To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy z Częstochowy!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Paula.
A my mamy już zrobiony taras. I kupione pustaki (takie ozdobne, kamienno podobne) na ogrodzenie.

Poza tym Kinga ma zapalenie płuc icon_sad.gif.
malpiszon
oj biedna Kinga icon_sad.gif

a my też robiliśmy ogrodzenie z takich pustaków ala kamień , ciekawe czy takie same hihi icon_smile.gif
malpiszon
no i znowu pustki icon_sad.gif oj .....oj..... bo siÄ™ pogniewam icon_wink.gif

Alisia częstuje torcikiem





a tutaj najważniejsza osoba w tamtym dniu icon_smile.gif
jak widac bawiła się doskonale icon_smile.gif
Paula.
Ups, ale gafa icon_redface.gif

Alusiu wszystkiego najlepszego
zdrówka, uśmiechu, kolorowych dni

życzy
Paula z KingÄ….
malpiszon
Paula lepiej poźno niż wcale hihi icon_wink.gif Widze , że na openera sie wybierasz icon_smile.gif
magda208
Witam

Malpi no no roczek-powiedz kiedy to zlecialo.Wszystkiego Najlepszego dla Aluski.

Paula na openera jedziesz udanego zycze.

U nas wylewki zrobione i schna za 2 tyg plytkarz zaczyna swe dzielo czyli lazienki i kuchnia no i oczywiscie moj maz -malowanko i panelki oraz zabudowe szafowa.W tym tygodniu powinien piec przyjsc.
Mamy tez jednego zonga -kominek przyszedl uszkodzony i teraz czekamy co sie z tego wykluje.rzeczoznawca byl ale nie byl w stanie szkod oszacowac bo z zewnatrz malo widac gdyz cos w srodku poszlo i nie wiadomo co.Takze trzeba kominek podlaczyc przez serwisanta i dopiero szkody oszacowac a to dopiero za jakies 2-3 tyg i potem 6 tyg czekac na pismo czy zwroca nam kase czy wymienia na nowy.Blee az sie scyzoryk otwiera.
Paula.
Magda to nie ciekawie z tym kominkiem. Mam nadzieje, że w miarę szybko uda się sprawę załatwić.

Z Openera to wczoraj wróciłam icon_smile.gif. Było bosko, już marzę o kolejnym icon_smile.gif. Ale najpierw Off-Festiwal.

Dziewczyny a jak tam wasze plany wakacyjne?
malpiszon
Magda no to nieciekawie z tym kominkiem. Mam nadzieje, ze wam do zimy zdażą naprawić icon_wink.gif

Paula my w tym roku planów wakacyjnych nie mamy. Ale w przyszłym chcemy jechac sami we dwoje na jakies ciepłe plaże powylegiwać się a Alisia zostanie z dziadkami na ten czas. no ale zobaczymy jak to wszystko jeszcze sie uloży. Na razie czeka mnie zima oduczenie jej cycusia a coś czuje , ze to bedzie ciężka sprawa.
Paula.
CYTAT(malpiszon @ Fri, 18 Jul 2008 - 12:50) *
Magda no to nieciekawie z tym kominkiem. Mam nadzieje, ze wam do zimy zdażą naprawić icon_wink.gif

Paula my w tym roku planów wakacyjnych nie mamy. Ale w przyszłym chcemy jechac sami we dwoje na jakies ciepłe plaże powylegiwać się a Alisia zostanie z dziadkami na ten czas. no ale zobaczymy jak to wszystko jeszcze sie uloży. Na razie czeka mnie zima oduczenie jej cycusia a coś czuje , ze to bedzie ciężka sprawa.

Małpi przede wszystkim nie nastawiaj się negatywnie.
Kinga była strasznym cycowym obżartuszkiem a dosyć łatwo nam poszło odstawienie. Powolutku coraz rzadziej, aż pewnego dnia Kinga nie dostała cyca. Obyło się bez dramatów.

No ja czekam na urlop z utęsknieniem, a muszę wytrzymać do września. My w tym roku mamy w planach ciepłe plaże, ale jedziemy z Kingą.
malpiszon
Paula mam nadzieje , że u nas też tak się stanie z cycusiem. Na razie to jest cycusiowy potworek . Jak tylko siąde koło niej to zaraz do cyca i samoobsługa hihi icon_wink.gif
Paula.
Kinga ostatnio zrobiła się straszny przytulas. Jak tylko mnie widzi to zaraz jest "Mamusiu przytul mnie". Tylko ja mogę usypiać, no i zdarza się, że w nocy budzi się i mnie woła.
Niestety chyba tak odreagowuje to, że ja ciągle pracuję i nie spędzamy zbyt wiele czasu razem.
malpiszon
Paula no niestety dzisiaj trzeba zasuwac w pracy żeby jakoś życ. Ja też chyba juz niedlugo bede musiała wrocić z wychowawczego bo dziewczyna która przyjełam też jest w ciąży juz i ma termin na początek stycznia no i juz cos prztbakuje o wychowawczym, czyli ze musze szukać innej na jej miejsce....kurde znowu szkolić nowego kogoś to koszmar ...brrr.........
malpiszon
no wiecie co !!!!!!!!! wstyd !!!!!!!!!!!!! żeby żadna z was tutaj tyle czasu nei zagladala icon_sad.gif

a jakby tak któraś wpadla to powiedzcie mi gdzie można w naszym pięknym mieście kupić buty bartek ?
Paula.
No cisza u nas straszna.

