To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co mozna kupic w lidlu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Tigerek
Małżowi kupuję batoniki - podróbki Twix'a i inne - lepsze niż oryginały w cenie ok 1 zł icon_wink.gif

SObie icon_razz.gif - najlepsze w świecie gąbki do mycia ( takie w 6-paku, jedynie w których zdzierna strona nie odpada po minucie i które nie są po jednym ruchu po talerzu jak obślizgłe i miękkie).

Kochamy pasty twarogowe do pieczywa - szczególnie z chrzanem icon_wink.gif

Czasami różne gadżety do domu - raz tektura dekoracyjna, albumy dla dzieci, puzzle 1000 elementów Schmidta za 15 zł, formy do pieczenia i inne drobiazgi icon_smile.gif

Przed świętami czekoladowe zawieszki na choinkę, ozdoby drewniane i słomkowe. Generalnie zawsze sprawdzam ulotkę cotygodniową i zwykle coś super fajnego jest icon_wink.gif
szantrapa
Fajne butki zimowe z membraną od wczoraj są icon_smile.gif, piżamy po 12.99 i skarpetki z abs.
grubassek:)
od wczoraj są fajne bluzy na polarku dla dzieci 2-5 lat za 19,90, świetne buty zimowe.
a i polecam jeszcze ciastka francuskie z powidłami śliwkowymi-miodzio:))leżą obok pączków icon_biggrin.gif
bumbum
O tak,ciasta francuskie ze śliwkami są superaśne 06.gif odkąd zawoże dziecię do przedszkola to po drodze wpadam do Lidla a waga rośnie 29.gif

powiedzcie dziewczyny czy te kosmetyki W5 są dobre,od poniedziałku mają być w promocji i nad kilkoma się zastanawiam
Agnieszka Kamila
z W5 to zależy co ja kupuję taki preparat do mycia stali niezrdzewnej ( świetny do zlewu w kuchni i drugi do płyt ceramicznych, kiedys kupowałam jeszcze taki spray ułatwiający prasowanie bo małż ma kilka koszul z którymi ciężko nawet na mokro ale teraz nie widzę

i przypomniałam sobie chusteczki gigieniczne w takim kartonie 90 sz są super, a w tym tyg kupiłam mężowi skarpetki wełniane polowałam na nie od zeszłego roku, kiedy to małżonek okreslił je go...nem w lidla a jak ubrał to się nachwalic nie mógł i czatowac na nie kazał
jak się okazało śmietana PILOS ma w składzie tylko smietankę i kultury bakterii bez zadnych zelatyn gum i tego typu syfu więc tym bardziej będę kupowac,
ciastek francuskich u nas nie widziałam, one są pakowane czy świerze
Tigerek
Zdaje się, że chodzi o roladę mrożoną icon_wink.gif (strudel)

Ja czasami kupuję gotowe mrożone pierogi jeśli muszę w ogóle się od takiego produktu uciec - bezstresowe gotowanie, zero przywierania, dobrze doprawione, taaanie icon_biggrin.gif
Ketmia
Widziałam te butki z membraną, gdyby nie to, że już kupiłam Zuzce buty zimowe, to pewnie bym się skusiła.

Ale ja dzisiaj chciałam coś napisać o W5.
Kupuję te produkty i jestem z nich zadowolona, ale dzisiaj odkręciłam czerwoną nakrętkę z odkamieniacza bez naciskania jej z boku. Czyli zabezpieczenie nie działa! Dziecko może bez trudu taką butelkę z niebezpieczną zawartością otworzyć.
Pamiętacie, ostatnio był taki wypadek, że dziecko w jakimś markecie odkręciło butelkę z płynem do udrożniania rur i napiło się żrącej substancji.
Ja i tak będę pewnie kupować ten odkamieniacz, bo całą chemię trzymam wysoko na szafie, a i dziecko mam coraz mądrzejsze, ale wolałam ostrzec.
Nie wiem, chyba napiszÄ™ do producenta.
mari_emzet
Ja będę dzisiaj w Lidlu, i sprawdzę te zakrętki. Kilka razy otwierałaś? Może automatycznie przycisnęłaś?
Co do skuteczności tych produktów, nigdy się nie zawiodłam. Wszystko świetnie czyszczą,
domywają, odtłuszczają, odkamieniają, i tak bez końca icon_wink.gif
Słodycze bardzo dobre mają. I chyba najtańszy serek mascarpone do
tiramisu. Owoce i warzywa świeże, ładne. Lidl to dobra sprawa icon_smile.gif
semi
od czwartku rajstopy i skarpety dzieciece, ładne wzory. rajtki po ok. 7 zł za sztuke.
grubassek:)
polecam odplamiacz W5 i ogólnie produkty z tej serii-płyn do mycia naczyn takze:) (jest bardzo wydajny)
bumbum
Skoro polecacie te W5 to w poniedziałek skoczę i zakupie.Interesuje mnie co prawda płyn do mycia kabin bo mam już takie zacieki od wody że patrzeć na to nie mogę 37.gif widziałam też że w promocj ma być płyn do mycia zmywarek więc też się przyda i jakiś zapach.

