To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile przytyłyście w ciazy??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
justyna790306
+13 i wszystko już dawno zrzucone 06.gif
~*SaaRaa*~
w 35tygodniu było +12kg
obecnie 37tydzien...wiec obstawiam,ze ok 13kg na plusie icon_biggrin.gif
anetaw1983
Ja z pierwszym dzieckiem przytyłam 9 kg teraz jestem w ciąży z drugim w czwartym miesiącu i poki co przytyłam 2,5kg
ewela
30kg na plusie w pierwszej ciÄ…zy.

Teraz.....zobaczymy;-) ale mam nadzieje, że nie pobiję swojego rekordu;-)
martulek22
ja jestem załamana ...34 tydzien +15 ..... chyba do 20nie dojade !!!! ehhhhhhhhhhhh icon_sad.gif
EwiWawa
A ja koniec 36 tygodnia i minus 2... nie ma to jak dieta cukrzycowa 29.gif
AsiaKG
W sumie + 22 29.gif
Teraz już 17 zrzucone;-)
izoldciemnowlosa
25 kg - w całej ciąży - straszne to było icon_sad.gif Turlałam się a nie chodziłam
ATeFKa
Do tej pory 16 + icon_smile.gif ale się nie przejmuję bo to moje kilogramy i ich nie widać icon_smile.gif
agrafkaa
w pierwszej ciąży 25 kg
teraz 10 tydzień i najpierw schudłam 4 kg teraz przybrałam 2kg
Cassie
W pierwszej ciąży 25kg. W drugiej 16kg jeszcze zostało mi z tego 2kg icon_wink.gif
gunia86
22 kg icon_smile.gif i jak ostatnio się ważyłam ubyło już 15 z tego icon_razz.gif
sonia18a
donosilam syna do 37 tyg ale od 34 trzymalo sie 8kg a przzed samym porodem 7,5 icon_smile.gif chwile po porodzie nie bylo nic icon_smile.gif teraz 1kg mniej niz przed ciaza icon_biggrin.gif
dankin-82
do porodu 9 kg na plusie, zaraz po porodzie 12 kg mi ubyło i tak zostało icon_wink.gif
Supernowa
Na razie 13 kg (36 tc), ale nie wiem, czy nie mniej, bo zawsze lubiłam sobie odejmować przed ciążą te 1-2 kilogramy. icon_smile.gif
Lipopa
w pierwszej ciÄ…zy + 9kg
w drugiej ciąży +10kg - po 3tyg waga wróciła do stanu sprzed ciąży.. szkoda tylko, że skóra na brzuchu jest "galaretowata" 29.gif
martulak
witam:)
czy moglaby napisac do mnie ktoras ktora zamias na plusie jest w czasie ciazy na minusie??
prosze to dla mnie wazne!
ciao
przy pierwszej 12 kg i od razu zrzucilam przy drugiej 12,13 kg i zostalo mi 5 kg 21.gif
Eliszka
CYTAT(martulak @ Wed, 27 May 2009 - 19:01) *
witam:)
czy moglaby napisac do mnie ktoras ktora zamias na plusie jest w czasie ciazy na minusie??
prosze to dla mnie wazne!

Ja jeszcze w 20 tygodniu byłam 4 kilko na minusie. Ale szybko póżniej to nadrobiłam.
misiaq
JA do koca 4 miesiaca nie utylam ani kilograma. Martwiac sie pytalam gina czy cos sie nie dzieje, ze moze za malo jem popatrzyl zwazyl zmierzyl powiedzial ze mam niedowage i ze w ciazy przytyje przynajmniej 16 kg. Popatrzylam jak na wariata i poszlam. Dzis mam dokladnie termin porodu mlody sie nie spieszy a ja mam 19kg na plusie. Jednak Ci lekarze swoje wiedza icon_smile.gif
Powiedzial tez, ze szybko zrzuce te kiligramy i tym razem mam nadzieje, ze tez sie tak sprawdzi jak z tym tyciem icon_biggrin.gif
Irenka.
Ja 13 kg, mąż 3. Na pewno nie ze stresu icon_biggrin.gif
Miki79
Pierwsza ciąża: do 4 miesiąca -4, potem +9. Po ciąży w 6 miesięcy +15 kg!!!
Druga ciąża: 18 tc-> - 9 kg, dzidzia duża, zdrowa.
magmac
25 kg, a jak ciężko zrzucić icon_sad.gif
Aśtek
CYTAT(martulak @ Wed, 27 May 2009 - 20:01) *
witam:)
czy moglaby napisac do mnie ktoras ktora zamias na plusie jest w czasie ciazy na minusie??
prosze to dla mnie wazne!


Ja mam dwie ciąże za sobą i w obu niezbyt mi szło tycie...


