To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co mozna kupic w lidlu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
annad
Pomyliłam tygodnie bo myslałam, że dresy będą od 27. Pojechałam wczoraj i została tylko jedna para. Kupiłam za to fajne jeansy za 39,99...dobrze, że ciazowy brzuszek szybciutko się ulotnił bo mam fajne spodnie icon_smile.gif Teraz czekam na deski do krojenia icon_smile.gif
ana84
a ja kupiłam dzisiaj podkoszulki i majtki dla Pauli icon_smile.gif
agnese
aaaaa zapomniałam, ze dziś majtki dla dzieci miały być, mam nadzieje, ze jutro będa
annad
Jak mąż wróci z pracy planuję wybrac się po komplet desek za 29,99zł o ile dobrze zapamiętałam cenę. Pewnie deski będą cieniutkie ale na jakiś czas wystarczą icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
CYTAT(Aneczka @ Wed, 22 Jan 2014 - 01:53) *
Mnie te masła z lidla za bardzo sezamem smakują (nie lubię sezamu)


ale one sezamu nie zawierajÄ… icon_wink.gif

icon_wink.gif może tylko nim smakują icon_wink.gif

pati.n
CYTAT(annad @ Mon, 27 Jan 2014 - 14:34) *
Jak mąż wróci z pracy planuję wybrac się po komplet desek za 29,99zł o ile dobrze zapamiętałam cenę.


jak tam wrażenie dotyczące desek?
Martalka
a patelnie ceramiczne ktoÅ› ma? Dobre sÄ…?
Tutaj mają się pojawić w tym tygodniu jakoś (produkty są tutaj te same, tylko mają zwykle inne terminy "rzucenia" ) 03.gif
kaskago
patelni ceramicznych z Lidla NIE polecam. Po około roku do wyrzucenia - przywierało wszystko.
annad
CYTAT(pati.n @ Mon, 27 Jan 2014 - 22:57) *
jak tam wrażenie dotyczące desek?



Deski nie sa super grube ale myślałam, że będą jeszcze cieńsze. Póki co się sprawdzają. Napisze kiedy będe musiała się pozbyc pierwszej. Oby nie za szybko icon_smile.gif
Orinoko
Ja mam te deseczki już chyba 3 rok, sprawują się ok, choć nie są to głównie używane deski z racji rozmiaru.
Natomiast chciałam sobie kapcie kupić ciepłe w Lidlu i... nie ma! Męża wysłałam do Lidla, to wrócił z info, że tylko te kapcio-skarpety mieli, buu.
U nas patelnia ceramiczna generalnie jest ok, ale przestałam ją wkładać do zmywarki.
pati.n
CYTAT(Orinoko @ Tue, 28 Jan 2014 - 16:43) *
Ja mam te deseczki już chyba 3 rok, sprawują się ok, choć nie są to głównie używane deski z racji rozmiaru.
Natomiast chciałam sobie kapcie kupić ciepłe w Lidlu i... nie ma! Męża wysłałam do Lidla, to wrócił z info, że tylko te kapcio-skarpety mieli, buu.
U nas patelnia ceramiczna generalnie jest ok, ale przestałam ją wkładać do zmywarki.


Małe były? Bo nie pamietam czy podawali rozmiar.
Orinoko
CYTAT(pati.n @ Tue, 28 Jan 2014 - 21:56) *
Małe były? Bo nie pamietam czy podawali rozmiar.

Tak małe, tak wielkości zeszytu mniej więcej - A5 03.gif
annad
Zgadza się deski są jak zeszyt szkolny. Dla mnie to plus bo mam przynajmniej je gdzie trzymać.

Polecam mieszanki warzyw na patelnię...są smaczne i tanie. Na spróbę kupiłąm taką za 9,99 tajską czy orientalna z kurczakiem, kapustą pekińską itp...super smak.
Ryjek
Ja dzisiaj upolowalam z Lidlu rurki za 39,99zł. Sa jak legginsy icon_smile.gif
Pilawianka
Też kupiłam rurki, niestety nie było czarnych 36 (nie wiem czy wcale, czy jak już przyszłam) więc kupiłam białe i poczekają na wiosnę.
Kupiłam też 2 bluzki za 34,99 jedna czarna z zamkiem na plecach, druga w paski czarno białe z guzikami na plecach. (Te już w Lidlu koło koleżanki, bo w moim o 10 pozostało po nich wspomnienie)
Uwielbiam ubrania z Lidla, bo są tanie i w praniu nic się z nimi nie dzieje. Nie przekręcają się szwy po praniu co doprowadza mnie do szału.