Malpi nie mam pojęcia, gdzie w Czywie można kupić Bartki. My Kindze ostatnio kupujemy u Baty.
Na stronie Bartka podają, że w Czywie można kupić ich buty w sklepie Paulina II icon_smile.gif na Wałach Dwernickiego.
magda208
Witajcie
Dlugosie nie odzywalam
U nas wszystko w porzadku.wszyscy jestesmy zdrowi mieszkamy sobie na tych wyczerpach i mieszka sie superasno.Paula blisko mieszkasz to zapraszam na kawke.Malpi ciebie tez .

Malpi jesli o bartka chodzi to nie pomoge.
Paula.
Magdula jak teraz jesteśmy sąsiadkami to koniecznie musimy się spotkać. Ja także zapraszam na kawkę icon_smile.gif. Do mnie łatwo trafić icon_smile.gif.
Tylko z czasem będzie problem, bo ja ostatnio więcej w Warszawie niż w Częstochowie, a chociaż teraz już raczej nie będę wyjeżdżać to i tak w tygodniu nie ma żadnej możliwości na spotkanie (dzisiaj do domu dotarłam po 18), a weekendy w listopadzie już mamy zaplanowane wszystkie. No ale może uda się jeszcze przed końcem roku icon_smile.gif.
Małpi oczywiście także zapraszam icon_smile.gif.
magda208
Czesc

Paula ja w domciu siedze wiec czekam na odzew od ciebie i jakas kawka musi peknac w tym roku bo wstyd ze wszystkie w jednym miescie mieszkamy a zejsc sie nie mozemy. 29.gif
magda208
Czesc co tu tak pusto zima czy co -przysypalo was
Paula.
Hej Magdula
Przysypało owszem - pracą i różnymi takimi.
Ja w przyszłym tygodniu idę do szpitala na usuwanie guza z piersi.
Nastrój ma średni, do tego zwykła jesienna deprecha, generalnie marny nastrój na pisanie.
magda208
CYTAT(Paula. @ Wed, 26 Nov 2008 - 21:21) *
Hej Magdula
Przysypało owszem - pracą i różnymi takimi.
Ja w przyszłym tygodniu idę do szpitala na usuwanie guza z piersi.
Nastrój ma średni, do tego zwykła jesienna deprecha, generalnie marny nastrój na pisanie.


Paula trzymam kciuki aby wszystko bylo oki.Wspulczuje ci tu noga teraz to.Mam nadzieje ze bedzie wszystko oki i tego zycze aby zdrowie wkoncu do ciebie zawitalo.
Pozdrawiam.Napisz jak sie czujesz przytul.gif
magda208
Zycze wam pogodnych i radosnych swiat Bozego narodzenia i szczesliwego nowego roku 2009.

Paula jak sie czujesz.Czy juz po zabiegu?Caluski
Paula.
Ponieważ już właściwie po świętach, życzę Wam, aby atmosfera tych świąt towarzyszyła Wam przez cały rok.




