To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy z Częstochowy!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Tafi
Witam
Widze ze pomalu zbiera sie tu coraz wiecej Czestochowianek icon_smile.gif to super

Burku postaram siÄ™ jeszcze zmniejszyc icon_smile.gif
Tafi
Kobietki co tam u was słychać bo, my sobie siedzimy same w domku czasem odwiedzimy ciotke i piaskownice
Wyjechać na wakacje raczej nam nie wyjdzie najpierw musiałybysmy widzieć męża i tate więcej niż 48 godzin w domu icon_sad.gif
wyjechal znów wdelegacje icon_sad.gif to już prawie miesiąc tak jeździ a my chcecy z Natalka na jakiś wypoczynek wyjechać icon_smile.gif
hill
Ala ma katar i kaszle tak, ze az wlasnie zwymiotowala flegma icon_sad.gif niby nic jej generalnie nie jest, ale wymeczy ja to, zwlaszcza jak lezy - jak biega jest super. mysmy sie juz wakacjowali, teraz tylko praca i praca - do 18 jestem w sklepie, jak wracam padam na paszcze..
Paula.
Dużo zdrówka dla Ali.
Ja niestety też jestem mocno przeziębiona. Wczoraj miałam prawie 38 stopni i koszmarny ból głowy. Dzisiaj jest tylko trochę lepiej, a zaraz muszę jechać na spotkanie do klienta i produkować się tam pewnie przez jakieś 4 godziny.

Tafi a jak tam Twoje samopoczucie w te upały?
Tafi
Paula te upały sa koszmarne icon_sad.gif teraz nie wychodzę nigdzie między 12 a 16
bo potem mam duszności i serce tez mi się odzywa ,
więc najczęściej z Natalka wybieramy się do mojej koleżanki ktora ma podwórko
i dużo cienia i u niej z Natalką spędzamy czas icon_smile.gif
Natalka znów przez te upały nie może spać w nocy więc to tez mi daje porządnie w kość bo nie sypiam tyle ile powinnam
anuska
hej kobitki dzis pierwszy raz tu zajrzalam i spodobalo mi sie jestem mama 8 miesiecznej Agatki icon_razz.gif
Tafi
CYTAT(anuska)
hej kobitki dzis pierwszy raz tu zajrzalam i spodobalo mi sie jestem mama 8 miesiecznej Agatki  :P


Anuska icon_smile.gif
Naoisz coś więcej o sobie icon_smile.gif
Paula.
Anuska witaj gorąco, chociaż teraz to chyba bardziej na miejscu byłoby "witaj chłodno" icon_wink.gif.
Napisz coś więcej o sobie i swojej córci. W której dzielnicy Częstochowy mieszkasz?

Tafi fajnie, że możesz u koleżanki w ogródku spędzać czas. My mamy własny więc wiem jakie to dobre. Kiedyś nie chciałam mieszkać w domu, teraz za żadne skarby nie przeprowadziłabym się do bloków, chociaż przy domu ciągle jest jakaś robota.

My wczoraj byliśmy w Kamyku. Było wspaniale. Kinga bardzo ładnie się bawiła, odpoczęliśmy, chociaż słonko trochę nas przysmażyło. Dbaliśmy o Kingę o siebie już nie bardzo.
A to fotki z wczoraj:

