To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co mozna kupic w lidlu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Orinoko
Właśnie nabyłam w Lidlu fajny komplecik dla dziewczynki - legginsy z bluzeczkę, skarpetki dla syna i majtki dziewczęce 100% bawełny - będziemy się odpieluszać 04.gif
Oraz wafelki do lodów.
agnese
ja kupiłam ciastka sasanki - pycha
anax
CYTAT(agnese @ Wed, 01 Jun 2011 - 02:02) *
ja kupiłam ciastka sasanki - pycha

Pycha sÄ… dwa rodzaje z czekoladÄ… i bez.Mnie oba smakujÄ…
agnese
anax- o to musze tez z czekolada przetestowa bo te bez dla mnie boskie
bumbum
lody o smaku serka mascarpone,ja właśnie jem z sosem z owoców leśnych i kawałkami czekolady 06.gif
Agnieszka_82
Potwierdzam sasanki sÄ… super icon_smile.gif Zajadam siÄ™ kilka dni, mniam !
anax
Dziś kupiłam młynek z ziołami włoskimi.fajny super do makaronu.
I kiełbasa krakowska na promocji i piwko
makarena
Dziewczyny czy warto kupic w Lidlu cos takiego jak kamerę? Zachęca cena, chciałam kupić ja na prezent im dla taty bo pasjonat nagrywania, ale zastanawia mnie jakość...
Paula.
W temacie kamery nie pomogę. Myślę, że przydałaby się opinia jakiegoś znawcy w zakresie parametrów kamery, która jest w ofercie.

Ja w piątek kupiłam sobie szare legginsy - są świetne.
MamaJulki
CYTAT(makarena @ Sun, 19 Jun 2011 - 22:31) *
Dziewczyny czy warto kupic w Lidlu cos takiego jak kamerę? Zachęca cena, chciałam kupić ja na prezent im dla taty bo pasjonat nagrywania, ale zastanawia mnie jakość...


ja raz kupiłam myszkę silver coś tam i po 2 tyg oddałam bo się zepsuła - była bezprzewodowa z ładowarką i przestała się ładować
ale możesz kupić i wypróbować -oni bez problemów zwroty przyjmują icon_wink.gif
Pysio
CYTAT(MamaJulki @ Mon, 20 Jun 2011 - 00:24) *
ale możesz kupić i wypróbować -oni bez problemów zwroty przyjmują icon_wink.gif


oni NIE przyjmują pełnowartościowych zwrotów
MamaJulki
widać u nas jest inaczej icon_wink.gif bo ta myszka nie była jedyną rzeczą oddawaną

w takim razie skoro nie chcą przyjąć zwrotu to powinni taką kamerę zademonstrować przed zakupem
Inkusia
Moi rodzice kupili sokowirówkę co była ostatnio w promocji. Tata właśnie pojechał ją oddać bo przestała działać po pierwszym użyciu.
Paula.
CYTAT(Pysio @ Mon, 20 Jun 2011 - 06:57) *
oni NIE przyjmują pełnowartościowych zwrotów

Ja kiedyś kupiłam Kindze dwie pary klapek, w domu okazało się, że ani jedna nie jest dobra. Jedną wymieniłam a drugą oddałam bez problemu.
semi
u nas przyjmujÄ…


grill fajny kupiliśmy za 100 zł, całkiem solidny
ATeFKa
Nie wiem czy jeszcze jest, ale kilka dni temu kupiłam super koc piknikowy - jak dla mnie bomba. Szukałam już długo czegoś podobnego. Od spodu ma jakąś taką folię - pazłotko, nie przepuszczające wilgoci, a ja mam podmokłe podwórko, więc idealnie się sprawdziło. W końcu mogę położyć kocyk na trawce bez obawy, że będzie mokry. Bardzo fajnie się go składa i zapina na rzep. Bez problemu można wziąć nad jezioro, bo jest lekki i poręczny. Kosztował około 40 zł. ale super jest...

ale sie rozpisałam...
Anielka
Drogie Panie!

Kupiłam dziś Rozalce spodnie fioletowe w kwiatki. Z większych były tylko 74 i są na styk. Czy któraś z Was byłaby tak miła i widząc u siebie takie spodnie w rozmiarze 80 lub 86 mogłaby mi kupić i wysłać pocztą? Wiem,że proszę o wiele... icon_smile.gif ale spodnie są moim zdaniem świetne.

Ps. W południowej Wawie chętnie podjadę sama.
anax
CYTAT(Anielka @ Thu, 18 Aug 2011 - 20:04) *
Drogie Panie!

Kupiłam dziś Rozalce spodnie fioletowe w kwiatki. Z większych były tylko 74 i są na styk. Czy któraś z Was byłaby tak miła i widząc u siebie takie spodnie w rozmiarze 80 lub 86 mogłaby mi kupić i wysłać pocztą? Wiem,że proszę o wiele... icon_smile.gif ale spodnie są moim zdaniem świetne.

