To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile przytyłyście w ciazy??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
mamaali
nińka, może wlasnie w brzuszek poszło, moja kolezanka urodzila 1,5 miesiaca temu, przytyła 22 kg i mowi ze wszystko poszło jej w brzuch, ostatnie 2 miesiace leżała w domu wiec jej nie widziałam, teraz jest szczupła, i wcale nie widac na biodrach czy pupie tych 22 kg, synek był duzy 3 800 i podobno miaal duzo wód, ja w pierwszej ciazy przytyłam 20 kg i widac było wszedzie te kilogramy
nińka
Mam nadzieję, że ze mną będzie podobnie - cóż zobaczymy. Podobnież karrmienie piersią jest bardzo dobrym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów po ciąży icon_biggrin.gif
Cleo
A ja dziś u lekarki ze zdumieniem odkryłam, że schudłam ponad 2 kg! icon_eek.gif jak to mozliwe, nie wiem, skoro nie będąc w ciąży nie udawał mi się ten wyczyn. nie wiem tez, czy to dobrze czy źle, bo moja lekarka dziś byla ogolnie na nie i generlanie nic nie komentowała itd. ani mojej grypy niedawnej, ani tej wagi zgubionej.. czy ktoras z Was tak iała? chudnięcie w ciązy? jestem w 33 tyg.
korcia
a mi narazie przytyło się 12 kg a jestem dopiero w 29 tygodniu ciąży icon_eek.gif
nińka
Jeszcze wszystko przed TobÄ… icon_smile.gif
Ale nie martw się, wrócisz do swojej wagi po porodzie icon_biggrin.gif
pamiętam koleżankę, która dość wcześnie zaszła w ciążę - miała chyba ze 20 lat i ważyła ok 50 kg, w ciąży przytyła prawie dwukrotnie!!! Ale po porodzie znów zeszczuplała icon_smile.gif
Becia;)
Cleo nie przejmuj się!jeżeli dzidzia dobrze się rozwija to to że schudłaś nic mu nie zaszkodzi icon_biggrin.gif ja jak się okazało jestem na minusie ponad 6 kilo a Kubuś jest dorodnym i dużym chłopem! a to już 20 tydzień!
pozdrawiam


[size=18]Kubuś będzie z nami za icon_biggrin.gif :
judyta1701
Ja przytylam jak narazie jakies 5 kg ale obawiam sie ze bedzie wiecej bo czasami apetytu nie moge powstrzymac
nińka
judyta1701 a który masz tydzień?
Ja w pierwszym miesiącu przytyłam 3 kg i ważyłam tyle do 5 miesiąca. Dopiero od 5 utyłam kolejne 13 icon_smile.gif
Różnie to bywa, każda kobieta i każda ciąża jest inna - nie martw się. icon_razz.gif
judyta1701
Nińka ja jestem w 17 tgodniu ale juz sie nie moge doczekac kiedy sie urodzi
Becia;)
CYTAT(mamaali)
25 tyg i 4 dni i 5 kg na plusie, w obwodzie brzuszka 83 na wysokości pępka
Beata masz nadczynność?, ja mam niedoczynność,


Ja mam galopulącą niedoczynnośc. wyniki mam takie że lekarze łapią się za głowe... ostatnio kazali mi łykac Jodid 100 oraz pic morze melisy oraz ją łykac zeby się wyciszyc icon_confused.gif
pozdrawiam
Żaba_28
Ja w ciąży przytyłam 22 kg. Teraz jestem 3 tygodnie po porodzie i moja waga spadła 13 kg, więc jeszcze 9 kg i dojdę do wagi sprzed porodu. Najbardziej jednak przerażają mnie rozstepy, które mam na brzuchu icon_sad.gif Ale cóż...nie mogłam na to nic poradzić i nie pomogło nawet stosowanie kremów icon_sad.gif
megi1
u mnie jest 31 tydzień i przybyło mi już 14 kg....
mamaali
beata ja sie czasem zastanawiam czy ja na pewno ta niedoczynność nadal mam... wyniki w normie, łykam sobie euthyrox 75 i zastanawiam się czy nie zmienic lekarza
*Maja*
ja przytyłam w pierwszym miesiacu 4 kg icon_redface.gif Ale podejrzewam ze to nastepstwo rzucenia papierochów. rzuciałm je tydzien przed zajsciem w ciąze ...niezłe wyczucie ,nie? icon_wink.gif a od tamtej pory jeszce 4 co w rezutacie daje z 57 na 65 kg. ciekawe czy zamkne sie w 70 icon_rolleyes.gif
A swoja droga to powiem Wam ze juz źle sie czuje z ta wagą ...a co dopiero bedzie później icon_eek.gif
lillo
Ja jestem już w 26 tc, i przytyłam dopiero 2kg. Troche mnie to martwi ale moja pani ginekolog mówi że wszystko w porzadku , ze teraz na pewno szybko zaczne przybierać na wadze. Dodam tez że jem dużo i niestosuje żadnych diet, ciąża jest po to aby siebie i dzidziusia troszke porozpieszczać icon_biggrin.gif , bo potem nas czeka dieta karmiących piersią.
Hania-17
Witajcie icon_exclaim.gif

