To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile przytyłyście w ciazy??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
xxyy
A ja w 28 tyg mialam 14 plus , dzis stuknal 32 tydzien i dalej mam 14 do przodu. Chyba waga na razie stanela w miejscu.
parasolka
CYTAT(Tobatka @ pią, 26 paź 2007 - 22:17) *
Stanęło na +5kg w dniu porodu... icon_smile.gif Taka chyba moja uroda, że mało przybieram w ciąży (przy Piotrku +8,5kg), ale sama w sobie duuuuża jestem icon_smile.gif A po ciąży wracam do swoje stałej wagi i jakoś na minus pójść nie chce...

mam tak samo - obecnie 6, na plusie
McJAGNA
myslę o 20 kg. Wiem, że to straszne ale jedyne co mnie pociesza, że załozyłam się z kolegą, że pobiję jego wagę. Z tym, że on też ma tendencje wzrostowe icon_wink.gif.

Czy dobrze pamiętam, że w ostatnim miesiącu się nie tyje?.
Bibi:-)
CYTAT(JAGNA K @ wto, 30 paź 2007 - 22:29) *
Czy dobrze pamiętam, że w ostatnim miesiącu się nie tyje?.


To by było bardzo pocieszające!!! 03.gif
monia2007
I raczej niemożliwe
parasolka
e tam przed samyym porodem można jeszcze schudnąć - ja tak miałam 08.gif
Ammm
Moja planowana cesarka przesunela sie o 5 dni i urodzilam w 37t6d - waga +10 kg.

Dzis, tydzien po porodzie zgubilam juz 16 kg 06.gif
myszowata
Ja już 13kg na plusie i obym na tym zakończyła 37.gif (biegnie 38 tc)...
Ty Ammm to jesteś ewenementem i zazdrość nas zeżre jak tak dalej będziesz chudła 08.gif
grzałka
CYTAT(JAGNA K @ wto, 30 paź 2007 - 22:29) *
Czy dobrze pamiętam, że w ostatnim miesiącu się nie tyje?.



