To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co mozna kupic w lidlu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
izabell30
Mama do kwadratu powiem ci ze zaszokował mnie ten film i artykuł osobiście też nie kupuję owych soków ale teraz gdyby nawet innych pod ręką nie miała to wolała bym cały dzień nie pić niż takie coś ja nie wiem co ci ludzie sobie wyobrażają i jeszcze za prawdę potrafią zwolnić po prostu 450[1].gif
izabell30
Sorry dubel
Monika ww
CYTAT(izabell21 @ Fri, 12 Nov 2010 - 06:52) *
Pociesza mnie też trochę fakt po przeczytaniu tego artykułu że nie jest to koszula za 7.99 czy dżinsy za 9.99 bo 20 zł za piżamkę moim zdaniem jest w sam raz.


W artykule są ceny w euro, więc w złotówkach to 4 razy więcej.

Ja w lidlu ubrań nie kupuję, bo mi sie nie podobają, wyjątkiem są piżamki i skrapetki/rajstopy i tak uważam Lidl za bardziej uczciwy, bo tanio ludziom sprzedaje, a taki np. sklep 5-10-15 produkcję ma w Chinach, płacą grosze za towar a sprzedają drogo, np. spodnie kosztują ich około 3-5zł a sprzedają jest za 50-60zł. To moim zdaniem jest wyzysk w dwie strony.

O sokach to też nie nowina i nie tylko u tego producenta się takie rzeczy dzieją, bo w naszych rodzimych firmach również, co jakiś czas takie afery wybuchają.
izabell30
Powiem wam że ja jakoś w tym Lidlu np jak o jedzenie chodzi to jakoś nic tam takiego nie kupuje w ogóle maja taki moim zdaniem nie za duży wybór tyle co to te tygodnie meksykańskie i cuda jakie inne wymyślają a tak na większe zakupy to zawsze jadę z mężam raz w tygodniu do tesko mamy nie daleko bo tam przynajmniej kupie wszystko. I nie tylko wyprodukowane dla tesko góruje tylko inne też można kupić.
Do lidla jak jadę to tylko ja wcześniej coś upatrzę w gazetce albo 2 razy w miesiący po pampersy dla małego bo kupuje te z Lidla bo są miększe jak np Dady z biedronki.
Moniczko ja też tam w lidlu ubrań nie kupuje tak jak mówię chyba że jak coś uszczele tak jak tą piżamkę teraz i raz jakoś byłam i przy okazji znalazłam dżinsy dla małego wtedy za 2 dychy fajne.
A tak żebym specjalnie wyczekiwała co tygodniowej promocji to nie.
A ludzie nie którzy to jak tylko promocja czegoś to lidla od 8 otwerają a o 7 już z koszykami w kolejce stoją jak mój mąż nie raz widzi jak do pracy jedzie 06.gif
Agnieszka Kamila
no cóż większość firm ma produkcję w chinach i gdyby chcieć być uczciwym i fair to trzebaby było szukac wyłącznie prod w polskie poduktów. co za różnica czy kupię dziecku kurteczkę z 40 zł z lidla czy za 180 z innej firmy która tez szyje w chinach czy innym bangladeszu i pewnie tez wysyskuje ludzi tylko mi każe za to więcej płacić. Stosunek jakości do ceny lidlowych produktów często jest jak dla mnie ok a tez musze liczyc się z kasą. jakis czas temu kupiłam szwagierce dla dziecka skarpetki w dwupaku i okazało się ze to są jedyne skarpety jakie ma w których nie poci się jej stópka
ja to w ogóle mam wrażenie ze wszystko juz jest chińskie skoro nawet czosnek mamy stamtąd icon_smile.gif
od 18 sÄ… gry memory w lidlu i chyba kupiÄ™ synkowi
izabell30
Agnieszka właśnie o to chodzi że po co przepłacać jak można kupić połowę a czasem i więcej jak połowę taniej.
A jak mam dać za np kurtkę jak piszesz 180 zł a w lidlu mogła bym kupić za 40 to wolę tańsza kupić a za różnice w cenie kupić mu jeszcze coś dodatkowo.
Ja osobiście dużo ciuszków kupowałam Małemu w pepko.
Bo i tak póki co zaraz mi z tego wyrasta to po co przepłacać.
pati.n
garnek na parze i opiekacz do kanapek- na razie super-zobaczymy ile posłużą icon_smile.gif
anax
mnie się podobał ten gril opiekacz ale kasy nie mam.Może innym razem się skuszę.
Dziś znowu popynełam w lidlu ech niby fajny ten sklep ale zawsze jak z niego wychodzę to pusto w portfelu a na obiad nic nie mam.większość to słodyczy zawsze kupię.
Dziś czekolady były po 2zł te co kosteczki są oddzielnie
NatBuk
Ja w Lidlu kupuję i nie narzekam. Maja świetne słodycze, a zwłaszcza żelki. I jeszcze mają czekoladę z kolorowymi mini dropsami, za którą wprost przepadam i całą zjadam na raz icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif a co do warzyw to staram się w ogóle nie kupować ich w marketach, już wolę przejść się na targ i mieć pewność, że są świeże icon_smile.gif
nemesia
co fakt to fakt ja tez zawsze wychodze z torbą słodyczy icon_biggrin.gif
bumbum
CYTAT(anax @ Mon, 15 Nov 2010 - 18:03) *
mnie się podobał ten gril opiekacz ale kasy nie mam.Może innym razem się skuszę.
Dziś znowu popynełam w lidlu ech niby fajny ten sklep ale zawsze jak z niego wychodzę to pusto w portfelu a na obiad nic nie mam.większość to słodyczy zawsze kupię.
Dziś czekolady były po 2zł te co kosteczki są oddzielnie

