To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co warto kupić w Biedronce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
.uzytkownik.usuniety.
Otworzyli mi to to w tym samym bloku, weszłam i... wyszłam z niemiłym wrażeniem, że nic tam dla mnie nie ma... Powiedzcie, jakie zakupy warto robić w Biedronce?

K
Myssia
Zwierzo ja kupuję papier toal.Qule czy Queen (nie pamiętam) rumiankowi u tejże firmy ręczniki pap. XXL. Do tego OXY odplamiacz w proszku, dla mnie super. No i wino czasem bo tanie jest icon_smile.gif Moje ulubione carlo rossi różowe, jest 2 razy tańsze niż gdzie indziej.
No i jak sobie przypomnę co jeszcze to napiszę
Kora ::::
Włala:

- ser salami w plastrach
- mięsko a konkretnie polędwica wieprzowa jeśli w promocji (po 19,90)
- soki jabłkowe rivivia (czy jakoś tak)
- kabanosy KRAKUS
- wędliny pakowane z Sokołowa
Carrie
Mąkę pszenną - coś tam z babunią ma w nazwie.
Myssia
No tak, faktycznie, ser salami też kupuję i tylżycki też icon_smile.gif
Do tego wafelki czekoladowe Mokka (chyba) i twaróg president z rzodkiewkami, specjalnie duże opakowanie dla Bieronki robione.
No i herbata pomarańczowa z cynamonem oraz wanilia z miodem też dla biedronki.
Joanna 81
herbaty, chusteczki nawilżające, płyn OXY - odplamiacz ( fioletowa butelka litrowa jak dobrze pamiętam ), mąkę babuni ( tańszej nigdzie nie znajdę ) - to tak na szybko wymienione

EDIT: chusteczki nawilżające nigdy mi dziecka nie uczuliły, teraz były ( nie wiem czy nadal są ) w promocji po 3,99 06.gif
Basia:)
Chusteczki nawilżane jak najbardziej icon_smile.gif,oprócz nich jeszcze kupuję: parówki,kawę rozpuszczalną O poranku,mrożonki np.zupę ogórkową,serek waniliowy taki w kubeczku do naleśników jest super.A i jeszcze płyn do mycia szyb z pompką spieniającą,taki o zapachu mandarynki.To tyle 06.gif
konto_usunięte
papier toaletowy, pieluchy. płyn do mycia naczyń Kraft- nie harata dłoni, a bardzo wydajny.
a spożywczo, to serek waniliowy w wiaderku, mi smakuje icon_smile.gif

pomijając typowo "bytowe" zaopatrzenie, jak cukier, woda, itp. produkty "nie-dla biedronki" też taniej.
Myssia
no tak, mokre chusteczki też, faktycznie
kupiłam kilka kurtek dla Kacpra tam i to jedne z lepszych jakie ma
do tego leżaki rozkładane i parasole,
chustki mokre takie do mebli i szyb, też super
Mika
jeśli ma się alergika to chyba nic
czasem mają tanie warzywa/owoce
po sokach,nabiale i słodyczach Anton wysypany,a ja spędzam czas ...w łazience icon_wink.gif
z nie zdrowych -chipsy - ujdą icon_wink.gif substytut redbula -mój mąż się tym truje icon_wink.gif
serki twarożki w 0.5kg (chyba) wiaderkach dobre - tylko ja i Antoś nie możemy icon_wink.gif
jeśli kupuję tam cos dla siebie -nigdy "by Biedronka"
mają zniezłe promocje "przemysłowe"
.uzytkownik.usuniety.
Dziewczyny, a bakalie? Ujdą? Bo są w takich fajnych, dużych opakowaniach i ja bym chętnie na ten przykład mieszankę studencką ale zawsze tak dotychczas było, że jak kupowałam tańszą - orzechy robiły wrażenie zjełczałych.