Ps. W południowej Wawie chętnie podjadę sama.


chodzi ci o te po 24,99 mogę zobaczyć ale dopiero w sobotę.interesują cię tylko w kwiatki czy inny kolor też może być?
Anielka
Interesują mnie te w kwiatki albo chłopięce brązowe w delikatną krateczkę icon_smile.gif

Jeśli mogę Cię <pofatygować>, to bardzo dziękuję icon_smile.gif
Lilopi
Kupiłam wczoraj śpiworek - ludzie rzucali się jak na kawę za komuny. Dobrze, że uciekłam na trochę z pracy, bo zaraz po 8 rano zostały już ze 3 różowe. Rajstopki z tych za 6,66 też kupiłam, chociaż nie wydają się dobre gatunkowo. I jak zwykle moje ulubione lidlowe ciastka maślane mniam
Agnieszka_82
Niestety ja też miałam chrapkę na sztruksiki w kwiatuszki ale jak pojechałam po 14stej to już nie było icon_sad.gif Zostały same malutkie ... a ja potrzebuję 86 icon_sad.gif
anax
CYTAT(Anielka @ Fri, 19 Aug 2011 - 10:46) *
Interesują mnie te w kwiatki albo chłopięce brązowe w delikatną krateczkę icon_smile.gif

Jeśli mogę Cię <pofatygować>, to bardzo dziękuję icon_smile.gif

niestety nie było.Tylko malutkie
Anielka
Dzięki! icon_smile.gif
Pilawianka
Czy w waszych lidlach jest pianka do mycia okien z W5? Dzięki niej mycie okien stało się dla mnie przyjemnością. Dziś byłam 2 sklepach i nigdzie nie ma tej pianki. Nie wiem czy już jej nie produkują czy to tylko u mnie brak?
Mam nadzieję, że się pojawi.
anax
CYTAT(młodziutka @ Tue, 23 Aug 2011 - 17:30) *
Czy w waszych lidlach jest pianka do mycia okien z W5? Dzięki niej mycie okien stało się dla mnie przyjemnością. Dziś byłam 2 sklepach i nigdzie nie ma tej pianki. Nie wiem czy już jej nie produkują czy to tylko u mnie brak?
Mam nadzieję, że się pojawi.

To ja Ci zdradzę lepszy sposób a mycie okien.Kupuję szmatkę do mycia okien.Taką specjalną.myję okna wodą z płynem do mycia naczyń inną szmatką.framugi + szyba.A szmatkę do okien zanurzam w letniej wodzie bez detergentu wykręcam aby była wilgotna.Przecieram szybę i czekam aż wyschnie sama.Okna lśnią i nie ma smug.Tylko trzeba pamiętać żeby jej nie moczyć w detergentach.
Pilawianka
anax brzmi zachęcająco. Jutro rano muszę umyć okna u babci, więc szmatki nie zdążę kupić ale pozostaną mi jeszcze moje okna więc chętnie wypróbuję Twój sposób. Gdzie się kupuję taką szmatkę?
anax
CYTAT(młodziutka @ Tue, 23 Aug 2011 - 20:19) *
anax brzmi zachęcająco. Jutro rano muszę umyć okna u babci, więc szmatki nie zdążę kupić ale pozostaną mi jeszcze moje okna więc chętnie wypróbuję Twój sposób. Gdzie się kupuję taką szmatkę?

nawet w lidlu są,rossmanie tesco.Ostatnio kupiłam firmy jan niezbędny ale wolę z lidla.i prać ręcznie w mydełku potem dobrze spłukać.
Pysiaczek
jesli chodzi o lidla to w tamtym roku nacięłam sie na rajtki dla dzieci te ocieplane - niby rozmiar dobry ale były wąskie, wogóle się nie naddawały. a np piżamki letnie super sprawa.
Ketmia
Potwierdzam. Ocieplane rajstopy to porażka!
Pysiaczek
Dzisiaj mąż zakupił parasol - u nas z tym wiecznie problem. Wygląda na solidny a i cenowo nie najgorzej - 25,00zł.
biedronka83
Piżamki zimowe i letnie rewelacja jak dla mnie. Wczoraj obkupiłam córę w bluzę ocieplaną, zwykłe rajstopy na próbę i skarpety. Sobie wzięłam gumiaki i polara. Oczywiście byłam zaraz po ósmej, później już nic nie było ciekawego bo wszystko lepsze już wykupione. Ja uwielbiam jeszcze musli z truskawkami i czekoladą Vitelle zawsze w promocji biorę (ostatnio po 2,89) Mam spory zapas icon_wink.gif Poza tym lubię serek typu włoskiego Pilos i donuty pyszne po 0,79 icon_smile.gif
Pilawianka
Od poniedziałku ma być moja pianka do okien z W5;)