Od roku marudziłam mężowi że chce grila i zakupiłam ten Lidl-owski,sprawdza się super i dania smaczne 06.gif

Na czekolady nie zdążyłam się załapać 21.gif
fifafo
czekolady pyszne :)zakupiłam i zajdałam:)
ja kupiłam wspomniane juz pizamki dla chrześnicy i golfiki pakowane po 3 sztuki super icon_smile.gif cena też bardzo dobra icon_smile.gif
LadyCaro
ilekroć patrzę na te piżamki to mam wrażenie że one wcale nie muszą być piżamkami, że wyglądają jak bluzeczka i spodnie dresowe
czy może ktoś ubiera je właśnie jako bluzeczkę?
oliweczkas
Ja robię zakupy w Lidlu średnio raz w tygodniu. Kupuję środki chemiczne, spożywkę, warzywa, owoce. Kupiłam też kiedyś Zuzi dresik, skarpetki, sobie dżinsy.
Mają korzystne ceny i duży wybór.
anax
wczoraj kupiłam świąteczne naklejki na okno bardzo fajne i wielorazowe i puzle dla karoli 30 elementów a szymek sobie kupił zestaw autek burago
buniaaa
W czwartek mają być cieplutkie piżamki dla dzieci, jak tak zachwalacie bieliznę to się wybiorę może z dziećmi na wycieczkę bo mam kawałek icon_wink.gif
joa133
w lidlu są fajne artykuły tematyczne -papiernicze (zestawy) i w rozsądnej cenie +fajne pomysły
makaron kupiłam i jest smaczny
czekolady
ciuszki (rajtki, czy skarpetki,czy getry)

makarena
A ja w czw kupiłam fajny zestaw muzyczny dla J. były 3 wersje po 6 szt instrumentów i to drewnianych a nie plastikowych. Cena wg mnie baaardzo fajna 39zł!
semi
Tosia dostanie taki zestaw od dziadków pod choinkę. i chociaz to watek zachwalający Lidla to napisze, ze w czasie wakacji w beidronce też były indtrumenty drewniane-ładniejsze i tańsze.

kupiłam Tosi w czwartek łądne komplety bielizny-majtki i koszulka po 9 zł, kolorowe, z miłej bawełny.

w przyszłym tyg piękna pościel i fajne kuferki na biżuterię.
Dodorka
kupuje może ktoś w Lidlu żel do prania,znajomy powiedział że kupuje i sobie chwali,czekam na wasze opinie

niestety nie wiem jakiej firmy jest ten żel
fifafo
a my kupiliśmy chłopakom puzzle 10 w jednym opakowaniu - ( choć kiepsko poznaczone) to się opłacało bo tylko 29,99 polecam gdyby ktoś jeszcze widziałicon_smile.gif
bumbum
Kupiłam wczoraj masło czosnkowe-firma Pilos-pyyyyyycha 06.gif
Tigerek
Ja polowałam na grill z raclette ale ok 16stej po pracy już nie było ;(\

No widać nie mieliśmy tego kupować.

Ja sobie kupiłam takie siatkowate przykrywki na patelnię, co by nie pryskało a nadal się smażyło icon_wink.gif
moko.
A ja kupiłam tą wielorazową folię do pieczenia, przetestuje pieczenie pierników na niej icon_wink.gif
jaAga*
CYTAT(moko. @ Tue, 07 Dec 2010 - 13:15) *
A ja kupiłam tą wielorazową folię do pieczenia, przetestuje pieczenie pierników na niej icon_wink.gif

Kupilam cos takiego w UK, i to moj najlepszy zakup byl, jesli w Lidlu sa podobne to polecam.
Aga H
Miałam upatrzoną tą folię w gazetce, a nie pamiętałam, żeby pojechać - mam nadzieję, że jeszcze jutro dostanę. Bo ciasto na pierniki leży i czeka icon_biggrin.gif
blaire
CYTAT(moko. @ Tue, 07 Dec 2010 - 13:15) *
A ja kupiłam tą wielorazową folię do pieczenia, przetestuje pieczenie pierników na niej icon_wink.gif


Folię mamy od roku, sprawdza się idealnie. Zużyła się już nieco, więc tym razem dokupiłam dwie. Właśnie mam na sobie ciepłe skarpetki i uciskowe majtki z LIDLa.

