To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co mozna kupic w lidlu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
maania
CYTAT(Tigerek @ Fri, 11 Mar 2011 - 16:19) *
Ja się w Lidlu obkupuję w woreczki do mrożonek z możliwością opisania - trwałe, 75 szt za 5 zł zdaje się icon_wink.gif


Tigerek a jakiej firmy one są? byłabym wdzięczna za sprawdzenie bo czasem mam problem z identyfikacją icon_wink.gif
Monika ww
CYTAT(m.ania. @ Sat, 12 Mar 2011 - 12:57) *
Tigerek a jakiej firmy one są? byłabym wdzięczna za sprawdzenie bo czasem mam problem z identyfikacją icon_wink.gif



Ja nie Tigerek, ale też je kupuję icon_smile.gif

Firma Aromata, woreczki nazywajÄ… siÄ™ Gefrierbeutel, opakowanie jest granatowo-niebieskie.
Orinoko
Przywiązałam się do herbaty Earl Grey w ekspresówkach z Lidla firmy Nelson. Żadna inna z ekspresowych mi nie podchodzi. 04.gif
Drugie moje odkrycie to kapusta kiszona z Lidla. Jakiś czas temu pisałyście o kapuście w puszce - fanem tejże jest mąż. Ja wolę taką w woreczkach, na surówki. Bosko kwaśna, mniam. 03.gif Uzależniłam się ostatnio od niej. 37.gif
maania
CYTAT(Monika ww @ Sat, 12 Mar 2011 - 14:00) *
Ja nie Tigerek, ale też je kupuję icon_smile.gif

Firma Aromata, woreczki nazywajÄ… siÄ™ Gefrierbeutel, opakowanie jest granatowo-niebieskie.


dziękujęicon_smile.gif nabyłam i rzeczywiście bardzo fajne!
Sali_M
Ja jestem fanką lidlowskich kiełbasek pieprzowych pikoka i kabanosów.
Paula.
Od czwartku będzie folia silikonowa do pieczenia za 12,99 - ja nie wiem jak funkcjonowałam w kuchni przed nabyciem tego icon_smile.gif.
kaskago
CYTAT(Paula. @ Tue, 29 Mar 2011 - 21:21) *
Od czwartku będzie folia silikonowa do pieczenia za 12,99 - ja nie wiem jak funkcjonowałam w kuchni przed nabyciem tego icon_smile.gif .


a właściwie do czego ja używasz? wykładasz blachę do pieczenia?
Dor
CYTAT(kaskago @ Wed, 30 Mar 2011 - 15:25) *
a właściwie do czego ja używasz? wykładasz blachę do pieczenia?


Tak, ja wykładam blachę jak piekę ciasteczka, ziemniaki, frytki
Eliszka
Kupiłam dzisiaj folię silikonową icon_smile.gif Mam nadzieję, że i mi przypadnie do gustu.



Z tygodnia duńskiego polecam malinową zupę w litrowym kartonie. Rewelacyjna. Taka gęsta i słodka, że z kartonika wyszło chyba 2 litry zupy o wystarczającej słodkości i gęstości. Miała być na dwa dni a w jeden poszła...


A na codzień batoniki mussli - pyszne.
anax
Tak mnie zachęciłyście że i ja kupiłam folie silikonową.Fajnie bo można na niej wałkować też ciasto.I jeszcze kupiłam spryskiwacze do oleju i octu.
Mika
CYTAT(anax @ Fri, 01 Apr 2011 - 22:56) *
I jeszcze kupiłam spryskiwacze do oleju i octu.


ostatnio w biedronce były tańsze i ładniejsze
całe metalowe za 15zł
anax
CYTAT(Mika @ Sat, 02 Apr 2011 - 00:10) *
ostatnio w biedronce były tańsze i ładniejsze
całe metalowe za 15zł

szkoda że nie wiedziałam ale do biedronki to mi nie po drodze i rzadko bywam
maania
CYTAT(Mika @ Fri, 01 Apr 2011 - 23:10) *
ostatnio w biedronce były tańsze i ładniejsze
całe metalowe za 15zł


właśnie te kupiłam- sprawują się dobrze
Eliszka
Pytanie do użytkowniczek silikonowej folii:
Dziś wypróbowałam swoją - pieklam ciastka- i w miejscach gdzie one leżaly pozostaly ciemniejsze ślady.
Tak ma być ???
Paula.
CYTAT(kaskago @ Wed, 30 Mar 2011 - 13:25) *
a właściwie do czego ja używasz? wykładasz blachę do pieczenia?

Przepraszam, że dopiero teraz, chociaż dziewczyny już odpowiedziały - wykładam na blachę zamiast papieru do pieczenia.
Ja mam dwie, jedna jest tej wielkości co ta, która ostatnio była w lidlu - żółta, drugą mam większą i tą używam zamiast stolnicy.

CYTAT(Eliszka @ Sat, 02 Apr 2011 - 21:54) *
Pytanie do użytkowniczek silikonowej folii:
Dziś wypróbowałam swoją - pieklam ciastka- i w miejscach gdzie one leżaly pozostaly ciemniejsze ślady.
Tak ma być ???