Tafi
Paula ja też bym w domku wolała ale cóż narazie innego wyjścia nie mamy jak bloki icon_sad.gif
Córcie masz śliczną icon_smile.gif
anuska
hej mamusie jest tu jakas dzisiaj icon_lol.gif czy wszystkie sie smaza na slonku 11.gif
Paula.
Anuska ja zaglądam czasem, bo upał jest tak niemiłosierny, że siedzimy w domku.
Tafi
A ja dzisiaj pojechałam po córe na wieś icon_smile.gif i posiedziałam trochę w cieniu z małym wiaterkiem i odwiedziłam koleżankę w końcu icon_smile.gif
malpiszon
Witam dziewczyny icon_biggrin.gif w ten upalny poniedziałek, no i na pocieszenie wam powiem że do końca miesiąca nie ma co liczyc na ochłodzenie
Paula.
No to pocieszyłaś nas Malpi icon_biggrin.gif
Chociaż koniec miesiąca to właściwie już za tydzień icon_biggrin.gif
malpiszon
A co tam u Ciebie Hill ?nie odzywasz sie jakoÅ› wcale icon_rolleyes.gif
karola123
cześc dziewczyny ja mam pytanie czy ktoras z was rodziła w szpitalu im. BiegaNskiego jak tak to prosze o wszystki informacje wink.gif
hill
jestem, jestem, wykancza mnie ta pogoda tez. oraz ekipy remontowe wokol mojego domu. oraz syf robiony przez mloda - a propos, czy Wasze dzieciaki tez sa bardziej nieznosne w ten upal ostatnio?? Ala w domu jest jeszcze do opanowania a na dworze zaczyna histerie od razu - chce myslec ze to tez od pogody icon_smile.gif
malpiszon
hill Czy Ty mieszkasz na tym nowym osiedlu?

Z dzieciakami to nie mam jeszcze doświadczeń icon_lol.gif ale mogę powiedzieć ze w te upały nieznośny jest mój pies hihi cały dzień leży gdzieś w cieniu a jak sie robi chłodniej to wynosi wszystkie zabawki i zamęcza człowieka żeby sie z nia bawic hihi icon_lol.gif
Paula.
Hill czyżbyś także była z tych budująco-remontująco-wykańczajacych?icon_smile.gif

Kinga przez te upaÅ‚y caÅ‚kiem siÄ™ rozregulowaÅ‚a. Ma problem ze spaniem w ciÄ…gu dnia, oprócz upaÅ‚u to jeszcze od piÄ…tku odzwyczajamy jÄ… od smoka. Wczoraj usnęła mi w samochodzie jak odbieraÅ‚am jÄ… od teÅ›ciowej. Nie obudziÅ‚a siÄ™ nawet jak wyjmowaÅ‚am jÄ… z samochodu i rozbieraÅ‚am, obudziÅ‚a siÄ™ dopiero po 18. W nocy też ciÄ…gle popÅ‚akiwaÅ‚a przez sen. A po domu chodzi na golasa, bo nie chce siÄ™ ubrać, każdÄ… próbÄ™ ubrania kwituje stwierdzeniem: „Niunia golas – gorÄ…co jest”.
hill
tak, mieszkam na nowym osiedlu, dlatego nie znam okolicy jeszcze - jak sie mam przedrzec przez haldy piasku i zwiru a nastepnie spacerowac w pyle wzbudzonym przez hurgoczaca koparke to mi sie odechciewa wycieczek krajoznawczych icon_smile.gif a wiecie jaki czad miec dziecko na takiej budowie? kapie ja srednio 5 razy na dzien, 25 razy myje rece a i tak jest wiecznie usmarowana jak szoste dziecko stroza icon_lol.gif plusy sytuacji - na 22 domki mieszka juz 8 rodzin - kazda z bajtlem w wieku od 1 do 4 lat. a generalnie kazdy kto kupil domek tez ma wlasnie dziecie w takim wieku icon_smile.gif juz niedlugo malpi bedziesz taka watahe widziala w okolicy icon_lol.gif
malpiszon
Hill no to ja pracuję po sąsiedzku za płotem hihi, na rogu tam koło domu weselnego taki piętrowy budynek to nasza drukarnia icon_smile.gif

