To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co mozna kupic w lidlu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Użytkownik usunięty
CYTAT(Magda EZ @ Mon, 04 Nov 2013 - 10:37) *
A mi się ostatnio udało kupić w Lidlu kotleciki jagnięce i irlandzką polędwicę wołową. Byłam w szoku, że takie przysmaki rzucają znienacka.


A 7go bodajże będą piersi z gęsi icon_biggrin.gif Ponieważ nie jadamy wieprzowiny, kurczaków, wołowinę rzadko, lidl stał się stałym punktem programu na mojej mapie kulinarnej. Z uwagi na królika w bardzo dobrej cenie i powyższe wynalazki głównie icon_smile.gif
Inkusia
Tak 7-go będą piersi i nogi gęsi.

Od dzisiaj są Pampersy w super cenie i kawa Jacobs, między innymi icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(Inkusia @ Mon, 04 Nov 2013 - 13:46) *
Tak 7-go będą piersi i nogi gęsi.

Od dzisiaj są Pampersy w super cenie i kawa Jacobs, między innymi icon_smile.gif


I kurtki były. Damskie - żenada, ale męskie całkiem do rzeczy icon_smile.gif
Helena
CYTAT(Nocna [użytkownik x] @ Mon, 04 Nov 2013 - 15:11) *
I kurtki były. Damskie - żenada, ale męskie całkiem do rzeczy icon_smile.gif


Dzięki icon_wink.gif kupiłam sobie hehe
Orinoko
No to ja jednak startuję po dżinsy ocieplane jutro dla dziecka, bo znowu będą. 04.gif
agarad
CYTAT(Orinoko @ Wed, 06 Nov 2013 - 12:22) *
No to ja jednak startuję po dżinsy ocieplane jutro dla dziecka, bo znowu będą. 04.gif


ja dwa dni temu kupiłam 29.gif
Orinoko
SÄ… od jutra w promocji.
https://www.lidl.pl/cps/rde/SID-CC5BA0CF-6E...erta.htm?id=107
Może z poprzedniego rzutu jakieś 2-3 tyg. temu kupiłaś? U nas śladu po tamtych nie ma.
agarad
CYTAT(Orinoko @ Wed, 06 Nov 2013 - 13:07) *
SÄ… od jutra w promocji.
https://www.lidl.pl/cps/rde/SID-CC5BA0CF-6E...erta.htm?id=107
Może z poprzedniego rzutu jakieś 2-3 tyg. temu kupiłaś? U nas śladu po tamtych nie ma.


Też się zastanawiałm skąd one bo szykowałam się na jutro icon_smile.gif a było ich sporo
~Luna~
Mam pytanie odnośnie butów dziecięcych/młodzieżowych, które od dziś są w Lidlu - jak oceniacie ich jakość i jakie są w używaniu ?
U mnie tych butów wybór duży, aż się zdziwiłam, że nie wykupili tak jak jesienne miesiąc temu.
Zastanawiam się czy kupić młodemu na zimę, ale może coś z nimi nie tak, skoro jeszcze leżą w koszach i zbytniego zainteresowania nimi nie ma, a jesienne wykupili w 10 min. po otwarciu sklepu.

Chodzi o ten model, chłopięce.

tolala
Ja kupiłam rok temu i byłam średnio zadowolona. Po pierwsze rozmiarówka niezbt, bo było co dwa numery i jakoś nie dało mi się dopasować stopy. Po drugie - pzez ten rozmiar byl takie latające. po trzecie - miałam wrażenie, że stopa nie oddycha w środku, że wilgotnieje.
~Luna~
Dziękuję tolala, między innymi o wilgotność mi chodzi, mój B. należy do tych co mają wiecznie spocone stopy.
Dziś oglądałam w/w buty w Lidlu, już miałam kupić , ale nie daje mi spokoju ta gumowana powierzchnia i brak możliwości wyciągnięcia ocieplenia do wysuszenia.
Rozmiary sÄ… u nas wszystkie.
szeklanka
hmm czy tylko u mnie była wtopa i nie było spodni ocieplanych w rozmiarze mniejszym niż 122? sprawdzałam promocję dwa razy ale były tylko od numer 122, niżej nic, ostatnio przegapiłam i mi zależało a tu taka kicha icon_sad.gif
pesciorka
CYTAT(szeklanka @ Fri, 08 Nov 2013 - 08:15) *
hmm czy tylko u mnie była wtopa i nie było spodni ocieplanych w rozmiarze mniejszym niż 122? sprawdzałam promocję dwa razy ale były tylko od numer 122, niżej nic, ostatnio przegapiłam i mi zależało a tu taka kicha icon_sad.gif