Magdula dziękuję czuję się dobrze. Już prawie nie widać blizny, a badania wyszły w porządku.
magda208
Paula ciesze sie ze wszystko wporzadku i ze juz w domciu cieszysz sie zdrowkiem.Dzieki za zyczonka.Caluski
Paula.
A my nowy rok przywitamy choróbskiem, Kinga ma ospę.
mamamisiowa
Witam! Jestem nowa na tym forum. Mam pytanie do mam z Częstochowy. Poszukuję dobrego dermatologa dziecięcego w Częstochowie. Moja 9 miesięczna Lenka boryka się z odparzeniem pupy. Przetestowałam już wszystko a pediatra orzekł na podstawie oględzin, że wdała się grzybica i przepisał clotrimazolum, ale po tym jest jeszcze gorzej. Najdziwniejsze jest to, że to podrażnienie nie zawsze jest widoczne, nasila się po tej maści i kąpieli, więc sama już nie wiem. A tak przy okazji życzę Wam udanego Nowego Roku.
Paula.
Mamomisiowa witaj na forum.
My chodzimy do dermatologa, ale nie jakoś szczególnie zadowolona, żeby polecać naszą lekarkę. Przyjmuje na 3 maja a także na Sobieskiego. Jak się nazywa będę musiała sprawdzić.
Koleżanka natomiast chodzi ze swoim synkiem do alergologa przyjeżdżającego ze śląska, przyjmuje w przychodni na Mireckiego, ale niestety nie wiem jak się nazywa.
magda208
Mamomisiowa na krakowskiej jest laboratorium wspaniale robia tam super badania przebadaj mala na grzybice i pod kontem lambli metoda immunoenzymatyczna bo od tego tez moze byc pupcia obszczypana.Dobry lekarz dermatolog bardzo chwalony przyjmuje kolo akademikow jak sie z moja kolezanka skontaktuje to podam namiary.
Jeszcze inny powod to za duzo kwasnego napisz co dziecko je wyszczegolniajac wszystkie produkty a ja ci powiem co odstawic lub zminimalizowac.Na pewno odstaw wit.C jesli podajesz ta jest paskudna i potrafi wiele zlego narobic.Duzo wit.C jest w ziemniach o czym malo kto wie tylko te trzeba z odrobina maselka podawac do tego masz wit.C w pieprzu czarnym w kapustach sle tych bardzo malo.
A wogole tom nie wychowana bo sie nie przywitalam.Witaj na regionalnym i napisz z jakiej czesci czestochowy jestes?

Paula jak sie czujesz doszlas do siebie juz?
I wiesz zaproszenie aktualne wiec wkladaj buty kurte zimowa i odwiedzaj mnie predziutko. 03.gif
Paula.
Magdula dzięki za zaproszenie, ale u mnie dopiero co ospa była. W ogóle to mam w domu szpital. Na Kindze śladów po ospie już właściwie nie ma, za to kaszel ma nadal. A do T. przychodzi teraz codziennie rano pielęgniarka i daje mu zastrzyki, 3 domięśniowe. Tak mu się zaczął kręgosłup sypać, że się ledwie rusza.
Do tego ja ostatnio strasznie padnięta jestem. Fakt ostatnimi czasy mało spałam, no i efekt jest taki, że wczoraj padłam zaraz po pracy, a dzisiaj usnęłam usypiając Kingę i T. mnie o północy obudził. Zaraz wracam spać, tylko mi włosy przeschną icon_smile.gif.
magda208
Paula to wam sie nazbieralo wspolczuje.Mysmy sie na tym pp pozbierali i w zdrowiu tkwimy.A wam zdrowka zycze.
magda208
Czesc

Cuz tu taka cisza czyzbyscie wiosny szukac poszly 04.gif

Ja wlasnie na nia czekam bo juz dosc tej zimy a kysz.

U nas wsio oki.Paula Malpi a cio u was?
Anet12
czesc wszystkim mamom z Częstochowy:)
Ja tez jestem z Częstochowy a raczej z jej okolic mam córke ktora w maju bedzie miala juz 3 latka:))ale ten czas leci
nie pracuje niestety ale od wrzesnia mam zamiar zapisac córke do przedszkola i poszukac czegoś ciekawego a tymczasem siedze w domu i nie mam nawet z kim pogadac o babskich sprawach dlatego tez dołączyłam do tego foru a może poznam fajnie dziewczyny i bedziemy sie spotykac razem z dziecmi?icon_smile.gif)
co Wy na to?
Pozdrawiam i piszcie:))
Paula.
Witaj Anet.
Może troszkę rozruszasz nasze podforum, bo coś cicho tu u nas icon_smile.gif.
Ja niestety czasu mam mało, a ostatnio to już w ogóle ciężka sprawa, więc rzadko się odzywam.

CYTAT(magda208 @ Sat, 07 Feb 2009 - 10:22) *
Czesc

Cuz tu taka cisza czyzbyscie wiosny szukac poszly 04.gif

Ja wlasnie na nia czekam bo juz dosc tej zimy a kysz.

U nas wsio oki.Paula Malpi a cio u was?

Magda wygląda na to, że poszukiwania były owocne, wiosna tuż tuż icon_smile.gif.
Anet12
czesc:)
ale dzisiaj jest okropna pogoda:( tylko w domu siedziećicon_sad.gif
Moja Julia idzie do koleżanki na urodziny jej pierwsza impreza zobaczymy jak sie bedzie sprawowaćicon_smile.gif

Pozdrowionka:))
Paula.
Anetko i jak tam po imprezie?icon_smile.gif
magda208
Cicho sie zrobilo to i ja poszlam poszukac a nuz widelec jakies swierze liscie na drzewach znajde...no nic to ale sa ptaki...kochane lacza sie w pary i spiewaja...jest tez cieplej i czuc ja juz w powietrzu...dzis deszczyk ...ale on musi byc wkoncu potrzeba roslinka w okres wzrostu wejsc....Sloneczko -och to juz u nas zawitalo na przemian z deszczykiem...jak mi jeszcze kto sloneczne a nie sniegowe swieta zalatwi to juz bedzie naprawde super.... 06.gif

Tom wywod walnela...ale co tam grunt ze wiosna przyszla.
Anet w|idze ze mamy dzieci w jednym wieku moj w grudniu 3 latav skonczy.
Jakes taka samotne to zapraszam do siebie pewno sie jakos na pw badz gg dogadamy co do dnia.