Współczuję Ci bo prawie cały dzień okropny zgiełk tam masz, no ale jak się prace zakończą to fajne miejsce na mieszkanie będzie icon_smile.gif
A to może masz ten domek zaraz przy płocie, taki z brązowymi roletami i stoi przed nim wózek dziecięcy ?icon_smile.gif
hill
icon_smile.gif wozki dzieciece jak napisalam stoja przed wieloma domkami, ale przed moim raczej juz baardzo rzadko bo stare dziecko mam icon_cool.gif kolo plotu stoi 20 domkow z czego jakies 18 ma brazowe rolety icon_lol.gif ale sadzac po wozku i bliskosci domu weselnego, to nie moj domek widzisz icon_smile.gif
za to moze widzialas mnie juz w samochodzie - mam chyba najbardziej charakterystyczne auto w miescie icon_lol.gif widzialas jakiegos dziwolaga ostatnio??
malpiszon
hill hihi a cóz to za dziwoląg ? icon_lol.gif Ostatnio jakos nic takiego nie rzuciło mi się w oczy oprócz garbusa zaklejonego taka folią jak hologram hihi, był w tysiącach kolorów icon_lol.gif
Paula.
Hill no to chyba możemy zrobić konkurs na najbardziej charakterystyczny samochód, bo mój też się dosyć rzuca w oczy icon_wink.gif.
Paula.
Malpi nie wiem czy zajrzałaś to tematu o roczniku 1975. Wychodzi na to, że mamy wspólne nie tylko zamiłowanie do budowy własnego domu oraz miasto rodzinne, ale i rocznik jesteśmy jeden icon_biggrin.gif .
hill
paula - to dawaj, opisz swoj icon_smile.gif do mnie podbiegaja dzieci i przyklejaja nos do szyby, na ulicy pokazuja mnie palcami, na parkingu jak ide do marketu, wracam a tu wianuszek ludzi wokol. wczoraj pielgrzymi sobie zdjecia robili icon_smile.gif
Paula.
No w takim razie to wygrywasz, ja takiej sensacji nie wywołuję. To co to za samochód ?icon_smile.gif
Ja jeżdżę na zmianę VW Caravell w czerwono-bordowym kolorze z naklejonymi po bokach szarymi smokami (takimi we wschodnim stylu) lub starym poczciwym, czerwonym maluszkiem.
hill
ech, chociaz raz w zyciu cos wygralam icon_smile.gif
jezdze srebrnym smartem (kojarzycie, taka wieksza kosiarka dwuosobowa), oklejonym w rozowe serduszka, kolorowe motylki, malutkie wrozki ze skrzydelkami i takie tam inne stworki icon_smile.gif w ramach reklamy sklepu icon_smile.gif
poczatki byly trudne - nie przyzwyczajona byam do takiej popularnosci, teraz juz nie zwracam uwagi icon_smile.gif
malpiszon
Paula hihi no popatrz tyle nas łączy icon_smile.gif właśnie dzisiaj wlazłam tam i sie wpisałam icon_smile.gif

Hill hihi to naprawdę niezła bryka , będe się teraz rozglądała za taka icon_smile.gif
Ja niestety jeżdże dość popularna srebrna toyota yaris
i na niebieskim skuterku na którym wzbudzam lekkie zainteresowanie wink.gif i na takim dużym zielonym skuterze ale to już jako pasażer icon_smile.gif
Paula.
Widzę, że my generalnie zmechanizowane kobiety jesteśmy icon_smile.gif
malpiszon
hihi no takie czasy nastały . icon_cool.gif
Ja sobie nie wyobrażam życia bez samochodu, komputera, internetu, komórki i wielu innych zdobyczy techniki icon_smile.gif
hill
Malpi a jak tam przygotowania do slubu ida? suknia kupiona? wesele tez po sasiedzku czy gdzies indziej?
malpiszon
hill Suknia już wisi w szafie , jeszcze tylko butów mi brakuje, chodze po sklepach ale nic fajnego nie widziałam icon_cry.gif

Jako że nie cierpie imprez typu wesela i uważam to za zbędny wydatek icon_smile.gif robimy po ślubie tylko przyjęcie na dokładnie 21 osób icon_smile.gif na wieluńskiej w karczmie u braci Kiemliczów. Fajny lokal i super jedzonko ...polecam icon_smile.gif

