To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co mozna kupic w lidlu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Ciocia Magda
CYTAT(rysa154 @ Sun, 18 May 2014 - 15:46) *
Zapytałam o cenę,bo jakos taki chleb nie rzucił mi sie w oczy.

Rysa, jak byłam poprzednio, to też go nie było - może nie jest w stałym asortymencie, tylko "bywa"?
Pogoda
Może też nie w każdym Lidlu... Ja od kiedy na niego trafiłam u nas kupuję regularnie, tak co 3-4 dni, zawsze jest... icon_wink.gif
Ammm
CYTAT(Pogoda @ Sun, 18 May 2014 - 13:06) *
oeeeesssssuuu.. Ale się czepiacie szczegółów. "U nas w domu" i w ogóle w moim środowisku lokalnym często się tak zwyczajowo mówi na wszystko co "nie rozumiem", "nie wiem", "nie pamiętam", "mam w d...upie", "nie ogarniam". To tylko brzmi podobnie do rosyjskiego "nie rozumiem", ale dawno już przestało znaczyć właśnie to. Akurat po rosyjsku to też się trochę inaczej pisze...

Napisałam odruchowo i "na szybko", bez zastanowienia się nad tym, ze nie jesteście moimi koleżankami z "reala" i nie zrozumiecie, więc przepraszam, że nie dołączyłam tłumaczenia... 37.gif.


Rany, Pogoda, luz. Sorry, jeżeli poczułaś się urażona. Ale jak sama piszesz, że znamy się z reala i nie wiemy, kto jakie ma powiedzonka.
Co do pisowni to pomijąc nawet cyrilicę, pisząc fonetycznie pisząć powinnam chyba napisać "pomniu".Akcent w rosyjskim był zawsze moją piętą achiellesową 29.gif
Helena
W następną sobotę będą stroje dla młodych piłkarzy w bardzo przystępnej cenie.
Pogoda
Nie "odczuwam urazy" o takie *****.oły Ammm icon_wink.gif. Tyle, że moim zdaniem za dużo "pochylania się" nad takim szczegółem, który dla mnie nie miał kompletnie żadnego znaczenia...
pesciorka
Od jutra w Lidlu Crocsy od 65 zł, rewelacyjne buty za super cenę, ale pewnie tłumy będą się o nie zabijały !

https://www.lidl.pl/cps/rde/SID-13DCE0F6-66...erta.htm?id=301
justyna-8
https://www.wykop.pl/link/2017110/lidl-walk...-ludzie-ludzie/
wklejam z innego forum
mama_do_kwadratu
CYTAT(justyna-8 @ Sat, 31 May 2014 - 16:02) *



Never. Jak boniÄ™ dydy- never!
UpokarzajÄ…ce jak dla mnie.
ana84
CYTAT(justyna-8 @ Sat, 31 May 2014 - 16:02) *



k...a je....am!

sorry nie umiem tego inaczej skomentować :/
mama_do_kwadratu
CYTAT(ana84 @ Sat, 31 May 2014 - 18:28) *
k...a je....am!


43.gif
Helena
He he dobre
Pogoda
Oho, to widzę, że po sławetne "laczki" nie mam co iść ;-P
justyna-8
Zajechałam wczoraj do lidla i były. Same różowe i zielone. W przyszłym tygodniu mają być po 15 zł jakieś inne.
Honey*
CYTAT(justyna-8 @ Sun, 01 Jun 2014 - 10:46) *
Zajechałam wczoraj do lidla i były. Same różowe i zielone. W przyszłym tygodniu mają być po 15 zł jakieś inne.


czy na stronie lidla widać te inne ?
ja poluje na takie dal dzieci


edit: znalazłam już na stronie
rysa154
Dla dzieci były już jakiś czas temu te klapki.

