To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy z Częstochowy!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
malpiszon
Magda obiecałam już dawno że wpadne na zabieg, ale ciagle czasu brak. najpier przygotowania do wyjazdu potem wczasy a teraz jeszcze jakies przeziębienie mi sie przyplatała. Ale pamietam caly czas i bardzo chce icon_smile.gif
M@dziolek
Witam!

Nazywam sie Magda i mam coreczke Urszulke ktora ma 5 lat. Obecnie jestesmy w londynie ale juz niedlugo wracamy do czestochowy. Pochodzimy z mezem z malego miasteczka pod czestochowa z lublinca ale mieszkalismy w czestochowie przez dwa lata przed wyjazdem i nasza coreczka sie tam urodzila. Bardzo nam sie tam podobalo stad decyzja o powrocie do czestochowy. Jest tutaj was dosc sporo wiec mam pytanie do was dziewczyny. Urszulka niedlugo bedzie musiala zaczac edukacje i juz mysla o tym od dosc dawna. Planujemy zamieszkac w okolicach centrum . Czy znacie jakies dobre szkoly w centrum i nie musi byc to prywatna szkola moze byc panstwowa, moze ktoras z was sie w ktorejs uczyla albo ucza sie tam wasze pociechy. Bardzo byscie mi pomogly jakimikolwiek radami. Z gory dziekuje!

Pozdrawiam wszystkie mamusie !
Paula.
M@dziolek witaj. Zbyt dużego ruchu tu nie ma niestety.
Widzę, że mamy córcie w podobnym wieku. Jak rozumiem chcesz Ulę posłać do szkoły od września. Kinga do szkoły pójdzie dopiero za rok, teraz jeszcze przedszkole, głównie ze względu na godziny zajęć.
Co do polecenia szkoły to ciężka sprawa. Znajomych syn chodzi do 40 (przy Jana Pawła)obecnie ta szkoła jest remontowana. Mam do niej sentyment, bo sama ją skończyłam, ale nie jestem w stanie powiedzieć jaki poziom prezentuje obecnie. Przy okazji zapytam znajomych jak oceniają ją obecnie.
Mućka
hej icon_smile.gif
pisze właśnie TU bo myślę że to dobre miejsce icon_wink.gif

potrzebuję niedrogiego noclegu w Częstochowie lub okolicach.
Możecie coś polecić? 
ma to być najbliższy weekend.. 
Pozdrawiam Paula
Paula.
Mućka niestety nic sensownego nie przychodzi mi do głowy, jedyne co to dom pielgrzyma za Jasną Górą.
Zaprosiłabym do siebie, ale akurat ten weekend nie będzie mnie w domu.
edziula2
Witam Wszystkie mamy:)
nazywam się edyta mam 23 lata. mam synka Michała wlasnie skańczył 9 mc. Jakis czas temu przeprowadziłam sie do częstochowy i nie mam tu jako tako znajomych z którymi mogłabym pogadać może tu znajdę jakąś bratnią dusze. pozdrawiam serdecznie
malpiszon
witaj Edziula fajnei byłoby pogadać, tylko to nasze forum troszke martwe niestety . Ale może w końcu się rozkręci
Ania_28
Witam wszystkie Mamusie z Częstochowy... te obecne i te przyszłe!

No faktycznie ten nasz lokalny wątek jakiś taki niemrawy... odzywajcie się... miło będzie porozmawiać... może na jakiś zimowy spacerek się wybrać icon_smile.gif
Ja jestem w 9 miesiącu ciąży, termin na 26 listopada... więc tuż tuż icon_smile.gif

Pozdrowienia ciepłe w ten pochmurny dzionek
magda208
Witajcie
Wkońcu i ja się odzywam i witam nowe mamusie. Widzę ,że masz już córeczkę Aniu.Gratuluję

Dziewczyny duzo sie u mnie ostatnio dzieje, praca jestem zawalona, a to sklep (sezon przedświąteczny więc ruch duży), a to konsultacje żywieniowe , kursy gotowania. Sporo tego.
Ale moge się pochwałić wydałam w końcu książkę możecie ściągnąć fragmenty i poczytać https://www.escapemagazine.pl/369695-kuchni...-i-alergicznych
Jestem z siebie dumna z z mojej przyjaciółki (współautorki książki ) bo pomaga wielu mamą w walce z azs.
A co u was?
ania9a
czy są tu nadal mamy z częstochowy?icon_smile.gif
Tuni
Aniu, pewnie są , może któraś zajrzy icon_smile.gif
magda208
Aniu chyba mnie myślami sciągnęłaś. Melduję się i pozdrawiam.
Buziaki :*
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.