Też mi się tak robi, ale po umyciu ślady znikają - ale tak jak pisałam wyżej moja jest czerwona.
bumbum
Szukałam tej silikonej folii i już drugi raz się spóźniłam albo jestem taka ślepa że nie wiem czego szukać 21.gif

Nie wiecie do kiedy te folie miały być?
anax
CYTAT(anndzia @ Sun, 03 Apr 2011 - 09:14) *
Szukałam tej silikonej folii i już drugi raz się spóźniłam albo jestem taka ślepa że nie wiem czego szukać 21.gif

Nie wiecie do kiedy te folie miały być?

do dzisiaj.Ale jak coś zostaj to trzeba szukać w innym miejscu.U mnie było tego sporo we czwartek po południu.
agnese
oj tę folie moge tez smiało polecic , wprawdzie nie piekłam na niej ale do wyraiania ciasta super- mam taką wiekszą czerwoną - łatwa do mycia i mało miejsca zajmuje
Agusek
CYTAT(Eliszka @ Fri, 01 Apr 2011 - 21:50) *
Kupiłam dzisiaj folię silikonową icon_smile.gif Mam nadzieję, że i mi przypadnie do gustu.
Z tygodnia duńskiego polecam malinową zupę w litrowym kartonie. Rewelacyjna. Taka gęsta i słodka, że z kartonika wyszło chyba 2 litry zupy o wystarczającej słodkości i gęstości. Miała być na dwa dni a w jeden poszła...
A na codzień batoniki mussli - pyszne.


A my to jemy jak kisiel 06.gif z bitą śmietaną, na gęsto 06.gif
pychotka icon_smile.gif

nawet nie wyczytałam, że toto można rozcieńczyć 04.gif 37.gif
Eliszka
CYTAT
nawet nie wyczytałam, że toto można rozcieńczyć


Ja też nigdzie nie wyczytałam
Ale w domu często była zupa truskawkowa albo wiśniowa (konsystencji zupy) z makaronem, więc na jej wzór przerobiłam tą malinową icon_smile.gif

Bez rozcienczania jest dla mnie za słodka.
agnese
ale mi smaka narobiłyście icon_smile.gif
Paula.
Od 14 kwietnia będą spodnie i bluzeczki ciążowe oraz pasy ciążowe (2 sztuki za 19,9).
Na stronie jeszcze nie ma. Mam zamiar zapolować na te pasy ciążowe.
Paula.
Od 14 kwietnia będą spodnie i bluzeczki ciążowe oraz pasy ciążowe (2 sztuki za 19,9).
Na stronie jeszcze nie ma. Mam zamiar zapolować na te pasy ciążowe.
kachaaa
CYTAT(Paula. @ Wed, 06 Apr 2011 - 23:12) *
Od 14 kwietnia będą spodnie i bluzeczki ciążowe oraz pasy ciążowe (2 sztuki za 19,9).
Na stronie jeszcze nie ma. Mam zamiar zapolować na te pasy ciążowe.


jest icon_smile.gif
https://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs...offerdate=18015

tyle ze sprynie wciśnięte w Tygodniu wędkarskim icon_smile.gif

narobiłyście mi smaka tą zupą , dziś byłam i jeszcze są ale jak przeczytałam skład ... zrezygnowałam, sama chemia w dodatku w składzie pochodne siarki ... blehh

Za to zakupiłam za 20 zeta zasłonę prysznicową icon_smile.gif
Eliszka
CYTAT(kachaaa @ Thu, 07 Apr 2011 - 14:00) *
narobiłyście mi smaka tą zupą , dziś byłam i jeszcze są ale jak przeczytałam skład ... zrezygnowałam, sama chemia w dodatku w składzie pochodne siarki ... blehh

Ale za to jaka pyszna icon_wink.gif

zresztą ja dwa razy ją jadłam bo w moim lidlu jej praktycznie nigdy nie ma.
Zuzia
Ja polecam wielką paczkę żelek, różnej maści i kalibru. W czerwono-żółtym opakowaniu. Jest w nim 25, o ile się nie mylę, malutkich paczuszek żelek. A coś takiego kosztuje 9 zł z groszami.
okko
Pierwszy raz kupiłam pieluchy i jestem bardzo zadowolona- skóra sucha nawet po nocy bo testowałam- jedyne co to nie sa takie miekkie jak pampery ale cena 1/2 -polecam
agnese
ja dziś zakupiłam blache do ciasta z dwoma ciastami - kremówki wadowickie i babka cytrynowa za 10 zł icon_smile.gif tzn blacha była gratisem do ciast icon_smile.gif
anita
a ja ostatnio pokochałam bułki fitness (bardzo są fitness jak zjadam 3 od razu) i chleb drwalski
kilka chlebków ładnie wygląda, ale już się boję próbować
kaskago
W Lidlu są najlepsze ciabatty jakie jadłam, poza tym też lubię chleb drwalski. Dobry jest też słonecznikowy.
kajetanka
zdecydowanie polecam ciasteczka orkiszowe icon_mrgreen.gif Pychota, również dla skazowców icon_wink.gif
Ketmia
Tam są też ciasteczka o smaku amaretto za 4,99. Nie pamiętam teraz nazwy, ale są pyszne.
mama_do_kwadratu
i rurki waflowe maczane w czekoladzie deserowej lub mlecznej (z jednej strony)
i ciasteczka petitki z jednej strony oblewane jak wyżej mmmmmm
semi
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Fri, 15 Apr 2011 - 23:12) *
i rurki waflowe maczane w czekoladzie deserowej lub mlecznej (z jednej strony)