K
..........
.
anita
mieszanka studencka jest pyszna, moja zguba niestety
parówki berlinki, najtansze, kabanosy z kurczaka, bezglutenowe, bez swinstw
płatki migdałowe, warzywa owoce, pomarancze maja boskie ostatnio, tanie brokuły, liony pakowane po 4 sztuki za 2,89, orzechy laskowe, gorzka czekolada, migdały, sery zółte, paluszki lajkonik tanie, mleko, maka, koncentrat pomidorowy pudliszki, alkohole, gin wino, wódka:) reczniki paierowe, chusteczki do nosa, rekawiczki jednorazowe, oj ja tam zawsze cos z biedronki wyniose
ale godne polecenia są wina, jest kilka niezłych
mazia
-worki na śmieci mocne - kolor zielony-jak dla mnie super,
- serek do chleba - Fresek,
- serek President z rzodkiewką,
Joanna 81
tak, pomarańcze ostatnio przepyszne icon_smile.gif
serek waniliowy w dużym wiaderku do naleśników super icon_smile.gif
no i mrożonki tańsze, kiedyś 1 kg pierogów ruskich kupiłam za 6 zł też bardzo dobre ( porządnie przyprawione, nie sklejone, nie rozwalały isę w gotowaniu )
cath
mąka pszenna, cukier, mleko Wypasione (mlekowita), paluszki juniorki, kukurydza w puszce, piwo Warka (dla męża icon_smile.gif ), ciastka a la pieguski, rurki z nadzieniem kakaowym, worki na śmieci (zielone), woreczki śniadaniowe, Vizir, ręczniki papierowe Qeen, mleko Bebiko, Delma, mrożonki.
A_KA
Często nie bywam w Biedronce, ale jak już jestem to nie wychodzę bez : pieluch Dada, pierniczków lukrowanych Marco i przepysznego dżemu z czarnych porzeczek Rapsodia icon_smile.gif. Często też kupuję kukurydzę w puszce i ogórki konserwowe w słoiku litrowym icon_wink.gif
Mrówa
ręczniki papierowe biedronkowe (coś ok. 4 zł za 4 rolki) - bardzo dobre
papier toaletowy rumiankowy
pieluchy Dada
waciki, patyczki do uszu i inne takie
majonez Splendido
mrożonki (marchewka z groszkiem, brokuły, szpinak i truskawki)
zapuszkowane (pomidory, kukurydza, groszek)
placki tortilowe
warzywa i owoce (nie zawsze)
orzeszki w czekoladzie (nie pamiętam nazwy, opakowanie żółte z brązowym napisem)
...

I jeszcze ciekawostka. Biedronka ma dość wysokie wymagania jeśli chodzi o jakość produktów (przynajmniej części). Tajemnicą nie jest, że sporo produktów biedronkowych robią firmy znane. Bywa tak, że dla Biedronki owe firmy robią produkt identycznej albo lepszej jakości w porównaniu do marki własnej.
Carrie
CYTAT(Mrówa @ Wed, 10 Mar 2010 - 21:30) *
I jeszcze ciekawostka. Biedronka ma dość wysokie wymagania jeśli chodzi o jakość produktów (przynajmniej części). Tajemnicą nie jest, że sporo produktów biedronkowych robią firmy znane. Bywa tak, że dla Biedronki owe firmy robią produkt identycznej albo lepszej jakości w porównaniu do marki własnej.


otoż to - zapuszkowana biedronkowa kukurydza to Bonduelle jest
anetadr
Ja jeszcze kupuję pomidory w puszce. Świetne są i tanie (niecałe 2 zł). Okresowo bywa też kostka piernikowa z marcepanem i pierniki firmy MARCO - absolutnie genialne i wciągające jak diabli 04.gif . Natomiast przestrzegam przed rodzynkami. Kiedyś kupiłam rodzynki i były z pestkami.

Aneta
Kocisława zwana Warkotem
CYTAT(Mrówa @ Wed, 10 Mar 2010 - 21:30) *
I jeszcze ciekawostka. Biedronka ma dość wysokie wymagania jeśli chodzi o jakość produktów (przynajmniej części). Tajemnicą nie jest, że sporo produktów biedronkowych robią firmy znane. Bywa tak, że dla Biedronki owe firmy robią produkt identycznej albo lepszej jakości w porównaniu do marki własnej.


Firma mojego S. robi dla "Biedronki" masło.Jest jedyną firmą skrupulatnie sprawdzającą jakość produktu-nie ma mowy o dodawaniu czegokolwiek co nie jest w składzie(żadnych zagęszczaczy,tłuszczy roślinnych i innych cudawianek,które "standardowo" dodawane są do masła innych firm).


