To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy z Częstochowy!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
malpiszon
Całkiem przyjemnie ten ośrodek wyglada. To w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak życzyć slicznej pogody icon_smile.gif
Ja już czekam na mój kolejny urlop hihi icon_smile.gif
An_Qa
czesc, dawno nie zagladalam...

Paula.
osrodek fajowy, kiedy my sie gdzies wybierzemy??? Chyba jak sprzedamy pol mieszkania... Bo z tysiaka miesiecznie to ciezko sie gdzies wybrac, albo chociaz odlozyc na jakies wakacje icon_confused.gif

Ehhh robimy chrzsciny w niedziele a ja znow kloce sie z mezem... bosze.... przez tescia to mu sie chyba kiedys rozwiedziemy....
Mam nadzieje ze Wy macie fajnych tesciow...

Pogoda nam sie zozstroila...
Paula.
An_Qa my z T. mam fajnych teściów;). Ich fajność poległa głównie na tym, że mieszkamy sami icon_biggrin.gif . Ale przyznaje, że jak mam zbyt duży kontakt z teściami to źle to wpływa na moje samopoczucie.
malpiszon
Ja też będę miała fajnych teściów....bo daleko mieszkają hihi Teściowa pod Wrocławiem a teściu w Paryżu icon_smile.gif
An_Qa
moj tesciu niestety mieszka jakies 20 min drogi na nogach od nas. ale gdyby mieszkal na drugim koncu Polski to pewnie tez ustawialby nam zycie... To nie tak, ze on przychodzi i mowi co mamy robic, tylko jesli nie zrobimy po jego mysli to wtedy dzwoni i oswiadcza ze maz jest taki czy inny icon_confused.gif I jeszcze powiedzial ze na chrzest owszem przyjdzie, ale tylko do kosciol a do domu na obiad juz nie. Wiec maz nie chce zaprosic reszty gosci do nas dlatego ze tata sie obrazi. A oni razem pracuja i tesciu jest bardzo upierdliwy wtedy...
Z drugiej strony nie rozumiem meza bo jesli teraz- 10 mies po slubie- tak tesciu ustawia nam zycie to co bedzie za kilka lat??
Ja sama chcialam zeby oni sie dogadali, ale cholera nie za wszelka cene icon_confused.gif
Paula.
CYTAT(malpiszon)
Ja też będę miała fajnych teściów....bo daleko mieszkają hihi Teściowa pod Wrocławiem a teściu w Paryżu icon_smile.gif

Malpi no to Ty masz teściów idealnych icon_smile.gif
malpiszon
An_Qa To ja Ci współczuję takiego teścia, a mąż też troche dziwnie się zachowuje że tak pozwala mu nad soba dominować icon_rolleyes.gif
An_Qa
no tak, juz mu wczoraj wygarnelam ze tak sie przejmuje tatusiem a tatus ma go w dupie bo nawet nie ma ochoty przyjsc na chrzciny, ale chyba troche sie zagalopowalam bo meza mama nie zyje, a kilkanascie lat temu rodzice sie rozwiedli i dopuki mama zyla to mieszkal z nia i jej drugim mezem,gdy zmarla to przeprowadzil sie do babci, ale kilka lat temu i babcia zmarla, a z reszta rodziny nigdy nie utrzymywal kontaktu wiec zostal mu tylko tata, ale do cholery to nie znaczy ze moze nam na glowe wchodzic icon_mad.gif
malpiszon
No i doczekałyśmy się weekendziku icon_lol.gif Ja jutro śpie do 9 hihi i nic mnei z wyrka wcześniej nie wywlecze icon_smile.gif
Paula.
Mnie z łóżka wcześniej wywlecze córcia icon_smile.gif. Potem czekają mnie zakupy i pakowanie - brry. A w niedzielę wyjeżdżamy nad morze!
Jak dobrze, że ten tydzień już prawie się skończył, był okropny.
An_Qa
a Natalia jutro ma chrzciny i ja dzis biegam jak opetana. Nigdy nie robilam jeszcze tak duzej imprezy sama i nie wiem ile czego szykowac icon_confused.gif spadam do garow icon_wink.gif
malpiszon
dziewczyny nei wiecie gdzie u nas można zamówic piękny bukiet ślubny ?icon_smile.gif
Tafi
Cześć dziewczyny icon_biggrin.gif
Ależ mnie tu dawno nie było, ale choruje na brak czasu
Widzę że się tu dużo działo icon_smile.gif
A my trochę przebywałyśmy na działeczce, kilka znajomych odwiedziłyśmy, a teraz czekamy,
aż moja kumpela a Natalki
ciocia sie przeprowadzi, bo już nie może my się doczekać
kiedy będzie mieszkać sama icon_smile.gif bez teściów