U nas nie ma też tego chleba na zakwasie
mama_do_kwadratu
U nas zostały tylko dziecięce. Z ciekawości wdepnęłam wczoraj po południu. Różowe i zielone.
Kitka*
CYTAT(justyna-8 @ Sat, 31 May 2014 - 16:02) *

A ja się dziwiłam, że w poniedziałek o 8-ej nie było już sandałów na Majkę po 25 zeta icon_mad.gif
jamana
Chleb na zakwasie pyszny polecam jeśli ktoś jeszcze nie próbował icon_smile.gif
justyna-8
Ja uwielbiam melony z lidla.
cath
Chciałam dziś kupić piżamę dla siebie. O godz. 8:40 została tylko jedna koszula...
Crocsów u mnie nie było dziś, przynajmniej nie widziałam ich.
Tuni
A może mnie ktoś uświadomić czym się crocsy różnią od tych które były dzisiaj, poza ceną oczywiście icon_wink.gif ?
mama_do_kwadratu
CYTAT(Tuni @ Mon, 02 Jun 2014 - 17:13) *
A może mnie ktoś uświadomić czym się crocsy różnią od tych które były dzisiaj, poza ceną oczywiście icon_wink.gif ?



Jakością, materiałem.
Tuni
Tzn , ja się domyślam, że materiał inny, ale czy jest odczuwalna różnica w użytkowaniu? Zwłaszcza czy na plus? icon_wink.gif
Bo w dotyku, to w sumie niczym się nie różnią od moich "podróbek" zakupionych lata temu gdzieś w miejscowości wakacyjnej, na szybko gdy mi sandały pękły.
Te moje to z pewnością nie crocsy, świadczy o tym niska cena oraz brak napisów croksopochodnych. 06.gif
rysa154
Był gdzieś temat na maluchach o crocsach.
bb
Roznica taka jak miedzy oryginalnymi conversami a podrobkami. Kolosalna, Na plus - dla crocsow i conversow.
ajakielka
crocs


Huuuurraaa! Siedzę pół godziny nad tym, bo zapomniałam jak się wkleja link... Ale udało się.
Ja od kilku lat noszę corcsy, noga się nieco poci, ale nigdy, przenigdy nie "śmierdzi" (pani w sklepie twierdzi, że zawierają nanosrebro).

A tak na marginesie, mój mąż był w sobotę o 7:10 w Lidlu i ludzie stali, trzymali w rękach crocsy i wymieniali się (wcześniej każdy złapał, co się dało). A dzisiaj były dwie pary męskie 45- 46 i 10/11 rózowe.
Tuni
bb, ale konkrety poproszÄ™ icon_smile.gif
poważnie pytam
Ajakielko, no mi siÄ™ w tych niecroksach nie poci.
No chyba, że mi się wyjątkowo trafiło i mimo niskiej ceny, jakość nienajgorsza icon_smile.gif
Ciocia Magda
Pamiętam ten wątek o crocsach. Chyba monte tam pisała, że są zrobione z przebadanego materiału specjalnie opracowanego na potrzeby cukrzyków - którzy mają skłonności do przewlekłych ran stóp (tzw. stopa cukrzycowa, która często kończy się amputacją).

Kiedy w Lidlu były podróbki crocsów, spotkałam tam sąsiadkę - i ona twierdziła, że podróbki są znacznie cięższe niż oryginały. Ja się nie znam, bo nie noszę.

mama_do_kwadratu
Poza tym, podróbki mają o wiele cieńszą podeszwę, co przeszkadza w użytkowaniu (zwłaszcza kamyczki bolą, oj bolą).
malgosia1968
u mnie w Lidlu w sobotę koło 10 nie było nawet śladu po crocsach leżały tylko dziecięce różowe i zielone
jak zapytałam się w kasie to pani popatrzyła na mnie i powiedziała, że znikły w przeciągu 5 min a ja głupia myślałam, że będą o 10 29.gif
wczoraj wybrałam się znowu po pościel dwustronną w rozmiarze 200 x 220 cena 59 zł i też rozczarowanie bo już nie było 37.gif
a Lidla mam 100 m od domu i mogła bym ruszyć tyłek rano i wtedy może coś bym dostała ale jak patrzę na za linkowany filmik to wolę nie ryzykować 06.gif
Tuni
U nas dzisiaj były granatowe i szare 40, oraz różowe i niebieskie dziecięce, więc albo u nas ludność nieświadoma jaki to rarytas albo może ze zwrotów.