nie wiem, czy "się" ale ja nie tyłam ostatnie 2 miesiace (w dwóch ciążach), więc szansę masz icon_wink.gif
Eliszka
Ja w ostatnim miesiącu też już nie przytyłam...
bolka
Planowałam, że nie przekroczę 15 kg w tej ciąży bo tyle przytyłam w pierwszej i potem sprawnie zniknęło 13 kg., ale na dzień dzisiejszy jest +15,5 kg icon_rolleyes.gif Teraz to tylko pilnuję żeby mniej więcej trzymać się tego poziomu przez poskramianie apetytu na słodkości.
konto_usunięte
a ja właśnie na końcówce mocno przybrałam na wadze.
ale nie przez sadełko, a przez obrzęki, które mialam jak słoń 37.gif
na drugi dzień po porodzie ubyło mi 10kg- potem wysikałam resztę zaległej wody i z naddatku masowego zostało 2 kg ciała.
nawet ok.
teraz ważę mniej niż przed ciążą 08.gif
ancyp
A ja w 24 tygodniu juz 7kg na plusie! Robi sie groznie.....! icon_confused.gif
Justina
Ja przekroczyłam magiczne 20 kg na plusie, a jestem w 38 tygodniu. Już nawet staram sie nie myśleć, ile w sumie mam kilogramów. Moje biedne nózki to najbardziej odczuwają icon_smile.gif
Bibi:-)
Ja w 38 tygodniu 15 kg na plusie. Justina w końcu małe kolosiki się szykują, więc niestety waga musi to pokazać! 08.gif
Ptasia
Wszystkim ciężaróweczkom spoglądającym z przerazeniem na wagę powiem na pocieszenie, że przytyłam w sumie 18 kg!a dziś mam już 25kg mniej!!!!! Nie pamiętam kiedy tak dobrze wyglądałam (bardzo to skromne było 29.gif ) a też byłam przerazona.
shira
niecałe 11kg do przodu w 32 tygodniu 29.gif
marti26
na dzien dzisiejszy 15 kg na+
monia2007
JA W 37 TYG MAM +10KG.
Jako,ze miałam troszke zapasów nie miałabym nic przeciwko zrzucajac 2 razy tyle albo i ciut więcej. 08.gif
klekotka
38tc3d na plusie 13 29.gif chociaż podobno nie widać 08.gif
Sima
A ja 26 tydz + 4 dni i mam 11kg na plusie .
bolka
41 tydz. + 17kg = icon_rolleyes.gif
asiaad2
Ja zakończyłam ta ciaże z 18kg lub wiecej bo w ostatnim tygodniu sie nie ważyłam 43.gif dziś po 3 tygodniach od porodu zostało mi jeszcze 5,5 do zrzutki 06.gif
Agaami
A kiedy zaczyna się przybierać na wadze? Ja w 12 tygodniu ważę 2,5 kg wiecej, ale nie jestem grubsza, tylko brzuszek mi urósł i tak się zastanawiam kiedy przytyję icon_smile.gif
Mućka
Ja 27 tydzień i 6 kg na plusie icon_wink.gif oby tak dalej 08.gif
jezzabell
ja - 28 tyd i 4 dni a dopiero 5 kilo na plusie - nie mam sie z czego cieszyc bo to przez ta wredna zgage 29.gif nie moge duzo jesc a tyle by sie zjadlo... 08.gif
ancyp
A ja polowa 27 tygodnia i 8kg na plusie...!! Ciekawe na ilu sie skonczy!!!?? 41.gif icon_eek.gif
okruszek
J a w 18 tygodniu 1 kg do przodu 06.gif
mama marta
Przez całą ciązę przytylam 16 kg
lalalala
a ja 15 kg. ale rano po porodzie ważyłam już o 13kg mniej. nie wiem jak to możliwe (no dzidzia, wody itd ale chyba i tak nie waży to wszystko 13kg). karmiąc zrzuciłam i te dwa, a teraz sobie znowu przybieram 06.gif i jestem bosko okrąglutka.
agaa.
Ja w 37 tyg. mam 13 kg na plusie, także norma. Jeszcze 1 kg przytyje i spoko, będę rodzić 03.gif
Hania-17
Witam!!
Ja w 41tyg +1 dni- kilka godzin przed porodem miałam 21,5 kg na plusie!!
A po porodzie zrzucułam 10kg! Daria miała 3200g !
Teraz do zrzucenia mam jeszcze 6-7 kg!!! 37.gif
Mam nadzieje ze do lata dojde do wagi sprzed ciazy 02.gif
Chyba że brzuszek mi znów urośnie 08.gif
edi29
A ja weszłam w 17 tydzień ciąży i już mam +6 kg 21.gif i najlepsze jest to, że jem mniej niż przed ciążą... Myślę jednak, że najwięcej przytyłam w 2-gim m-cu, bo jadłam za dwóch, a mdłości nie miałam w ogóle icon_confused.gif
anax
u mnie było 14kg
MadzikD
A ja w 35 tc ważę 10 kg więcej niż przed ciążą.
To i tak za dużo bo wg kalkulatora, który znalazłam na jednej ze stron powinnam przytyć tylko 9 kg przez całą ciążę. Bo tak na prawdę nie jest najważniejsze ile nominalnie ale ile procentowo się przybędzie uwzględniająć wagę wyjściową i wzrost kobiety. Ja startowałam od 75 kg/164 cm wzrostu. Czyli byłam już niezłym grubaskiem 08.gif A te 9 kg są dla mnie nie realne. Co prawda do 26 tc waga utrzymywała się zgodnie z normą podaną w tabeli, ale potem już poszło...
04.gif
Mućka
Madzik- zazdroszczę Ci Kochana icon_wink.gif Ja mam teraz dopiero 29 tydzień (od jutra 30) i już mam 10kg na plusie. na szczęscie idzie mi tylko w brzuch icon_wink.gif
podeślij proszę tą stronkę..
bolka
+ 18kg druga ciąża - 10kg po wyjściu ze szpitala + 1,5 kg od świąt = do zrzucenia ok 8kg
netty5
tydzien temu urodzilam bliznieta w 36 tc.(paseczek jeszcze odmierza) .Przed porodem mialam 17 kg. do przodu- po porodzie mam 10 kg. mniej. Czyli zostalo mi jeszcze 7 kg. do zbycia.
agata85
netty- gratuluje dzieciaczkow 06.gif

