To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co mozna kupic w lidlu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Zelda
Czy jadłyście ten sernik mrożony?
kachaaa
Nawet nie wiedziałam że takie cś jest , gdzie to za ile ? bo ja wieeeelka miłośniczka serników maści wszelakiej
Zelda
W Lidlu icon_wink.gif widziałam,chciałam kupić bo nie miałam nastroju ,żeby ciasto piec,ale jednak ciasto sie upiekło,więc nie kupiłam.chyba koło 11zł kosztuje;)
gosiagosia
CYTAT(ATeFKa @ Thu, 29 Sep 2011 - 21:14) *
Fajne były kamizelki damskie białe z kapturem. Tylko rozmiary mi nie dopasowały, same 36 i 38 zostały... a tak mi się spodobała... 32.gif

A tak apropo tych rzeczy do czyszczenia pralek, jak doczyścić "szufladę" w pralce wkładanej od góry?



szczoteczka do zebow icon_smile.gif
kachaaa
CYTAT(gosiagosia @ Mon, 10 Oct 2011 - 22:03) *
szczoteczka do zebow icon_smile.gif

i patyczkami do uszu icon_wink.gif
kachaaa
CYTAT(maja2006 @ Mon, 10 Oct 2011 - 21:14) *
W Lidlu icon_wink.gif widziałam,chciałam kupić bo nie miałam nastroju ,żeby ciasto piec,ale jednak ciasto sie upiekło,więc nie kupiłam.chyba koło 11zł kosztuje;)


no taaak w Lidlu to wiem ... icon_wink.gif znaczy w lodówkach buszować czy zamrażalkach ?
Zelda
CYTAT(kachaaa @ Mon, 10 Oct 2011 - 20:47) *
no taaak w Lidlu to wiem ... icon_wink.gif znaczy w lodówkach buszować czy zamrażalkach ?

zamrażalkach;)
wczoraj kupiłam takie pierogi mrozone ze szpinakiem i fetą chyba,bo jeśc mi się chciało,a gotowac nie.Dobre polecam,chociaż nie aż takie rewelacyjne jak sama robię icon_wink.gif
ATeFKa
CYTAT(kachaaa @ Mon, 10 Oct 2011 - 20:46) *
i patyczkami do uszu icon_wink.gif


eee..., tu z brzegu to sięgnę, ale tam głęboko, głęboko...
kachaaa
CYTAT(ATeFKa @ Tue, 11 Oct 2011 - 16:39) *
eee..., tu z brzegu to sięgnę, ale tam głęboko, głęboko...


Nowa pralka 29.gif
ATeFKa
CYTAT(kachaaa @ Tue, 11 Oct 2011 - 18:10) *
Nowa pralka 29.gif


hehe, a jaka to jest stara? moja ma tyle lat ile ja nie palÄ™ 03.gif
Sulichna
to co kupuję, a czego wcześniej nikt nie wymienił (przynajmniej tak mi się zdaje) icon_smile.gif
jednorazowe chusteczki do czyszczenia okularów - niestety pojawiają się tylko co jakiś czas
folia aluminiowa
olej rzepakowy i słonecznikowy
pyszne ciasteczka Admirałki
agnese
ja jeszcze lubie wkładki laktacyjne, ale one co jakiś czas są icon_sad.gif

i ostatnio zjadam sie King frais - takie desery budyniowe - sa tam gdzie jogurty - półlitrowe - waniliowy i czekoladowy - oba pyszne
okko
CYTAT(Sulichna @ Wed, 16 Nov 2011 - 21:42) *
jednorazowe chusteczki do czyszczenia okularów - niestety pojawiają się tylko co jakiś czas
folia aluminiowa
olej rzepakowy i słonecznikowy


chusteczki kupuje- u nas ostatnio ciagle sa

olej rzepakowy w szklanej butelce- dla mnie rewelacja do sałatek- lekko orzechowy posmak

folia alu tez kupuje i worki na smieci
Sali_M
Polecam mrożonkę z tygodnia brytyjskiego (chociaż u mnie dostępna chyba do wyczerpania), Fish and Chips - dosyć duża porcja dużych frytek i kawałków pysznej rybki. Starcza dla 4 osobowej rodzinki (przynajmniej u mnie). Ryby jest dosyć dużo, więc wydaje mi się że jak na taki obiad to cena 14,90 nie jest wygórowana.
agnese
worki do śmieci też lubię - zielone
krewetki w cieście są tez super
sdw
Pieczywo chrupkie. Absolutnie bezkonkurencyjne.
moko.
A czy któraś z was testowała sprzęt AGD (drobny)
Widziałam w reklamie piekarnik elektryczny z termoobiegiem, 1300 wat w super cenie!
warto?
Agusek
moko, my mamy dvd do auta, odkurzacz do auta i inne jeszcze klamory - NIC się nie popsuło icon_biggrin.gif
..........
.
MamaJulki
ja się nacięłam na myszce komputerowej - po 2 tyg się zepsuła, ale zwrócili kasę
Sali_M
moja znajoma kupiła w Lidlu maszynę do pieczenia chleba i jest bardzo zadowolona. A ja mam suszarko - lokówkę z kilkoma końcówkami, jest super. A kosztowała tylko 39 zł.
Tigerek
Ja też mam automat do chleba- rewelacja icon_wink.gif
moko.
Na gwałt potrzebuje piekarnik i widziałam w reklamie lidla, ze mają 1380 watowe, małe, bo małe, ale mają ciekawe funkcję i cene fajną.
Eliszka
Lody pomarańczowe
Ostatni odkrycie, rewelacyjne są. Smakują jak Manhattany a kosztują dużo mniej.
agnese
eliszka - a jak wyglądają te pomarańczowe?
Wiewi
o, a ja mam pytanie. czy ktoś wie/ widział gdzieś ostatnio odplamiacz w5 do tkanin z lidla??
od tygodnia szukam, zwiedziłam już 3 lidle w okolicy bliższej i dalszej i nic, zero, null. amba, nie ma nigdzie icon_sad.gif a ja pilnie potrzebuję.