A jeśli chodzi o teściów to moi niestety meszkają tylko 7
przystanków odemnie, ale ze pomieszkujemy
u moich rodziców icon_smile.gif to skutecznie ich odgania bo moja
tesciowa nie lubi mojego ojca wiec moze byc icon_smile.gif
Tylko gorzej będzie jak się wyprowadzimy icon_sad.gif
An_Qa
dziewczynki jesli macie ochote obejrzec kilka zdjec z chrztu to wpadnijcie na naszego fotosika icon_smile.gif
Tafi
An_Qa Natalka wyglądała prześlicznie icon_biggrin.gif Śliczna sukieneczka icon_biggrin.gif
An_Qa
Wiem ze sliczna, ale niestety chce ja sprzedac, wiec jesli wiecie ze ktos chcialby odkupic to ja sie polecam. Sukieneczka ma krotki rekawek a na wiosne pewnie bedzie juz mala. Ja ja kupowalam wylacznie pod katem chrztu.
malpiszon
An_Qa sliczna dziewczynka icon_smile.gif
Ja na razie na etapie starań jestem , więc za wczesnie na kupowanie ciuszków icon_lol.gif
malpiszon
Paula ale ja Ci zazdroszcze że na urlopie siedzisz icon_rolleyes.gif Ja mam ostatnio takie problemy ze wstawaniem rano że szok icon_evil.gif
malpiszon
Paula dzieki za pozdrownia z wakacji icon_lol.gif i wracaj mi tu szybko bo nam wÄ…tek zamiera icon_confused.gif
An_Qa
ehhh ja na prawde nie mam o czym pisac icon_confused.gif
Tafi
No nie ma o czym pisać icon_smile.gif
u mnie tylko się zmieniło tyle że moje dziecię do przedszkola wysłałam i trochę dziwnie się czuję bez mojego złośnika w domu icon_smile.gif 8 godzin bez Natalki icon_smile.gif i wiecie nie wiem co mam w domu robić bo już dziecko tak nie zajmuje czasu bo go nie ma icon_smile.gif
a plus tego jest że w końcu mieszkanie wysprzątam na błysk icon_biggrin.gif
An_Qa
a ja mam problem,pisze wlasnie CV i nie wiem jaki adres mam wpisac. Ten pod ktorym mieszkam czy ten pod ktorym jestem zameldowana.Bo niestety wg prawa mieszkam jeszcze z rodzicami, a w praktyce mieszkam w czestochowie i nie mam pojecia ktory wpisac...

Czy ktorac z Was szukala pracy majac male dziecko i zadnego doswiadczenia?? juz soboe to wyobrazam 450[1].gif
Tafi
Wiesz ja jeszcze nie szukałam ale jak moj maz pisac CV to podawał adres korespondencyjny czyli moich rodzicow u ktorych narazie mieszkamy icon_smile.gif teraz jest tak ze duzo ludzi mieszka gdzie indziej i jest zameldowanych gdzie indziej.

Ja zaniedługo będę zameldowana w mieszkaniu mojej babci bo je sobie wykupiłam wiec za adres do korespondencji będę podawała adres mojej matki a nie babci icon_smile.gif
hill
ja tez wyslalam Ale do przedszkola od poniedzialku, ale ze to jej pierwsze dni to zostawala na poltorej godziny. jutro musi byc dluzej bo musze przyjecia towaru pilnowac. no zobaczymy jak to bedzie na razie nie ma placzu przy wchodzeniu i jak przychodze to tez nie placze ale oczy czerwone - mi cichutkie "Plakalam za toba" icon_sad.gif a buuuu
Tafi
hill a moja nie zaraz jak tylko weszła podeszła do niej dziewczynka o imieniu Natalka i poszły się bawić icon_smile.gif
I teraz córka o niczym innym nie mówi jak o przedszkolu i o swoich nowych koleżankach icon_smile.gif
An_Qa
Tafi tez bym cgciala zeby moja corcia ,jak pojdzie do przedszkola, byla taka szczesliwa i zafascynowana icon_smile.gif Ale chyba przykro tak wysylac dzieciatka pierwszy raz do przedszkola??
Tafi
Oj przykro icon_sad.gif Kilka dni przed 1 września myślałam,
że moja córka gorzej to przeżyje odemnie,
a się okazało że to ja matka prawie
się poryczałam zostawiając ją w przedszkolu icon_biggrin.gif
An_Qa
Ehhh mojej malej do przedszkola jeszcze daleko, ale i tak za jakis czas bede musiala ja oddac w obce rece, niestety musze isc do pracy.