Piżamki u nas rozpłynęły się moment,nie zdążyłam zakupić a mają naprawdę fajne.

Te ciastka francuskie ze śliwkami nie są mrożone,oni pieką je na miejscu.U nas są tam gdzie bułki
grubassek:)
CYTAT(anndzia @ Sun, 19 Sep 2010 - 18:54) *
Skoro polecacie te W5 to w poniedziałek skoczę i zakupie.Interesuje mnie co prawda płyn do mycia kabin bo mam już takie zacieki od wody że patrzeć na to nie mogę 37.gif widziałam też że w promocj ma być płyn do mycia zmywarek więc też się przyda i jakiś zapach.

Piżamki u nas rozpłynęły się moment,nie zdążyłam zakupić a mają naprawdę fajne.

Te ciastka francuskie ze śliwkami nie są mrożone,oni pieką je na miejscu.U nas są tam gdzie bułki

a te piżamki do kiedy są w promocji? czy wogole jeszcze są? bo ja nawt nie widzialam ich- chyba musialabym stac w kolejce od 7 rano:))
anita
z w5 świetny jest płyn do mycia z octem, ładnie czyści umywalki itp., w ogóle chemia W5 jest niezła
Ketmia
CYTAT(miomao @ Sun, 19 Sep 2010 - 11:54) *
Kilka razy otwierałaś? Może automatycznie przycisnęłaś?


Sęk w tym że nie automatycznie. Odkręciłam butelkę z odkamieniaczem W5 bez problemów, jak to sobie uświadomiłam, to mi szczęka opadła i próbowałam jeszcze parę razy i otwiera się bez trudu. Wydawało mi się, że nakrętka jest obecnie z cieńszego niż kiedyś plastiku.

Z W5 to ja lubię płyn w pomarańczowej butelce do usuwania tłuszczu icon_smile.gif. No i właśnie ten odkamieniacz...
szantrapa
CYTAT(grubassek:) @ Sun, 19 Sep 2010 - 19:50) *
a te piżamki do kiedy są w promocji? czy wogole jeszcze są? bo ja nawt nie widzialam ich- chyba musialabym stac w kolejce od 7 rano:))



U nas były w zeszły poniedziałek. Byłam o 8 rano po odstawieniu dziewczyn do przedszkola i łapałam ostatnie sztuki-była wojna jak o papier toaletowy icon_wink.gif . Ale złapałam. Buty tez ostatnie.
LilySnape
Bywają fajne jeansy dla dzieci. Ogólnie, kiedy bywają, przynajmniej u nas w mieście trzeba się spieszyć, bo szybko znikają. Powiedzcie: macie wrażenie, że towary odzieżowe (niektóre) trafiają na półki w Lidlu już "przebrane" przez obsługę? U nas w mieście niektóre ciuchy dla dorosłych, np. rybaczki, trafiały rano na półki po 1 szt. z danego rozmiaru albo i nie było wszystkich rozmiarów - bywałam w sklepie po 8-mej rano od dnia, w którym wystawiano daną rzecz a tu zonk...
szantrapa
CYTAT(LilySnape @ Mon, 20 Sep 2010 - 07:33) *
Bywają fajne jeansy dla dzieci. Ogólnie, kiedy bywają, przynajmniej u nas w mieście trzeba się spieszyć, bo szybko znikają. Powiedzcie: macie wrażenie, że towary odzieżowe (niektóre) trafiają na półki w Lidlu już "przebrane" przez obsługę? U nas w mieście niektóre ciuchy dla dorosłych, np. rybaczki, trafiały rano na półki po 1 szt. z danego rozmiaru albo i nie było wszystkich rozmiarów - bywałam w sklepie po 8-mej rano od dnia, w którym wystawiano daną rzecz a tu zonk...



