To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co mozna kupic w lidlu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Ketmia
Tak, MamoJulki icon_smile.gif, w promocji icon_smile.gif.
Lubię też czerwoną kapustę (vel modrą icon_wink.gif ) ze słoika. Kupuję też taką z Aldiego oraz dobra jest firmy Dawtona.
Przynajmniej ja takÄ… lubiÄ™ icon_smile.gif.
MamaJulki
KETMIA ja kapusty jakoś nie próbowałam ze słoików jeszcze
jeśli robię to sama choć ostatnio nie pamiętam kiedy robiłam bo raz, że karmię a dwa, że mi szkodzi na żołądek
za to się zaopatrzyłam dziś w sasanki 06.gif jedną paczkę już wciągnęłam - wprosiłam się do mamusi na herbatkę i było miło
rajstopek u nas już nie było takich na starszaka - potrzebowałabym te na 116 ale rzeczywiście fajne były
za to młodszej kupiłam były fajne dwupaki, jej się chyba też podobają bo do nich "gugała" hehe
pati.n
CYTAT(MamaJulki @ Tue, 28 Sep 2010 - 09:26) *
u nas też tak jest, że zaraz w pierwszy dzień oferty już nie ma produktów tych najfajniejszych a że teraz w domku jestem to sobie pomykam jak cosik fajnego jest icon_smile.gif


ja też pomykałam jak miałam pod domem, teraz wykorzystuje niecnie innych do tych celów 37.gif
pati.n
CYTAT(MamaJulki @ Wed, 29 Sep 2010 - 22:50) *
rajstopek u nas już nie było takich na starszaka - potrzebowałabym te na 116 ale rzeczywiście fajne były
za to młodszej kupiłam były fajne dwupaki, jej się chyba też podobają bo do nich "gugała" hehe


Ciocia nam mówiła, jak była, że np buty dziewczęce w rozm 26 były jedne na sklepie, śpiworków - a były niebieskie i różowe - dwa rozmiary -może w sumie 8, więc jak nic trzeba być z samego rana, ona nie mogła uwierzyć w to co tam się działo icon_wink.gif
agnese
hehe do mojegoteż trzeba iśc pierwszego dnia aby dostać wszystko co się cche jak wchodza fajne rzeczy, ale tez mam sklep gdzie nie ma w około tyle bloków to tam dłużej są promocyjne rzeczy
ja osatnio zakupiłam podkoszulek z majtkami dla młodego, ale te co rok temu b yły wydaja mi sie lepsze

ai po 9,99 sa skarpetki z podeszwami anty poslizgowymi 2 pary
MamaJulki
u nas też były i podkoszulki z majtkami i śpiworki ale pierwszym się nie przyglądałam a drugim owszem, nie były złe ale miałam wrażenie, że po praniu się mogą z tym różne rzeczy dziać, osobiście mam kilka śpiworków wszystkie ze szmateksu za 5 zł icon_smile.gif i są rewelacyjne
anax
U mnie wszystko było jeszcze wczoraj wieczorem.piżamki rajstopy skarpetki ,śpiworki

Kapustę kiszoną bardzo lubię w puszce wczoraj była na promocji
agnese
koło czego stoi kapusta kiszona w puszce? jak zachwalacie to chyba skusze się

a mam pytanie od dzis sa cisniomierze - miała może którąs taki?
MamaJulki
z puszek to ja kupiłam pieczarki ale jeszcze ich nie otwierałam bo nie mam jakoś ochoty i pomysłu na nie
ale uwielbiam też stamtąd paprykę konserwową - ze słoika
pati.n
CYTAT(anax @ Thu, 30 Sep 2010 - 15:20) *
U mnie wszystko było jeszcze wczoraj wieczorem.piżamki rajstopy skarpetki ,śpiworki


to gdzie ty masz tego lidal, u nas o 10 w pierwszy dzień pustki....