Jesli bedziecie widzialy jakies ogloszenie w centrum miasta, albo na Rakowie o prace to bede wdzieczna za info icon_smile.gif
hill
Ala tez byla szczesliwa i zafascynowana. Do 4 wrzesnia, kiedy to musiala zostac sama w przedszkolu. Wczesniej, z mama to bylo wszystko super, teraz zaczely sie schody. Aczkolwiek dzis juz chyba ciut lepiej bylo...
Ja z kolei sie spodziewalam problemow. Ala jest baaardzo samodzielna ale tez baaardzo strachliwa i wrazliwa, boi sie glosnych dzwiekow i masy innych rzeczy. No coz, pozyjemy, zobaczymy icon_smile.gif
Tafi
hill wiesz może to od wieku zależy
moja ma już 4 lata twoja dopiero
3 może to właśnie wiek jest tą różnicą,
moja siÄ™ zachwyca i niczego w sumie siÄ™ nie boi,
a twoja ma lekki stres, to może to icon_smile.gif
An_Qa
Dziewczyny nie wiecie moze gdzie mozna kupic (niedrogo) malutkie buciki na zime?? Tzn takie np w rozm 12-13, moj maz robi w firmie produkujacej buty, zle rozmiarowki maja od 18. Z reszta zimowek nie robia tylko takie do przedszkola czy na lato do biegania.
Paula.
Hej ja już po urlopie. Myślałam, że na częstochowiankach nic się nie dzieje, bo nie dostałam żadnego powiadomienia, a tu wchodzę i miła niespodzianka icon_biggrin.gif .

Malpi jak tam bukiet już zamówiony? Bo jak coś to mam namiary na dwa miejsca:). No i jak tam przygotowania, teraz to gorący okres icon_biggrin.gif .

An_Qa śliczne zdjęcia. A Natalia jak urosła!

Gratulacje dla małych przedszkolaczek icon_biggrin.gif .

An_Qa co do bucików dla dzieci to w CzÄ™stochowie pod tym wzglÄ™dem jest tragicznie – a niby zagÅ‚Ä™bie obuwnicze. My dla Kingi buty na jesieÅ„ i zimÄ™ kupiliÅ›my na wakacjach, a wÅ‚aÅ›ciwie w drodze powrotnej w Toruniu. Co do sklepów z butkami dzieciÄ™cymi to Deichman w M1, w Merkurym byÅ‚o stoisko, no ale chyba Merkury już nie czynny. Poza tym buciki majÄ… Åšwiecie Dziecka na Rynku WieluÅ„skim. Buciki dzieciÄ™ce sÄ… też w sklepie w I Alei (po tej stronie co Lukas Bank, ale bliżej PiÅ‚sudskiego). To tyle co mi do gÅ‚owy przyszÅ‚o teraz.

My w sobotę idziemy na lekcję pokazową do Hellen Doron. Bardzo jestem ciekawa. Mam nadzieję, że lekcja zachęci mojego T. Był bardzo negatywnie nastawiony, uważał, że to wyrzucone pieniądze, ale jak zorientowała się jaką Kinga ma pamięć to zmienił zdanie. I mam nadzieję, że te zajęcia utwierdzą nas w tym, że to ma sens.
An_Qa
Paula. kurcze w tych wszystkich sklepach sa butki ale dla takiego chodzacego szkraba, numeracja dla tuptusiow zaczyna sie od 18, Natalia ma juz dwie pary 18 i jedne 20 (pisalam ze moj maz pracuje przy produkcji icon_lol.gif ) W Domu Dziecka w aleii w bramie bylam wczoraj a tam same takie ani do chodzenia, ani na zime... Taki mniej-wiecej:
https://allegro.pl/item126320633_3_pary_bucikow.html
Kozaczki byly w rozm 25 icon_confused.gif

Na allegro znalazlam takie https://allegro.pl/item125717486_6_12m_ciep...wa_gratis_.html

ale nie powiem by mi sie specjalnie podobaly icon_confused.gif Najfajniejsze sa te ostatnie polarowe i chyba bede musiala je kupic.
Dzis bede na Rynku Wielunskim to wejde do Swiata Dziecka i jeszcze chce sie wybrac do tej hurtowni na 1-go maja. Nie chce juz kupowac bo nie wiem jak malej urosnie nozka, chce kupic w ostatniej chwili, ale lepiej wiedziec gdzie szukac.
hill
An_Qa zobacz u mnie na stronie, mamy w sklepie pierwiosnki butkow zimowych, tez Bobasa, ale inne niz pokazujesz na Allegro

U nas idzie ku lepszemu icon_smile.gif Ala zostaje juz od 8 do 12 i je w przedszkolu sniadanie i obiad. Idzie bez protestu, tylko jak po nia przychodze to czesto widze podkowke jak podgladam sale icon_sad.gif No coz, moze sie rozkreci jeszcze..