Dzisiaj byłam w swoim Lidlu i wydaje mi się, że mniejsze spodnie ocieplane leżały w innym miejscu, są nawet fajne icon_smile.gif
ATeFKa
u nas też były mniejsze, nawet dużo leżało. Kupiłam poprzednio i zjeżdżają młodemu z tyłka. Mimo że mają ściąganą gumkę, wydaje mi się że to przez ten materiał wewnątrz. Bo mam takie same bez materiału i nie zjeżdżają.
mazia
CYTAT(Orinoko @ Wed, 06 Nov 2013 - 13:22) *
No to ja jednak startuję po dżinsy ocieplane jutro dla dziecka, bo znowu będą. 04.gif


Właśnie dzisiaj je widziałam... miałam kupić Mateuszowi ale zrezygnowałam-jak dla mnie jeans baardzo kiepskiej jakości (bardzo cienki) a podszewka kojarzy mi się z bardzo sztucznym czymś przypominajacym polar. Uznałam, ze nawet za tą cenę nie warto.
Orinoko
Ech, no właśnie, jakieś te spodnie inne mi się wydawały niż te sprzed 2 czy 3 tygodni ... choć z tamtych miałam przez krótką chwilę w ręce jedną dużą parę, więc trudno wyrokować... Ogólnie średnie są, ale za 35 zł nie będę wybrzydzać. 29.gif I tak podejrzewam, że założy kilka razy, a do szkoły będzie chodził w takich na śnieg zakładanych na zwykłe dżinsy.
ewela
no ja tez wczesniej widziałam i "macałam" te jeansy....dla moich EE sa za sztuczne.

A to ocieplenie-to jakas porazka- to jakas flizelina ze zmechaconym meszkiem...nie kupiłam, bo az mnie dłonie bolały od dotknięcia tego (a ze mam popękane...więc mi "szarpały" skórę).

wiecej nic ciekawego nie widziałąm w Lidlu....a i jakos mi nie po drodze....(krde zakazy wjazdu z drogi krajowej zrobili 29.gif )
annad
Nie wiem czy macie juz najnowaszą ofertę ale zaraz na 2 stronie są przepisy...ja jutro planuję zrobić kruche rogaliki...jak wyjdą to pochwale się fotką icon_smile.gif Czy któras też planuje je upiec? icon_smile.gif
semi
kupiłam dzisiaj meżowi i synowi kalesony termiczne-byłam w sklepie koło 12stej, tłum ludzi, maiłam problem z zaparkowaniem.
Kaszanka
Mnie cieszy w Lidlu mleko bez laktozy.
netty5
CYTAT(annad @ Sat, 09 Nov 2013 - 14:16) *
Czy któras też planuje je upiec? icon_smile.gif

taaaaa.... ja zawsze planuje upiec cos z ciasta drożdzowego z LIDLa i pózniej wyrzucam przeterminowane ciasto bo nie miałam czasu nic upiec......ostatnio tak 3 ciasta wyrzuciłam icon_rolleyes.gif
anax
CYTAT(annad @ Sat, 09 Nov 2013 - 14:16) *
Nie wiem czy macie juz najnowaszą ofertę ale zaraz na 2 stronie są przepisy...ja jutro planuję zrobić kruche rogaliki...jak wyjdą to pochwale się fotką icon_smile.gif Czy któras też planuje je upiec? icon_smile.gif

