To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile przytyłyście w ciazy??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
orzechowa
W maksymalnym momencie ciąży byłam 13,5 kg na plusie, w ostatnim miesiącu ubyło mi 2 kg icon_eek.gif
więc w momencie porodu 11,5 kg na plusie.
W miesiÄ…c po porodzie mam 3 kg do przodu. Wszystko w okolicach talio-brzucha icon_wink.gif

PS. żadnego oszczędzania się jedzeniowego w czasie ciąży, po prostu jadłam zgodnie z filozofią Pięciu Przemian wg. Anny Ciesielskiej
alecta
Ja na chwilÄ™ obecnÄ… mam +11 kg 37.gif
nikulek
17 tydzień + 2 kg. lekarz mówi, że za dużo. Mnie wydaje się , że ok. i już sama nie wiem.
Kamila-w1
28 tydzien ciąży +6kg, w pierwszej ciąży w 28 tc miałam 15 więcej
ewelka82
37 tydzien ciazy i na plusie 18kg
Eliszka
2,5 miesiąca po ciąży ważę 1 kg mniej niz przed nią. icon_smile.gif Przytyłam 10 kg.
ewela
36tc a ja tylko 6,5kg do przodu.
Ale i anemia się przyplątała.....

Niestety w tej ciÄ…zy apetyt mam marny......................
Ale podjadam i podgryzam co nieco między posiłkami.

Pierwsza ciÄ…za 30kg do przodu.

Pozdrawiam
Ewellka
Nieświadoma 19-ka
Ja przytyłam aż wstyd powiedzieć 21 kg. Na szczęście karmiąc piersią pozbyłam się ich w niecałe 3 mies. Troszkę jednak się ograniczałam, chodzołam na 3-4 godz spacerki i piłam sporo zielonej herbaty i to pomogło powodzenia wszystkim icon_razz.gif
paula22
Ja przytyłam 14 kg z czego 10 zgubiłam już w szpitalu po porodzie ,teraz moja waga jest taka jak przed ciąża icon_smile.gif
azyrafka
Ja nie wiem sama co mam myśleć. 15 tc a ja już na plusie 6 kilo icon_sad.gif A jem standardowo, naprawdę niewiele icon_smile.gif Od samego początku ciąży ani na chwilę mnie nie zemdliło, nie wymiotowałam ani razu toteż apetyt w normie. Wszystko magazynuję. Z jednej strony to chyba dobrze, bo mogę domniemywać, że dzidziuś naje się tyle ile chce, ale z drugiej strony boję się, że nie poradzę sobie po porodzie jeśli tak dalej będzie. Urosły mi strasznie piersi (chociaż zawsze należały do tych większych) i do tej pory bardzo ładnie zaokrąglił mi się brzuszek. Nic nie idzie w biodra i pośladki, tylko w brzuszek - ale nie w fałdę tylko taki ładny ciążowy więc tym się pocieszam, ale nie wiem jak będzie dalej. Czy któraś z Was ma/miała tak samo i może mnie pocieszyć, że to wkrótce wyhamuje??
Justyna90
a ja 37 tc a przytyłam równą dyszke.. ciekawe czy jeszcze coś przybędzie..
na początku ciąży schudłam pare kilo ale to przez mdłości które mi bardzo doskwierały..

to moja pierwsza ciąża icon_smile.gif

Pozdrawiam cieplutko Siostry ;*
malgosia1968
Witam, 31 tydzień 1,60 na plusie, bardzo dużo musiałam schudnąć, dzidziuś rozwija się prawidłowo 06.gif
Graz
małgosiu, odchudzałas sie będąc w ciązy? sama z siebie czy np. dieta z musu (np. cukrzycowa)? Bardzo mnie to interesuje bo tez powinnam (tzn. powinnam nie przytyć, bo będzie katastrofa)
szeklanka
ojoj to ja się boję co to będzie, na razie 9tc mdłości brak, jeść mogę ciągle i wszystko więc muszę uważać, aż się boję na wagę trafić bo co jak się okaże że tam już rośnie w górę? icon_eek.gif
malgosia1968
CYTAT(Graz @ Mon, 28 Sep 2009 - 13:07) *
małgosiu, odchudzałas sie będąc w ciązy? sama z siebie czy np. dieta z musu (np. cukrzycowa)? Bardzo mnie to interesuje bo tez powinnam (tzn. powinnam nie przytyć, bo będzie katastrofa)