Jak śpiworek nie wiem jeszcze do mnie nie dotarł, ale inne rzeczy ich marki piorę i piorę i nic się z nimi nie dzieje
mama_do_kwadratu
chyba dziś coś rzucili do lidla, bo- jadąc do pracy- widziałam przed ósmą tłumy ludzi przed wejściem icon_wink.gif
kachaaa
https://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs...offerdate=13364

A to ciacho w koszulce w kratkę kiedy "rzucą"? Ja mogę od świtu czekać pod sklepem 29.gif 04.gif
anax
CYTAT(pati.n @ Thu, 30 Sep 2010 - 23:39) *
to gdzie ty masz tego lidal, u nas o 10 w pierwszy dzień pustki....
Jak śpiworek nie wiem jeszcze do mnie nie dotarł, ale inne rzeczy ich marki piorę i piorę i nic się z nimi nie dzieje


W krakowie icon_smile.gif

A kapusta leży tam gdzie wszystkie puszki,groszki i kukurydza.

Wczoraj miały być ciśnieniomierze i jakieś wiertarki.Nie byłąm to nie wiem czy coś jeszcze leży.
Agnelka25
Widziałam nową gazetkę i od 7 października będą bluzy polarowe dla dzieci po 19,90 i kurtki zimowe po 39,90zł.
Polarki na zdjęciu wyglądają bardzo fajnie
klekotka
CYTAT(kachaaa @ Thu, 30 Sep 2010 - 23:07) *
https://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs...offerdate=13364

A to ciacho w koszulce w kratkę kiedy "rzucą"? Ja mogę od świtu czekać pod sklepem 29.gif 04.gif

03.gif 04.gif
klekotka
Ostatnio kupiłam jogurt typu greckiego (tak się dokładnie nazywa) PILOSa. REWELACJA!!!!! Mega gęsty, 10% (co jest chyba rzadkością w jogurtach), bez cukru i zajefajny do sosu czosnkowego.
Poza tym sporadycznie kupuję puszki dla psa (ale te z kawałkami mięsnymi a nie breją w środku) - sa nawet tańsze niż Chappi w Makro
Agnelka25
O przypomniało mi się będą jeszcze komplety czapka szalik rękawiczki po 15,99( jak dobrze pamiętam) icon_biggrin.gif
pati.n
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Thu, 30 Sep 2010 - 23:40) *
chyba dziś coś rzucili do lidla, bo- jadąc do pracy- widziałam przed ósmą tłumy ludzi przed wejściem icon_wink.gif


co pon i czw coÅ› rzucajÄ… icon_wink.gif
pati.n
CYTAT(Agnelka25 @ Fri, 01 Oct 2010 - 12:03) *
Widziałam nową gazetkę i od 7 października będą bluzy polarowe dla dzieci po 19,90 i kurtki zimowe po 39,90zł.
Polarki na zdjęciu wyglądają bardzo fajnie



jak ktoś ma auchan to są super polarki dla dzieci za 9,99zł icon_wink.gif
anax
To ja jeszcze napiszę bo w następnej gazetce jest kalendarz do samodzielnego wykonania no i nie polecam.
Nie wiadomo jaki dzień na kalendarzu.
kachaaa
o a ja sie przymierzałam do kupna tego kalendarza coby zrobić i pod choinkę wrzucić
LadyCaro
W Lidlu kupiłam ostatnio rajstopki ocieplające dla Maksia i podgumowane skarpetki. Bardzo fajna bawełna i wykonanie. Szkoda że mam dość daleko do Lidla bo widziałam że dużo różnych fajnych rzeczy jest w przystępnych cenach.
Patrzyłam jeszcze na taki kombinezonik co ma spinane nóżki ale tandetny mi się wydał, bardzo cieniutki.
Aha, oglądałam jeszcze płyn do higieny intymnej Cien ale nie kupiłam. Miała go może któraś z was? fajny jest?
MaPI
A ja pędzę podziękować za polecenie pieluch z lidla.
Że też ja tyle czasu, tyle forsy na happy wydawałam, jak te są takie fajne i za taką fajną cenę.
mama_do_kwadratu
CYTAT(pati.n @ Fri, 01 Oct 2010 - 13:54) *
co pon i czw coÅ› rzucajÄ… icon_wink.gif

a widzisz, ja jakaÅ› taka niedoinformowana icon_wink.gif
Ketmia
A ja polecam podpaski w niebieskim opakowaniu za 2,49, takie cieniutkie jak always ale cenę też mają cieniutką. Kupiłam pierwszy raz i jestem zadowolona. Przedtem kupowałam tylko tampony (a swojego czasu i pieluchy dla Zuzy).
MamaJulki
KETMIA a jak z przyczepnością tych podpasek ?
bo ja zawsze jak kupie jakieś tańsze to się dziadostwo przemieszcza
no i mają powłokę bawełnianą czy tą inną ?
tampony sÄ… ok potwierdzam
a i pieluszki sÄ… fajne