Mają być też kamizelki damskie i leginsy termiczne a ja jak na złość nie dam rady pojechać. We wtorek pewnie tradycyjnie nic nie zostanie.
Serek typu włoskiego-pycha. Właśnie dziś go jadłam.
katarakta
No wlasnie bedzie tydzien czystosci. Co jest z tego warte kupienia ? Zastanawiam sie nad ta pianka do piekarnika.
ciacho
ja tradycyjnie kupujÄ™ poduszeczki z nadzieniem waniliowym - do jogurtu lub mleka pycha

ciacho
a wiecie może czym się różni oferowany dzisiaj "płyn czyszczący do zmywarek" od "środka do pielęgnacji zmywarek"?

kachaaa
CYTAT(Pysio @ Mon, 20 Jun 2011 - 08:57) *
oni NIE przyjmują pełnowartościowych zwrotów


U nas przyjmują bez pytania 2 dni od daty zakupu jeśli produkt nie jest rozpakowany i z metkami

Ja z dnia czystości zawsze kupuje :
https://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs...index_21190.htm
https://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs...index_21191.htm
https://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs...index_21195.htm
https://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs...index_21169.htm
https://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs...index_21162.htm

pozatym dziś kupiłam skarpetki z ABS i buty https://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs...index_21226.htm co prawda dziewczyńskie ale brązowe z klamrami jak dla mnie unisex
semi
a ja bluzkÄ™, koszulkÄ™ i rajstopy dla siebie i bieliznÄ™ dla Tosi. Fajne.
katarakta
Kacha a ten do pralki wyczysci mi zasyfiala w zakamarkach szufladke icon_biggrin.gif
angielk
CYTAT(zacma @ Mon, 12 Sep 2011 - 23:18) *
Kacha a ten do pralki wyczysci mi zasyfiala w zakamarkach szufladke icon_biggrin.gif



ooo no właśnie???
podpinam siÄ™ pod to pytanie

dziś czyściłam u mnie starą szczoteczką do zębów
a co sie przy tym nawściekałam...... 21.gif
kachaaa
CYTAT(zacma @ Mon, 12 Sep 2011 - 23:18) *
Kacha a ten do pralki wyczysci mi zasyfiala w zakamarkach szufladke icon_biggrin.gif



Hahahaha jasne , oczywiście .... nie mam pojęcia icon_wink.gif ale raczej nie to jest do pralki z naciskiem na ... pralkę uszczelkę , bębęn , komorę na proszek. Czyli czyści osady z proszku i kamień
katarakta
Czysci komore na proszek- czyli szufladke. No to jak bede w okolicach Lidla to kupie.
anax
CYTAT(zacma @ Tue, 13 Sep 2011 - 20:30) *
Czysci komore na proszek- czyli szufladke. No to jak bede w okolicach Lidla to kupie.

No to muszę na to zerknąć.
kachaaa
Czy ktoś z Was ma tą poduszkę i kołdrę https://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_21289.h Warto kupić ?
MamaJulki
a ja chciałam Was zapytać o buty - mieliście już ?

J dziś rano biegł zobaczyć co to jest warte i spodobały się mu, miał patyczek z Julki stópką ale nie mógł się zdecydować i po ustaleniach z Panią wziął 2 pary - 30 i 31 będziemy mierzyć i jedne mamy dziś zwrócić - a więc da się zrobić zwrot icon_smile.gif
OLA77
buty polecam:)
MamaJulki
no to oby i u nas się sprawdziły - o tym przekonamy się w mokre i chłodne dni icon_smile.gif
ATeFKa
Fajne były kamizelki damskie białe z kapturem. Tylko rozmiary mi nie dopasowały, same 36 i 38 zostały... a tak mi się spodobała... 32.gif

A tak apropo tych rzeczy do czyszczenia pralek, jak doczyścić "szufladę" w pralce wkładanej od góry?
..........
.
kachaaa
CYTAT(ATeFKa @ Thu, 29 Sep 2011 - 21:14) *
Fajne były kamizelki damskie białe z kapturem. Tylko rozmiary mi nie dopasowały, same 36 i 38 zostały... a tak mi się spodobała... 32.gif

A tak apropo tych rzeczy do czyszczenia pralek, jak doczyścić "szufladę" w pralce wkładanej od góry?


wczoraj była u nas jeszcze biała w rozmiarze 40 i inne kolory w 42
ATeFKa
CYTAT(kachaaa @ Sun, 02 Oct 2011 - 06:49) *
wczoraj była u nas jeszcze biała w rozmiarze 40 i inne kolory w 42


buuu, inne też były, ale mnie się ta biała podobała...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.