To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ciężarne Wrocławianki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
menada
Tak, ja też szybciutko wyszłam z Bajki icon_smile.gif
Askot na Krasińskiego 15 tez jest super, tam na przykad był wózek Quinny, a na Sztabowej nie. Obsługa tez super i chyba nawet więcej rzeczy (a przynajmniej ubranek).

Polecam też MD+ na Tęczowej 83 - mają bardzo duży wybór łóżeczek Kupiłam tam łóżeczko Vox-a za nieco ponad 300 zł. Obsługa najfajniejsza na jaką się natknęłam.

Ja tez od miesiąca mam potworną ochotę na coca-colę icon_biggrin.gif

Pozdrawiam

Ula i Honoratka
Monika ww
Witam

Już wróciliśmy do domu na dobre icon_biggrin.gif , było bardzo fajnie, dzieciaki się wyszalały w wodzie i na piasku, a ja wypoczęłam.

W poniedziałek rano odebrałam prawko i pojechałam z dziećmi samochodem do mamy ( 50km ), wczoraj wróciliśmy cali icon_wink.gif

Zaraz wybieramy się na zakupy do Geant, ale się rozjeździłam icon_biggrin.gif

Jak Alek zacznie chodzić do przedszkola we wrześniu, to chcę się wybrać z Mają do Ikea i H&M, jeżeli któraś z Was będzie chętna to może jechać z nami, takie zakupy bez mężów to czysta przyjemność icon_biggrin.gif

Brzuszek w końcu zaczął rosnąć icon_biggrin.gif już widać, że to ciąża icon_biggrin.gif a dzidziuś kopie bardzo często icon_biggrin.gif

pozdrawiam serdecznie

Monika
anulka-mamulka
Jalla, Meneda - ja tam piję jedną - dwie cienkie kawki rozpuszczalne z dużą ilościa mleka dziennie, i jak na razie nic mi nie jest, wyniki rewelacyjne, dzidzior kopie, więc co se będę żałować tej małej chwili przyjemności icon_cool.gif

U Was, jak przypuszczam, takie małe co-nieco może wyrządzić jeszcze mnie szkody, a jedynie dac dzidziusiowi energię do wyjścia na nasz ziemski padół icon_wink.gif

Monika, witaj po urlopie, jako doświadczona mama chyba możesz mi cos powiedzieć na temat wózków: jaka ma być dobra fura? Gondola wyciągana czy nie?

Jalla - thx za zmiane terminu! Jak tak dalej pójdzie to wyląduję w listopadzie icon_lol.gif
agaq
Moniko, witaj z powrotem icon_biggrin.gif Jak widzisz, niewiele nas zostało w wersji podwójnej, połowa już cieszy się swoimi maleństwami na zewnątrz. Swoją drogą - dzielna z Ciebie kobieta - taka podróż zaraz po uzyskaniu prawka. Jestem pełna podziwu.

Faktycznie możemy się umawiać na wspólne zakupy icon_smile.gif Są trzy wrocławianki na tym samym etapie ciąży, proponuję się kiedyś spotkać. Ja wybieram się wkrótce do Galerii Dominikańskiej, do Cubusa i KappAhla. W Cubusie na Bielanach mieli małe śpioszki w obniżonych cenach, żałuję, że nie kupiłam, może tu też znajdę.

Monika, pisałaś już, że Quinny się sprawdził, ale wiem, że testowałaś wersję spacerową. Niektórzy piszą, że dzieciaki szybko wyrastają z tej gondoli. Czy naprawdę jest taka mała?

Pozdrawiam brzuszki
anulka-mamulka
ja tez chcę do Cubusa i Kapp Ahla, ja też, ja też !!!! icon_surprised.gif
Jalla
No babeczki! Gdybym nie była już na końcowym etapie ciąży to bym się z wami wybrała na te zakupy, chociażby dla towarzystwa, bo dla dziecka to ciuchów mam całą masę. Nawet się modlę o to, żeby nikt z rodzinki nie wpadł na pomysł kupowania jakichś ciuszkowych prezentów dla maluszka, bo ja nie mam gdzie tego już trzymać.
menada
No ja też mam ciuszków całe mnóstwo i jak widze te cuda w sklepach to trzymam się resztkami sił żeby nic nowego nie dokupić icon_lol.gif
A w Kaph-All mają boskie kompleciki i skarpeteczki, a jakie super ręczniczki z kapturkiem po kąpieli icon_biggrin.gif