MAPI dla mnie akurat Happy nie są aż takie ekstra, ale to zależy też od dziecka icon_wink.gif
fajne są też pieluszki rossmannowe icon_wink.gif
kachaaa
Pieluchy sa ekstra dużo lepsze niż Heppi i Rossmanowe ( przynajmniej dla nas )
Podpaski kupiłam nie pamiętam jaka nazwa i były dziadoskie , zero przyczepności.
Worki na śmieci niebieskie zdaje sie 45l świetne
Orinoko
Ja w Lidlu zawsze i chetnie kupuje pomidory do pizzy (krojone, w puszce), woreczki sniadaniowe w rolce, płatki owsiane z pełnego przemiału, chemię W5, makarony z pszenicy durum, chusteczki mokre Toujours (białe), wiórki kokosowe (nie ma ostatnio ich), rodzynki niesiarkowane, a małż łososia norweskiego w plastrach, chlebek razowy pieczony u nich, swego czasu na diecie MM dżem porzeczkowy bez cukru.
No i standard: jogurty Fantazja, papryke czerwoną, pomidory, ogórki zielone, piwko Karmi, talarki i precelki Lajkonika.
Oprócz tego różne art. przemysłowe w zależności od promocji.
Zawsze można sprawdzić co będzie na ich stronie.
MamaJulki
KACHAA te worki na śmieci i ja kupuje icon_wink.gif

no i jak ORINOKO pisze - lajkonika - maja najtańsze icon_wink.gif
kachaaa
wczoraj kupiłam woreczki śniadaniowe, dużo lepsze, grubsze niż biedronkowe
chusteczki w dużym opakowaniu znowu beznadziejne, twarde, sztywne, biedronkowe dużo lepsze icon_smile.gif
Tigerek
...i woreczki na mrożonki, mocne, pojemne, z możliwością podpisania icon_smile.gif
Orinoko
CYTAT(kachaaa @ Sat, 02 Oct 2010 - 23:58) *
chusteczki w dużym opakowaniu znowu beznadziejne, twarde, sztywne, biedronkowe dużo lepsze icon_smile.gif

chusteczki z tulipanem sa beznadziejne, ale z roza swietne 03.gif
Ketmia
CYTAT(MamaJulki @ Sat, 02 Oct 2010 - 11:05) *
KETMIA a jak z przyczepnością tych podpasek ?
bo ja zawsze jak kupie jakieś tańsze to się dziadostwo przemieszcza
no i mają powłokę bawełnianą czy tą inną ?


Przyczepność jak dla mnie w sam raz. Dobrze się trzymają, ale też gdy trzeba dobrze odczepiają icon_wink.gif. Powłokę mają "tą inną", ale mnie akurat ta powłoka odpowiada. Nazywają się Softino - ultra plus.
pati.n
CYTAT(Ketmia @ Sun, 03 Oct 2010 - 23:38) *
Przyczepność jak dla mnie w sam raz. Dobrze się trzymają, ale też gdy trzeba dobrze odczepiają icon_wink.gif. Powłokę mają "tą inną", ale mnie akurat ta powłoka odpowiada. Nazywają się Softino - ultra plus.



jaka to jest ta inna?

a ja jestem ciekawa jak siÄ™ ich buty sprawdzÄ… icon_wink.gif
Ketmia
Takie jak always, czyli coś sztucznego, taka siateczka. Ale always kosztują dużo drożej.
MamaJulki
mnie właśnie "ta inna" odparza...
więc kupuję z belli są ok icon_wink.gif


woreczków jeszcze nie próbowałam ale skoro polecacie to spróbuję bo mi się właśnie kończą