Papier toaletowy z Biedronki jak dla mnie beznadziejny 37.gif
jaAga*
Ser żółty liliput, ser w plastrach wędzony -sokole oko, masło, mleko, woda - to z tych rzadziej tu wymienianych, bo kupuję tam sporo rzeczy.
Myssia
ciasteczka vitalia
oliwki
i takie coś, czego nazwy nie pamiętam, cebulowe, marki fitness, takie nie ciasteczka, nie chipsy....jak będe zerknę na nazwę i napiszę
bakalie też
piwo czasem też

okazuje sie, że jednak jak jesteśmy sporo w tej biedronce kupujemy
a i fajną odżywkę do włosów kupiłam, dla mnie rewelacja
i krem do rąk, jedyny który mi na moje naprawdę zniszczone łapki pomógł, taki z aloesem, duży i tani
Tusia8
-Chipsy paprykowe
-Nektar bananowy "Melly", czy jakoś tak-robiony przez hortex, bardzo smaczny
-serek Fresek z ziołami
-wszystkie rzeczy typu kasza, ryż, cukier, mąka-sporo tańsze, a nie mam im nic do zarzucenia.
~anula~
ogólnie sporo kupuję w Biedronce

tak na szybko:

warzywa mrożone na patelnię - pyszne i tanie
ser liliput
mleko
colę
bagietki z masłem czosnkowym
czasami są takie pyszne chipsy z jabłek z cynamonem, to mój smak
worki, tak koniecznie,
chusteczki nawilżane dla dzieci - zmywam nimi makijaż icon_smile.gif
ręczniki papierowe XXL
latem lody w rożku
jogurty
sok z czarnej porzeczki
napoje dla Młodej Paseo w butelkach 330 ml
moją ulubioną czekoladę mleczną z ryżem
puszkowane (kukurydza, groszek, pomidory)
mąkę Babuni
olej Kujawski, często jest w cenie 4,89



milly
a ja kocham ptasie mleczko z biedronki - firmy Otmuchów. No delicje...icon_wink.gif
Mafia
Specjalnie do Biedronki wysyłam męża po odplamiacz Oxy, dżemy Rapsodia (brzoskwiniowy i wiśniowy) oraz śmietanę 18% (ale podejrzewam, że ona jest od lokalnego producenta).
aj80
mleko, śmietana, serki twarogowe, deserki mleczne, jogurty duuużo tańsze niż gdzie indziej
puszki rybne
worki na śmieci
owoce i warzywa tanie i świeże zwykle
ciasto francuskie
pizza (mniam, mniam)
chipsy
scoczki małe w kartonikach (dawno nie kupowałam, ale pamiętam, że dużo tańsze niż w marketach były)

Widzę, że muszę przerzucić się na puszki, mąkę (o niej nie wiedziałam), chusteczki i pieluchy dada icon_wink.gif
Meggi
CYTAT(carrie @ Wed, 10 Mar 2010 - 21:32) *
otoż to - zapuszkowana biedronkowa kukurydza to Bonduelle jest



Hmmm no i tak mi właśnie smakowała "podejrzanie" icon_wink.gif

Do beidronki mojej nie lubie chodzić bo ciasno jak diabli, ale jak juz sie wybiorę, to po:

-mąkę
-mleko
-promocyjne owoce (u na sostatnio były pomaracze czerwone, ale brudziły 37.gif )
- majonez też niczego sobie i tańszy od pomorskiego
- woda mineralna
-chleb tostowy sporadycznie
- soki na jakieś okazje
- no i maja tam tcukierki toffi takie mordoklejki, i orzechy laksowe w czekoladzie........pyszne icon_smile.gif

do wędlin nie moge sie pzrekonać, nabiał to znaczy sery tez wolę kupić w nabiałowym sklepie krojone na miejscu i mogę nawet degustacji dokonać icon_wink.gif
Mięso tez kupuję w miesnym.
bumbunia
Polecam:

- ciasteczka "Misie" maślane - bardzo dobre - 500g opakowanie ok. 6 zł.
- kerbatkę miętową z jabłkiem - Mintea:)
anax
Ja też czasami się wybieram do biedry.Prawie po to samo co wy to nie będę pisać.icon_smile.gif
isaa
do listy proszę dodać:
- ciasto francuskie
- żelki robale
- ...


my to głównie biedronkowi bo mąż ma sklep na trasie praca-dom icon_smile.gif.
justine1980
dziewczyny a jak jest ze słoiczkami dla niemowląt np.deserki dla dzieci czy zupki i obiadki po 5-tym m-cu? Orientujecie się jakie są ceny? U nas nie ma biedronki ale może warto się przejechać do miasteczka obok
katiek
Oliwki czarne-pycha i tanie
Puszki rybne-dobre a cenowo w porównaniu z innymi sklepami to ja mam 2 puszki Biedronki za 1 puszkę gdzie indziej.
Ostatnio jeszcze kiełbaskę suchą krakowską w plasterkach i makrelę wędzoną.
Jak do Ciebie przyjadę, to możemy iść razem do biedronki-po prostu ci pokażę palcem co już wypróbowałam i jestem na tak 03.gif
semi
CYTAT(justine1980 @ Thu, 11 Mar 2010 - 16:05) *
dziewczyny a jak jest ze słoiczkami dla niemowląt np.deserki dla dzieci czy zupki i obiadki po 5-tym m-cu? Orientujecie się jakie są ceny? U nas nie ma biedronki ale może warto się przejechać do miasteczka obok



sa, bobovity. przy okazji rzadkich wizyt w biedronce(nie mogę się do niej przekonać) kupujemy, bo ceny niższe, niż w innych sklepach. wybór mały, ale po trochu jest wszystkiego.