edit: o odplamiacz w5 w proszku mi chodzi. Mam w spray'u ale to nie to samo.
pomożecie?icon_smile.gif
Tigerek
Pyszne są lody rożki maślankowo-cytrynowe, bardzo odświeżające icon_smile.gif
wrona_j
CYTAT(wiewi @ Tue, 24 Jul 2012 - 00:57) *
o, a ja mam pytanie. czy ktoś wie/ widział gdzieś ostatnio odplamiacz w5 do tkanin z lidla??
od tygodnia szukam, zwiedziłam już 3 lidle w okolicy bliższej i dalszej i nic, zero, null. amba, nie ma nigdzie icon_sad.gif a ja pilnie potrzebuję.

edit: o odplamiacz w5 w proszku mi chodzi. Mam w spray'u ale to nie to samo.
pomożecie?icon_smile.gif


wiewi wydaje mi się, że tych w5 chyba juz nie ma. ja ostatnio kupilam też w lidlu ale jakis inny odplamiacz w proszku i chyba jego jakość jest taka jak tego w5. przynajmniej ja odplamiłam wszystko co chcialam.
mama_do_kwadratu
mówicie, że dobry lidlowski odplamiacz?
Wiewi
CYTAT(wrona_j @ Tue, 24 Jul 2012 - 11:50) *
wiewi wydaje mi się, że tych w5 chyba juz nie ma. ja ostatnio kupilam też w lidlu ale jakis inny odplamiacz w proszku i chyba jego jakość jest taka jak tego w5. przynajmniej ja odplamiłam wszystko co chcialam.


No właśnie tego bardzo się obawiam, że już ich po prostu nie ma. Mam nadzieję, że jednak szybko się pojawią.
Jakoś obawiam się, że ten drugi nie będzie tak dobry. W5 odplamił rzeczy których ja nie mogłam dobrać od 3 lat!!



mama do kwadratu - jest rewelacyjny. wystarczy za rekomendację chyba to co napisałam wyżej;)
Pilawianka
wiewi, większość produktów W5 jest tylko podczas akcji błysk a ona jest jakoś 2-3 razy w roku.
Ja mam ten odplamiacz w płynie i sprałam nawet plamy z fartucha po odczynnikach chemicznych.
Wiewi
młodziutka, no właśnie wydawało mi się, że W5 jest w stałej ofercie.Jest zawsze duży wybór chemii z tej serii różnego rodzaju.
Eh ciekawe kiedy teraz będzie taka akcja czystości.
"aj nid odplamiacz" icon_sad.gif
Pilawianka
Niektóre produkty W5 są w stałej ofercie ale większość niestety tylko na tych akcjach błysk. Odkryłam to, gdy poszukiwałam nieskutecznie pianki do mycia okien ( moim zdaniem genialnej ).
Wiewi
a jest jakaś możliwość sprawdzenia kiedy ta akcja ma być?
kurczę no, "napaliłam" się na niego...
Pilawianka
Nie wiem jak to sprawdzić. Może spytać u źródła ?
Nie używałam tego odplamiacza więc nie wiem, może on jest dostępny w stałej sprzedaży.
Jak będę w Lidlu to się rozejrzę.

W temacie co jeszcze warto kupić ja uwielbiam serek typu włoskiego, pyszny jest.
agnese
u nas odplamiacza w5 nie ma była jakis na c
Wiewi
Napisałam maila do Lidla i dziś dostałam odpowiedź.
"Szanowna Pani,

chcielibyśmy Panią poinformować, że artukuł o Oxi-Action - uniwersalny odplamiacz, został wycofany ze sprzedaży. W miejsce tego artykułu do sprzedaży wprowadzony został Cleffekt - odplamiacz uniwersalny, który posiada te same właściwości."