Pytałam pasią w kasie jak kupowałam te piżamki, mówi, że tych rzeczy które są w reklamie telewizyjnej trafiają do sklepu śladowe ilości icon_sad.gif
mari_emzet
To prawda, bardzo mało rzeczy przywożą! I czasami już dzień wcześniej wykładają towar,
który ma być w promocji dnia następnego. To samo z Biedronką. Najczęściej dzień wcześniej
trzeba iść, bo jak pójdzie się w dzień promocji, to tylko odpady zostają.

Sprawdzałam te nakrętki, i żadne mi się nie otworzyło od tak. Ludzie się trochę dziwnie na
mnie patrzyli icon_razz.gif Stoi jakaś baba i otwiera icon_smile.gif A byłam w Lidlu w Dąbiu. Jedyne co złapałam,
to skarpety dla małego. Były 3 pary butków, naprawdę są świetne, ale były dziewczęce.
Wszystko było strasznie przetrzepane już. Dzisiaj zaczyna się kolejny tydzień, może pod
wieczór skoczymy zobaczyć, co będzie.
..........
.
szantrapa
CYTAT(miomao @ Mon, 20 Sep 2010 - 08:37) *
Sprawdzałam te nakrętki, i żadne mi się nie otworzyło od tak. Ludzie się trochę dziwnie na
mnie patrzyli icon_razz.gif Stoi jakaś baba i otwiera icon_smile.gif A byłam w Lidlu w Dąbiu. Jedyne co złapałam,
to skarpety dla małego.



No tak, w moim icon_wink.gif LIDLU była icon_biggrin.gif
A ja mam chore dziewczyny i dziś nie byłam więc nie wiem co tam nowego.
semi
u nas jest tak, że towar z gazetki jest dostępny w ilościach cąlkiem przyzwoitych-tzn. kiedy idę o 8 nie musze o niego walczyćicon_wink.gif, ale ok 11 już nic nie ma. W czwartek poluję na dźinsy dla Leosia:) i rajstopy dla Tosi:)
mari_emzet
Szantrapo, to Ty z prawobrzeża? Ale świat mały icon_razz.gif
szantrapa
CYTAT(miomao @ Tue, 21 Sep 2010 - 13:19) *
Szantrapo, to Ty z prawobrzeża? Ale świat mały icon_razz.gif



Z DÄ…bia nawet icon_smile.gif

A te rajstopy to kiedy mają być? Bo nam potrzebne icon_smile.gif
Monika ww
A we Wrocławiu piżamki były nawet jeszcze w czwartek, dla Alka kupiłam dwie, dla Mai jedną, bo ostatnia była, ale chłopięcych było jeszcze dużo.

Z chemii polecam również spray do impregnacji obuwia W5 i piankę do czyszczenia szyb.
semi
rajstopy Magda od czwartku. jakbyś miała kłopot z wyjściem (chyba masz dziewczyny chore?)to napisz czego i ile chcesz, mogę Ci kupić i dostarczyć pod aptekęicon_wink.gif. na stronie Lidla sa rozmiary, wzory i ceny.
naples
Bardzo dobrą cenę ma Lidl za proszek do prania z firmy Formil na 100 prań- 39,99zł.
Niedawno wieźliśmy taki do kraju, tylko do prania kolorowego i na 75 prań, w normalnej cenie w Niemczech kosztuje koło 10e.
grubassek:)
naples ja wlasnie ostatnio przechodziłam obok tego proszku i zastanaiwalma sie czy go nie kupic-ale zawahałam sie bo nigdy go nie mialam- mozesz powiedziec czy on jest faktycznie dobry?
Ketmia
CYTAT(miomao @ Mon, 20 Sep 2010 - 10:37) *
Sprawdzałam te nakrętki, i żadne mi się nie otworzyło od tak. Ludzie się trochę dziwnie na
mnie patrzyli icon_razz.gif Stoi jakaÅ› baba i otwiera icon_smile.gif


04.gif Może to był jednorazowy wypadek.
Ja jeszcze kupuję tabletki do zmywarek. Tylko ich używam i to tych tańszych (tam są 2 rodzaje). Początkowo kupowałam wersję droższą, ale potem przekonałam się, że i te tańsze są ok.

edit:
A propos rajstop:
Zauważyłyście, że rozmiary w Lidlu są grubo zaniżone? Kupiłam kiedyś w Lidlu Zuzce rajstopy na 104, a one nadal czekają w szafie chociaż dziewczę ma już ponad 110 cm. Tak samo komplecik majtki+koszulka. Nadal czekają aż mi dziecko urośnie, już pół roku czekają...
Dla siebie spodenki rowerowe kupiłam w rozmiarze M, bo mnie kolega ostrzegł, że kiedyś dwa razy wymieniał. Normalnie to kupuję L albo nawet XL.