a dla szerszego grona znajomych zrobimy potem ogrodowe przyjęcie icon_lol.gif impreza.gif
Paula.
No to Hill pewnie usłyszy jak się bawicie icon_smile.gif.
hill
pewnie uslysze icon_smile.gif chociaz wbrew pozorom imprez w tej sali weselnej kolo osiedla nie slysze w ogole icon_smile.gif
restauracje znam, podoba mi sie, zreszta mysmy mieli w Zornicy wesele wiec klimaty podobne icon_smile.gif
a butow jakich szukasz? do tradycyjnej bialej/kremowej sukni czy innych?
Paula.
Ja miałam na myśli imprezę w ogródku icon_smile.gif
malpiszon
Ja suknie mam błękitną icon_lol.gif
pasują do niej dosyć fajnie buty takie kremowe podchodzące pod stare złoto, szukam ...szukam i znaleźć nie mogę
malpiszon
hihi no ogrodową imprezę to może być słychac...aż się tego boję icon_lol.gif
hill
ja wiem, ale sala jest jakies 50m od mojego domu a ogrodek przyszlej panny mlodej jakies 300 pewnie icon_smile.gif nawet mnie to dziwi ze nie slysze imprez, za to swietnie slysze kuranty z Jasnej Gory icon_lol.gif
malpiszon
Hill Te kuranty to nei z Jasnej Góry moja droga tylko z osiedlowego kościoła. icon_twisted.gif Czasem to mnie cholera trafia graja o 8 rano i o 21 a w weekendy to jeszcze o 12 w południe, no i nei licząc oczywiście tego ze daje sygnał tez dzwon co 15 minut i o pełnej godzinie wybija icon_confused.gif
hill
o matko jedyna, to taka rozglosnie maja? a tak niepozornie wyglada ten kosciol icon_smile.gif przezylismy ostatnio zreszta szok lekki jak na mszy byl i kotek i piese, tylko kur brakowalo icon_lol.gif no i sa tylko 2 msze w niedziele - na polnocy bylo 6 icon_eek.gif
malpiszon
hill Bo tutaj jest tak troche jak na wsi tylko ,że w centrum miasta hihi 06.gif
hill
o rany, albo dzis jest wyjatkowo goraco, albo mi organizm wymiekl juz - jest mi slabo od samego rana i nie moge sobie miejsca znalesc a tu tyyle roboty..
malpiszon
Z tego co słyszałam w prognozie to apogeum upału ma byc u nas jutro. a potem kilka dni lekkiego ochłodzenia z burzami i deszczykiem icon_smile.gif
A jacyś meteorolodzy niemieccy wyliczyli że takie ciepełko będzie w Europie trzymać aż do października icon_lol.gif
Paula.
Hej co tam słychać dzisiaj?
Ja czuje się fatalnie. Chyba nie ominie mnie wizyta u lekarza, ale najpierw musimy iść z Kingą.

CYTAT(malpiszon)
Z tego co słyszałam w prognozie to apogeum upału ma byc u nas jutro. a potem kilka dni lekkiego ochłodzenia z burzami i deszczykiem icon_smile.gif
A jacyś meteorolodzy niemieccy wyliczyli że takie ciepełko będzie w Europie trzymać aż do października icon_lol.gif

Mam nadzieję, że niemieccy meteorolodzy się nie mylą, bo ja mam urlop zaplanowany na koniec sierpnia i początek września icon_biggrin.gif .
Tafi
CYTAT(malpiszon)
Z tego co słyszałam w prognozie to apogeum upału ma byc u nas jutro. a potem kilka dni lekkiego ochłodzenia z burzami i deszczykiem icon_smile.gif
A jacyś meteorolodzy niemieccy wyliczyli że takie ciepełko będzie w Europie trzymać aż do października icon_lol.gif


Ciepełko może byc ale nie aż takie jak jest bo niewytrzymam icon_sad.gif
malpiszon
Mogłoby tak byc z 26 stopni aż grudnia icon_smile.gif

Ja lubie taką pogodę tylko żeby tak w środku nocy padało a w dzien uapl to by było idealnie icon_lol.gif

W każdym razie będę się cieszyła jak w pazdzierniku bedzie jeszcze cieplo bo na poczatku miesiąca lecimy na tydzień miodowy do Paryża icon_smile.gif
hill
ja tam upaly lubie, ale wysiadly mi zatoki od zmian miedzy klima w aucie a swiatem - maskara..no i Alicjusz jest bardziej wredniutki bo tez ma dosc goraca - odmawia nawet wychodzenia na dwor a w domu sie juz nudzi powoli
malpiszon
Najlepsza klima to jest na skuterku hihi naturalny wiaterek i przy okazji opalic się można 06.gif
Paula.
A mnie się marzy kabriolet, tylko że to byłby samochód sezonowy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.