To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co warto kupić w Biedronce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
ATeFKa
Ostatnio kupiłam chusteczki Dada. Jak dla mnie rewelacja. Lepsze od rossmanowskich, lidlowskich i pampersów. Większe, odpowiednio nasączone ( rosmanowskie miały to do siebie, że na górze były suche, a na dole wilgotne)( a lidlowskie wydawało mi się że czasem po otwarciu szybko zmieniał im sie zapach, zamiast ładnie pachnieć to śmierdziały)( a najpopularniejsze pampersa śmierdzą mi po prostu... ). Przechodzę na Dada... 06.gif
Agnelka25
Kachaaa dzięki icon_biggrin.gif
Joanna 81
ATeFKa i ja zachwalam chusteczki Dada, używałam kiedyś na zmianę z Dzidziusiem icon_wink.gif

Dziewczyny kupowałyście tą maszynkę do obierania z kłaczków, tą do swetrów ? sprawdza się, dobry jest, warto kupić czy lepiej sobie darować ?
buniaaa
ja kupowałam i podsumowując to nadaje się do golenia kłaczków ale miejscowo, jeśli ubranie jest całe zmechłacone nie wygoli idealnie a poza tym sz.lak trafia bo to czasochłonne i nie wygląda idealnie...
Tigerek
Buniaa - mi zaczęła golić dokładnie ale jak włożyłam akumulatorki zamiast baterii, większa moc czy co icon_question.gif
Joanna 81
CYTAT(Tigerek @ Fri, 22 Oct 2010 - 14:44) *
Buniaa - mi zaczęła golić dokładnie ale jak włożyłam akumulatorki zamiast baterii, większa moc czy co icon_question.gif


a to tak można ? to jakieś specjalne akumulatorki, bom zacofana 29.gif
buniaaa
Tigerek też tak myślałam, że to może być wina bateriibo tak jakieś zwykłe były do nich. Ja akumulatorków nie mam i nie będe kupowała, ale kupię jakieś dobre baterie.
Tigerek
CYTAT(Joanna 81 @ Fri, 22 Oct 2010 - 17:08) *
a to tak można ? to jakieś specjalne akumulatorki, bom zacofana 29.gif

To coÅ› jak baterie do ponownego Å‚adowania icon_razz.gif

Z jedną golarką miałam taki numer, że wieczko z sitkiem było za mocno przykręcone, jak na gwint nałożyłam recepturkę i zakręciłam, tak, żeby było minimalnie niedociśnięte - chodziło jak ta lala icon_wink.gif
buniaaa
Tigerek majsterkowicz z Ciebie icon_smile.gif
LadyCaro
Też mam golarkę do ubrań, taką większą ale niektóre rzeczy golę zwykłą maszynką do golenia, jednorazową: szybciej, dokładniej, ciszej 06.gif
buniaaa
Wymieniłam baterie w golarce i jest lepiej icon_smile.gif

Jutro będą pojemniki na zabawki i kuferki takie zamykane pojemność 55 i 60litrów więc spore za 27,99zł

edit: pojemniki bardzo pakowne mi siÄ™ podobajÄ… icon_smile.gif
ATeFKa
Wczoraj kupiłam pieluszki dada i jestem baaardzo pozytywnie zaskoczona! Są świetne! Tylko wydaje mi się że rozmiarówka troszkę mniejsza
buniaaa
Ja w poniedziałek kupiłam paterę obracaną do torta szklaną z elementami stali nierdzewnej oraz taką samą dwupoziomową na cisto lub cukierki, obie po 14,99zł a kupowałam niedawno trzy poziomową ale plastik w całości za 16,99 w innym markecie. Fajna rzecz na różnego rodzaju imrezy a najbardziej na urodziny dziecka, które szykują mi się w pierwszym kwartale przyszłego roku, więc jak zaprosi gromadkę kolegów to mniej miejsca zajmie poczęstunek icon_wink.gif