Paula jak zdrowko?Pozbieraliscie sie?A tobie to nienie.gif paluszkiem tak blisko mieszkasz i cio?

Pozdrowka sloneczne dziewczeta. 06.gif


Paula.
Ech Magdula, blisko, ale czasu totalnie brak.
No ale jak wiosna na dobre zawita to może uda nam się jakieś spotkanie icon_smile.gif.
magda208
CYTAT(Paula. @ Wed, 11 Mar 2009 - 22:43) *
Ech Magdula, blisko, ale czasu totalnie brak.
No ale jak wiosna na dobre zawita to może uda nam się jakieś spotkanie icon_smile.gif.


Trzymam za slowo a
tak dokladniej za posta 29.gif
Paula.
Początek tej strony to życzenia bożonarodzeniowe, nie dzieje się u nas zbyt wiele.

Aby te Wielkanocne Święta
Pełne były wiary, nadziei i miłości
Upłynęły w radosnej wiosennej atmosferze
W rodzinnym gronie i wśród przyjaciół


magda208
helo

cieplo sie zrobilo i cisza nastala.Wszytskie na sloneczku siedza i buzki opalaja. 03.gif
Paula.
U mnie ostatnio mnóstwo pracy, a do tego choróbsko nas dopadło. Najpierw Kinga miała biegunkę a następnie wymioty, potem wirusa sprzedała mnie. Wczoraj leżałam ledwo żywa, ruszyć się nie mogłam, bo lało mnie totalnie wszystko. Dzisiaj już jest dużo lepiej, ale jeszcze jestem mocno osłabiona.
magda208
Witam od wczoraj jestem biomasazystka-zapraszam chetnych puki co za darmo.Jakby ktoras miala jakie problemy masuje banka,robie woskowanie uszu,masaz chinski i kregarstwo.
Jak cos na pw prosze o info aby sie umowic.

Paula.
Magda może jakoś się umówimy:)
Lato w pełni, trzeba w końcu spotkać się na kawie icon_smile.gif.
malpiszon
Czesć dziewczyny.

jakoś strasznie długo mnei tu nie było , myslałam, że będe mialo do nadrobienia z 1000 stron a tu widze, że się specjalnei nie starałyście......buuuu.....nieładnie.

U mnei wszystko OK. Alisia rośnie zdrowo i rozwija się wspaniale. A mnei dopadlo zapalenie pecherza i właśnei z nim walczę. Czekam teraz na początek wrzesnia bo planujemy wtedy wakacyjny wypad, już się nei moge doczekać icon_smile.gif

magda a takie masaże to na co pomagają ?
magda208
Malpi na wiele rzeczy.Rozluzniaja miesnie,poprawiaja krazenie,koryguja wady postawy,czesto ludzie maja przesuniety staw krzyzowo-biodrowy.Rozluzniaja przestrzenie miedzy kregami tak,ze moga kregi wejsc na miejsce,meza ostatnio ratowalam bo mu cos w szyje i bark weszlo.Kolezanke wczoraj bo ja biodro bolalo. ratowalam tez znajoma z rwa bolaca-przechodzi po masazu szybciutko.Ale mozna i tylko pomasowac jesli ustawien nie trzeba aby sie wyciszyc i rozluznic-super efektem wienczacym jest masaz twarzy-mozna przy nim usnac czasami.
malpiszon
Magda to moze ja bym się do Ciebie na jakaś sesje wybrała, bo od pracy przy kompie strasznie spięty mam kark, a poza tym zauważyłam, że zaczełam sie garbić icon_sad.gif Napisz mi jak to cenowo by wygladało, bo to ważna kwestia hihi icon_wink.gif to mój mail agnieszka@cedarpol.pl
magda208
Malpi wyslalam meila
malpiszon
Magda nic nie dotarlo do mnie icon_sad.gif
magda208
Malpi pw wyslalam
malpiszon
Magda ja nei wiem co się dzieiej ale tutaj tez nei mam nic od Ciebie. ja sprobuje wysłac pw i zobaczymy
magda208
Malpi odpisalam.Jak nie dojdzie to napisze na watku a potem jak przeczytasz po prostu usune.

Paula do ciebie w sprawie spotkania tez pw wyslalam ale po tym jak do Malpi nic ode mnie nie dochodzi to nie wiem czy ty cos doatalas?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.