Jalla, no nie bądź taka, najpierw rozbudzasz ciekawość, a potem nie chcesz powiedzieć icon_lol.gif Masz jakiś ukryty talent handlowca, znasz jakieś triki ? icon_biggrin.gif


Mnie właśnie opuścili fachowcy od czyszczenia - wyprali dywany, wrócą w niedzielę wyprać komplet wypoczynkowy - już dawno musiałam to zrobić, a że wielkie wyjście Honoratki coraz bliżej - musi być super czysto.

Honoratka miała wczoraj 3 razy czkawkę, a zdaża się jej to raczej rzadko icon_smile.gif Dzis za to jest spokojna, tylko obraca się i układa coraz to inaczej icon_smile.gif

Pozdrawiam

Ula i Honoratka
Jalla
Menada! Żeby cię nie dręczyć usunęłam tą informację icon_cool.gif A jakiś talent może i mam icon_lol.gif

Co do czkawki to mój synek ma ją baaaaaaaardzo często icon_rolleyes.gif
agaq
No to postanowione! Robimy wycieczkę do Galerii, ze szczególnym uwzględnieniem maluszkowych stoisk icon_biggrin.gif Jutro czy pojutrze? I o której? (Anulka, do której pracujesz?). Czekam na odpowiedzi.

Dla tych, które już mają te wszystkie śliczności jest opcja dodatkowa - duże lody. Co Wy na to?

Menada, jeśli fachowcy się sprawdzili, proszę o namiary. Planuję podobną akcję w listopadzie. Póki co czekam na ROZPOCZĘCIE remontu planowanego na wakacje icon_confused.gif Już powinno być po wszystkim, a nadal nie widać początku!
menada
Aaaa, na lody to się piszę w pierwszej parze icon_lol.gif
Planów na jutro nie mam, czasu pod dostatkiem icon_biggrin.gif

Agaqool, jak dla mnie fachowcy sa ok. Od kilku lat jeżdżą do mojej teściowej co pół roku na czyszczenie i to ona mi ich "sprezentowała" icon_smile.gif
Czyszczą i piorą odkurzaczem Kirby, ja za odkłaczenie i wypranie 2 dywanów, kanapy i odkłaczenie tapczanu dałam 120 zł. Wrócą w niedzielę dokończym mniejszą kanapę i fotel to wezmę ich wizytówkę, bo nawet nie mam namiarów.

To co Jalla, przyłączasz się do wyprawy na lody icon_question.gif Jeżeli chcesz to przyjadę po ciebie samochodem (oczywiście jeżeli nie boisz się jechać z kobitą "na bombie zegarowej" icon_lol.gif )

Pozdrawiam

Ula i Honoratka
anulka-mamulka
nooo...ja to mam mały problem gdyż pracuję codziennie do 18 icon_sad.gif Ale jakbym mogła wówczas do was dołaczyć ( a z Solnego do Dominikańskiej mam rzut kamieniem icon_smile.gif to baardzo chętnie.

Meneda, Jalla, a jakie są ceny ciuszków dla niemowlęcia w Kapp Ahlu??
Jalla
Menada! Niestety, już nie dam rady łazić po Galerii. Ostatnio to nawet z domu nie wychodzę icon_exclaim.gif Zresztą znowu mam coś jakby skurcze, więc się łudzę, że ... (nie chcę zapeszać icon_exclaim.gif )
Chętnie bym was poznała, ale muszę poczekać aż się rozdwoję. Może się kiedyś spotkamy (już z dzieciaczkami icon_biggrin.gif )

Anulka! Co do cen w Kapp Ahlu to się nie orientuję, ale myślę, że są na podobnym poziomie jak w Cubusie i H&M.