Uwielbiamy dżem z LIDL'a. Kiełbaski wiedeńskie i ogórki korniszone w plastrach podłużnych. Odzież ich bardzo lubię (golfy kupiłam ostatnio Kubie). No i słodycze...
okko
Z poprzedniej oferty posiadamy ze4staw muzyczny i bongosy 29.gif

Tej folii o której piszecie nie zauwazyłam- moze jeszcze b edzie
Orinoko
Czy ktoś testował tę pościel z mikrowłókna polarowego?
odynka
a ja wczoraj dostalam super bielizne bezszwowa i rajstopy z wiskozy bambusowej i skarpety masujace - polecam:)
agula1980
Muszę się wybrać do lidl-a po folię o której piszecie
agula1980
W lidlu mają dobre ubranka dla dzieci, tylko u mnie nie można ich dostać ( oczywiście tych lepszych) no chyba że się pójdzie zaraz po otwarciu sklepu.
LadyCaro
CYTAT(Orinoko @ Thu, 09 Dec 2010 - 13:49) *
Czy ktoś testował tę pościel z mikrowłókna polarowego?


Miałam na nią chrapkę ale nie dotarłam wtedy do Lidla, ale może ktoś kupił i napisze jak się użytkuje? icon_smile.gif
semi
Dzisiaj kupiłam Tosi ładne rajstopki, para 7 zł. Były też śliczne piżamki po 24 zł. A w środe idę po książeczki z naklejkami-Tosia uwielbia naklejać.
anax
Ja wczoraj poszłam po portfel ale już został tylko jeden i to nieciekawy.
anax
Dziś byłam na otwarcie w lidlu.I muszę powiedzieć że takiego bydła dawno nie widziałam.Ludzie rzucili się na dresy i bluzki pakowane po 2 szt. jakby gdzie indziej nie było.Brali też to urządzenie na pare a tak z ciekawości ktoś je posiada jak się sprawdza?

Ja dziś kupiłam pudełka 8 szt za 50 zł.Bardzo fajnie już dzieciaki poukładały w nich zabawki.Kupiłam też worki próżniowe tylko są trochę za duże.
semi
też kupiłam worki próżniowe, nawet ich jeszcze nie rozpakowałam. duże mówisz?
makarena
anax jak ocenisz jakość tych worków? Chce je kupić-jesli jeszcze jutro będą w sklepie...
gosiagosia
a pojawiają się jeszcze dla maluchów skarpety z silikonową podeszwą? kupiłam wiele miesięcy temu, ale tylko 2 pary, a sprawdzały się idealnie. dla drugiego malucha też bym kupiła, bo nie wiem czy obecne przetrwają. a wiem, że w lidlu promocje albo po prostu towary powtarzają się.
anax
CYTAT(makarena @ Thu, 20 Jan 2011 - 20:44) *
anax jak ocenisz jakość tych worków? Chce je kupić-jesli jeszcze jutro będą w sklepie...

chyba już po ptokach ale napiszę że niczym się nie różnią od innych.Jeszcze nie wypróbowałam ale wydają mi się ok.
Sa dosć duże.
anax
CYTAT(gosiagosia @ Fri, 21 Jan 2011 - 19:15) *
a pojawiają się jeszcze dla maluchów skarpety z silikonową podeszwą? kupiłam wiele miesięcy temu, ale tylko 2 pary, a sprawdzały się idealnie. dla drugiego malucha też bym kupiła, bo nie wiem czy obecne przetrwają. a wiem, że w lidlu promocje albo po prostu towary powtarzają się.

tak pojawiają się dość często
gosiagosia
taką na całej powierzchni stopy? Dałabyś znać jak będą? icon_smile.gif
MamaJulki
a mi budujÄ… lidla 5 min drogi pieszo ode mnie 06.gif
HKmama79
[post edytowany przez administratora]
semi
ajajajajaj, cóż za subtelna reklama 06.gif
basiaw
a od dziś można kupić za niewielkie pieniądze rożne sosy azjatyckie przepyszne, kiedyś je kupowałam w Anglii i te z lidla są najsmaczniejsze.
ewita 77
O muszę M powiedzieć bo czai sie na krewetki w każdej postaci.
agarad
I Pampersy od dziś były w ofercie - ja byłam przed 9 /sklep od 8/ i zostały 4 paczki w rozm. 2.
Agnieszka_82
U nas było ciężko (o godz 9) z rozmiarem 4 icon_smile.gif Ale udało mi się kupić 4 paczki (ostatnie)icon_smile.gif Za to full było 2jek, 3jek i 5tek icon_smile.gif
blaire
Oprócz pampersów były też ciepłe rajstopki i skarpetki, śliniaki w dwupaku. Piżamy męskie i koszule nocne damskie. Bielizna jakaś, ale nie wiem czy to nie pozostałości z poprzedniego tygodnia (nie byłam na zakupach). Zestaw do poprowadzenia kabli też ciekawy. I torby do wózków.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.