Ja w ciazy przytylam 17,5 kilo- a teraz 7 miesiecy po porodzie waze 3 kilo jeszcze mniej niz zanim w ciaze zaszlam 03.gif Wydaje mi ie ze przy malym dziecku jest tyle do zrobienia-i w dodatku pranie, sprzatanie itd ze kazda z was powroci do swej wagi.
MadzikD
Paulaitomek oto dla Ciebie i innych link do stronki z kalkulatorem:
https://www.noworodek.pl/index.php?sm=4&ope=1

Im jesteście szczuplajsze przed ciążą tym na więcej możecie sobie pozwolić icon_smile.gif
ancyp
28tc3dni i nadal 8kg! Przez ostatnie 4 tygodnie przytylam niecale pol kilo.... dziwne ale w sumie czemu nie, tym bardziej ze na poczatku mialam spore tempo tycia!!! A w piatek zobacze jak dzidzia przybiera, mam nadzieje, ze wszytsko ok, tym bardziej ze ja niczego sobie nie odmawiam! icon_biggrin.gif
shira
37 tydzień i 15-stka na plusie.......
Pati:)
cześć dziewczyny widze ze dawno żadna nie chwaliła się ile przytyło się wam w ciąży icon_wink.gif 08.gif 06.gif ale ja się pochwale na dzień dzisiejszy w 29 tygodniu mam na plusie 8kg. i to jeszcze nie całe bo ważyłam się w ubraniach i po jedzeniu 06.gif 03.gif myśle ze to dobry wynik oby tak dalej... 02.gif 02.gif pozdrawiam Was papapa
okruszek
23 tydzień ciaży 1,5 kg na plusie. ale i tak dobrze wyglądam a brzuch mam wielki.
ancyp
A ja dzisiaj 29tc6dni i 8 i pol kilo na plusie! A tydzien temu dzidzia wazyla 1300g na usg wiec zupelnie normalnie (balam sie ze za malo przybiera poniewaz ja prawie przestalam tyc)! Kurcze moze bedzie szansa ze sie lacznie w 12-13kg wyrobie! Byloby super tym bardziej, ze przed ciaza mialam 5 dodatkowych po rzuceniu palenia! Przyznam ze juz mi naprawde te kilogramy zaczynaja ciazyc i juz sie nie moge doczekac az sie wcisne w stare jeansy! O ile w ogole kiedys sie uda!!! 08.gif
klekotka
Ancyp uwierz mi, że się uda. Ja dzisiaj jestem równo miesiąc po porodzie i wchodzę zarówno w stare jeansy jak i inne ciuchy sprzed ciąży w rozmiarze 36. Byleby jeszcze brzuszek trochę "zjechał" i będzie dobrze.
Przez całą ciążę przytyłam ok 13 kg a Nadia ważyła 3130 g wink.gif
*Aprilka
Przez cala ciaze 22kg icon_redface.gif przed ciaza wazylam 48... w tej chwili waze kg mniej niz przed icon_smile.gif
wenua
CYTAT(*Aprilka @ sob, 12 sty 2008 - 14:40) *
Przez cala ciaze 22kg icon_redface.gif przed ciaza wazylam 48... w tej chwili waze kg mniej niz przed icon_smile.gif



Aprilka po jakim czasie powrocilas do sowjej wagi i czy cwiczylas?
Sima
A ja 32 tyg +4 i mam 14 kg na plusie. A w pierwszej ciązy przytyłam równe 30 kg ,no a tym razem super ,napewno do tylu nie dobije. 08.gif 08.gif 08.gif
Anilka
20 tygodni i jest 1,5 na plusie czyli ogólnie 4 kg na minusie, bo wcześniej schudłam i dopiero teraz zaczęlam przybierać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.