absolutnie się nie odchudzam ani nie odchudzałam poprostu ciaża tak na mnie wpłynęła, jem to na co mam ochote z góry dodam że nie mam wagi modelki 03.gif 6 tyg waga 97,300, 9 tyg 97, 12 tyg 97, 16 tyg 98, 20 tyg 96, 24 tyg 97, 27 tyg 97, 30 tyg 98,900, śmieje się z panem gin że pewnie przed rozwiązaniem przekrocze 100 06.gif czyli jednym słowem sporo musiałam schudnąć ale dzidziuś na tym nie ucierpiał u mnie jest tspory jeszcze zapas
ancyp
u mnie 36t2 i +12kg. Chcialabym zeby na tym stanelo ale jeszcze pewnie z kilogram albo dwa dojda niestety....
Andzia20
ja przed ciaza wazylam 45kg teraz jestem w 35tc i waze 60kg czyli +15kg i napewno przy moim apetycie dojdzie do 65kg:)
dami10
Ja w całej ciąży przytyłam 12 kg (dziecko po ur.ważyło prawie 4 kg). Potem schudłam i ważyłam jeszcze mniej niż przed zajściem w ciążę icon_wink.gif
Joanna 81
przez całą ciążę przytyłam 12 kg, z czego po tygodniu miałam 10 kg mniej. Zrzuciłam pozostałe dwa bez problemu, ważę odecnie mniej niż kiedykolwiek 08.gif
Miki79
Wczoraj rozpoczął się 10 miesiąc ciąży 29.gif a waga to - 6kg z czego się bardzo cieszę, bo w sumie wg mnie nadprogramowych miałam co najmniej 15 kg przed ciążą, więc jak urodzę to może uda się zbliżyć do jakiejś normy 02.gif
bel
juz prawie 38 tc i ponad 22 kg w gore icon_sad.gif wazylam 72 kg a teraz prawie 95kg
Graz
29 tydzień - a ja dalej -1kg, co bardzo mnie cieszy. Dodam, że startową wage miałam zabójczą, poza tym jestem na diecie cukrzycowej. Mam nadzieję, że dalejteż będzie ok pod względem wagi.
pajka83
37 tydz. i mam już 20 kg na plusie 37.gif . Mam nadzieję,ze dam radę to zrzucic po porodzie.
martakul
ja w poprzedniej ciąży przytyłam 8kg. teraz czuję, ze bedzie wiecej...
Perełka36
Jestem w 25 tc, jak narazie przytyłam 9 kilo, ale mam dietę cukrzycową, jestem na insulinoterapii. W pierwszej ciąży przytyło mi się ponad 30 icon_redface.gif
moko.
35 tc - i 9 kg na +
dagmarak
W pierwszej ciąży 8,5kg.
Teraz 32 tc = 6,8 kg
paula22
Ja przytyłam 13 kg zanim wyszłam ze szpitala już ubyło 10 icon_smile.gif A teraz z 5 przybyło od siedzenia w domu 29.gif
dasza
W pierwszej ciąży przytyłam 22 kg, po porodzie zeszło od razu 12, 10 w ciągu następnych 3 miesięcy.
Teraz przytyłam już 14 kg.
Dodam, ze pomimo ogromnego brzucha nie miałam żadnych rozstępów i po 3 latach karmienia piersią biust mi nie oklapł.
walizka
jestem jeszcze przed półmetkiem - kończy się 18 tc i jak na razie fajny wynik: +0,7kg.