słodycze mają niezłe - uwiebiam ciasteczka korzenne.
Mariena
Chusteczki higieniczne w pudełkach, Delikatne się nazywają i są super.
Szynka konserwowa paczkowana.
Niby-Actimele - to samo w buteleczkach a tańsze.

Mąka dla mnie do bani, kilka razy coś z niej próbowałam upiec i za każdym razem wyszło coś niejadalnego. Z szymanowskiej wychodzi OK.
Ryjek
Jako ze BIedronke/Stonke mam pod domem to czesto w niej robie zakupy:
chusteczki Delikatne
jogurt Bakoma (duzy) gesty jak typu greckiego
mleko
cukier
warzywa i owoce
wedliny pakowane Sokołów
ser salami
Almette
pieczywo
jogurty Bakus (są duze)
jogurty Bakoma 7 zbóż
parówki Berlinki
czasem jakies ciastka lub cukierki
mini sucharki pszenne
papier toaletowy QUEM czy jakos tak
reczniki papierowe (4 rolki)
ciemny makaron
dzisiaj kupilam kawe z cykoria i o dziwo smakuje jak Ricore a jest tansza icon_smile.gif
paluszki rybne
zupa kalfiorowa

Tyle mi sie przypomina icon_smile.gif Pewnie jest wiec ale czlowiek nie spamieta dopiero jak pojdzie to sie przypomina icon_smile.gif
kociek
Ja ostatnimi czasy przekonalam sie do Biedronki. Kiedys tez mi sie wydawalo ze tam dla mnie nic nie ma (blad, wielki blad).

Ja kupuje m. in.chusteczki nawilzane Dada, patyczki do uszu, waciki-taniocha
ser zolty w plastrach, wafelki Marokko (uwaga przepyszne, 700g, niezle sie na nich utuczylam 29.gif ) sloiczki bobovity (maly wybor ale taniej) bebiko (tez taniej) i sporo rzeczy nie dla Biedronki bo taniej.

Kolezanka zachwala chipsy z Biedronki ale nie wiem jak sie nazywaja. Osobiscie nie probowalam.
szantrapa
My jeździmy regularnie do Biedronki tylko po herbatę, earl grey, taka w fioletowym kartonie. Za dawnych czasów kupowałam też chipsy-pyszne i tanie, teraz już nie jadam. Zielonki często są tanio, brokuły, kalafiory, i ładne. Ale to okazjonalnie kupujemy (znaczy 15 brokułów na przykład jak są icon_wink.gif ). Aha, mieszankę chińską bo jest 750-tka a w inncyh sklepach są 450 i mi nie wystarczają icon_wink.gif, inne mrożonki też bo są tanie a wystarczające icon_wink.gif
Izzy

My kupujemy tam pieluchy Dada. To jedyne pieluchy, po których moje dziecko nie ma odparzonej pupy. Chyba dlatego, że nie są niczym nasączane.
naples
Nasze zakupy głównie koncentruja sie na zakupach w Biedronce. Wberw pozorom maja wiele dobrych produktow i smacznych w przystepnych cenach.

- parowki wiepszowe Culineo
- sery i wedliny w plasterkach
- batoniki
- platki sniadaniowe Dingo
- jogurty, jog. naturalny, mleko
- cukier, mąka
- sosy pieczeniowe- rewelacyjny jest pieczarkowy
- chipsy maja dobre, szczegolnie szynka-ser i kebabowe
- kaszki tansze niz w innych sklepach, czasem i o 2zl/szt.
- herbata asusan, herbata granulowana
- makarony- glownie swiderki
- 2L soki, m.in pomaranczowy nektar i rzekome ice tea
- woda mineralna niegazowana ta za 0,52gr/but, cola- ta za cos ok 2zl
- ...