Atefka co do pieluszek to moja siostra porównuje je do pampersów ale pampersy więcej chłoną a dada są obszerniejsze i przy dużo gabarytowym dziecku nic nie wypłynie czyt. qpka i ona stawia na biedronkowskie jednak.
Orinoko
Przekonałam się ostatnio do Biedronkowego Agenta do czyszczenia WC - jest niezły, chyba dorównuje Domestosowi.
Niezłe są parówki z szynki marki Sokołów (jak na parówki oczywiście 04.gif ). I mleko sojowe w 3 smakach za jedyne 3,99 zł/litr.
Kamila-w1
Ja nie mam odwagi kupic tych pieluch. Jakos nie wierzę w ich super chlonność. Od zawsze uzywamy Pampersów.
Ja kupiłam wczoraj patere obracana za 15,99 zł buniaaa u was chyba taniej 06.gif
A i waga elektroniczna kuchenna, bardzo fajna za 24,99 zł.
jaAga*
Ja kupowałam Karince pieluchy dada, od kiedy je odkryłam, więc powyżej roku chyba- sprawdzały się super, nie wiem jak u takiego maleńtasa icon_wink.gif.
ewik.
My używamy tych pieluch od jakichś 2 miesięcy - są ok. Troszkę sztywniejsze niż Pampersy.

Kamila-w1 mówisz, że waga fajna? Właśnie się nad nią zastanawiam.

A w Biedronce kupujemy jeszcze chusteczki higieniczne, papier toalet. Melodia, czasem parówki Berlinki (są tańsze niż w innych marketach i jest ich 1 sztukę więcej - zastanawia mnie dlaczego icon_question.gif )
buniaaa
CYTAT(Kamila-w1 @ Thu, 09 Dec 2010 - 15:38) *
Ja kupiłam wczoraj patere obracana za 15,99 zł buniaaa u was chyba taniej 06.gif
A i waga elektroniczna kuchenna, bardzo fajna za 24,99 zł.

nie, nie taniej tylko mi się widocznie pomyliło 37.gif
co do wagi miłam chętkę ale cóż i tak wydałam trochę a poza tym nie wpadła mi w oko w sklepie i dopiero w domku sobie o niej przypomniałam, ze miała być.
agnese
do mnie akurat dady nie przemówiły icon_smile.gif ale pampersy tez nie icon_smile.gif ja w biedronce lubie kupowac takie kawy w pudeleczkach an zmino
Kamila-w1
Fajna waga fajna i jest w dwóch kolorach do wyboru czarna lub biała. Wcześniejszą kupowałam za 45 zł icon_smile.gif

ewik a Berlinki sa inaczej pakowane bo to chyba specjalne wydanie dla Biedronki...jest z tyłu napisane "wyprodukowane dla Biedronki"
buniaaa
Kupował ktoś może pościel dla dzieci? Miałam chotę kupić z ben10 ale niewiem czy nie będzie farbowała itp.
Proszę o opinie jeśli ktoś posiada takową.
dasza
kupowałam ale rok temu, jest ok
KAROLA3DAW
Mezus ostatnio kupil wyciskarke do cytrusow elektryczna za całe 10zł i jest meeega zadowolony icon_smile.gif
Co nie zmienia faktu ze do dzis sie zastanawia jak im sie opłaca takie tanie rzeczy produkowac 03.gif
KAROLA3DAW
Co do pieluszek Dada to zawsze jak stajemy przed półką z nimi to jest dylemat i z reguły pakujemy Huggiesy które Fabian ma od poczatku icon_smile.gif
Moze nastepnym razem sie zdecydujemy sprobowac icon_biggrin.gif
A Pampersy mi sie nie spodobały nienie.gif
agula1980
My też kupujemy Huggiesy z Biedronki, z tego co kiedyś liczyłam to dada wychodzi drożej. U nas Huggiesy były podobnie jak u Karoli stosowane od poczatku, a pampersy tez kupowałam ale nie byłam nimi zachwycona, ostatnio kupiłam nawet sleep&play oczywiście nie w Biedronce dla mnie beznadziejne. ja kupuje tez ubranka dla dzieciaków z firmy code. Dla mnie sa ok.
LadyCaro
Kupiłam ostatnio adidasy CODE dla Maksia za całe 10 zł ! rozmiar 29 więc musi poczekać może do jesieni ale są super kolorystycznie
buniaaa
Kupował ktoś rowerek treningowy w biedronce?
kachaaa
ooo tototo ja do orbitreka siÄ™ przymierzam .... i tak siÄ™ troszkÄ™ waham
marzena0607
ja na co dzień chodzę do biedronki, ponieważ mam blisko. Są tam bardzo atrakcyjne ceny, smaczne rzeczy i dużo ludzi w niej kupuje. W związku z tym powinno być tam świeże jedzonko icon_smile.gif) Polecam ketchup łagodny icon_smile.gif) 06.gif
dasza
CYTAT(buniaaa @ Tue, 15 Feb 2011 - 20:01) *
Kupował ktoś rowerek treningowy w biedronce?