Już sobie was wyobrażam na tych zakupach. Wzbudzicie sensację - 3 brzuchacze icon_lol.gif
anulka-mamulka
Dziewuszki - agagool i monisia, dostalam bycze zlecenie na wieczór (jestem tłumaczem) i dziś odpada icon_sad.gif A np. jutro o 18 albo najlepiej w poniedziałek o ok. 14-15 ? (mam pół dnia wolnego icon_razz.gif Co Wy na to? [/color]

[color=darkblue]Strasznie się napaliłam na tę Dominikańską icon_lol.gif
Monika ww
Hej

Ja chętnie wybiorę się do galerii, ale z dziećmi - na pewno chętnie zjedzą lody icon_biggrin.gif

Monika
menada
Jak się nie rozdwoję do tego czasu to przyjdę icon_biggrin.gif

Jakaś niewyspana jestem. Spałam długo ale śniły mi się jakieś pierdoły i to raczej był taki półsen icon_confused.gif
Stres mnie zaczyna zżerać icon_sad.gif

Pozdrawiam

Ula i Honoratka
agaq
[size=18]Dostałam od losu bratanka icon_exclaim.gif
No, właściwie to od bratowej, no i brata icon_wink.gif Wczoraj o 20.15 przyszła na świat ta kruszynka (2900, 48cm). Może nieduża, ale już baaaardzo kochana.
Pierwsze dziecko w rodzinie od kilkunastu lat, pierwszy wnuk, prawnuk itp. W poprzednim pokoleniu to ja byłam najstarsza, a teraz wyprzedził mnie MŁODSZY brat icon_surprised.gif Bardzo się cieszę! A mój synek będzie miał kuzyna w tym samym wieku, szkoda, że nie mieszkają we Wrocławiu icon_sad.gif .

Co do spotkania, oba podane przez Anulkę terminy mi odpowiadają, jestem za tym, żeby dopasować się do niej, ale ze względu na Menadę może przyspieszymy icon_biggrin.gif Moniko, świetnie, że przyjdziesz! Szkoda tylko, że Jalla nie może, ale w pełni rozumiem! Faktycznie, to będzie imponujące grono brzuszków. Musimy sprawdzić, jak ludzie to zniosą icon_wink.gif , skoro nawet jeden brzuszek przyciąga spojrzenia! Oby nie zaczęli pluć przez lewe ramię i mówić "na psa urok" icon_wink.gif

Menada, poproszę o namiar na fechowców, jak już będzie (może najlepiej na priva). Ten Ascot na Krasińskiego jest chyba niedaleko od placu Dominikańskiego? Może tam zajrzę przy okazji.
menada
Agagool, gratuluję bratanka icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Będziecie mogli razem jeździć na wakacje icon_biggrin.gif

Tak, Askot na Krasińskiego to niedaleko Galerii, dziś tam jadę, bo musze odebrać antykolkową butelkę Aventu (był kupon w miesięczniku Rodzice - grzech nie wziąć jak za darmo dają icon_smile.gif).

Ja właśnie skończyłam sterylizację laktatora, smoczków i butelek. Laktator chcę wziąć do szpitala, w razie gdybym miała problem z karmieniem.

pozdrawiam

Ula i Honoratka
anulka-mamulka
Hej laseczki!

Właśnie sie dowiedziałam , że na jutro mam gości, więc podaję do wiadomości, że moge tylko w poniedziałek po południu - jeśli Wam dopowiada, dostosuje się do godziny!!


Agagool - gratulacje z okazji narodzin krewiaka!! U mnie w rodzinie niestety, najmłodze dziecko ma 12 lat, i nie mam z kim dzielić się bieżącymi wrażeniami icon_cry.gif
Jalla
Agaqool! [size=18]GRATULUJĘ BRATANKA!