Proszek czasem kupuję, teraz przerzuciłam się na Tandil z Aldiego.
semi
faktycznie tak jest z tymi rozmiarami, chociaż piżamy osoatnio były idealnie zgodnie z metką-myślałam, ze będą ciut większe a kupiłam na teraz. Także nie ejst to regułą, najlepiej jednak rozpakować i sprawdzić
szantrapa

CYTAT(emi @ Tue, 21 Sep 2010 - 21:22) *
faktycznie tak jest z tymi rozmiarami, chociaż piżamy osoatnio były idealnie zgodnie z metką-myślałam, ze będą ciut większe a kupiłam na teraz. Także nie ejst to regułą, najlepiej jednak rozpakować i sprawdzić



Zgadza się, ja kupiłam Luśce 98/104 a Oli 110/116 i są idealne, też się bałam bo wcześniej faktycznie zdarzało się, że były sporo za duże rzeczy, kupowane w wymiarach, które niby powinny być dobre. A piżamy musiałam brać, była wojna, nie było czasu na rozpakowywanie, chwyciłam dwie mniejsze i dwie większe i tylko się oglądałam czy za mną nie gonią, że sobie hurt zrobiłam icon_wink.gif



CYTAT(emi @ Tue, 21 Sep 2010 - 17:16) *
rajstopy Magda od czwartku. jakbyś miała kłopot z wyjściem (chyba masz dziewczyny chore?)to napisz czego i ile chcesz, mogę Ci kupić i dostarczyć pod aptekęicon_wink.gif. na stronie Lidla sa rozmiary, wzory i ceny.



Dzięki Emi , faktycznie jestem uziemiona ale skoczę między kursami A., wpadnie do domu na pół godziny. Mam tylko nadzieję że ok. 11 jeszcze coś będzie 21.gif
marghe.
Odkryłam bardzo fajne buraki.
W occie. Krojone w plastry
grubassek:)
a ja polecam jeszcze paluszki rybne- sam filet w panierce a nie jakas paskudna mielonka. naprawde dobre- bardzo podobne do tych biedronkowych- tylko opakowanie wieksze
naples
CYTAT
naples ja wlasnie ostatnio przechodziłam obok tego proszku i zastanaiwalma sie czy go nie kupic-ale zawahałam sie bo nigdy go nie mialam- mozesz powiedziec czy on jest faktycznie dobry?

Ja używam Persila, ale kupuję tylko wtedy, gdy jest w promocji- można dostać za 13/14 euro na 100 prań, zaś w normalnej cenie, to sięga nawet i 20e- w zależności od sklepu.
Proszek wzięliśmy dla babci męża, jak u niej będziemy, to zapytam, jak się w nim pierze i jakie jest porównanie do innych proszków, więc potem dam znać icon_wink.gif Nie wiem, jak w Polsce, ale w Niemczech, dużo osób go bierze, niedawno był w promocji w Lidlu za 6,99e i niewiele go zostało na półce.
anax
Ja miałam ten proszek i nie byłam z niego zadowolona.
grubassek:)
dziewczyny dzieki za podpowiedz a temat tego proszku- w takim raziena razie sie wstrzymam z jegokupnem
ogolnie zauwazylam ze proszkii z niemiec sa o wiele lepsze
naples
CYTAT
ogolnie zauwazylam ze proszkii z niemiec sa o wiele lepsze

Nie raz i nie dwa się o tym przekonałam, jak kupowałam w Polsce Persila do prania uniwersalnego, a w Niemczech- niestety różnica jest. W moich okolicach są drogerie, które mają oryginalny z Niemiec wożony proszek, jak i chemię- i to w bardzo dobrych cenach icon_wink.gif
Dlatego też, gdy przyjeżdżamy na urlop, to zazwyczaj wieziemy cały bagażnik proszków z Niemiec icon_biggrin.gif
Poza tym mamy znajomego, który pracuje w fabryce Henkla w Polsce i opowiada, co się tam dzieje z proszkami...
Ketmia
CYTAT(naples @ Thu, 23 Sep 2010 - 13:55) *
mamy znajomego, który pracuje w fabryce Henkla w Polsce i opowiada, co się tam dzieje z proszkami...