moje ulubione:)
nemesia
a próbowała któraś z Was czegoś z tygodnia luksusowego? jutro idę na zakupy i pewnie coś mnie skusi icon_smile.gif
Paula.
CYTAT(Ketmia @ Fri, 15 Apr 2011 - 20:43) *
Tam są też ciasteczka o smaku amaretto za 4,99. Nie pamiętam teraz nazwy, ale są pyszne.

Uwielbiam i dlatego staram się nie kupować 29.gif

Ja ostatnio kupiłam sobie uniwersalną pokrywę na patelnię, ze składaną rączką i siatką w środku zapobiegającą pryskaniu a pozwalającą odparować wodę. Zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce, ale wygląda super, z porządnej nierdzewki.
I pasy ciążowe (2 sztuki w jednej pacce), ale nawet ich jeszcze nie odpakowałam, poleżą jeszcze troch (mam nadzieję) w garderobie.

Ze spożywczych rzeczy to uwielbiam ich ogórki konserwowe, te małe. I pieczywo, odkąd wstawili piec, jest super. Ja kupuję czasem razowiec i bułki fitness, a ostatnio mąż sięgnął po rogaliki francuskie - to był błąd, są takie pyszne.
Ketmia
Zaczęłam też kupować płatki Goody - pszenno-ryźowe z wiśniami. Są też inne smaki, ale ostatnio jadam akurat te.
Orinoko
CYTAT(kajetanka @ Fri, 15 Apr 2011 - 21:50) *
zdecydowanie polecam ciasteczka orkiszowe icon_mrgreen.gif Pychota, również dla skazowców icon_wink.gif


Jak wyglądają te ciastka i gdzie są? Są w stałej sprzedaży?
Agnieszka_82
Kupiłam dziś komplecik letni dla Martynki (bluzeczka różowa z motylkami i jeansowa spódniczka)

Chciałam większy rozmiar (na przyszłe lato) ale niestety o 8:15 była ostatnia sztuka rozm 86/92.
Sali_M
Ja też dzisiaj Pauli kupiłam komplecik (bluzeczka i spodenki) za 27,99 zł, bardzo ładny. W jej rozmiarze była ostania sztuka.
odynka
CYTAT(Agnieszka_82 @ Thu, 05 May 2011 - 11:49) *
Kupiłam dziś komplecik letni dla Martynki (bluzeczka różowa z motylkami i jeansowa spódniczka)

Chciałam większy rozmiar (na przyszłe lato) ale niestety o 8:15 była ostatnia sztuka rozm 86/92.

no właśnie naszych rozmiarów już nie było:( za to fajne spodnie i piżamki ciążowe sąicon_biggrin.gif

my kupiliśmy Nellce buty:

takie klapki różowe


i jeszcze takie fajne sportowe z dziurami;)
bumbum
Kupowała któraś z Was pościel bawełnianą dwustronną?mają byc teraz w promocji i tak mnie kusi tylko zastanawiam się jak to jest z jej jakością.Czy po wielu praniach nie zrobi się z niej szmata i dalej bedzie przyjemna w dotyku?
kachaaa
może się u kogoś ostały ? u nas o 9 ani jednego już nie było
https://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs...index_18733.htm
fiolet z białym paskiem lub cały fiolet ... jak coś zwrócę koszty wysyłki
Aga H
nie mam pościeli z lidla, natomiast prześcieradła sprawują się świetnie - prane na okrągło, jak nowe - ostatnio zawaliłam sprawę - fioletowe zostawiłam na kilka dni na balkonie i niestety trochę wypłowiało od słońca.
Ketmia
Ostatnio kupiłam chleb drwala. Super!
Tigerek
My właśnie rozkoszujemy się lodami. Obecnie w promocji po 2.99, spróbowaliśmy bakaliowych, wiśniowych, toffi, cudo icon_smile.gif

Paula.
CYTAT(Tigerek @ Mon, 16 May 2011 - 21:42) *
My właśnie rozkoszujemy się lodami. Obecnie w promocji po 2.99, spróbowaliśmy bakaliowych, wiśniowych, toffi, cudo icon_smile.gif

O wiśniowe są, muszę spróbować. Uwielbiam wszystko co wiśniowe.

Mika
ja też kupiłam te lody
wszystkie smaki icon_lol.gif
na razie przerobione sÄ… toffi i czekoladowe
anax
To ja lubię te na patyku w czekoladzie i z migdałami obecnie na promocji 1,11zeta
agnese
anax- tez lubie te lody
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.