Rada dla wybierających się na zakupy do hurtowni Askot!
Zabierzcie ze sobą ulotkę z kuponem rabatowym na tzw. pierwsze zakupy! Ja taką dostałam u ginekolga (była w takiej reklamówce z napisem DZIEWIĘĆ MIESIĘCY).
Rabat to tylko 5%, ale jak ja kupowałam tam wózek, fotelik do samochodu i inne drobiazgi to wyszła z tego niezła sumka, a poza tym dostaliśmy kartę rabatową już taką na stałe (musieliśmy tylko wypełnić malutki formularz).
Jalla
Menada! Zostałaś oficjalnie wciągnięta na listę sierpniowych mamuś. Zajrzyj na 1 stronę wątku Sierpniowe dziewczynki i rodzyneczki w temacie Rok urodzenia 2004 icon_biggrin.gif

Jednak jak tak dalej pójdzie (a właściwie ... nie pójdzie) to raczej z nas będą marne sierpniowe mamusie.
menada
Wielkie dzięki Jalla icon_lol.gif

Nic się nie bój, mamy jeszcze 4 dni icon_biggrin.gif DAMY RADĘ icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Aaa, w na "każdy temat" jest post, że joannaz urodziła dziś w nocy. Możesz już poprawiać listę icon_cool.gif


Pozdrawiam

Ula i Honoratka
anonimowy
Jalla, meneda, ale Wam zazdroszcze, że juz w zasadzie dni, jeśli nie godziny, dzielą Was od powitania Maleństwa na świecie... icon_cry.gif

A kto to jest "Joannaz"?

Coś tu dzis pustawo.... icon_confused.gif Ja wprawdzie zawalona jestem pracą po pachy, ale wiadomo - Maluchy mają zawsze priorytet!! icon_lol.gif
icon_eek.gif
anulka-mamulka
soor to ja byłam Gościem icon_redface.gif
Delfinka
matko, dziewczynki icon_confused.gif zaciskajcie nózki ile sie da w tym tygodniu
- bo na to wyglada icon_confused.gif
https://wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/395952.html

ufff dobrze, ze ja juz jestem po i byly pustki gdy rodzilam a to bylo raptem niecale dwa tygodnie icon_rolleyes.gif

trzymajcie sie cieplutko, nie chcialam Was przestraszyc ale pomyslalam ze moze w takiej sytuacji lepiej zadzwonic do wybranego przez Was szpitala niz sie na miejscu denerwowac icon_confused.gif
Jalla
Delf! Ty to chcesz mnie normalnie dobić icon_eek.gif

Ja właśnie wydzwaniam po aptekach w poszukiwaniu tego testu AL SENSE do wykrywania wycieku płynu owodniowego (wód płodowych), ale nigdzie nie ma. icon_evil.gif
Znalazłam go na Allegro
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=30239151
za 54,99zł, ale facet, który go sprzedaje jest z Częstochowy i zanim on do mnie dojdzie to minie trochę czasu, a ja go potrzebuję już icon_exclaim.gif

Anulka! Joannaz to jest jedna z sierpniówek.
Delfinka
Jasiu, a co boisz się że nie rozpoznasz wód?

P.S
Nie chcę Cię dobić naprawdę! Twoja sytuacja to co innego Ty bedziesz tam gdzie chcesz być. To raczej do dziewczyn, którym zostało niewiele, a jak to u ns bywa deklaracje różnie się kończą. Co mają skończyć do końca tygodnia to kończą....już Ok-bez komentarza!
Pomyslalam ze lepiej tuż przed sie zorientowac niż wyjedzić pół Wrocławia icon_rolleyes.gif
Jalla
Jasiu icon_question.gif icon_lol.gif Delfinko! To do mnie icon_question.gif
Tak, ja się boję, że nie rozpoznam wód icon_redface.gif Wiem, że jak odchodzą wody to trzeba jechać do szpitala.
O miejsce w szpitalu się nie martwię, bo mnie raczej muszą przyjąć, ale chciałabym rodzić z mężem icon_exclaim.gif
anulka-mamulka
ale czad! Nie zazdroszczę Wam...... icon_rolleyes.gif

Dobrze że ja wysypie sie dopiero - tak czuje - w listopadzie wink.gif
Delfinka
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif oczywiście miałam na mysli Ciebie Jallunia, przepraszam ale dzis jestem strasznie roztargniona icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
menada
Mhm, mnie tam na Brochów przyjmą bez szemrania, ale sala rodzinna może być zajęta icon_confused.gif
No ale gin powiedział, ze urodzę pomiędzy 1 a 5 września, więc do tego czasu otworzą już Chałbińskiego, a Kamieńskiego też otwierają (planowo 6-go września.