Kupowałam w 2006 roku, do dzisiaj działa - tylko nie wiem czy taki sam, wtedy kosztował 159 zł i były to pierwsze rowerki w tak niskiej cenie - przejechałam na nim wiele km icon_wink.gif teraz niestety trzeszczy mimo oliwienia
dasza
co do produktów biedronkowych to:
- ostatnio był fajny mini zgrzewacz do folii, nam się w domu przydaje
- mój mąż kupuje napój ICE TEA w kartonie
- kupujemy wodę Żywiec 1,75 l
- wędlinę paczkowaną - szynka konserwowa - ma bardzo mało niepotrzebnych dodatków - można przeczytać skład, aby się o tym przekonać
- jogurty
- mrożonki warzywne
- dżemy
- latem lody
- czekoladę z ryżem preparowanym
- czekolady nadziewane
- worki na śmieci
- ręczniki papierowe
- chusteczki higieniczne
- odplamiacz a`la Vanish
- wc agent



Pieluchy dada nie spodobały mi się, zostawiają na skórze dziecka za mokry kompres
Chusteczki nawilżane dada byłyby super, mają tylko jeden, za to poważny minus - parabeny w składzie icon_sad.gif dlatego ich nie kupuję. Kosmetyków też nie kupuję z powodu tych parabenów.
agnese
ja jeszcze lubię lody z biedronki takie z wiśniami...tylko nazwy nie pamietam
marzena0607
dobre są lody w rożku i niedrogie 06.gif 06.gif 06.gif
KAROLA3DAW
Uwielbiam sok jabłkowy Riviva czy jakos tak sie nazywa icon_smile.gif
Wczoraj zrobilam zapasy icon_biggrin.gif
jacek placek
Ja też kupuje w Biedronce,często, bo mam ją blisko domu.Właściwie "wszystko albo prawie wszystko".Uważam ,że nie jest drogo i wszystko Ok.
gosiagosia
Mrożone truskawki nie są ok :/
Orinoko
Buuuu nie ma już w B. całkiem niezłych parówek z szynki marki Sokołów (coś kole 93% mięsa w składzie). Będę je mocno opłakiwać. 32.gif
kachaaa
Lody Opera - woda z cukrem blehhh , niedobre
KAROLA3DAW
CYTAT(Orinoko @ Sun, 20 Feb 2011 - 23:28) *
Buuuu nie ma już w B. całkiem niezłych parówek z szynki marki Sokołów (coś kole 93% mięsa w składzie). Będę je mocno opłakiwać. 32.gif


U nas ostatnio jeszcze byly bo tez je lubimy icon_smile.gif
Musze nastepnym razem przylukac icon_smile.gif
ATeFKa
CYTAT(ATeFKa @ Thu, 09 Dec 2010 - 10:05) *
Wczoraj kupiłam pieluszki dada i jestem baaardzo pozytywnie zaskoczona! Są świetne! Tylko wydaje mi się że rozmiarówka troszkę mniejsza