W sumie przez pierwsze 3 miesiące przytyłam 0,5; potem straciłam te pół kilo i mniej więcej tydzień temu drgnęło. Mam nadzieję, że nie przybędzie mnie za dużo, bo byłam trochę powyżej normy przed ciążą (jakieś 5 kg)
Simran
31tc i jakieś 13kilo na plusie... Rany strasznie duużo... jak ja to potem zrzucę??? A jeszcze 2 miesiące przede mna icon_razz.gif
niuniunia23
W pierwszej ciązy 12kg a w drugiej 6 kg ale to "zasługa" cukrzycy ciążowej 06.gif
olivia
37 tydzien i 12 kg na plusie 37.gif
calineczkaa
ja na końcówce miałam 21kg na plusie czyli gdzieś na 4 dni przed 06.gif
Marta M
36t.c.10,5kg
Edzia2
23 tc i na razie 5 kg na plusie 06.gif (przez pierwsze 3 miesiące schudłam 4 kg wiec tak naprawdę to odzyskałam te stracone 4 kg i "zdobyłam" dodatkowo 1 kg) 29.gif
bel
CYTAT(calineczkaa @ Wed, 10 Feb 2010 - 10:37) *
ja na końcówce miałam 21kg na plusie czyli gdzieś na 4 dni przed 06.gif

mam b. podoba wage
Ifeoma
Ja w ciązy przytyłam ok 20 kg, ale po porodzie schudłam i bardzo mi sie to podobało. Problem w tym, że miesiąc-dwa po porodzie zaczęłam tyć i teraz jestem jak taka Fajna -okrąglutka, jak to moja babcia mówi. Więc chce zacząć coś robić, tylko motywacji mi brakuję. A juz dobija mnie rodzina, która powtarza, ze schudniesz, schudniesz. Tylko, że ja wiem ze samo się nic nie zrobi. Więc nie wiem jak to jest z tym tyciem w ciąży, ja przytyłam po....

wiktore
28 tc i jakieÅ› 5 kg na plusie
azyrafka
U mnie 36 tc i 8 na plusie
ania_411
dzis mija dokladnie pol roku od porodu a ja ciagle mam 10 na plusie 21.gif (druga udalo sie jakos zgubic 04.gif ). i nie sluchajcie pocieszen: "oj jak bedziesz karmic piersia to szybko zgubisz" icon_rolleyes.gif wiekszej bzdury na uszy nie slyszalam 21.gif
Strzała30
Jest 26tc a ja mam 7 na plusie. W pierwszej ciąży przybyło mi 25 z czego 10 niestety zostało.
captain.jmw
Witam icon_smile.gif
Życzę wam bezproblemowych ciąż i porodów icon_smile.gif
W 1 ciąży przytyłam 12kg a w 2 -15kg. Ciekawe ile tym razem będzie..? To dopiero początek.
asiula25
Przytyłam ok 17 kg icon_smile.gif
Graficzka
32 tydzień ciąży i 10 kilo na plusie 06.gif
wiolka89
25 tydzien ciazy i juz 15 kg wiecej strasznie duzo przytylam w pierwszych miesiacach ciazy z tym ze przed ciaza bylam bardzo szczupla
Nessi
2 miesiące po porodzie i minus 16kg, ale i tak więcej o 3kg niż przed ciążą. A do zgubienia i wymarzonej (56kg)wagi brakuje mi jakiś minus 14 kg 29.gif
joannaw27
CYTAT(meggie @ Tue, 31 Oct 2006 - 19:02) *
pytam bo mam wrazenie ze staje sie hipciem icon_wink.gif nie moglam utyc w 4 miesiacu a wysadzilo mnie w 6.
Wiec ja do wczoraj przytylam 12 kg a to jeszcze nie koniec icon_biggrin.gif
Wpisujcie sie, tylko nie oszukiwac icon_razz.gif

jestem w 4 miesiacu ciazy i jak dotad przytylam 5 kl a to dopiero poczatek i nie wiem co to bedzie dalej
sonia18a
w poprzedniej ciazy 7,5kg zobaczymy ile bedzie teraz, narazie stoje w miejscu a juz 17 tydzien
natulka1984
witam!

Ja w ciązy przytyłam 17 kg w 38 tc poród Startowałam od 61kg na porodówce było 78k).Schudłam po tygodniu 13 kg i zostało 4kg tydzien temu.Dzisiaj jestem miesiąc po porodzie i przytyłam 2 kg mam 66 icon_sad.gif Karmię piersią i mam straszny apetyt.Ćwiczyć jeszcze nie mogę bo jestem po 3 cc.

>>Macie dziewczyny jakieś sprawdzone diety,ale takie dla karmiących??Chciałabym wrócić do wagi albo nawet 59 kg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.