.gif
Tigerek
CYTAT(malgosia1968 @ Mon, 28 Oct 2013 - 09:08) *
termo - kubek zakupiłam wczoraj, rewelacja (granatowy w jasno niebieskie słodkie kwiatuszki )

Ja kupiłam sobie identyczny - a małżowi zielony w kropeczki. Pięknie trzyma ciepło, codziennie zapominam i parzę sobie pyszczek icon_razz.gif

Po 4 h przy otwartym ustniku wciąż herbata mocno ciepła.
pesciorka
do środy wszystkie sery twarogowe -20 % icon_smile.gif
agnese
ja u mnie nie natknęłam sie na kubki, popoluje przy okazji kolejnej akcji, ale za to mate na naczynia zakupiłam
Inkusia
U mnie pełno kubków leży, zwykłe i jakieś specjalne dla dzieci. Poczekam chyba jak przecenią bo ostatnio były po 9,99 po jakimś czasie.

Widziałyście takie specjalne palstikowe pojemniki na płatki i jogurt po 6,99? Z łyżeczkami małymi. Wydaje się fajne.
dankin-82
u nas nie ma
Joanna 81
CYTAT(Inkusia @ Wed, 30 Oct 2013 - 09:10) *
U mnie pełno kubków leży, zwykłe i jakieś specjalne dla dzieci. Poczekam chyba jak przecenią bo ostatnio były po 9,99 po jakimś czasie.

Widziałyście takie specjalne palstikowe pojemniki na płatki i jogurt po 6,99? Z łyżeczkami małymi. Wydaje się fajne.


widziałam, ale stwierdziłam, że mogę się obejść bez 43.gif
U nas kubków też pełno.
malgosia1968
CYTAT(Inkusia @ Wed, 30 Oct 2013 - 09:10) *
Widziałyście takie specjalne palstikowe pojemniki na płatki i jogurt po 6,99? Z łyżeczkami małymi. Wydaje się fajne.

u mnie były ale na wagę coś koło 20 zł dokładnie nie pamiętam (firmy Curwer)
jak koło 9 zaparzyłam w termo-kubku herbatę do tej pory ciepła icon_smile.gif
dzięki temu już nie piję zimnej icon_smile.gif
ania32sz
Ja dziś nie znalazłam już termo-kubków;(
dasza
CYTAT(ania32sz @ Wed, 30 Oct 2013 - 22:16) *
Ja dziś nie znalazłam już termo-kubków;(


Wczoraj chciałam kupić herbaty rozgrzewające i cukier trzcinowy, bo były w dobrej cenie. Byłam w kilku biedronkach w moim mieście - herbat ani śladu natomiast wszędzie pełno termokubków.
Paula.
Ja miałam w planach kupić termokubek w biedronce. Ale jak to ja jeszcze tam nie dotarłam, a dzisiaj koleżanka mi powiedziała, że jakoś słabo jej trzymał temperaturę. Jednak tu tyle zadowolonych, więc może tylko jej felerny, albo słabo ciepłą wlała icon_smile.gif.

Miałam jeszcze zapytać - kupował ktoś biedronkową chemie do zmywarek. W gazetce są tabletki i sól Glosima - warto?
Ryjek
Paula ja kiedys kupilam zapach do zmywarki i musialam go wyrzucic, bo mi zapach nie odpowiadal icon_smile.gif
kaskago
Tabletki do zmywarki używałam - są ok.
maania
Tabletki do zmywarki glosima i środek do czyszczenia zmywarki i pralki są dobre icon_smile.gif za to finish tabletki do zmywarki kupione w biedronce- tragedia, połowa tabletki nie rozpuszczona.

Kubki termiczne kupiłam dla całej naszej trójki- są świetne i jak dla mnie temperaturę trzymają długo- kawa po 4 godzinach była nadal ciepła.
Honey*
tez sie zastanawiam nad tymi tabletkami. 100sztuk za 20zl to sie oplaca i 2kg soli za 5zl chyba
czyli ze sa dobre
no to kupie icon_smile.gif
agnese
ma któraś suszarkę do bielizny , czy jest wytrzymała ?
Dorott
dziewczyny kupiłam Weronice ten kubek/termos dla dzieci, żeby miała coś ciepłego w szkole ale przy zakręcaniu gwint mi się przekręca...nie zawsze ale często przekręca się i puszcza tez tak macie? czy mamy wadliwy model?
agrafkaa
nie mamy tak.jak przecieka to wymień
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.