Czyli faktycznie już go nie będzie. Trzeba będzie ten Cleffekt wypróbować czy też taki rewelacyjny, ale jestem zawiedziona icon_sad.gif
clio
będę jutro w Lidlu zobaczę może się gdzieś jeszcze ukrył
moko.
CYTAT(wiewi @ Wed, 25 Jul 2012 - 21:05) *
Napisałam maila do Lidla i dziś dostałam odpowiedź.
"Szanowna Pani,

chcielibyśmy Panią poinformować, że artukuł o Oxi-Action - uniwersalny odplamiacz, został wycofany ze sprzedaży. W miejsce tego artykułu do sprzedaży wprowadzony został Cleffekt - odplamiacz uniwersalny, który posiada te same właściwości."

Czyli faktycznie już go nie będzie. Trzeba będzie ten Cleffekt wypróbować czy też taki rewelacyjny, ale jestem zawiedziona icon_sad.gif

Wiewi,
Miałam ci to samo napisać - że w nie am już W5, jest ten właśnie Cleffekt - z pomarańczową etykietą.
Mam w domu jeszcze odplamiacz W5, więc mogę porównać skład chemiczny obu odplamiaczy i zobaczymy, czy na bak to jest to samo.

U mnie niestety W5 nie ma.
Edziia
CYTAT(wiewi @ Wed, 25 Jul 2012 - 22:05) *
Napisałam maila do Lidla i dziś dostałam odpowiedź.
"Szanowna Pani,

chcielibyśmy Panią poinformować, że artukuł o Oxi-Action - uniwersalny odplamiacz, został wycofany ze sprzedaży. W miejsce tego artykułu do sprzedaży wprowadzony został Cleffekt - odplamiacz uniwersalny, który posiada te same właściwości."

Czyli faktycznie już go nie będzie. Trzeba będzie ten Cleffekt wypróbować czy też taki rewelacyjny, ale jestem zawiedziona icon_sad.gif


Usłyszałam to samo w Lidlu icon_sad.gif
Ika
CYTAT(moko. @ Thu, 26 Jul 2012 - 07:09) *
Wiewi,
Miałam ci to samo napisać - że w nie am już W5, jest ten właśnie Cleffekt - z pomarańczową etykietą.

Moko, ale to się tyczy tylko tego odplamiacza, czy w ogóle nie ma już serii W5...?
Akurat odplamiacza nie znam,m korzystam z niemieckiego,a le inne produkty z tej serii lubiÄ™...
Wiewi
Z tego co ja wiem to dotyczy tylko odplamiacza, reszta serii jest spokojnie dostępna.
Jak ja się pytałam w sklepie to nikt nic nie wiedział, ktoś tam mówił,że chyba opakowanie zmieniają ale nikt mi nie dał konkretnej odpowiedzi, Dopiero mail bezpośrednio do firmy wyjaśnił mi sytuację.
Moko jak możesz to porównaj ten skład icon_smile.gif Ciekawa jestem wyników icon_smile.gif

No i dzięki dziewczyny za pomoc w poszukiwaniach icon_smile.gif
moko.
CYTAT(Ika @ Thu, 26 Jul 2012 - 09:57) *
Moko, ale to się tyczy tylko tego odplamiacza, czy w ogóle nie ma już serii W5...?
Akurat odplamiacza nie znam,m korzystam z niemieckiego,a le inne produkty z tej serii lubiÄ™...

Tylko odplamiacza, bo cała seria W5 jest na bieżąco w sprzedaży.

Wiewi na dniach sprawdzę skład.
wrona_j
Kilka dni temu kupiłam ten nowy lidlowski odplamiacz i nie mam mu nic do zrzucenia. odplamił i plamy po owocach i sokach, po błocie i innych bliżej nie zidentyfikowanych z białej koszulki Mikołaja i kolorowych ubrań Maksa.
OLA77
CYTAT(wrona_j @ Thu, 26 Jul 2012 - 12:13) *
Kilka dni temu kupiłam ten nowy lidlowski odplamiacz i nie mam mu nic do zrzucenia. odplamił i plamy po owocach i sokach, po błocie i innych bliżej nie zidentyfikowanych z białej koszulki Mikołaja i kolorowych ubrań Maksa.

a jaka jest cena tego odplamiacza?
wrona_j
OLA dokładnie nie pamiętam ale chyba około 6 czy 7 zł. za dość duże opakowanie
moko.
CYTAT(OLA77 @ Thu, 26 Jul 2012 - 11:52) *
a jaka jest cena tego odplamiacza?

u mnie 6,99, opakowanie takie same jak W-5, tylko inny kolor etykiety - o ile mnie pamięć nie myli 750 g
Eliszka
CYTAT(agnese @ Mon, 23 Jul 2012 - 14:13) *
eliszka - a jak wyglądają te pomarańczowe?

W niebieskim kwadratowym opakowaniu są. I kosztują 4.49 zł icon_smile.gif
Pilawianka
Chciałam tylko potwierdzić, że rożki o smaku maślankowo-cytrynowym są przepyszne. W sam raz na upały.
Wiewi
a ja chciałam powiedzieć, że wybaczam lidlowi wycofanie odplamiacza W5 04.gif
Ten Cleffekt jest faktycznie bardzo dobry icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.