a chusteczki te z różą rzeczywiście są w miarę ok
aj80
ja ostatnio kupiłam dwa kompleciki bielizny dla małej: podkoszulek+majteczki, świetne, dziś Kasi do żłoba ubrałam, za 8.99 bodajże za komplecik (gdzie w innych sklepach za sam biały podkoszulek potrafili wołać 15-17zł), i rajstopki cieplejsze za 7.77
Agnieszka Kamila
kupiłam skarpetki podgumowane i jedną parę noszę zawsze w torebce, nie mam juz problemu ze zapomniałam zabrać dziecku kapci jak idziemy do zajomych
pati.n
CYTAT(aj80 @ Mon, 04 Oct 2010 - 14:41) *
ja ostatnio kupiłam dwa kompleciki bielizny dla małej: podkoszulek+majteczki, świetne, dziś Kasi do żłoba ubrałam, za 8.99 bodajże za komplecik (gdzie w innych sklepach za sam biały podkoszulek potrafili wołać 15-17zł), i rajstopki cieplejsze za 7.77



rajtki też kupiłam supper są i buciki świetne na dotyk i wygląd - zobaczymy jak się spawdzą w użytkowaniu
Kari27
Od dzisiaj są miedzy innymi 3 bluzki dziecięce za 25 zł.Kupiłam i musze powiedzieć ,że bardzo zadowolona jestem,dobry materiał i fajne wzory.
clio
ostatnio kupiłam czekoladki z koniakiem za 5.99 pyszne
MamaJulki
ja tez je dawniej kupowałam a potem się raz nacięłam - czekolada była z nalotem i od tego czasu nie kupowałam ale widzę, że w nowej ofercie są w promocji więc pewnie wrócą do łask... icon_smile.gif
Paula.
A ja wczoraj obkupiłam się w lidlu w akcesoria silikonowe: dodatkową foremkę na mufinki kupiłam, silikonową folię do pieczenia w dwóch rozmiarach- większą będę stosować jako stolnicę oraz foremki do pierniczków icon_smile.gif.
tyczka
Nie wiem, czy ten sam asortyment był dostępny w Polsce, ale jakiś czas temu, nabyłam wspaniałe, luksusowe, super- gorzkie czekolady.

Eleganckie, pyszne - np. z porzeczką, inna 86% kakao (mmm, wspaniała była), a dzisiaj rozpoczęłam, dawno schowaną piękną tabliczkę 78%

FankÄ… czekolady zdecydowanie nie jestem, a mimo to - gorÄ…co polecam icon_biggrin.gif
szantrapa
CYTAT(Paula. @ Tue, 12 Oct 2010 - 23:17) *
A ja wczoraj obkupiłam się w lidlu w akcesoria silikonowe: dodatkową foremkę na mufinki kupiłam, silikonową folię do pieczenia w dwóch rozmiarach- większą będę stosować jako stolnicę oraz foremki do pierniczków icon_smile.gif.



Świetne są, widziałam, też mam na nie ochotę.

Czy ktoś u siebie w Lidlu widział jeszcze piżamki Lupilu ale konkretny model, czerwono-brązowa z sarenką w rozmiarze 98/104? Byłabym wdzięczna gdybyście zerknęły i może poprosiłabym którąś o kupno i wysłanie listem? Oczywiście z góry zapłacę. Oli kupiłam na 110/116 a dla Lu nie ma rozmiaru icon_sad.gif a też chce icon_sad.gif
kalarepa78
CYTAT(Paula. @ Wed, 13 Oct 2010 - 01:17) *
A ja wczoraj obkupiłam się w lidlu w akcesoria silikonowe: dodatkową foremkę na mufinki kupiłam, silikonową folię do pieczenia w dwóch rozmiarach- większą będę stosować jako stolnicę oraz foremki do pierniczków icon_smile.gif.


Paula, ja tez icon_wink.gif
agnese
szantrapa - jak uda mi sie dzis tam wyskoczyć to lukne czy u nas mają - jak by była kupić?
szantrapa
CYTAT(agnese @ Wed, 13 Oct 2010 - 14:39) *
szantrapa - jak uda mi sie dzis tam wyskoczyć to lukne czy u nas mają - jak by była kupić?



Byłabym wdzięczna, u nas w żadnym w okolicy nie ma rozmiaru, w województwie też. Tylko chodzi o ta konkretną, czerwono-brązową z sarenką i w rozmiarze 98/104. Z góry dziękuję za dobre chęci icon_smile.gif
Tigerek
Ja ostatnio kupiłam parówki - 83% mięsa icon_wink.gif - nie wiem jaka normalna cena, ale kupiłam za 5 zł 75 dag na jakiejś promocji icon_smile.gif
agnese
szantrapa- u nas niesety tez nie ma
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.