dziś byłam u lekarza i jak to po świętach za dwa tygodnie przybrao mi sie aż 2 kg icon_eek.gif Zostałam w szoku icon_exclaim.gif Jestem w 21tyg i 3 dni i w sumie mam 6 kg na plusie icon_exclaim.gif Ciekawe ile do końca jeszcze mi się przybierze icon_question.gif icon_rolleyes.gif Mam nadzieję że nie będzie wielkiego skoku w górę icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif wink.gif

lillo no mało przybrałas ale jak twój lekarz mówi że wszystko jest ok to tak na pewno jest a teraz zapewne waga pójdzie ci w górę icon_exclaim.gif Za dużo przytyć tez jest źle wink.gif
mamaali
przez swieta złapałam dodatkowe 1,5 kg icon_redface.gif , przez 2 dni!!!
NuuÅška
To i ja mogę w koncu podumować moją wagę. Przez całą ciążę 21 kg - dziś jestem 5 dzień po porodzie i 11 kg mniej icon_eek.gif (mialam niezły "basenik" w brzuszku) . Jak narazie tempo pozbywania się kilogramów niezłe icon_lol.gif Zobaczymy co dalej icon_cool.gif

Gruszka
CYTAT(NuuÅška)
To i ja mogÄ™ w koncu podumować mojÄ… wagÄ™. Przez caÅ‚Ä… ciążę 21 kg - dziÅ› jestem 5 dzieÅ„ po porodzie i 11 kg mniej icon_eek.gif (mialam niezÅ‚y "basenik" w brzuszku) .  Jak narazie tempo pozbywania siÄ™ kilogramów niezÅ‚e icon_lol.gif Zobaczymy co dalej icon_cool.gif