Pozdrawiam

Ula i Honoratka
skanna
Dziewczyny, Jalla chyba z emocji pomyliła wątki i zamiast tutaj, to na wrocławiankach nieciężarnych napisała, że odchodzą jej wody i jedzie do szpitala (8.30). Trzymajcie kciuki icon_smile.gif
menada
Jalla, bądź dzielna icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Zaraz bedziesz miała swojego Kajetanka icon_lol.gif

Pozdrawiam

Ula i Honoratka
Delfinka
Jallunia!!! trzymam kciuki!!! icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif
EwaSerdeczna
Delfinka kochaniunia masz tą Anitkę!
A co ona robi?
-ziewa?
-płacze?

serdecznie pozdrawiam ewa
Delfinka
Ewciu! icon_razz.gif Dziekuje Ci! icon_razz.gif
A na zdjeciu Anisia demonstruje jeden ze swoich ziewów jak zwykle z dodadkiem przeciagania hi hi icon_wink.gif
agaq
[size=18]Jalla, trzymaj się dzielnie!!! Czekamy na Was!

Delfinko, Twoja Anitka jest naprawdę rooooozkooooszna icon_biggrin.gif Nie mogę się na nią napatrzeć!

Dziewczyny, w poniedziałek mogę się spotkać ok. 15-16, ale nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie, bo to nie zależy ode mnie Może też być środa o 18. Napiszcie co planujecie. Pozdrawiam
menada
Dziewczyny, kopiuję post z wątku Sierpniowego:

"Dziewczyny tu mąż Jalli.
Moja dzielna żona o godzinie 14:20 urodziła zdrowego syna.
Kajtuś waży 4050 g. i ma 57 cm.
Poród trwał 5 godzin i właściwie przebiegał podręcznikowo. Najpierw skurcze co 10/8 minut, potem co 6, 4,3,2 minuty. Na końcu skurcze parciowe i chlup wyskoczył.
Piękne cudo.
Wyjdą ze szpitalo we wtorek lub środę. Do tego czasu postaram się przekazywać najświeższe wiadomości.
W szpitalu rzeczywiście mają przepełnienie, ale nikogo w zasadzie nie odsyłają bo nie mają dokąd (inne czpitale są pozamykane).
Położne były bardzo miłe, pomagały w porodzie. W sumie Kajtka na świat przyjmowały 3 położne i salowa , która się napatoczyła (scierała podłogę), oraz ja. Mimo widoku krwi trzymałem się nieźle. Zona też była wyrozumiała i mimo bulu nie wrzeszczła "Ty sku....... coś ty mi zrobił !!!". Było trochę jęków i przekleństw, ale jak sama potem stwierdziła ból był do wytrzymania.
Na razie tyle. Pa."

Jeszcze raz ogromne gratulacje dla całej rodzinki

Ula i Honoratka

[/size][size=12]
agaq
[size=18]Jalla, OGROMNIASTE GRATULACJE

Urodziłaś dużego chłopaka!!! I to jak... fiu, fiu Wracaj szybko, bo rozpoczynasz tu cykl wykładów icon_wink.gif Zapisuję się jako pierwsza do Twojej szkoły rodzenia! Masz też baaaardzo dzielnego męża i chwała mu za to i dzięki mu za to, że tak szybko dał nam znać icon_smile.gif

Dzięki Menadko, że nam wpięłaś wiadomość! To czyja teraz kolej icon_wink.gif ???
Delfinka
Aguś, dzięki! icon_razz.gif POczekaj jeszcze troszkę a nie bedziesz mogła napatrzeć się na swoje maleństwo i to ono bedzie dla Ciebie najbardziej rozkosznym bobaskiem na świecie ( tak jak moje dla mnie icon_redface.gif ) ! icon_razz.gif
anulka-mamulka
[b]O kurcze, Z Jalli już jest dwóch!!! icon_lol.gif

Hip hip HURRRRRA!!!!!!


Ciesze się jakby to było moje baby icon_cool.gif


Boże...najwazniejsze że jest zdrowe...Jalla jak już wydobrzejesz, skrobnij parę słów.....plizz!
anulka-mamulka
Dziewuszki a tak w ogóle to w jakim szpitalu jalla rodziła???
monga
Jalla, moje gratulacje wielkie icon_smile.gif
Czekamy na wieści od Ciebie.