Obiad też dziś miałam Lidlowy. Świeży makaron Papardelle (z lodówki) z Pesto (też z lodówki).
To pesto w pojemnikach bardzo lubię na kanapkach, po raz pierwszy wykorzystałam do obiadu.
Ryjek
u mnie byly wszystkie kolory rurek, ja wzielam sobie te szare icon_smile.gif
Pilawianka
Kolory u mnie też były wszystkie ( w obu Lidlach) ale niestety 36 znalazłam tylko białe. Chciałam czarne albo szare. No cóż, białe też fajne icon_smile.gif
Ostatio kupiłam różowe, na przekór burej pogodzie za oknem icon_wink.gif
annad
Kupiłam dziś podkład dls Zosi. Będziemy ją uczyć spania bez pieluchy. Oby podkład się sprawdził bo zasikane materace nie są fajne icon_wink.gif Zdam relacje po pierwszej "wpadce" Zosi. Prześcieradła już w gotowości czekają icon_smile.gif
ulla
CYTAT(annad @ Mon, 10 Feb 2014 - 09:26) *
Kupiłam dziś podkład dls Zosi. Będziemy ją uczyć spania bez pieluchy. Oby podkład się sprawdził bo zasikane materace nie są fajne icon_wink.gif Zdam relacje po pierwszej "wpadce" Zosi. Prześcieradła już w gotowości czekają icon_smile.gif



Ja używałam pod podkład jeszcze takiej folii, w którą zawija się sprzęt elektroniczny, takiej piankowej, bo miałam duże płachty. Wiem, że nie przewiewna, ale chodziło o też o to, żeby materac nie ucierpiał. Folię rozkładałam pod prześcieradłem i dobrze spełniła swoją rolę.
drucik
ja kupiłam ostatnio za 14 zł odzież temoaktywną - do biegania jest w sam raz
Inkusia
Ja mam podkład z Lidla już kilka lat, kupiony dla starszej teraz służy młodszej, super jest, piorę go i jest ok.

17.02. będę polowała na patelnię lub garnek z pokrywką albo oba icon_wink.gif jak mi kasy starczy icon_smile.gif
annad
Inkusia mam nadzeję, że i u mnie podkład się sprawdzi icon_smile.gif
annad
Kupiłam w srodę 2 pary spodni dla Zosi i 2 bluzeczki w pakiecie...wszystko jak zawsze z promocji icon_smile.gif
Jedne spodnie kupilam zielone a drugie w kwiaty, tak mi przypominały wiosnę, że musialam je kupić.

Odkryłam w Lidly pyszny chleb o nazwie-chleb typu rzymskiego. Widzialam go juz dawno ale nigdy nie bylo mi po dridze aby go kupić. Teraz sie w nim zakochalam icon_smile.gif
ana84
A czy któraś posiada lidlowy blender? Kupiłam dzisiaj za 88 zł i zastanawiam się jak długo mi posłuży icon_smile.gif
rysa154
Ja mam gdzieÅ› 1,5-2lata
aniakuleczka
Ja uwielbiam bieliznę dziecięcą (i damską też)
kupiłam Helence majteczki figi i podkoszulki na ramiączka
fajne jest to, że mają te same wzorki, więc czasem można dopasować motylki do motylków.
I stosunek relacji jakość/cena jak zwykle na plus.
podobnie z rajstopami.
ana84
motylki do motylków..... też to mamy icon_wink.gif
netty5
Pojechalam dzisiaj po ten blender ale zrezygnował am . Jakiś taki delikatny mi się wydawali mój M kazał mi dać sobie spokój.
ana a próbowałas go już? Ciekawa jestem czy daje radę.
rysa154
CYTAT(netty5 @ Wed, 02 Apr 2014 - 00:51) *
Pojechalam dzisiaj po ten blender ale zrezygnował am . Jakiś taki delikatny mi się wydawali mój M kazał mi dać sobie spokój.
ana a próbowałas go już? Ciekawa jestem czy daje radę.

Nasz jest używany od prawie 2lat prawie codziennie i nic sie nie dzieje.
April.
ja też mam ten blender od dwóch lat i bardzo sobie chwalę !
netty5
a do czego go uzywacie? tzn. bardziej mi chodzi o ten rozdrabniacz.
amore
Jutro mają być kolorowe rurki jeansowe ,czy wiecie jak tam mają z rozmiarami - czy rozmiar 38 to faktycznie 38 czy wychodzą większe?
gunia86
dziś kupiliśmy 2-pack bluzek, spódniczki już mielismy, niestety na spodenki się już nie załapaliśmy.
Agnieszka_82
U nas w Lidlu koleżanki mama była jako 4 i niestety spodenek brak ! Podobno wszystko pracownicy wyłozyli ale w koszu nie było icon_sad.gif
Masakra, myślałam, że Lidl ma już więcej towaru ....
Mój teściu był w 2 innych Lidlach i spodenek nie dostał więc albo ich było kilka dosłownie paczek albo wcale ....
mlovea
W piątek kupiłam dwa płaszcze. Te, które wcześniej mieli po 70 zł z kawałkiem. Dałam 30 zł/szt icon_smile.gif
Dziś przed 10 poszłam po strój kąpielowy, granatowy. Już nie było. Mam nadzieję, że będą po południu, gdy część pań odda icon_smile.gif
Pogoda
WchodzÄ™ dziÅ› do Lidla, patrzÄ™...