NuuŚka, lejesz miód na me serce icon_biggrin.gif ja mam na razie 14 kg na plus, ale do końca jeszcze chwila mi została i obawiam sie, że to jeszcze nie jest ostatnie słowo mojej wagi icon_twisted.gif icon_wink.gif ale jakby mi tak potem spadło od razu 11 z 14 to byłanym prawie jak nowa icon_wink.gif Gratuluje slicznej córy icon_biggrin.gif
nińka
Gruszka nie martw się, nie Ty jedna tyjesz icon_sad.gif Ja wierzę, że po porodzie zrzucimy wszystkie zbędne kiologramy nawet z nawiązką icon_biggrin.gif
agatkus
Ja dwa tygodnie przed porodem mialam 26 kg na plusie .Po porodzie spadło 7 kg ,po 2 tygodniach mam w sumie -11kg, czyli jeszcze 15kg do zwalenia icon_wink.gif
Basia_N
Do terminu porodu zostalo mi 3 tyg i 15 kilo na plusie. Mysle ze juz za duzo nie przytyje. icon_wink.gif icon_wink.gif
nińka
Ja wczoraj byłam u gina - przytyłam kolejny 1kg, więc w sumie to już 17!!!! Ale nie będę miała wyjścia i schudnę wink.gif
mamaali
ja coprawda "doswiadczona mama" wink.gif wink.gif , ale nie pamietam juz jak to było, kiedy tyje sie najwiecej, jezeli je sie w miare rozsadnie, w ostatnim trymestrze?, ja do swiat miałam +5,5 kg, po świętach +7kg i zastanawiam sie ile jeszcze powinnam przytyc, zostalo mi 10-11 tyg
maja1
Mi zostaly 3 tygodnie i mam 16kg-17kg na plusie gin powiedzial ze jeszcze 2 i juz powinnam nie tyc icon_lol.gif icon_cool.gif
mamaali
maja a nie 5 tygodni do konca, bo na suwaczku widze ze masz 35 tydzien?
ja słyszałam ze PODOBNO przez 2 ostatnie tygodnie sie juz nie tyje, ja chyba tylam, w pierwszej ciązy tyłam CALY CZAS icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
anecik2003
Zostały mi niecałe 3 tygodnie do porodu, na plusie jakieś 16-17 kg. W pierwszej ciązy przytyłam 19 kg, ale najbardziej tyłam na końcówce, w III trymestrze, teraz na odwrót. Początek był skandaliczny, tyłam jak oszalała teraz już powolutku. Nawet kilogramy które "złapałam" przez święta, poszły precz po dwóch dniach. No ale ostateczne podsumowanie zrobię jak już urodzę icon_biggrin.gif
Jeśli chodzi o chudnięcie "po", to po pierwszym porodzie poszło błyskawicznie, mam nadzieję, że teraz też tak będzie icon_biggrin.gif
malgosia0023
za pierwszym razem 16 a drugim zamieniłam się w słoniątko 27.To jedyny okres kiedy można sobie podjeść bez wyrzutów sumienia
majaon
ok.15kg. w całej ciąży, nie karmiłam piersią, to i zrzucić, było mi trudniej, ale w ciągu 3m-cy po porodzie, wróciłam prawie do swojej wagi sprzed ciąży, dieta + ćwiczenia,
pozdro.
malgosia0023
mi zostało jeszcze 3 kg,więc chyba żle nie jest
pizzagirl
ja 10 tydzień i schudłam 3 kg.
lillo
U mnie to już 29 tc , i jestem na plusie 5kg icon_smile.gif... Ciekawe ile jeszcze nadrobie icon_biggrin.gif??
malgosia0023
pizzagril myślę że szybko nadrobisz stracone 3 kg.Mi przybyło i sama nie wiedziałam kiedy icon_eek.gif
Remisia
Ja 17 kg. Dokladnie tydzien po porodzie mialam 10 kilo mniej. Moze i z reszta kilogramow nie bedzie tak zle icon_lol.gif
malgosia0023
Remisia to super! Ta siódemka zniknie sama nie wiesz kiedy.Mi zostało jeszcze 3 kg.Byłoby po sprawie ale po drodze były święta icon_lol.gif
korcia
ja jestem w 33 tygodniu ciąży i +14 kilo narazie icon_sad.gif
Erima
U mnie było tak, że natura chyba wiedziała, że zajdę w ciążę, bo jeszcze przed zajściem bez zmiany trybu życia i żywienia przybywało mi ok.2 kg. Następnie na początku ciąży najpierw chudłam ok 3 kg, tak do 10 tygodnia, po czym tyłam do końca ciąży ok. 8 kg. Taki sam schemat przy obydwu ciążach. Pomimo niewielu kg tycia po ciążach niestety zostało mi 3-4kg, których nie mogę się pozbyć nijak, przypuszczam, ze to przez hormony na podtrzymanie ciąży, bo były konieczne.
anor26
a ja 31 tydzień i 7 kg na plusie
Gruszka
Ja już 16 + i jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa icon_wink.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
inka
ja 10 kg a tydzien ciazy 31
maja1
Ja jestem w 38 tygodniu i mam 17kg na plusie icon_rolleyes.gif
alusia27
To i ja sie dopiszÄ™ icon_smile.gif
W 23 tyg. było 5 kilo na plusie.
LilySnape
13 kg w 34 tygodniu.
mamaali
29 tyg i 7 dni, i mam 7,o, kg na plusie, tzn 6 ale na początku kg schudłam wiec w sumie 7:-)),
*Anuszka*
Początek 31 tc. 20kg na plusie!!! Ale i tak nie dojdę już do 37 kg. tymbardziej, że "parę" kg mogę zwalić na opuchliznę...
margot26
26 tc i 14 kg na plusie. Gruszka, myslę, że Cie "przebiję". Jeżeli najwięcej się tyje w ostatnim trymestrzem to ja się poddaję! już mi ciężko.
LilySnape, też bym tak chciała...
Anuszka, też bym chciała zwalać na opuchlizne... tylko jak tą klapkę w głowie przestawić?
Wiosenne buziaki dla brzuszków!
artemizja
U mnie minęło dziś równo 17 tygodni i mam 4 kg na plusie. Moja mama jak była ze mną w ciąży, to przytyła 35 kg. Co prawa w ciągu pół roku wszystko zgubiła, ale i tak mam nadzieję, że ja tak dużo nie utyję.
*Anuszka*
Margot na coś trzeba zwalić, żeby się lepiej poczuć. Jak już pisałam z pierwszym przytyłam 37 i wróciłam do siebie i nawet potem zrzuciłam parę dodatkowych kg, więc się pocieszam...
Gruszka
No Anuszka, Margot - niezłe wyniki 01.gif wink.gif ja sobie obiecałam, że jak dobiję do 20 kg to przestaję się odżywiać 06.gif albo będę już do czerwca lecieć na samych truskawkach wink.gif
LilySnape
CYTAT(margot26)
26 tc i 14 kg na plusie. Gruszka, myslę, że Cie "przebiję". Jeżeli najwięcej się tyje w ostatnim trymestrzem to ja się poddaję! już mi ciężko.
LilySnape, też bym tak chciała...
Anuszka, też bym chciała zwalać na opuchlizne... tylko jak tą klapkę w głowie przestawić?
Wiosenne buziaki dla brzuszków!

E, nie chciałabyś pewnie mieć cukrzycy ciążowej... To przez nią od końca lutego nie tyję icon_smile.gif - bo jestem na diecie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.