Malpi, powiedzialabym ze "juz Ci niosa suknie z welonem" tylko ze chyba welonu nie chcialas? icon_wink.gif Jak tam emocje??
burek
Hill Å‚amiesz regulamin forum.
hill
jejq, przepraszam, a moge napisac na priva do Anqi?
burek
Na pw możesz wszystko, ale www w opisie... icon_rolleyes.gif
malpiszon
cześć dziewczyny icon_smile.gif

Mi się już ręce trzęsą , spać nie moge już bym chciała żeby po wszystkim było icon_rolleyes.gif

Kwiaty zamówilismy w piątek ale nei przypuszczałam że az takie drogie to będzie icon_eek.gif
Paula.
Hej dziewczyny. Mało się tu ostatnio dzieje, wszystkie zapracowane i zajęte różnymi przygotowaniami icon_wink.gif.
Malpi ostatni tydzień panieństwa przed tobą icon_smile.gif.
Hill czy Twoja córcia chodzi może do przedszkola na Jasnogórskiej, róg Dąbrowskiego? My tam mamy firmowy parking (naprzeciw) i widziałam dzisiaj rano Twój samochód. Teraz w pełni rozumiem Twoje słowa o wzbudzaniu sensacji icon_smile.gif.
malpiszon
Hill a ja widziałam kiedys Twoje autko na poczcie niedaleko nas i chyba Twojego chłopa też widziałam bo wsiadał do neigo icon_lol.gif

oj Paula juz mam stresa takiego że nie potrafie sie na niczym skupić icon_rolleyes.gif
An_Qa
narobilam zamieszania z tymi stronami isie zmylam wink.gif sorki.

Chyba jednak kupie Natalii te buty z allegro, a na nastepny rok to juz jakies fajne. No bo ona nawet jesli w zime zacznie chodzic to po sniegu raczej jej nie bedziemy puszczac...
Paula.
Malpi jak tam samopoczucie icon_smile.gif?

Wszystkiego najlepszego w nowym stanie icon_smile.gif
malpiszon
no to jestem juz wygodniową mężatka icon_smile.gif Na razie wszystko mi sie podoba hihi icon_smile.gif
A w poniedziałek lecimy na tydzien do Paryża i właśnie probuje sie spakowac , tylko jakos nie moge bo wydaje mi sie ze powinnam zabrać wszystko , bo wszystko mi sie tam moze przydać hihi icon_smile.gif icon_lol.gif
Paula.
Hej, hej ale tu cisza.
No Malpi szaleje ze świeżo poślubionym małżonkiem w Paryżu to jest usprawiedliwiona icon_smile.gif.
Hill na forum ostatnio rzadko zaglądasz, a ja Cię ostatnio często widuję w mieście icon_smile.gif. Częściej tylko Twój samochód, ale dzisiaj mijałaś mnie jadąc jak przypuszczam do domu, ja też wracałam z Niunią do domku, stałyśmy na skrzyżowaniu Okólnej z Dekabrystów icon_smile.gif.

A ja mam tyle pracy, że nie powinnam na forum w ogóle wchodzić, ale musze się troszkę zrelaksować. Ostatnio wychodziłam z domu, gdy Niunia spała i wracałam, gdy spała. Wczoraj wróciłam o 19:30, tak się cieszyła na mój widok, że bawiłyśmy się do 10, bo stwierdziłam, że spanie nie jest takie ważne. Ech, na dokładkę nic nie wskazuje na to, żebym miała mieć mniej pracy, przynajmniej do wiosny.
malpiszon
cześć dziewczynki icon_smile.gif
Wrócłam ale z chęcią bym jeszcze została..........przepiękne miasto i cudowny klimat icon_lol.gif ...........ja chcę znowu do Paryża icon_lol.gif
Paula.
Malpi nie myśl, że damy się zbyć tym jednym zdaniem icon_wink.gif.
malpiszon
Paula no to jeszcze jedno zdanie icon_smile.gif Zdjęć zrobilismy ponad 250 hihi i 1,5 godz filmu a to już swiadczy o tym że naprawdę pięknei tam było i wszystko by człowiek chciał zatrzymać w pamięci icon_smile.gif
Paula.
Hej, hej co tu taka cisza ?
malpiszon
dawno mnei tu nie było i widze że życie jakoś tutaj zamarło icon_confused.gif

Dziewczyny !!!!! gdzie jesteście ????????
Paula.
Malpi gratulacje !!icon_smile.gif

Ja mam bardzo dużo pracy. Pracuję wieczorami w domu i nie mam już za bardzo siły pisać na forum.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.