właśnie też mi wpadly w oko.
Od jutra a u mnie od dziś już są przyprawy do ciast.Wydaje mi się że atrakcyjne ceny.wziełam anyż,laski cynamonu i wanili
annad
Ja zaopatrzyłam sie w laski wanilii, cynamonu i parę innych przypraw.
Co do rogalików to one nie sa drożdżowe. Jak pisałam rogaliki zrobiłam wczoraj...fotrk nie wrzuce bo delikatnie sie przypiekły 06.gif ale w smaku wyszły rewelacyjne! Minusem było połączenie wszystkich składników w jednolitą masę. Jeśli któras będzie je robić to pamiętajcie aby masło było naprawdę mięciutkie.Ja dodałam takie pół na pół i to sprawiło, że męczyłam się zespoleniem ciasta.
semi
po 17stej w naszym lidlu już prawie nie było przypraw:(. Udało mi się kupić ostatnie dwie paczki kolorowych ozdób cukrowych na pierniki, ktore wymarzyla sobie Tosia, ale ani cynamonu, ani wanilii, ani nic innego już nie:(
malgosia1968
a ja dziś kupiłam laski wanilii i cynamonu, gwiazdki anyżowe, dekoracje cukrowe w opakowaniu cztery rodzaje posypek (koraliki, gwiazdki, koraliki drobne, koraliki podłużne w różnych kolorach) 7.99 zł, mieszkankę do wypieku ciasteczek kruchych w polewie cukrowej z kolorowymi drażetkami cukrowymi wraz z foremką choinki 7.99 zł oraz foremki do wykrawania cista 26 części za 15.90 zł
z zakupów jestem bardzo zadowolona dawno taka nie byłam 06.gif
najbardziej cieszy się Mikołaj, że będzie z mamą na Święta robił ciasteczka 06.gif

edit
już pachną mi Święta z_choinka.gif z_choinka.gif z_choinka.gif
agarad
jutro wejdę do Lidla - zobaczymy czy coś jeszcze ze slodkości na mnie czeka icon_wink.gif
gosiagosia
to ide jutro do lidla. slyszalam, ze u nas z rana juz nic nie ma, bo wpadaja ludzie i sobie wyrywaja icon_wink.gif
Ryjek
U mnie wszystko lezy na polkach i prawie brak zainteresowania.
annad
Semi ja dzis będę w Lidlu napisz co byś chciała to kupię jak u mnie będzie i wyślę w paczce icon_smile.gif
ATeFKa
gosiagosia, idź na Tuwima,jest większa i tam jest zawsze wszystkiego więcej niż przy hb, ja się ostatnio przeniosłam właśnie tam.
annad
U mnie nadal dużo przypraw: cynamon, laski wanilii itp. Jakby któras chciała to pisać a kupię icon_smile.gif
Pojawiły się dziś śniegowce...pewnie ze zwrotów icon_smile.gif
agarad
byłam icon_smile.gif cynamony , wanilie i posypki w duzych ilościach na półkach, dużo bluz polarowych takich mięsistych z długim włosem dla młodszych dzieci, spodnie jeansowe ocieplane i sporo rzeczy ubraniowych, których w gazetkach nie było.
annad
Od 21 listopada będą zabawki a w tym lego...jeden zestaw duplo na allegro czy na stronie lego kosztuje o 20zł więcej więc promocja niezła.
Tuni
Będą portfele wittchen, kusi mnie żeby pojechać rano i sprawdzić czy u nas też taki szał icon_wink.gif

Może mało obiektywna jestem ale dostałam w zeszłym roku portfel wittchen i tak sobie leży w szafie. Nawet kilka razy planowałam być luksusowa i go nosić, ale nijak mi nie pasuje. Cóż z tego, że skórka ładna i firma znana, skoro trafił mi się model zupełnie dla mnie niepraktyczny icon_smile.gif
annad
Myślę, że z portfelami Wittchen będzie mały szał...zapewne Ci co będę chcieli sprzedać je z zyskiem zapewne ustawią się przed otwarciem sklepu tak jak to było z torebkami.
Użytkownik usunięty
CYTAT(annad @ Mon, 25 Nov 2013 - 10:23) *
Myślę, że z portfelami Wittchen będzie mały szał...zapewne Ci co będę chcieli sprzedać je z zyskiem zapewne ustawią się przed otwarciem sklepu tak jak to było z torebkami.