Z tego co wiem to miała rodzić na 1 maja i pewnie tam właśnie rodziła icon_biggrin.gif
karoleenka
SERDECZNE GRATULACJE DLA JALLI I JEJ RODZINKI !!
Ale duży icon_eek.gif
Jalla jesteś wielka, że takiego kluseczkę urodziłaś w taki sposób i jeszcze powiedziałaś, żenie było tak żle...twardzielka icon_smile.gif
anulka-mamulka
[b]Boże....

Wczoraj czytając u pedikurzystki gazetę (nie siegam juz do własnych stóp i ostatnio wyglądały już jak u chłopki pracującej przez rok na boso w polu hehe icon_twisted.gif ) natrafiłam na artykuł o matkach porzucających w szpitalach albo usmiercających dzieci po porodzie....coś strasznego - włos się jezy na głowie! Jedna np. chyba z myślą aby dziecko przezyło przyniosła je na trawnik przed oddziałem połozniczym, ale zostawiła w reklamówce - dziecko z niedotlenienia zapadło w śpiaczkę i zmarło po 7 dniach.... a był to zdrowy jak ryba noworodek który z pewnością znalazłby szybko rodzine adopcyjną icon_cry.gif

I tak sobie pomyślałam, jak to miło pogadać sobie wśród dziewczyn, które tak mocno jak ja pragną swojego dzieciaczka, i nie jest to ani dziwne, ani niestosowne.

Czasem spotykam się z opiniami - kiedy ktoś dawno nie widziany widzi mnie z brzuszkiem: "O! Tak wcześnie??!" - i lekki usmiech zażenowania, że niby wpadłam czy jak. Do kurki jasnej, mam za kilka miesięcy 28 lat, mój facet 38, i to ma być ZA WCZESNIE?!

A tu sama euforia, radość, dobre słowo.... ech, jak dobrze że jesteście icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Monika ww
Anulka,

Nie przejmuj się głupimi uwagami ludzi...

Jak byliśmy nad morzem Maja bawiła się z dziewczynką w podobnym wieku co ona, dziewczynka spędzała wakacje z babcią i wyobraźcie sobie, że podczas rozmowy, ta babcia wypaliła do mnie, że w obecnych czasach tylko głupcy decydują się na trzecie dziecko icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Wstrętne babsko....
anulka-mamulka
[b]......albo raczej wygodniccy egoiści icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
menada
Uuuuuu, no a ja chcę mieć właśnie 3 dzieci icon_lol.gif

No, ale na razie moja pierwsza pociecha nie śpieszy się na świat icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Ciagle 2w 1 Ula i Honoratka
agaq
A mój mąż nalega na czworo icon_rolleyes.gif dzieciaczków. Nie wiem jak to będzie jak już urodzi się pierwsze, być może szybko zmieni zdanie. Ale zawsze lubił dzieci. Już w połowie studiów namawiał mnie na rozpoczęcie starań, bo przecież... dużo pracy przed nami. Z perspektywy czasu stwierdzam, że nie był to taki zły pomysł... Teraz dzidzia kończyłaby przedszkole, a my oczekiwalibyśmy już drugiej lub trzeciej kruszynki.

Jestem jedną z pierwszych przyszłych mamuś w gronie znajomych, więc też spotykam się z opiniami typu "tak wcześnie?" Dodam, że jestem w wieku Anulki. Niektórzy patrzą na mnie jakbym zapadła na zaraźliwą i bardzo nieprzyjemną chorobę wink.gif . No cóż, może ich czas też nadejdzie!
anulka-mamulka
[b]...........ale tu dziś pusto..... icon_rolleyes.gif

No to cóż....tez juz sobie pójdę icon_sad.gif

Do jutra.
anonimowy
Meeeneeedaaa!! - ahoj!-

jestes jeszcze czy juz Cie nie ma? icon_lol.gif icon_lol.gif
Ja tam się nie znam, ale chyba powoli powinni Ci już wywoływać, co?


Martwię się.... icon_rolleyes.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.