...

... CHLEB ŻYTNI NA NATURALNYM ZAKWASIE ...

Myślę sobie... WHAAAAAAAAT?!?

Ale smakuje tak jak powinien... Oderwać się nie mogłam - zwłaszcza, że kupiłam taki świeży i ciepły jeszcze...

Oni chyba serio wzięli sobie za cel wykończenie wszystkich prywatnych, lokalnych piekarni... 23.gif
Agula9
Pogoda nie wszystko mają własne w mnie w mieście jedna z piekarni robi dla nich bardzo dużo rzeczy, które są odpiekane w sklepie icon_smile.gif
Pogoda
Agula9 - dzięki icon_cool.gif . Trochę leczysz moje wyrzuty sumienia. Mogę sobie wytłumaczyć, że zakochując się w Lidlowskiej piekarni nie przyczyniam się do bankructwa lokalnych interesów... 37.gif
Pogoda
Z tydzień albo dwa temu był u nas "tydzień francuski". Pojawiły się m.in. mrożone tarty - jedna w wersji "obiadowej" a'la carbonara, a druga na słodko, z jagodami i brązowym cukrem... SĄ GENIALNE OBIE!!! Skład chemiczny jest "do przeżycia" i smakują jedzeniem a nie fast-foodem...

Jeśli jeszcze gdzieś się w Waszych Lidlach ostały przypadkiem, to polecam... U mnie jeszcze te "carbonary" można dostać, jagodowych już nie ma... icon_sad.gif. Żałuję, że tak późno je odkryłam i nie zrobiłam sobie zapasu. Kolejnym razem tego błędu nie popełnię ;-P
rysa154
CYTAT(Pogoda @ Mon, 05 May 2014 - 22:01) *
WchodzÄ™ dziÅ› do Lidla, patrzÄ™...

...

... CHLEB ŻYTNI NA NATURALNYM ZAKWASIE ...

Myślę sobie... WHAAAAAAAAT?!?

Ale smakuje tak jak powinien... Oderwać się nie mogłam - zwłaszcza, że kupiłam taki świeży i ciepły jeszcze...

Oni chyba serio wzięli sobie za cel wykończenie wszystkich prywatnych, lokalnych piekarni... 23.gif

A jaka nazwÄ™ ma ten chleb,albo cenÄ™?
Pogoda
Nazywa się "chleb żytni na naturalnym zakwasie" ;-P

Ceny niestety... Nie panimaju...
Tigerek
Serek twarogowy wędzony prawdziwym dymem... boski icon_biggrin.gif
matunia
w przyszłym tygodniu mają być w promocji body niemowlęce i spodenki. Pewnie już pisałyście, ale nie chce mi się czytać 45 stron wątku icon_wink.gif Jaka jest jakoś tych bodziaków lupilu?? i jak z ich rozmiarówką? odpowiada standardowej?
Tuni
CYTAT(Pogoda @ Sat, 17 May 2014 - 20:07) *
Ceny niestety... Nie panimaju...

Pogoda icon_smile.gif takie drogie, że nie pojmujesz? 29.gif
Pogoda
Bardziej chodziło mi o to ze jakaś dziwna cena z dziwną ilością groszy na końcu, nie do zapamiętania dla mnie icon_razz.gif
Ammm
Pogoda, to "nie pamniu", "nie panimaju" to "nie rozumiem" 06.gif
Pogoda
oeeeesssssuuu.. Ale się czepiacie szczegółów. "U nas w domu" i w ogóle w moim środowisku lokalnym często się tak zwyczajowo mówi na wszystko co "nie rozumiem", "nie wiem", "nie pamiętam", "mam w d...upie", "nie ogarniam". To tylko brzmi podobnie do rosyjskiego "nie rozumiem", ale dawno już przestało znaczyć właśnie to. Akurat po rosyjsku to też się trochę inaczej pisze...

Napisałam odruchowo i "na szybko", bez zastanowienia się nad tym, ze nie jesteście moimi koleżankami z "reala" i nie zrozumiecie, więc przepraszam, że nie dołączyłam tłumaczenia... 37.gif.
Ciocia Magda
Kupiłam dziś ten chlebek w Lidlu - pycha! dzięki Pogoda icon_biggrin.gif
A cena - 2,45 (albo ,49 tak się starałam zapamiętać a i tak nie wyszło 37.gif )
Tuni
Pogoda, ale ja mam nadzieje, ze Ty wiesz, że to na wesoło a nie ze złośliwego czepialstwa? icon_smile.gif
A pisze się inaczej, wiadomo, ale ja nie wiem jak to włączyć cyrylicę icon_smile.gif
rysa154
Zapytałam o cenę,bo jakos taki chleb nie rzucił mi sie w oczy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.