Tak, całkiem fajne, ale niestety przeciekały, dość często.

dasza, co to sÄ… parabeny?
dasza
Parabeny to konserwanty stosowane w kosmetykach i lekach icon_sad.gif mają działanie zaburzające gospodarkę hormonalną, przez co mogą wpływać m.in rakotwórczo ale też zaburzać rozwój dzieci i płodu - dlatego nie powinno się stosować takich kosmetyków w trakcie ciąży i karmienia piersią

Ale takich substancji jest niestety więcej np. tutaj cały spis:
https://www.luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm
KAROLA3DAW
Dasza lista zabojcza 37.gif
Zaczynam sie zastanawiac czy sa kosmetyki ktore nie posiadaja zadnej substancji z tej listy? 43.gif
ATeFKa
CYTAT(dasza @ Tue, 22 Feb 2011 - 02:14) *
Parabeny to konserwanty stosowane w kosmetykach i lekach icon_sad.gif mają działanie zaburzające gospodarkę hormonalną, przez co mogą wpływać m.in rakotwórczo ale też zaburzać rozwój dzieci i płodu - dlatego nie powinno się stosować takich kosmetyków w trakcie ciąży i karmienia piersią

Ale takich substancji jest niestety więcej np. tutaj cały spis:
https://www.luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm


Dzięki.
Nie wiem czy potrafię znaleźć kosmetyki nie zawierające nic z tej listy...ech..
buniaaa
Kupował ktoś z Was bluzeczki bawełniane na długi rękaw dla dzieci? Dostępne były od wczoraj a właściwie wczoraj rano bo po południu zostało tylko kilka i w rezultacie babcia kupiła młodemu za dużą. Może chce się ktoś wymienić. Mamy ze spidermanem r. 122/128 a potrzebujemy mniejszą ale taką samą.
buniaaa
Od dzisiaj są (u nas były bo już brak) piżamy dziecięce z ben10, autkiem, tomkiem i jakieś dla dziewczynek po 19,99zł a także skarpetokapcie na skórzanej podeszwie za 8,99zł
~anula~
Kupiłam ostatnio żel micelarny do mycia twarzy i demakijażu, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Bardzo miły w użytkowaniu i nie pieką mnie oczy, jak po większości środków.
maania
ja kupiłam jakiś czas temu patelnie- na płytę indukcyjną. po intensywnym używaniu moge z czystym sumieniem polecić- cena 29,99 a sprawdza się świetnie.
Agnieszka_82
Czy ktoś używa tabletek do zmywarki z Biedronki? Widziałam w gazetce, Glosima 100 szt za 19,99 - cena kusząca ale ... warto kupić ? Zawsze miałam Calgonit ale szukam czegoś tańszego a dobrego.
maania
CYTAT(Agnieszka_82 @ Wed, 23 Mar 2011 - 10:52) *
Czy ktoś używa tabletek do zmywarki z Biedronki? Widziałam w gazetce, Glosima 100 szt za 19,99 - cena kusząca ale ... warto kupić ? Zawsze miałam Calgonit ale szukam czegoś tańszego a dobrego.


miałam kilka razy i dla mnie było ok. nie mam im nic do zarzucenia.
Sali_M
CYTAT(Orinoko @ Sun, 20 Feb 2011 - 23:28) *
Buuuu nie ma już w B. całkiem niezłych parówek z szynki marki Sokołów (coś kole 93% mięsa w składzie). Będę je mocno opłakiwać. 32.gif

Ja kupuję w Biedronce parówki Classic z Morlin, mają skład ten sam co Berlinki, tak samo też smakują a cena jest znacznie niższa!
Uwielbiam też biedronkowe mielone z szynki - bardzo smaczne kotleciki i spaghetti z niego wychodzą. No i szynka konserwowa też jest świetna. Ostatnio kupuję też schab z wędzarni, pakowany w kawałku, jest smaczny jak domowy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.