P.S.
Przez moje kamyczków nie czuję, chyba, że mi wpadną do buta icon_wink.gif
annad
W miniona sobotę znów były crocsy i moi rodzice pojechali rano na zakupy do Lidla i udało im sie kupić crocsy dla mnie na imieninki takie rózowe. Jak podeszli pod kosze to oczywiście pustki ale jakaś pani zapytała jakiego numeru szukają i im dała icon_smile.gif
Ktoś pytał o różnicę między podróbkami...jest duża. Pierwsze wiadomo cena a po drugie w podróbkach kolor się odbarwiał u mnie, nogi się strasznie pociły i obcierały.
Ryjek
U mnie Crocsy lezaly normalnie wieczorem w koszach.
Mafia
W "moim" Lidlu nawet dziś jest naprawdę dużo crocsów.
netty5
U nas też leżą w koszach.Chyba się już "przejadły"...
kaskago
Czy ktoś uzywał butów trekingowych (dla dzieci)? Wczoraj kupiłam, cena, w porównaniu do "firmowych", mnie powaliła (55 pln).
Jestem ciekawa jak sie będa sprawdzać? Macie może doświadczenie?
jaAga*
Kupowałam wcześniej, do tej pory się sprawdzały, teraz też kupiłam młodszej.
agnese
a czy kaski rowerowe spełniają swoja funkcję ? chce by zabezpieczał a nie wyglądał tylko a się kompletnie nie znam na kaskach
Ryjek
U Nas dzisiaj mega wyprzedaz w Lidlu. Kupilam mlodej recznik kapielowy z Hello Kitty za 10 zł i posciel tez z kicia za 30zł, gdzie normalnie posicel jakos miesiac temu kosztowala cos ponad 50zł.
jolanta25
Lubie lidla i właściwie moge bez bicia powiedzieć, że mogę tam spokojnie pójść na duże zakupy i wszystko kupić. Są pojedyńcze rzeczy, których tam nie kupie ale to w każdym sklepie sie one zdarzaja.
Meggi
Mam ogromną prośbę, czy któraś z Was mogłaby mi tak przy okazji zerknąc w "swoim" Lidlu czy sa jeszcze dostępne woreczki do Stikeez-ów??? W Toruniu juz nigdzie nie ma icon_sad.gif
Jeżli jest ktos chetny do kupienia i wysłania byłabym wdzięczna brawo_bis.gif 02.gif
April.
Meggi, jutro będę w Lidlu to się rozejrzę za woreczkiem icon_smile.gif
agarad
CYTAT(Meggi @ Tue, 23 Sep 2014 - 18:10) *
Mam ogromną prośbę, czy któraś z Was mogłaby mi tak przy okazji zerknąc w "swoim" Lidlu czy sa jeszcze dostępne woreczki do Stikeez-ów??? W Toruniu juz nigdzie nie ma icon_sad.gif
Jeżli jest ktos chetny do kupienia i wysłania byłabym wdzięczna brawo_bis.gif 02.gif


a jak to wygląda? bo ze dwa dni temu coś mi córka pokazywała ale mówiła, że to gra.... się nie zainteresowałam szcegółami 06.gif - ok 7 zł kosztowało
jaAga*
U nas też ostatnio widziałam....ale nie wiem kiedy w Lidlu będę.
Meggi
To jest taki niewielki niebieski woreczek specjalny do tych figurek, kosztuje 3,99zł icon_smile.gif

April.
niestety w naszym Lidlu woreczków już nie ma icon_sad.gif
Ryjek
u mnie tez woreczkow brak icon_sad.gif
pati.n
Matko co się dzis rano działo w lidlu.....
grzałka
a co rzucili?
bb
CYTAT(grzałka @ Thu, 02 Oct 2014 - 12:25) *
a co rzucili?


29.gif 29.gif 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.