Możesz szerzej? icon_smile.gif
naples
Ketmia, zapraszam na PW.
Ketmia
Eeee... skoro to ściśle tajne... 06.gif
ilopawl
Ja to słyszałam, że jest jakaś dobra odżywka do włosów no ale jak zwykle wyleciała mi nazwa z głowy.. Jak się dowiem to dopiszę icon_smile.gif
pati.n
odzież lupilu dla dzieci -świetna jakościowo za rozsądną cenę
MamaJulki
lupilu - w naszym lidlu jeszcze czegoś takiego nie widziałam, jedynie co to jolinesse i jeszcze jedna firma, ale potwierdzam - dobre jakościowo
kupiłam też lampkę ostatnio - do kontaktu świetnie się sprawdza zarówno w kuchni jak i w sypialni małej jak wieczorem nie chce zasnąć bo boi się ciemności
ostatnio ekstra mysz do kompa
a poza tym ulubiona seria nabiału - pilos i jeszcze jakieś jogurciki z dżemem na spodzie - pycha
również kawę ziarnistą tam kupuję, płyn do szyb clin bo jest tam najtańszy w dodatku przeważnie te opakowania 750 ml
bardzo dobra jest seria słodyczy tastino polecam sasanki i tofelki niebo w gębie
również tam kupuję kuleczki czekoladowe do mleka i inne płatki mleczne
ciepłe lody, galaretki, chusteczki higieniczne floralys, mąkę, mleko, makarony a ostatnio namiętnie paprykę konserwową - pychotka, dobre też mają ogórasy konserwowe z przyprawami (cebulka, papryka i takie tam)
ogólnie rzecz biorąc bardzo dużo tam kupuję i chyba to mój ulubiony sklep
Ketmia
Lupilu to ja kupiłam dzisiaj ciepłe rajstopy dziecięce. Nawet rozmiar chyba się zgadza. Niestety, miałam pecha i kupiłam z dziurą na pupie icon_sad.gif , szew nie złapał odpowiednio, chyba będę musiała zacerować, bo nie wymienię, pewnie już nie będzie rozmiaru :/. A takie fajne w kwiatki...
pati.n
CYTAT(Ketmia @ Mon, 27 Sep 2010 - 22:41) *
Lupilu to ja kupiłam dzisiaj ciepłe rajstopy dziecięce. Nawet rozmiar chyba się zgadza. Niestety, miałam pecha i kupiłam z dziurą na pupie icon_sad.gif , szew nie złapał odpowiednio, chyba będę musiała zacerować, bo nie wymienię, pewnie już nie będzie rozmiaru :/. A takie fajne w kwiatki...



mało prawdopodobne zeby był rozmiar, ja jak mame wysyłam po pracy to w pierwszym dniu promocji o 16.30 sa tylko ceny....
kachaaa
Rodzynki nie konserwowane siarkÄ… icon_smile.gif
MamaJulki
u nas też tak jest, że zaraz w pierwszy dzień oferty już nie ma produktów tych najfajniejszych a że teraz w domku jestem to sobie pomykam jak cosik fajnego jest icon_smile.gif

KACHAA a te rodzynki to co za firma ? ostatnio jakieś kupiłam może to te..
Ketmia
CYTAT(pati.n @ Mon, 27 Sep 2010 - 23:04) *
mało prawdopodobne zeby był rozmiar.


Właśnie że był icon_smile.gif Bardzo dużo było u nas tych rajstop, ale raczej mniejszych, a tych brązowych w odpowiednim rozmiarze udało mi się wyszperać ostatnią parę icon_smile.gif. Bardzo się ucieszyłam.
Zauważyłam że i rajstop chłopięcych było sporo i były bardzo ładne.

edit:
Jak płatki owsiane, to tylko z lidla. Niezłe są też kukurydziane za jakieś 2 zł.
A dzisiaj kupiłam też frankfurterki. No i pyszne ciasteczka owsiane Sasanki icon_smile.gif
Tigerek
Byłam dziś (dość daleko mam ale jakoś dotarłam icon_razz.gif ) i było multum rajstopek icon_wink.gif - zaopatrzyłam się w body dla siebie za 9.9 i w nabiał icon_smile.gif - do tego pieczeń rzymska po 8 zł kg icon_smile.gif
MamaJulki
KETNIA widzę, że jak i ja jesteś miłośniczką sasanek icon_smile.gif u Was też w promocji ? ja właśnie się zbieram na zakupy. może się załapie na rajstopki icon_smile.gif
MamaJulki
CYTAT(marghe. @ Wed, 22 Sep 2010 - 00:30) *
Odkryłam bardzo fajne buraki.
W occie. Krojone w plastry


a mocno octowe sÄ… te buraczki czy takie Å‚agodne ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.