eee... ja myślę, że wcale takiego szału nie będzie. Cena 150 zł to jednak za portfel sporo.
semi
CYTAT(annad @ Wed, 13 Nov 2013 - 10:47) *
Semi ja dzis będę w Lidlu napisz co byś chciała to kupię jak u mnie będzie i wyślę w paczce icon_smile.gif


jeju, przepraszam, dopiero zobaczyłam! bardzo Ci dziekuję, rodzice kupili mi wtedy wszystko w Lidlu u siebie.
Ketmia
CYTAT(Magda EZ @ Thu, 24 Oct 2013 - 16:43) *
Moja ceramiczna patelnia trafiła na śmietnik nawet wcześniej, po myciu w zmywarce po prostu wszystko do niej przywierało. Znacznie lepiej sprawuje się zwykła teflonowa (też z Lidla) za 20zł. Za to z poniedziałkowej promocji kupiłam sobie nóż ceramiczny - w środę, kiedy wreszcie dotarłam do sklepu, były już tylko te małe, za 22zł. Moja mama ma taki - tyle że kupiony za grube pieniądze na tzw. prezentacji (czyli imprezie, podczas której naciąga się emerytów na zakupy). Diabelsko ostry.



Wracam do patelni. Chyba jednak NIE LUBIĘ patelni z Lidla. Potrawy zaczynają do niej przywierać. Trochę za szybko. Ja aż tak dużo nie smażę.
Ryjek
Dzisiaj w Lidlu kupilam zywa choinke swierka w doniczce za 29,99zł.
Żabolek
Pare dni temu kupiłam w lidlu grę Scriba exclusive za 39,99. W zabawkowym 2 ulice dalej ta sama gra kosztowała 68zł. Na allegro z przesyłką ok 55.
annad
Kupiłam dziś termometr w Lidlu ... o ten https://www.lidl.pl/cps/rde/SID-E03AA7F8-CE...ail&id=5087 czy ktoś miał juz ten sprzęt...mam nadzieję, że będzie dobrze słuzyć.
pati.n
Ciekawe co by musieli rzucić, żeby tak wyglądało wejście do lida. Tak mi się skojarzyło odnośnie wczesniejszych dyskusji o promocji icon_wink.gif
annad
pati.n dobre to zdjęcie...myślę,że wiele by nie trzeba aby i u nas tak wyglądało wejście do marketu icon_smile.gif

Od 27 stycznia będa amerykańskie produkty w promocji...pytanie czy, któras miała to masło orzechowe https://www.lidl.pl/cps/rde/SID-C123D0AA-12...ail&id=6990 ?
Agnieszka_82
Annad - ja miałam te aksamitne - bardzo dobre icon_smile.gif

Wczoraj kupiłam spodnie dresowe i getry dla córki - bardzo fajnie zrobionbe, cena tez przystępna (szkoda tylko, że o 10 rano nie było już getrów z takim motywem jak chciałam icon_sad.gif)
operetka
CYTAT(annad @ Sun, 19 Jan 2014 - 13:32) *
Od 27 stycznia będa amerykańskie produkty w promocji...pytanie czy, któras miała to masło orzechowe https://www.lidl.pl/cps/rde/SID-C123D0AA-12...ail&id=6990 ?

my na pewno mieliśmy takie masło bo MM jest fanem. syn zresztą też. nie słyszałam jakichś skarg więc chyba wszystko było z nim ok. ja sama nie jadam więc nie wiem.

tez kupiłam wczoraj dresy i jestem bardzo ciekawe jak będą wyglądały po praniu 06.gif
Helena
a my wolimy to crunchy icon_wink.gif
milutka
Nie wiem czy w każdym lidlu, ale w naszym są wyprzedaże odzieży narciarskiej.
gunia86
dresy i jak kupiłam i mam nadzieje, że będę tak zadowolona jak ostatnio gdy je kupowałam icon_smile.gif
agnese
ja wczoraj kupiłam sałatę za 1,30 icon_smile.gif
Aneczka
CYTAT(annad @ Sun, 19 Jan 2014 - 15:32) *
pati.n dobre to zdjęcie...myślę,że wiele by nie trzeba aby i u nas tak wyglądało wejście do marketu icon_smile.gif

Od 27 stycznia będa amerykańskie produkty w promocji...pytanie czy, któras miała to masło orzechowe https://www.lidl.pl/cps/rde/SID-C123D0AA-12...ail&id=6990 ?

Mnie te masła z lidla za bardzo sezamem smakują (nie lubię sezamu)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.