Pierwsza ciąża to spadek wagi w I trymestrze o 8 kg ( w 2 miesiącu 6 kg) - wymiory i niekończące się nudności. Na początku 3 miesiąca wylądowałam w szpitalu z objawami odwodnienia. Do końca ciąży nie nadrobiłam wagi

Druga ciąża pod tym względem spokojniejsza ale waga też nie wzrosła drastycznie icon_wink.gif Jeszcze w ostatnim tygodniu przed porodem spadłam kilo. W sumie to wyszło mi 4+ a po porodzie miałam 5- 

A dzieciaki moje to tak po 3300 i zdrowe

anor26
a ja w pierwszej ciązy 13 kg na plusie a teraz + 7 a to dopiero 24 tydzień.mam nadzieje ze trochę zwolnię tempo do końca icon_smile.gif
niuniunia23
w pierwszej ciązy 13 kg + a teraz 23 tydzień i jak na razie 2 kg na +
rubinka
W pierwszej ciazy az strach sie przyznac bo az 23 37.gif Teraz zaczynam 32 tydzien i na plusie mam ok 8 kg
danisella
ja w pierwszej ciÄ…zy 12 kg, a w drugiej 14kg.
michalenka
witam to i ja sie pochwale 37.gif
Pierwsza ciaza 22kg na plusie
Druga ciaza jak do tej pory 14kg na plusie
Pozdrawiam
Nessi
Jak na razie +5
jsj
Ja 19 kg do 34 tygodnia (bo urodziłam) 29.gif
Z tego 10 kg w ciągu 10 dni po porodzie już nie miałam.
Potem jeszcze 2 nawet łatwo udało się zrzucić i waga stanęła w miejscu 21.gif
Latte_macchiato
Pierwsza ciąża 20kg
Druga ciąża 30 kg
zrzuciłam szybko, ale musiałam włożyć w to sporo pracy.
Teraz 1kg +
Eliszka
W pierwszej ciąży + 14 kg. Gubiłam to pół roku.
W drugiej + 10, teraz, dwa miesiące po został z tego 1 kg.
Doda
Ja w pierwszej ciąży 15 kg, przy czym przed ciążą złapałam dodatkowe 2 kg, więc łącznie ważyłam o 17 kg więcej... Tuż przed porodem ważyłam tylko 1 kg mniej niż mój mąż 29.gif
Teraz już mam 3 kg na plusie, ale mam nadzieję, że do końca 15 kg nie przekroczę icon_wink.gif
Latte_macchiato
Doda mój TŻ waży 105kg ..... mam nadzieję, że Twój nie taką wagą się chwali 06.gif
_kasiek_
poki co +10kg.....a tu jeszcze 10tygodni ciąży zostało icon_sad.gif

ale odkad jestem na diecie cukrzycowej (czyli od 3tygodni) waga stoi w miejscu.....
Tina25
Pierwsza ciaza 15 kg,zrzucone 11w ciaggu 6 miesiacy,potem stanela w miejscu.
Druga ciaza 14 kg,mam nadzieje,ze juz nie przytyje,bo termin juz niedlugo a waga juz od jakiegos czasu stoi w miejscu.
OLA77
przytyłam jakieś 12-13kg, ale bardzo szybko sie ich pozbyłam:)
kipje
4 miesiac ciazy i na razie jest 3 kg wiecej. Ale na pewno bedzie duuuuuuuuuuuzo wiecej poniewaz zre jak kon (doslownie!!) 04.gif

@_@
Waga przed ciążą: 45 kg (niezmiennie od czasów LO,dobre 10 lat)
DziÅ› - 36 tc na plusie ok 11kg
Miki79
Prawie 30 tc a waga jak zaczęła spadać od pierwszych dni ciąży, tak około 4 miesiąca zatrzymała się na - 9 kg icon_wink.gif Ale startowa była prawie 85 diabel.gif
kamixx
23 tydzień ciąży +4 kg i mój lekarz twierdzi ze za dużo dziwny
sonia18a
faktycznie dziwny...
Kajtolo
ja przytyłam 13kg a moze 12,5kg, teraz 6 tygodni po porodzie mam 1kg mniej niż przed ciążą, ale wtedy nie byłam szczupła, delikatnie mówiąc (67,5-68kg)
_kasiek_
CYTAT(_kasiek_ @ Tue, 18 Aug 2009 - 13:18) *
poki co +10kg.....a tu jeszcze 10tygodni ciąży zostało icon_sad.gif

ale odkad jestem na diecie cukrzycowej (czyli od 3tygodni) waga stoi w miejscu.....


póki co jest dalej +10kg icon_smile.gif no, ale waga maleństwa rośnie wiec to znaczy, ze ja chudne na tej diecie.....
ancyp
W pierwszej ciazy przytylam 13kg (za duzo wedlug mojej lekarki). 10 kg spadlo samo w 10 dni ale z reszta bylo juz gorzej (przyznam ze sie nie wysilalam za bardzo), ale po pol roku wrocialm do swojej wagi.

Teraz jest 27 tydzien i mam + 8kg i "rosne" dokladnie w tym samym tempie cow pierwszej ciazy wiec mam nadzieje, ze na koniec nie bedzie gorzej.
justine1980
Dzisiaj skończyłam 37 tydzień i przybyło i od początku przybyło 10kg a w ciągu ostatnich dwóch tygodni nic nie przybrałam
WiolkaTG
W 1 ciąży przytyłam 9 kg icon_smile.gif a teraz 23 tydzień i narazie stoje w miejscu bo na poczatku mojej wagi (65 kg) spadłam do 61 kg a teraz wróciło mi spowrotem na 65 kg icon_smile.gif Zobaczymy jak to bedzie dalej Pozdarwiamy
Jaśminka
Poki co 7 kg na plusie i waga stanela w miejscu.
Nessi
Tydzień temu ważyłam 72, dzisiaj waga pokazuje 74,5. Aż sie boję myśleć co to będzie dalej.... 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.