Sporo tego jest, co moge polecic icon_wink.gif Nie dosc, ze dobre to i tanie.
Politea
CYTAT(Zwierzo. @ Wed, 10 Mar 2010 - 17:27) *
Dziewczyny, a bakalie? Ujdą? Bo są w takich fajnych, dużych opakowaniach i ja bym chętnie na ten przykład mieszankę studencką ale zawsze tak dotychczas było, że jak kupowałam tańszą - orzechy robiły wrażenie zjełczałych.

K

Ja kupuję bakalie wszelkiego typu, słonecznik, pestki dyni, pistacje, itp.
Z chemicznych to papier toaletowy i ręczniki kuchenne, czasami kostkę wc..
i to chyba tyle.
renek35
Moje zakupy w biedronce sprowadzają się do kilku rzeczy ...
- papier toaletowy zapachowy (hit i prywata moich córek)
- cola oryginal dla mojego męża
- często schab ze sliwka w promocji (wsadzam do folii i w godzinę mam pyzny obiad)
- frytki karbowane (2,5kg za 8zł dla mnie bomba na szybkie dania i o dziwo lubie je smakowo)
- owoce w promocji - teraz w sklepiku gruszki po 6 zł w biedronce kupilam za 2 zł z groszem

i to takie stałe rzeczy ...inne z doskoku jak coś wypatrzę
cath
Pieluchy Huggies są dużo tańsze niż w innych marketach, paczka Huggies Premium mega pack to kosz 39,95zł. Taniej można kupić też majonez winiary, czy też kawę Nescafe "puszczalską"
Blaszka12345
ja kupuje parówki pakowane wychodzi cos około 6 zł ale są super nie pękaja i sa naprawde dobre , soki dla córki naprawde można kupic taniej , czekolady , lakier do włosów jak weszłam pierwszy raz do biedronki to też nic dla siebie nie widziałam ale naprawde można duzo rzeczy kupic taniej tylko musisz pochodzic spokojnie napewno cos wypatrzysz i spróbujesz
Magawit
Odkryłam Biedronkę jakiś miesiąc temu. Polecam cappuccino. Cudowne! Paczka za 1,68, wszystkie smaki wspaniałe. Zaraziłam tą miłością koleżanki z pracy, więc ostatnio robimy hurtowe zakupy tej kawy na potrzeby 3 bab icon_smile.gif
Kocisława zwana Warkotem
CYTAT(Mariena @ Thu, 11 Mar 2010 - 17:55) *
Mąka dla mnie do bani, kilka razy coś z niej próbowałam upiec i za każdym razem wyszło coś niejadalnego.


Podpiszę się tylko...
lalalala
A ja na biedronkowej mące zrobiłam dziś świetną pizzę icon_smile.gif

A w biedronce kupuję dużo... To najbliższy mnie sklep, następny mam jeszcze raz tyle drogi, od jakiegoś czasu jestem bez auta i będę tak przez rok jakiś... Przyzwyczaiłam się - i choć początkowo podchodziłam nieufnie, dziś lubię wiele rzeczy i kupuję regularnie:
- mleko w butelce, mlekovita
- parówki Nasze smaki czy jakoś tak. Morliny robią.
- ser żółty liliput. Łagodny - tylko takie lubię.
- jogurty - ostatnio Bon creme (bakoma) - kremowy, ekstra. Najlepszy migdałowo-kokosowy,
- mąka, olej kujawski mają, przyprawy...
- sok z jabłek antonówek,
- chusteczki higieniczne - chyba 2,49 za 10 paczek wg mnie delikatnych chusteczek,
- chipsy i warka icon_smile.gif
- woda najtańsza,
- kefir 0% owocowy,
- miód,
- makrela w galarecie.


No długo mogłabym pisać. Nadal nie mam jednak zaufania do wędlin i wspomniane parówki są jedynym "mięsnym", które kupuję. Owoców też nie lubię, poza pomarańczami. Niedobre są też wg mnie czekolady biedronkowe i wspomniane cappucino (czy jak tam się to pisze - dla mnie zbyt słodkie, sam cukier i woda)
.uzytkownik.usuniety.
Przeprowadziłam wstępną eksplorację Biedronki na dole i:

- Nie można płacić kartą (kto to wymyślił, do diabła?)
- W mojej Biedronce nie ma alkoholu (kurczę, kurczę, co za pech)
- i mleka 0% też nie ma


Mam dziś malkontencki dzień...

K
mama_do_kwadratu
Ja właśnie po takie smaczne porto do biedrony skaczę Zwierzo icon_wink.gif

poza tym raczej nie robię zakupów w tym sklepie


a, mój mąż trufle kupuje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.